Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PIASECCY
Autor Wiadomość
Kulchen 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: LDZ
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 9:18 pm   PIASECCY

Witam!
Chciałam uzyskać info o zespole państwa Piaseckich. Czy ktoś mógłby mi szepnąć słówko jak graja i jak wychodzi im prowadzenie imprezy?
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Mar 11, 2009 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chohlikkowa 

Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 10:46 pm   

Podbijam temat bo tez bylabym zainteresowana posluchaniem opinii o tym zespole.
Jedno jest pewne nigdzie nie moge znalezc zadnych utworow granych przez ten zespol a
takze nie moge znalezc strony www tego zespolu.
Z gory dziekuje za wszelkie informacje.
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 12:08 am   

:) Państwo Piaseccy będą u nas grali na weselu 19 września :)
faktycznie nie mają strony inernetowej ani nie ma ich utworów.
Ale po spotkaniu z tymi osobami wytłumaczą wam dlaczego!!
Zaproszą was na jakieś wesele (pod sale) kogoś żebyście mogli ich posłuchać na żywo!!! a nie demo (demo nie zawsze jest nagrane przez zespół który wam daje to demo)!!!
Ja z narzeczonym byliśmy pod 2 salami weselnymi i byliśmy zachwyceni jak grali!!
mało tego w kościele grają na skrzypcach Ave Maryja też słyszałam i bardzo mi się podobało.
więc może warto się spotkać z nimi by samemu się przekonać :smile:
_________________
 
 
Kulchen 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 4:29 pm   

My zdecydowaliśmy się na ta orkiestrę z wielu względów.
1. Zrobiliśmy wywiad i nie słyszeliśmy jednej negatywnej opinii o tym zespole.
2. Denerwuje mnie teraz, że wszyscy wybierają zespoły po tym, jak wysłuchają kilku utworów w internecie!
Ludzie przecież te utwory brzmią 100% nienaturalnie. Czasem one są lepiej zaśpiewane niż w oryginale. Przecież nie możemy się łudzić, że to co oni nagrywają w studio ( i przerabiają) będzie tak cudownie brzmiało na weselu!!!! A dla mnie to jest non fair i oszustwo!
3. Po rozmowie z Panią Piasecka i z właścicielami sali,gdzie będziemy mieć wesele ( oni bardzo dobrze znają ten zespół) byliśmy już zdecydowani. Jednym słowem robią show w dobrym tego słowa znaczeniu. Przede wszystkim grają oni na tzw "żywych instrumentach". Co prawda liczą sobie dużo, ale dużo oferują. Inny zespół zachwalany na tym forum bierze 3500 a jest ich 4 i graja na gitarze i pianinie ( gdzie wiadomo ze 90% pracy to jest demo;/)
P. P. maja perkusje, skrzypce, gitarę, akordeony etc.

Dlatego wybraliśmy ten zespół. Nie słyszeliśmy ich na żywo, dopiero w czerwcu wybieramy się na wesele ( zaprosili nas by na "żywo" posłuchać tego co maja do zaoferowania). Wtedy będę mogła opisać moje odczucia. Jeśli widzieliście lub słyszeliście ten zespół proszę napiszcie swoje odczucia:)
Pozdrawiam
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 10:24 am   

Czy można prosić o kontakt do zespołu może być na priv lub mail :)
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 2:23 pm   

mjmj2010 napisał/a:
Czy można prosić o kontakt do zespołu może być na priv lub mail


ja tez poproszę ;)

Ewcia mogłabyś napisać coś więcej o tym zespole w tym wątku, na pewno przyda się też innym osobom Twoja relacja ;) jak wygląda zabawa z zespole, czy potrafią bawić gości, organizują może tzw. biesiadę? czy robią długie przerwy, jak wyglądają oczepiny w ich wydaniu itd... generalnie prośba o wszelki info na ich temat ;)
_________________
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 12:10 pm   

Hejka! Po weselu moge opisać co nam się nie podobało a co podobało!!!

A więc największym minusem jaki bardzo nam sie nie spodobał to to że orkiestra około 5 dni przed ślubem poinformowała nas że usługa będzie roższa o 500 zł a dlatego że wszystko drorzeje np artykuły spożywcze jak np pomarańcze (wszystko rozumię ale tymi pomarańczami nie grają) a jak niezapłacimy tych 500 zł to koledzy ze społu moga gorzej przdękać w struny. (Wkurzona już byłam na maxa)
żeby było mało to usługę która mieli wykonac całkowicie za darmo czyli granie w kościele na skrzypcach to policzyli sobie 200 zł. No ale co 5 dni przed slubem zmienie orkiestre?! Zapłaciliśmy za całe wesele z poprawinami 6000 zł

No i wokalistka podeszla sobie do naszych wazonów z kwiatami i sobie wzieła 3 wiązanki bo mamy ich duzo. To mi się bardzo niespodobało już miałam powiedzieć to odawaj 500 zł bo już dużo wam zapłaciliśmy!!!

Orkiestra grała ładnie. Kazdy sie bawił .robiła sobie przerwy ale niedługie.
jesli chodzi o oczepiny to widziałam ciekawsze ale nie było tragedi bo to akurat można sobie ustaliś z orkiestrą przed weselem.

W poprawiny mielismy tak piękną pogode że mieliśmy grila i goście wogóle nie chcieli siedzieć na sali tylko w ogrodzie i orkiestra byla zmuszona wyjść na oród i pograc przyśpiewki. I naprawde fajnie to wyszło.

ogólnie gdyby nie ten problem co napisałam na początku było by nawet całkiem całkiem!!! :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 2:21 pm   

ewcia29 napisał/a:
No i wokalistka podeszla sobie do naszych wazonów z kwiatami i sobie wzieła 3 wiązanki bo mamy ich duzo.

:zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony:
Brak słów!
_________________
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 2:18 pm   

uuu ..no to nie ciekawie. kiedyś dawno byłam na weselu jak grali ale oni grają same latino kawałki. a zrobili jeden wyjątek i jak to nazwali ...zagrali żart muzyczny w postaci Wolność.....
Moja rodzina jest raczej nastawiona na typowe wesele. Na taki klimat trzeba klienta.
 
 
Kasjca 

Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 4:18 pm   

Piaseccy zostali nam poleceni przez znajomych, podobno fajny zaespół, co niekoniecznie pokrywa się z opiniami powyżej. piasecki potrafi poprowadzić imprezę od strony "wodzirejskiej", a jego żona ma niezły głos. Może ktoś potweirdzić te informacje????? Plisss help! :-)
 
 
misiaczki 

Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 12:32 pm   Piaseccy

Ehh - niefajnie się czyta takie opinie. My wybraliśmy ten zespół i mam nadzieję że będzie dobrze .
_________________
kate
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 6:51 pm   

Piaseccy grali u mnie 5 lat temu i u mojego brata w październiku i uważam, że to dobry zespół. Nie każdy lubi takie klimaty, ale generalnie uważam, że mają repertuar nieco inny niż słyszałam jako gość na weselach. Jest do tańca, ale utwory oryginalne i nie zgodzę się, że tylko latino. Ale "Żono moja" nie grali i chwała im za to ;) Świetnie wyczuwają nastrój, w dobrych momentach robią przerwy albo zmieniają tempo. Gdyby tylko nie zapuścił sobie włosów :?

Zdecydowaliśmy się na ten zespół nie dlatego, że oglądałam demo, tylko po prostu pan Piasecki owinął mnie sobie wokół palca podczas pierwszej rozmowy ;) A polecił właściciel restauracji, w której było wesele.
 
 
chohlikkowa 

Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 7:38 pm   

My jesteśmy świeżo po weselu bo zaledwie kilka dni i u nas również grali państwo Piaseccy. I zarówno my, rodzice jak i wszyscy goście byli zachwyceni. Uważam, że nie mogliśmy lepiej trafić. Zupełnie nie zgodzę sie, ze grali same kawalki latino, bo muzyka byla roznorodna, Panstwo Piaseccy sa bardzo otwarci na propozycje mlodych i gosci, przed weselem poprosili nas o liste utworow i wykonawcow, ktorych lubimy, zeby poznac nasz gust muzyczny i grac to co lubimy najbardziej.
Pan Piasecki radzi sobie swietnie z prowadzeniem imprezy, potrafi zachecic gosci do zabawy i caly zespol gra i spiewa tak, ze nogi same tancza mimo 35 stopniowego upalu:)
Sa przesympatyczni i nie zamienilabym ich na nikogo innego:)
 
 
wojtekdent 

Wiek: 37
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: brzeziny
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 12:23 pm   

Hej! Mam prośbę czy ma może ktoś film z wesela jak grają Państwo Piaseccy?
Jak ustalacie z nimi granie oraz prowadzenie imprezy?
 
 
Kasjca 

Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 5:43 pm   PIASECCY

Piaseccy grali u nas na weselu 19 czerwca 2010. Osobiście jestem z nich bardzo zadowolona. Goście praktycznie nie schodzili z parkietu. Wielkim plusem był brak krępującej ciszy podczas posiłków - w tym czasie puszczona była cichutko miła dla ucha muzyka. Faktem jest, że nie jest to "kapela weselna", wg mnie to po prostu fajny zespół muzyczny, trochę latino (ale nie za dużo), trochę jazzu, trochę tradycyjnej muzyki na taką okazję. Nie narzucaliśmy im repertuaru, wyszliśmy z założenia, że są profesjonalistami i powinni grać to, przy czym będą bawić się nasi goście - nie zawiedliśmy się - repertuar zmieniał się wraz z humorem tańczących ludzi;). Jeżeli chodzi o oczepiny - trzeba z nimi ustalić, czego się oczekuje, w tej kwestii są raczej "minimalistami". Jeśli chodzi o "zabierania kwiatów ze stołów" - no cóż, my sami daliśmy Pani Piaseckiej bukiet w ramach podziękowania-nam zapewne kwiaty by się zmarnowały, a ona mam nadzieję, choć przez chwilę miło nas wspominała. My na pewno ich i nasze wesele będziemy wspominać miło, nawet bardzo...
Powodzenia wszystkim przyszłym pannom młodym ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl