Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ENIGMA" w Rzgowie
Autor Wiadomość
angela1235 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 8:48 pm   

Byłam tam na weselu w czerwcu 2010 u bliskich znajomych, więc wypytaliśmy ich o wszystko (tym bardziej, że sami też zarezerwowaliśmy termin na 2011 rok).
Po pierwsze: największą zaletą tej sali jest właściciel. Oglądaliśmy oczywiście kilka sal i na każdej rozmawialiśmy z właścicielem (albo z kimś wytypowanym do oprowadzania Klientów) i w porównaniu z resztą pan Witek jest po prostu bezkonkurencyjny :) Kontaktowy, przejęty, zaangażowany... Po prostu jeszcze mu się chce o to wszystko dbać :)
Sala sama w sobie jest bardzo elegancka i bez dodatkowego "przystrajania" jest jak dla mnie piękna.
Obsługa też bez zarzutu. Posiłki były roznoszone szybko i do wszystkich gości docierały w miarę jednocześnie, więc nikt nikomu nie patrzył głodnym wzrokiem w talerz :lol: Kawa i herbata była co jakieś 10-15 minut roznoszone na tacach. Ale oczywiście jeżeli komuś czegoś brakowało, to w każdej chwili mógł poprosić kelnera/kelnerkę, którzy cały czas przewijali się na części jadalnej (bo sprawdzali chociażby czy nie trzeba donieść soków).
Jedzonko pyszne. Oczywiście zależy co się wybierze. Na tym weselu, na którym my byliśmy, było jak dla mnie trochę za mało przystawek i wydawało mi się, że jest trochę pusto na stołach,ale to była tańsza wersja. My wybraliśmy tą droższą i mamy nadzieję, że będzie wystarczająco dużo jedzenia i wzrokowo i nie tylko :D
To takie pierwsze przemyślenia, które nasuwają mi się na myśl. Ale proszę o bardziej szczegółowe pytania, to też postaram się na nie odpowiedzieć :)
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 11:33 am   

Dziękuje ci bardzo angela1235 .MY tez mamy termin na sierpień 2011 ( sierpień) i owszem P. Witek jest bezkonkurencyjny .Chciałam sie upewnić ze nic sie nie zmieniło jesli chodzi o dobre opinie :) :) i sie uspokoiłam -dziekuje i życze udanych przygotowań ;) ;) ;)
_________________

 
 
angela1235 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 3:37 pm   

My też mamy wesele w sierpniu :D
 
 
Justyna_86 

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 7:32 pm   

Ja mam wesele 9 lipca tego roku i tez z niecierpliwością czekam na nowe komentarze!!!!!!!:)
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 5:56 pm   

No to czekamy na relacjee!! !!
_________________

 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 3:54 pm   

Skrótowa opinia z mojego dzienniczka:

Cena 170-190 zł/os., 2000 zł zaliczki, szatnia dla gości i pokój dla młodych na prezenty z sejfem (nie miejsce noclegowe), dekoracja w cenie (świeże kwiaty), noclegi w hotelu WIR 40 zł/os. (hotel 1,3 km od sali), możliwość schłodzenia wódki, stół wiejski, rybny etc. i inne bajery - koszty ustalane indywidualnie, fontanna z czekolady mała w prezencie od firmy. Co do kwestii ceny za talerzyk, to jest ona ustalana zawsze indywidualnie. Za przykładowe menu (4 ciepłe posiłki z deserem, tortem etc.) + stół wiejski byłoby to w tym roku 180-185 zł, z możliwością podwyżki w przyszłym w zależności od cen. Dwie sale - jadalna i taneczna, łączone w ten sposób, że ok. 50% gości w sali jadalnej widzi sporą część zabawy na parkiecie. Sala nowa, w jasnej tonacji. W sali jest klimatyzacja oraz ogrzewanie. W części tanecznej fajny kryształowy żyrandol. Menedżer pan Witek bardzo kontaktowy i dobrze przygotowany do rozmów z gośćmi. Z zewnątrz sala nie prezentuje się zbyt okazale, ale do dogadania są altanki etc. - mimo wszystko nie jest to jednak ogród ani nic w tym stylu. Bardzo ucieszyło nas niezwykle kulturalne rozwiązanie - możliwość wstępnej rezerwacji terminu bez wpłacania jakichkolwiek pieniędzy. Jeżeli znajdzie się inna para chętna na nasz termin, menedżer po prostu do nas dzwoni i pyta czy w ciągu 3-4 dni bylibyśmy w stanie udzielić mu ostatecznej odpowiedzi i umówić się na podpisanie umowy. Sala naprawdę ładna, pokrowce na krzesła w cenie, wszystko czyściutkie i świeże. Znajoma mojego M. była tam na dwóch imprezach rodzinnych a jej rodzice na weselu, i bardzo chwali jedzenie. Nie jest to sala najtańsza jak na miejscowość pod Łodzią, ale ma swój niezaprzeczalny urok.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 5:58 pm   

JUSTNA _86- JAK TAM WESELE W ENIGMIE
CZEKAMY NA NOWE RELACJE:):) mam nadzieje że dobreee:) :D
POZDRAWIAM
_________________

 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 8:39 am   

Sala świetna - tylko daleko ;)

bawiłam się na weselu znajomych.

Wystrój: bardzo ładny - elegancki
Jedzenie - mega smaczne (najlepsze z weselnych jakie jadłam)
Obsługa: świetna
Nad wszystkim czuwał p.Witek - ze wszystkim można było się z nim dogadać.

Pokój dla młodych i sejf

na zewnątrz - duży parking w kostce

łazienka - ładna, ale na uwagę zasługuje fakt, że w kabinkach brak jest jakiegokolwiek zamka ;) więc tylko przymykasz drzwi ?

Za wesele z poprawinami zapłacili jakieś 270/280 zl za talerzyk ( w tym stół wiejski)

Moja ocena (od 1 do 6): 5 (nie dałam 6, bo sala jest na serio daleko - z mojego punktu widzenia)
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
Aga1987 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 11:43 am   

Hej dziewczyny :)
Bawiłam się na tej sali rok temu u znajomych :)
Sala bardzo ładna, elegancka, ładne kolory, jedzenie bardzo dobre, obsługa ok.
My byliśmy bardzo zadowoleni, udane wesele.
Jedyny minus dla Mnie to to że sala do tańczenia jest osobno...
Ale ogólnie polecam :) :)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:01 am   

a ja wczoraj, i w sobote...........opisze wszystko.........ale do tej pory nie bylam na lepszym weselu,

wlasciciel mistrzostwo swiata,
jedzenie .........przepyszne
obsluga na medal


kurcze nie ma ani jednej rzeczy do ktorej mozna byloby sie przyczepic
nawet orkiestra powiedziala( TIME z)e najlepsza sala na jakiej byli
to chyba cos znaczy
wiecej opisze jak odzyje :)
_________________

 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 1:07 pm   

NOOO I PO WESELU !! !!!! A WIĘC TAK
PAN WITEK !! ! REWELACJA GOSCIU
JEDZENIE !! ! PO PROSTU PRZEPYSZNE PYCHOTKA
OBSŁUGA !! !! CZADOWA , PRZESYMPATYCZNA , NICZEGO NIE BRAKOWAŁO NA STOŁACH , ONI TO CHYBA ROBOTY BOOO TAK SIE SZYBKO UWIJALI
SALA PRZEPIĘKNA ,DEKORACJE Z KWIATÓW WITEK NAM ZROBIŁ PIEKNAA A BYŁA AMARANTOWAAAA!!!!!!!!!!!!!!GOŚCIE ZACHWALALI CAŁY CZAS !! TEGO JEDZENIA ILE BYŁOOO I ŁOSOŚ JAKI PYSZNY BYŁ,,,TORT ,,DESER REWELUNIA!!!!!! NO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO BYŁO CZadowo ,piękniee ,, ---na pewno zrobimy tam chrzciny w przyszłościiiiiiiiiii jak bedzie dzidzia!!!!!,panie witku wielki szacun!!!!!!DZIĘKUIEMYYYYY 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
_________________

 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sie 15, 2011 11:53 am   

Jesteśmy świeżo po swoim ślubie, emocje już opadły więc chętnie podzielimy się swoją opinią na temat sali Enigma w Rzgowie.

Wesele udało się w 200%.

1. Wystrój sali bardzo elegancki. Sala taneczna nie jest całkowicie oddzielnie. Dla nas był to atut, że można było spokojnie zjeść i porozmawiać na sali. Ci którzy mieli ochotę i tak bawili się na parkiecie, więc uważam, że nie ma to specjalnie znaczenia czy sala jest połączona czy nie.
2. Jedzenie pyszne, różnorodne, i przede wszystkim na bieżąco donoszone więc zawsze na stole było coś nowego i świeżego. Mięsa podawane w małych porcjach w kilku rodzajach, bez ograniczeń ilościowych, tak więc każdy mógł spróbować.
3. Współpraca na linii kuchnia obsługa na najwyższym poziomie, na nic nie było trzeba czekać dłużej niż 5 minut. dbali żeby na stole nie brakowało wódki i soków. Wszyscy goście byli zachwyceni!!
4. Kontakt z managerem sali Panem Witkiem był super! Właściciel potrafił dopasować się do wszystkich naszych potrzeb, jak również sam proponował dużo ciekawych rozwiązań. Miły, otwarty i na prawdę profesjonalny.
5. Jeśli chodzi o odległość to oczywiście wszystko zależy od tego gdzie jest ślub. My mieliśmy ślub na drugim końcu Łodzi a mimo wszystko zdecydowaliśmy się na tę salę. Obawialiśmy się, że będą problemy logistyczne ale nic takiego nie miało miejsca (wynajęliśmy autobus mpk i on dowiózł większość gości na salę).
6. Warto podkreślić, że na poprawinach było nowe, całkiem inne menu. Żadne danie ani przystawka nie powtórzyło się drugiego dnia.

Wszystko było na prawdę ekstra, do tej pory wszyscy zachwycają się salą, jedzeniem i profesjonalną obsługą. Pewnie nie napisaliśmy o wszystkich plusach więc zapraszam na priv jeśli ktoś ma jakieś pytania.

Aha, jeszcze cena! Porównując do średniej ceny sal, jakie oglądałam to zdecydowanie jedna z lepszych propozycji, jeśli dodać do tego jakość to na prawdę cena jest bardzo atrakcyjna.

Zdecydowanie POLECAMY!!!!

Ostatnio zmieniony przez juanita Pon Sie 15, 2011 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hardtoforget 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 9:52 pm   

Sam pozytywne opinie, mam nadzieje, że sala "nie popsuje się", bo za rok mamy w niej ślub :) Puki co brzmi zachęcająco :)
Dziewczyny- czy któraś z Was planuje na tej sali lub już miała wesele z okrągłymi stołami? Jeśli tak, proszę o zdjęcia i relacje co o tym myślicie...
 
 
Paulina Daniel 

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 1:48 pm   Sala weselna "Enigma" w Rzgowie

Enigma to lokal najwyższej kategorii. Już sama sala prezentuje się niezwykle okazale - jest estetyczna, niezwykle gustownie urządzona, ma wyjątkowy klimat. Architekt wyraźnie się postarał :D Całości dopełnia przepiękny ogród i ławeczki (kto chce, może się w trakcie wesela przejść/wypalić papieroska).

Dekoracje były przepiękne (wszystko właściciel konsultował z nami). Nie było problemu, by zmieścić na sali barmana, wiejski stół i ekran do rzutnika (chcieliśmy na nim pokazać kilka zdjęć). Mieliśmy około 90 gości i było jeszcze sporo wolnego miejsca.

Obsługa stała na bardzo wysokim poziomie. Już od wejścia goście byli kierowani na wskazane miejsca parkingowe (najdalej ci, co zostawali do końca, bliżej ci, którzy musieli wyjechać wcześniej). Parking był zamykany, wszyscy zmieścili się w środku, więc nikt nie musiał się obawiać o swój samochód ;) Kelnerzy dwoili się i troili - każdy z gości dostawał od razu kawę/herbatę/czysty talerz, alkoholu nigdy na stołach nie brakowało, a ciepłe posiłki pojawiały się momentalnie.

Jednak na największe uznanie zasługuje sam właściciel - pan Witold był po prostu NIESAMOWITY! Tak cudownego i wspaniałego człowieka moglibyśmy szukać ze świecą! Pomagał nam w każdej kwestii, dzielił się pomysłami, proponował lepsze rozwiązania, zawsze był pod telefonem, zawsze był dostępny. W trakcie samego wesela nigdy nie musieliśmy go szukać, zawsze był tam, gdzie go potrzebowano. Proszę sobie wyobrazić, że o 12 w nocy pojechał do sklepu tylko dlatego, że jeden z gości zażyczył sobie... słodzik zamiast cukru. Wspaniały, niesamowity człowiek! Będziemy mu wdzięczni do końca życia!

Jeśli chodzi o wrażenia naszych gości to wszyscy byli zachwyceni. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie - była tam nawet mała kanapa dla starszych osób, które chciały popatrzeć jak młodzi szaleją na parkiecie :P

Mówią krótko: lokal możemy polecić wszystkim. Dobra zabawa w eleganckim miejscu gwarantowana! Brać w ciemno.
Ostatnio zmieniony przez Paulina Daniel Wto Sie 23, 2011 1:57 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 9:07 am   

no właśnie - nie ma żadnych świeżych wpisów. Może ktoś miał w Enigmie wesele w te wakacje i może napisać co i jak ?
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 11:51 am   

ostatnie 5 wpisów jest o weselach z tych wakacji -ja mialam w sierpniu i było cudnie !! :D
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:00 pm   

jupik napisał/a:
no właśnie - nie ma żadnych świeżych wpisów. Może ktoś miał w Enigmie wesele w te wakacje i może napisać co i jak ?
a przeczytałeś te wpisy? Bo chyba wesele w sierpniu 2011 mozna podciągnąc pod wakacje :roll:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:55 pm   

Oj gapa ze mnie - jakoś spojrzałam na sierpień i pomyślałam, o styczniu :?
To no wpisy z tych wakacji (i wcześniejsze też) są zachęcające więc pozostaje tylko podjechać i obejrzeć salę na żywo :cool:
Dziewczyny, a miałyście może gości przyjezdnych, których nocowałyście w tym hotelu w pobliżu ? Może wiecie jakie tam sa obecnie ceny i ile mają pokojów? (ja planuję sporo przyjezdnych..)
Dzięki za wszelkie info :eek:

[ Dodano: Pon Paź 10, 2011 7:30 pm ]
nevermind - mój termin zajęty :-(
 
 
marzen.marzen 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: łódź/gdynia
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 10:07 pm   

Witajcie:-)
Postanowiłam dodać nową opinię, tym razem z chrzcin, które odbyły się 23go pażdziernika:-)
Wesele mieliśmy w 2009r i powiem szczerze, nie wyobrażałam sobie innego miejsca na chrzciny. Było fantastycznie, nie wiem jak to możliwe, ale jedzenie było jeszcze pyszniejsze niż dwa lata temu! Niczego nie brakowało, wszystko pięknie podane, obsługa fantastyczna! A krem z białych warzyw...REWELACJA - wszyscy goście byli zachwyceni - nawet Ci najbardziej wybredni:-)
Co do Pana Witka, to już tyle zostało tu komplementów napisane, że pozostaje mi się tylko pod nimi podpisać:-) Fantastyczny człowiek, który wie jak zadbać o klientów!
Gorąco polecam to miejsce, bo niestety jest takich niewiele. Nawet w kwestii dojazdu warto się pomęczyć;-)
Jeśli ktoś chce więcej szczegółów, to zapraszam na priva.

Pozdrawiam:-)
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 10:29 am   

W imieniu moim i mojego męża gorąco dziękujemy panu Witkowi i całej załodze Enigmy za nasze wspaniałe wesele :)

Po prostu nie wiem od czego zacząć, było tak super. Mój Pan M. po naszym weselu powiedział, że teraz nigdy nie zrobiłby już żadnej imprezy w miejscu, gdzie nie ma managera przez cały czas.

Jedzenie – Przepyszne i w dużej ilości. Krem z białych warzyw rzeczywiście cudowny, obiad z 3 rodzajami mięs do wyboru wyborny, pyszny tort, wspaniałe przystawki. Wszystko uzupełniane na bieżąco, nawet fantazyjnie wykrajane ozdoby z owoców które podjadałam. Jedzenie pakowane dla gości do odbioru po weselu, zostało go całkiem sporo. Radzę przy ustalaniu zdać się na pana Witka i kucharza, oni bardzo dobrze wiedzą, co schodzi. Stół wiejski bogaty, okazał się prawdziwym hitem imprezy i przez pewien czas stała do niego kolejka. Stanowczo polecam! Do tego mini fontanna z czekolady w przezencie od sali – wg mnie wystarczająca.

Wystrój – Piękna sala i bardzo gustownie przystrojona żywymi kwiatami. My mieliśmy dekoracje w fioletowo-niebieskim łączonym z zielonym. Manager sali pan Witek dysponuje zdjęciami z poprzednich wesel, ale radzę przejechać się zobaczyć salę na żywo – my zamówiliśmy dekorację, którą oglądaliśmy właśnie przed czyimś weselem, żadne zdjęcia tego nie oddadzą tak dobrze. W cenie pokrowce na krzesła, przybranie z żywych kwiatów etc. Dwie sale łączone – taneczna i jadalna – w ten sposób, że część gości na sali jadalnej widzi sale taneczną. Dodatkowo na sali tanecznej jest też kanapa dla odpoczywających/oglądających. Aranżacja sali jadalnej pod naszą ilość gości idealna – mieści się na niej ponad 100 osób, a przy naszych 65 wyglądało tak (dzięki ozdobom kwiatowym, lokalizacji stołu wiejskiego i z fontanną z czekolady) jakby była wypełniona do końca.

Obsługa – Marzenie! Talerzyki zmieniały się na czyste zanim ktokolwiek zdążył zauważyć, jedzenie stale donoszone na stoły, panie i panowie uśmiechnięci i przyjaźni. Nie widziałam nigdy na żadnym weselu tak dobrej obsługi kelnerskiej.

Elastyczność i wygoda – Dzień przed weselem dostałam informacje od 2 osób, że proszą o posiłki wegetariańskie. Skoro już działałam w ich sprawie, to poprosiłam także pana Witka o posiłek z ryby na parze dla mojej przyjaciółki z problemami żołądkowymi. Wszystko zostało załatwione bez najmniejszego problemu, w bardzo krótkim terminie i z dużą kulturą. Tort został przygotowany i ozdobiony pod kątem naszej, dość nietypowej, figurki. Alkohol przywieźliśmy na salę dużo wcześniej i został dla nas przechowany. Wszystkie sprawy z salą załatwiałam z poczuciem, że „nie ma problemu”. Za 10 zł od osoby zapewniony został transport gości do Łodzi (przy 4 osobach w samochodzie), zaś do hotelu partnerskiego był on za darmo (!). Na sali jest pokój dla Młodych z kasetką na przechowywanie prezentów i kanapą do odpoczynku. W łazience damskiej stał koszyczek z przyborami do szycia, tamponami i wkładkami higienicznymi (!). Naprawdę nie wiem, jak można było wszystko zorganizować bardziej perfekcyjnie.

Podsumowując - nie wyobrażam sobie wesele w innym miejscu :)
DZIĘKUJEMY!!!

[ Dodano: Nie Cze 03, 2012 3:20 pm ]
Pozwolę sobie zamieścić zdjęcia stołu wiejskiego i sali dla par które zastanawiają się nad Enigmą :)






_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 8:12 pm   

Ponieważ w minioną sobotę bawilliśmy się na sali w Enigmie więc napiszę parę słów z perspektywy gościa.

Jedzenie - pyszne! kelnerki uwijały się w mgnieniu oka aby na każdym stole nie zabrakło przysmaków. Wspaniałe mięso, przystawki i ciasta, nie słyszałam aby ktokolwiek się skarżył na menu. Stół wiejski obfitował w wędliny, kaszankę i inne przekąski - kelnerki kroiły mięso na bieżąco.

Sala i jej wystrój - Sama sala jest bardzo elegancka i gustowna, pięknie wystrojona, w kolorystyce bukietu panny młodej co ładnie ze sobą współgrało i dodawało uroku - na każdym stole stały długie wazony z czerwonymi goździkami z których opadały długie liście. Mały minus który zauważyłam to taki że sala taneczna wydała się chwilami zbyt ciasna dla dużej ilości gości.

Zdjęć sali nie robiłam, ale zdjęcia wstawione powyżej oddają jej cały urok.

Byliśmy bardzo zadowoleni i jako goście czuliśmy się dopieszczeni w 101% :)
_________________
 
 
 
KiM 

Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 10:48 am   

W ostatnią sobotę mieliśmy tam własne wesele. Brak mi słów, żeby opisać w sposób oddający rzeczywistość, moje zadowolenie z tej organizacji. Generalnie podpisuję się obiema rękami, nogami, ale przede wszystkim całym sercem pod wszystkimi pozytywnymi opiniami nt. sali Enigma i przede wszystkim jej właściciela - Pana Witka.
Wszyscy już pisali o tym, że jedzenie przepyszne. Goście byli szalenie zadowoleni, chwalili, że jedzonko było świeże, gorące, a przede wszystkim, że smakowało jak domowe. Zachwycano się ciastami, i kilkoma daniami które polecił Pan Witek.
U nas zamiast stołu wiejskiego stanął stół serowy, pięknie udekorowany, pełen różnego rodzaju przysmaków serowych, ale także świetnie przygotowanych do nich dodatków, a wszystko to razem zrobiło na prawdę furorę.
Obsługa fantastyczna, biegali, podawali posiłki, donosili, bez przerwy podawali kawy i herbaty, sprzątali, a przez całe wesele żadnego z nich nie opuścił uśmiech.

Natomiast Pan Witek - człowiek Anioł. Więcej nie trzeba dodawać.

Wszyscy w Enigmie, na czele z Witkiem sprawili, że w tym dniu czuliśmy się na prawdę WYJĄTKOWO.

Dziękujemy!
Ostatnio zmieniony przez KiM Sro Sie 22, 2012 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Justyna_86 

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 9:07 pm   

Enigma to sala którą śmiało w ciemno mogę każdemu polecić:) Było naprawdę super obsługa zawsze miła uśmiechnięta zawsze pod ręką, pan witek super gość można się ze wszystkim dogadać nie robi żadnych problemów. Jeśli chodzi o jedzenie to naprawdę bardzo smaczne i dużo. Wszystko podawane jest małymi porcjami, ale jak się tylko coś kończy to zaraz donoszą nowe i świeżutkie. Jak dla mnie nie było żadnych zarzutów, dlatego też zastanawiam się czy nie robić tam chrzcin naszego malucha:)
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 12:39 am   

Potwierdzam wszystkie pozytywnie opinie i pozdrawiam Pana Witka i tak z ciekawości spytam jak tam remont w trakcie, czy już po.
A jeżeli po to może ktoś napisać (najlepiej z zespołów które grały przed i po) jak zmiany wpłynęły na akustykę ?
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
nowa_mloda 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 7:07 pm   

Bawiłam się w "Enigmie" na weselu w ubiegłym roku. Z perspektywy gościa mogę polecić w 100% :) I to przepyszne jedzenie.... mniam :]
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:56 am   

W ostatnią sobotę bawiliśmy się w Enigmie i mogę tylko potwierdzić powyższe opinie: jedzenie bardzo smaczne! Po rosole podano trzy rodzaje mięsa serwowane w mniejszych porcjach- dobry pomysł, bo można spróbować wszystkiego po trochu ;) Na stołach przystawek było w sam raz i w trakcie wesela były uzupełniane, donoszone np tatar z jajkiem przepiórczym. Tort wyśmienity :!:

Obsługa rewelacyjna- bardzo sprawna i kontaktowa. Kawa, herbata przynoszona od razu po poproszeniu ;) Wszystkie dania przynoszone były ciepłe.

Sala- elegancka, podzielona na część taneczną i jedzeniową- fajne rozwiązanie przejścia pomiędzy nimi. W toalecie damskiej był również koszyczek z przyborami do szycia, podpaskami i lakierem do włosów- przydane :wink:

Mogę szczerze polecić Enigmę. Już nie mogę się doczekać kolejnego wesela- pod koniec czerwca :razz:
_________________
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 3:43 pm   

Witam wszystkich :)
Poważnie zastanawiam się nad zorganizowaniem swojego wesela w tej sali, dlatego też uprzejmie proszę o radę osoby, które miały przyjemność organizowania tam wesela :)
Sala bardzo mi się podoba, jednakże mam pewne obawy związane z organizacją. Właściciel mówił, że tak za 190 zł można zorganizować już takie dobre wesele, jeżeli chodzi o ilość/jakość jedzenia i dekoracje. Martwi mnie tylko, że generalnie nie ma żadnych konkretów, cena zależy od tego, co się ostatecznie wybierze. Pole manewru jest bardzo duże, warto pochwalić, ale z drugiej strony wolałabym nie dowiedzieć się, że ostateczna cena za talerzyk znacząco różni się od pierwotnie planowanej. W innych salach pole manewru może i mniejsze, ale są jakieś takie generalne ramy i cena jest bardziej przewidywalna. Jak to było w Waszym przypadku? Czy np. przy podpisywaniu umowy właściciel konkretyzuje to wszystko? Nie ma potem niespodzianek?
Dodatkowo, pamiętacie może jak była u Was liczona orkiestra, czy dzieci? 100% ceny talerzyka, czy jakieś zniżki?
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 29, 2014 3:02 pm   

Witam! Ponownie bawiłam się w sali Enigma, tym razem organizowaliśmy chrzciny i muszę przyznać, że tak jak poprzednio wszystko było w jak najlepszym porządku. Jedzenie bardzo dobre, a obsługa pierwsza klasa. Pan Witek o wszystko zadbał i niczym nie musieliśmy się przejmować :) . Super zaskoczeniem były zabawy dla dzieci i specjalnie przygotowany dla nich kącik do zabaw. Gorąco polecam i już czekam na kolejna imprezę, tym razem wesele znajomych.
 
 
tysia1986 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 9:09 am   

Witajcie! Podpisaliśmy już umowę na organizację wesela na tej sali... ale ostatnio 2 znajomych mocno niepozytywnie wypowiadało się o jedzeniu :( czy macie jakieś nowe wieści? bardzo chciałabym się uspokoić, że kulinarnie będzie OK :)
 
 
AgniechaD 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 11:08 am   

Enigma to raczej ostatnie miejsce w Łodzi i okolicach, o którym można byłoby powiedzieć, że jest coś nie tak z jedzeniem :) Bawiliśmy się jako goście niedawno, po raz drugi, bo pierwszy dwa lata temu. Nic się nie zmieniło - bardzo wysoki poziom i tyle. Sala może nie każdemu przypasować, bo to jednak zawsze dwie oddzielne - orkiestra na pierwszej, goście na drugiej, ale na pewno nie jedzenie i cała reszta. Pozdrawiam. Agniecha.
 
 
tysia1986 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 11:44 am   

:) :) :) Agniecha - dzięki!!! właśnie nie chciało mi się wierzyć, że sala z "kiepskim" jedzenie dysponuje tak niewieloma wolnymi terminami na 2015... ale po takim poście od razu spokojniejsza jestem 8)
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 5:29 pm   

Kolejna niezapomniana impreza w Enigmie już za mną, tym razem z perspektywy gościa weselnego.
Cóż mogę powiedzieć -było super!
Mimo upływu czasu sala wciąż piękna. Jedzenie przepyszne, wszystkiego pod dostatkiem, a i wybór ogromny. Tort po prostu palce lizać. Obsługa w pełni profesjonalna, zanim zdążyłam pomyśleć o kawie czy herbacie już któraś z kelnerek pytała czy podać coś do picia.
Gorąco polecam zarówno z perspektywy organizatora jak i gościa!
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 29, 2015 9:24 am   

Byliśmy w Enigmie i szczerze oczarowani profesjonalizmem i sympatycznym podejściem właściciela zdecydowaliśmy się na tą salę niemal od razu.. :) sala jest śliczna a ponieważ my nie potrzebujemy wielkiego pałacu (będziemy gościć ok 50-60 osób) wydaje się być idealna :)
_________________


 
 
Malwa26 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 19, 2015 10:52 am   

Polecam Restaurację ENIGMA w 100%! Właściciel przemiły, obowiązkowy i uczciwy. Jedzenie przepyszne! Obsługa zawsze miła i pomocna! Sala bardzo ładna. Same plusy! Polecam!!!
_________________
Malwa
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 12:20 pm   

Jesteśmy świeżo po naszym kameralnym weselu, które odbyło się w Enigmie.
Nie potrafię opisać naszego zadowolenia. Pan Witek jest niesamowitym profesjonalistą. Dba o każdy szczegół.. Kiedy my nie mieliśmy na coś pomysłu, właściciel potrafił nami właściwie pokierować i podpowiedzieć co będzie dla nas najlepsze. Każdy moment wesela był fantastyczny.

Obsługa miła i profesjonalna.
Jedzenie? BAJKA !! Duże ilości i fantastycznie przygotowane ;)
Nie wspominam już nawet o wystroju, bo był nieziemski !
Dużą wygodą była opcja rozwożenia gości przez kierowcę

Wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Goście również byli bardzo zadowoleni (a wierzcie, że było kilka bardzo wymagających osób, które uwielbiają wszystko krytykować)

Nie zapomnę tej imprezy do końca życia i oczywiście POLECAM !
_________________


 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 5:52 pm   

Fotografowaliśmy co prawda na komunii, ale sala zrobiła na nas również duże wrażenie. Piękny wielki teren. Wszędzie czyściutko. Ładnie podane jedzenie :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
sarah_manning 

Dołączyła: 09 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 12:56 pm   

Bardzo się cieszę, że są tak dobre opinie o Enigmie, bo nasze wesele się tam odbędzie :lol:
Po rozmowie z panem Witkiem również wiem, że "będziemy w dobrych rękach", bo zrobił na nas bardzo dobre wrażenie.
 
 
Antonina_5 

Dołączyła: 30 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2018 9:25 pm   

Dzień dobry, czy znajdzie się może ktoś, kto będzie mógł podzielić się swoimi świeżymi wrażeniami po weselu w Enigmie ? Jestem żywo zainteresowana, ponieważ nasze wesele w tej sali już w te wakacje.

Z góry dziękuję :)
 
 
Michal_ndz 

Wiek: 36
Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 01, 2018 11:14 am   

Czesc. Mielismy wesele 26.05 w Enigmie i potwierdzamy swietna opinie na temat tej sali jak i Wlasciciela.
Jezeli chodzi o organizacje wszystko bylo dopiete na ostatni guzik. Wszystko bylo zorganizowane dokladnie tak jak sie umowilismy. Rady Witka bardzo pomocne. Jedzenie po prostu pyszne i duzo (do dzisiaj z jakimi goscmi nie rozmawiam to mowia ze bylo naprawde smaczne).
Obsluga bardzo fajna, profesjonalna, mila i pomocna. Wystroj sali rewelacyjny, piekne, swieze kwiaty i piekny i pyszny tort zrobiony dokladnie na wzor jaki pokazalismy. Impreze prowadzil dj Mateusz i jego rowniez z czystym sumieniem mozemy polecic.
Calosc zorganizowana profesjonalnie. Zarowno my jak i nasi goscie bardzo chwalili sale jak i obsluge. :)
Organizator pomocny i mozna zdac sie niego. :)
Ostatnio zmieniony przez Michal_ndz Pią Cze 01, 2018 2:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antonina_5 

Dołączyła: 30 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2018 8:02 pm   

Super :) Bardzo dziękuję za odpowiedź, a mogę zapytać ilu gości było na weselu ? I czy nie było ciasno przy stołach i na sali tanecznej ?
 
 
Michal_ndz 

Wiek: 36
Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2018 10:37 pm   

Jasne :) 50 osob, a robilismy tylko na "rotundzie" na duzej sali (sala jadalana byla zamknieta).
Jezeli chodzi o miejsce to byla nasza najwieksza obawa, Witek mowil ze bez problemu sie pomiescimy i znowu mial racje :) bylo naprawde w porzadku. Tyle ze juz nie zalecam duzo wiecej osob bo zacznie sie robic ciasno (max 2-4). Zatem jak dla mnie na 52 osoby mozna na samej rotundzie robic bez obaw - sala jest wieksza niz sie wydaje i jest sporo miejsca na tance:)

Naprawde nie masz sie czego obawiac, pisze szczerze i nie jest to reklama. Zarcie zajebiste, wystroj, obsluga i organizacja rowniez :) wszelkie watpliwosci od razu omawiaj z Wlascicielem a on znajdzie lekarstwo na bolaczki i obawy :)
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:27 pm   

Bardzo dobre jedzenie, fajna obsługa!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl