Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CASA DE' FIORI" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 11:38 am   

Tak,zagladam zagladaam i pamietam o zdjeciach ale poki co mam tylko strone w internecie,ktora zalozył nam fotograf (tam sa fotki w adobe flash,ktorych nie mozna sciagnac pojedynczo i zapisac )a na zdjecia na płytce,ktore bede mogła wkleic tutaj musze poczekac do ok 10go sierpnia... :kwasny: niestety...
A tej stronki niestety nie bede udostepniała poniewaz sa to rowniez zdjecia prywatne...
Tak wiec jak tylko dostane płyte do reki wklejam foty :wink:
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 2:45 pm   

Czekamy cierpliwie :-?

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 2:47 pm ]
Dziewczynki z Casa... :D
Nikt z Was nie słyszał o kolejnych weselach w lokalu? Co tydzień po Izce80 są wszakże jakieś imprezy :|
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 4:15 pm   

Wiem,ze 25 lipca odbyło sie wesele z poprawinami ale nie znam tej osoby?? :?: byc moze odezwie sie za jakis czas...
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 10:31 pm   

Pewnie to żadna z forumek:)
Izka80...Ty już ponad rok mężatką jesteś :!:

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 10:32 pm ]
Miesiąc, miesiąc!!! Zaspana jestem...
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 9:53 am   

Hahaha :smile: miesiac...zdecydowanie :]
Zreszta po roku czasu mialabym juz te zdjecia i zadna z Was nie musiałaby czekac az tyle :D

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 1:17 pm ]
Wrzucam kilka zdjec,nie ukazuja one az tak dobrze wnetrzasali ale zawsze cos :smile:

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 1:20 pm ]
i cd...

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 1:22 pm ]
...

owoce2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 851 raz(y) 68.5 KB

tort.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1743 raz(y) 37.9 KB

tance.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 787 raz(y) 85.39 KB

stol owoce.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 870 raz(y) 97.11 KB

szampan.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 825 raz(y) 60.25 KB

stollk.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 833 raz(y) 50.25 KB

stol.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 826 raz(y) 39.14 KB

naszeee.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 812 raz(y) 39.11 KB

salka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1707 raz(y) 96.78 KB

stol2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 779 raz(y) 55.92 KB

stolll.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 838 raz(y) 42.7 KB

scianka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 834 raz(y) 32.75 KB

_________________

...szczęśliwa.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 2:01 pm   

hej jestem tu nowa :)

tez zdecydowałam się na Casa de fiori :)
urzekła mnie od pierwszego wejrzenia ehhe :)

Mam pare pytań do Ciebie izka80

Jaką opcję wybrałaś tzn za 165 185 czy 225 ?
Czy te kwiaty ktore widac na twoich zdjeciach sa w standardzie czy braliscie cos jeszcze z kwiaciarni?

No i powiedz czy np jak sie skoncza wedliny na talerzu to dokładaja troche czy nic ?

Aha no i jak z tym ciastem jest od poczatku wesela czy pozniej wykladaja no i czy dokładaja jak sie konczy

bede wdzeczna jesli odpowiesz na moje pytania

z gory dzieki i pozdrawiam :)

mjmj2010
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 3:23 pm   

Piekne zdjęcia, dzieki IZka. Mam pytanko organizacyjne - czy jesli chodzi o tort i dekoracje na stół (kwiaty, to, w jakim naczyniu stoją itp) to jest jeden wzór czy para ma pole manewru i możliwość wyboru? I właśnie, wazna sprawa z tymi półmiskami, czy dokładają jedzenie, gdy sie kończy? I jesli chodzi o ciepłe posiłki - jest po 1 porcji na głowę czy nie? pozdr.
 
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 12:21 pm   

Hej dziewczynki z CASA

Podzielcie się z nami wrażeniami z wesela !! !!!!

ja nadal czekam na odpowiedz od Izka80 :)

Malena co do twojego pytania : "I jesli chodzi o ciepłe posiłki - jest po 1 porcji na głowę czy nie? "

myslę ze nie jest po 1 porci na głowę . myślisz ze jak przy stole jest 10 osób to daja po 10 kotletów? ehehh mam nadzieje ze nie zwłaszcza ze w menu jest podane 3 rodzaje mięs do wyboru takze chyba bedzie na półmiskach te 3 rodzaje mięs ale jaka ich ilość to nie mam pojęcia .. a może ja żle zrozumiałam cos z tego menu :/
 
 
magdzia504 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 20
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 7:56 am   

Cześć dziewczyny :) co do Waszego pytania o porcje to właścicielka mówiła, że ma być po 1,3 porcji z każdego mięsa na stole. Więc jeśli będzie 10 osób to macie 10 mięs plus trzy z danego rodzaju (ona jakoś tak to przeliczała) :) w każdym razie wychodzi około 4 porcji mięsa na osobe ( z różnego rodzaju ). Nie ma mozliwości żeby komuś zabrakło :)
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 2:49 pm   

magdzia 504 !

a moze chodziło jej o to ze 1.3 porcji ogolnie na osobę a nie z kazdego rodzaju mięsa :/ ale chyba nie mozliwe co ?

nie wiem zgłupiałam .....

powiedzcie jak jest lepiej : zrobic wizytowki czy niech siadaja jak chca ? i brac kamerzyste czy fotografa na wesele ? czy to i to? eehh ile ja mam jeszcze pytań :/

no i co z tymi wędlinami i ciastem ? dok ladaja czy nie?? ktos wie?
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 3:19 pm   

mjmj2010 napisał/a:
magdzia 504 !


powiedzcie jak jest lepiej : zrobic wizytowki czy niech siadaja jak chca ?


Zrob wizytowki, to konieczne !! 2 tyg temu bylam na weselu gdzie wszystcy siadali jak chca. Wszystcy weszli na sale za mlodymi, kelnerki zaczely rozdawac szampana, a goscie zamiast do toastu to pobiegi do stolow zajmowac miejca !! Wygladalo to naprawde strasznie. Az mi sie zrobilo mlodych szkoda.

Wizytowki nie musza byc jakies drogie. Mozesz nawet sama zrobic.
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 3:49 pm   

Mon napisał/a:
Zrob wizytowki, to konieczne


a jak myslisz mieszac rodziny ? czy o ile sie da rodzina panny mlodej razem i pana mlodego razem? kurczę boje sie o te okrągłe stoły naszły mnie wątpliwości , boję się ze nie bedzie integracji , jak to było na tym weselu na ktorym byłas ? były okrągłe stoły? bawili sie razem ludzie z innyc h stolikow ? chodzili do innych i rozmawiali czy tylko miedzy swoim stolikiem?


do magdzia504 :
Cytat:
Cześć dziewczyny co do Waszego pytania o porcje to właścicielka mówiła, że ma być po 1,3 porcji z każdego mięsa na stole. Więc jeśli będzie 10 osób to macie 10 mięs plus trzy z danego rodzaju (ona jakoś tak to przeliczała) w każdym razie wychodzi około 4 porcji mięsa na osobe ( z różnego rodzaju ). Nie ma mozliwości żeby komuś zabrakło


czyli co ? jak jest przy stole 10 osób to jest po 13 kawałków mięs z kazdego rodzaju? czyli razem 39 kawałkow mięs ? dobrze to rozumiem?
 
 
magdzia504 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 20
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 9:32 pm   

Nie wiem ile dokładnie kawałków wychodzi na stół, ale właścicielka mówiła, ż e na pewno sa trzy rodzaje mięsa na każdym stole i z każdego rodzaju jest 1,3 porcji na osobę. Wychodzi sporo, ale na pewno o to jej chodziło, bo moja mama była tak dociekliwa, że pytała o to chyba z pięć razy, aż w końcu kobieta miała dość ;) w każdym razie tak wytłumaczyła: 1,3 porcji z każdeg mięsa na stole :)

A co do wizytówek, to jest konieczność przy okrągych stołach. Po pierwsze tak jak już wspomniała Mon nie będzie wyścigów do stołu ;) a dwa będzie to na pewno wygodniejsze również dla gości :) tylko ja mam wątpliwości co do usadzenia rodzin :/ będzie problem chyba dobraz idealnie po 8-10 osób przy stole tak, by każdy dobrze się czuł w swoim towarzystwie :/ no i boję się też o integracje - przy okrągłych stołach chyba trudno o wspolną zabawę :/ nigdy nie byłam na takim weselu ale mam takie małe obawy...
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 1:57 pm   

hej ")

ja chyba nie bede mieszać rodzin przy niektórych usiądzie 8 przy niektorych 10 i 12 , powinno byc ok zawsze sie jakos pousadza :) zreszta jak sie bedzie chciało pogadac z innym stolikiem to zawsze sie przysiasc mozna zwłaszszcza ze stoliki sa na 12 osób a np bedzie przy nim siedziało 8 ehh wierzę że sie uda :)

na jakims forum wyczytałam ze nie musza byc to wizytówki tylko spis gosci przy stoliku ustawiony na jakims małytm stojaczku na stole wtedy nie narzuca sie krzeseł i łatwiej sie szuka stolika - tylko patrzysz na liste i juz wiesz :) co myslicie ?
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 2:16 pm   

mjmj2010 napisał/a:


a jak myslisz mieszac rodziny ? czy o ile sie da rodzina panny mlodej razem i pana mlodego razem? kurczę boje sie o te okrągłe stoły naszły mnie wątpliwości , boję się ze nie bedzie integracji , jak to było na tym weselu na ktorym byłas ? były okrągłe stoły? bawili sie razem ludzie z innyc h stolikow ? chodzili do innych i rozmawiali czy tylko miedzy swoim stolikiem?


Ja proponuje, zebys usadzila gosci wiekiem. np rodzicow twoich i jego, do tego rodzicow chrzestnych i jakas ciotke z wujkiem przy jednym stoliku, a przy innym waszych kuzynow i znajomych itp. Tak bylo na weselach na ktorych ja bylam. Siedzialam z ludzmi ktorych nie znalam, ale ze bylismy w jednym wieku, to nie bylo problemu z nawiazaniem kontaktu. (A pozniej jeszcze wszyscy razem na Mazury pojechalismy :) ) Polecam Ci takie rozwiazanie, bo nie beda sie tworzyc grupy, a i rodziny i znajomi lepiej sie poznaja. Naprawde nie boj sie okraglych stolow, bo po pierwsze wyglada to bardzo elegancko, a po drugie uwazam ze tak duzo latwiej zintegrowac ludzi.
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 10:09 am   

dziewczyny a co myslicie o powierzchni do tańca ? nie za mało miejsca? jak patrze na inne sale to sa ogromne te powierzchnie do tańczenia a w casa .... :/


I WAŻNE !! !

GDZIE ORKIESTRA??

SCHOWANA TAM W ROGU SALI ? bo niby tam jest miejsce dla niej
ale jak to będzie? - ludzie sobie jedza przy stołach siedza wszyscy a orkiestra gra do ściany i nikt jej nawet nie widzi ...... :/ a jak np beda spiewac cos typu gorzka wodka czy cos w tym stylu do pray mlodej to my ich nawet nie bedziemy widziec chyba ze wyjda na głowna sale...

KURDE NIE POMYŚLAŁAM O TYM :/

[ Dodano: Sro Sie 26, 2009 10:53 am ]
halo halo dziewczyny ??

poradzi mi któraś ? plissss
Ostatnio zmieniony przez mjmj2010 Pon Sie 24, 2009 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 6:52 pm   

Co do opcji to my wybralismy ta najdroższą... :smile: Generalnie jedzenia nie zabraknie-nie martw sie,na bank jeszcze zostanie 8)
W kazdym razie nie pamietam jak to bylo z ciastami ale na stołach jest dokladane...-no ale przeciez mozna o wszystko dopytac wlascicieli.
Kwiaty-tzn te dekoracje na stoł byly zamawiane i dodatkowo płatne,ale wlasciciele maja namiar na ta dekoratorke wiec mozna podpytac.
A co do miejsca do tanczenia to spokojnie wystarczy,bez obaw,a wystarczy,ze z orkiestry ktos bedzie co jakis czas dogladał gosci z bezprzewodowym mikrofonem i bedzie luz.
_________________

...szczęśliwa.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 8:48 am   

izka80

a ile jest stołów na sali ? ile Ty miałas osób na weselu , widze na twoich zdjeciach ze stoły były ustawione tylko w tej czesci za filarami tak? czy tą powierzchnie co sie od razu wchodzi czyli ta do kominka mozna tez uzyc do tanczenia czy tam sa tez stoły? bo jak byłam ogladac sale to to miejsce było puste a stoły stały tylko tam, za filarami ale nie pamietam ile ich tam było no i włascicielka mowiła ze nie wynosza stołow jak jest za mało gosci aby wszytskie zajac jak to było u Ciebie?
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 9:02 pm   

U mnie wszystkie stoły były zajęte,nie wiem ile w ogole sala ich posiada?W kazdym razie było u nas 110 osob.O wszelkie szczegoły musisz pytac sama-wiesz to kwestia indywidualna i wszelkie detale najlepiej dogadac z włascicielka...I spokojnie,na bank wszystko bedzie ok-wiem,ze przed zawsze sa obawy co i jak wyjdzie ale potem i tak jest ok i tak.szkoda sie az tak bardzo eksploatowac przed samym weselem,ktore pewnie i tak macie za ładny kawałek czasu :] ...pozdrawiam

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 9:08 pm ]
a powierzchnia do tanczenia wystarcza chociaz goscie bawili sie tez i przed kominkiem czyli w czesci gdzie nie bylo stołow-ktore stały tylko w czesci za filarami....
_________________

...szczęśliwa.
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 7:58 am   

Powiem wam, że nagle zaczęłam się obawiać. Dekoracje są ok, ale stół ze słodkościami zawiódł mnie bardzo. Wydaje się ubogi- ledwie trzy patery ciast, a wszystkiego tak mało! Nigdzie nie widziałam czegoś podobnego. Właścicielka w rozmowie ze mną zapewniała że ciasta pochodzą z dobrej cukierni i jest ich dostatek. Ponadto owoce nie są odpowiednio skrojone, w restauracjach dba się o to, aby goście mogli zjeść np pomarańczę bez zalania się sokiem i krojenia owocu na drobne kawałki. Chyba muszę ponownie odwiedzić Casa i zadać więcej pytań...
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 12:52 pm   

witam
nasze wesele juz za tydzień :P sala jest piekna zwlaszcza teraz jak ja rozbudowali.Dekoracja kwiatami jest śliczna , do tego moge sobie sama wybrać kwiaty jakie tylko chce.Ciasta są dokładane, więc nie braknie spokojnie pytałam .
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 3:21 pm   

Dziękuję za tę wiadomość:-)
Chyba teraz mogę spać spokojnie.
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 4:07 pm   

Jeżeli mogę się wtrącić to wyrażę swoją opinię.

lineczka śpij spokojnie - miałem przyjemność rejestracji zabawy weselnej na tej sali w ostatnią sobotę - bardzo miła i sprawna obsługa, bardzo smaczne posiłki, super wystrój, fajny klimat sali. Warto tam robić wesela.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 8:29 pm   

Czyli za te 313 dni (sic!) zobaczę to wszystko na własne oczy :P
Pozdrawiam wszystkich sympatyków Casa de fiori.
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:29 am   

ja tez sie troche uspokoiłam :) po waszych wypowiedziach

pozdrawiam
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 12:59 pm   

O jednym zapomniałem - teoretycznie jest mało miejsca dla tańczących gości. Piszę teoretycznie, gdyż goście mogą również tańczyć w miejscu gdzie stoją stoły. Ale wiążę się to z problemem nagłośnienia tej przestrzeni przez kapelę, a jeżeli filmowiec korzysta tylko z mikrofonu podpiętego do kamery to na filmie dźwięk nie będzie pierwszej jakości.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 2:07 pm   

elvid_videofilmowanie napisał/a:
O jednym zapomniałem - teoretycznie jest mało miejsca dla tańczących gości. Piszę teoretycznie, gdyż goście mogą również tańczyć w miejscu gdzie stoją stoły.


własnie a czy myśli Pan że orkiestre mozna ustawic gdzieś indziej niz tam gdzie jest to podwyzszenie? np zaraz przy wejsciu gdzie barek jest ? czy jak Pan był na tym weselu to stoły były tylko tam za filarami czy zaraz przy wejsciu tak na granicy kominka tez? bo ja własnie mysle ze to miejsce mozna wykorzytsac do tanca - to miał Pan na mysli?
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 3:09 pm   

Co do kwiatów i dekoracji - to w koncu są w cenie czy nie? Izka napisala, ze kwiaty były dodatkowo płatne, a w menu jest przecież napisane, ze to jest w cenie. Pogubiłam się...
 
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 3:10 pm   

my mamy w cenie gości, a ślub za 4 dni :P teraz martwię sie tylko o akustykę
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 3:28 pm   

mjmj2010 napisał/a:
elvid_videofilmowanie napisał/a:
O jednym zapomniałem - teoretycznie jest mało miejsca dla tańczących gości. Piszę teoretycznie, gdyż goście mogą również tańczyć w miejscu gdzie stoją stoły.


własnie a czy myśli Pan że orkiestre mozna ustawic gdzieś indziej niz tam gdzie jest to podwyzszenie? np zaraz przy wejsciu gdzie barek jest ? czy jak Pan był na tym weselu to stoły były tylko tam za filarami czy zaraz przy wejsciu tak na granicy kominka tez? bo ja własnie mysle ze to miejsce mozna wykorzytsac do tanca - to miał Pan na mysli?


Jak ja byłem to stoły były od samego wejścia do barku. Czy kapela może grać w innym miejscu - tego nie wiem, to już raczej z właścicielem sali proponuje ustalić.

Sala, obsługa i jedzenie są naprawdę super, jeżeli macie tylko taką możliwość to dajcie znać kamerzyście, żeby przygotował się prawidłowo do rejestrowania dźwięku za zabawy - żeby nie sfilmował tylko gości tańczących obok kapeli (bo tak jest dobre nagłośnienie) a resztę sfilmował z daleka.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 3:31 pm   

Kwiaty są w cenie ale Izka pewnie chciała jakies inne od jakiejs dekoratorki i dlatego pewnie dopłacała

słuchajcie co do muzyki na sali to przeciez włascicielka mowiła ze kolumny sa na tej sali ze stołami więc chyba problemu nie będzie co?

teraz tak sobie pomysłałam ze nie będzie jak tanczyc wężyka hehehehehheeh (bo mało miejsca )

ehh ja i tak myslę że będzie ok, gości napewno zachwyci piękno sali a wszyscy na raz napewno tańczyć nie będą także zmieszcza sie na parkiecie :)

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 3:35 pm ]
elvid_videofilmowanie napisał/a:
Jak ja byłem to stoły były od samego wejścia do barku.


kuuurczę a ja myślałam ze to miejsce jest wolne ... tak jak to jest na zdjęciach Izki , jak byłam oglądać salę to jak sie wchodziło to dopiero od tej wyskokości jak był kominek były stoły .. chodzi mi o to że nie stały żadne stoły przy kibleku ani przy wejscu na sale taneczna teraz juz nie wiem...

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 3:38 pm ]
to odpowiedx Izki
izka80 napisał/a:
[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 9:08 pm ]
a powierzchnia do tanczenia wystarcza chociaz goscie bawili sie tez i przed kominkiem czyli w czesci gdzie nie bylo stołow-ktore stały tylko w czesci za filarami....


czyzby teraz się cos pozmieniało ??

magdaw84 ty wiesz najlepiej bo byłas tam niedawno pewnie ustalac menu to gdzie w koncu te stoły stoją ?
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 3:59 pm   

wszystko zależy od ilości gości, my mamy 140 osób , stoły będą stać od kominka do środka sali, przód ma być wolny tam od strony barmana.Sala jest piękna , kwiaty można wybrać jakie się tylko chce , my mamy róże takie jak w mojej wiązance ślubnej.Tort wybraliśmy tradycyjny tez przybrany różami ,mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze...
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 4:11 pm   

mjmj2010 napisał/a:


[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 3:35 pm ]
elvid_videofilmowanie napisał/a:
Jak ja byłem to stoły były od samego wejścia do barku.


kuuurczę a ja myślałam ze to miejsce jest wolne ... tak jak to jest na zdjęciach Izki , jak byłam oglądać salę to jak sie wchodziło to dopiero od tej wyskokości jak był kominek były stoły .. chodzi mi o to że nie stały żadne stoły przy kibleku ani przy wejscu na sale taneczna teraz juz nie wiem...


Spokojnie, widocznie jest kilka wariantów ustawienia stołów. To że na tym weselu było tak nie znaczy, że jest tak zawsze.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 8:50 am   

magdaw84 napisał/a:
stoły będą stać od kominka do środka sali, przód ma być wolny tam od strony barmana


to super bo ja tez tak właśnie chciałam a myslałam że nie da rady :)
a co do sali to jest suuuper powiem Ci że nie oglądałam żadnej innej tylko ta i się od razu prawie zdecydowaliśmy na nią :)
pozdrawiam :)
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 4:21 pm   

Mam pytanie do dziewczyn, które już miały tam swoje wesela a mianowicie czy można tam ustawić stoły tradycyjnie, tzn zależałoby mi na stole w podkowę lub jakoś w rzędach. Moze to wyda się dziwne ale jakoś nie trafiają do mnie te okrągłe stoły :/ owszem na jakiś bankiet tak, ale nie na wesele.

I druga sprawa: czy myślicie, że zmieści się tam 160 osób, czy może być ciasno? bo z tego co czytałam to magdaw84 chyba masz mieć tam uroczystość w sobotę na 150 osób, proszę daj znać czy nie było ciasno ;)
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 1:46 am   

My mamy na weselu 140 osób mam nadzieje że nie będzie ciasno, sala jest na 200 osób tak powiedziała nam właścicielka.o stoły Bella musisz sama zapytać,ja widziałam tylko okrągłe.do naszego ślubu 2 dni :D
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 9:09 am   

z tego co wiem w CASA maja tylko okrągłe stoły bo o to pytałam, a przy okrągłych stołach tez może byc dobrze , coraz więcej sal ma teraz w opcji okrągłe stoły , tzw. moda amerykańska ;) No ale rzecz gustu jak kto woli , ja wybrałam CASA :)

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2009 12:30 pm ]
Czekamy na relację z wesela :)
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:25 pm   

Dziewczyny nie martwcie sie o okragłe stoly. Bylam juz na 3 takich weselach i jezeli przy stole zasiada osoby w zblizonym wieku nie bedzie problemu z integracja nawet kiedy dane osoby sie nie znaja. Koniecznie wizytówki bo inaczej goscie urzadza maraton do stolików. Głowa do góry.
_________________
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 7:42 pm   

No i po naszym weselichu :-D

W tej chwili mogę napisać tylko tyle, że było super bo zaraz mam poprawiny poprawin w domciu :-) Tyle jedzenia i alkoholu zostało. Jak tylko będę miała więcej czasu to napiszę wszystko co spamiętałam.

Pozdrowionka

[ Dodano: Czw Wrz 10, 2009 2:21 pm ]
sala bardzo podobała sie wszystkim ,stoly były pięknie ozdobione, kwiaty cudowne.jeśli chodzi o jedzenie to nie ma obaw ze czegoś braknie , mieliśmy 140 osób a jedzenia bardzo dużo zostało.ciasta bardzo smaczne i w olbrzymiej ilości więc spokojnie na pewno starczy .Tort wyśmienity goście brali dokładki.polecam roladki z łososiowo -szpinakowe i kurczaka nadziewanego farszem dla mnie pychota.
my jesteśmy bardzo zadowoleni z tej sali
pozdrawiam
Magda i Przemek
Ostatnio zmieniony przez magdaw84 Pon Wrz 07, 2009 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 3:51 pm   

hej :)

Powiedz nam jak to było z miejscem do tanczenia czy jest go wystarczająco , no i to co mnie nurtuje najbardziej czy było wolne miejsce (bez stołów) od razu jak sie wchodzi do sali az tam do kominka? czy tam ludzie tez mogli swobodnie tanczyc? i napisz czy nie ma problemu z akustyka na sali

czekam na odpowiedz

Pozdrawiam
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 3:59 pm   

Hej

Goście tańczyli na sali tanecznej oraz przed nią od wejścia do barmana było gdzie potańczyć i tam głównie się to odbywało. Ogólnie miejsca było dość. Akustyka nie jest za dobra , trzeba powiedzieć orkiestrze żeby wystawiła jeden głośnik na zewnątrz sali tanecznej. Jeżeli chodzi o stoły to było troszkę wolnej przestrzeni żeby postawić kilka dodatkowych stołów. My mieliśmy 140 osób i wszyscy pomieścili się przy 13 stołach(11x12 osób+stół młodych 6 osób+stół orkiestry 6 osób).
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 8:24 pm   

magdaw84: Gratulacjeee! Sto lat sto lat dla Państwa młodych! :wink: Pozdrawiam Was serdecznie!
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:15 am   

kuuurcze to ja bede miała wesele na 100 osób i boję sie że bedą pustki na sali jak u Ciebie było 140 i mówisz ze było wolne miejsce jeszcze...


A powiedz mi jak to z tymi stołami jest czy jak np sala ogólnie ma powiedzmy z 15 stołów a my zajmiemy powiedzmy 12 to te 3 stoja puste tak? nie wynosza które nie sa zajete?

jak to było u Ciebie??

a.. no i może szepniesz nam jaka orkietre mialas , bo własnie jestem na etapie szukania i ciężko mi to idzie :(

Pozdrawiam i serdecznie gratuluję :) :* :*:*:*:*:*
 
 
magdzia504 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 20
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 2:20 pm   

Witaj mjmj2010 :) jeśli chcesz to mogę dać Ci namiary na naszą orkiestre :) nie wiem jak oni stoją z wolnymi terminami ale warto spróbować :) to są cztery osoby - jedna dziewczyna i trzech facetów :) byliśmy juz na 2 weselach z nimi i było naprawdę super :) szykuja się jeszcze trzy wesela w rodzinie również z nimi więc chyba są sprawdzeni :) pozdrawiam
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 2:24 pm   

ooo ! dzięęęęki no pewnie że chcę namiary :)
 
 
TAN 


Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 12:29 pm   

Mało miejsca parkingowego.
Ładnie wykończona
źle rozwiązane rozmieszczenie orkiestty
salka dla palaczy przy parkiecie i klimatyzacji
brak kontaktu orkiestry z gośćmi (wzrokowego)
Stałe miejsce z barkiem
_________________
nie zabijajcie zwierząt to też ludzie .....
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 12:45 pm   

Taa co do tej orkiestry to się zgadzam, ale sa też takie wesela gdzie sa 2 oodzielne sale 1 do jedzenia 2 do tańczenia także nie będzie chyba az tak źle ....mam nadzieję.....


Ogłaszam !! !!

NADAL MILE WIDZIANE KONTAKTY DO ORKIESTRY :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 2:08 pm   

To nie jest wątek o orkiestrach, z pytaniem o takowe zapraszam do wątku "Poszukuję orkiestry" lub "Nasze zespoły", gdzie jest mnóstwo danych teleadresowych.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bratek 

Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 3:49 pm   

TAN napisał/a:
Mało miejsca parkingowego.
Ładnie wykończona
źle rozwiązane rozmieszczenie orkiestty
salka dla palaczy przy parkiecie i klimatyzacji
brak kontaktu orkiestry z gośćmi (wzrokowego)
Stałe miejsce z barkiem

Witam, byłam osobiście w CASA gościem weselnym w br, i oto moje odp. na ww "zarzuty"
-na tego typu imprezy mało gości przyjeżdża samochodami-z wiadomych przyczyn-także miejsca było wystarczająco duzo, wręcz nie był pełny parking
-nie przypominam sobie "palarni" obok orkiestry -to była oranżeria-miejsce gdzie można było sobie usiąśc i odpocząć,(zresztą zrobiona w fajnym stylu...) a palacze wychodzili na zewnątrz, gdzie były ustawione popielniczki i była też ławeczka gdzie można było usiąśc i zaczerpnąć powietrza
-a orkiestra jest po to aby "łapać " kontakt z gośćmi a nie problem ustawienia pomieszczenia-na imprezie na której byłam nie było tego problemu-Było super!!!!!!!
ale to zależy od orkiestry
-a barek....cóż.........rewelacja pomysł!!!!!!!!!każdy z gości trafił bez problemu i ciężko było odejść
także z mojego punktu widzenia sala jest oprócz ładnego wykończenia bardzo praktyczna
i stylowa. Jedzenie SUPER PYSZNE, obsługa sprawna ja bym poleciła każdemu, pozdrawiam wszystkich
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 4:16 pm   

Dzięki że pocieszasz wszytstkie panny z Casa :)

Może odpowiesz mi jak były ustawione stoły na tym weselu na ktorym byłas (czy stoły stały tez przy barku czy tylko tam za filarami )na ile było osób i czy sala nie świeciła pustkami (jeśli wesele było np na 100 osób)

Czy wolne było miejsce tam jak od razu się wchodziło (od barku do kominka) czy ludzie moga tam spokojnie tanczyc czy raczej na sali do tego wydzielonej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl