Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CASA DE' FIORI" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 1:31 pm   

Nie, oczywiście, że gdybysmy podpisali, dostalibysmy kopie, ale chcieliśmy ze wszystkich miejsc dostać wzór, żeby porownać, a tylko tu nie dostaliśmy. Wlaścicielka powiedziała, że może dosłać, ale jak już zadzwonimy, że np jutro podpisujemy, jest to dla mnie podejrzane po prostu, czemu nie możemy jej zabrać? Ale być może nie ma takiego obowiązku. Sala jest zachwycajaca, ale mam pytanie do osób, ktore ją zarezerwowały - czy decydując się na wpłatę calej kwoty przed weselem, nie boicie się, ze coś pójdzie nie tak? Że np bedą się mniej starac, albo wystawią nieco inne potrawy lub dekoracje? Wiem, ze to się zdarza na weselach i wtedy, przy zapłacie w dniu wesela, własciciel zawsze przyznaje racją mlodym, jesli było umawiane coś innego, a tu nie bedzie zadnej podkładki, a ja w dniu wesela i tuż przed nie chcę się martwic takimi sprawami. Trzeba się kierowac pieknem sali, ale jednak to jest podpisanie umowy i trzeba też myśleć rozsądnie. Będziemy negocjowac, bo zalezy mi na tej sali, ale chyba jednak w wiekszości można zapłacić w dniu wesela.

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 1:33 pm ]
Widzialam, że ktoś pisał, że to nie jest jedyna sala weselna weselna tych włascicieli, tak? A jaką jeszcze mają, wiecie może? Bo jeżeli tam było wszystko w porządku i młodzi byli zadowoleni, to jest się na czym oprzeć.

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 1:54 pm ]
ps
dzieki Kryszka za wątek o płatnosciach, jestem zaskoczona, że tak wiele sal ma zasadę wpłaty przed weselem calej sumy, będziemy walczyć o to, by chociaz 30% płacić w dniu wesela- jesli nie mają sobie nic do zarzucenia, powinni się zgodzic.Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek:)
 
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 2:11 pm   

Dołączam się do prośby Malenki o podanie namiarów na stronę www drugiej sali właścicieli Casa De Fiori :) Jestem ciekawa jak wyglądają zastawione stoły ;) Ze zdjęć Casa De Fiori niestety nic nie da się wywnioskować :D

W poprzednim poście zapomniałam napiać, że kucharz z Casa De Fiori pracował w Malnowej i Esplanadzie 8) Brzmi smakowicie ...
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 4:39 pm   

Dziewczyny zapytajcie właścicieli o tą drugą salę, może mają także stronkę internetową tej sali. :)
_________________


 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 7:25 pm   

Jako "Szpieg Szoguna" zadzwoniłam do Właścicieli i z przykrością muszę zawiadomić wszystkie osoby zainteresowane, że nie posiadają strony internetowej tej drugiej sali :o Od siebie dodam, że wydaje mi się to trochę dziwne, ponieważ ta druga sala istnieje dłużej i co jak co, ale stronę internetową powinna mieć !! !! W jaki sposób zdobywają klientów ?? ? Dlaczego nowa sala ma stronę a starsza nie ?? :cry: Ok dosyć już, bo w mojej głowie rodzą się jakieś pokręcone teorie spiskowe :? Pomimo mojej chorej wyobraźni nadal chcę mieć wesele w Casa de Fiori 8)

Diewczyny !! ! Należy przeprowadzić śledztwo i poszukać opinii na jakimś forum kieleckim na ich temat :>
Ostatnio zmieniony przez e_lady Pią Maj 15, 2009 7:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
estera 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 4:58 pm   

Cześć dziewczyny ,jeśli chcecie coś się dowiedzieć lub zobaczyć stoły z drugiej sali właścicieli wystarczy ich poprosić, to wam pokażą .Ja tak zrobiłam i udostepnili mi zdjęcia z sali przed remontem i po remoncie. :lol: Jak pisałam wcześniej jedzonka było dużo na stołach :wink: .Więc wystarczy spytać właścicieli a nie niepotrzebnie zaprzątać sobie głowę.
Odnośnie płatności to się nie martwię,ja też mam swoją działalnośc i trochę ich rozumię bo wiem jak to bywa w tych czasach z ludzmi... :kwasny: Pozdrowionka
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 8:06 pm   

ja też oglądałam zdjęcia z tej drugiej sali, jedzenia było bardzo dużo, o to nie musimy sie martwić. Nasz ślub 5 września 2009r., wesele odbędzie się w tej wspaniałej sali. ;)
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 9:04 pm   

To ja muszę się pochwalić :wink: Casa de Fiori jest nasza 26.06.2010 :haha:
_________________


 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 9:05 pm   

Czesc dziewczyny. Sluchajcie, potrzebuje waszej pomocy. Jestem zainteresowana Casa de Fiora na nasze wesele. Niestety nie mieszkam na stale w Polsce i nie moge jej osobiscie zobaczyc w tej chwili. Pisalam maila do wlascicieli (chyba juz z miesiac temu) ale cisza... Niezbyt profesjonalne, ale coz. Duzo juz dowiedzialam sie z naszego forum,ale mam jeszcze kilka pytan. Generalnie chcialabym wiedziec ile osob moze pomiescic sala? Jaka wysoka jest zaliczka? Ma moze ktoras z was wzor menu? Troche sie martwie tym ze jeszcze nie bylo tam zadnego wesela. My przyjezdzamy w sierpniu i chcielibysmy zarezerwowac termin :] Z gory dziejuje za pomoc!
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 9:13 pm   

Zaliczka 2000 zł. Sala jest przepiękna - zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Myślę, że spokojnie 150 osób pomieści o ile nie więcej :) Menu musiałabym przepisywać, ale tak ogólnie to jest 5 dań na ciepło, stół wiejski, 3 sałatki, 3 przystawki, jakieś zimne jedzonko: (nie ma wędlin ze sklepu - wszystko pieką na miejscu) zimne nóżki, ryba po grecku, koreczki itp. Tort zdobiony żywymi kwiatami, ciasta, napoje b.o. i bardzo dużo różnych innych rzeczy :) Mon jak się zbiorę to napiszę Ci Menu na PW, ale to już jutro :) My dzisiaj podpisaliśmy umowę i jestem bardzo szczęśliwa :)
_________________


 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:25 pm   

Dzieki za pomoc e-lady i gratuluje podpisania umowy. Mam nadzieje ze nam sie uda podpisac w sierpniu :) Myslalam ze masz moze elektroniczna kopie menu, ale jak nie to sie nie trudz, za duzo przepisywania. Jeszcze raz dzieki
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 1:21 am   

Mon, wygladem sali na pewno nie bedziesz zawiedziona, jest przepiekna :smile:
_________________
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 2:18 pm   

z tego co ja wiem to sala jest na 200 -250 osób, właścicielka ma zdjęcia przykładowych tortów,w cenie 185 zł mamy także przystrojone krzesła żywymi kwiatami.Pierwsze wesele będzie w czerwcu 2009r.wiec nie ma o co się martwić.Sala jest przepiękna ,stoły bardzo gustowne, i do tego ogród.Z terminami lepiej zadzwonic wcześniej , wiadomo jak jest z salami w łodzi. My zapłaciliśmy zaliczkę w styczniu 2009r.-ślub wrzesien2009r. :)
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 5:48 pm   

Dziewczyny wiecie moze, jak ten ogrod bedzie wygladal? Zastanawiam sie czy bedzie an tyle ladny by zrobic taki miniplenerek np. ze swiadkami albo zbiorowe zdjecie z goscmi :smile:
_________________
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 7:09 pm   

ogród jest duży, właścicielka powiedziała ze w maju miał przyjechać ogrodnik. JA niestety widziałam ogród jak było zimno i ponuro(styczeń).
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 12:28 am   

Dzieki magdaw84. Mys planujemy wesele na 2011, wiec mysle ze damy rade z rezerwacja :) Troche ciezko planowac na odleglosc.... Mimo wszystko mamy juz wstepnie zarezerwowana sale w Czarnym Stawie. Nic zobowiazujacego, bo data odlegla, ale mysle ze decyzja bedzie trudna. No i jeszcze sie zastanawiam nad Victoria w Aleksandrowie. :?
_________________
 
 
magdzia504 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 20
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 9:31 am   

Witajcie :) widzę że na forum toczy się zażarta dyskusja ;) Co do sali Victoria to powiem Ci Mon że właściciel a raczej ojciec właścicielki który nas tam oprowadzał był bardzo niemiły :/ wprost nam powiedział, że dla niego liczy się jedynie kasa i jeśli zdecydujemy się na przykład na maj to on poprawin nam nie zrobi bo ma także komunie i woli zarobić podwójnie :/ poza tym przyczepił się do stolika w przejściu - powiedział że on go wyniesie mimo że chcieliśmy żeby został, bo on tak chce i już :/ każda zmiana w menu za dopłatą :/ no i ogólnie zrobił na nas bardzo niemiłe wrażenie dlatego też mimo iż sala bardzo nam się podobała, i mimo iż jest tak blisko naszego domu nie zdecydowaliśmy się na nią - nie będziemy nabijać kieszeni komuś kto w sumie powinien zrobić wszystko by goście byli zadowoleni. Ale oczywiście może tylko na nas zrobił takie wrażenie, nie wiem. Za to właściciele w Casa de Fiori byli bardzo uprzejmi i życzliwi a tym również można zdobyć klientów :)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 9:37 am   

magdzia504 napisał/a:
że dla niego liczy się jedynie kasa


No to z takim podejściem do klienta raczej kasy nie zarobi :)
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 12:22 pm   

ja poczekam jeszcze na pierwszą relację z wesela i przygotowanie dla nas przez własciciela umowy (my bierzemy slub dopiero w 2011 i jeszcze musza to opracować cenowo:), ale prawdopodobnie Caa de Fiori będzi nasza, jest tam pieknie i mam tylko nadzieje, że technicznie też wszystko będzie ok:)
 
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 2:40 pm   

Dzieki Madzia za ostrzezenie. Zobaczymy jak to bedzie jak sami pojedziemy, ale Victoria too raczj wyjscie awaryjne, bo nie maja pokoji dla gosci, nawet w planach, a u nas bedzie duzo gosci przyjezdnych. Ciekawa jesem jak realne sa te 'pokojowe' plany w Casa de Fiori. No i jeszcze jedno. Dostalam w koncu kopie menu z Casa de Fiori i tak sobie analizujac wydaje mi sie ze troche duzo oferuja w cenie. Jasne ze kazdy chce jak najmniej zaplacic ale 165zl to juz malo sal oferuje, a w tym jeszcze tort i stol wiejski... a o co chodzi z tym samochodem ? Rozumiem ze za to trzeba dodatkowo zaplacic...Troche jestem zdezorientowana :?
_________________
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 4:45 pm   

Mon jeśli chodzi o samochód to jest on do dyspozycji Pary Młodej w dniu slubu tzn. odchodzą Ci dodatkowe koszty wynajęcia samochodu. Z tego co się orientuję to będzie trzeba zapłacić jakąś symboliczną kwotę za paliwo. Według mnie tak niska cena przy bardzo bogatej ofercie jest spowodowana tym, że jest to nowa sala i chcą zdobyć jak najwięcej klientów 8) Już nie mogę się doczekać relacji z 27 czerwca ;) Okaże się jak jest naprawdę :D
_________________


 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 7:56 pm   

No wlasnie jak tez czekam z niecierpliwoscia na relacje z pierwszego wesela. Jak jeszcze do tego ten samochod w cenia, to juz mam powazne obawy.Mam nadzieje ze wszystko bedzie tak jak obiecuja. coz zobaczymy...
_________________
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 9:16 pm   

Rzeczywiście to wszystko wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe :D W razie niezgodności - po to mamy umowę, aby domagać się tego za co płacimy. Menu jakie wybieramy jest jednocześnie aneksem do umowy, a tam jest wyraźnie napisane o samochodzie, torcie itp.
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:13 am   

jak mój narzeczony zobaczył ten samochód w cenie, to już kompletnie oszalał! Ja wolałam wynająć jakiś fajny, stylowy, ale to są jednak duże koszty, a podobno te auta są fajne, tylko czytałam, że audi ma podobno kolor wrzosowy, co mi nie bardzo pasuje, ale w końcu to tylko samochód. Wolę dołozyć sobie do podróży poślubnej. W każdym razie nie spotkałam się, by sala coś takiego oferowała, a menu mi się bardzo podoba, my mamy to za 185 i stół wiejski w cenie, wezmiemy też prosiaka, myślę, że jest przede wszystkim róznorodne. A wiecie może coś o dokonaniu w nim jakichś drobnych zmian> Chciałabym na przystawkę mieć szynkę parmeńską na melonie, ale zapomniałam dopytać - u Fabrykanta np powiedzieli nam, że tego typu zmiany są za darmo.
 
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 7:59 pm   27.06.09

Dziewczyny co do auta to jest w cenie i z tego co wiem to jest do dyspozycji pary młodej do 100km.Za ewentualnie dodatkowe kilometry trzeba sie juz rozliczyc,no ale 100km to sorki ale uwazam,ze wystarczy....Podobno tez moze byc tak,ze jak ktos "kupuje"talerzyki"z najwyzszej połki -w sensie cenowym to wiadomo,ze jak zrobi 130 czy tez 150 km to nikt nie bedzie go rozliczal z tych dodatkowych km...I to uwazam za całkiem logiczne rozwiazanie.... :wink:
Są dwa auta- AUDI A6 nie wrzosowe :smile: bo widziałam i jest raczej w odcieniu stalowym wpadajacym w lekka poświate nie wiem moze śliwki-ale szczerze piekne auto :) a drugi samochod to BMW 7 w kolorze granatowym-dla mnie bomba i takim własnie polecimy na ślub;)
Po 27 czerwca bede mogła przesłac Wam jakies zdjecia i auta i sali...
Poza tym z tym czepianiem sie,ze sala pod Kielcami nie ma strony internetowej to bez przesady :lol: bo z tego co sie orientuje to w kieleckim jest nieco inaczej niz w łodzkim i tam troche droga pantoflową leci opinia o sali,nie trzeba tam inwestowac specjalnie w strony w necie...Co innego u nas..Widziałam tez fotki z tamtej sali-udekorowane stoły wiec po co to zamieszanie-jak ktos lubi sie czepiac i szukac dziury w całym to zawsze mozna-tylko po co :]
Sądze moje drogie Panie,ze pod koniec czerwca rozwiej wszelkie wątpliwosci,ktore macie 8) Tak mi sie wydaje...ja juz nie moge sie doczekac!
_________________

...szczęśliwa.
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 10:49 pm   

Powiem Iza, ze podziwiam Cie za odwage. Ja bym sie bala robic swojego wesela jako pierwsza w nowej knajpie. Mimo wszystko czekam z niecierpliwoscia na Twoja relacje.

Wszystkiego naj !!
_________________
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:31 am   

wszystko będzie dobrze,nowa sala ale jaka piękna.ja też z niecierpliwością czekam na relacje .
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 8:25 pm   

Ja również czekam na relację z 27.06.2009 ;) izka80, jak każda przyszła panna młoda chcę, aby wszystko w tym dniu wypadło jak najlepiej i stąd moje "teorie spiskowe". Mimo wszystkich wątpliwości zdecydowaliśmy się na tą salę i jestem pewna, że będę zadowolona.
_________________


 
 
mala82 

Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 6:11 pm   

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)jestem nowa na forum i widze ze troche wrze na stronce casa:)))my rowniez mamy swoje wesele na tej nowej salce i ja jestem z tego powodu bardzo szczesliwa:)byla to pierwsza i ostatnia sala jaka widzielismy na zywo(oczywiscie wiele ogladalismy przez internet) i nas od razu zachwycila.Mysle ze przyczynil sie do tego rowniez bardzo sympatyczny wlasciciel,odpowiadal cierpliwie na wszystkie pytania,nie zbywał mnie z łaska jak to potrafili robic wlasciciele innych sal.Jego żona moze i faktycznie jest mnej wylewna ale mysle ze to kwestia moze charakteru a nie niecheci,zreszta dla nas przy podpisywaniu umowy byla rowniez bardzo mila.Fakt ze nie dostalismy na pismie przy pierwszym spotkaniu umowy ale moglismy ja otrzymac ma maila bez problemu.Tez na poczatku balam sie ze jest to nowa sala,oferta bardzo atrakcyjna ale mysle ze Ci panstwo po prostu rozkrecaja interes w tych okolicach i musza jakos przyciagnac klientow:)a po drugie jestem juz spokojna bo nie sadze zeby ktos ladowal taka kase w taki ineteres tylko po to zeby komukolwiek sie narazic i starcic innych klientow.My im zaufalismy i mysle ze nie bedziemy zalowac:) Według mnei to zdecydowanie najpiekniejsza sala w okolicach lodzi:)wszystkim polecam:)
 
 
jo' 

Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 11:09 am   

Witam Was, mogę rozwiać już wasze wszystkie wątpliwości co do tej sali. Wprawdzie nie robiliśmy tam wesela tylko komunie, ale właściciele urządzili nam właściwie takie małe wesele :)
Sala jest przepiękna, atmosfera niesamowita, a posiłki po prostu przepyszne. Były nawet małże. Goście byli zachwyceni, a to chyba najważniejsze. Jedzenia było bardzo dużo, a dodatkowo porcje były ogromne. Po obiedzie wszyscy byli już najedzeni i martwiłam się, że reszta posiłków się zmarnuje, ale ponieważ wszystko było pyszne to goście nie mogli się oprzeć. Mimo wszystko sporo jedzenia zostało i wszystko mogliśmy zabrać do domu.
Z tyłu za domem jest duży ogród gdzie dzieciaki mogły się wyszaleć, a i dorośli chętnie rozprostowali kości.
No i jeszcze muszę wspomnieć o toaletach. Zaskakują i zachwycają!
Reasumując, polecam Wam dziewczyny tę salę z czystym sumieniem!!! :D
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 12:06 pm   

izka80, już za dwa dni będziesz bawiłą się na swoim weselu w "Casa de Fiori". Życzę Ci aby wszystko przebiegło po Twojej myśli i mam nadzieję, że napiszesz tu swoją opinię dotyczącą tej sali :) Już nie mogę się doczekać ;)
_________________


 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 4:41 pm   

Z wielka uwaga czytam ten watek :lol: sala jak dla mnie jest bajeczna i elegancka z pewnoscia bedzie w pierwszej czolowce na nasz slub i wesele czekam na relacje z Waszych wesel
_________________
Ostatnio zmieniony przez malu86 Pon Cze 29, 2009 4:44 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 02, 2009 6:58 pm   27.06.2009

Witam ponownie :cool:
Generalnie to przepraszam za małe opoznienie ale moje wesle trwało w sumie do przedwczoraj 8) i nie mialam nawet czasu opisac Wam co jak i dlaczego warto :smile: ....
Cóż moge powiedziec-REWELACJA i tyle!
Pod kazdym wzgledem sala spelnila moje(nasze..)oczekwiania... :]
Od wystroju,przez obsługe,jedzenie az do wyrozumiałosci włascicieli-bo ani wesele ani poprawiny dnia nastepnego skonczyc sie po prostu nie mogły i w sumie to nalezaloby wyganiac gości bo sami wyjść nie chcieli hehehe. :smile:
Tak wiec od poczatku-sala była przepieknie udekorowana i mowiac krotko wszystkim gosciom i nam samym szczeka opadła zaraz po wejsciu :smile: Okragłe stoły były cudownie ozdobione kwiatami(takiego czegos jeszcze nie widziałam),kolorywymi,szklanymi kamykami i innymi- i bardzo fajnie rozmieszczone-tak,ze zaden stolik nie mial problemu z komunikacja.(piekna zastawa i sztucce dopełniły efektu)
Własciciele zgodnie z nasza prośba podali na samym poczatku szampana,ktory oprocz soczyscie czerwonych truskawek mial na spodzie rowniez winogronka :] Fajowy efekt.
Pozniej wiadomo-zyczonka tralalalala i czas zasiasc do stołów-pierwsze toasty i od razu widac fachowa obsługe kelnerow,ktorzy momentalnie zajeli sie napełnianiem kieliszeczków...Pogratulowac.
I czas na posiłki-ja osobiscie wybrałam bardzo rozne rzeczy z bogatego (w kazdej wersji cenowej)menu...Były i mięsa(standardowe szwajcary i medalioniki z kurczaczka)poledwiczki w sosie -bo to nieraz ktos lubi oblac czyms ziemniaczka ;) ,suroweczki były super i w naprawde sporej ilosci oraz pieczone ziemniaczki a tekaze standardowo pyrki z wody:]
Kolejne posiłki dopasowałam pod gosci-niektorzy zachwycali sie goloneczka,ktra podobno byla boska...-a do wodeczki w sam raz hihi-były tez fajne szaszłyki,ktore z chrzanikiem smakowały super;
wybrałam tez na kolejny posiłek makaron ze szpinakiem i takim białym serkiem(nie wiem jakim-musze dopytac bo pasował super)-taki element kuchni włoskiej,ktory sprawdził sie super bo wiem,ze spora rzesza moich gosci lubi taka kuchnie i az im sie uszy trzesły na ta potrawe :smile:
Fajne jest to,ze kucharz potrafi przygotowac tak roznorodne potrawy a nie tylko standarodwe jedzenie weselne-jak to nie raz bywa :razz: Bardzo szeroka gama potraw...
A co do standardowego jedzenia weselnego to i oczywiscie to bylo bardzo samaczne-wszelkiego rodzaju wedliny,deski serów i śleeeeedzie!!ktorym przepraszam,ale oprzec sie nie mogłam i razem z moja świadkowa pożarłysmy(z tego co pamietam) chyba z 5 salaterek :smile: (to chyba były sledzie po krolewsku albo z awokado-moge sie dowiedziec :wink: )..galaretki z kurczaczka,roladki z łososia i szpinaku-POLECAM!! i wiele wiele innych,ktorych juz nie pamietam.
Był tez gorący czerwony barszczyk z pasztecikiem,strogonoff...sporo tego bylo(w sumie 5 posiłkow na cieplo)
No i my wybralismy stoł sródziemnomorski(lub tez wodny jak kto woli),na ktorym były małze na ciepło-super sprawa-pyszne;),rybki w galarecie-roznego rodzaju roladki rybne oraz koktail krewetkowy.
I to wszystko ustawione w zasiegu wzroku gosci-kazdy trafiał tam bez problemu:)
Był tez stoł ze słodkosciami-cista ciasteczka babeczki i owoce-cieszyły sie powowdzeniem zwłaszcza u cioc i moich kolezanek-oj waga po moim weselu na bank im podskoczyła :smile:
Oczywiscie był tez tort-troszke sie obawiałam go-bo planowałam zamowic w cukierni ale dobrze,ze tego nie zrobiłam bo wszystkim smakował i były nawet dokladki- a to w moim przekonianiu graniczy z cudem bo czesto gesto na roznych weselach niektorzy goscie nie jedli w ogole,niektorzy meczyli bo wypadało zjesc..tak wiec ucieszylam sie,ze wybralam tort,ktory oferowała sala.
My zamawialismy tez barmanow ze specjalnym stołem do drinkow,ktorych zaproponowali nam własciele-z tego co wiem,to maja oni tez ta opcje w swojej ofercie-i wg mnie to strzal w 10-bo barek cieszył sie ogromnym powodzeniem!!
Super drinki z karty i wszystko na oczach gosci(damskiej czesci najbardziej spodobał sie taki mały podpalany szocik na słodko-rewelka!hihih)
No i moje drogie toalety,ktorych nie ma na stronie internetowej sa BOSKIE heheh-głupio tak podniecac sie kibelkiem no ale moze tylko powiem,ze moje dwie kolezanki urzadziły sobie w nim sesje zdjeciowa -tak im sie podobały)hihi..
No i nasze wesele skonczylo sie o po 7 rano....Szok-bo sadzilismy,ze goscie beda sie bawili max do 5 ...I nastepnego dnia-a w sumie tego samego :) były poprawiny.
Jedzonko rownie dobre jak na weselu-zurek rewelka a o bigosie to juz nie wspomne :D
I z tego co wiem i widziałam na wlasne oczy gościom naprawde musiało smakowac :]
Cześć poprawin miala miejsce na zewnatrz w ogrodzie-bardzo duzo przestrzeni i ławeczki,na ktorych toczyła sie niezla biesiada 8) -(aaaa dopiesze tez,bo to wazne-parking miesci bardzo duzo aut-nie liczyłam ale sporo tego bylo).
I było naprawde wesoło,czasami mialam obawy czy nie bedzie to przeszkadzalo wlascicielom sali ale bez obaw-sa naprawde mega tolerancyjni i sympatyczni!
Zreszta coz mozna powiedziec skoro dosc huczne poprawiny trwały prawie az do 1 w nocy a oni nie wtracili sie nawet słowem:)super.
Posumowaujac:jesli nie macie jeszcze zaklepanej sali to pedem do Casa de Fiori!
To mial byc nafajniejszy dzień w moim zyciu i był! :]
Nic nie zakłocilo imprezy,wszystko odbylo sie zgodnie z planem-jedzienie bylo fantastyczne,pyszne,świeże i w ogromnej ilosci(oczywiscie mozna je bylo po poprawinach zabrac i obdzielic mamusie,tesciowe i urzadzic poprowiny poprawin hhehe-co tez sie stalo w naszym przypadku..)-Oczywiscie podziekowalismy kucharzowi bo odwalił naprawde kawał dobrej roboty(rowniez super obsługa kelnerska).
Pieknie ozdobiona sala,cudowny klimat weselny i wspaniali własciciele wiec juz naprawde nie mogło byc lepiej!!!!
Polecamy w 200%!! :]
ps-zdjecia moje drogie bede miala dopiero pod koniec lipca-ale jestem w trakcie "zdobywania"fotek,ktore robili na weselu nasi goscie.
Jak tylko bede miala cos do pokazania to oczywiscie to zrobie:)-a pod koniec lipca moge podesłac profesjonalne zdjecia,na ktorych z pewnoscia beda ujete wszystkie detale sali-bo wiem co potrafi nasz fotgraf :smile:
Polecam ta sale wszystkim niedowiarkom,ktorzy mieli jakiekolwiek obawy i bali sie zaryzykowac-ja zaryzykowałam bo czułam,ze bedzie super!I tak własnie było..... :]
_________________

...szczęśliwa.
 
 
e_lady 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 3:08 pm   

izka80, bardzo się cieszę, że wszystko się udało :) Mam pytanie odnośnie stołu wiejskiego. Jak wyglądał, czy cieszył się powodzeniem ?? Dokupowaliście jeszcze jakiś bimber ??
_________________


 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 3:15 pm   

Wiesz co,my akurat nie chcielismy stołu wiejskiego...Wybralismy stoł wodny z rybkami,owocami morza itd...Stwierdzilismy,ze to cos innego-stoły wiejskie były akurat na wszuystkich weselach znajomych-tak wiec chcielismy pokazac cos innego :]
Ale sadze,ze stol wiejski byłby na pełnym wypasie :smile: ...sadzac po całej reszcie.Musialabys dowiedziec sie od wlascicieli jak to jest z bimberkiem itd,bo ja niestety akurat w tym temacie nie za bardzo moge pomoc... :kwasny:
Pozdrawiam!
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 9:19 pm   

Gratuluję i cieszę się, że weselisko było udane zakładając, że moje też takie będzie (10.06.2010).
Sto lat Młodej Parze! :]

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 9:20 pm ]
Ech pomyliłam datę ślubu- 10.07.2010, wstyd...
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 10:42 pm   

Dziekujemy :smile:
I wg mnie mozesz być pewna,ze takie własnie bedzie-czego oczywiscie szczerze Ci zycze ,pozdrawiam!
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 3:25 pm   

izka80: Chcę Cię jeszcze podpytać jak konkretnie wyglądał ogród przy Casa...Oglądałam go zimą i właściwie nie było jeszcze na czym oka zawiesić więc jestem ciekawa jak prezentuje się teraz. A poza tym- czy większość goście nie pouciekała z sali do ogrodu?
Pozdrawiam cieplutko.
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 8:32 pm   

lineczka nie pouciekali ,spokojnie-generalnie przez całe wesele czesc gosci cos tam dziubala,czesc sie bawiła a czesc wychodzila na papieroska wlasnie od strony ogrodu,ale nie byol tak zeby wiekszosc nagle znalazla sie w ogrodzie-no co innego jesli chodzi o poprawiny :smile: ale to oczywiste-imprezka poprawinowa zaczela sie ok 16 wiec po cieplym jedzonku sporo osob wyszlo na zewnatrz i po jakims czasie czesc gosci bawila sie juz wlasnie w ogrodzie przy stolikach-bo takowe sa -i chwala za to bo naprawde dzialo sie ojj działo 8)
Ogrod jest teraz bardzo fajny,skoszona trawka,stawik i drzewa -naprawde bardzo symaptycznie:)
Moge za troche przeslac kilka zdjec z ogrodu,wlasnie z porawin(ale to dopiero w przyszłym tygodniu gdyz z moim M wybywamy na tydzien,troszke odsapnąć :] )Po niedzieli moge odpisywac na dalsze Wasze pytania,pozdrawiam!
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 8:25 am   

ooo tak, poproszę fotki:)
dziękuję za szybką odpowiedz i życzę udanego wypoczynku!
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:20 pm   

My też będziemy niedługo mieli ślub na tej sali i bylibyśmy bardzo wdzięczni za udostępnienie fotek jakich tylko możesz :-D

Gratulacje i czekamy z niecierpliwością na fotki

Madzia i Przemek
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 4:59 pm   

Izka80, gratuluję ślubu i cudownego wesela, właśnie taki cudowny dzień dla panny młodej to spełnienie marzeń. Z ulgą przeczytałam Twoją relację i zaraz dzwonię umówić sie na podpisywanie umowy. Mam pytanko o tego barmana - ile to kosztuje (obsługa + koszt alkoholu) i na ilu gości mieliście wesele?
Pozdrawiam:)
 
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 2:20 pm   

Co do barku i barmanow to taka historia kosztuje 2500zł plus alkohol,a to zalezy od ilosci gosci weselnych-u nas bawilo sie 110 osob i na alkohol wydalismy ok 2000zł ale uwazam,ze max 1500zł wystarczy poniewaz u nas troche tego kolorowego alkoholu zostalo...Nie jest to tani dodatek do wesela ale uwazam,ze naprawde warto :wink: (np zamiast jakiejs fontanny czekoladowej :] )

[ Dodano: Pią Lip 17, 2009 2:28 pm ]
Dodam tez,ze barmanow jest dwóch plus hostessa i przyjezdzaja oni ze swoim barkiem,owocami,szklankami,kieliszkami i dekoracjami tak wiec o to nie trzeba sie martwic-wyglada to profesjonalnie i pasuje do sali.
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 1:18 pm   

ciekawa opcja z barmanem, jednak dosyć kosztowna.. mój Narzeczony ucieszył się, kiedy zobaczył barek w Casa i stwierdził, że sporadycznie sam pobawi się w majstrowanie drinków gościom :P
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 9:39 am   

No jasne,ze mozna o jest tam rzeczywiscie zaaranzowany barek :]
Jednak mimo wszystko polecam dodakowo barek z barmanami-jesli oczywiscie ktos ma na to dodatkowe pieniazki :wink:
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 6:09 pm   

izka80 uśmiecham się ładnie do Ciebie i poproszę raz jeszcze o jakieś fotki z wesela :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

edit: usunęłam część postu odnoszącą się do usuniętych z wątku postów.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Lip 23, 2009 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 12:14 pm   

lineczka:oczywiscie jak najbardziej,ale wstrzymaj sie jeszcze troszke poniewaz czekamy na fajne profesjonalne zdjęcia,na ktorych sala bedzie widoczna o wiele bardziej niz na tych,ktore gdzies tam pozbieralismy od znajomych-tam niestety raz,ze nie widac zbyt dobrze tego co powinno a dwa,ze nie oddaj one uroku sali...taki kocioł,gdzie głownie sa widoczne ciotki,wujkowie i gibający goście :smile:
Tak wiec prosba o cierpliwosc a ja jak tylko bede miala fotki z pewnoscia je prześle :wink: (sądze,ze max tydzien,poltora),pozdrawiam
_________________

...szczęśliwa.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 3:01 pm   

Czekamy z niecierpliwością na fotki, uda Ci się Izka wkleić je do przyszłego piątku czy nie bardzo? pytam, bo wtedy prawdopodobnie jedziemy podpisać umowę i chciałam jeszcze zobaczyć salę z prawdziwym weselem, a nie tylko fotki na stronce, które są piękne.
Mam też nadzieję, że ujawnią sie kolejne szczęśliwe mężatki, które świętowały właśnie w Casa i Twoja opinia się powieli.
 
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 3:57 pm   

Uzbrajam się w cierpliwość. POZDRAWIAM PANNY Z CASA :)
A IZKA80- nie wspominałaś o podróży poślubnej, bo rozumiem że juz wróciliście. jakie wrażenia?
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 4:37 pm   

Sadze,ze do nastepnego piatku uda mi sie cos pokazac:)
Co do podrozy poslubnej to niestety nie udalo sie nam wyjechac-a dokladniej musielismy z powodów osobstych odłozyc wyjazd...
Nic sie specjalnego nie stało,odrobimy na bank :smile:
_________________

...szczęśliwa.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 2:35 pm   

Izka80, zaglądasz tu jeszcze? Pamiętasz o tłumie kobiet czekających na foty? Wiesz już orientacyjnie kiedy uda ci się je wstawić? Z góry dzięki, pozdrawiam:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl