Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio sztuki fryzjerskiej "KASIA"
Autor Wiadomość
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Wto Sie 01, 2006 11:20 am   Studio sztuki fryzjerskiej "KASIA"

Postanowiłam założyć ten temat bo wcześniej musiałam się tego zdrowo naszukać, a jest to moim zdaniem najlepszy salon na czesanie ślubne :)
Aha bym zapomniała :) Piszcie swoje opinie :) Te dobre i te złe :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

Ostatnio zmieniony przez evcia84 Wto Sie 01, 2006 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:09 pm   

Jak już wpominałam - na pierwszej wizycie mały zgrzyt, bo klienci nie byli w centrum zainteresowania przesiedziałam bezczynnie na fotelu prawie pół godziny, mimo, że uprzedzałam, że mi się spieszy i byłam umówiona dużo wczesniej :?

Ale samo czesanie wyszło ładne, trwałe... Może nie do końca zgodne z wyobrażeniem, ale sama nie wiedziałam, czego chcę :roll:
Na pewno wrócę do Pani Kasi, tym razem z konkretniejszą wizją fryzury i większym zapasem czasu i cierpliwości ;)
_________________
chez alma |
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:29 pm   

Rzeczywiście trzeba mieć sporo cierpliwości. Na próbną fryzurę umówiona byłam na godz. 16., okazało się, że szefowa pojechała coś załatwiać i wróciła dopiero po godz. 17.
Jednak warto uzbroić się w cierpliwość. Fryzurka wyszła naprawdę świetna.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:35 pm   

Jak już pisałam kilka razy - Pani Kasia czesze nas od lat wielu: mnie od około 11 (pierwszy raz byłam w 1 klasie podstawówki), a moją mamę jeszcze dłużej :)
Komunia, bierzmowanie, studniówka ... wszystkie te imprezy zaliczyłam z fryzurami spod ręki Szefowej. Nie wspomnę o częstym podcinaniu, weselach itp.

Co do punktualności i szybkości nie mam zastrzeżeń - pani Kasia taka jest i już :) Fajna babka :ok:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:36 pm   

Misiamo, to było w dniu slubu? :shock:
_________________
chez alma |
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:38 pm   

Alma_ - próbna fryzura to była ;)
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:40 pm   

Pisałam już o KASI w innym wątku, ale mogę powtórzyć moją opinię i tu.

Problemów z czasem w salonie nie miałam, ani podczas próby ani podczas "premiery" ślubnej fryzury.
Fryzura wyszła świetnie, była bardzo trwała, pasowała wg mnie do sukni i została całkowicie wymyślona właśnie przez panią Kasię, bo ja nie miałam na nią konceptu (oprócz zastrzeżenia, że nie chcę żadnego fiu-bździu na głowie i nic mi nie może sterczeć na boki).
A i robiłam tam też baleyage i byłam/jestem zadowolona.

Generalnie polecam :D
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 12:42 pm   

Acha, nie doczytałam :oops:
Godzinna obsuwa w dniu ślubu mogłaby się skończyć źle, ale i tak - nie jest to powód do dumy :?

Powiem szczerze, że baaardzo nie lubię, kiedy ktoś w ten sposób nie szanuje mojego czasu - bo ja go nie mam w nadmiarze :roll:

Ale może to było incydentalne, w sumie kazdemu może coś wypaść w ostatniej chwili :)
_________________
chez alma |
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 1:45 pm   

rorrim napisał/a:
Pisałam już o KASI w innym wątku, ale mogę powtórzyć moją opinię i tu.

Problemów z czasem w salonie nie miałam, ani podczas próby ani podczas "premiery" ślubnej fryzury.
Fryzura wyszła świetnie, była bardzo trwała, pasowała wg mnie do sukni i została całkowicie wymyślona właśnie przez panią Kasię, bo ja nie miałam na nią konceptu (oprócz zastrzeżenia, że nie chcę żadnego fiu-bździu na głowie i nic mi nie może sterczeć na boki).
A i robiłam tam też baleyage i byłam/jestem zadowolona.

Generalnie polecam :D


A kto robił balejaż??

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 1:47 pm ]
A co do czassu jaki oczekujecie. No cóż jak zapewne zauważyłyście Pani Kasia jest bardzo zabiegana i ma tyle klientek i każda chce obsłóżyć. Chociaż ja także uważam ze panny młode na pierwszym miejscu :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 2:03 pm   

Słuszna uwaga evcia84 - p. Kasia balejażu wszak nie robi.
Mnie robiła p. Iza.
Ostatnio zmieniony przez rorrim Wto Sie 01, 2006 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 2:58 pm   

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 3:00 pm ]
Jeżeli chodzi o kolorek to bardzo ładnie robi Paulina ale Iza też niczego sobie :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

Ostatnio zmieniony przez evcia84 Nie Sie 27, 2006 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 11:11 pm   

Jeśli chodzi o moją fryzurę próbną w tym salonie to:
Po pierwsze mimo iż umówiłam się telefonicznie dwa tygodnie wcześniej na określony termin gdy przyszłam pani Kasia z uśmiechem powiedziała, iż myślała że będę dnia nastepnego. Na samaym początku kiedy przyszłam zaznaczylam, że mam przymiarkę sukni za kilka godzin. Byłam pewna że 3 godziny to aż nadto na czesanie i makijaż. Przynajmniej tak zostałam poinformowana telefonicznie. Po 2 godzinach miałam umyte włosy i zakręcone na wałki. W międzyczasie było tuzin stałych klientek. Kiedy usiadłam w końcu po kilku moich uwagach na zrobienie makijażu przyszla kolejna klientka i mnie zostawiła kosmetyczka w spokoju a tamtej pani zaczęła robic hennę. Przeszło to moje najśmielsze oczekiwania :shock: . Wstałam z fotela i wyszłam z gabinetu kosmetycznego. No i chyba jakoś to zadziałało, bo zaczęły koło mnie cos robic. Makijaż został zrobiony w 10 min. Muszę jednak przyznac, że mimo wszystko wyszedł całkiem niezle. Fryzura ogolnie tez mimo iz byla robiona po zdjeciu walkow okolo 15-20min. Niestety stracilam strasznie duzo czasu, spoznilam sie na przymiarke sukni a sponiac sie nienawidze. Mam nadzieje, ze w dniu wesela bedzie inaczej. Oczywiscie prosilam o sprawdzenie czy na pewno na dobry termin zostalam wpisana jesli chodzi o dzien slubu :) ale nie bylo pomylki.
Fryzura i makijaz OK ale podejscie do klienta karygodne i to chyba na tyle :)
Pozdrawiam
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 7:25 am   

To już nie pierwsz taka opinia, że w tym salonie nie szanuje się zupełnie czasu klientów :? Dziewczyny macie dużo cierpliwości, że jeszcze tam wracacie :? ?yć w takim stresie, że w dniu ślubu, któś oświadczy, że myślał np. że to za 2 tygodnie to jak jakiś koszmar senny :zly:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 9:12 am   

Kot napisał/a:
Dziewczyny macie dużo cierpliwości, że jeszcze tam wracacie :? ?yć w takim stresie, że w dniu ślubu


Też mnie to dziwi ponieważ po takim niemilym przyjęciu nie wrócilabym już tam i nawet na odleglość omijalabym ten salon
_________________
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 8:07 am   

Dziewczyny nie przesadzajcie.
Byłam w sobotę u Kasi, siedziałam dość długo i były przy mnie czesane 3 panny młode (w tym moja koleżanka z pracy). Każda została "zrobiona" i wyszła o właściwym czasie z salonu.

A fryzury ... hmmm małe arcydzieła :D
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 8:31 am   

Rorrim, nik tu nie kwestionuje kunsztu fryzjerskiego Pani Kasi. Tylko organizację pracy w tym salonie i podejście do klienta. Dla jednych jest to ważne dla innych bez znaczenia.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 11:00 am   

Jeśli chodzi o fryzurę próbną, to rzeczywiście Pani Kasia podchodzi do klienta niezbyt poważnie - nie chodzi mi o fryzurę, bo ta jest naprawdę świetna, ale własnie o organizację pracy. Też się zdenerwowałam ponad godzinnym czekaniem... Nie lubię niepunktualności.
Jeśli jednak chodzi o fryzurę właściwą, w dzień ślubu, to było bez zarzutu. Panny Młode są na pierwszym miejscu.
Wiem, że Pani Kasia czasem zagląda na nasze forum. Pani Kasiu, prosimy o szanowanie czasu klientek :)

P.S. W dziale "Nasze fryzury" możecie zobaczyć dzieło Pani Kasi.
Ostatnio zmieniony przez Misiamo Czw Sie 31, 2006 10:39 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 10:07 pm   

Mnie tez do ślubu będzie czesała pani Kasia i napewno sie pochwale w galerii :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 5:13 pm   

Witam ponownie
ostatnim razem mocno narzekałam na ten salon ale i tak postanowiałam tam zrobic fryzurę do ślubu i nie żałuję :P :P :lol: Wyszła śliczna fryzurka. Pani Kasia czesała również obie mamy, i świadkową, kóre wyglądały naprawdę pięknie. Makijaż robiła (chyba) córka pani Kasi i trzeba zaznaczyc, że każdy był super dobrany do fryzury, urody i kreacji. Wyszłyśmy wszystkie z salonu niczym księżniczki - tak przynajmniej stwierdził mój tata :)
Jestem bardzo zadowolona i myślę, że na każdą okazję będę się czesac tylko w tym salonie.
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 3:51 pm   

Mój kok ślubny uczesany przez Pania Kasię trzymał się 3 dni :) Mojej mamy fryzurka również :) Zamieszczam fotke :)

Mamcia.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 913 raz(y) 32.6 KB

Fryzura mamy.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 818 raz(y) 24.6 KB

kok Pani Kasi.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 821 raz(y) 20.24 KB

_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 8:31 pm   

pytanko :) gdzie dokładnie ta pani Kasia się mieści ;) hihi
bo gdzieś mi to przeleciało przed oczami ale potem już nie odnalazłam :)
i jak cenowo to wygląda? :) jeśli to nie tajemnica :D

pozdrawiam
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 10:12 pm   

Czy Pani Kasia czesząc koki "profiluje" kształt głowy?
Nie pamietam, żeby mi coś takiego robiła :? i może dlatego nie do końca byłam zadowolona z kształtu fryzury.
_________________
chez alma |
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:49 am   

Imyszka, na ul. Sprawiedliwej przy Limanowskiego, cena mojej fryzury próbnej 80 zł, a własciwej (chyba) 100 zł.
Alma, o co chodzi z tym "profilowaniem"?? Nie rozumiem :oops:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:59 am   

No włąśnie - tez nie wiedziałam, dopóki sie z tym nie spotkałam :roll:
Profilowanie polega na modelowaniu kształtu głowy - to takie moje laickie rozumienie ;)
Gdzieś dodać, coś uwypuklić, coś spłaszczyć...
I trwa - ok. godziny zanim zacznie się właściwy kok.
Dlatego w niektórych uczesaniach wyglądamy lepiej, a w innych gorzej - kwestia dobrania kształtu do kształtu naszej głowy (nie tylko twarzy).
_________________
chez alma |
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 1:31 pm   

Aha... To pani Kasia chyba czegoś takigo mi nie robiła... A kto robi takie "profilowanie"??
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 1:36 pm   

Ja na razie tylko o tym słyszałam, będę teraz pytać się o to każdego fryzjera :lol:
_________________
chez alma |
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 5:56 pm   

z tym profilowaniem dość zabawnie brzmi :)
a czy macie namiary na Pania Kasie, jakiś numer telefonu do salonu?
_________________
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 12:41 pm   

Alma_ napisał/a:
No włąśnie - tez nie wiedziałam, dopóki sie z tym nie spotkałam :roll:
Profilowanie polega na modelowaniu kształtu głowy - to takie moje laickie rozumienie ;)
Gdzieś dodać, coś uwypuklić, coś spłaszczyć...
I trwa - ok. godziny zanim zacznie się właściwy kok.
Dlatego w niektórych uczesaniach wyglądamy lepiej, a w innych gorzej - kwestia dobrania kształtu do kształtu naszej głowy (nie tylko twarzy).

Ja nie wiem czy dobrze rozumiem, ale mnie kiedyś fryzjerka czesząc koka powiedziała, że zbierając włosy na gładko, kształt mojej czaszki jest mocno nie teges i ona by tu podtapirowała lekko włosy i uniosła i wtedy będzie ok.
Część z nas w tym i ja na słowo tapirowanie reaguje prawie ucieczką z fotela fryzjerskiego, ale wtedy się zgodziłam i faktycznie pani zrobiła to z umiarem i wszystko wyszło bardzo naturalnie i nie trwało to godzinę tylko może z 10 minut dłużej. Kok wyglądał tak samo jak na gładko, tylko właśnie tam gdzieś pod spodem był lekko uniesiony we właściwym miejscu.
I nie była wted u jakiegoś specjalnego fryzjera tylko u takiego zwykłago pierwszego lepszego pod domem :mrgreen: i kwota za koka plus podcięcie była niższa niż podawane tu ceny fryzur próbnych
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 12:44 pm   

pipi - no własnie, ja sądzę, ze każdy w miare znający się na swojej pracy fryzjer "umodeluje" nam kształt głowy:)))
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 9:47 pm   

lmyszka napisał/a:
z tym profilowaniem dość zabawnie brzmi :)
a czy macie namiary na Pania Kasie, jakiś numer telefonu do salonu?

Numer do pani Kasi to:653 11 97
_________________


Buziaki Gość
 
 
aaae 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 11:53 am   Makijaż

Już zdecydowałam że to pani Kasia będzie mnie czesać w dniu ślubu. Podobno panie tam robią też makijaż, ale nie jestem przekonana. Czy któraś z Was robiła tam makijaż?
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
mika1 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 16
Skąd: Łódż/Dublin
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 4:54 pm   Re: Makijaż

aaae napisał/a:
Już zdecydowałam że to pani Kasia będzie mnie czesać w dniu ślubu. Podobno panie tam robią też makijaż, ale nie jestem przekonana. Czy któraś z Was robiła tam makijaż?

hej. Mialam slub 9 czerwca 2007. Zdecydowalam sie na salon ''Kasia" na ul Sprawiedliwej. Mialam tam mieć fryzurę, makijaż i zrobione paznokcie.
Byłam tam na próbnym makijażu 2 dni przed ślubem. Cieszę się że zdecydowałam sie na próbny bo pani ''KOSMETYCZKA'' chyba niezbyt zna się na malowaniu. Poprostu wszystkich maluje identycznie - brwi na czarno, oczy na ciemno! Zresztą zauważyłam że sama tak sie maluje i nie interesuje ją kto ma jaki typ urody! Powiedziała mi że usta umaluje mi delikatnie - wyszłam z kolorem pomarańczowym na ustach! Tragedia! Przyszłam do domu to się popłakałam że tak tragicznie byłam umalowana. byłam opalona a moja twarz była sina, miałam maskę odznaczającą sie od szyji! Tragedia! A na dodatek za ten cudowny makijaż zapłaciłam 50 zł. cieszę sie że poszłam na próbny bo bym się załamała w dniu ślubu! Zresztą umalowałam się sama i wyglądałam rewelacyjnie.
Co do fryzury w dniu slubu.... Tak jak słyszałam od innych dziewczyn, że w tym salonie trzeba nauczyć sie cierpliwości bo nikogo nie interesuje że Tobie się spieszy na własny ślub!
Jako PANNA MŁODA czekałam ponad pół godziny aż ktoś się mną zajmie -wkońcu wkurzona powiedziałam co o tym wszystkim myślę i zostałam od razu obsłużona.
Fryzurę robiła mi pani Kasia- szefowa. Mam włosy do pasa więc nie chciałam koka. Pomocne było zdjęcie mojej fryzury- wydrukowane z internetu. Koszt- 140 zł. Nie za tanio ale byłam zadowolona z efektu.
Paznokcie.... Miałam tam zrobiony frencz na moje własne długie paznokcie. Wyszło normalnie- bez rewelacji ale ładnie.
Tak więc salon godny polecenia pod wzgledem fryzury (i paznokci ) - Makijażystkę proponowałabym wybrać jakąs inną.
Pozdrawiam.
_________________
Szczęśliwa Mężatka
Ostatnio zmieniony przez mika1 Wto Cze 19, 2007 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aaae 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 11:42 am   

Dzięki, że mnie uprzedziłaś. Chyba w takim razie poszukam sobie innej makijażystki lepiej nie ryzykować ;)
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 3:05 pm   

Dziewczyny,

Gdzie jest ten salon? W którym miejscu?
_________________
 
 
aaae 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 8:34 am   

To jest na ulicy Sprawiedliwej 4 (prawie przy samej limanpwskiego)
_________________
Mój dzień 29 września
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 2:31 pm   

a czy jest moze jakas str internetowa??
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 4:50 pm   

http://www.studio-kasia.pl/kontakt.html stronka jest jak widać w budowie :) .
_________________
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 5:23 pm   

doni_iza napisał/a:
http://www.studio-kasia.pl/kontakt.html stronka jest jak widać w budowie :) .

dziekuje:)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 3:34 pm   

Ja zawsze czeszę się w salonie u pani Kasi i makijaż także zawsze tam robię.
Fryzury zawsze mam świetne, pani Kasia zawsze trafia w mój gust i zawsze dobrze wyglądam.
Makijaż też bombowy. Wydobywa wdzięki - przynajmniej u mnie.
I chyba nie będę szukała innego salonu na ślubną fryzurę i makijaż. Ten salon mam już sprawdzony.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Weira Czw Lis 26, 2009 3:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl