Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie zabiegi...?
Autor Wiadomość
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 12:58 pm   Jakie zabiegi...?

Dziewczyny z jakich zabiegów, korzystałyście bądź zamierzacie skorzystać, przed ślubem, w gabinecie kosmetycznym? Czy jest coś wartego polecenia? Może o czymś ciekawym słyszałyście?
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 1:09 pm   

Tradycyjnie:


:arrow: oczyszczanie twarzy, maseczki
:arrow: zelowe paznokcie

Warty polecenie jest napewno manicure, jesli ktos nie reguluje lini brwi to tez, reszte mozna zrobic w domu: depilacja, peeling ciala.
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 1:12 pm   

Ja na pewno będę robiła paznokcie bo moje naturalne są raczej w kiepskim stanie. Poradźcie jakie są lepsze, żelowe czy akrylowe no i kiedy je zakładać, w dzień ślubu czy wcześniej? Z resztą zabiegów to trudno powiedzieć bo nie mam w tym względzie dużego doświadczenia.
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 1:33 pm   

Ja polecam zelowe z powodow:

:arrow: sa bardziej naturalne
:arrow: nie tak grubasne jak akryle
:arrow: przyjemniejsze przy zakladaniu, nie ma okropnego pilowania

Najlepiej zakladac kilka dni (moze dwa) wczesniej, zeby sie przyzwyczaic do zmiany dlugosci. Lakier trzyma sie bardzo dlugo, nawet ten najtanszy wiec nie ma obawy, ze odprysnie.
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 1:51 pm   

Ja byłam wczoraj na oczyszczaniu u kosmetyczki, dodatkowo wyregulowała mi brwi i nalożyła hennę, w czwartek przed ślubem idę jeszcze do niej na maseczkę nawilżającą i deikatny peeling enzymatyczny. W piątek ide na założenie pazurków. Pytałam się juz w wielu miejscach o parurki i raczej wszędzie bardziej polecają akrylowe, ja nie bardzo wiem jaka między nimi jest różnica, zdam się na doświadczenie specjalisty.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:57 pm   Re: Jakie zabiegi...?

Mia napisał/a:
Dziewczyny z jakich zabiegów, korzystałyście bądź zamierzacie skorzystać, przed ślubem, w gabinecie kosmetycznym?

Skórę i paznokcie miałam w bardzo dobrym stanie, więc wystarczył mi makijaż próbny (pani oceniła wtedy stan mojej buźki i paznokci) oraz makijaż, pomalowanie paznokci w dzień ślubu.
Nie miałam nigdy sztucznych paznokci, bo mi się nie podobają.
Dziwnie też się czuję jak ktoś mnie maluje lub nakłada maseczki i inne mazidła na moją twarz.
Nie, kosmetyczka to nie dla mnie. :|
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 3:56 pm   

A ja uwielbiam jak ktoś mi nakłada te wszystkie mazidła, sama tez lubię w domku robić maseczki, ale to nie to samo. Natomiast wolę się sama malować, bo wiem w jakim makijażu czuję się najlepiej, a makijażystka i tak zawsze coś swojego musi dorzucic, ale obawiam się że w dniu ślubu bedę taka zdenerwowana że nie dam rady się sama umalować i dlatego ten jedyny raz oddam się w ręce makijażystki.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 4:04 pm   

Ania napisał/a:
ale obawiam się że w dniu ślubu bedę taka zdenerwowana że nie dam rady się sama umalować i dlatego ten jedyny raz oddam się w ręce makijażystki.

Aniu, miałam takie same obawy odnośnie mojego zdenerwowania, dlatego powierzyłam umalowanie mnie w tym dniu profesjonalistce. :wink:
I wszystkim polecam iść najpierw na próbny makijaż - unikniecie niezadowolenia i stresu w dzień ślubu. Przynajmniej ze mną tak było : na próbnym pani umalowała mnie w tonacji różowej (!) i mimo, że zwróciłam uwagę na to, że noszę soczewki kontaktowe tak mi "zasypała" oczy, że po godzinie musiałam wyjąć soczewki. :|
W dniu ślubu było tak jak chciałam. :graba:
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 4:15 pm   

Ja do kosmetyczki chodzę regularnie, więc trudno powiedzieć, że poszłam specjalnie z okazji ślubu. Jednak po raz pierszy zdecydowałam się na dermabrazję - złuszczanie naskórka, takie porządniejsze, a powodem była nierówna cera i przebarwienia. Poza tym oczyszczanie twarzy, maseczka, depilacja nóżek i brwi, henna na brwi, w dzień ślubu manicure i 'francuz'. Kiedyś czytałam (czy słyszałam) że dzień przed ślubem dobrze jest sobie zorganizować trochę czasu na masaż relaksujący - mnie się nie udało, ale myślę że to dobry pomysł. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
dorota20w 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 2:08 pm   

ja teraz idę drugi raz na oczyszczanie twarzy, poza tym
oczyszczanie pleców
makijaż i paznokcie
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 12:33 pm   

Ja mam problematyczną cerę, więc pół roku przed ślubem zaczęłam zabiegi oczyszczające u kosmetyczki: twarz, dekolt i plecy. Po kilku miesiącach widzę dużą poprawę.

Ponadto mam zamiar skorzystać z depilacji pach, zresztą sama sobie poradzę. Napewno też skorzystam z manicure i pedicure.

Mam szczęście, bo trafiłam do kosmetyczki, która za każdym razem wykonuje masaż relaksacyjny oczyszczanej partii skóry - polecam :)

Makijaż i czesanie zamówiłam w salonie, w którym kupiłam suknię ślubną, miałam wrażenie, że pani czyta w moich myślach sugerując różne dodatki i sposób upięcia włosów. Myślę więc, że znając moją suknię i trochę też mnie, będzie w stanie stworzyć spójny wizerunek zgodny z moimi preferenacjami, ale też umiejętnie wydobędzie to co jest moją zaletą oraz ukryje ewentualne wady. Pani dojeżdża do domu. Dam znać po próbnym czesaniu i malowaniu jak wyszło.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 1:09 pm   

Standardowo

:D oczyszczanie twarzy
:D peeling pleców może i dekoltu mimo,że nie mam problemu z krostkami ale tak dla ładnego dekoltu
:D manicure i pedicure
Ostatnio zmieniony przez sylwia Czw Lip 13, 2006 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 8:12 am   

    - oczyszczanie twarzy
    - manicure
    - pedicure

Zastanawiałam się nad oczyszczaniem dekoldu, bo mam "gęsią skórkę", ale pani kosmetyczka zignorowała mnie w tej sprawie, powiedziała tylko, żebym brała witaminę A. Teraz do ślubu zostały 2 tygodnie i nie wiem czy się za to brać?? Może mi powiecie jak długo skóra dekoldu dochodzi do siebie?
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 11:22 am   

Zależy od zabiegu,
po zwykłym oczyszczaniu - maksymalnie do tygodnia (jeśli była duża ingerencja), a w niektórych przypadkach nawet na drugi dzień już jest wszystko w porządku.
Nie rozumiem tylko, jak kosmetyczka mogłą zignorować Twoją prośbę Misiamo.

Nawet jak ktoś ma ładną cerę to i tak przydaję się od czasu do czasu detoksykacja.

Może warto przejść się do innego gabinetu. W Łodzi jest ich na pęczki. Dwa tygodnie wystarczą na jeden zabieg, a niektóre z nich dają widoczne efekty niemal od razu, więc myślę że warto. Tylko trzeba się wybrać do jakiegoś z dobrą opinią. Ja dosyć długo szukałam odpowiedniego, ale ten do którego chodzę ma niewielki zakres usług. Dla mnie wystarczą, ale Tobie może się przydać coś bardziej zaawansowanego niż zwykła maseczka oczyszczająca. Może ktoś na forum poleci Ci jakiś dobry salon kosmetyczny.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 6:41 pm   

Jesli mozecie mi polecic sensowną kosmetyczkę (i niedrogą) z Bałut/?ródmieścia (mieszkam w okolicy Pl. Kościelnego), to bardzo proszę o informację na priv. Czasu nie zostało mi wiele. Może uda się coś jeszcze zrobić coś z tą "gęsia skórką". Będę bardzo wdzięczna.
Ostatnio zmieniony przez Misiamo Pon Lip 17, 2006 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 17, 2006 9:10 am   

Nie znam salonów na Bałutach, ale jak szukałam dla siebie, to sprawdzałam czy jest osobne pomieszczenie do zabiegów, żeby inni klienci nie wpadali przypadkiem, albo tym bardziej nie byli obsługiwani tuż obok (wbrew pozorom to jest częsta praktyka, kiedyś miałam robione paznokcie a obok na fotelu pani miała depilację, na szczęcie brwi i pach). Liczba dyplomów również daje pewien pogląd na doświadczenie kosmetyczki. O wszystko można zapytać i nie ma reguły dotyczącej wielkości salonu i mały i duży może być zarówno bardzo dobry jak i bardzo kiepski. Dobrą metodą jest zapytanie o bliski termin - tam gdzie jest tłok usługi stoją na dobrym poziomie.
Niektóre fitnes kluby mają zabiegi kosmetyczne w zakresie usług. Poza tym można dojechać również do centrum, albo zorientować się blisko swojego miejsca pracy.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 10:19 pm   

ja na pewno zdecyduję się na:
    1. oczyszczanie i nawilżanie twarzy,
    2. peeling pleców,
    3. regulację brwi,
    4. manicure i pedicure oraz french
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:41 am   

Bylam na tydzien przed slubem na peelingu kawitacyjnym maseczkach i masazu :) Bylo mega przyjemnie :razz: i chyba te zabiegi bardziej poprawily moje samopoczucie niz stan cery ;)
_________________
 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 5:55 pm   

Ja w sumie zrobiłam sobie full service taki jak zawsze :)
- manicure
- pedicure
- depilacja brwi
- kilka razy depilacja woskiem łydek
- dzień przed imprezą oczyszczanie pleców twarzy i dekoltu
- w dzień imprezy makijaż i fryzura
- no i może jeszcze solarium :D (ale o tym nie powinnam wspominać bo zawsze chodzę ;) )

A tak poza tym moje drogie Panie to życzę Wam abyście czuły się zawsze piękne i młode jak w dniu Waszego ślubu!!!
Osobiście raz na miesiąc funduję sobie taki zestawik, no może poza ślubną fryzurą i woskowaniem łydek :D

Kasia
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 6:47 pm   

Ja już zaczęłam zabiegi pielęgnacyjne.Obecnie chodzę co 2 tygodnie i miałam już oczyszczanie relaksujace z masazem, glebokie oczyszczanie, za tydzien ide na jakieś galwaniczne oczyszczanie z masazem i tak co 2 tygodnie.Ponadto niedługo zamierzam zacząć chodzić na solarium 8) .Na tydzien przed ślubem pójdę na jakies nawilzanie, może zdecyduje się na masaż całego ciała z jakimś nawilżaniem.No i jeszcze manicure, pedicure i makijaż.

oprócz tego regularnie stosuje maseczki nawilżające (również na włosy)ale to juz w domowym zaciszu :) i ostatnio staram sie pić duuużo wody i widzę że ma to swoje bardzo pozytywne rezultaty :)
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 8:25 pm   

oczyszczanie galwaniczne brzmi groźnie :) ale pewnie przyjemne

ja też już zaczęłam chodzić na solarium, chociaż przed moim weselem czeka nas jeszcze podróż w ciepłe kraje, więc będzie tez opalenizna naturalna, poza tym oczywiście paznokcie, zastanawiam się nad henna i regulacją brwi, i może też jakieś oczyszczanie twarzy plus wizyta w SPA Magnolia :D
aa no i chyba wybielanie zębów
ale jutro wybieram się na targi Skarby Urody, to może wpadnie mi przy tej okazji coś nowego do głowy :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 1:16 am   

Ja zaczęłam najpierw od porządnego oczyszczania buźki(miałam kilka dni temu). Kolejne mam zamiar zrobić najpóźniej na początku sierpnia. I na sam koniec chcę jakiś zabieg upiększający, może ze dwa(jakieś maseczki, masaże, spa itd, itp).
_________________


 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 11:25 pm   

ja polecam oczyszczanie kwasami i kawitacje, naprawde super efekty:)
i zauwazylam, ze bardzo delikatna henna dodaje uroku:D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 9:55 pm   

a czy możecie mi drogie Panie polecić jakiś salon kosmetyczny, gdzie można właśnie oczyścić sobie buźkę i dekolt, bo twarz to jednak wolałabym oddać w sprawdzone i polecone ręce :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 9:57 pm   

Cytat:
Dziewczyny z jakich zabiegów, korzystałyście bądź zamierzacie skorzystać, przed ślubem, w gabinecie kosmetycznym?


OMG :wstyd:

Z żadnych :wstyd:
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 10:10 pm   

fiona83 napisał/a:


Z żadnych :wstyd:


Niektorzy nie musza... :razz:
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 25, 2008 11:29 am   

ja osobiście polecam maseczkę z alg - rewelacja.
Całe wesele czułam się rewelacyjnie i nic nie było po mnie widać zmęczenia.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 4:44 pm   

Cytat:
Niektorzy nie musza...


Niektórym się nie chce .... :cool:
I nie żałują :)
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:09 pm   

ja też będe musiała sobie zafundować pare wizyt w salonie kosmetycznym - często gesto mam chrostki na twarzy wiec będe musiała z nimi powalczyć a nie chce miec chorej buzi w dniu ślubu. I na pewnio będe do sauny biegać z 3 razy w miesiącu.
_________________
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:54 pm   

a ja mam wielkie szczescie. nigdy sie nie malowałam, a jesli juz to delikatnie, wiec mam cere w niemal idealnym stanie. oczywiscie, sa zaskorniki, jakies przesuszenia itd, ale dzis kosmetyczka powiedziaal, ze jedyne, co musze zrobic przed slubem to: smarowac usta, by je nawilzyc i zrobic w sobote rano peeling twarzy.. wsio! kolejna kasa w kieszeni ;)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 7:24 pm   

Ja też się nigdy nie malowałam, ale mnie to na cerę nie pomogło. :evil: Przeciwnie, musiałam zacząć się malować, żeby jakoś wyglądać i ukryć te plamy i przebarwienia po zmianach na twarzy.
U mnie rewalacyjny efekt dała mikrodermabrazja. Drogie to, ale warto. Nie starczył jeden zabieg, potrzebna była cała seria, ale efekt wg mnie był rewelacyjny.
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 7:39 pm   

Ja ostatnio zaczęłam serię zabiegów opartych na kwasach owocowych. Jest to mniej inwazyjna i z pewnością tańsza metoda niż mikrodermabrazja. O skuteczności opowiem po przeprowadzeniu całej serii. Ale już po dwóch zabiegach widać efekt. Skóra jest gładsza zwłaszcza w miejsach gdzie była przesuszona. Przed ślubem na pewno zafunduje sobie jescze peeling twarzy i nawilżającą maseczkę. Makijaż na takiej skórze będzie się trzymał dużo lepiej.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 30, 2008 9:43 pm   

a ja ostatecznie nie poszłam na żadne zabiegi, nie licząc kilku seansów SPA w Egipcie ;-) tylko zainwestowała w peelingi, scruby, maseczki kremy etc i trzeba przyznać, że efekt osiągnęłam, przede wsxzystkim zniknęły krosteczki na dekolcie, ktore pojawily mi sie po urlopie i napawały mnie niepokojem :?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 12:09 pm   

ja też nie robiłam żadnych zabiegów; tylko regulacja brwi, manicure, pedicure (plus french oczywiście) no i dużo wcześniej zaczęłam chodzić do solarium i jak już miałam b. ładny kolor skóry, to dowiedziałam się, że jestem w ciąży, więc trzeba było zrezygnować natychmiast. niestety opalenizna nie utrzymała się i na ślubie byłam z powrotem jasna, ale i tak było ok.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl