Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak jelonek Bambi...
Autor Wiadomość
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 4:14 pm   Jak jelonek Bambi...

Dziewczyny, co robiłyście z rzęsami w dniu ślubu? Czy dobry tusz wam wystarcza, by mieć "firanki" do samych brwi, a może przyklejacie sztuczne? Jak się wam to sprawdza? Podzielcie się swoimi patentami - nie tylko na ślub.

Mój patent to były kępki kupione w Douglasie - można je przyklejać w dowolnej ilości, nie dają efektu zbyt "teatralnego", da się je pomalować tuszem, a na dodatek - gdy jedna odpadnie, to nie ma tragedii (w przeciwieństwie do takich dużych, integralnych rzęs na całą powiekę). Podczas ślubu i szalonego wesela (prawie nie siedziałam) nie odpadła ani jedna, trzymały się nawet na deszczu i wietrze, nie zniszczyły ich łzy i pot. Koszt kępek to ok. 40 zł, uwaga: trzeba dokupić klej (no chyba, że wiecie, że kosmetyczka go ma). Mnie przyklejała kępki moja makijażystka i wyszło jej to wspaniale. Nie miałabym chyba odwagi robić tego sama - to znaczy raz zrobiłam, na Haloween i wyszło krzywo. Trzeba mieć wprawę :/

Aha: naturalne rzęsy mam długie, niestety dość jasne.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 4:28 pm   

Ja przedłużałam sobie rzęsy tak, że kosmetyczka przyklejała mi jedną sztuczną rzęsę do jednej mojej rzęsy. Była to droga przyjemność, ale warto było. Zapłaciłam 350 zł, ale byłam zachwycona rezultatem. Do tej pory, jak patrzę na zdjęcia, to się nimi zachwycam. Wszystko wyglądało bardzo naturalnie. Koleżanki stwierdziły, że miałam "cielęce rzęsy". Nie napisałam jeszcze ile czasu się trzymały. Spokojnie 3 tygodnie wytrzymują, tzn. kilka się pewnie odklei jeśli dość często myjecie twarz lub śpicie tak, że rzęsy będą się "ocierać" o poduszkę. Generalnie polecam, jeśli ktoś jest zdecydowany wydać tyle na rzęsy. Efekt jest świetny.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 4:35 pm   

Tylko tusz :) Posród moich wielu kompleksow z rzes akurat jestem zadowolona ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:41 am   

Miałam tylko wytuszowane rzęsy, tak jak ppola. Co prawda moje naturalne nie są super dlugie, ale obawiałam się przyklejanych ze względu na soczewki. Mam dość wrażliwe oczy, w soczewkach szybko sie męcza i robią się suche, także przyjmowałam taką ewentualność, że będę musiała je wyjmować w trakcie wesela, więc rzęsy pewnie by mi trochę przeszkadzały. Nigdy wcześniej sobie nie doklejałam, więc nie chciałam ryzykować w dniu ślubu.
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 11:45 am   

ppola napisał/a:
Tylko tusz :) Posród moich wielu kompleksow z rzes akurat jestem zadowolona ;)

Ja tez :mrgreen:
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 12:56 pm   

ppola napisał/a:
Tylko tusz

ja też, ale mam zamiar wypróbować kępki przy najbliższej okazji..
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 6:47 pm   

asiulek82 napisał/a:
Mam dość wrażliwe oczy, w soczewkach szybko sie męcza i robią się suche, także przyjmowałam taką ewentualność, że będę musiała je wyjmować w trakcie wesela, więc rzęsy pewnie by mi trochę przeszkadzały.


Sztucznie rzęsy nie przeszkadzają przy soczewkach, przy zdejmowaniu też - wypróbowane :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl