Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Anna na Liściastej
Autor Wiadomość
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 12:30 pm   Salon Anna na Liściastej

cześc dziewczyny

A korzystałyście może z salonu Anna na Liściastej??
Mieszkam w okolicach i mialabym tam rzut beretem ,ale nie wiem jak u nich z jakością.
Sprawdzałam na stronce (http://www.salon-anna.pl/) i nawet maja szeroką game uslug.
Ale jak ktos tam był to prosiłabym o opinie
z gory wielkie dzieki
_________________

 
 
 
elers 

Dołączyła: 05 Cze 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 9:04 pm   

ja tam chodze; pani Ania jest przemila, duzo doradza; poszlam do niej z cerą; jest lepiej, ale nie tak jak bym chciala, z tymże to nie wina kosmetyczki; nie wiem jak z makijazem bo nie robilam; jesli ktos wie to niech da znac:-)
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 1:31 pm   

ja chyba teraz jak bede w Polsce to sie przejde do niej na pazurki , oczyszczanie twarzy i do fryzjera obok to zdam relacje:)ale jak ktos cos juz wie to chetnie posluchamy :D
pozdrawiam
_________________

 
 
 
anielka79 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 1:49 pm   

ja szczerze odradzam. Byłam tam raz, na obcięciu i farbowaniu.Nie wiem, jak miała na imię fryzjerka, która mnie obcinała. ALe wiem, że pierwszy raz płakałam po wizycie u fryzjera. Na drugi dzien o świcie błagałam inna fryzjerkę, by cokolwiek zrobiła, bym mogła wyjsc na ulicę.
Zaczeło sie profesjonalnie...wytłumczyłam jaka fryzure chce, pani dla pewności pokazała w katalogu ,abysmy sie dobrze zrozumialy. Tylko nie wiem dlaczego efekt koncowy w niczym tego nie przypominal (wyczesala mnie na stara babe), ale to byl jeszcze nie problem. Umyłam włosy, zaczesałam po swojemu i jakos bylo. Tragedia byl kolor, rowniez calkiem inny niz uzgodnilysmy, a na dodoatek pani zapewniała mnie, ze to "piekny kolor".
Najgorsze fryzjerskie przezycie;/ i w zyciu bym nie zaryzykowała ze ślubną fruzurą. Może po prostu miałam pecha!
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 11:26 am   

no to wszystko jasne:) - chyba sie jednak nie pokusze. Ja bym poszla i reklamowala i powiedziala zeby Pani to teraz poprawiala... albo nie zaplacila
_________________

 
 
 
anielka79 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 1:42 pm   

masz w zupelności racje...ale nie bylam wtedy taka madra...reklamowac i prosic o poprawke to jzu bym nie ryzykowala...ale oczywiscie powinnam nie placic. ale ja naprawde bylam w takim szoku, co mam na glowie, ze pragnelam jak najszybciej stamtad wyjsc i sie rozplakac. Wiec szybko zaplacilam i poszlam. To byl pierwszy raz w zyciu i nie bylam w zupelnosci przygotowana na taki bieg wydarzen. Coprawda rodzina jeszcze na drugi dzien (i tak druga fryzjerka, co mi poprawki robila)namawiali mnie bym tam poszla i zazadala zwrotu kasy, ale juz nie mialam ochoty tam wracac.
Jak mowie, tam jest pewnie wiecej niz jedna fryzjerka, wiec ta opinią nie chce odrazu przekreślac wszystkich, no ale skoro nie znam nazwiska "mojej" fryzjerki, piszę ogolnie o salonie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl