Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TOPOLOWA - dawniej BALBINA
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2003 4:07 pm   TOPOLOWA - dawniej BALBINA

czy znacie restauracje BALBINA???
kuzynka poprosila mnie abym sie was o to zapytala.
ta sala znajduje sie gdzies kolo zgierza, za radogoszczem
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Kwi 20, 2012 8:34 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2003 11:52 pm   

Pierwsze słyszę. Ale podobne usytuowanie ma Amadeusz - na Zgierskiej za Radogoszczem, przed Zgierzem, na Helenówku: http://www.amadeusz.lodz.pl.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2003 1:42 pm   

juz sie dowiedzialam
BALBINA jest na zajezdzie na Chełmach
i co wiecie gdzie???
dostałam menu i calkiem niezle sie zapowiada
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 03, 2003 2:32 pm   

Ja byłam w BALBINIE. I nie wybraliśmy tej restauracji, domu weselnego, czy jak to zwał.
Dlaczego?
1. dojazd - fatalny. Tego lata było tam wszystko rozkopane. Do tego jeszcze potem jedzie się "uklepaną" drogą.
2. Otoczenie, jeden wielki plac budowy. Może za rok lub dwa będzie tam ładnie, kiedy drzewka urosną będzie trawa itp. Teraz otoczenie było takie sobie.
3. Sala ładna i czysta, i nowoczesna ale jakaś ciasnawa. Moim zdaniem brak miejsca na balety
4. Ceny standardowe powyżej 110 zł
5. Coś słyszałam, że nie bardzo akceptują własne dekoracje
6. Zaletą jest hotel na pięterku.

To tyle moich uwag co do Balbiny.
 
 
KASIA :-) 

Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 1:54 pm   

JA TEZ SZUKAJAC SALI BYLAM W BALIBINIE -SALA LADNA CENA STANDARDOWA.ALE NASLUCHALAM SIE NIE ZA CIEKAWYCH OPINI CO DO JEDZENIA ........ALE MOZE COS SIE ZMIENILO.......
 
 
celina 

Wiek: 41
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 2:06 pm   

Witam.Ja ogladalam ta sale jak szukałam na swoje wesele.Bardzo mi sie podobała .Fajnie zrobiona w środku,jednak jej nie wybrałam bo nie mogłam sie dogadac z włascicielem.Zadawałam mu konkretne pytania a on wciaż odpowiadał'to sie dogadamy'.No niestety jak dla mnie to za mało konkretów.Wszystko w jednym pomieszczeniu tzn stoły i miejsce do tańczenia oraz barek.Byłam tam w 2005 wiec pewnie duzo sie mogło zmienić.
 
 
Malina19811 

Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 10:46 am   

Ja miałam tam wesele miesiąc temu i nie mogę powiedzieć żebym była zadowolona jedzenie nie specjalne rosół podali zimny - krzywią się jak zabiera się jedzenie po weselu nie wspominając już że nie pozwalają zabrać napojów ze stołu ale skrzynkę wina to owszem chcieli zakosić bo schowali za zapleczem ale dobrze wiedziałam ile pożyczyłam skrzynek ze sklepu a pozatym wogóle nie wpuszczali na zaplecze . Inaczej sobie to wyobrażałam . Obsługa miła w czasie wesela ale już po to ****
_________________
malina
 
 
zibigen 

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 2:09 pm   

Witam, jestem muzykiem, na niejednej sali się już grało przez ostatnie 19 lat. Odradzam organizację przyjęcia weselnego w BALBINIE. Co prawda sala jest czysta i w miarę ładna ale dojazd jest zły, błoto w deszczowe dni. Obsługa na bardzo niskim poziomie. Brak zainteresowania Klientem. Wszystko robione z musu a o głupią herbatę trzeba prosić kilka razy. Jedzenie na przeciętnym poziomie. Kelnerzy, o ile w ogóle tak ich można nazwać, mają wszystko w tyłku, byle by do rana. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Jeżeli ktoś z Was szuka ciekawej sali na miarę Przyjęcia Weselnego to chętnie pomogę. morito69@wp.pl
 
 
ollik 

Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 1:52 pm   

Nie wiem czy mówimy o tej samej sali tz "TOPOLOWA" na 2 sale mała i duża właśnie Balbina. Tam mialam 13 wrzesnia 2008 r, wesele. MNie osobiście podobałao się. Do obsługi też nie mam zastrzeżeń jedynie do pana właściciela albo kucharza (bo podobno nie jest właścicielem). 5 dni przed ślubem pan zmienił kwotę za talerzyk stawiając nas przed faktem dokonanym. ZAtem czytajcie dobrze umowe albo pytajcie czy cena sie nie zmieni. POza tym podobało mi się jedzenia było dużo a nawet powiem, że bardzo dużo. Sala przystrojona ok. Ogółnie poleca.
 
 
Fiedia 

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 2:07 pm   

ollik,
Witam. Mam goršcš proœbę potrzebuje uzyskać więcej informacji na temat Sali „ BALBINA” Proszę o kontakt.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 7:41 pm   

ollik napisał/a:
Nie wiem czy mówimy o tej samej sali tz "TOPOLOWA" na 2 sale mała i duża właśnie Balbina.

Chyba nie:
Edyta napisał/a:
BALBINA jest na zajezdzie na Chełmach
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 10:01 pm   

TOPOLOWA i BALBINA to dwie różne sale, tyle, że jednego właścieciela.


Cóż Ja mogę tylko powiedzieć, żebyś poszukała czegoś innego. Jedzenia jest mało, położone na wielkich półmiskach i pełno sałaty. Radzę się zastanowić jeszcze.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 11:24 pm   

Ja bylam tam na weselu w lipcu i nie moge raczej zlego zdania powiedziec, jedzenia bylo duzo, obsluga mila i zgrana.
Fakt, ze panstwo mlodzi powiedzieli,ze slyszeli plotki na temat jedzenia i o swoich obawach wlascicielowi, wiec moze dlatego sie postarali...
Co do miejsca do tanczenia to nie jest zle, fakt,ze malo go jak wszyscy tancza, ale wadomo,ze rzadko wszyscy sa na parkiecie.
_________________


 
 
Kunda 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:38 am   

czy ktoś robi wesele w ty roku w Balbinie na ul. Topolowej w Zgierzeu?? ja mam tam we wrześniu i ciekawa jestem jak będzie. w zeszłym roku w czerwcu przyjaciółka tam robiła i było extra :)
_________________

 
 
kasztaanka 

Dołączyła: 12 Wrz 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:08 am   

Hej, odświeżam wątek! Czy ktoś miał ostatnio wesele na Topolowej? Proszę o o info.
 
 
kicia15796300 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 9:05 am   

Mielismy wesele na tej sali we Wrzesniu i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona, wzielismy dodatkowa opcje udekorowania sali i naprawde warto, wlasciciel moze nie wyglada sympatycznie ale to tylko pozory idzie sie z nim dogadac, pochwala dla Kucharza za jedzenie , bardzooooo pyszne i w duzych ilosciach,jesli chodzi o kelnerów byli ok, chodz jedna z kelnerek wygladala jak by byla tam za kare, nad dekoracją sali i przebiegiem calej uroczystosci czuwala chyba zona wlasciciela bardzo ciepla i mila kobieta.dziekuje za udana uroczystosc
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 1:43 pm   

witam,
jeśli chodzi o ta salę to moja siostra miała tam wesele - ale 10 lat temu.. czy ktoś wię co sie tam aktualnie dzieje? jakie sa koszta? moze jakieś zdjęcia bo w internecie nic nie wygooglalam..
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 8:59 am   

Witam;)

ja wiem-ja wiem bo byłam ostatnio;)

Balbina to sala duża - na 80 do 120 osób ?? Miejsce do tańczenia i jedzenia w jednej sali - ale wyraźnie widać podział. Sala jest świeżo odnowiona. Ogólnie ładna. Właściciele są mili.

Cena to 150/160zł talerzyk.
Przyjemny ogród.

W zasadzie nie trzeba przybierać, ale jak ktoś chce to właścicielka sama dekoruje salę - za odpowiednią dopłatą.

Miejsc parkingowych brak - ale bardzo spokojna dzielnica, więc nie ma się czego obawiać.

Moja ocena (od 1 do 6) to 4.
Na środku sali są filary - i grube i cieńsze.
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
Agnieszka9999 

Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 10:08 pm   

Witam, mieliśmy tam wesele w sierpniu i rzeczywiście duzo sie pozmieniało od wizyty poprzednikow, sale prowadzi mlode małżeństwo, sa tam 2 sale jedna na ok 70 os a druga na 120, my mielismy wesele na 60 os ale zrobilismy na tej duzej sali poniewaz dekoratorka robila dekoracje pod kolorystyke tej sali a troche żałowaliśmy bo sala na 70 os jest po generalnym remoncie w stylu retro, placilismy 160 zl w tym pokoj dla nowozencow, jedzenia bylo duzo i smaczne, obsluga spelnila wymagania, jestesmy bardzo zadowoleni ze zrobilismy wlasnie tam wesele. :lol:
 
 
kleopatra89 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 6:45 pm   

Witam, czy ktoś miał w zeszłym roku wesele na tej sali? jak wrażenia?
 
 
Ani1987 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lis 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 19, 2014 6:38 am   

Witam, podbijam temat :-) Jeżeli ktoś z Was bawił się lub organizował cokolwiek na tej sali w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami. Sala robi dobre wrażenie ale nic o niej nie wiadomo, a jest brana pod uwagę na wesele. Proszę o pomoc :help:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl