Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Piotr Alexander
Autor Wiadomość
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 5:16 pm   

Moj zdecydowany faworyt to Salon Piotr-Alexander na Wschodniej. miejsce wyglada dosyc niepozornie, ale po roznych przebojach fryzjerskich, mimo, ze nigdy nie robilam nic radykalnego - wreszcie odnalazlam mojego fryzjera. pan Piotr jest SUPER.
W sierpniu 2004 zapragnelam miec na glowie afrykanskie warkoczyki. Zrobila mi je we Wloszech kolezanka z Senegalu, zabieg trwal 12 godzin, bylam zachwycona. nameczylam sie straszliwie z myciem, suszeniem itd.. ale bylo waro. Zdejmowanie ich pol roku to byl koszmar - moj kochany L spedzil bezsenna noc i pol nastepnego dnia. Myslalam, ze juz nic nie uratuje tej resztki wlosow, ktora zostala na mojej glowie, myslalam, ze trzeba bedzie "na zapalke" i swoje odczekac.... a jednak tego samego dnia wyszlam z salonu z calkiem normalna fryzurka i instrukcjami co robic, zeby wszystko wrocilo do normy. Dowiedzialam sie rowniez, ze z racji tego, ze mamy troszke inna strukture wlosa niz czarne kobiety nie mozemy sobie tak bezkarnie ot p prostu zrobic warkoczykow...
Salon pana Piotra goraco polecam...
Dla zainteresowanych http://piotralexander.webpark.pl/

Aaaa, zeby nie bylo, ze tak idealnie... w sierpniu 2005 pan Piotr namowil mnie na grzywke, sama chcialam, ale sie wahalam. To byl najgorszy wybryk fryzjerski z mojej strony. Never again. :-D Ale ladnie bylo.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 11:26 pm   

FifthAvenue ja sie czesze u pracownicy Pana Piotra - Agnieszki :) ) Złota rączka :) )
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:01 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Moj zdecydowany faworyt to Salon Piotr-Alexander na Wschodniej. miejsce wyglada dosyc niepozornie, ale po roznych przebojach fryzjerskich, mimo, ze nigdy nie robilam nic radykalnego - wreszcie odnalazlam mojego fryzjera. pan Piotr jest SUPER.


Właściwie to mogłabym już chyba nic nie dodawać :D

Ale jednak napiszę :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Bardzo się cieszę, że tam trafiłam. Stało się to w dużej mierze za sprwą postów Kryszki i 5th, za co wam bardzo dziękuję dziewczyny :D

Wczoraj wypróbowałam na sobie usługę strzyżenia i czesania w tym salonie. I pod tym względem to miejsce jest dla mnie bezkonkurencyjne. Nie miałam sprecyzowanej wizji fryzury, wiedziałam natomiast czego na pewno nie chcę i nie mogę mieć na głowie. Zostałam uważnie wysłuchana, dostałam poradę której oczekiwałam a przede wszystkim zostałam ostrzyżona w taki sposób by włosy same się układały się a fryzura miała konkretny kształt, który nie będzie efektem wielkogodzinnego modelowania.

Bardzo doceniam również fakt, że w salnie tym bardzo szanują czas klientek, co jak się zdążyłam zorientować nie zawsze jest standardem.

Co do cen to na razie mogę się wypowiedzieć tylko na temat strzyżenia i czesania. Dla mnie koszt tej usługi jest przystępny i przede wszystkim bardzo adekwatny do tego co otrzymujemy wzamian.

Najprawdopodobniej będę też korzystała z ich usług w kwestii koloryzacji. Choć tu obawiam się bardziej o swój portfel :?

?eby nie było, że wszystko jest tak różowo i nie zauważam żadnych minusów tego miejsca 8) to mam też kilka ale :lol:

Lokalizacja salonu nie bardzo mi odpowiada. Rejon ulic Wschodniej, Rewolucji i Kilkińskiego nie wydaje się być najprzyjemniejszym zakątkiem Łodzi. Widok panów z fioletowymi twarzami i trzęsącymi się rękoma, których to napotkałam po drodze, nie napawał mnie przesadnym opytmizmem.

Sam salon jest dość mały. Mnie zdarzyło się przyjść troszkę wcześniej i z punktu osoby oczekującej myślę, że przydało by się ciut więcej miejsca.

Na koniec dodam jeszcze, że nie zaobserwowałam tu również by serwowano klientom kawę czy herbatę w trakcie wykonywania usługi, co jest teraz normą w większości salonów, także tych podrzędnej jakości. Tylko pani, która miała farbowane włosy miała przed sobą jakiś brązowy jednorazowy kubeczek wypełniony napojem :niepewny: Ja jednak wychodzę z założenia, że fryzjer to nie kawiarnia :mrgreen: więc mi to odpowiada :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:06 pm   

Ja bylam u pana Piotra we wtorek.
Jak zwykle wyszlam baaardzo zadowolona :-)

Co do kawy i herbaty - serwuja, jak najbardziej ! Pani przyniosla mi nawet cale pudelko przeroznych herbat i moglam sobie wybrac jaka chcialam....

Podtrzymuje moje zdanie - salon jest super. Moze nie poraza rewelacyjnym wnetrzem i "bajerami" ale tak naprawde na takich bajerach najmiej mi zalezy. Glowna wage przywiazuje do tego co mi pan Piotr na glowie stworzy i jak latwo bede mogla pozniej sama to zrekonstruowac po pierwszym myciu ;-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 8:47 pm   

No to może ja też się zaznajomię z Piotrem...
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 2:45 pm   

Właśnie umówiłam się w sobotę do Pana Piotra, oby było tak dobrze, jak piszecie ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:00 pm   

no proszę :)
gładki kok?
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:33 pm   

Oj tam, ilez można z tymi kokami... :roll:
Musze się w końcu ostrzyc jakoś porządniej, a później... może zafunduję sobie burze loków dla odmiany 8)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:41 pm   

wow!!

no to czekam na efekty:D
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:48 pm   

?artuję... :lol:
Nie mam pomysłu, zdam się na inwencję Pana Piotra. Zobaczymy, czy jest tak kreatywny, jak dziewczyny pisały powyżej ;)
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:50 pm   

Jest jest, bedzie fajnie :-)
Pozdrow go ode mnie :-D
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:54 pm   

ja chce sobie wloski ufarbowac u kogos kto mi ladnie kolorek dobierze - jestem kompletnie niezdecydowana i przez wiekszosc zycia mam swoj. taki mysi kolorek :( boje sie tylko tak przed slubem eksperymentowac wiec szukam kogos zaufanego..

moze tez do Pana Piotra sie przejde na farbowanie wlasnie.. ale jak powiem ze z forum to chyba bedzie jakas znizka co?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:19 pm   

Ja juz panu Piotrowi mowila,, ze sie o nim na forum pisze.... kto wie, moze jak pojdziemy kiedys "grupowo" to bedzie znizka :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:30 pm   

Alma_ napisał/a:
?artuję... :lol:


jakoś sobie loków nie wyobrażałam, ale co tam ...
ja teraz na wolniejszych obrotach, więc i żarty do mnie wolniej docierają ;)

na efekty i tak czekam.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:34 pm   

Na pewno będziesz miała szansę zobaczyć, choć nie jestem pewna, czy zauważysz wśród tylu innych wrażeń... ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:37 pm   

no, no, no ...
NA PEWNO zauważę :D

zobaczę i może też się do niego wybiorę ...
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:51 am   

Emilka spokojnie możesz się udać do p. Piotra w sprawie farbowania. Oni tam potrafią całkiem sensownie doradzić na jaki kolor warto sie pokusić. To nie jest miejsce, gdzie zrobią Ci na głowie taki kolor, jaki sobie wymarzysz, bo jeśli uznają, że nie będzie pasował np. do Twojej karnacji to odradzą stanowczo. Ja jestem już po konsultacji kolorystycznej :wink:

Alma, już się nie mogę doczekać Twojej nowej fryzury 8)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 10:07 am   

no to moze sie skusze :) ... dam znac co i jak
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 11:01 am   

Potwierdzam z tymi kolorami - u niego robiłam pierwszy w życiu balejage, zdałam się wyłącznie na ich wizję i kolorki były idealne. :)


Alma_ - rozumiem, że na ślub szczako przyjdziesz w pełnej krasie i będziemy mogły same ocenić fryzurkę? ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:15 pm   

kryszka napisał/a:
Alma_ - rozumiem, że na ślub szczako przyjdziesz w pełnej krasie i będziemy mogły same ocenić fryzurkę? ;)

Postaram się :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:16 pm   

no przecież kabrioletem nie jedziesz, więc Ci się nie rozwieje :D
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:29 pm   

Kabrioletem nie, ale może na rowerze... 8)
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 11:15 pm   

Sprawdzilam sobie wlasnie ceny u Pana Piotra.. no coz... 200 zl za farbowanie to chyba troszke za duzo jak dla mnie :(
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:31 am   

Emilkaa - ale szczerze? 200 za farbowanie długich włosów - to standart jeśli chodzi o dobrych fryzjerów.... ja w le grandzie zostawiam z podcięciem 270:/ za moje półdługie - znaczy do ramion, włosy... 170 kosztuje w camomile albane w manufakturze - tez bardzo dobrze farbują... tak więc te 200 - to jeśli chesz iść do znanego fryzjera, to musisz liczyć:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:35 am   

adriannaa.. no mimo wszystko dla mnie przy tych wszystkich wydatkach jest to juz baardzo duzo... nie liczylam ze budzet weselny mi sie tak rozciagnie i pomalu zaczynam liczyc pieniazki by mi nie braklo.. dlatego jednak te 200 zl wole przeznaczyc na co innego... a ze wlosy mam do pasa :( :(

skonczy sie tak ze sama sobie ufarbuje albo wcale :( :( :(
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:52 am   

emilka - wiem coś o tym.. na fryzjerów i kosmetyczki wydałam tyle co na suknię :wstyd: dlaetgo robienie paznokci już odpuściłam.. i jak zdałam sobei sprawe ile wydałam na "ślubną pielęgnację urody" załamałam się...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:06 am   

adriannaaa napisał/a:
emilka - wiem coś o tym.. na fryzjerów i kosmetyczki wydałam tyle co na suknię


jeeeej... nie strasz!!!! nie no.. ja chyba 3 tysiecy nie wydam :D hehe..

to na jakie zabiegi sobie pozwalalas? ja skromnie jedna maseczke, peeling, no i probne i wlasciwe czesania i makijaze... no i to farbowanie jak sie zdecyduje... no i paznokcie i solarium :D
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:18 am   

Emilka - ja za moją dałam 900:)

- oczyszczanie + algi - 100
- fryzjer ( fryzura próbna+podcięcie+farbowanie+odżywianie+fryzura słubna) - 550
- makijaż ( próbny + henna i regulacja brwi i właściwy ) - 204

do tego zestaw maska + szampon polecony w salonie - ponad 100:(

masakra

btw - jeśi jest ktoś chetny - z bardzo suchymi włosami, to mam do odsprzeadnia maskę schwarzkopf profesonel seria bonacure - Moisture Kick - użyłam ją 2 razy i dla moich włosów jest stanowczo za silna:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
Ostatnio zmieniony przez adriannaaa Czw Wrz 21, 2006 10:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:27 pm   

Właśnie wróciłam od Pana Piotra... powiem tylko, że nie chcę już chodzić do innych fryzjerów :D
Efekty do oceny dziś o 17 ;)
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:41 pm   

a nie mówiłam....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:43 pm   

Witam w klubie 8) A co z osobami które nie będą mogły dotrzeć ślub Szczako? Czy jakaś fotka jest przewidziana? :rozpacz:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:44 pm   

no własnie :-( Fotke prosimy, fotke :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:53 pm   

Będą fotki ze ślubu... Cóż, obecni będą mieć pierwszeństwo ;)
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 4:35 pm   

A ja nie mogę się zgodzić, że cena 200 zł za farbowanie to norma...

Może w najdroższych salonach w mieście tak, ale w całej reszcie na pewno jest taniej. Ale to jest tak jak z ciuchami - można płacić za markę, jak ktoś lubi. Albo wpierać reklamę drogiego fryzjera. Bo dobry nie musi znaczyć drogi, czyż nie?
Wspominałam już, że za 2 kolory baleyage i strzyżenie zapłaciłam 99 zł. A farba jeszcze taniej by była. Także podtrzymuję moje zdanie - to drogo.

Za fryzurę próbną, właściwą, baleyage zapłaciłam na ślub 220 zł
Ostatnio zmieniony przez Kati Sob Wrz 23, 2006 4:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 4:44 pm   

Drogi nie rowna sie dobry a tani sie rowna sie zly.
Chyab kazda z nas woli tansza opcje, jesli ma taka mozliwosc..

W przypadku fryzjera, a konkretnie pana Piotra ja po prostu wiem, ze będzie dobrze, ze nie spotkaja mnie zadne nieprzyjemne niespodzianki. Dlatego wole nawet zaplacic wiecej ale miec spokoj i swiadomosc, ze nie zaczne krzyczec jak zejde z fotela. Do fryzjera nie chodze co 2 tygodnie, wiec raz na jakis czas juz moge sie "wykosztowac" ;-) A to, ze wspieram reklame drogiego salonu... no cóż, nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie - to nie jedyny taki przypadek.
Gdybym znala fryzjera, ktory czesał i obcinałby mnie jak pan Piotr - mogłabym rozważać zmianę. Ale nie znam.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 4:53 pm   

Ale ja tam nie namawiam na zmianę...


Tylko sprzeciwiam się stwierdzeniu, że tylko za dużą sumę można oczekiwać dobrych efektów. Poprostu zależy jak się trafi. Ja mam sprawdzoną fryzjerkę w Łodzi od jakiegoś czasu i nie tracę u niej tygodniowych zarobków. No i teraz mam też fajnego fryzjera w Warszawie. Ale to nie ten wątek :wink:
 
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 6:01 pm   

Ja również sprawdzoną fryzjerkę mam w Łodzi, ale szczerze przyznała się, że na czesanie fryzur to ona się nie poleca :D Za to fantastycznie obcina i cudnie robi baleyage.

W związku z tym może na próbną fryzurę skuszę się na Piotra Alexandra. Któż wie, może "zakocham się" jak niektóre obecne w tym wątku forumki :lol:

Kati napisał/a:
Ja mam sprawdzoną fryzjerkę w Łodzi od jakiegoś czasu i nie tracę u niej tygodniowych zarobków. No i teraz mam też fajnego fryzjera w Warszawie. Ale to nie ten wątek :wink:


Kati, a do Ciebie prośba, o namiary na tego sprawdzonego fryzjera w Wa-wie na priv. Jeśli można, oczywiście... :)
Ponieważ od jakiegoś czasu usilnie kogoś takiego szukam i wciąż niestety nic... :(

[ Dodano: Pon Wrz 25, 2006 1:41 pm ]
Właśnie wczoraj oglądałam zdjęcia z wesela siostry mojej przyjaciółki. Rozmawiałyśmy o jej fryzurze. Tej ślubnej i próbnej. Mówiła, że znalazła świetnego fryzjera, trochę drogo zapłaciła ale była bardzo zadowolona.
Ja zaczełam opowiadać, że chyba skuszę się na fryzjera, którego poleciły mi koleżanki z forum :)
Mówię jej, że to jakiś salon Piotr Aleksander, a ona w śmiech i mówi, że to właśnie tam się czesała :lol:

No i się doigrałam. Po ocenie fryzury koleżanki zostałam mimowolnie jego przyszłą Klientką :]
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:58 pm   

no to mam takie pytanie...

bylam dzis na czesaniu probnym i jestem zalamana... to cos co bylo na mojej glowie przetrwalo przymiarke sukni slubnej a potem jak najszybciej zostalo rozzwalone bo plakac mi sie chcialo jak patrzylam na siebie w lusterko...

nie stac mnie po prostu zeby chodzic na kolejne czesania probne.. czy moge na tyle zaryzykowac i umowic sie Pana Piotra od razu na wlasciwa fryzure na sobote?? gorzej i tak chyba byc nie moze...
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:29 pm   

Myślę, że możesz. Ja wyszłam zachwycona, Pan Piotr czyta w myślach chyba... :roll: ;)
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:35 pm   

A nie wiecie czy Pan Piotr poleca tez jakas wizazystke? Z makijazu tez nie jestem do konca zadowolona.. poza tym moja stopa nie ma zamiaru wiecej stanac w tamtym salonie... w salonie u Pana Piotra chyba nie ma kosmetyki, prawda?

PS. Jutro podejde i zapytam czy w ogole jest jeszcze wolny termin :(
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Wto Wrz 26, 2006 11:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:47 pm   

no to się może wypowiem na temat fryzurki Almy:
wyglądała bardzo lekko i zwiewnie. nie powiedziałabym, że masz probloemy z cięzkimi, nieukładającymi się włosami.
_________________
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:51 pm   

a czy jest odpowiedni odnośnik gdzie można by na nią zerknąć Słoneczka? (na fryzurkę Almy_) :hyhy:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:09 am   

Może szczako znajdzie mnie na którymś ze zdjęć, bo ja nie mam, niestety...
_________________
chez alma |
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 10:06 am   

Alma_ napisał/a:
Może szczako znajdzie mnie na którymś ze zdjęć, bo ja nie mam, niestety...

Jak moglaś nie zrobić dla nas zdjęcia :kwasny:
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 1:37 pm   

bylam w salonie
zapisalam sie na czesanie -uff.. udalo się paniom jeszcze mnie wcisnąć na sobotę ale mam nadzieję że nie oznacza to że będą na tyle zabiegane że nie będą mogły mi wystarczającej uwagi poświęcić...
umówiłam się też na próbne - ale sama nie wiem jeszcze co zrobić.. nie bardzo mnie stać na kolejne 100 zl no ale...

powiedziałam w salonie że chciałam się umówić do Pana Piotra i mi powiedziano że najlepiej koki upina Pani Agnieszka i ona sie tym zajmuje... no wiec się zdecydowałam na koka u Pani Agnieszki.. mam nadzieję że skoro tak polecają to wiedzą co robią :D Pani Agnieszka wydawała się przemiła - dla moich włosów też niech się taka okaże :P

może ktoś widział jak Pani Agnieszka upinała?

PS. uważacie że wypada podejść w sobote, zapytać się i zobaczyć jak panny młode są czesane??
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 1:44 pm   

jeżeli pracuje tam jedna pani Agnieszka(taka blondynka) to ja mogę ją polecić ... chociaż ja nie upinałam włosów, tylko wiem jak strzyże :)
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:18 pm   

tak blondynka..

juz sama nie wiem co mam robic... wrrrr...
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 11:16 pm   

Wygląda na to, że znalazłam swojego fryzjera w końcu :mrgreen:
A co do cen - spodziewałam się zapłacić 3 razy więcej, nie przesadzam. Jak Pani podała cenę, to zapytałam, czy na pewno pamięta, że było też strzyżenie, a nie samo modelowanie :roll: :lol:

Emilka, idź śmiało, na pewno będzie Ok :D



5th, masz u mnie dużą wódkę za ten namiar ;)
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 11:22 pm   

:hyhy:
ktoś mówił wódka ? :hyhy:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 11:23 pm   

Kto? Ja się piszę! [smilie=icon_pidu.gif]

[ Dodano: Pią Paź 27, 2006 1:39 pm ]
Minął miesiąc od strzyżenia, a ja wciąż jestem zachwycona - wstaję rano, a włosy same się układają! :lol:
Pan Piotr został moim oficjalnym fryzjerem. Jest rewelacyjny! :D

5th, mogą być nawet dwie duże wódki. Powiedz tylko, kiedy ;)
_________________
chez alma |
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl