Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Świetna Cukiernia
Autor Wiadomość
redian333 

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 10:25 pm   Świetna Cukiernia

Witam,
Ostatnio kupiłem z żoną tort na nasze wesele w cukierni DYJO w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy Daszyńskiego, kupowaliśmy już z żoną ciasta w tej cukierni i były naprawdę bardzo smaczne w dodatku tanie, także na torcie się nie zawiedliśmy był wspaniały. Nie wiedzieliśmy na początku jak dokładnie chcemy by wyglądał ale Pani ze sklepu nam świetnie doradziła. Tort smakował i wyglądał oszałamiająco. Goście do tej pory pytają o adres cukierni.
Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tą wspaniałą cukiernie DYJO.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 10:35 pm   

redian333, ja w DYJO z czystym sumieniem mogę polecić jedynie chleb.
Kiedyś zakupiłam tam tort na urodziny męża i nigdy więcej nie popełnię tego błędu- był ciężki- krem i słodki jak ulepek. Nie pamiętam jak było z ceną, także na ten temat sie nie wypowiem.
_________________
 
 
figazmakiem 

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 2:25 pm   

ja z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to autoreklama tej cukierni - nieładnie!
Co do tortów DYJO potwierdzam, co napisała moja poprzedniczka zaaaaaa słodkie aż mdli
 
 
milena123 

Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 5:07 pm   

Moje zdanie jest takie że każdy lubi coś innego o gustach się nie dyskutuję.
Ja kiedyś chodziłam do cukierni Dybalskiego i powiem że ciastka są dobre obsługa także miła, u krakowiaka bylam raz i wiecej nie pójdę gdyż kupiłam ciasto i było okropne w smaku natomiast teraz chodzę do cukierni Dyjo, mam blisko bo jestem z brzezin. i od razu powiem ze osoba wyżej nie ma bladego pojęcia o tej cukierni ponieważ w tej cukierni nic nie jest robionego z kremów tylko z bitej śmietany, wiem iż już chodzę tam pond 2 lata miałąm też okazje poznać właścicieli (są bardzo sympatyczni) nigdy nie natknęłam sie na coś nie dobrego, wszytsko jest bardzo dobre także chleb. Jest duży bardzo wybór i wszystko wygląda smakowicie aż się nie wiem co sie chce.:)
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 9:25 pm   

My mieliśmy tort z cukierni U Kuczki. Na sali chcieli nam dać Misia ale odmówiłam
Tort Kuczki marzenie- bita śmietana bez konserwantów z biszkoptem i dwoma warstwami jagód oraz malin. Była tak delikatny i pyszny :) Można było dowolnie sobie go przybrać np kwiatami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl