Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja
Autor Wiadomość
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 10:19 am   Sesja

Sesja- studio na Nowomiejskiej przy Placu Wolnosci.
W osobote idę na makijaż próbny. wybrałam to studio bo dawno temu jej właścielka malowała mnie na pokazach fryzjerskich. Byłam wtedy bardzo zadowolona i pamietam jak super się czułam. Zdam relacje, może uda mi sie wkleić zdjęcia. Makijaż slubny 70 zł, próbny 30 zł.
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 10:51 am   

Czy ta pani dojeżdża w dniu ślubu do klientki, czy trzeba jechać do salonu?
Czekam na zdjęcia:)
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:03 pm   

koniecznie opisz swoje wrażenia! do placu wolności mam bardzo blisko, więc może też bym się na to zdecydowała :lol:
_________________
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:15 pm   sesja

Jasne że wam zdam relacje...nie pytałam o dojazd bo do placu tez mam blisko. Ale zapytam i szybko dam znać. Zdjęcia metamorfozy zamieszczaja na stronie zatem można zobaczyc jak fajnie maluja, jak wdzięczne są to makijaże.
Nie chwale dnia przed zachodem słońca- wyjaśni sie juz jutro.;)
 
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 7:04 pm   

Aniu i jak wrazenia z probnego makijazu?Czekamy na relacje i jeszcze najlepiej na zdjecia
_________________
Agunia
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:37 am   sesja

Niestety moj propomotor zmienił godziny przyjmowania i nie mogłam pozwolic sobie na makijaz w sobote gdyz czasowo bym nie wyrobiła.
Ale byłam w sesji porozmawiać i uzgodnić szczegóły. Akurat Pani kosmetyczka malowała Pann młodą do slubu w pomarańczowej tonacji- byłam totalnie zaskoczona kolorami, ale efekt końcowy był rewelacyjny. Zresztą Pani kosmetyczka jest przesympatyczna, chetnie ze mną porozmawiała i doradziła. Jednak makijaż próbny chciałabym zrobić jak najszybciej, żałuje że w sobotę mi sie nie udało.
Na próbny umówiłam się po weekendzie majowym(po Pani w tych dniach ma wolne).
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 6:14 pm   

wŁaśnie weszŁam na stronę tego Salonu i się dowiedziaŁam, że 25 maja będzie bezpŁatna sesja metamorfozy i możliwość wykonania makijażu
muszę się z nimi skontaktować
zafundowaŁam kiedyś mojej Mamie z okazji Dnia Matki kilka zabiegów w Sesji. ByŁaby bardzo zadowolona gdyby nie jedn incydent - pani pedicurzystka dość poważnie skaleczyŁa ją w nogę. Na szczęście nic poważnego się nie staŁo ale Mama miaŁa kilka dni później jechać na urlop nad morze i byŁa zŁa bo nie mogŁa chodzić po plaży. Fakt, że wŁaścicielka zachowaŁa się Ładnie bo daŁa duży rabat na na zabiegi a na koniec, jak mama wróciŁa już do domu, przysŁaŁa taksówką wielki bukiet kwiatów. Myślę, że byŁo to incydentalne zdarzenie dla tego salonu ale ja mam pewne opory przed poddaniem się jakimś poważniejszym zabiegom kosmetycznym w tym salonie.
 
 
arosa 

Wiek: 45
Dołączyła: 23 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 3:13 pm   

Ja już byłam na próbnej fryzurze w Sesji i wyszła nieźle :lol: Ogólnie jestem już umówiona w dzień ślubu na czesanie, makijaż i manicure - wszystko za jednym zamachem. Zależało mi na tym żeby nie biegać po różnych salonach tylko załatwić wszystko w jednym miejscu.

Spodobało mi się tam nawet bardzo. W czwartek byłam przekłuć sobie uszy i muszę przyznać że kosmetyczka jest naprawdę sympatyczna, zresztą fryzjerka też - nie narzuca swoich własnych wizji fryzury ale potrafi doradzić.
 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 5:51 pm   

no właśnie ja weszłąm na ich stronę i zobaczyłam ,że 25 maja jest bezpłatny makijaż. Tylko ciekawe czy nie bedzie tam tłumu i czy bedzie możliwość umalowania się. Sajonara6 a ty bedziesz tam dzwonić i umawiac się na 25 ? Czy pójdziesz tak z marszu?
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 10:36 pm   

Tekila jutro będę tam dzwoniŁa, jak się czegoś dowiem to dam Ci znać na prv
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 6:12 pm   

Aniu szkoda,ze nie maials tego makijazu,ale wiadomo pewnych spraw sie nie przeskoczy.Czekamy na dalsze relacje
_________________
Agunia
 
 
Claudinelle 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: LODZ
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 10:35 pm   

Witajcie

Ja jutro mam czesanie próbne i makijaż w Sesji ,także napiszę Wam wszystko bardzo dokładnie ...
_________________
Claudinelle
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 10:40 pm   

a ja dzisiaj do nich dzwoniŁam
makijaż - 100 zŁ = próbny + ślubny
fryzura - ok. 120 zŁ = jw.
makijażystka może przyjechać do domu, fryzjer niestety nie

czekam na Twoją relację Claudinelle i na zdjęcia jeśli można, bo jestem żywo zainteresowana (chyba też u nich będę robiŁa). Jeśli nie chcesz wstawiać fotek tutaj, to prześlij mi na maila (adres w moim profilu) - będę wdzięczna
 
 
Claudinelle 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: LODZ
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:45 pm   

Jestem po makijażu i fryzurze w Sesji.
Moja ogólna ocena w scali od 1 do 10 ,to niestety 5

Obsługa miła,jeżeli chodzi o samo wykonywanie i poświęcony czas tez było wszystko ok
Pani maluje cieniami Inglota a ja niestety jestem na nie chyba uczulona ,bo oczy mnie szczypią do tej pory a mineło juz 10 godz.
Jeżeli chodzi o trwałośc niestety- po 2 godzinach strasznie sie świeciłam tak jak bym była upocona:((

Fryzjerka miała mi zrobic 3 podpiecia zrobiła jedno w ciagu 30 minut .I skasowała mnie na 100
-mysle ze to nieładnie.

Może dziś był mój zły dzień??

[ Dodano: Sob Maj 05, 2007 7:50 pm ]
Chciałam jeszcze nadmienic ,ze 2 miesiace temu byłam w Galerii -GRACE
Malowałam sie tam i czesałam na wesele mojej kolezanki
Zapłaciłam wtedy 210zl..za wszystko
Ale teraz mysle ze bylo warto

Dzwoniłam tam dzis ,ceny sie nie zmieniły!!!
_________________
Claudinelle
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:02 pm   

Claudinelle trochę a nawet bardzo mnie zmartwiŁaś. To ja już nie mam koncepcji.
Pójdę tego 25 maja na metamorfozę i zobaczymy. Nie wiem, co zrobię, jak również nie będę zadowolona :(
 
 
Claudinelle 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: LODZ
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:43 am   

Nie chciałam nikogo zmartwic ani zniechęcac
Może po prostu miałam wczoraj niefart ...
Natomiast sama tez jestem ciekawa jak będzie na tej metamorfozie
Musisz koniecznie wszystko dokładnie napisac jak już będziesz po..
_________________
Claudinelle
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 1:30 pm   

pewnie, że opiszę a nawet może wkleję kilka fotek :D
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 1:55 pm   

Sajonara6 napisał/a:
pewnie, że opiszę a nawet może wkleję kilka fotek :D


Sajonara !! :kwasny: jakie "może" KONIECZNIE !! :razz: hihi
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 2:30 pm   

pozostawię Was w niepewności do 25 maja :lol: :D
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 6:19 pm   

aż do 25 maja?? a buuuuuu nie wytrzymam z ciekawości jak poszło :) a te metamorfozy na czym polegają??
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 9:27 pm   

program się nazywa Metamorfoza a polega na bezpŁatnym umalowaniu - będę miaŁa próbny do cywilnego :D Tyle, że to malowanie ma trwać tylko 30 minut więc nie ręczę za efekt ale też jestem bardzo ciekawa
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 10:58 pm   

do 25maja juz calkiem niedaleko,szybko zleci.Tez sie nie moge doczekac efektow tej metamorfozy Sajonaro:)
_________________
Agunia
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:13 pm   

ja równiez czekam na relacje i zdjęcia :) fajnie że masz taka możliwość zrobienia darmowego próbnego makijażu,napewno warto :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 07, 2007 6:31 pm   

ja też się już nie mogę doczekać, ciekawe jak będzie. Powiem na wstępie, że od tego malowania będzie zależaŁo czy przyjdę do nich się malować na ślub czy nie więc mam nadzieję, że się przyŁożą
a może od razu sobie próbne czesanie zrobię :?: (do cywilnego oczywiście)
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 1:14 pm   

Właśnie wróciłam z próbnego makijażu z Sesji :smile: Powiem wam ,że wygladam jak dla mnie ok a nawet bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!! Jestem zadowolona tzn. troszkę bybm zmieniła ale sama koncepcja i wykonanie bardzo profesjonale :lol: Pani była bardzo miła , wykonywała makijaż profesjonalnymi kosmetykami i mówiła wszystko co robi i po co. Generalnie makijaż trwał godzinkę. A i ta pani nie pracuje w Sesji tylko miała tam pokaz. Ale jakby ktoś był zainteresowany to mam do niej telefon. Zobaczymy co powie nam na ten temat Sajonara :smile:
 
 
 
gebka 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 1:33 pm   

a zdjecia zdjecia my tez chcemy ocenic :razz:
 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 1:42 pm   

Z tym bedzie gorzej bo jestem w pracy a po ide prosto do dentysty. A niestety po dentyscie szału już nie bedzie :zalamany: Ale jeśli przeżyję i nie rozmażę sie za bardzo to zrobię zdjęcie w domku i pokażę !! ! Obiecuję
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 1:51 pm   

Wow! To dopiero zrobiłaś show w pracy Tekila skoro poszłas taka "odwalona" :D
Może Sajonara się sfotografuje od razu po powrocie (a właściwie to i Ty spróbuj Tekila po tym dentyscie - w końcu makijaż ślubny powinien się charakteryzowac trwałością...)
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 3:04 pm   

Dziewczyny...

Miałam robiony makijaż w salonie Sesji... w ubiegła sobotę... w dniu slubu. Poszłam na żywioł bez makijażu próbnego... zaryzykowałam i WARTO BYŁO. Zsiadłam z fotela zachwycona, cudeńko, makijaż podkreślał moje atuty i tuszował niedoskonałości. Pani pytała jak maluje sie na codzień abym czuła sie swobodnie. Mimo uplalnej soboty makijaż wytrzymał do samego rana aż żal było mi go zmywać. Obiecałam sobie że kiedyś jeszcze pójde zrobić sobie taki makijaż dla własnej przyjemnosci. POLECAM. A fotki prześle jak tylko otzrymam od fotografa.
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:46 pm   

ja dzisiaj miaŁam próbny makijaż w Sesji. Fajna atmosfera, makijażystka bardzo miŁa (inna niż ta, która malowaŁa Anię tydzień temu - pytaŁam :) ). Najpierw mnie wypytaŁa o styl i kolr sukienki a potem zaproponowaŁa kolorystykę makijażu: zŁoto, czerwono-czarny - ten czerwony jest tylko w zewnętrznych kącikach oczu. Make-up naŁożony caŁkiem nieźle tylko jest jednak troszkę efekt maski. Jeśli chodzi o róż na policzki to mam naŁożony puder brązujący i wyglądam troszkę sztucznie. Mimo spryskania środkiem na utrzymanie makijażu, przy dzisiejszej pogodzie caŁa pŁynęŁam i świeciŁam się już po godzinie.
Cena - 100 zŁ i obejmuje próbny i wŁaściwy makijaż oraz dojazd makijażystki do domu klienta.
Zdjęcia wkleiŁam w swoim wątku ale nie są za bardzo wyraźne
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 10:18 am   

Właśnie obejrzałam twoje zdjęcia :smile: z próbnego makijażu. Wydaja się być ok. Mnie twoje oko sie podoba! Powiem ci ,że ja przetrwałam w moim makijażu od godziny 11 do godziny 22 i nic mi nie płynęło a dodam ,że bylam jeszcze po dentyscie. Zdjęcia makijażu zrobiłam i postaram sie wkleić jesli tylko mi sie uda( są za duże a ja nie za bardzo potrafię je zmniejszyć)
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 9:09 am   

Aniadamowicz i Tekila fajnie by było jakby Wam się udało wkleić fotki;)

Sajonaro a jaki miałaś podkład tak własćiwie, że czułaś się jak w masce?

(ja jeszcze na próbnym nie byłam ale zastanawiam się czy nie kupić porządnego podkładu - np. Double Wear Estee Lauder i nie wziąć do kosmetyczki...)
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 3:30 pm   

Chętnie bym może i wkleiła zdjęcie ale nie umiem ich zmniejszyć tzn. zmniejszyłam ale i tak nie chcą się dołączyć jako załącznik i nie wiem dlaczego. :( Co do kosmetyczki przynajmniej ta co mnie malowała to miała profesjonalne kosmetyki. A co do dobrych kosmetyków to sama posiadam puder chanela i shiseido i uważam ,że lepiej wyglądałam po tym jak ona mnie umalowała. A co do uczucia maski na twarzy- pierwszy moment może rzeczywiście taki był ale jak może być inaczej jeśli ona kładzie tysiąc rzeczy na twarz i wszystko potrzebne po to żeby makijaż sie dobrze trzymał i twarz na zdjęciach dobrze wyglądała :smile:

[ Dodano: Nie Maj 27, 2007 3:46 pm ]
Dobra spróbuję może się uda :smile:

P5250005.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 617 raz(y) 60.07 KB

P5250004.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 553 raz(y) 61.54 KB

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 8:54 pm   

Tekilka wyglądaŁaś pięknie :D Super makijaż :)
ja się w swoim zdecydowanie źle czuŁam, tzn. w pierwszej chwili byŁo ok ale po godzinie miaŁam wrażenie, że skóra przestaŁa oddychać, byŁa jak w zamkniętej puszce :?
chyba nie miaŁam szczęścia
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 2:52 pm   

Mnie również się kolorystyka Twjego makijażu Tekilo b. podoba, ale uważam, że za bardzo Ci twarz "wybieliła" tym podkładem/pudrem ( w porównaniu do ślicznej opalenizny na dekolcie)
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Pon Maj 28, 2007 2:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl