Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta South Beach
Autor Wiadomość
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 10:41 am   

Agata1234 napisał/a:
Dziewczyny tak sobie podczytuje Wasze poczynania z dietami głównie tu i w wątku z Dukanem i się zastanawiam czy naprawdę to konieczne i skuteczne (przede wszystkim).


No sukteczne to raczej jest skoro w 2,5 miesiąca schudłam 11,6 kg...

Agata1234 napisał/a:
Jak czytam o tym wszystkim to się zastanawiam czy nie lepiej zrzucić te parę kilo przez jakieś ćwiczenia wtedy lepiej można kontrolować partię, które chce się odchudzić, moze to wolniejsze metody, ale skuteczne i wydaje mi się, ze nie wiążą się z ryzykiem np jojo.

Ja napierw tego próbowalam... /jadłam tylko ciemne pieczywo i to 3 kromki dziennie, odstawiłam ziemniaki, słodycze i jadła ogólnie mniej. Chodzilam na fitness i schudałm przez 2 miesiące 2 kg... Także sorki dla mnie to za dużo wyrzeczen jak na uzyskany efekt...

Agata1234 napisał/a:
Nie obawiacie, się że przez te wszystkie metody tak rozregulujecie sobie organizm, że później będziecie miały problemy z utrzymaniem nawet wyjściowej wagi?

Jakbys poczytała troche o diecie dukana to dowiedziałbys się że przestrzeganie jednej zasady do końca życia gwarantuje ci utrzymanie wagi... ( przynajmniej w teorii- ale jakoś nie boje się zaryzykować :) )

Agata1234 napisał/a:
Poza tym wiele z dziewczyn tu piszących nie ma jeszcze dzieci, a jak sądzę większość jak nie wszystkie kiedyś będą je chciały mieć. Więc co z dietą w czasie ciąży?

Dieta jest dozowlona od 3 ciego etapu...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Sro Maj 12, 2010 10:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:11 am   

anuszkaa napisał/a:
Po co od razu wchodzić na reżim diet?

Agata1234 napisał/a:
Malena, widziałam Twoje zdjęcia i wiem że masz zgrabną sylwetkę, nie wiem gdzie Ty zrzuciałaś już 5 kg, a juz w ogóle skąd chcesz zrzucić kolejne 5.


dziekuję Agatko:) Jednak ja, nie popadając w anoreksje, wazyłam już 57-58 kg i wtedy czulam sie rerwelacyjnie, szczuplutka, szczuple rece, uda, plaski brzuch. teraz po zrzuceniu 5 kg waze 65, wiec jest z czego zrzucic do wagi wymarzonej. A przy rozpoczeciu odchudzania wazylam 70 kg, no to trudno sie nie odchudzac:):)

Pokupowalam skladniki do diety, wczoraj na niej bylam, ale wieczorem nadarzyla sie okazja na sushi, wiec troche zgrzeszylam. Ale od dzis juz grzecznie + zamierzam duzo cwiczyc cardio. I zobaczymy.
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:11 am   

Cytat:
No sukteczne to raczej jest skoro w 2,5 miesiąca schudłam 11,6 kg...

Tak, chyba źle się wyraziłam chodziło mi o wyniki w dłuższej perspektywie czasu. Rozumiem, ze teraz chudniecie, ale co później. W końcu organizm z upływem czasu się zmienia, poza tym, raczej nie da się zawsze stosować zasad diety, zawsze coś wypadnie, jakas impreza, spotkanie czy nawet gorszy dzień.
Cytat:
Ja napierw tego próbowalam... /jadłam tylko ciemne pieczywo i to 3 kromki dziennie, odstawiłam ziemniaki, słodycze i jadła ogólnie mniej. Chodzilam na fitness i schudałm przez 2 miesiące 2 kg... Także sorki dla mnie to za dużo wyrzeczen jak na uzyskany efekt...

nie wiem w takim razie ja już łącznie schudłam ćwicząc 10 kg. Najpierw 7, później przerwałam ćwiczenia i znów wróciłam ostatnio. Zrzuciłam kolejne 3 na zmodyfikowanej przeze mnie 6 Weidera, teraz znów przestałam, ale mam zamiar schudnać jeszcze 2. I przy tym nic nie kombinowałam z jedzeniem, same ćwiczenia.

Agnieszka19 napisał/a:
Jakbys poczytała troche o diecie dukana to dowiedziałbys się że przestrzeganie jednej zasady do końca życia gwarantuje ci utrzymanie wagi

wiem o tym, ale chodzi mi o to czy naprawdę jest możliwe przestrzeganie jej przez całe zycie. To w końcu jakieś kilkadziesiąt lat. (mam nadzieję) :lol:
Agnieszka19 napisał/a:
przynajmniej w teorii- ale jakoś nie boje się zaryzykować

Za to też Was podziwiam. :wink:
 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:16 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Agata1234 napisał/a:
Dziewczyny tak sobie podczytuje Wasze poczynania z dietami głównie tu i w wątku z Dukanem i się zastanawiam czy naprawdę to konieczne i skuteczne (przede wszystkim).


Mój mąż przez 5 tygodni zrzucił 8,5 kg, a trzeba dodać,że co weekend jesteśmy na różnych imprezach i normalnie wtedy je i pije, przede wszystkim pije :smile: Podejrzewam, że gdyby tak ściśle się trzymał zasad to by jeszcze więcej zrzucił kilogramów.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:17 am   

Agata1234 napisał/a:


Agnieszka19 napisał/a:
Jakbys poczytała troche o diecie dukana to dowiedziałbys się że przestrzeganie jednej zasady do końca życia gwarantuje ci utrzymanie wagi

wiem o tym, ale chodzi mi o to czy naprawdę jest możliwe przestrzeganie jej przez całe zycie. To w końcu jakieś kilkadziesiąt lat. (mam nadzieję) :lol:


CHyba jeden dzien w tygodniu na samych proteinach to nie jest az tak duży problem. Raz na tydzien da się na prwdę najeśc pożądnie: jajkami, rybami, kurczakiem, jogurtami itd :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:21 am   

Malena napisał/a:
ale wieczorem nadarzyla sie okazja na sushi, wiec troche zgrzeszylam

Właśnie te grzeszki, a jak tu wytrzymać całą dietę. Ja bym grzeszyła codziennie. W trakcie pisania tutaj zjadłam jakieś 7 czekoladek.
Malena napisał/a:
A przy rozpoczeciu odchudzania wazylam 70 kg, no to trudno sie nie odchudzac

Może samo 70 wygląda poważnie, ale wiem, ze jesteś dość wysoka. Według mnie było ok...ale wiem, wiem według innych ja też nie musze schudnąć, a sama uważam co innego.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:25 am   

Wiesz no mnie też teraz zdarza się zgrzeszyć... Ale przez pierwsze dwa miesiące tych grzechów nie było w ogóle... Skutkuje to tylko tym żę sie chudnie nieco wolniej... No i zalezy jakie to sa grzechy... Bo objadanie porzez przez cały wieczór niedozolonymi rzeczami a potem mówienie że to był grzeszek jest bez sensu. Jak się chce zacząc diete trzeba mieć silną motywację- bo jak na początku się grzeszy to znaczy że marne szanse są żeby dotrwać do końca... :wink:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:36 am   

Cytat:
CHyba jeden dzien w tygodniu na samych proteinach to nie jest az tak duży problem. Raz na tydzien da się na prwdę najeśc pożądnie: jajkami, rybami, kurczakiem, jogurtami itd

To na 100%. Ale trudno mi zaufać, ze np za 10 lat to w jakiś sposób sie nie odbije. każdy organizm jest inny, co zresztą widać po wynikach i różnorodności metod.
A nie obawiacie się, ze z jakiegoś powodu np zdrowotnego nie będziecie mogły stosować zasad diety? Może mam zbyt pesymistyczne nastawienie, wiem tylko, ze gdyby ktoś mi dał 100% pewności, ze taka dieta będzie skuteczna u mnie i nie wystąpią żadne powikłania ani przeciwwskazania to sama bym sie zdecydowała. W końcu te zasady są dość ciekawe, nawet dla mnie pod względem składników, o których nie zawsze się pamięta codziennie. Ale perspektywa czasu mnie odstrasza. teraz jestem młoda mam zdrowy organizm, który zniesie bardzo wiele, ale zwyczajnie nie mogę zagwarantować nawet sobie samej, że tak będzie zawsze.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 12:05 pm   

Agata1234 napisał/a:
Cytat:
CHyba jeden dzien w tygodniu na samych proteinach to nie jest az tak duży problem. Raz na tydzien da się na prwdę najeśc pożądnie: jajkami, rybami, kurczakiem, jogurtami itd

To na 100%. Ale trudno mi zaufać, ze np za 10 lat to w jakiś sposób sie nie odbije. każdy organizm jest inny, co zresztą widać po wynikach i różnorodności metod.


WIesz wydaje mi się że nie ma co sie odbijać bo jeśli przez 6 dni jesz to co każdy i tylko 1 raz w ciągu tygodnia nie zjesz chleba, ziemniaków, zupy itd a zastąpisz to jajkami, jogurtem naturalnym, czy gotowanym kurczakiem to chyba twój organizm nie jest pozbawiony potrzebnych witamin i mikroelementów :)


Agata1234 napisał/a:
A nie obawiacie się, ze z jakiegoś powodu np zdrowotnego nie będziecie mogły stosować zasad diety?


Tego się nie dowiesz póki nie sprubujesz... A przeciwsakazania sa tez opisane :0
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 12:17 pm   

Male grzeszki czasem popełniam..ale np wczorajsze sushi - nie był to hamburger i frytki z colą, tylko coś niskokalorycznego, do tego owoce morza, ryby...tylko ten ryż, ale i tak był to mały grzech, bo gdy ktoś nie jest na konkretnej diecie, tylko zdrowo sie odzywia, sushi jest polecane.

Ja ćwiczyłam dużo, ale bez dobrej diety nie wysmuklala mi się tak sylwetka. 2 tygodnie na Dukanie i zupełnie inna talia, boczki spadły, a nawet nie ćwiczyłam...Z Dukana zrezygnowałam, bo na South beach można jest też warzywa i orzechy, a ja czesto jezdze do Łodzi do mamy i tam same białko to dlam nie mało możliwe, mama ciagle cos szykuje...z rozszerzonym jadlospisem latwiej mi odnalezc sie na spotkaniach wlasnie. Teraz ruszam ostro do cardio i mam nadzieje dojsc do wymarzonej sylwetki.'

Agata1234 napisał/a:
Może samo 70 wygląda poważnie, ale wiem, ze jesteś dość wysoka.


no tak, mam 175 cm i przynajmniej mi sie to rozklada...jednak tluszczyk byl tu i owdzie, a ja daze do naprawde dobrej sylwetki.
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 3:08 pm   

Malena napisał/a:
2 tygodnie na Dukanie i zupełnie inna talia, boczki spadły,

no to fakt :) mi też spadły boczki. Na SB czułam się fatalnie, bez kija nie można było do mnie podjeść, na Dukanie jest lepiej, dołączyłam nawet indoor cycling, ale jest coś, przez co spada mi motywacja. Waga stoi i ani drgnie...
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:18 am   

No to ja startuje z SB. Miałam chęć na Dukana, ale jednak trochę się boję reakcji organizmu. Zresztą, znam swój organizm i wiem że działają na niego warzywka, które na SB mogę jeść. No to trzymajcie kciuki, bo to już nie przelewki. Ślub coraz bliżej a ja za chwile nie zmieszczę się w sukienkę :(
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 5:54 pm   

złamałam dziś dietę, kurcze, na Dukanie miałam to samo - cholerna ochota na słodycze, jakiej nigdy nie miałam. nie jadam za bardzo słodyczy, wiec nie wiem, czy diety mnie źle nie ukierunkują.

Wczoraj cwiczyłam cardio + weider + hula hop, brzuch wygląda jakby lepiej.

Zawarłam z Ł umowę, że jak schudnę jeszcze 5 kg, dostanę ciuch z 300zł. Może sie teraz zmotywuję...
 
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 5:33 pm   

Weira, Malena jak efekty diety?
Niestety Dukan okazal sie nie dla mnie, czulam sie fatalnie, bolal mnie zoladek... Teraz zastanawiam sie nad SB bo jak na razie samo wyeliminowanie slodyczy i cwiczenia cardio 3 razy w tyg nie daja zadnych rezultatow :-?
_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 10:29 am   

nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale postaram się odświeżyć wątek :) choć po roku może być cieżko :) może jednak znajdzie sie ktoś, kto jeszcze jest na SB :) Ja od dwóch dni... kilka lat temu moja siostra ze swoim mezem osiagneli rewelacyjne rezultaty i idąc w ich slady teraz chce osiagnac to samo :) juz pierwszy kilogram za mna 8) no i fakt ze czuje sie nie tak ociazale jak to zwykle bywalo...

kto dołączy do mnie, bo z kims zawsze razniej, a ja musze koniecznie zmiescic sie w wymarzona suknie w wymarzonym rozmiarze :)

[ Dodano: Sro Lip 20, 2011 9:34 am ]
nadal czekam na kogoś :)

[ Dodano: Czw Lip 21, 2011 12:49 pm ]
hmm... nadal tu pusto, ale jeszcze spróbuję...

kupiłam nową wage :) to troszke zwiekszylo moja motywacje, bo wczesniej mnialam taka "wskazówkową" gdzie mozna bylo troszke sobie zaniżyć wyniki :) tej elektronicznej nie da sie niestety oszukac i wynik podaje co do grama :)

dziewczyny czy piersza faze na SB tzrymałyście dokladnie 14 dni czy jak ?

[ Dodano: Wto Wrz 06, 2011 6:18 pm ]
widzę, że nie udało mi się tutaj ponownie nikogo ściągnąć :) ale może jeszcze kiedyś się uda :) wtedy wystartuje tak na całkiem poważnie :) teraz tylko ćwicze...
_________________
Ostatnio zmieniony przez gosza Wto Lip 19, 2011 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vessna 

Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 10:52 am   

Ja się melduję:)
Dziś pierwszy dzień SB, mam nadzieję powtórzyć sukces sprzed kliku lat. Tylko jakoś mniej mam samozaparcia niż kiedyś, a ślub za miesiąc aaaa!
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 2:55 pm   

Ok :) to skoro jest nas już dwie to chyba wart zacząć :) ja od jutra, bo nie wiedziałam, że tu jesteś vessna, :smile: też zamierzam powtórzyć sukces z przed kilku lat :) waga krytyczna więc muszę sporo popracować. vessna, ile wcześniej zgubiłaś na tej diecie ?
_________________
 
 
vessna 

Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 4:40 pm   

Dyszkę zgubiłam ;) I nawet utrzymałam całe 2 lata, po czym przez ostatnie 3 sobie pofolgowałam i teraz mam połowę z powrotem. Podobno przy kolejnych podejściach do tej diety już tak łatwo waga nie spada, ale nic to, trzeba wypróbować. Różne diety przerabiałam i South Beach mi najbardziej pasuje. A i wiele dobrych nawyków żywieniowych zostało ze mną na stałe.
Także trzymam kciuki za Ciebie też gosza
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 7:27 pm   

vessna, czy piersza faze na SB będziesz trzymać dokladnie 14 dni czy jak ?
_________________
 
 
vessna 

Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 9:42 am   

14 dni - jeśli wytrzymam oczywiście ;)
A jak już się wytrzyma i są efekty, to przedłużenie I fazy jest bardzo kuszące - poprzednio zrobiłam chyba 5 dni dłużej. Tylko że zdrowiej jest przejść do II fazy i ją pociągnąć tak długo aż osiągniemy cel - jak Ci się nie spieszy to lepiej trzymać się tych 14 dni.

Właśnie mnie w pracy kusili pączkami ale się nie dałam ;) )
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 2:25 pm   

Ja dziś, daje radę. najgorzej będzie jak dojade do domu, bo zawsze po powrocie mam jakąś fazę na słodyczne :) dziś nie moge sie przełamać, trzymaj kciuki :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl