Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyzujące.
Autor Wiadomość
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:45 am   Napoje energetyzujące.

Dziś oglądałam w telewizji program poświęcony napojom energetyzującym. Co sądzicie na ich temat? Czy zdarza Wam się czasem sięgnąć w sklepie po ten magiczny napój?Mi bardzo rzadko ale zdarza się jak jedziemy gdzieś z moim A w trasę. Ale staram się tego unikać. Z tego, co dziś słyszałam taki napój zawiera 50g cukru na jedną puszkę :kwasny:
Ostatnio zmieniony przez Magdzik Wto Kwi 05, 2011 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:59 am   

Magdzik napisał/a:
Czy zdarza Wam się czasem sięgnąć w sklepie po ten magiczny napój?
sięgać po turboshita? Nigdy. :twisted:
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:02 am   

Dziś mówili, że mają pomysł, żeby na puszkach zrobić napisy, że do 12 roku życia nie zaleca się kupowania bo dla dzieci są bardzo szkodliwe, ponieważ dzieci znacznie mniejszą masę mają niż dorośli.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:03 am   

niestety pijam tourboshity i ostatnio coraz częściej, może nie codziennie czy co dwa dni ale raz na tydzień na pewno
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:14 am   

ja w ogóle tego nie pijam, po pierwsze raczej mi to nie smakuje a po drugie tyle mówią, że jest to niebezpieczne dla zdrowia i może powodować zawały u młodych ludzi- więc wolę nie ryzykować
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:19 am   

U mnie na wiosce jednego chłopaka po 30tce pogotowie zabrało jak to wypił. Ale on chyba często to kupował. Ja kiedyś w nocy jak mi się strasznie pić chciało nie miałam napoju, a w lodówce stała butelka Tigera, którą szwagier kupił sobie na drogę i ja oczywiście to wypiłam :evil: później nie dość, że całą noc nie spałam, to jeszcze serce mi chodziło jak torpeda :?
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 1:51 pm   

ja już tego badziewia nie piję, K ma też zakaz, bo raz myślałam że będę musiała z nim na pogotowie jechać, tak się fatalnie czuł, ciśnienie skoczyło, serce to mu waliło jak oszalałe - makabra była. Od tamtej pory nie pijemy.

aaa o odkąd się dowiedziałam że te łajzy produkują jedną puszkę za ok 50 gr a sprzedają za 6 zyli to już w ogóle uważam to za dziadostwo
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kociadło Wto Kwi 05, 2011 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 1:55 pm   

Magdzik napisał/a:
Czy zdarza Wam się czasem sięgnąć w sklepie po ten magiczny napój?
nie, bo one na mnie jakoś nie działają. Ale za to w klubach często piję drinka wódka+ red bull. Czyli to czego nie powinno się mieszać...
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 3:24 pm   

ja tylko okazjonalnie, i to w połączeniu wódka + napój - po prostu pyszny drink. Ale nigdy więcej niż dwa, bo to niezbyt bezpieczne połączenie.

Na studiach piłam ich sporo podczas sesji, kawa nie działała na mnie, ale te napoje jednak trochę mnie orzeźwiały (może i placebo, ale zawsze).
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 4:51 pm   

misiao1983 napisał/a:
Magdzik napisał/a:
Czy zdarza Wam się czasem sięgnąć w sklepie po ten magiczny napój?
nie, bo one na mnie jakoś nie działają. Ale za to w klubach często piję drinka wódka+ red bull. Czyli to czego nie powinno się mieszać...

ja mam tak samo jak misiao
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:35 pm   

Był czas gdy dzień zaczynałam od Tigera albo Burna :roll: Przychodziłam do pracy i pierwsze co robiłam to otwierałam puszkę. Przestałam popijać energizery, gdy zdecydowaliśmy się na dziecko.
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:42 pm   

Nie lubię tych napojów. Dla mnie śmierdzą tak okrutnie, że nie mam ochoty ich pić.
_________________
 
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:14 pm   

Ja również nie przepadam za takimi napojami. Co prawda nigdy ich nie piłam, ale ogólnie staram się odżywiać zdrowo i raczej ograniczam wszelakie używki, chociaż nie mam nic przeciw, wszystko dla ludzi i w rozsądnych ilościach. Na jednych działają, a na innych nie. Jedynie wzdrygam się, jak matki dają swoim dzieciom napić się łyka, czy dwa, to już dla mnie jest skrajna nieodpowiedzialność.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 8:50 pm   

Magdzik napisał/a:
Mi bardzo rzadko ale zdarza się jak jedziemy gdzieś z moim A w trasę.


ja mam tak samo - na co dzień w ogóle nie piję, ale jak jedziemy gdzieś dalej i jestem zmęczona, jest późno, to zdarza się, że sięgam wtedy po Red Bulla. Ale mam zasadę - jeśli już to Red Bull właśnie, nic innego i zimny. Innej opcji nie wypiję.
_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 10:32 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
jeśli już to Red Bull właśnie


one są identyczne wszystkie.
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 10:56 pm   

Malena napisał/a:
paulinkaaMU napisał/a:
jeśli już to Red Bull właśnie


one są identyczne wszystkie.


zdarzyło mi się pić i Tigera i jakiś napój marki Orlen i właśnie Red Bulla - dla mnie różnica jednak jest :wink:
_________________


 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:07 pm   

never ever, chyba, że podobnie jak dziewczyny w połączeniu Red Bull + wódka
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:57 pm   

paulinkaaMU napisał/a:

zdarzyło mi się pić i Tigera i jakiś napój marki Orlen i właśnie Red Bulla - dla mnie różnica jednak jest

"wynalazca Red bulla nigdy nie opatentował składu, jest on dostępny dla każdego w związku z tym wszystkie napoje energetyzujące skład mają identyczny, jedyna róznica to ilość cukru i aromaty, natomiast zawartość tauryny i kofeiny jest taka sama we wszystkich tego typu napojach
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:41 pm   

dla mnie wszystkie są obrzydliwe w smaku.. nigdy nie wypiłam całej puszki, zaraz jak to się pojawiło na rynku, kupiliśmy na próbę, ohyda..
_________________
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 9:36 am   

Zdarza mi się wypić tylko jeśli muszę zarwać nockę, żeby napisać coś na studia (na szczęście ostatnio rzadko się to zdarza ;) ). Wypijam wtedy 1 puszkę jakiegoś schłodzonego energetyka - koniecznie owocowego, bo te "bezsmakowe" są dla mnie nie do przełknięcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl