Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
fryzjer i kosmetyczka mowiacy po angielsku
Autor Wiadomość
gustek 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 4
Skąd: sheffield
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 11:50 am   fryzjer i kosmetyczka mowiacy po angielsku

Witam wszystkich,

Taki oto problemik. Slub w Lodzi, panna mloda ani slowa nie mowi po polsku. I bedzie sie pewnie chciala gdzies uczesac, jakis makijaz zrobic i takie tam. Czy moglby ktos polecic jakiegos dobrego fryzjera i kosmetyczke, ktory po pierwsze moglby ladnie i dobrze ja przygotowac a po drugie moglby zrozumiec czego ona oczekuje. W zeszlym roku poszlismy gdzies do fryzjera i po prostu straszni ebylo kiedy fryzjer i osoba ktora strzyzen ie moga sie dogadac. Ostatecznie niktn ie byl zadowolony. Tym razem to slub wiec sprawa powazniejsza.
Jesli mialby ktos jakies namiary bardzo bylbym wdzieczny.

gustek
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 12:11 pm   

Niestety nie moge Ci pomoc. Jedyne co mi przychodzi w tej chwili do glowy, to to ze ostatecznym rowiazaniem moze byc to,zeby ktos ze znajomych byl posrednikiem miedzy fryzjerem a mloda :wink: albo tez pokazanie dokladnie na zdjeciu,czego mloda oczekuje.
No albo sam mlody, ale wtedy to zadna niespodzianka dla niego :roll:
_________________

Ostatnio zmieniony przez ewig Pią Maj 19, 2006 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 1:35 pm   

ja tez sie nigdy nie pytalam czy mowia po angielsku, bo nie mialam takiej potrzeby, ale mysle, ze mozecie wynotowac telefony tych szczegolnie polecanch i dowiedziec sie czy sa w stanie obsluzyc klienkte angielskojezyczna.
w tych wiekszych salonach powinni mowic w jezyku obcym, ale nigdy nic nie wiadomo ...
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 1:38 pm   

może nie będzie tak żle ze znalezieniem fryzjerki,która mówi po angielsku, teraz jest taki nacisk na języki, więc sporo osób zna angielski to mzoe sie uda, powodzonka :)
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 4:22 pm   

gustek
Jeśli nie znajdziesz fryzjerki mówiącej po angielsku to znajdź tłumacza - pośrednika :) W razie czego chętnie pomogę!
Pozdrawiam!
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:27 pm   

gustek - zadzwoń do le grand - tam wiem, że są osoby mówiące po angielku i niemiecku - obsługiwali między innymi Lyncha, jak był z ekipą w Łodzi. NIestety co do kosmetyczek- to nie poradzę.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
gustek 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 4
Skąd: sheffield
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 12:54 pm   

Czesc,

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Co do tlumacza to ten wariant sie nie sprawdza. Kiedys sam probowalem. Tu nie chodzi tylko o to, aby powiedziec na poczatku co sie chce. Chodzi o caly zestaw uwag i korekt w trakcie. A jak ktos trzeci stoi mojej nad glowa caly czas to stresuje sie i ona i fryzjer. Dlatego wolalbym kogos z kim sama moglaby wszystko zalatwic. Co do sugerowanego salonu - owszem zadzwonie. Dzieki za sugestie.

plitfyg
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Maj 25, 2006 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewnik 

Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 4:57 pm   

witam serdecznie!
wszystkich majacych problemy ze znalezieniem salonu gdzie mowia po angielsku zapraszam na ul.Lniana 27.
ja sama zajmuje sie kosmetyka, mowie biegle po angielsku...pomoge zarowno w sprawach kosmetycznych jak i fryzjerskich.
www.hitsalon.pl tu dowiecie sie o nas wiecej:)
pozdrawiam i do milego zobaczenia:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl