Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala BALENTINO w Zgierzu
Autor Wiadomość
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 8:40 am   Sala BALENTINO w Zgierzu

Witam serdecznie.
Chciałabym zapytać Was moje drogie czy któraś z Was miała już może wesele w sali BALENTINO w Zgierzu ( ulica Piątkowska 83r)
Orientujecie się może jakie są ceny od osoby?
Jakie menu?
Co możecie powiedzieć o tej sali?

Bardzo dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam ;-)

[ Dodano: Pią Sie 13, 2010 8:48 am ]
A tak w ogóle to jaką sale polecacie w Zgierzu tak na 80 osób?
Czy znacie ceny?

edit: poprawiłam błąd w tytule
bambolea
Ostatnio zmieniony przez bambolea Nie Sty 13, 2013 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 8:58 am   

Na sali tej sie jeszcze nie bawiłam, ale moja koleżanka będzie miala tam wesele w przyszłym roku. Menu wyglada przyzwoicie, cena to 160zl/os, a za poprawiny 40zl/os. Niestety nie pamietam co w chodzi w skład ceny.
Ah i z tego co pamiętam są rożne opcje menu i tym samym różne ceny
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuszkaa Pią Sie 13, 2010 8:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 9:52 am   

A wiesz może ile przed weselem należy zarezerwować tam salę? I ile Twoja koleżanka płaciła zaliczki>
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 10:23 am   

Ona rezerwowała jakieś półtora roku przed. Najlepiej to jechać/zadzwonić i się zapytać. Co do zaliczki to nie wiem - nie pamiętam.
_________________
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 11:43 am   

A może byłaś na sali w Ogrodach Borysa (PCK)?
Wiesz jak tam jest? Jakie jedzenie? Jakie koszta?
Chcemy wybrać jakieś dwie sale i zacząć jeździć i je oglądać.
Potrzebujemy sale tak na 80-85 osób
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 11:26 pm   

Marlena, ja miałam wesele w ośrodku PCK, musisz poczytać w wątku poświęconym tej sali :)
_________________

 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 9:21 am   

Możesz powiedzieć jakie było jedzonko, wystrój sali no i oczywiście jakie koszty?
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:25 am   

http://www.forum.wesele-l...7&highlight=pck


Zapraszam tutaj
 
 
Geebril 


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 3:49 pm   

Miałam na tej sali wesele w tym roku i zgrzeszyłabym, gdybym nie wypowiedziała się o niej w tym wątku :wink: SUPER :!: Jedzonko pyszne, obsługa przemiła. Wszystko załatwiają tak, jak chcą młodzi: ustawienie stołów, to co stoi na stołach na wejściu, jak ustawić alkohol, przywitanie, nawet zmiany w menu można wprowadzić. Co sobie wymyślisz to masz. Nasi goście byli zachwyceni po prostu. Akustyka sali jest bardzo dobra. A sama sala wygląda jak najlepszej klasy restauracja - wchodzisz i dech zapiera. Czyściutkie, przestronne toalety - osobna jest dla osób niepełnosprawnych (ta jest bardzo duża i z odpowiednimi udogodnieniami). Ładny pokój dla młodych z łazienką i toaletą. I na wszystkie propozycje praktycznie słyszysz "nie ma sprawy". A jak brakuje pomysłów, to właściciele chętnie podpowiedzą. I na zewnątrz przepiękny teren zielony z drewnianymi ławeczkami i stołami. Spora scena dla zespołu - w żadnej wcześniej odwiedzanej przez nas sali takiej nie było: nasz 5 osobowy zespół (mieli perkusję) bardzo się cieszył, że mają tyle miejsca, żeby się rozstawić. I nie ma problemu, żeby przyjechać na salę np. poćwiczyć pierwszy taniec, coś przywieźć, a po weselu zabrać. I mają działającą klimatyzację - mnie uratowała życie, a goście mimo szaleństw nie chodzili zlani potem. No mogłabym chwalić godzinami :D

Dla mnie to był strzał w dziesiątkę i uważam, że lepiej nie mogliśmy trafić. Także polecam gorąco. :spoko:

W razie pytań proszę PW :mrgreen:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Geebril Sro Wrz 15, 2010 3:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Arkadiusz.S 

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 12:34 pm   

Opinia z wesela z 11.09.2010:

Plusy:
+ Rewelacyjny kontakt z właścicielem, zawsze miły i uprzejmy, kilkakrotnie się z nami spotykali i zawsze poświęcali dużo czasu i uwagi naszym życzeniom
+ Rewelacyjna kuchnia, robią wszystko na miejscu, po prostu bardzo smacznie
+ Super obsługa! Mówią, że dobry kelner to taki co się nie rzuca w oczy a swoje robi i oni są w tym perfekcyjni, no i goście głodni nie wyszli bo dokładali każdemu jak zostawało.
+ Wystrój.. hmm porostu zobaczcie fotki z załącznika, sala jest bardzo ładna i stylowa
+ Mają duży, piękny ogród i taras, naprawdę jest gdzie odpocząć.
+ Na koniec pakują sami całe jedzenie i wyprawiają najbardziej wytrwałych gości
+ Wódka jest zawsze zimna ;)
+ Cena za taką obsługę i salę to na prawdę okazyjna oferta!

Minusy:
- dojazd, sala jest schowana w terenie starej jednostki wojskowej, dojazd jest po drodze na której skręcają "łamią się" Tiry dojeżdżające do parkingu w bliskiej okolicy (niewidoczny), przez co droga jest to bardzo zniszczona i dziurawa. W rezultacie na zakręcie jak popada stoi niemal zawsze woda i to spora kałuża.

Pozdrawiam,
Arkadiusz Szadkowski

DSC_5067.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1390 raz(y) 97.52 KB

DSC_5060.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1280 raz(y) 94.91 KB

DSC_5063.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1279 raz(y) 95.48 KB

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz.S Wto Lis 02, 2010 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:31 pm   

sala wygląda super.. ale wesela robią tam od 100 osób.. szkoda, bo u nas będzie około 60..
_________________

 
 
zanetaID 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 8:59 pm   oglądałam :)

Witajcie.

Dzisiaj właśnie oglądałam tą salę. Prezentuje się świetnie. Wystrój jest wyjątkowo elegancki, czysty i nie ukrywajmy nowoczesny.

Jednak mnie interesują również praktyczne aspekty i te także na plus dla Sali Balentino.
- cena- Są dostępne trzy progi cenowe 150zł/os, 160zł/os i 170zł/os. Oczywiście w zależności od menu. W cenie każdego pokój dla nowożeńców. W drugim progu(160) jest mini stół przaśny, a najwyższym(170) duży stół, 5 posiłków mnóstwo przystawek, 6 rodzajów ciast, 4 rodzaje sałatek no i wtedy tort weselny w cenie. Dwie pierwsze opcje nie mają tortu w cenie, ale można dokupić ok. 40-45zł/kg...standard:)
- czystość- wydaje się bardzo na plus
- obsługa- jest dwóch właścicieli(bracia)- wyjątkowo cierpliwi, poza tym dają bardzo cenne uwagi i porady niezależnie od korzyści dla nich;P widać bardzo rzeczowo i odpowiedzialnie podchodzą do organizacji imprez;) poza tym Panowie bardzo poważnie traktują obsługę na weselu. praca kelnerów ma dla nich duże znaczenie, wyraźnie dali to do zrozumienia. zaznaczyli, że we wtorek przed weselem należy uzgodnić godziny podania dań i ustalić ostateczną ilość osób. No i na weselu oraz poprawinach jest zawsze jeden z właścicieli(jeden z braci)...też bardzo dobrze.
- podłoga- świetnie rozwiązany problem ślizgania się ;) )) hyhy na sali ze stołami są płytki, ale nie można się nich pośliznąć . zaś na sali tanecznej panele...(fajnie prezentujące się) i też takie, na których nie powinno być problemów :P
- wygodne krzesła i nie trzeba na nie nakładać pokrowców
- przystrojenie sali w cenie. Panowie doskonale sobie zdają sprawę, że ważna jest kolorystyka...nawet różyczek na torcie ;0 Fajnie, że uzgadniają takie drobiazgi z "młodymi", to potem daje efekt wizualny ;) ))
- orkiestrę można wybrać samemu, chociaż też mają godną polecenia(tak twierdzą):P

...aaa jeszcze cenna uwaga. Fotograf, kamerzysta, zespół, czy nawet dzieci do 10lat(którzy chcecie, żeby mieli swój talerzyk) to 50% ceny:)

Zapowiada się całkiem fajnie:)

Macie już może swoje zdanie nt. tej sali? A może był ktoś na weselu w Balentino? Jestem ciekawa Waszych opinii, bo to nowa sala..więc można spodziewać się wszystkiego.

Pozdrowionka!:)
_________________
Żaneta
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 2:27 pm   

zanetaID,
a jak jest z miejscem do tanca? z tego co pisałaś to sa odzielne sale?? :looka:
z tego co ogladalam zdjecia na ich stronie to same stoly tam?? ladnie ale nie widac jak duza sala jest.. może ty będziesz w stanie powiedziec cos wiecej??
aa i stół przaśny??? czyli wiejski??
 
 
kk2011 

Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 5:01 pm   

Witam
W tym roku mieliśmy tam wesele, a ponieważ o Balentino jest mało opinii postanowiłem dodać moją.

Na wstępie największym minusem tej sali, tak jak pisał Arkadiusz, jest droga dojazdowa, która jest bardzo dziurawa z mega dziurą na zakręcie, która podczas lub po deszczu tworzy piękny ocean. Nam akurat trafiły się pogodne dni i nie było w niej wody, ale kiedyś jechałem na salę po deszczu i wtedy na zakręcie było piękne bajoro.

Ogólnie teren dojazdowy nie robi dobrego wrażenia, ale po wjechaniu na teren sali jest znacznie lepiej. Jest duży parking, na którym goście mogą zostawić auta i odebrać je następnego dnia (właściciele nie robią problemu, co nie jest takie oczywiste gdyż na niektórych salach właściciele nie chcą, aby goście zostawiali samochody i mówią, że nie biorą za nie odpowiedzialności). Po prawo od wjazdu teren zielony. Czyli taras ze stołami i ławkami i zejście na trawę, na której stoją kolejne stoły i trampolina dla dzieci (bardzo fajny pomysł). Co prawda są sale z dużo ładniejszymi ogrodami, ale nie jest źle. Chociaż właściciele mogliby posadzić troszkę krzewów ozdobnych i kwiatów. Byłoby na pewno dużo ładniej, ale może z czasem upiększą teren wokół sali.

Jeżeli chodzi o samą salę to fakt sprawia wrażenie czystej i chyba taka jest, bo nić brudnego nie zauważyłem. Minimalna ilość to 100 pełnopłatnych osób, czyli bez dzieci poniżej 10lat orkiestry, fotografa itp. Właściciele tutaj są dosyć nieugięci, ale troszkę można się potargować jak jest mniejsza ilość osób. W umowie było napisane, że min 100 osób, więc nie ma się czego czepiać. Również był punkt, że cena może wzrosnąć max o 10 zł i o tyle wzrosła. Można to tłumaczyć wzrostem cen żywności, ale wszystko jest czarne na białym w umowie i wszystko się zgadzało. Kaucja 1500zł pobrana przed weselem oddana, zaraz po weselu. Nie ma żadnego czytania między wierszami itp.

Kolejnym minusem, według niektórych gości, konkretnie tych siedzących na środku sali to klimatyzacją. Działała dosyć sprawnie tyle, że zimne powietrze dmucha na środek sali, a lepiej byłoby jakby zimne powietrze rozprowadzić po całej sali, gdyż osoby siedzące pod ścianami mówiły, że wcale nie było za zimno.

Sala podzielona jest na dwie części taneczna i ze stołami. Sala taneczna za plecami młodych mnie się takie rozwiązanie nie podoba, ale pewnie są osoby, którym to odpowiada. Sale przedzielone drzwiami rozsuwanymi po obu stronach.
Miejsca do tańczenia było wystarczająco, ale ja miałem wesele 95 osobowe przy 180 osobach moim zdaniem będzie ciasno, a 184 to chyba max.
Właściciele faktycznie bardzo rzeczowi, ale był mały zgrzyt, gdyż jak zamawialiśmy salę mówili, że będą mieli dekoratorkę i kilka wystrojów do wyboru, a jak się okazało nie mieli jej ani wystrojów do wyboru. Chociaż za dopłatą można zmienić wystrój. Wszystkie inne ustalenia bez problemowo.

Jeżeli chodzi o jedzenie to ok bardzo dużym wzięciem cieszył się stół wiejski (pakiet najwyższy) i bimber ze stołu ludzie pytali się gdzie taki kupiłem. Ja jadłem mało wiec o jedzeniu nie będę się wypowiadał. Obsługa kelnerska bez zarzutu. Bardzo sprawnie podawane posiłki, zgodnie z ustaleniami, dobry kontakt np. z orkiestrą czy fotografem. Na koniec dawali jedzenie głównie zimne zakąski, ciasta i owoce. Gorzej z mięsem i np. pasztecikami z barszczu więc radze się upominać o to jak ktoś chcę.

Jeżeli chodzi o wódkę i alkohole to ja zadecydowałem żeby roznosili ją kelnerzy i nie było z tym żadnego problemu. Wzięliśmy jeszcze bar z Balentino i okazał się on strzałem w dziesiątkę. Miał on niesamowite wzięcie nie tylko u kobiet. Czasami Barmanak nie nadążała z robieniem drinków i były kolejki, ale ogólnie wszyscy goście uważali, że był to dobry pomysł.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę pytać postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam
Krzysiek
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 6:13 pm   

ja w sobotę byłam tam własnie na weselu. I rzeczywiscie droga dojazdowa to maly koszmarek :/
Sala bardzo ładna, nowoczesna - co nie kazdemu moze sie podobac.
Jak napisal kolega wyzej, oddzielnie sala do tanczenia - ja wole wszystko w jednym, bo nie bylo widac gosci tanczacych.Sciany sali do tanczenia sa ciemno brazowe i nie jest to korzystne dla fotografa, ktory robi tam zdjecia.

jesli chodzi o jedzenie, to bylo duzo i naprawde smaczne. Do tego w ogole nie mozna sie przyczepic. Obsluga - tez wszystko OK

ogolne wrazenie zdecydowanie na plus :)
_________________
 
 
lwiątko 

Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Zgr
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 7:44 am   

hmm mi sala na wygląd bardzo się podoba:) cenowo tez nie jest źle, ogródek całkiem ładny no i blisko z kościoła i do domu:) właściciel bardzo kompetentny - odpowiedział w sumie na wszystkie moje pytania zanim jeszcze zdążyłam je zadać :razz: tylko gdzieś na forum słyszałam że coś nie tak jest z tym jedzeniem tam - że niesmaczne czy coś:/ może ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć, bo w sumie całkiem poważnie bierzemy ta sale pod uwagę, jednak chciałabym się upewnić że to dobry wybór:)
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 9:31 am   

ja się też chętnie czegoś dowiem. Choć z wpisów powyżej wynika, że jedzonko smaczne, ale jak ktoś tam miał jeszcze wesele to niech potwierdzi :-)
 
 
tereska 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 28, 2012 10:27 pm   

Czy ktoś z Was ostatnio bawił się na weselu w balentiono? Jeśli tak dodajcie proszę swoją opinię o jedzeniu i całej organizacji.
_________________
Ewa
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 2:02 pm   

Również przyłączam się do prośby o dodanie opinii.
Ciekawa jestem też zdjęć sali tanecznej? :)
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 10:43 pm   

Bawiłam się na tej sali już 2 razy i za każdym razem grał tam bardzo fajny zespół polecany przez właściciela. Śpiewały 2 dziewczyny a chłopak puszczał muzykę z laptopa. Na mniejszą imprezę po prostu super! Ja bawiłam się z nimi na komunii i na urodzinach. Zespól nazywa się A'Duo. Wspaniałe obie imprezy! Były śpiewy przy stołach, świetny repertuar no i superanckie wokale obu dziewczyn!!! A co do sali to bardzo fajna! Jedzonko pyszne i przemiła obsługa! Jedna z najfajniejszych zgierskich sal!
_________________
ria
 
 
LilaZgr 

Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 11:56 am   

Ta sala to mój faworyt spośród wszystkich zgierskich sal !
Strasznie podoba mi się nowoczesny klimat w jakim jest urządzona, tego było trzeba w Zgierzu.
Moją uwagę przykuł również zawodowy personel !
Dla mnie dużym plusem jest to, że są sami kelnerzy, którzy stoją wręcz na baczność przez cały czas !
Wygląda to świetnie, i że ośmielę się napisać są na nasze skinienie.
Ja nigdy nie byłam zwolenniczką podzielonych sal na część taneczną i jadalnianą, ale przyznam,
że tu mnie to jakoś nie boli, duże suwane drzwi dają ogląd na to co się dzieje na drugiej sali.
Dojazd faktycznie jest straszny, ale przecież to tylko chwila i już jesteśmy na sali.

Ostatnio (tydzień temu) byłam tam na rodzinnej 18, gości było ok 50, mieliśmy zarezerwowaną to większą salę i mogę napisać, że jedzenie było pyszne i w dużych ilościach!
Było ciepło więc można było wyjść na zewnątrz, są stoły, altana.
Na urodzinach w prezencie dla jubilatki od rodziców grał również zespół A'DUO !
Co było dla nas miłym zaskoczeniem dziewczyny śpiewające miały dużo piosenek prosto z radia i wiele innych.
Świetnie rozkręciły całą rodzinę !
Więc gorąco polecam !
Wzięłam od nich wizytówkę i o to namiary:
Pani Aneta - 516-261-704.

Pozdrawiam Lilka.
 
 
tereska 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 9:44 pm   

Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru sali bankietowej Balentino to piszę to po to by je rozwiać!!!! Nasze wesele odbyło się tam 26.05.2012

Absolutnie perfekcyjni organizatorzy - bardzo elastyczni i wychodzący na przeciw klientowi.
Tak na prawdę my młodzi nie musieliśmy się o nic martwić poza ustaleniem menu i wyborem tortu. Mogliśmy się poczuć na prawdę swobodnie i oddać się wspólnej biesiadzie, bo od samego początku nie było nic do zarzucenia.

Sala bardzo prosta i elegancka i na prawdę czysta i zadbana.

A jedzonko - coś pięknego ;) )) Jedzenia było tyle, że stół się uginał - po prostu nie do przejedzenia. Wszystkie dania ciepłe po prostu pychota - potrafiły zaspokoić nawet najbardziej wybrednych i światowych smakoszy :D .
Stół wiejski, ten smalec, ten bimberek... rewelacja jak mawia mój mąż :P

Wszystko pięknie podane i udekorowane. Posiłki były podawane bardzo sprawnie przez świetną obsługę. Wszyscy goście byli pełni zachwytu dla kelnerów, panowie po prostu chodzili jak w szwajcarskim zegarku :lol:
Zgodnie z naszym życzeniem wódkę na stół podawali kelnerzy, także nawet nasi rodzice mogli czuć się jak goście :)
Nie wspomnę o tym, że po godz. 7 kelnerzy stali cały czas w stanie gotowości, normalnie stali jak na baczność jak mój tata wychodził jako ostatni gość. Oczywiście pan Tomek również był cały czas obecny i czuwał nad wszystkim :D
Po zakończonej imprezie wszystko dostaliśmy elegancko zapakowane w pojemniczki i całe jedzonko mogliśmy zabrać- nawet owoce i ciasta. Jedzenia było tyle, że starczyło na domowe poprawiny.

No i ogromne podziękowania dla kucharki Kasi za to pyszne jedzonko;) A smak białego barszczu z kiełbaską o godzinie 8 nad ranem po prostu bezcenny :smile:

Raz jeszcze dziękujemy całej obsłudze Balentino za niezapomniane chwile, a zwłaszcza podziękowania dla Tomka ;)
Na pewno jak będzie jakaś okazja z przyjemnością będziemy tam powracać :D :!:

pozdrawiamy
Ewa i Łukasz
_________________
Ewa
 
 
madziam555 

Dołączyła: 28 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 5:48 pm   

Przejeździliśmy mnóstwo okolicy Zgierza;] Ślub planujemy 06.2014 więc mieliśmy dużo czasu by się zdecydować na salę. Balentino była pierwszą salą na której razem się bawiliśmy i było suuuper;] no ale wiadomo trzeba pojeździć zobaczyć. Owszem znaleźliśmy tańsze oferty i sale także dość ciekawe. Kiedy pojechaliśmy już z rodzicami zobaczyć jak wyglądają sale, stoły tuż przed weselami to niestety ale wszystkie odpadły prócz Balentino i to będzie nasza sala weselna ;) Tak jak pan Tomek mówił tak jest i pierwszy raz się spotkałam z tym że obsługa wykłada przystawki na stół w rękawiczkach!!!
Super;]
 
 
kattom 

Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 10:08 pm   

Cześć
ile płaciliście za talerzyk co wchodziło w cenę (tort, napoje, itp )
co wam się nie podobało, czy były jakieś dodatkowe koszty
napiszcie proszę
_________________
kattom
 
 
EwelinaiRafal 

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 8:38 pm   Balentino

kattom napisał/a:
Cześć
ile płaciliście za talerzyk co wchodziło w cenę (tort, napoje, itp )
co wam się nie podobało, czy były jakieś dodatkowe koszty
napiszcie proszę



Za talerzyk jest 160, 170, 180 zł w umowie występuje aneks że cena może wzrosnąć maksymalnie 10zł. W 2 ostatnie menu ( jeśli się nie mylę, a napewno w to ostatnie) jest wliczony tort i stół wiejski, oczywiście lampka szampana i chlebek na powitanie. Jeśli chodzi o pokrowce na krzesła to nie są one potrzebne ale jeśli ktoś będzie chciał to jest to dodatkowo płatne. Są tylko dwa minusy tej sali jednym z nich jest brak miejsc noclegowych, istnieje tylko pokój dla nowożeńców a 2 minusem jest ogród i okolica w jakiej znajduje się sala, jadąc ulicą łatwo ją przegapić a wjazd na sale jest fatalny. Natomiast sala sprawia bardzo przyjemne wrażenie.
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 1:15 pm   

Bawiliśmy się w Balentino podczas Sylwestra ;)

Pierwsze wrażenie- dojazd rzeczywiście straszny.. Wokół sali kostka i spory parking. Wystrój nowoczesny i bardzo ładny. Osobna sala do tańczenia i jedzenia bardzo przemyślana i wg mnie to dobry pomysł.
Impreza była na ok.150 os - w sam raz :!: Gdyby było więcej na parkiecie zabrakło by miejsca. Na jednej ze ścian w części jadalnej z rzutnika wyświetlony był ogromny zegar, który odmierzał czas do północy- świetny pomysł. Niespodzianką był drink bar, który cieszył się niemałym powodzeniem.
Jedzenia było naprawdę dużo i z opinii znajomych świetne (ja z uwagi na ciąże mam etap niejedzenia mięsa).
Towarzyszył nam zespół NEGRO, grają świetnie, tylko pod koniec puszczali smętne utwory :cool:
Koszt imprezy sylwestrowej: 450zł. Wiem, że są tańsze sale ale byliśmy naprawdę zadowoleni. Nasi mężowie wzięli "na wszelki wypadek" dodatkowy alkohol ale nie był potrzebny, bo na parę przypadało 0,5l wódki plus darmowy drink bar.

Podsumowując: sala bardzo mi się podobała i jest warta swojej ceny.

Acha! Jeden z właścicieli również bawił się na tej imprezie. Pytał czy wszystko OK i widać, że panowała tam taka...rodzinna atmosfera :razz:
_________________
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 8:40 pm   

W Balentino byłam na weselu w paźdzerniku 2012 i sama kilka dni temu zarezerowałam tą sale na swoje wesele:)
Fakt, były tańsze sale, ale o wyborze własnie tego miejsca zadecydowały głównie:
- świetny kontakt z właścicielami, którzy podpowiadają, doradzają i tak jak już wcześniej wspomniano nie zawsze z korzyscią dla siebie, ale z pewnością dla klienta:D
-czystość, wrażenie przestronności wnętrza
-pyszne jedzenie w duuuzych ilosciach
-taras z ławkami
Mimo, że sala oddalona od Kościoła ok.50 km to uważam, że naprawdę warto:)
_________________
 
 
uana 

Wiek: 48
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 7:10 pm   

20 stycznia mieliśmy przyjęcie weselne w Balentino w Zgierzu i wszystko było poprostu super :lol: Właściciele - bardzo kompetentni i mili
Obsługa - perfekcyjna
Stoły - uginały się od pysznego, pięnie podanego jedzenia,
a wszystkich bawił muzyką i śpiewem świetny zespół A'DUO.
Dziękujemy i pozdrawiamy. Magda, Weronika i Marcin
 
 
słońcak 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 1:14 pm   

Yoanna napisał/a:
Bawiliśmy się w Balentino podczas Sylwestra ;)

Pierwsze wrażenie- dojazd rzeczywiście straszny.. Wokół sali kostka i spory parking. Wystrój nowoczesny i bardzo ładny. Osobna sala do tańczenia i jedzenia bardzo przemyślana i wg mnie to dobry pomysł.
Impreza była na ok.150 os - w sam raz :!: Gdyby było więcej na parkiecie zabrakło by miejsca. Na jednej ze ścian w części jadalnej z rzutnika wyświetlony był ogromny zegar, który odmierzał czas do północy- świetny pomysł. Niespodzianką był drink bar, który cieszył się niemałym powodzeniem.
Jedzenia było naprawdę dużo i z opinii znajomych świetne (ja z uwagi na ciąże mam etap niejedzenia mięsa).
Towarzyszył nam zespół NEGRO, grają świetnie, tylko pod koniec puszczali smętne utwory :cool:
Koszt imprezy sylwestrowej: 450zł. Wiem, że są tańsze sale ale byliśmy naprawdę zadowoleni. Nasi mężowie wzięli "na wszelki wypadek" dodatkowy alkohol ale nie był potrzebny, bo na parę przypadało 0,5l wódki plus darmowy drink bar.

Podsumowując: sala bardzo mi się podobała i jest warta swojej ceny.

Acha! Jeden z właścicieli również bawił się na tej imprezie. Pytał czy wszystko OK i widać, że panowała tam taka...rodzinna atmosfera :razz:


Mamy tam zamówioną salę i tak już powoli rozkręcamy się z przygotowaniami. Przyglądałam się czasami czy coś się tam dzieje w ogóle xD a tu kamień z serca ;) fajnie że ciągle łapią dobre opinie, obym ja im też mogła napisać podobną :P
 
 
KarolaKamil 

Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Pią Maj 24, 2013 11:47 am   BALENTINO !!!!!!

Tak profesjonalnego podejscia do klienta nie widzieliśmy naprawde bardzo dawno !! !
Fajna nowoczesna sala. Kazde z pieciu goracych dan serwowanych przez kelnerów były wysmienite, stoly byly przepieknie udekorowane i wspolgraly kolorostycznie z wystrojem sali. Nie zabraklo przepysznych zakasek jak i deserów. Własciciel przez cala noc byl do naszej dyspozycji, kazda nasza prosba byla spelniana od reki. BARDZO GORACO POLECAMY SALE BALENTINO!!!! To na pewno nie byla ostatnia nasza impreza w tym miejscu !! !! Dziekujemy bardzo Tomkowi i obsludze za świetne przygotowanie ;) Karolina i Kamil
 
 
 
kattom 

Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 10:45 am   

Serdecznie polecam wszystkim salę weselną Balentino w Zgierzu :)
Fantastyczna nowoczesna sala - piękna, zachwyciła wszystkich naszych gości :)
Posiłki wyśmienite - gorące pięknie serwowane i bardzo obfite :)
Stoły pięknie udekorowane, aż uginały się od jedzenia, przepyszne ciasta i tort weselny (wybierany oczywiście przez młodych - smak, dekoracja, wzór)
Właściciel pełen profesjonalizm podpowiadał, słuchał, doradzał - towarzyszył nam przez cały wieczór, obsługa kelnerska wspaniała.
Wszyscy goście bardzo zadowoleni

Bardzo, bardzo polecamy :)
I dziękujemy Tomkowi i całej załodze za wspaniałą organizację naszego Wesela
Kasia i Mariusz
16.08.2013
_________________
kattom
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 1:31 pm   

10.11.2013r zorganizowaliśmy chrzciny w Balentino.
Jestem ogromnie zadowolona z tego wyboru :razz:

Już wcześniej opisywałam imprezę sylwestrową ale teraz jedzenie (ilość, smak, forma podania) przeszły moje oczekiwania. Chrzciny były na 22 osoby. Mieliśmy większą salę do dyspozycji, dzięki czemu dzieciaki mogły wyszaleć się :wink: Udostępniono nam wieżę i płyty z muzyką, mogłam korzystać z "pokoju nowożeńców" aby nakarmić i przebrać córeczkę. Obsługa bardzo sprawna i uśmiechnięta ;)
Na dodatkowym stole został ustawiony ekspres do kawy (różne rodzaje) i herbaty.
To co zostało (a zostało bardzo dużo) spakowano nam do domu.

Naprawdę z czystym sercem mogę ponownie polecić Balentino :razz: :!:
_________________
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 1:43 pm   

Yoanna a ile płaciłaś za Chrzciny?Masz menu może??Z góry dziękuję
_________________
[/url]
 
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 1:09 pm   

Sala przepiękna.
Jedzenie przepyszne i nie do przejedzenia! "oczy się cieszą", bo żołądek nie jest w stanie przetrawić. Wszystko pięknie podane.
polecam
_________________
Kasiak
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 8:33 pm   

a mam pytanie do osób, które były na sali w ostatnim czasie, czy zrobili już coś z drogą dojazdową ? bo była okropnie dziurawa..
_________________
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 6:41 pm   

Jeszcze w listopadzie 2013' droga dojazdowa do sali była w kiepskim stanie, ale to już jest zależne pewnie od innej instytucji...
_________________
Kasiak
 
 
h0nnie 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 12:31 pm   

Nasze wesele, również odbędzie się w sali "Balentino"! Właściciel jest bardzo miły! Słyszeliśmy same dobre opinie, w szczególności o jedzeniu. Droga niestety jest straszna, ale od właściciela dowiedzieliśmy się, że ciężko jest z tym cokolwiek zrobić.
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2014 10:34 pm   

Czy ktoś był lub miał wesele w tym roku w Balentino??? jak wrażenia??:)
_________________
 
 
mariusz.w 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 8:45 pm   

Już mocno wstawiony na koniec obiecałem, że opiszę salę na forum i będę słowny, z resztą zasłużyli :) ( dla wyjaśnienia, całe wesele byliśmy we 2 właściwie trzeźwi, bo nie było kiedy wypić, cały czas na parkiecie :) więc ocena nieprzytępiona %, poza ostatnimi 2 godzinami )

Mieliśmy mieć ślub w Katarzynie i wesele w Balentino na 20 lipca 2013, niestety dość nagle, po krótkiej chorobie nie wyglądającej na poważną, na ok. miesiąc przed ślubem zmarł teść. Panowie podeszli do sprawy bardzo wyrozumiale i mocno poszli na rękę. Nie tylko przenieśliśmy termin na wybrany przez nas 4 stycznia 2014(uznaliśmy, że po pół roku wesele będzie w miarę normalne i tak też było), ale i zrezygnowali z zapisu w umowie o minimum 100 os. (sami to zaproponowali). Faktycznie przydało się, bo odpadło nam dość sporo i zostało 80 gości + zespół i kamerzysta.

Sala
Salę każdy kto szuka widział, jest ładna czysta, przestronna i przemyślana. Mi od początku podobało się oddzielenie parkietu od stołów.Klimy i ogródka nie oceniam bo choć pogoda nie była mroźna, to jednak nikt nie wychodził i nie potrzebował chłodzenia. Dojazd fakt - jest fatalny - warto ostrzec gości.

Jedzenie
To była od początku ważna kwestia(szczególnie moja rodzina jest "żarta") i trochę obawialiśmy się po opiniach, że jedzenie jest "szpitalne" - zupełna bzdura(przynajmniej koło 2012 takie opinie chodziły). Mi smakowało bardzo, jestem dość nie wybredny, a goście chwaląc też nie zawsze prawdę mówią, ale szwagierki chłopak jest "kierownikiem" w jednym z łódzkich cateringów i gdzie nie byliśmy razem na weselach to na coś narzekał i nie jadł za dużo. Tu chwalił i faktycznie czyścił talerze. Aha, jak dobrze pamiętam, to mieliśmy tą najdroższą opcję (niewiele gości i zamawialiśmy jeszcze w 2012 to i cena nie była zła).
Jak to tam nazywają "miodzio" jest super, ale przezroczysty lepszy od tego żółtawego, zostało mi po weselu i zdecydowanie lepszy od tych dziadowskich kupnych wódek.

Obsługa
Kolejny plus tej sali, widać było, że się mocno starają. Był też taki moment, kiedy mówiłem do mojej świeżo poślubionej małżonki, że "udek dużo, ale na devolay-ach przyoszczędzili" i w tym momencie zza moich pleców pan podstawił mi półmisek z moim ulubionym mięsem :P . Jak się dogadywaliśmy tak było. Dodatkowo chłopak mojej szwagierki, o którym pisałem wcześniej, porozdawał im wizytówki, czy nie chcą dorobić w tygodniu - więc to też o czymś świadczy :)

Ogólne wrażenie
Zdecydowanie nie ma się do czego przyczepić, czasami bywamy na kilku weselach w roku, moja rodzina też chętnie organizuje urodziny/okrągłe rocznice ślubów/zjazdy rodzinne w takich, czy mniejszych salach i raczej bez porównania wszystkie. Ogólnie byliśmy najbardziej zadowoleni właśnie z sali. Z resztą całe wesele było bardzo udane pomimo okoliczności. Nie byłem nigdy u Przemka, więc nie mogę porównać, a to chyba największa konkurencja.

Przy okazji(nie będę już pisał innego postu we właściwym dziale) polecam zespół Maxim ze Zgierza, grają fajnie, szczególnie damski wokal mnie przyciągną i był nawet lepszy niż na nagraniach. Mój dziadek skwitował, że śpiewa ładniej, czyściej niż obecne "gwiazdy". Nadmienię, że wydoili 3 flaszki na 3 facetów i kobietę prowadzącą, a mimo to całe wesele grali super (obsługa za każdym razem się pytała czy im zanieść, a ja na słuch stwierdzałem, że nie ma spadku jakości :) ).
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2015 12:22 pm   

Nasze wesele odbyło się 27.09.2014r. w Sali Balentino i to była właściwia decyzja przy wyborze sali. Mimo, że musieliśmy dojechać do niej prawie 40km z Kościoła, co początkowo Gościom nie do konca się podobało, to miejsce to całkowicie zrekompensowało tą odległosć :) Jedzenie rewelacyjne- ogromne ilości, świeże, doprawione. Nikt z naszych 150 gości na nic nie narzekał, wszysycy byli w pozytywnym szoku co do ilości i jakości jedzenia. Właściciele sali bezproblemowi, dosłownie można z nimi wszystko uzgodnić, spełniają każda, najdrobniejszą zachcianke;D Całe wesele byli dostępni. Obsługa rewelacyjna. Goście twierdzili, że nie wiedzieli kiedy mieli choćby zmieniony talerzyk na czysty, bo robili to niezauważalnie i błyszkawicznie. Kelnerzy są ciągle obecni na sali, nie ma mowy o pustych butelkach na stołach. Tak jak w przypadku zespolu, o którym pisaalm w innym wątku, drugi raz również wybralibyśmy salę Balentino! Wspaniałe miejsce na tak bardzo Wyjątkowy Dzień!
Marysia i Michał:)
_________________
 
 
satri 

Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: stąd
Wysłany: Sro Sty 07, 2015 10:00 pm   

A czy ktoś się orientuje czy nadal używają/planują używać w 2015 tej ślicznej dekoracji za Młodymi? Chodzi mi o te 2 różowe stroiki oplecione fioletowymi kwiatami? Mi w zeszłym roku powiedzieli, że planują kupić nową...Oby tylko nie pozbywali się tej :zalamany:
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2015 4:03 pm   

Oni zmieniają tą dekoracje co sezon, ale może jest możliwość dogadania się??
_________________
 
 
Paulina093 

Dołączyła: 26 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 1:45 pm   

Cześć wszystkim ;) Czy ktos organizował/był gościem na weselu w sali Balentino? Głównie interesuje mnie kwestia jedzenia, czy ciepłe posiłki sa dobre, czy wychodza na czas itd?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl