Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ENIGMA" w Rzgowie
Autor Wiadomość
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Mar 06, 2009 2:51 pm   "ENIGMA" w Rzgowie

Hej,

Czy słyszałyście może coś o sali Enigma w Rzgowie?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

edit: poprawiłam tytuł wątku :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 25, 2012 10:12 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
martoszka 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 6:36 pm   

Czesc,
Mam tam zarezerwowana sale na 20.06.09
Mają bardzo ladną sale taneczną i osobno miejsce do siedzenia, chociaz przy mniejszej liczbie osob pewnie mozna zrobic wszystko w jednej.
Maja dwie propozycje menu plus cala mase dodatkow.
Najlepiej jak sama sie z nimi umowisz i zobaczysz :)

Pozdrawiam.

edit: usunęłam link do strony. Takie dane podajemy tylko na priv.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 7:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 11:01 am   

Dzieki za informacje.
Dzwonilam juz i umowilam sie na przyszly tydzien zeby zobaczyc co i jak.
Pozdrawiam
 
 
martoszka 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 12:14 pm   

I jak podobala Ci sie?
W sumie i tak mam juz zarezerwowany termin ale jak ostatnio bylam to jeszcze nie wszystko bylo wykonczone wiec jestem ciekawa opinii.
 
 
asiopek 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 6:28 pm   

Bylam w tej sali dzisiaj wczoraj wieczorem.
Maja bardzo fajne wejscie i sale do tanca, a w glownej sali wlasnie zmieniaja wystroj, ale ogolnie jest bardzo ladnie. U mnie bedzie chyba ok 100 osob wiec wlasciciel zgodzil sie ze jak bede chciala to mozna zrobic impreze tylko w jednej sali zeby nie bylo wrazenia ze jest pusto.
Jeszcze sie nie zdecydowalam ale powaznie rozwazam ta sala.
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 12:47 pm   

Martoszka przepraszam ze dopiero teraz odpisuje.
Dzisiaj ostatecznie sie zdecydowalam i zarezerwowalam sale.
Sala nie jest jeszcze calkowicie wykonczona ale juz widac jak bedzie wygladac. Rozmawialam tez z wlascicielem i powiedzial jak reszta bedzie wygladac po wykonczeniu. Spodobalo mi sie glownie rozwiazanie miejsca do siedzenia i tanczenia. Pomieszczenia polaczone sa tak ze orkiestra nie bedzie przeszkadzac w rozmowach, a siedzac i tak bedzie mozna potrzec na tanczacych. Super sprawa zwlaszcza dla moich dziadkow ktorzy wiekszosc imprezy pewnie przesiedza a tak bede mogli patrzec jak sie bawimy. :)
Ostatnio zmieniony przez agniecha139 Pon Mar 16, 2009 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asiopek 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 1:58 pm   

Obejrzełam już chyba większość miejsc w łodzi i okolicach i chyba też zdecyduję się na tą salę.
Agniecha139, a Ty kiedy masz wesele?
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 2:10 pm   

Asiopek, ja zarezerwowalam na 27 marzec 2010 tak w ramach prezentu urodzinowego :) a Ty kiedy planujesz impreze?
 
 
Pola 

Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 3:41 pm   Enigma

Cześć Martoszka!
Jak tam się udało Twoje wesele w Enigmie?
W sierpniu tez mam tam swoje wesele i jestem bardzi ciekawa czy jestes zadowolona?
Umieram z niepokoju czy wszystko będzie ok? Jak obsługa, jakie jedzonko, jak wystrój sali i stołów? Interesuje mnie każdy szczegół!
Z góry dziękuję za odpowiedź! :)
 
 
marzen.marzen 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: łódź/gdynia
  Wysłany: Wto Lip 14, 2009 2:36 am   ZACHWYT

Witajcie
Jesteśmy właśnie po weselu w Enigmie - zupełnie na gorąco, bo wesele odbyło sie w ten weekend:-)
Muszę przyznać: było BOSKO! Długo poszukiwaliśmy sali, nawet kilkakrotnie zmienialiśmy już zarezerwowane miejsca, ale kiedy w maju trafiliśmy do Enigmy - wybór był bardzo łatwy.
Wesele udało się w 100%, a nawet w 200% :) Zarówno My, jak i Goście jesteśmy zachwyceni ( oczywiście pomijam tych, Gości których krytyka to drugie imię - bo przecież zawsze są tacy!)
Wystrój sali jest bardzo wytworny - dekoracje są zbędne - całości dopełniają jedynie żywe kwiaty. Jedzenie jest rewelacyjne - kucharz jest mistrzem!!! Menu jest świetnie ułożone. Obsługa jest bardzo miła, ale największą zaletą tego miejsca jest Pan Witek - osoba niesamowicie życzliwa i pomocna. Było dla nas ogromną przyjemnością móc spędzić ten wyjątkowy dla nas dzień w tak pięknym miejscu i w takiej atmosferze - zbudowanej przez cały zespół Enigmy:-)
Jeśli ktoś jes zainteresowany zdjęciami bądź innymi szczegółami zapraszam na priva.

Pozdrawiamy:-)
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 7:04 pm   

Witam :)
Również jestem zainteresowana wszelkimi szczegółami na temat wesela w Enigmie :) Mamy ją zarezerwowaną na lipiec przyszłego roku :)
Będę wdzięczna za każdą informację :)
Z góry wielkie dzięki!!!
 
 
mala-pipi 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Paź 06, 2009 1:06 pm   

my takze jedziemy obejrzeć ta sale :) :) narazie jak pytałam znajomych i widze komentarze na forum to same pozytywy zobacze na żywo i napewno zdam relecje :) :) ślub 2011 :) :):):) !! !!!!!!!!!!!!!!
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 1:23 pm   

mala-pipi a czy ktoś z Twoich znajomych miał tam już wesele? Bo jest to dość nowa sala i chciałabym sie dowiedzieć o niej jak najwięcej :) Moje wesele w 2010 :)
_________________

 
 
mala-pipi 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:21 am   

znajomi byli tam na weselu i mowili ze super !! ! ale wiadomo są gusty i guściki :) ja jade w sobote obejrzec sale i porozmawiac z właściecielem :) :) więc okaże sie !! !
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 2:47 pm   

Sala sama w obie jest śliczna, naprawde! A Pan Witek przesympatycznym i bardzo pomocnym człowiekiem :) Można się dogadać :) My jesteśmy zdecydowani juz na Enigmę, niedługo jedziemy podpisać umowę :) jednakże mało słyszałam o organizowanych tam imprezach... A jestem baaaaaaardzo ciekawa :) czekam na Twoja relację i opinie!!!
_________________

 
 
mala-pipi 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 11:17 am   

:) no i po wizycie :) SALA NAPRAWDE SUPER !! ! :) :) WŁAŚCICIEL bardzo sympatyczny i pomocny i widac że do dogadania :) my rownież zdecydowaliśmy sie w 90% na tą sale aczkolwiek bedziemy jeszcze raz oglądać jak bedzie szykowane wesele chcemy zobaczyc na zywo dekoracje jak wygląda jedzenie :) menu proponuje super !! ! .ja jestem za :)
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 1:29 am   

Mój pierwszy post :) Dzisiaj byłam w Enigmie i jestem pod wrażeniem :) Sali, właściciela, ekipy :) Pan Witek - swój człowiek - pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus :)
Dziewczyny dajcie znać jak się udały wesela w Enigmie!
- Jak z miejscem do tańca? Czy to oddzielenie od sali ze stołami nie sprawia problemu?
- Czym tam mogą dojechać goście komunikacją miejską z Łodzi ?
Teren bardzo ładnie zagospodarowany, wystrój elegancki i bez przesadnych dekoracji - jestem za.
Ostatnio zmieniony przez vendi Nie Paź 25, 2009 1:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blondi_m 

Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: piotrków
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 1:01 pm   

Hej dziewczyny! Planuje wesle na 2011, nie byłam jeszcze w Enigmie ale widzę same pozytywne oceny... Planuje tam zajrzeć i obejrzeć tę salę. Mam pytanko, jakie są tam ceny?? Pozdrowionka ;)
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 10:10 pm   Enigma

Hej :) blondi_m Pan Witek traktuje kazde wesle indywidulanie, wszystko zalezy od menu :) jak dla mnie ceny są przyzwoite, bardzo elegancka sala, jedzonko wyglądalo pysznie i dlatego zdecydowaliśmy sie na tę salę :)
_________________

 
 
marta-slawek 

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 8:57 pm   

Temat trochę przygasł. Proszę napiszcie - ci co mieli już wesele - jak wygląda kwestia jedzonka? Czy jest go dużo w ramach karty menu, czy goście byli zadowoleni, czy nie narzekali na ilość jedzonka, czy potrawy są serwowane na tacach (tzn ktos ma chec zjesc dwa kotlety to je dwa) czy na talerzach w formie wydzielonej porcji. Czy po imprezie obsługa pakuje jedzonko młodym do domu? Czy przystawki są urozmaicone, jak to wygląda? Proszę o odpowiedzi młodych którzy są już po, będę wdzięczna za każdą informację.
 
 
kotwbutach 

Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:28 pm   

Witam wszystkich,
Ja mam pytanie może trochę dziwne i naiwne :) ale czy ktoś z Was może ma zarezerwowany termin na październik właśnie w Enigmie i chciałby go odstąpić zdesperowanym narzeczonym? Wiem, że wolny jest jeszcze 30.10 ale niestety dla nas to opcja nie do przyjęcia, bo 3/4 rodziny jedzie przez pół Polski i tuż przed 1 listopada dla nich to nie do zrealizowania.
Sala rzeczywiście piękna i urzekła nas od razu, to była pierwsza, którą oglądaliśmy i potem już żadna inna nam się tak nie podobała. Poza tym jest blisko naszego kościoła i w pobliżu hotel dla gości-idealnie.

Strasznie strasznie mi zależy na terminie październikowym, ewentualnie wrześniowym. Jak ktoś by się zdecydował, to ja baaardzo chętnie...

Pozdrawiam
 
 
 
marzen.marzen 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: łódź/gdynia
  Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:29 pm   opinia na "sucho" po weselu

Witajcie,
Postaram się odpowiedzieć na pytania, tak więc:
- jedzenie podawane było wieloporcjowo - to była akurat rzecz, którą można było ustalić indywidualnie.
- ilość podawanych posiłków była wystarczająca - o ile pamiętam półmiski przygotowane były na 6 osób.
- jedzenie było bardzo smaczne, my akurat nie wybraliśmy jakiegoś specjalnie wyszukanego menu, ale np. jeśli chodzi o przystawki zdaliśmy się na kucharza, co do obiadów to sami dokładnie przygotowaliśmy propozycje, które zostały bez sprzeciwu przyjęte
- ciasta, deser: mus z truskawek i tort zachwyciły gości:-)
- w obawie o to, że jedzenia może być zbyt mało zamówiliśmy dodatkowo podgrzewacze z mięsem. ( mamy bardzo mięsożerną rodzinę;-))Podgrzewacze znlazły się na osobnym stole i muszę przyznać, że cieszyły się ogromnym zainteresowanie - zostały niemalże puste. Ja nawet nie wiem co dokładnie w nich było ( w tym stresie prawie nic nie zjadłam), ale mój małż był zachwycony;-)
- jeśli chodzi o pakowanie jedzenia, to muszę przyznać, że obsługa była tym zdziwiona - sami po poprawinach zapakowaliśmy kilka pudełek przystawek.
- bardzo fajną rzeczą na pewno było to, że poprosiliśmy obsługę, by zajęła się alkoholem - po imprezie rozliczono się z nami bardzo dokładnie - pozostały puste butelki, tak byśmy mogli je przeliczyć.
Jeśli będziecie miały jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę.
Myślę, że warto na koniec dodać, że gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać miejsce na tę wyjątkową uroczystość w 100% byłaby to Enigma:-):-):-)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez marzen.marzen Pią Sty 15, 2010 11:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mala-pipi 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 4:57 pm   

MY TEZ PODPISALISMY JUZ UMOWE W ENIGMIE :) MAM NADZIEJE ZE WYBÓR BEDZIE TRAFNY . ŚLUB DOPIERO 6 SIERPNIA 2011 I MAM NADZIEJE ZE PRZEZ TEN CZAS NIC SIE NIE ZMINI I DO TEGO CZASU BEDE CZYTAC SAME POZYTYWNE KOMENTARZE O TEJ SALI ;:))) .pozdrawiam
 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 11:33 pm   

My też zdecydowaliśmy się na tę salę! Lipiec 2011. Na pewno wszystko się uda! Pan Witek jest super pozytywnym i dobrze zorganizowanym człowiekiem, który nie robi najmniejszych problemów:)
Myślę, że warto umówić się i obejrzeć salę. Widziałam bardzo wiele popularnych jak również nowych sal w Łodzi i niewiele jest równie eleganckich i ładnych co Enigma!
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 5:34 pm   

p.. Witek - ok

sala - wnętrze ok

na zewnątrz - klocek -z drugiej strony wieczorem tego nie widać.
_________________
Tomek
 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 8:54 pm   

Kwestia ustalenia priorytetów:) Ile ludzi tyle gustów.
 
 
jadziunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 5:07 pm   CENY w Enigmie

Czy ktoś mógłby przybliżyć mi sprawę cen w Enigmie!!!
 
 
Justyna_86 

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 9:49 pm   

Jeśli chodzi o cenę wesela to jest to na dzień dzisiejszy koszt 170 zł, jeśli natomiast chodzi o poprawiny to chyba 60 - 70 zł, ale cena może wzrosnąć o 10zł.
Mam ogromną prośbę do tych osób, które miały juz tam wesele. Czy możecie powiedzieć jak wygląda sprawa z salą do tańczenia, ile tam osób może się zmieścić, czy nie będzie za ciasno dla 130 osób?? jestem prawie zdecydowana co do tej sali i strasznie nurtuje mnie ta sprawa:( Boje się , że podczas zabawy(a szczególnie chodzi mi tu o oczepiny) będzie trochę ciasno:((( ,patrząc na ta sale wydaje się trochę mała.
 
 
aga_82 

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Mar 15, 2010 9:43 am   Pilnie poszukuję terminu w Enigmie

Witam,

Pilnie poszukuje terminu na 2010 najlepiej miedzy czerwcem, a wrześniem. Wiem że to w sumie najbardziej chodliwe terminy, ale może akurat ktoś z Was chciałby jakiś odstąpić?
Salę oglądałam juz parę razy niestety wszystkie terminy były juz zajęte, a bardzo zależy mi na tym, aby wesele odbyło się właśnie tam.

Z góry dziękuje za info.
Pozdrawiam
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 12:40 pm   

Aga_82 popatrz w postach w Pilnie odstąpię salę... Tam widziałam, że ktoś chciał odstąpić Enigmę na 4 września...
_________________

 
 
aga_82 

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 2:26 pm   

aneczka_85 ślicznie dziekuję!
Patrzyłam wcześniej na pilnie odstąpię, ale spojrzełam tylko na spis a nie na posty poniżej. Już dzwoniłam :) i umówiłam się na spotkanie.
Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 8:47 am   

aga_82 i jak tam po spotkaniu? Wszystko się udało załatwić?
_________________

 
 
renatka84 

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Ldz
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:03 pm   

Nam tez ta sala bardzo przypadla do gustu, wlasciciel jest osoba bardzo kontaktowa i mamy porownanie do innych, ktorzy nie wiem - z łaski patrzyli na nas wzrokiem (vide Korona)...

Jedyne czego nam brakuje to jakies altanki, teren tak piekny, ze az prosi sie o cos takiego, rozumiem 3 ławeczki wystawiane przed sale, ale czasem taki spacer pod daszek byłby czyms bardzo porządanym - nie mniej jednak - moze kiedys P.Witek zeche i o taki element poszerzyc swój dom weselny. Bo gust ma doskonały i wyczucie świetne....

Pozdrawiamy, wybieramy sie tam na wesele przyjaciol w czerwcu, a my sami - w przyszlym roku - relacje zdam na pewno...
 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 9:08 am   

Z niecierpliwością czekam w czerwcu na relacje:)
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 12:20 pm   

Sala jest cudowna, a właściciel przemiły, ugodowy i chętny do negocjacji. Menu wygląda fantastycznie! Jedynym minusem dla mnie było połączenie sal, ale ostatecznie gotowa byłam przymknąc na to oko... No ale niestety nasz wymarzony termin był zajęty.. :zalamany:
 
 
sunight 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 12:06 pm   

Może jakieś nowe wrażenia z sali - ktoś może był w ostatnim czasie na weselu lub bawił się na swoim i może coś powiedzieć więcej - szczególnie interesuje mnie jedzonko, jakie porcje i czy smaczne. I czy ktoś się orientuje jak to jest jeśli podpisywało się umowę na minimalną liczbę osób powiedzmy 100 osób a z tego wiadomo że będzie np. jednak tylko 80. Czy za pozostałe 20 trzeba płacić czy można to zgłosić właścicielowi żeby już tych osób nie brał pod uwagę?
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 10:31 pm   

sunight ja bede tam gosciem 24 lipca, wiec zdam relacje :) ale na stronie sala wyglada bardzo ladnie :)
_________________
 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:47 am   

Witam :)
Opadły już pierwsze emocje po naszym ślubie więc czas by podzielić się wszelkimi spostrzeżeniami :)
Jeśli chodzi o jedzonko to było go mnóstwo i zupełnie wystarczająco. Mieliśmy 4 ciepłe posiłki podawane na półmiskach- jeden półmisek na 6 osób. Spokojnie wystarczyło, dal nikogo niczego nie zabrakło, a nwet zostało, co mogliśmy po weselu zabrać do domu :) Zimnych zakąsek też było bardzo dużo- aż nawet za dużo :) Z tego co pytałam gości, a wśród nich było sporo kucharzy jedzenie było smaczne, a ciasta i tort to rewelacja :)
Obsługa bardzo symaptyczna i pomocna :) A przede wszystkim p. Witek, który przez cały czas doglądał wesela i zarówno w trakcie załatwiania spraw jak i juz na samym weselu był bardzo życzliwy oraz pomocny :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela w Enigmie pod każdym względem!!! Wszystkim gorąco polecamy ta salę. Jeśli ma ktoś więcej pytań zapraszam na priv.
Pozdrawiam
Ania
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 1:41 pm   

ja wczoraj bawiłam się w Enigmie na weselu przyjaciółki, wszystko ok, sala bardzo ładna, taka klasyczne elegancja, natomiast co do pytania Justyny_86, chociaż nie wiem, czy to nadal aktualne, uważam, że sala jest za mała na 130 osób, oczywiście wiadomo, że nie zawsze wszyscy tańczą, ale tak, jak piszesz, chociażby w czasie oczepin czy pierwszego tańca, uważam, że przy 130 osobach będzie ciasnawo
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
izuś 

Wiek: 35
Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:38 am   

cześć dziewczyny :) orientujecie się może w takim razie na ile osób jest ta sala? my planujemy 150 osób. Sali jeszcze osobiście nie widziałam, ale planujemy się tam wybrać:) a i jeszcze jedno wiecie na ile wcześniej są tam pozajmowane terminy? pozdrawiam Iza:)
_________________

 
 
aneczka_85 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:46 am   

izuś napisał/a:
orientujecie się może w takim razie na ile osób jest ta sala?
planując nasze wesele prosilismy 140 osób; p. Witek mówił, że największe imprezy są organizowane na 150 osób!
izuś napisał/a:
na ile wcześniej są tam pozajmowane terminy?

my rezrerwowalismy salę niecały rok wczesniej, z tym, że to wówczas była nowa sala, niewiele osób jeszcze o niej wiedziało... A i tak terminy czerwcowe, sierpniowe i wrzesniowe były zajęte!
Teraz jak wygląda z terminami, to nie wiem! Proponuję skontaktować się z p. Witkiem! :)
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:59 am   

ja osobiście nie widzę tam 150 osób, zwłaszcza na sali tanecznej, no ale właściciel wie najlepiej
:)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:05 pm   

zgadzam sie ze 150 osob na ta sale to za duuzooo!!bedzie niezły ścisk
my mamy tam wesele w sierpniu na 80 osób i mysle ze bedzie akurat:) :D
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:25 pm   

u mojej przyjaciółki też było ok. 80 - 90 osób na oko i było ok
w części "jadalnej" spokojnie jeszcze parę stołów by sie zmieściło, można jest przestawić etc, więc może nawet 140 osób się pomieści, ale na penwo nie w części tanecznej
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
aga_82 

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 1:44 pm   

U mnie na weselu było 136 osób i miejsca starczyło i do siedzenia i do tańczenia. Na początku miałam obawy czy wszyscy zmieszczą się w sali "tanecznej" podczas pierwszgo tańca, ale było ok. Osobiście jestem bardzo zadowolona i bez wahania zdecydowałabym się jeszcze raz na tą salę.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 10:39 pm   

Za rok będę się tam bawiła to zdam relację :P
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
joko 

Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 1:27 pm   

chciałabym odświeżyć wątek, gdyż poważnie rozważamy salę Enigma, a ja mam jedną poważną wątpliwość: komunikacja sali jadalnej z taneczną.

czy nie brakowało waszym gościom/ Wam kontaktu wzrokowego z taneczną salą?
wiem że drzwi są szerokie, i część gości widzi salę taneczną, ale mam poważne obawy w tej kwestii.
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 1:33 pm   

hmm szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda..z tego co słyszałam, to lepiej jak jest jedna sala.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 2:01 pm   

joko napisał/a:
wiem że drzwi są szerokie, i część gości widzi salę taneczną


to zależy od tego, ilu jest gości, im więcej, tym dalej są ustawione są stoły i wówczas te osoby, które siedzą w drugim końcu niż para młoda, widzą salę taneczną, ale to naprawdę tylko część

ja osobiście też wolę, jak sala taneczna jest połączona z częścią jadalną, ale ta "komunikacja" w Enigmie i tak nie jest zła, ponieważ sala nie jest wielka, więc doskonale słychać muzykę i zespół z sali tanecznej
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 10:05 am   

hmmm !! CZY KTOŚ W OSTATNIM CZASIE BAWIŁ SIE NA SALI ENIGMA -CIEKAWA JESTEM KOMENTRZY OPINIJ ,SALA ,JEDZONKO,OBSŁUGA , :o
POZDRAWIAM !! :lol:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl