Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dzień wariata :D
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 12:24 pm   dzień wariata :D

Czyli jak nie jest wam smutno, nie jesteście złe ani radosne tylko zdarzyło się coś dziwnego :)
Ja dzis trafiłam na lekarza wariata, no dosłownie myślałam że jestem w jakimś matrixie :)
Jestem przeziębiona, ale z racji tego że mąż ma anginę i jest na antybiotyku a mnie przeziębienie trzyma tydzień i przechodzi na ucho postanowiłam sie wybrać. Oczywiście do mojej lekarki nie było miejsc więc weszłam z biegu do dr W. Jeszcze nie zdążyłam otworzyć buzi i powiedzieć dzień dobry a on juz mi ciśnienie mierzy, osłuchuje ze wszystkich stron, opukuje, uciska. A ja dalej siedzę jak wmurowana a jak bym przyszła bo boli mnie noga?? :? Jak już mnie wzdłuż i wszerz pomierzył to stwierdził że mam stan podgorączkowy i czy od dawna gorączkuje :-? No faktycznie straszna gorączkę mam 36,8 8) A co najlepsze mówi że mam stan zapalny gardła więc on mi daje antybiotyk :o nie no po prostu lepiej nie chorować niż trafiać do takich lekarzy :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Czw Maj 26, 2011 12:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 10:22 pm   

Ja byłam ostatnio u okulisty i trafił mi się pan ok 60tki gawędziarz erotoman. Pytał się mnie co robię w lipcu, a jak powiedziałam że nie mam planów, to stwierdził że on już wie co będę robić, bo jego żona jedzie na urlop nad morze. Pod koniec wizyty wyjaśnił mi jeszcze że panie w biurach to podczas przerwy obiadowej w pracy uprawiają sex i to oczywiście nie z mężem. Dobrze że tylko w oczy mi zaglądał bo gdyby był innej specjalizacji to bym uciekła.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 12:34 pm   

Ja kiedyś jadąc autem i widząc starszą panią przy pasach zatrzymałam się, by ją przepuścić (nikt inny się nie zatrzymał, a ruch straszny). Więc sobie stanęłam przed tymi pasami żeby staruszka wreszcie mogła sobie przejść, więc pani zaczęła przechodzić i jak nie zacznie na mnie krzyczeć, wymachiwać rękami i się złościć! ;)

Podobna sytuacja miała miejsce na osiedlowej drodze, którą jeżdżą do pracy. Jadę jadę i widzę stojący na środku, samym środku, samochód listonosza (z tyłu napis "Poczta Polska"). Widziałam, że właśnie daje paczkę komuś, a że nie miałam żadnej możliwości przejechania bo jego auto zajmowało za dużo miejsca, stanęłam sobie i czekam aż pan tam pozałatwia i pojedzie dalej. Pan listonosz widząc mnie rzucił paczkę temu człowiekowi, i podbiega do swojego samochodu i podobnie jak staruszka- jak nie zacznie do mnie krzyczeć! Tak wymachiwał rękami że przez chwilę pomyślałam, że naprawdę podejdzie i mi przyłoży. ;) Miałam zamknięte szyby więc nie za bardzo wiedziałam o co chodzi (podobnie jak w przypadku staruszki), ale jak pokrzyczał to poszedł do samochodu i zjechał nim na pobocze. Doszłam do wniosku że źle jest być grzecznym. ;)
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 5:44 pm   

Misiak87, trzeba się było oprzeć na klaksonie to by nie marnował czasu na gadanie tylko od razu zjechał ;P
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl