Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZAJAZD U PRZEMKA" w Zgierzu
Autor Wiadomość
Blondi 

Dołączyła: 19 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 1:11 pm   

to zależy, jezeli jest mniej osób to zapewne kwestia ustawienia stołów, by taką dużą salę odpowiednio zapełnić i by nie było tak goło, z tego co wiem to były takie male wesela, ja swoje miałam na 160 osób, zadzwoń do menagerki, która jest przesympatyczna i wszystko wyjaśni, a swoja drogą sala jest przepiekna, cudna ;) 500 197 924 (Bernadeta Urbaniak) - menagerka
 
 
Elleliz 

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 1:37 pm   

Dzieki za odpowiedz:)
Pani menadzer nie odbiera dzisiaj tel cały dzien wiec dzwonilam bezposrednio do szefa ktory rowial moje nadzieje w moment... 120 osob minimum ale zachwalal swoja druga sale na takie mniejsze wesele. Niestety tamta sala jest kiczowata i tandetna i nie umywa sie do krysztalowej nawet w 1% ... i nawet nie chce mi się jej ogladac :( Szkoda.
 
 
Mariola84 

Dołączyła: 08 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: UK
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 12:54 pm   

Hejka a o jaka konkretnie ci chodzi sale ? ja byłam na weselu ostatnio na tej 2 sali "Brylantowej" i niczym nie odbiega w standardzie od "Kryształowej" obie godne podziwu.

Pozdrawiam.
 
 
Martulinka 

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 1:07 pm   

Mariola84 napisał/a:
Hejka a o jaka konkretnie ci chodzi sale ? ja byłam na weselu ostatnio na tej 2 sali "Brylantowej" i niczym nie odbiega w standardzie od "Kryształowej" obie godne podziwu.



A na ile osób jest sala Brylantowa??????
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 11:36 pm   

Witam, z tego co mi wiadomo to limit jest tylko na sali kryształowej, tak przynajmniej było kiedy my zamawialiśmy salę. Myślę, że warto jednak pojechać zobaczyć salę brylantową, my co prawda wybraliśmy kryształową, ale głównie dlatego że tamta była jeszcze w budowie jak podpisywaliśmy umowę, natomiast jakość świadczonych usług jest na bardzo wysokim poziomie i chociażby dlatego mogę tę sale polecić, bo sama byłam bardzo zadowolona. Obie sale robią niesamowite wrażenie na żywo a w dodatku ilość i jakoś jedzenia oraz obsługa są na prawdę warte polecenia, a myślę, że poza wystrojem to też się liczy. Jeśli chodzi o noclegi to z tego co pamiętam to było około 60 miejsc noclegowych.
Pozdrawiam
 
 
rafciok 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 7:49 pm   

Hej! My też ostatnio byliśmy na tej sali.Trochę się interesujemy wszystkim co związane ze ślubem bo już nie długo nas to czeka.Musimy powiedzieć ,że owszem ładna,dużo szkła,żyrandoli,dekoracji ,ale kurcze jedzenia tam było mało ( przekąski) :smile: .Ciepłe dania nie przypadły mi do gustu ani nie zapadły mi jakoś w pamięci :(
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 10:58 pm   

Rafciok, może młodzi zamówili jakąś skromniejszą wersję, bo u nas było strasznie dużo przekąsek zimnych i wielokrotnie goście podczas wesela mówili nam i rodzicom, że po co tego wszystkiego tyle, że ilości są nie do przejedzenia i nie sposób spróbować wszystkich zimnych zakąsek. Bardzo dużo jedzonka nam zostało po weselu więc raczej mało nie było :) A co do smaku to nam smakowało, gościom też, ale to jest już rzecz gustu i wiadomo, że każdemu się nie dogodzi ;)
 
 
rafciok 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 1:51 pm   

tibidibi, Tak,może masz racje.W tym roku miałam już kilka wesel na różnych salach łodzkich i zgierskich( tak się trafiło :) ),że może zaczynam porównywać do innych.No nie wiem -będę obserwować opinie :-)
 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 2:26 pm   

Trochę zmartwiły mnie ostatnie opinie o tej sali. My będziemy mieli tam wesele w przyszłym roku więc trochę się niepokoję. Wiem, że co weekend odbywają się tam jakieś imprezy. Czy miał tam może ktoś niedawno swoje wesele i mógłby się wypowiedzieć jak to aktualnie wygląda (głównie chodzi mi o opinie dotyczące jedzenia, na co należy zwrócić szczególną uwagę, itp.)?
_________________
 
 
Luki 

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 12:59 pm   

Witam , Ja ostatnio byłem z całą rodziną na weselu w "Brylantowej" i w tym roku kolejny raz mam zamiar zapisać sie na sylwestra , szczerze mówiąc to prawie co roku trafiam na jakąś imprezke w "Zajeździe u Przemka" i nie widzę powodu do niepokoju pod żadnym względem a zwłaszcza jedzeniem bo jeszcze nie widziałem żeby komuś udało sie przejeść tego co zostało podane co dopiero mówić o przystawkach . Mnie bardzo smakowało ,zwłaszcza "Łosoś" w jakieś śmietanie czy kremie , (Ja też miałem gości na własnym weselu w "Kryształowej" gdzie byli najedzeni i nadmiernie opici wszystko podane pod nos a potem chodzili i mowili ze było słabo ale to chyba zazdrość , takie czasy .Wszystkim sie nie dogodzi)

Pozdrawiam.
 
 
AniaPrzemek 

Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 06, 2015 6:54 pm   

Witam. Planujemy wesele na przyszly rok lipiec sierpien 2015, czy ktos moze mi powiedzieć cos o sali brylantowej? Jaka cena od talerzyka i co wchodzi w cenę? Bedziemy miec tylko 75 osob. I z jakim wyprzedzeniem trzeba umowic sale?
 
 
Asiuńka 

Dołączyła: 28 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2015 6:42 pm   

Planujecie wesele na ten rok czyli 2015 czy na 2016? ja mam mieć tam wesele na czerwiec 2016 r. i jak byliśmy z narzeczonym dwa tygodnie temu zaklepywac termin to juz było kiepsko. natomiast cena od talerzyka to 210 zł + 90 zł za poprawiny i jest to cena na 2016 r. Sala jest przepiękna, bynajmniej nam dech zaparło. W cene wchodzi 5 posiłków, przystawki, deser. owoce, ciasto i napoje, szampan na powitanie. Dodatkowo mozna zdecydować się na stół wiejski 10 zł/os. jesli chodzi o poprawiny to sa to trzy posiłki tez z przystawkami i ustala się całkiem nowe menu a nie to co zostało z wesela.
 
 
ewelis24 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: łodź
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 5:18 pm   sala kryształowa / brylantowa zgierz opinie

Dziewczyny powiedzcie mi coś o tej sali kryształowej lub brylantowej .
Jest przepiękna .
Jakie jest jedzenie?
Czy jest dużo ?
Czy jest dobre?

proszę pomóżcie :) :):)

Czekam na wasze opinie :)
 
 
annlena 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2016 10:49 am   

Podłączam się do pytań :) Zdecydowaliśmy się na Salę Kryształową, czy ktoś z Wam może miał już tam wesele w tym roku? Jakieś uwagi, sugestie, opinie? :cool:
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Cze 12, 2016 9:17 pm   

annlenamy byliśmy na tej sali w ubiegłym roku na weselu.. w tym roku w sumie niedawno (29.05) organizowaliśmy tam chrzciny synka. Jeśli chodzi o menu (to na chrzest) to mieliśmy do dyspozycji również menu weselne z którego mogliśmy dowolnie wybierać.
To była nasza już trzecia impreza w Zajeździe u Przemka:
1- nasze wesele
2- chrzciny córeczki
3- chrzciny synka
Nam bardzo odpowiada to miejsce.. kwestie wszelkich organizacji, dostosowanie się do indywidualnych potrzeb (z moją silną alergią pokarmową nie było problemu przygotowanie innego menu- ba.. jeszcze w trakcie trwania imprezy mogłam wybierać co bym chciała), obsługa jest sympatyczna, szybka.
Więc jeśli chodzi o ogólną opinię, to jest to jeden z najlepszych lokali w których miałam przyjemność być na imprezie.
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
annlena 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 8:41 am   

sheria czyli mogę być spokojna o swoje wesele, bardzo mnie to cieszy :) Sala jest naprawdę piękna. A powiedz mi jeśli chodzi o porcje ciepłych dań to są w miarę spore czy raczej małe? Bo różne opinie widziałam i mnie to zastanawia. Jeśli są duże to może nie opłaca nam się brać wiejskiego stołu, szkoda, żeby się jedzenie zmarnowało. Jak myślisz?
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 21, 2016 8:39 pm   

annlen przepraszam że dopiero teraz odpisuję, mam nadzieję, że jeszcze nie za późno :)
Jeśli chodzi o dania ciepłe, to na półmiskach jest tego naprawdę duuuużo.. To było nie do przejedzenia.. Wiejski stół stanowi pewną odmienność i też jest ciekawym rozwiązaniem, choć my na żadnej imprezie go nie braliśmy.. a jedzenia (w tym ponad połowa ciepłego) zostało tyle, że zapakowało nam szczelnie dwie lodówki i zamrażarkę (mam na myśli imprezę- wesele), choć po chrzcinach było niewiele mniej do zabrania (a było mniej ciepłych posiłków- wybraliśmy 3 ciepłe posiłki.. ale i czas trwania imprezy był zdecydowanie krótszy).
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
Nexire 

Dołączyła: 07 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 4:03 pm   Sala Brylantowa

Orientuje się ktoś, jaki jest koszt od talerzyka na Sali Brylantowej?
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Gru 05, 2016 11:11 pm   

Cytat:
Nexire
, z tego co mi wiadomo koszt talerzyka na każdej sali w Zajeździe jest taki sam, zależy on przede wszystkim od menu które się ustala- inaczej zapłacisz za dwa ciepłe posiłki inaczej za pięć. Najlepiej zadzwonić do pani manager i dowiedzieć się jak aktualnie wygląda sytuacja cenowa w zależności od perforowanej opcji..no i względnie dostępność sali na określony termin, jeśli wszystko będzie spełniało Pani oczekiwania 😃
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 7:10 pm   

Jak na taka duza i ładną salė, to nie jest jakos bardzo drogo za talerzyk. Bylam u znajomych na weselu w Krysztalowej w 2016 i bylo bardzo fajnie, duzo jedzenia i bardzo smaczne !! !
_________________

 
 
annlena 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 10, 2017 2:25 pm   

KasiaStel napisał/a:
Jak na taka duza i ładną salė, to nie jest jakos bardzo drogo za talerzyk. Bylam u znajomych na weselu w Krysztalowej w 2016 i bylo bardzo fajnie, duzo jedzenia i bardzo smaczne !! !



A czy na tym weselu mieli wiejski stół? My się zastanawiamy, ale nie wiem czy to już nie będzie za dużo jedzenia, jak myślisz? Fajnie, że smaczne jedzonko, to jestem spokojna, my już w lipcu :) Sala robi wrażenie, jestem w niej zakochana 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl