Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Operator komórkowy

Jaki operator obs?uguje wasz telefon komórkowy?
Era
18%
 18%  [ 15 ]
Idea
40%
 40%  [ 33 ]
Plus Gsm
32%
 32%  [ 26 ]
Inny (jaki)
8%
 8%  [ 7 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 81

Autor Wiadomość
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 6:37 pm   Operator komórkowy

Jaki operator obsługuje wasz telefon komórkowy :?:

jest ankieta
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 6:50 pm   

Od początku mam w sieci Idea i jestem bardzo bardzo zadowolona!!

jak narazie nie mam zamiaru tego zmieniać


a Ty Gosia???
założyłas ankietę i nawet się nie wypowiedziałaś :hm:
_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 6:59 pm   

Oczywiscie Idea i również jestem bardzo zadowolona, ponieważ wszędzie ma zasięg
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 7:03 pm   

gosia napisał/a:
Oczywiscie Idea Obrazek i również jestem bardzo zadowolona, ponieważ wszędzie ma zasięg Obrazek


a długo już korzysztasz z ich usług???

ja ok. 2,5 roku
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 7:08 pm   

Ja miałam w Idei baaaardzo długo i też byłam zadowolona, ale teraz mam przypadkowo w Plusie, i też jest ok. :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 7:17 pm   

Zaczynałam w plusie i nie byłam zachwycona - był drogi w porównaniu z innymi sieciami...
Teraz od 3 lat mam ideę i jest znacznie lepiej 8)
_________________

 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 7:53 pm   

Mam w Plusie, ale nie jestem zadowolona, zdecydowanie za drogo w stosunku do stazu :evil: W maju skonczyla mi sie umowa tzn moge ja wypowiedziec i wciaz sie zastanawiam na jakiego operatora zmienic :hmm :
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 7:55 pm   

A może... Idea? polecam :)
_________________

 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 8:02 pm   

A co sadzicie na temat Heya :?: Wiem, ze to sa telefony na karte, ale moze jednak sie oplaca jak ktos malo dzwoni :?:
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 8:04 pm   

Niestety nic nie wiem o Heya....
hmm może warto? A gdzie oni mają jakieś biura... dają aparaty w promocji ? MAdziu jak coś wiesz to napisz, bo ja jestem zielona w temacie tego operatora.
_________________

 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 8:28 pm   

Widzialam pare punktow sprzedazy kart, ale nic blizej nie wiem. Paru znajomych mi polecalo. Moze ktoras z dziewczyn wie i podzieli sie wiedza :?:
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 8:33 pm   

Edyta napisał/a:
gosia napisał/a:
Oczywiscie Idea Obrazek i również jestem bardzo zadowolona, ponieważ wszędzie ma zasięg Obrazek


a długo już korzysztasz z ich usług???

ja ok. 2,5 roku


Edytko 3 lata :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 10:57 pm   

idea 3 lata
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 11:28 pm   

Mój operator to niemiecki E-Plus.

P.S. Podczas pobytu w Polsce mam kartę Plusa.
_________________
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 11:58 pm   

Ja od czterech lat jestem w erze, ale teraz zamierzam przejśc do heyah
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 12:18 am   

A nie obawiacie się , że heyah to chwilowy chwyt reklamowy???

ja się na tym nie znam

jakie jest wasze zdanie??
_________________

 
 
Akla 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:00 am   

Pierwszą komórkę miałam w Plusie, ale dość szybko zmieniłam na Erę. Przez około 5 lat miałam w Erze na kartę, a od lutego tego roku mam ten sam numer ale na abonament :D
I na dodatek służbowy :wink: ale również w Erze i nie wyobrażam sobie zmienić na innego operatora :lol:
_________________
-------------------
26 czerwca 2004
Ciechocinek
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:10 am   

Ja mam heya i jestem bardzo zadowolona.
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 11:23 am   

mischelle22 napisał/a:
Ja mam heya i jestem bardzo zadowolona.


Mischelle, napisz cos wiecej o tym operatorze, jakie sa ceny, czy maja aparaty w promocji, jak z zasiegiem itp :roll:
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 2:38 pm   

Od 7 prawie lat Plus, z niewielka przerwą na Idee. Ale 3 miesiące w Idei pokazały mi, że to nie to. Jakość usług kiepska, klienta traktują jak śmiecia itpitd nie chce mi się wymieniać...
Plus może i jest drogi ale zapewnia najwyższy poziom usług, najnowsze rozwiązania tym bardziej, że telefon komórkowy dla mnie to nie tylko słuchawka do odbierania i nawiązywania połączeń.Plus po prostu dla mnie jest NAJ!! I nigdy więcej nie zmienię Plusa na nic innego:)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 3:56 pm   

Niestety nie oferują telefonów - miałam swój.Oferują tylko karty.
Jest sekundowe naliczanie od pierwszej sekundy, i bardzo tanie połączenia. Zresztą zobaczcie same
www.heyah.pl
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 7:19 pm   

mischelle22 napisał/a:
Niestety nie oferują telefonów - miałam swój.Oferują tylko karty.
Jest sekundowe naliczanie od pierwszej sekundy, i bardzo tanie połączenia. Zresztą zobaczcie same
www.heyah.pl


ja skorzystam i sama dla siebie poczytam o nowej sieci
_________________

 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:03 pm   

Ja jak większość posiadam telefon w sieci idea, od zawsze. :lol:
Jestem bardzo zadowolona.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 9:24 am   

Edyta napisał/a:
mischelle22 napisał/a:
Niestety nie oferują telefonów - miałam swój.Oferują tylko karty.
Jest sekundowe naliczanie od pierwszej sekundy, i bardzo tanie połączenia. Zresztą zobaczcie same
www.heyah.pl
ja skorzystam i sama dla siebie poczytam o nowej sieci



Heyah to twór Ery, więc to nie jest taka znowu nowa sieć :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 9:36 am   

Kiwax napisał/a:
Od 7 prawie lat Plus, z niewielka przerwą na Idee. Ale 3 miesiące w Idei pokazały mi, że to nie to. Jakość usług kiepska, klienta traktują jak śmiecia itpitd nie chce mi się wymieniać...
Plus może i jest drogi ale zapewnia najwyższy poziom usług, najnowsze rozwiązania tym bardziej, że telefon komórkowy dla mnie to nie tylko słuchawka do odbierania i nawiązywania połączeń.Plus po prostu dla mnie jest NAJ!! I nigdy więcej nie zmienię Plusa na nic innego:)


Wybacz Kiwax, ale się z Tobą nie zgadzam w tym przypadku - na pewno nikt mnie nie traktuje w idei jak śmiecia czy zło konieczne. Wszystko jest w porządku, nie mam żadnych uwag. A cena połączeń - cóż, dla mnie ma duże znaczenie, bo uważam, że właśnie telefon jest jedną z tych rzeczy, na których mogę zaoszczędzić.
_________________

 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 10:30 am   

Dla mnie rowniez najwazniejsza jest cena polaczen, jestem w Plusie od ladnych paru lat, mam abonament i wiecie ile kosztuje mnie minuta polaczenia w szczycie? 2,70 :!: Nie raz mam taka sytuacje, ze musze zadzwonic a jak pomysle o rachunku to rezygnuje. Do narzeczonego wysylam tylko sygnal i on odzwania bo ma w Idei taniej.
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 10:34 am   

Ja powiem tak - miałam od 4 lat POP-a i połączenia w POP-ie są straaaasznie drogie, jak teraz zmieniłam na sim-Plusa od razu mi w kieszeni ulżyło.... ale pewnie teraz i w Idei są jakieś fajne taryfy na kartę, ja niestety nie miałam wyboru.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 10:56 am   

Ależ, ja nie mam do nikogo pretensji. A pisałam o swoich odczuciach. I to, że ja osobiście mam takie zdanie o Idei nie znaczy, że komuś musze to narzucać.
A w Plusie nie narzekam, po przygodzie z Ideą wzięłam nowy numer w Plusie i strzeliłam w fajną promocję. Za 105 zł (cena promocyjna bo normalnie jest 128,00) abonamentu mam 100 minut i 100 SMS-ów a do tego za 4 zł miesięcznie 400 minut do wykorzystania dla 3 najczęściej wybieranych numerów Plusa. I w ten sposób np z mamą rozmawiam z 1 grosz za minutę.
Wolę zapłacić większy abonament i mieć luz, że moge pogadać prze telefon bez ograniczeń niż płacić niski abonament i bać się korzystać z telefonu - bo drogo :)

A poza tym, to chyba mam sentyment do Plusa :) W końcu do już tyle czasu :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 10:58 am   

Magdzia napisał/a:
Dla mnie rowniez najwazniejsza jest cena polaczen, jestem w Plusie od ladnych paru lat, mam abonament i wiecie ile kosztuje mnie minuta polaczenia w szczycie? 2,70 :!: Nie raz mam taka sytuacje, ze musze zadzwonic a jak pomysle o rachunku to rezygnuje. Do narzeczonego wysylam tylko sygnal i on odzwania bo ma w Idei taniej.


Magdzia, a myślałaś o zmianie taryfy np.? Nie wiem jaką masz, ale naprawdę Plus ma duże możliwości dostosowania taryfy do potrzeb i kieszeni abonenta :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 11:17 am   

Zmiana taryfy wiaze sie z wiekszymi oplatami za abonament, a ja malo rozmawiam. Denerwuje mnie tylko te, ze jak naprawde musze zadzwonic to place tak duzo za minute. I jeszcze jedno, a raczej dwa. W Plusie mnie oszukano a raczej niedoinformowano przy podpisywaniu drugiej umowy, ze po pol roku zwieksza mi abonament i dowiedzialam sie o tym po otrzymaniu rachunku :evil: , po drugie to to, ze obiecywano mi juz dawno zmiane aparatu, albo kupno nowego w promocji i co :?: Teraz mi powiedzieli ze co najwyzej moge sobie kupic nowa baterie :evil: :shock: Noe bede tego komentowac.
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 11:51 am   

Przecież możesz po 2 latach skorzystać z Programu Wymiany Aparatów. Fakt, teraz trochę się zmieniły zasady i są mniej korzystne. Ale nie mogą ci zabronic podpisać kolejnego aneksu do umowy i nie mogą Ci nie zaproponować nowego aparatu.


Powiem tak, wszelkie sprawy staram się załatwiać bezpośrednio z BOK-iem telefonicznie. W punktach dealerskich bardzo często siedzą ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o tym co to jest GSM.

Ja obstaję przy Plusie ale nie znaczy, że każdy musi. Nigdy mnie nie zawiedli i są dla mnie o wiele bardziej profesjonalni niż inni.
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 12:41 pm   

Magdzia napisał/a:
Zmiana taryfy wiaze sie z wiekszymi oplatami za abonament, a ja malo rozmawiam. Denerwuje mnie tylko te, ze jak naprawde musze zadzwonic to place tak duzo za minute. I jeszcze jedno, a raczej dwa. W Plusie mnie oszukano a raczej niedoinformowano przy podpisywaniu drugiej umowy, ze po pol roku zwieksza mi abonament i dowiedzialam sie o tym po otrzymaniu rachunku :evil: , po drugie to to, ze obiecywano mi juz dawno zmiane aparatu, albo kupno nowego w promocji i co :?: Teraz mi powiedzieli ze co najwyzej moge sobie kupic nowa baterie :evil: :shock: Noe bede tego komentowac.


Ale ja właśnie w ten sposób dostałam nowy telefon - mój P. mógł w promocji dostać nowy apart po cenie promocyjnej, co prawda był ograniczony wybór, ale jednak znalazłam taki, jaki mi odpowiadał za 1,22 i do tego, w promocji za taką samą cenę dostałm kartę sim_Plus. I oczywiście taryfę wybrałam sobie najbardziej korzystną (tanie sms-y :) ).
Nie rozumiem dlaczego ty nie mogłaś. Oczywiście P. musiał podpisać umowę na kolejny rok czy dwa lata... taki deal...
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 12:56 pm   

just_Kate napisał/a:
Magdzia napisał/a:
Zmiana taryfy wiaze sie z wiekszymi oplatami za abonament, a ja malo rozmawiam. Denerwuje mnie tylko te, ze jak naprawde musze zadzwonic to place tak duzo za minute. I jeszcze jedno, a raczej dwa. W Plusie mnie oszukano a raczej niedoinformowano przy podpisywaniu drugiej umowy, ze po pol roku zwieksza mi abonament i dowiedzialam sie o tym po otrzymaniu rachunku :evil: , po drugie to to, ze obiecywano mi juz dawno zmiane aparatu, albo kupno nowego w promocji i co :?: Teraz mi powiedzieli ze co najwyzej moge sobie kupic nowa baterie :evil: :shock: Noe bede tego komentowac.


Ale ja właśnie w ten sposób dostałam nowy telefon - mój P. mógł w promocji dostać nowy apart po cenie promocyjnej, co prawda był ograniczony wybór, ale jednak znalazłam taki, jaki mi odpowiadał za 1,22 i do tego, w promocji za taką samą cenę dostałm kartę sim_Plus. I oczywiście taryfę wybrałam sobie najbardziej korzystną (tanie sms-y :) ).
Nie rozumiem dlaczego ty nie mogłaś. Oczywiście P. musiał podpisać umowę na kolejny rok czy dwa lata... taki deal...



Dokładnie, tak to działa :graba:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 2:25 pm   

Admin od zawsze wierny Era GSM :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 2:28 pm   

Cóż z Erą miałam przykre przeboje (brak zasięgu, zganianie winy braku łączności na innego operatora,kiedy to był ewidentnie udowodniony ich błąd, beznadziejna obsługa przez telefon), dlatego zmieniłam, jak mieszkałam w Polsce, na Plusa.
_________________
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 2:45 pm   

A to ciekawe ... ja z nimi nigdy nie mialem problemow ....
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 3:32 pm   

Kiwax napisał/a:
just_Kate napisał/a:
Magdzia napisał/a:
Zmiana taryfy wiaze sie z wiekszymi oplatami za abonament, a ja malo rozmawiam. Denerwuje mnie tylko te, ze jak naprawde musze zadzwonic to place tak duzo za minute. I jeszcze jedno, a raczej dwa. W Plusie mnie oszukano a raczej niedoinformowano przy podpisywaniu drugiej umowy, ze po pol roku zwieksza mi abonament i dowiedzialam sie o tym po otrzymaniu rachunku :evil: , po drugie to to, ze obiecywano mi juz dawno zmiane aparatu, albo kupno nowego w promocji i co :?: Teraz mi powiedzieli ze co najwyzej moge sobie kupic nowa baterie :evil: :shock: Noe bede tego komentowac.


Ale ja właśnie w ten sposób dostałam nowy telefon - mój P. mógł w promocji dostać nowy apart po cenie promocyjnej, co prawda był ograniczony wybór, ale jednak znalazłam taki, jaki mi odpowiadał za 1,22 i do tego, w promocji za taką samą cenę dostałm kartę sim_Plus. I oczywiście taryfę wybrałam sobie najbardziej korzystną (tanie sms-y :) ).
Nie rozumiem dlaczego ty nie mogłaś. Oczywiście P. musiał podpisać umowę na kolejny rok czy dwa lata... taki deal...



Dokładnie, tak to działa :graba:



Mnie wlasnie poinformowano w Biurze Obslugi przez telefon, ze teraz sie zmienilo i nie moge skorzystac z wymiany aparatow tylko z wymiany baterii. Jak podpisywalam pierwsza umowe kilka lat temu to oczywiscie byly zapewnienia co do wymiany aparatu. Dlatego szlag mnie trafil. :evil:
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 3:48 pm   

Magdzie, jedyne wytłumaczenie jest dla mnie takie, że może masz za niskie rachunki i po prostu nie mogą Ci zaproponować nowego telefonu bo rozsądnej cenie więc dlatego proponują samą baterię. Ale jestem w szoku :shock:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 4:41 pm   

Kiwax - wątpię, bo telefon P. należy teraz do jego taty, a on prawie w ogóle z niego korzysta i ma najtańszy abonament. Jedynym wytłumaczeniem może być to, że faktycznie zmienili zasady, ale w takim razie Magdzia ma pecha, bo ja ten telefon zmieniałam niecałe 3 m-ce temu.
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 4:50 pm   

Kiwax napisał/a:
Magdzie, jedyne wytłumaczenie jest dla mnie takie, że może masz za niskie rachunki i po prostu nie mogą Ci zaproponować nowego telefonu bo rozsądnej cenie więc dlatego proponują samą baterię. Ale jestem w szoku :shock:


Tak, to calkiem mozliwe, bo rachunki zawsze mialam niskie, do 50zl.
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 7:56 pm   

A ja nie chcę się podlizywać, ale mam tam, gdzie Admin - w ERA GSM
z zasięgiem problemów nie miałam nigdy, jedyne, co mnie boli, to fakt, że jak sie kończy umowa to zawsze opłaca sie bardziej zawrzeć nową niż skorzystać z tego, co proponują stałemu klientowi, a jestem z nimi 5 lat... a koszt pozyskania nowego klienta bywa 8krotnie wyższy od utrzymania stałego, cóż - wolą wyższe koszty...
a ja nie mogę się zdecydować jakoś na zmianę operatora - chyba sa najbardziej elastyczni z opóźnieniami w opłatach :oops:
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 8:49 pm   

Zgadzam sie w pelnej rozciaglosci .... rowniez jestem z nimi od pieciu lat i nigdy nie mialem problemow z zasiegiem czy spoznionymi rachunkami :)

Faktem niestety jest ze wola lepiej promowac nowych niz stalych abonentow .... a co za tym idzie jak sie konczy cyrograf lepiej poprostu zmienic numer i wziasc nowa oferte niz przedluzac stara ktora i tak jest na dwa lata tak jak i nowa :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2004 1:51 am   

Od 4 lat jestem wierna Erze i nic mnie nie przekona do zmiany operatora, no chyba że na Heyah. :)
Idea jakoś mi się bardzo źle kojarzy i znajomi co mają w Idei klną na nich strasznie. A Plus jest drogi. :?

2 lata temu przedłużyłam sobie umowę i dostałam nowy telefon w promocyjnej cenie a do tego obniżkę abonamentu o 10 %. A moje rachunki bardzo rzadko przekraczały kwotę abonamentu, czyli 36 zł brutto.
Teraz też kończy mi się umowa i już dzwonili że jak zmienię abonament na droższy (42 zł) to dadzą mi dodatkowo 20 minut co miesiąc gratis przez cały czas trwania umowy (rok lub dwa), więc miałabym 40 minut do wykorzystania lub ileś tam sms-ów. Tyle że teraz mają promocję dla nowych - za tą samą cenę dają 80 minut lub 320 sms-ów. :evil: A bardzo zależy mi na numerze i wolałabym nie rezygnować z tej umowy i zaczynać nowej. No i z uzbieranych punktów premiowych mam kolejne 100 minut do wykorzystania. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 3:46 pm   

Właśnie, przeraża mnie to, że teraz bardziej dbają o nowych klientów niż o tych, co są wierni danej sieci od kilku lat. Pierwszę umowę w Plusie przedłużałam na super warunkach a później było coraz gorzej. Szkoda, ża zmienili polityke odnośnie swoich starych klientów. A jak widzę to nie tylko Plus....
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 9:24 pm   

Z ich punktu widzenia to jest logiczne ... jesli juz kogos pozyskali to moga raz dac mu dobre warunki na przedluzenie a poznie niech sie buja ... bedzie wolala przedluzyc na kiepskich warunkach niz po kilku latach zminic numer i informowac o tym cale otoczenie .... i i tak zostanie u nich :) - podejscie czysto marketingowo-finansowe :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 10:19 pm   

To sie chyba zdziwia bo ja wlasnie chyba zrezygnuje z idei ale nie wiem czy na nowy numer czy na inna siec musze sie rozejrzec za jakimis ofertami bo choc powinnam przedluzyc umowe to warunki jakie mi prponuja sa liche jak dla mnie bo ponoc mam za niskie rachunki no to sorryyyy!!! Wkurzyli mnie strasznie i nie chce mi sie z nimi gadac buuuuuu
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2004 1:12 am   

chwilo wyszlo tak ze mam w kazdej sieci,ale w grudniu mam zamiar zrezygnowac z idei (to moj jedyny abonament) a w ankiecie zaznaczylem plusa bo mam najdluzej juz 6 lat razem:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 08, 2004 8:43 am   

To sie nazywa uniwersalność :mrgreen:
_________________

 
 
 
tynencia 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 39
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 10:27 pm   

Mam TAK TAK Ery od 2 lat i jestem zadowolona, a teraz z nową taryfą Happy jest mi rewelacyjnie.
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 11:37 pm   

Mój telefon jest na karetę POP.Nie narzekam,dzięki ostatniej promocji sms-y mam po 20groszy.
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl