Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Orkiestra i DJ na jednym weselu ?
Autor Wiadomość
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 12:30 pm   Orkiestra i DJ na jednym weselu ?

Witam :) Jestem nowa na forum i nie wiem czy był już taki temat ale... co sądzicie o orkiestrze i DJ w ciągu jednego wesela np. orkiestra gra do oczepin a później już DJ ....
Czy jest coś takiego w ogóle możliwe? a może są jakieś zespoły wśród których jest również DJ, który po oczepinach zająłby się puszczaniem muzyki z DJ-ki? Albo na odwrót... czy są DJe, którzy mają ewentualnie instrumenty i mogliby pograć muzykę na żywo ?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 12:32 pm   

Ja jakoś tego nie widzę. Składanie sprzętu zespołu czy d'a zajmuję mnóstwo czasu. A przecież zespół chyba musiałby ustąpić miejsca dj'owi a dj mieć czas na rozłożenie swojego sprzętu. No i do dodatkowy niemały wydatek. Co najwyżej zespół na weselu a dj na drugi dzień na poprawinach.
_________________


 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 7:59 am   

Kiedyś zdarzyło mi się nie grać na weselu tylko bawić jako gość :) gdzie grał zespół i dj. Zespół grał 5-6 numerów potem dj grał z 30-40min.
Nie wyszło to źle tylko zespół był raczej mało zorientowany w graniu na tego rodzaju imprezach i raczej goście się bawili przy dj, a zespołu ewentualnie słuchali.

Co do grania do oczepin i zmiany to faktycznie nie bardzo to widzę, niby dj może się rozstawić wcześniej jeżeli jest miejsce, ale podczas dalszej zabawy pakujący się zespół raczej kiepsko będzie wyglądać.

Widziałem nie raz, że dj współpracuje np z saksofonistą, a sam czasem coś nawet śpiewa, ale wtedy to już nie wiadomo czy to wciąż dj czy już zespół :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl