Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Piekna ul.Legionow 81
Autor Wiadomość
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:33 pm   Studio Piekna ul.Legionow 81

Wlasnie wrocilam z probnego makijazu wlasnie w ym studiu.Malowala mnie Pani Agnieszka,ktora jest wizazystka m.i.Justyny Steczkowskiej czy Renaty Przemyk.
Uzyw super profesjonalnych kosmetykow,jakimi maluje gwiazdy na sesje zdjeciowe,do tego na koniec pryskuje twarz jakims specjalnym utwalaczem,tak ze daj gwarancje,ze makijaz bedzie sie trzymal przez 2 dni!!!!No zobaczymy :)
Umalowala mnie super wg mnie,kolory dobrala rewelacyjnie,bardzo dobrze sie w nich czuje.Wszystko po obejrzeniu zdjec sukni i fryzury.
Jako ze Pani jest wizazystko pomogla mi w doborze wiazanki i dala namiary na sprwzona kwiaciarnie.
Jestem na raie bardzo zadowoloa i goraco polecam :D
_________________
Agunia
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 7:49 pm   

Super tez myslałam o tym studiu. powiedz ile kosztuje tam próbny i slubny makijaż? masz jakies zdiecia?
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 8:49 pm   

Mam zdjecia tylko nie umiem ich wklejac:(Juz wyslalm lmyszce z prosba o wklejenie,ale jeszcze nie mam zadnej odpowiedzi.

Co do ceny to makijaz slubny kosztuje 120zl;probny tez 120zl,ale w tej cenie sa dwa miakijaze,Wiec mnie czeka jeszcze jeden:)
Makijaz trzyma sie super,nawet szminka,a juz jadlam i pilam :D
_________________
Agunia
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 8:52 pm   

mam nadzieję, że Imyszka szybciutko wklei :) jestem bardzo ciekawa efektów :D
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:01 pm   

Już się nie mogę doczekac :) [/code]
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:04 pm   

dla mnie ta cena jest zbyt wysoka :roll: bede musiała poszukac czegos tańszego chyba jednak skorzystam z propozycji pani w salonie w którym bedę się czesała tam makijaz próbny kosztuje 50zł i slubny też :)
czekamy na zdiecia :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:04 pm   

już wklejam zdjęci Agi :) sorki ale dopiero wróciłam do domu i dogrzebałam się do poczty :)






Bardzo ładnie Ci w tym makijażu :) poprostu bomba :)
_________________
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:05 pm   

Agunia ślicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:13 pm   

Mnie się bardzo podoba :) Lubie takie ciepłe kolorki :) :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Maj 10, 2007 3:03 pm   

Czytam z wielkim zaciekawieniem o opiniach na temat tego salonu gdyż wygrałam całkowitą stylizację na mój ślub!!!!!odwiedziłam w marcu pokazy slubne w pałacu Poznańskiego, wypełniłam ankietę, zaznaczyłam co chciałabym ewentualnie wygrac.....i wygrałąm!!! To był dla mnie szok-tym bardziej że nigdy jeszcze nic nie wygrałam!!!
Ale cieszę się,że macie dobre zdanie o tym salonie a makijaż jest naprawdę suuuper!
Ja 30 jesem umówiona na pierwszy makijaż i fryzurę-już nie mogę się doczkac!!
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:37 pm   

zara no to szczęściara z Ciebie :)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:40 pm   

zara napisał/a:
... wypełniłam ankietę, zaznaczyłam co chciałabym ewentualnie wygrac.....i wygrałąm!!! To był dla mnie szok-tym bardziej że nigdy jeszcze nic nie wygrałam!!!
Ale cieszę się,że macie dobre zdanie o tym salonie a makijaż jest naprawdę suuuper!
Ja 30 jesem umówiona na pierwszy makijaż i fryzurę-już nie mogę się doczkac!!


Wow! Gratulacje ;)

No i oczywiście czekamy na relację Zara!
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 5:03 pm   

Oczywiście-jak tylko wrócę z salonu zrobię sobie parę fotek - wkleję -na pewno!!
A więc do zobaczenia!!!
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:52 pm   

Zara ale suuuuper:)Gratulacje ogromne:)Mam nadzieje,ze bedziesz tak samo zadowolona jak ja:)Co prawda fryzury tam nie robie,ale pani Agnieszka-wizazystka jest super i na pewno bedziesz wygladac pieknie.Juz sie nie moge doczekac zdjec
_________________
Agunia
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:55 pm   

Aguniu wyglądasz fanatastycznie
Zaro - Tobie bardzo gratuluję, fantastyczny "prezent od losu" z okazji ślubu :D

przez chwilę się zastanawiaŁam nad tym salonem ale dla mnie to jednak trochę za drogo :(
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 7:08 pm   

Fakt,ze ten salon do najtanszych nie nalezy:(Tym bardziej Zara gratulacje ogromne,tylko pozazdroscic takiego szczescia:)
_________________
Agunia
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 5:52 pm   

Witajcie forumki!!
byłam w końcu w studiu na pierwszym makijażu i upięciu....
malowała mnie nie p.Agnieszka ale p.iga-noabene to ona malowała p/ agnieszkę do Slubu-więc byłam w dobrych rękach.makijaż jak same zobaczycie jest w odcieciach zimnych-różowych-naprawdę mi się podobał,i faktycznie bardzo długo się utrzymuje na twarzy!!
Upięcie też było suuper-pokazałam zdjęcie i wyszło bardzo podobnie-trzeba będie tylko skrócic włosy bo okazały się za długie!!!!

[ Dodano: Sro Cze 06, 2007 6:03 pm ]
spróbuję teraz wkleic zdjęcia

[ Dodano: Sro Cze 06, 2007 6:08 pm ]
oki jak wam się podoba?proszę o szczere opinie.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 7:07 pm   

zraz niestety nie widać zdięc :(
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:48 am   

Zaraz zdjec nie widac:(a umieram z ciekawosci zeby Cie zobaczyc.Ciesze sie ze spodobala Ci sie pani Iga,bo ona bedzie mnie malaowala 16.06(idizemy na wesele do przyjaciol)a pani Agnieszka juz nie dala rady sie mna zajac.
_________________
Agunia
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 1:04 pm   

oki dodaję foto-mam nadzieję że tym razem mi się uda!!niesety za duże zdjęcia-może ktoś mi poradzi jak mam je zmniejszyc żeby w końcu znalazły się gdzie chcę.
buziaki
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 1:10 pm   

otworz zdiecie przez jakis program do obróbki obrazu np przez corela jak sie otworzy zdięcie to kliknij na nim prawym klawiszem myszki a otworzy się okno zmien rozmiar i rozdzielczośc i tam ustawiasz dowolną wielkosc pozapisaniu zmian bedziesz miała mniejsze zdięcie jakbys dalej miala problem to wyślij mi zdięcia to ci zmniejsze i wstawie ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 1:00 pm   

alez ta Agunia slicznie wyglada na tych zdjeciach...
chyba tez sie skusze na ten makijaz:)
pozdro
_________________

 
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 5:13 pm   

Poleciła mi Studio Piękna moja znajoma, która właśnie tam malowała się i czesała do ślubu. Osobiście bardzo mi się podobała.
Teraz sama stoję przed wyborem więc chciałabym odświeżyć troszkę ten temat.
Czy któraś z forumek korzystała ostatnio z usług makijażystki i fryzjerki w owym salonie? Będę wdzięczna za jakieś informacje :)
Podaję stronkę http://www.studiopiekna.pl/
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 6:51 pm   

Pisałam kilkakrotnie o tym salonie w innych wątkach i także go gorąco polecam. Od pewnego czasu zaczęłam korzystać z usług tego salonu dzięki mojej mamie, która bardzo przyjaźni się z właścicielami, dzięki kociemu forum. :mrgreen:
_________________


 
 
dorota1203 

Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 8:33 pm   

Pani Agnieszka maluje przepięknie. W studiu robione są dwa makijaże próbne - jeden delikatniejszy, a drugi nieco bardziej odważny. Oba mi się bardzo podobały, choć ostatecznie zdecydowałm się na wersję numer 2. Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, iż do makijażu wykorzystywane są profesjonalne kosmetyki przystosowane do pracy w wysokich temperaturach. W moim przypadku miało to bardzo istotne znaczenie, gdyż w dniu ślubu było strasznie gorąco, ale jednocześnie co jakiś czas padał deszcz (duszno i parno). Makijaż natomiast trzymał się znakomicie, nawet o trzeciej nad ranem, choć dość dużo tańczyłam.
Jeśli chodzi o fryzurę to też się nie zawiodłam. Jadąc do salonu w dniu ślubu nadal nie wiedziałam, którą z dwóch zaproponowanych opcji wybrać, bo obie mi się bardzo podobały. Wyboru dokonałam uwzględniając warunki pogodowe (w upale włosy na plecach, choć piękne, nie były najlepszym rozwiązaniem).
Jeszcze jedno - jeżeli w salonie jesteśmy malowane i mamy robioną fryzurę, to najpierw, do pewnego etapu zaawansowania, robiona jest fryzura, potem wykonywany jest makijaż i dopieru na końcu wykańczana jest fryzura. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż w trakcie robienia makijażu mogłaby zostać znacząco uszkodzona, ułożona wcześniej grzywka, a tak jest ona układana i lakierowana dopiero, gdy wszystkie prace przy twarzy zostaną zakończone.
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 4:11 pm   

Ja mam pytanie o kwestie finansowe:) :oops: chciałam wiedzieć ile mniej więcej kosztują takie 2 fryzurki i 2 makijaże próbne a później te już wybrane:)chciałam się również dowiedzieć czy ktoś tam sobie robił manicurei jakieś zabiegi kosmetyczne?
_________________

 
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 7:37 pm   

Już wkrótce będę robiła tam swoje próbne makijaże i fryzurki :)
Powiem jedno, że tanio nie jest, ale warte swojej ceny.
Nie wiem, czy mogę pisać publicznie o cenach więc wisieneczko85 wyślę ci informacje na priv.
Bratowa mojego przyszłego męża robiła u nich makijaż, fryzurę i ślubny manicure, była bardzo zadowolona.
Zresztą mnie też bardzo się podobała w dniu ślubu i dlatego zdecydowałam się właśnie na Studio Piękna.
_________________
 
 
sopelek 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 194
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 2:22 pm   

Podajcie proszę ile kosztuje makijaż i fryzura w Studio Piękna? Czy nie zbankrutuję :( Bo wszystko pięknie wygląda, ale jak za drogo to nie wiem czy będzie mnie stać :(
_________________

 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:33 pm   

Ja chodziłam tam do fryzjerki P.Agnieszki i zawsze z uczesania byłam zadowolona. Ceny bardzo przystepne :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl