Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"EDEN"
Autor Wiadomość
Puszek 

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 1:50 pm   

Witam :)
czytając te opinie aż mi ulżylo, ponieważ zarezerwowalam salę na 14 sierpnia 2010 :)
urzekl mnie ogród i możliwość orgaizacji wesela na 180 osób przy okrąglych stolikach.
Canaves pytalaś o ceny- 170 i za dzieci polowa.
pozdrawiam wszystkich
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 8:52 am   

Ja jestem kilka dni po swoim weselu w Edenie. Sala super, jedzenie bardzo smaczne i duzo. Po weselu mozna zabrać, kelnerzy pakują. O nic nie bolała nas głowa. Obsluga bez zarzutu, do tego przesympatyczni kelnerzy. A "właściciel do rany przyłóż", spokojny i z niczego nie robi problemu, idzie na ręke. Uczciwy facet. Polecam!!! Goscie chwalili, ze to najlepsze wesele na jakim byli.

Jestem juz po weselu, gosci bylo 138 osob. I szczerze mowiac nie potrafie sobie wyobrazic wesela w Edenie na 200 osob, szczegolnie jesli rodzina lubi sie bawic i tanczyc. U nas malo osob siedzialo przy stolach, zdecydowana wiekszosc sie bawila, wiec wiem co mowie. Ogolnie sale polecam!!!!


edit: połączyłam dwa posty
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Wrz 10, 2009 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
patrycjaa_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 145
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 8:35 pm   

hej :)
zastamawiam się nad ta salą, byłam nawet oglądać i własciciel zaproponował mi mniejsza do 100 osób, w budynku hotelu. mam pytanko, czy ktoś już robił tam wesele? I czy nie było za ciasno? pozdrawiam :)
 
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 11:51 am   

hmm dzisiaj dzowniłam do właściciela i cena jest 170 zł na 2011 rok...
Tylko nie spytalam o najwazniejsza rzecz... :roll: czy moge wynajac sale na 80 osob...??
Ile oosb jets u nich minimum?
 
 
patrycjaa_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 145
Skąd: Tuszyn
  Wysłany: Nie Cze 13, 2010 9:57 pm   

Można wynając na 80, ponieważ mają tam dwie sale. jedna dużą w budynku pierwszym, a na mniejsze wesela udostępniają restaurację w hotelu. Według mnie wygląda ona nawet ładniej niż sala duża. Tylko nie wiem jak wygląda sprawa rozmieszczenia, czy jest dużo miejsca do tańca i czy przy stołach jest ciasno? Był może ktoś na weselu w mniejszej sali??
 
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 5:32 pm   Eden

czy Ktoś ma jakieś nowe info o Edenie ? Bo tu cisza od dawien dawna a ja jestem ciekawa tego miejsca.
 
 
annalo 

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 11:33 pm   

Witam, mam do Was pytanie odnośnie sali Eden. Ogladalismy tę salę z narzeczonym i bardzo sie nam spodobała, czy mozecie mi poradzic jak tam jest , jakie jedzenie , obsługa? Widziałam sale godzine przed przyjazdem młodych, wszystko było pięknie naszykowane, sala ogólnie robiła bardzo dobre wrazenie dlatego jesli ktoś z was był w oststnim czasi ena weselu w tej sali prosze o info ;)
Ostatnio zmieniony przez annalo Pon Paź 24, 2011 11:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa_113 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 5:58 pm   

Mamy zarezerwowaną salę na 29 września 2012... Dopiero wtedy opowiem jakie wrażenia:)
Ale póki co ta sala podobała nam się najbardziej... a oglądaliśmy tych sal w Łodzi i okolicach naprawdę wiele... I faktycznie bardzo sympatyczny właściciel...
Jeśli ktoś będzie miał wcześniej wesele to bardzo czekam na opinię...
_________________
Ewa
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 5:35 pm   

My mamy rezerwacje na 07.07.2012. :)

Sale wybieralismy z doskoku wczesniej jej nie widzac (oczywiscie na zywo, zdjecia ogladalismy wielokrotnie) i z polecenia. Bylismy na niej dopiero po podpisaniu umowy i pierwsze co zrobilam to sprawdzilam dwie rzeczy: rury i szczeliny na parkiecie. :razz:

Rury przemalowano na bialo, wiec nie rzucaja sie w oczy jak poprzednie, niebieskie.
Szczelin w parkiecie nie zanotowalam, najwidoczniej musieli sobie jakos z tym poradzic.

Ogolnie sala byla nieudekorowana, bo to byl zdaje sie poczatek grudnia i nie bylo wesel. Mimo to wydaje mi sie bardzo sympatyczna, przestronna i elegancka. Ogrod ciezko ocenic pora jesienno - zimowa. Ogladalismy pokoje zarowno nad sala jak i w hotelu - zrobily na nas dobre wrazenie.

Teraz przed nami dobor dekoracji. :)
 
 
annalo 

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: pabianice
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:15 pm   

do Ewa_113 nam z narzeczonym sala równiez podobała sie najbardziej ze wszystkich które ogladalismy w Łodzi .klimat jest niesamowity, nawet nie martwie sie pogoda bo jesli bedzie lało to w niczym to nie przeszkadza (zadaszony taras) Termin slubu jednak coraz blizej a my nadal zastanawiamy sie czy 4 posiłki serwowane i zapisane w umowie wystarcza na całe wesele., wprawdzie zięc własciciela sali przekonywał nas ze to w zupełnosci wystarczy jednak chciałabym sie Was poradzic dziewczyny jak Wy zapatrujecie na ten temat :-? . :)
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:53 pm   

Jak dla mnie cztery posilki to "swiat i Ameryka". ;) Podejrzewam, ze jesli sie chce to mozna miec wiecej, nas w kazdym razie przekonywano, ze mozemy nawet sami ulozyc menu.

Cztery cieple posilki, pelne stoly, stol wiejski i stol ze slodkosciami i owocami, a do tego jeszcze tort - na pewno nikt nie wyjdzie glodny.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 2:04 pm   

Mam pytanie, czy ktoś z Was bawił się może na tej sali już po remoncie? byłam tam ostatnio z narzeczonym i sala bardzo nam się spodobała. Cała została wyremontowana i w niczym nie przypomina tej wcześniejszej. Z tego co mi Pan manager mówił zmieniła się obsada na kuchni. Kucharze podobno z renomowanych restauracji i tak się zastanawiam czy ta zmiana to im na lepsze wyszła. Koleżanka, która miała tam wesele jeszcze przed remontem również chwaliła jedzenie a jak to bywa w renomowanych restauracjach dają ładnie podane ale mało... cena na rok 2014 180-190 zł w zależności od menu. Stół wiejski 10 zł osoba. W cenie tort, 4 posiłki ciepłe, 10 przystawek. Istnieje możliwość zrobienia menu weselnego zgodnie z życzeniem klienta. Wiem, że teraz najbliższe wesele mają mieć 22.06 może któraś z forumowiczek będzie miała i zechce się wypowiedzieć w temacie :)
 
 
Paula82 

Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 10:16 am   Eden

Słowo najlepiej opisujące Eden to - REWELACJA :) Mieliśmy wesele w Edenie tydzień temu i do tej pory nie możemy wyjść z podziwu nad organizacją, nad wyglądem sali po remoncie, nad obsługą i przede wszystkim pysznym jedzeniem! Goście na weselu pochodzili z różnych części Polski, ale wszyscy zgodnie twierdzili, że nie widzieli jeszcze tak pięknej sali i tak profesjonalnej obsługi. Bywaliśmy na weselach w Edenie wcześniej, ale wygląd zmienił się na lepsze, zmieniono szefa kuchni i obsługę - wszystko na plus! Jeden z naszych gości powiedział, że mimo, że jest z Krakowa to chętnie wydałby za mąż wszystkie swoje dzieci w Edenie :) :) Najlepiej sprawdzić samemu, jak pysznie jest teraz w Edenie, jest tam teraz restauracja i wszystkich przysmaków można spróbować przed podjęciem decyzji. Mimo, że wesele już za nami, chętnie będziemy wracać do tego miejsca. I absolutnie wszystkim z całego serca polecamy Eden!!!
_________________
P.
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 12:12 pm   

Cieszy mnie to bardzo, bo sami właśnie z nimi umowę podpisaliśmy :)
 
 
goodluck 

Dołączyła: 04 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 11:35 pm   

Witam

Nasze wesele odbyło się w Edenie już po remoncie, dokładnie w dniu 10.08.2013. Sala jest niesamowita, pięknie urządzona, przestronna. Do tego rewelacyjny ogród. Obsługa profesjonalna, niczego nie brakowało, pięknie podane jedzenie, smaczne, dodatkowo Kucharz zaproponował nam deserki, które dość, że rewelacyjnie wyglądały to jeszcze nieziemsko smakowały :) . Kwestia 4 posiłków - to dokładnie to samo co w innych salach podawano jako 5 posiłków, gdyż pierwszy posiłek składa się z dwóch dań - zupy i drugiego dania.

kolejne plusy:
Pokój małżeński bardzo ładny i czysty. Dodatkowo ma zamontowany sejfik, gdzie można schować koperty :) .

Duży parking, spokojnie może wjechać autokar ( gdyby ktoś sprowadzał rodzinę z dalszych stron ;) ) i dużo aut.

Duża lodówka do dyspozycji pary młodej, zamykana na klucz, gdzie można wcześniej dostarczyć wódkę i na stół podawać zimną.

Dobra klimatyzacja - co w letnie dni jest obowiązkowe :)

minusy - nie ma:)

Serdecznie polecamy salę Eden - My byliśmy bardzo zadowoleni i nasi goście też.
Asia i Mariusz.
 
 
Titzi 

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 4:10 pm   

Witam! Mieliśmy wesele w Edenie we wrześniu 2013.

Sala jest przestronna, dużo miejsca, dobrze rozstawione stoły (wszystko konsultowane z nami, mieliśmy ustawione stoły okrągłe), dobrej jakości parkiet, dobra akustyka (chociaż to zapewne zależy również od zespołu i nagłośnienia), ładny i duży ogród. Podkreślamy, że sala jest po gruntownym remoncie w 2013 roku.

Bardzo ważne - uprzejma, kompetentna, sprawna i szybka obsługa! Dbali o wszystkich gości - również tych najmłodszych :)

Jeżeli chodzi o menu, to było ono ustalane szczegółowo z szefem kuchni. W trakcie wesela kuchnia uzgadnia z zespołem, kiedy będą kolejne posiłki i co będzie działo się po kolei. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo. Stół cukierniczy - przepyszny :)

Na Państwa Młodych i ich gości czekają podczas wesela również atrakcje ze strony obsługi (np. przy okazji podawania tortu weselnego).

Tym, którzy zdecydują się na poprawiny, polecamy wybranie wersji z grillem :)

Poza tym duży parking i możliwość noclegu dla gości.

Wszystkim niezdecydowanym polecamy salę Eden - na pewno będziecie zadowoleni i poczujecie się jak w raju :)

P. i B.
 
 
dominikagro 

Wiek: 37
Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 12, 2014 10:02 pm   

Witam

W lipcu 2014 roku organizujemy w Hotelu Eden nasze wesele i dlatego przegladam opinie. Niestetyostatnio jakos malo wiec "odswiezam" temat ;) jezeli ktos z Was tez tam organizowal impreze czy byl goscinnie, to czekam na wszelkie opinie i doswiadczenia.

Pozdrawiam
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 5:20 pm   

My również mamy wesele w Edenie ale w lipcu 2015 :)
Zdecydowaliśmy się na nią w ciemno.
Potem okazało się, że znajomi moich rodziców zorganizowali tam wesele swojej córki. Byli bardzo zadowoleni i za ich namową wybraliśmy się tam z rodzicami na niedzielny obiad :) Muszę przyznać, że zarówno obsługa jak i jedzenie na najwyższym poziomie ! :) Także ja jestem dobrej myśli ;)
_________________
 
 
weronikaa 

Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 10, 2014 7:54 pm   Mętlik w głowie

Cześć,
szukamy sali i szukamy i szczerze powiem, że mam mętlik w głowie. Podoba mi się sala w Edenie natomiast główną wątpliwością jaką wiążę z tą salą to fakt, że jest to jednak hotel i obawiam się o wielkość serwowanych dań tzn obawiam się , że porcje 'obiadowe' będą znikome i co mi po pięknym wyglądzie jeśli nikt się tym nie naje.
Może ktoś mógłby wypowiedzieć się na ten temat jak wyglądała ta kwestia w praktyce?
Pozdrawiam
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 9:48 pm   Eden - super

W odpowiedzi na pytanie o jedzenie w Edenie. Byłam tam na weselu przyjaciółki w tym roku. Jedzenie pyszne i dużo. sala ładna klimatyzowana, nowoczesna, obsługa super. Sama szukam teraz sali i ciężko mi cos wyszukac lepszego. Jak ktos lubi takie nowoczesne klimaty polecam zobaczyc wystrój La rocca w aleksandrowie łódzkim. Mnie sie bardzo podoba tylko sala jest dopiero od 4 miesiecy i w necie sila rzeczy brak opinii o jedzeniu itp.
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 05, 2014 1:43 pm   

Weronikaa więc ja w Edenie miałam wesele 13.09.2014 r. i zapewniam cię, że porcje jakie tam podają raz, że są duże a dwa, że jedzenie jest przepyszne i bardzo ładnie podane. Mają świetnego kucharza, który robi również przepyszne torty (nasz był beza z malinami z bitą śmietaną). Wszystko co podają robią sami (łącznie z bułeczkami jakbyś np. na strogonov się zdecydowała). Mają też wspaniałego menadżera tego hotelu Pana Tomka, który również w czasie imprezy jest barmanem (dodatkowa opcja) i robi meeeega drinki (Pan Tomem z zawodu jest również Somalierem). Sama obsługa kelnerska to pełen profesjonalizm, Panowie są ładnie ubrani, kulturalni i znają się doskonale na sztuce kelnerskiej co jak zauważysz będzie dopełniało całości. Jest też niezastąpiony szef sali Pan Przemek. Jeśli będziesz miała jakieś dodatkowe pytania to śmiało pisz.
 
 
saguaro 

Dołączyła: 30 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Gru 30, 2014 8:50 pm   Eden - fantastyczny wybór

Witam,
we wrześniu 2014 zorganizowaliśmy nasze wesele właśnie w Edenie. W trakcie wyboru sali weselnej przeglądałam forum, dlatego zdecydowałam się już "po" opisać własne wrażenia.

Kryteria wyboru
Szukaliśmy sali, w której nie będzie zbędnego poroża, przerażających kolorów na ścianach i zbiorowiska "różnych, dziwnych rzeczy, które kiedyś się komuś spodobały" Jednocześnie zwracaliśmy uwagę na osobę, z którą dalej mielibyśmy się kontaktować. Miała ona nam pomagać, a nie narzucać swoje upodobania.

Sala
Do Edenu zajechaliśmy w lutowy bardzo brzydki dzień. Mieliśmy już kiepskie nastroje, byliśmy zmęczeni i prawie odjechaliśmy bez zajrzenia do środka. Jednak na szczęście - tak się nie stało. ;) Sala okazała się właśnie taka, jakiej szukaliśmy - "normalna". Elegancka w stonowanych kolorach, z parkietem do tańca. Dodatkowo sprawiała wrażenie przytulnej i ciepłej, aż chciało się w niej zostać. Uznaliśmy, że nie ma żadnej potrzeby dodatkowego wystroju na wieczór wesela, jedyna zmiana to wybór jasnych podbitek do stołów.

Obsługa
W ramach podróży po salach weselnych mieliśmy możliwość spotkania naprawdę całej plejady osób obsługujących wesela zarówno managerów, jak i właścicieli. Czasem zachodziliśmy w głowę, jak to możliwe, że niektóre miejsca jeszcze nie splajtowały..
Nawet najlepsze miejsce potrafi zepsuć niekompetentna obsługa. W Edenie nie ma o tym mowy. Poczynając od p. Tomasza (Managera), z którym bezpośrednio się kontaktowaliśmy, przez Pana Kucharza, Kelnerów, aż po Panie Pokojówki - wszyscy zachowują się jak w 5-gwiazdkowym hotelu. Pełen profesjonalizm, dyskrecja i dokładność. Wiem, że dla wszystkich jest to praca, ale oprócz wypełniania obowiązków czuć po prostu życzliwość dla gości. W każdej sytuacji starano się nam pomóc - zaproponować rozwiązanie, pokazać możliwości (od ustawienia stołów, przez wybór menu, rezerwację pokoi, aż po samo wesele i różne sytuacje, które się zawsze mogą przytrafić). Z jednej strony pomoc, a z drugiej - bezszelestna obsługa. Chodzi o to, że obsługi nie było widać (bo starała się być na drugim planie) ale wszyscy, wszystko mieli pod ręką. A czasem nawet nieco więcej ;) Panowie czarowali na stołach, a w kontaktach z gośćmi zawsze byli uprzejmi i mili (nawet koło 5 rano ;) .

Jedzenie
Tutaj niestety niewiele mogę powiedzieć, bo tyle się działo, że niewiele spróbowałam ;) ..z resztą same zobaczycie...
Menu można skomponować od staropolskiej wersji, aż po naprawdę futurystyczną - co kto lubi. Kucharz podpowie, co w danym okresie warto wybrać, ale jest otwarty na innowacje. My wybraliśmy opcję środka, żeby i młodsi, i starsi znaleźli coś dla siebie. Mam wrażenie, że wyszło, bo rodzice i goście chwalili - nie było osoby, która wyszłaby głodna. Jedzenie było bardzo dobre i pięknie podane. Stół wiejski i słodkości - także pierwsza klasa.

Dodatki, o których warto wspomnieć
Z sali jest wyjście na zadaszone patio oraz bardzo ładny ogród z kolorową fontanną i kilkoma bardzo przyjemnymi zakamarkami. Ogród nie jest zbyt duży, ale doskonale nadaje się na odsapnięcie po dobrej zabawie. Na patio znajdują się stoliki i fotele, gdzie spokojnie można odpocząć. Sala położona jest z dala od głównej drogi, więc nie ma też obawy o gości w późnej fazie wesela;). Na terenie kompleksu znajduje się parking z ładnie zaaranżowanymi miejscami zielonymi. Głupotka - a tworzy całość.
W razie potrzeby sala użycza projektora, co czasem może się przydać.
Generalnie w razie potrzeby/problemu starano się nam pomóc, od pierwszego spotkania, aż po samo przyjęcie.
Poza tym obsługa ma kilka dodatkowych atrakcji ;)

Minusy
Zawsze jakieś są, żeby nie było zbyt słodko ;)
Na pewno odległość - chyba, że ktoś mieszka w południowej części miasta.
Może front budynku mógłby być nieco odnowiony.. nie jest źle, ale.. ;) Po prostu widać, że wnętrze zostało wyremontowane, a sam front budynku czeka w kolejce.

Podsumowanie
Wystrój - nowoczesny, ale przytulny. Żadne słowa nie oddadzą poziomu obsługi w Edenie - klasa sama w sobie. Jedzenie pyszne i piękne. Starałam się, aby opis był obiektywny. Ale naprawdę uważam (razem z mężem), że całość zasługuje na laurkę. A co najważniejsze - nie żałujemy i wybralibyśmy salę po raz drugi.
 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 10:43 pm   

Swoje wesele też będę mieć w Edenie, jeszcze mniej niż półtora roku :jupi:
Nie wybraliśmy tej sali tak zupełnie w ciemno. Pobawiliśmy się tam. Nie na weselu co prawda, ale wystarczyło bym mogła spać spokojnie i z nadzieją patrzeć w przyszłość.
Wracając do Edenu - generalnie zgadzam się z poprzedniczką.
Największe plusy: smaczne jedzenie (porcje mięska na talerzu zadowolą każdego pana, a wiadomo jacy niektórzy są :roll: ), parkiet, przesympatyczna obsługa, ogród i absolutny brak kiczu. Ceny, jak ceny mogłyby być niższe :roll: Myślę, że jak na Łódź i okolicę to średnie.
Dojazd bardzo dobry - jeżdżąc po Rzgowie, mam nawet wrażenie, że wszystkie drogi prowadzą do Edenu :wink:
 
 
konradb 

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 2:55 pm   

My również zawitaliśmy do Edenu.Sala w super kolorach, na podłodze parkiet ( to dla nas bardzo istotne, byliśmy w kilu salach i widzieliśmy, że zamiast drewna są płytki - upadek chyba boli )
Wracając do Edenu, przed podpisaniem umowy skosztowaliśmy kilka dań z restauracji, dzięki temu wiedzieliśmy czy jest smacznie.Okazało się, że jest smacznie i to BARDZO.
Nie chcieliśmy domu weselnego z cateringiem a niestety są takie przypadki.
Po zjedzeniu obiadu, podpisaliśmy umowę i teraz odliczamy dni do WESELA :D
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 9:58 pm   

Jesteśmy świeżo po naszym weselu w Edenie (11.07.2015 r.). Mogę z czystym sumieniem szczerze polecić to miejsce. Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni. Jedzenie przepyszne. Obsługa na najwyższym poziomie przez całą noc i poranek ;) Wszystko dopięte na ostatni guzik i dopracowane z najdrobniejszymi szczegółami. Jednym słowem - REWELACJA :)
_________________
 
 
Irmine 

Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 304
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 20, 2015 11:36 pm   

domi127 napisał/a:
Jesteśmy świeżo po naszym weselu w Edenie (11.07.2015 r.). Mogę z czystym sumieniem szczerze polecić to miejsce. Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni. Jedzenie przepyszne. Obsługa na najwyższym poziomie przez całą noc i poranek ;) Wszystko dopięte na ostatni guzik i dopracowane z najdrobniejszymi szczegółami. Jednym słowem - REWELACJA :)


Podpisuję się z czystym sercem pod tym co napisala koleżanka!
Nasze wesele odbylo sie w 18.07.2015r. Wszystko sie udalo! Dodatkową atrakcją w edenie jest szablowanie szampana (niezastąpiony pan Tomasz, ktory prowadzil u nas także drink bar... z przepysznymi drinkami)
_________________
 
 
Malwa26 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 4:57 pm   :)))

Świetne miejsce a to głównie zasługa obsługi! Kucharz wspaniały! Kelnerzy przemili, znający się na swojej pracy. Miejsce przyjemne, z ogrodem. Jedzenie pyszne. Lokal godny polecenia!
_________________
Malwa
 
 
kosisan 

Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 3:51 pm   

Witam,

Też jestem zainteresowany tym hotelem, jednak martwi mnie trochę ilośc dań w wersji za 190zł. Czy ktoś wyprawiał wesele w tej opcji ? Możecie podzielić się swoim doświadczeniem co do ilości podawanego jedzenia? Czy dla wszystkich starczyło i nikt nie chodził głodny.
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 10:57 am   

kosisan my nie daliśmy rady wszystkiego spróbować. Nasi goście zresztą też "narzekali" że nie dali rady :P Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że mój przyszły szwagier lubi dużo i dobrze zjeść a na swoje wesele w październiku 2016 również wybrali Eden :)
_________________
 
 
Anna W. 

Dołączyła: 26 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 7:30 pm   

Witam,
jesteśmy po weselu, które odbyło się 20 sierpnia 2016 w restauracji Eden :-) Gorąco polecamy
Sala jest śliczna, nowoczesna, z przestronnym ogrodem (idealnym na upalne dni), bardzo dobrą bazą hotelową (mieliśmy wielu przejezdnych gości) i dużym parkingiem. Pokój dla nowożeńców przytulny i elegancki, z sejfem.
Szukaliśmy sali, która będzie nowoczesna i z dobrym zapleczem gastronomicznym. Co nas zaskoczyło, to przede wszystkim jedzenie, niezwykle smaczne, idealnie doprawione. Kolejny atut to przemiły manager i obsługa, zawsze przyjaźni, pomocni, wychodzący naprzeciw naszym prośbom, świetna organizacja pracy i profesjonalizm.
Jedzenie było pyszne. Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas też to, że kelnerzy pytali gości siedzących w ogrodzie, czy życzą sobie ciepłe danie, które akurat było podawane na sali. Jeśli gość wolał pozostać w patio, mógł dostać jedzenie na zewnątrz.
Usługa barmańska rewelacyjna. Jedna z koleżanek stwierdziła, że wypiła najlepszy drink w życiu :-)
Podsumowując: serdecznie polecamy!
Ania & Łukasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl