Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon MATIS ul.Piotrkowska 137/139
Autor Wiadomość
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 6:59 pm   Salon MATIS ul.Piotrkowska 137/139

Czy któraś z Was była w tym salonie? Jest to dość nowy salon.
Ja byłam tam u fryzjerki Gosi, czesze świetnie.

Ale mam pytanie odnośnie makijażu ślubnego i fryzury.
Ja zapisałam się tam na próbny makijaż+czesanie oraz manicure i jestem ciekawa czy może któraś z Was była tam?

Pozdrowionka :)
 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 6:52 pm   

Ja nie byłam, ale rozbudziłaś moje zainteresowanie ;)
Mogłabyś napisać ile kosztuje tam makijaż?
_________________
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Nie Kwi 12, 2009 11:00 pm   

A więc makijaż próbny kosztuje 60zl, fryzura także 60zł i paznokcie 30zł.
I jestem prawie pewna,że ceny pozostają takie same jak już czeszesz się/malujesz bezpośrednio do ślubu.

Spray, kiedy masz ślub? Ja zapisałam się na czerwiec na próbny makijaż i fryzurę.
 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 6:32 pm   

Ślub mam 10 czerwca.
Cena za próbny do przełknięcia, a w dniu ślubu -ok. Możliwe, że się tam przejdę. Bardzo chciałabym mieć profesjonalnie zrobiony makijaż, bo byle jak- to ja mogę się sama umalować.
_________________
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 7:39 pm   

Ja umowiam sie do salonu Matis na makijaż i fryzurę 20czerwca, w dniu wesela mojej koleżanki.
Ja będę Świadkową na tym ślubie,wiec stwierdziłam,ze potraktuje ten makijaż i fryzurę jako swój próbny.

Spray, Jeśli ślub masz 10czerwca, to będziesz pierwsza.
Daj znać jeśli się zdecydujesz na ten Salon to powiesz co i jak.

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 3:28 pm ]
Dodam jeszcze, ze Pani Gosia, ktora pracuje w tym salonie jako fryzjerka wczeniej prowadzila salon 'AGMA' przy ul. Zarzewskiej.
 
 
Mariko 


Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 9:34 am   

I jak wrażenia, dziewczęta?
Szukam w tej chwili specjalistki od manicure, bo ZA TYDZIEŃ ślub, a ja nie mam pojęcia, gdzie zrobić paznokcie!
 
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 10:45 am   

Mariko,
Ja bede w tym salonie za tydzien w sobote, dokladnie 20go czerwca., przed slubem mojej kolezanki. Bede robic fryzure, makijarz i tez paznokcie.
Ja poki co bylam u fryzjerki, ale wszystkie panie sa mile wiec mysle,ze spokojnie mozesz tam zrobic manicure!
_________________
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 11:18 pm   

Dziewczynki nie orientujecie się przypadkiem czy ten salon ma jakąś stronę internetową??
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 1:12 am   

Z tego co się orientuje to jeszcze chyba nie, na ulotce jaką mam to nie adresu www.
_________________
 
 
DotiUslu 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Lodz/Tilburg
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 5:29 pm   

Hej dziewczyny.
Ja byłam tam na makijażu i paznokietkach. Jestem naprawdę zadowolona! Dziewczyny są świetne. Gosia- fryzjerka naprawdę zna się na robocie i potrafi dobrze doradzić. Agnieszka-od paznokci robi to naprawdę profesjonalnie i super elegancko. Mam ślub w lipcu i jestem pewna ze tam zrobię make up do ślubu!
A jesli macie ciut więcej kasy i chcecie sie porozpieszczać przed ślubem to są tam fajne zabiegi na twarz i ciało. Dałam się namówic.. i było warto. Super maseczki. i skóra naprawdę wygląda ładnie.
_________________
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 5:49 pm   

DotiUslu, a moze masz jakies fotki? Bardzo jestem ciekawa szczegolnie makijazu!
_________________
 
 
DotiUslu 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Lodz/Tilburg
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 12:36 pm   

Kurcze... wiecie ze nie zrobiłam sobie fotki!Ale jestem ciapa!:D Byłam ze świadkową i mamą no i one były moim aparatem:D Mogę tylko powiedzieć że podkład był świetny bo nie robił mi z twarzy maski a jednocześnie ukrył drobne przebarwienia które mam na czole. Nie błyszczałam się i makijaż utrzymał się naprawdę długo. Myśle że warto wejśc, pogadać z dziewczynami które tam pracują.. porozmawiać o swoich wizjach..one też nieżle doradzają..np-zaproponowały mi zmianę kształtu łuku brwiowego i naprawdę była to super zmiana...Ja ogolnie jestem bardzo zadowolona..
_________________
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 10:26 pm   

Oto moja fryzura upięta przez Panią Gosię

IMGP1157.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 729 raz(y) 94.16 KB

_________________
 
 
DotiUslu 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 19
Skąd: Lodz/Tilburg
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 4:15 pm   

Ola...i jak ogólne wrażenie?Jesteś zadowolona? Fryzurka wygląda na bardzo dopracowaną ale czy trzymała Ci się dobrze? Zrobiłaś sobie też make up?
_________________
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 4:55 pm   

A wiec ogolnie bylam zadowolona. Fryzura wyszla dokladnie taka jaka chcialam,ze wszystkimi szczegolami. Z przodu mialam takie jakby puszyste slimaczki. No i to nie podobalo mi sie, wygladalam wg mnie srednio. Mojej mamie sie podobalo i innym takze, ale ja sie tak srednio czulam. Na pewno pojde do Gosi przed slubem na nastepna fryzure probna i poprosze, zeby mi zrobila calkiem gladko z przodu.
A trzymala sie cala noc, wiec byla b.trwale upieta. Za to upiecie zaplacilam 60zl i uwazam ,ze jest to bardzo dobra cena (Za samo sciecie grzywki zaplacilam kiedys u Gosi 40zl).

Make up tez zrobilam. Ladnie wyszlo, b.delikatnie jak chcialam. Ale Pani Agnieszka powiedziala,zebym nie traktowala tego makijazu jako probnego swojego slubnego,bo on calkiem inaczej wychodzi jak bede miala biala suknie (a ta suknia ktora mialam na sobotni slub byla zolto-kremowa).
No i P. Agnieszka zaproponowala mi tez zebym przyszla na oczyszczanie twarzy i na maske przed moim slubem. Wtedy cera troszke odzyje i nabierze ladnych kolorow.

No i zrobilam tez paznokcie, frencha. P.Agnieszka zaproponowala mi zalozenie tispsow b.krociutkich. wtedy paznokiec bedzie ladnie sie prezentowal. A ja niestety obgryzam :cry: i mam nieladna plytke.

No wiec duzo zyskalam na tym,ze zdecydowalam sie na ten salon przed subem kolezanki. Wiem juz co i jak zrobie przed swoim wrzesniowym slubem :)
_________________
 
 
skupinki 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:01 pm   

Gosia- super!! polecam :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl