Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Promocje :)
Autor Wiadomość
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 10:58 am   Promocje :)

Może zaproponuje taki temat, jako że dużo z nas robi różne zakupy do domu i czasem w marketach są jakieś fajne wyprzedaże i można coś kupić za małe pieniądze. A czasem po prostu się o tym nie wie.
I tak w tym tygodniu są w promocji w Biedronce plastikowe koszyczki, miski i durszlaki po niecałe 2 zł :)
A w przyszłym tygodniu mają być akcesoria do łazienki, pojemnik na ciasto za ok. 13 zł i pucharki na lody za 20 zł.Wszystko jest na stronie Biedronki.
http://www.biedronka.pl/str/2/i/6.php
http://www.biedronka.pl/str/2/i/20.php

Nie wiem jak Wy, ale ja sobie po woli robię takie zakupy bo wiem,że potem wszystkiego na raz nie kupimy z powodu braku funduszy.
_________________

 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 11:38 am   Re: Promocje :)

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że był już taki temat, tylko nie moge go znaleźć :roll:

niesia2708 napisał/a:
Nie wiem jak Wy, ale ja sobie po woli robię takie zakupy bo wiem,że potem wszystkiego na raz nie kupimy z powodu braku funduszy.

Ja robię podobnie :) Ostatnio w Biedronce też kupiłam zieloną miseczkę i żółty cedzak, w tych kolorach chyba bedziemy mieli kuchnię :)

Zresztą wydaje mi się, że warto śledzić promocje artykułów przemysłowych w Biedronce, bo można trafić na naprawdę fajne rzeczy... Np. kilka miesięcy temu kupiłam tam kieliszki do wina i szampana z Luminarca, paczka 6 sztuk po 22 zł, tego samego dnia widzialam te same kileiszki w Carrefurze po.. 65 zł :o Oczywiście trzeba dokładnie przejrzeć te rzeczy, często są tanie bo mają jakieś wady, np. ja na 1 kieliszku miałam taki jakby pecherzyk powietrza... Ale i tak uważam, że się opłacało :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 12:06 pm   Re: Promocje :)

ava napisał/a:
kilka miesięcy temu kupiłam tam kieliszki do wina i szampana z Luminarca, paczka 6 sztuk po 22 zł, tego samego dnia widzialam te same kileiszki w Carrefurze po.. 65 zł :o Oczywiście trzeba dokładnie przejrzeć te rzeczy, często są tanie bo mają jakieś wady, np. ja na 1 kieliszku miałam taki jakby pecherzyk powietrza... Ale i tak uważam, że się opłacało :)

Też trafiłam na tę promocję - i kieliszki nie miały żadnych wad - należą do najczęściej używanych :D
_________________
 
 
leosia 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 5:57 pm   

Podobno najlepszą formą oszczędzania nie jest wyszukiwanie promocji tylko robienie listy zakupów- szykujemy ją w domu i idziemy i kupujemy to co naprawdę potrzebne:-)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 6:19 pm   

Święta racja. Do kompletu powinno się jeszcze mieć klapki na oczy jak dla konia. :razz:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 10:45 pm   

leosia napisał/a:
Podobno najlepszą formą oszczędzania nie jest wyszukiwanie promocji tylko robienie listy zakupów- szykujemy ją w domu i idziemy i kupujemy to co naprawdę potrzebne:-)

Niby racja, wiadomo, po co komu kolejny komplet kieliszków, no ale np. w moim czy Niesi przypadku nam jest potrzebne właściwie wszystko :]
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 7:25 am   

ava napisał/a:
w moim czy Niesi przypadku nam jest potrzebne właściwie wszystko

to jest akurat prawda :( I nie kupuje danej rzeczy tylko dlatego,że jest na nią promocja tylko dlatego,że jej nie mam.A jestem świadoma tego,że na ostatnią chwilę nie zrobimy od razu całych zakupów do domu :(
_________________

 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 8:00 am   

Zgadza się - promocje to świetna sprawa, o ile kupujemy to, co i tak nam jest potrzebne, a nie dlatego, że jest promocja.
_________________
 
 
 
bajla83 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 9:42 am   

No właśnie... bo np. mój tata kupuje dlatego ze jest promocja a nie dlatego że jest potrzebne. Jego założenie jest takie że przecież zawsze się może przydać:-) I niestety mamy trochę zagracony dom :roll: . Gdyby mój facet tak znosił rzeczy do domu to nie wiem co bym zrobiła. Podziwiam cierpliwość mojej matki. :smile:
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 9:59 am   

Bajla, znam ten ból - mieszkam całe życie z babcią - typowy zbieracz (chyba pozostałość z czasów wojennych i komunizmu). Jej pokój to najwzywklejsza w świecie graciarnia. Ma fioła pt. "może się przydać" tak dalece rozwiniętego, że jak ja, czy ktoś w domu robi porządku i wyrzuca stare sprzęty, czy ciuchy... to ona potrafi wywlekać z worków na śmieci i upychać u siebie po kątach, bo "może się przyda, a Wy nic nie szanujecie..." :roll: Taki mały OT.
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 3:39 pm   

Słonko, jakbym czytała o swoim dziadku. Identyczna sytuacja. A babcia niewiele lepsza.

A właściwie to babcia nawet gorsza od dziadka. Dostała kiedyś, wiele lat temu, od swoich dzieci piękny szlafrok, taki jakiego wtedy w Polsce nie było. Zamiast w nim chodzić, to trzymała go w szafie opakowanego jak suknię balową (w jakieś poszewki czy starsze rzeczy) żeby się nie zniszczył i trzymała go z nadzieję, że kiedyś przekaże go w spadku mnie. A miałam wtedy z 7 lat. W efekcie szlafrok się zestarzał, zdewaluował i nikt już na niego nie chce spojrzeć. To tylko przykład oszczędzania, bo podobnie babcia robiła z całą masą rzeczy.
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 3:46 pm   

słonko napisał/a:
o ile kupujemy to, co i tak nam jest potrzebne, a nie dlatego, że jest promocja.

Właśnie tak robię, potrzebuje,więc kupuję :) A że jest na to promocja to jeszcze dodatkowy plus :)
_________________

 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 3:48 pm   

I to też znam - moja robi tak samo - nie używa nowych rzeczy, tylko składuje, bo "szkoda, bo się zniszczą" :niedowiarek:
_________________
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 7:59 am   

Dla tych co potrzebują artykuły dla domu w Biedronce są 3 rondelki z Olkusza za 23 zł i fajne plastikowe pojemniczki w 5-paku :) :)
_________________

 
 
 
Laura-1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 54
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 8:59 am   

Ja po woli kompletuje rzeczy do mieszkania i często odwiedzam biedronkę i sklepy po 5 zł. Czasami naprawdę można znależć fajne, tanie rzeczy. Ja ostatnio kupiłam pojemniki na kawę, herbatę i cukier po 5 zł sztuka, jakie było moje zdziwienie gdy te same pojemniki zobaczyłam w sklepie za 18 zł jeden.Mój rozgarnięty mąz pyta czemu takie drogie a pani na to-drogie bo polskie, my przekręcamy a tam oczywiści nalepka z wielkim napisem Made in China.Ubaw mieliśmy po pachy :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 1:49 pm   

W IKEI komplet kuchenny STARTBOX TILLAGA Przybory kuchenne, 38 szt.



przeceniony z 329,99 zł na 159,99 zł tylko w dniu 18 lutego.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
magdzialenka 

Dołączyła: 11 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 2:43 pm   

Jest taka stronka (chyba z resztą niejedna), gdzie można sobie przeglądać online gazetki marketów , w tym tych z wyposażeniem wnętrz - JYSK, Leroy Merlin, czy Ikea :) Strona: markety
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 8:54 pm   

w Ikei jest komplet pojemników (17szt), o takich:

za 15,99
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 8:56 pm   

agulka, ale to nie jest promocja, tylko stała oferta. A wątek ma być o obniżkach cen.
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Wto Mar 16, 2010 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 9:04 pm   

na stronie zaznaczone jest na żółto, jako promocja (?)... jeśli to stała oferta to przepraszam, widocznie wcześniej nie rzuciło mi się to w oczy...
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 9:35 pm   

na żółto w ikei zaznaczone są okazyjne ceny - ale obowiązują one cały rok... czasem po prostu są niższe niż w zeszłym roku lub po prostu okazyjne same w sobie :)
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:04 pm   

no to w takim razie mój błąd :oops:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl