Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LeGrand
Autor Wiadomość
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 25, 2005 10:23 pm   LeGrand

Dziewczyny, zdecydowałam zrobić z tego nowy topic, bo taka jestem, qrcze, happy. :mrgreen: :mrgreen:

A więc byłam dziś u stylisty- pana Pawła Kubickiego w salonie Le Grand. I oto moje wrażenia. :mrgreen:
Dziewczyny, ja wiem że na forum cenzura jest, ale było za.... iście. :mrgreen:
Wreszcie mi ktoś udowodnił, że jak się płaci więcej, to jakość usług jest lepsza.
Od samego wejścia atmosfera jest bardzo miła, nie trzeba czekać, aż ktoś się nami zainteresuje (co się niestety w niektórych salonach zdarza), wszyscy mili, uśmiechnięci (nie sztucznie, tylko naprawdę sympatycznie). Od razu się mną zajął pan Paweł. I - uwaga!!! - usiadł obok mnie i naprawdę ze mną rozmawiał kilka minut na temat tego, czego ja oczekuję. Naprawdę słuchał, odpowiadał na pytania, potem zobaczyłam palety i też rozmawialiśmy na temat odpowiednich kolorów. Powiem szczerze, że kolorki wyszły fantastycznie, chyba lepiej bym sobie tego sama nie wymyśliła. :graba:

Po farbowaniu była regeneracja. Kobitki - i masaż skóry głowy!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie polecam tym przed ślubem - co by się nie rozmyśliły, hehe. :wink:
Nawet nie wiedziałm, że to może być taki relaks. I pomyślałam, że chętnie bym męża na kurs takiego masażu wysłała (już pytałam, nie chce iść :( ).
Potem strzyżenie, układanie, efekt końcowy - w skali od 1 do 10 - dla mnie 15 :graba:
Przy okazji kawka, miła muzyczka w tle (żadne techno ani transy :roll: ) i bardzo fajne wnętrzne.

Ja wiem, że bardzo zachwalam, ale ja już sobie obiecałam, że zaczynam oszczędzać na następną wizytę. :lol:
Polecam - ja wiem, że to duże pieniążki (choć od razu sporo zabiegów brałam i to na długie włosy), ale jak kogoś stać, i jeśli nie żal wam wydawać tego na zabiegi fryzjerskie właśnie (w końcu każdy ma jakieś priorytety) no to gorąco polecam.

ps Ja mam nadzieję, że mnie moderatorzy nie zbanują za reklamę, ale na forum nie od dziś jestem, więc złych zamiarów nie mam. :lol:

ps2 - jakby któraś dziewczyna miała ochotę się u nich czesać do ślubu - to na prv napiszę kolejne namiary. :wink:

Dorzucę tu jeszcze link do stronki:
Le Grand
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
Ostatnio zmieniony przez just_Kate Czw Sie 25, 2005 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mefiu 


Wiek: 46
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 10:30 pm   

Cóż, nie jestem kobietą, ale na potrzeby Pusiaka poproszę o jakieś namiary i ewentualnie koszty :)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 11:04 pm   

No to ekstra że jesteś aż tak zadowolona. :mrgreen:

Ale co byśmy ci naprawdę uwierzyły że to nie pusta reklama to poprosimy o zdjęcia. :wink:


A wiesz ile biorą za samo ścięcie, z ułożeniem oczywiście?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 9:46 am   

Just Kate to fantastyczna wiadomość! Mało jest salonów, z których wychodzimy autentycznie zadowolone :30: Wielkie dzięki za info.

A właśnie jak tam u nich z cenami? Ile za farbowanie i czesanie?
A i chcemy zdjęcie :D :D :D :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 10:59 am   

just_Kate, dzięki za info dla Mefiu :) Być może skorzystam z ich usług przed sesja zdjęciową plenerową :)
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 46
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:23 am   

Jak to skorzystasz?? i kto za to będzie płacił ?? ;) Ach dziękuję just za info :)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:25 am   

No i widzicie kobitki co ja z Nim mam :?: od razu "kto będzie płacił"... :mrgreen:
_________________

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 8:25 pm   

Co do Le grand - to rzeczywiscie obsluga super, fryzjerzy etz, choc przyznam szczerze, ze... trwalosc farby pozostawia wiele do zyczenia... chodze tam do Tomka, i za cene dosc okragla - bo 270 ( ciecie + farba - jden kolor), oczekuje, ze kolor nie bedzie blakl i splukiwal sie, a to nestety ma miejsce. za to bardzo dobrejjakosci ciecia, i odzywianie - kreastese....
tak wiec.. kwesti awybory - ulozenie i ciecie tak, farba - sredino..:( pomimo, ze super dobieraja kolor..
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 10:38 pm   

adriannaaa napisał/a:
270 ( ciecie + farba - jden kolor)

:shock: Musiałabym upaść na głowę żeby zostawić tyle u fryzjera, nawet pomimo pochwalnych opisów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 12:20 am   

heh.. tiiaa wiem, a ja to zrobilam nie raz.... btw dla scisłości, to cena na włosy krótkie, wolę nie myśleć ile kosztuje usługa na włosy długie.... :shock:
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl