Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sławek Workert "Hirek Coiffure" ul. Piotrkowska 5
Autor Wiadomość
aanecik 

Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 02, 2007 12:43 pm   Sławek Workert "Hirek Coiffure" ul. Piotrkowska 5

Drogie Przyszłe Panny Młode !! !

Po długim czasie biernego czytania forum postanowiłam nieco barddziej się uaktywnić.
Mam do Was pytanie, mianowicie, czy króraś z Was korzystała z usług Sławka Workerta - jako stylisty fryzur ślubnych. Ja od 11 lat strzygę się u niego (facet ma doskonałą rekę) i robi świetnie "techniczne" fryzury. Nie wiem natomiast, jak sprawdza się w fryzurach ślubnych. Pilnie czekam na Wasze opinie :)
Ostatnio zmieniony przez aanecik Sro Lut 07, 2007 4:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 12:52 pm   

Najpierw zaproszę do Działu powitań
Powitania

A teraz zaproponuję abyś umówiła się z nim na próbne uczesanie i będziesz wiedziała jak się sprawdzi.Skoro tyle lat do niego chodzisz to nie wiem nawet nad czym tu się zastanawiać :wink:
_________________

 
 
 
aanecik 

Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 1:11 pm   

mischelle22 napisał/a:
Najpierw zaproszę do Działu powitań
Powitania

A teraz zaproponuję abyś umówiła się z nim na próbne uczesanie i będziesz wiedziała jak się sprawdzi.Skoro tyle lat do niego chodzisz to nie wiem nawet nad czym tu się zastanawiać :wink:


Zastanawiam się, ponieważ jest bardzo drogi !! stylizacja ślubna zaczyna sie od ok. 250 zł To kosztowny fryzjer Poza tym ja nie należę do tych Panien Młodych, które na rok przed ślubem mają wszystko zaplanowane, robią próbne makijarze, fryzury ect. Więc dlatego pytam.
A co powitań, to jest to mój perwszy raz na jakimkolwiek forum, więc proszę o wyrozumiałość.
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 9:03 am   

A wiesz może jak ten koleś wygląda, bo mam wrażenie że jego córka chodzi do mojego przedszkola.

My jesteśmy bardzo wyrozumiałe :)
 
 
aanecik 

Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 9:35 am   Sławek Workert

http://www.slawekworkert.pl/pl/indexpl.html

to jest ardes jego strony...tam też jest jego zdjęcie....całkiem przystojny :)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 5:42 pm   

Tak to on :eek: Jego córka ma na imię Jasmina i chodzi do mojego przedszkola, ma też drugą córkę w wieku ok. roku i świetną żonę, bardzo miła kobitka :D
 
 
madalena 

Wiek: 46
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 12:49 pm   

To rzeczywiście świetny fryzjer. Swego czasu korzystałam z jego usług i zawsze byłam zadowolona :)
Nie mam co prawda bladego pojęcia jak wyglądają w jego wykonaniu ślubne fryzury, ale on ma "oko i rękę", więc raczej bym obstawiała, że robi to tak samo profesjonalnie jak fryzury na codzień...
_________________
A w mojej głowie jedno wielkie TAK!
 
 
IzaS 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:36 am   

Ale obsługa w salonie dosyć zadufana i ślamazarna. Dużo stałych ,,ważniejszych" klientek. Co prawda nie robiłam tam fryzury ślubnej ale nie mam zbyt miłych skojarzeń z salonem . A sama fryzura za taką kasę bez rewelacji.
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 1:18 pm   

hej

ja bylam tam raz, i to byl jeden jedyny raz kiedy bylam zadowolona z fryzurki. efekt byl dokladni taki jaki oczekiwalam. Robil mi pasemka (wyszly super) i podcinal wloski.
Rezultat extra, takze bardzo polecam. :D Jezeli chodzi o cene to zaplacilam chyba 120 albo 130 zl. dokaldnie nie pamietam ( nie wiem czy to duzo czy malo:/)
A co do fryzur slubnych to nie mam pojecia :(
_________________

 
 
 
skupinki 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:09 pm   

halo dziewczyny- bo widzę, że trochę tu posty ucichły :( mam pytanko- czy któraś czesała się u Sławka?? bo dokladnie jak piszecie wyżej jest świetny w strzyżeniu itp. a jak z czesaniem??
pozdrawiam Was dziewczyny
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl