Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
GEM z Pabianic
Autor Wiadomość
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 9:38 pm   GEM z Pabianic

Moi drodzy, czy ktos zna zesół (nie znam nazwy) który prowadzi Pan Hlawatin? wiem, że jestem tam wokalistka (jego córka) oraz jeszcze jeden Pan.

bedę wdzięczna za informacje. słyszałam ze fajnie grają a dziewczyn ma fajny głos.

edit: poprawiłam tytuł, żey graficznie zgrać go z innymi :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Sie 05, 2009 12:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dorocia2324 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 8:28 pm   

Witam my z narzeczonym jesteśmy na etapie szukania zespołu na nasze wesele. Rozmawialiśmy z tym panem i oglądaliśmy nawet płytę. Nam osobiście bardzo podoba się głos wokalistki ale panowie nie za bardzo śpiewają. Zaciągają i tak średnio czysto ale to jest każdego indywidualny wybór. Mogę podać namiary. Pozdrawiam!!

edit: usunęłam nr telefonu - takie dane podajemy wyłącznie na priv lub w odpowiednim wątku-spisie.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Sie 05, 2009 9:14 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 11:50 am   

dorocia2324,
dorocia 2324, wielkie dzięki za informację. nie ma to jak samemu posłuchać.
a przesłuchiwalaś jakieś inne zespoły z P-c? mi zależy na zespole z wokalistką, ale jest kiepsko.
dzięki za informację :)
 
 
tasiorszwecja 

Wiek: 39
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 3
Skąd: U-j
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 4:18 pm   Re: GEM z Pabianic

dla mnie gem to super zespol. super graja super spiewaja i bawia gosci... nie mam zadnych zastrzezen.. polecam ogromnie.. ]
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:59 am   Re: GEM z Pabianic

Witam , byłam na zabawie karnawałowej w Piątkowisku teraz w tą sobotę. Spisałam z reklamy ich nazwę i właśnie patrzę ze widnieją na forum .
Impreza była chyba na 200 ludzi a o godzinie 5 rano myślę, że ze 180 osób tańczyło na parkiecie. Dla mnie zespół bomba. Grali dla każdego i wszystko......:) Jestem bardzo zadowolona. Dziewczyna śpiewa super. Panowie, też, nie zauważyłam, żeby któryś zawodził jak tu wcześniej poprzedniczka napisała. Za każdy numer im brawo bili. Ja mogę powiedzieć , że się ubawiłam. Pytałam czy mają wolne w październiku ale muszę szukać innego zespołu na swoje wesele....
Pozdrawiam Kasia
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 7:07 pm   

Tu jest ich stronka: http://www.zespol-gem.cba.pl
_________________
inka85
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 9:08 pm   zespół Gem

witam,
jakis czas temu w lutym słuchalismy tego zespołu. od pierwszego zaśpiewanego dźwięku wiedziałam, że ich chcę- a jestem wybredna. umówiliśmy się na spotkanie, ale nie dopytałam z tego wszystkiego czy maja wolny termin. zadzwoniłam od razu dopytać.... zajęte. najwieksze rozczarowanie! umowę na nasz termin podpisali 2 tyg przed moim telefonem....

szczerze polecam: wokalistka ma bardzo fajny głos, dojrzały, ładna barwa, bez żadnej maniery co sie często zdarza, ładnie prowadzi frazę muzyczną; męskie wokale fajne, fajne podkłady, słychać, że wszystko jest wyćwiczone. najbardziej na świecie żałuję, że ktoś mi ich sprzątnął sprzed nosa. mam nadzieję, że zespół który ostatecznie wybralismy spisze się równie dobrze.

Pozdrawiam
 
 
Antek_81 
Firma

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: google.pl
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 1:48 pm   

wiła wianki :) ten utwór w wykonaniu tego zespołu zapadł mi w głowie już chyba na zawsze
 
 
 
merry 

Wiek: 41
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: łask
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 12:34 am   

przy tym zespole bawiliśmy się w tym roku na sylwestrze i muszę przyznać że nasze małe grono znajomych jak i my mieliśmy świetną zabawę. Pani brunetka śpiewa naprawdę super, nie słyszałam wcześniej o tym zespole ale wrażenie na nas zrobili muszę przyznać...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl