Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SOLARIS"
Autor Wiadomość
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 4:57 pm   

Na mnie też Pani oprowadzająca nie zrobiła dobrego wrażenia, obojętna kompletnie, jeden jedyny raz się uśmiechnęła, kiedy powiedzieliśmy, że już wychodzimy :) A muszę dodać, że my byliśmy umówieni... Na zdjęciach sala prezentuje się rzeczywiście bardzo dobrze, jednak ilość światełek w środku, które miałam wrażenie, że są wszędzie i kompletnie nie pasują do reszty wystroju (np. tapet) sprawiły, że chyba się nie zdecyduję, ale to oczywiście kwestia gustu.
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 11:05 pm   

No cóż, na mnie też Pani nie zrobiła dobrego wrażenia, choć też byliśmy umówieni. Odniosłam wrażenie, że i tak ma tylu chętnych, że nie musi się wysilać-nie my to Ktoś inny chętnie weźmie. My się nie zdecydowaliśmy bo: 1. sala dla mnie za zimna - nie jestem królową lodu i lubię ciepłe wnętrza, w Solarisie jest elegancko, na pewno, ale lodowato.. 2. Filar przed młodymi, ech.. 3. Planujemy ok.90-100 gości - parkiet wydał mi się na tą ilość za mały, nie lubię ścisku i przepychanek, i tylko by myślała przed ślubem: zmieszczą się czy się nie zmieszczą? Sala to kwestia gustu. Nas Solaris nie przekonał.
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 11:42 pm   

jupik napisał/a:
Planujemy ok.90-100 gości - parkiet wydał mi się na tą ilość za mały


z tego samego względu nie zdecydowaliśmy się na tę sale, chociaż zapewniali nas znajomi, że się spokojnie wszyscy zmieszczą
_________________
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:38 pm   

uu Ja mam nadzieję, że u nas będzie wszystko wporządku.... No ale niestety wszędzie znajdzie się jakaś wtopa.... a przynajmniej tak sobie to tłumacze ;-) ) My będziemy świetować NASZ dzień za 3 miesiące...oby przybywało tylko dobrych komentarzy ;)
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Sro Maj 09, 2012 12:14 pm   

My się na nią zdecydowaliśmy.. ślub już w lipcu, jednak po Waszych komentarzach zaczęłam się trochę obawiać, ponieważ mam specyficzną sytuacje rodzinna i jeżeli stoliki będą po 5 osób z jednej strony to nie będę w stanie usadzić gości a niestety muszę zrobić to sama.. nie chciałabym przed ślubem mieć jeszcze problemu z ustaleniem tak banalnej kwestii..
My będziemy mieli 90 gości, ale widziałam wesele tam właśnie na ok 100 gości i raczej wszyscy spokojnie mogli się bawić a przy tym nie było pustki na parkiecie..

..może ktoś był tam na weselu lub miał w ostatnim czasie i umiałby coś jeszcze napisać, szczególnie o tym rozmieszczeniu stolików :/
_________________

 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 05, 2012 12:19 pm   wesele 2 czerwiec

Dziewczyny czy któraś z was była może na weselu w sobote 2 czerwca 2012?? Jesli tak powiedzcie mi jak wyglada kwestia jedzenia na stole?? bylismy ogladac sale przed weselem i w sumie widzialam ze na stolach z zimnych przekasek nie bylo za duzo....jesli ktoras z was byla powiedzcie mi jak wyglada to z perspektywy bawiacych sie??
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 3:01 pm   

Wczoraj rozmawiałam z Panem od zespołu i okazało się, że grali tam ostatnio cztery wesela.. o jedzeniu wypowiadał się doskonale.. o sali jako o sali również..

Ponawiam temat, może któraś z forumek była lub miała tam wtedy wesele i mogłaby coś konkretnego powiedzieć.. byłabym baaaaaaaardzo wdzięczna ;)
_________________

 
 
kingusia1989 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: forum
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 12:10 pm   

My mamy wesele 14.08 (wtorek)bo już nie było żadnej soboty wolnej. Mój przyszły małżonek był tam na weselu dwa lata temu i bardzo sobie chwalił obsługę oraz jedzenie, którego był az nadmiar :)
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 6:17 pm   

Kochane moje dziewczyny ja za tydzień mam wesele w solarisie ;-) piątek 13-go :smile: heh choć data nietypowa mam nadzieje, że wesele będzie super !! jedyny znak zapytania to póki co stół wiejski na zewnątrz.. :? .przy takiej pogodzie średnio to widze. No ale postanowimy do czwartku ;-) :razz: Napisze Wam napewno wszystko po weselu a że jestem dośc wybredna nie będę na siłe wychwalać sali, jedzenia czy obsługi jeśli coś mi się nie spodoba ;-) Oby tak nie było!! Do zobaczyska 8)
 
 
premiero81 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 10:06 am   

My mamy wesele w Solarisie 28 lipca, więc już za 3 tygodnie. Od zespołu, który tam grał i od ludzi, którzy byli tam na weselu słyszeliśmy dobre opinie. Miejmy nadzieję, że się potwierdzą. Liczymy zwłaszcza na relację kingusi i gochny (i shy jeśli 21 lipca macie wesele w Solarisie :) ). Pozdrawiamy
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 6:57 am   

premiero81, tak mamy tam wesele 21 lipca.. jeśli tylko będę coś wiedziała na pewno napiszę ;) na razie byłam tam już dwa razy w celu dogadania wielu spraw i jestem troszkę uspokojona.. Pani Edyta wywiera bardzo pozytywny wpływ na stres przed weselny..
_________________

 
 
premiero81 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 8:45 am   

Shy, a ustaliliście coś w kwestii ustawienia stołów? U nas będzie 80 osób. Mam jeszcze pytanie w kwestii kawy, herbaty - Pani Edyta mówiła nam, że kelnerki będą robić gdy tylko ktoś sobie zażyczy. A pytaliście czy istnieje możliwość wystawienia filiżanek i gorącej wody? My o to zapomnieliśmy spytać, choć dla nas to nie będzie jakiś wielki problem jeśli zostanie tak jak jest teraz. Spotkanie z Panią Edytą mamy w najbliższych dniach i też mam nadzieję, że będę zadowolony z jej nastawienia :)
Ostatnio zmieniony przez premiero81 Sro Lip 11, 2012 8:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kianne 

Wiek: 35
Dołączyła: 19 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 10:49 am   

a ja mam pytanie, jak w tym roku jest z ceną za talerzyk? Czy nadal jest to 185 zł/os. czy cena uległa zmianie?
_________________
never let me go
 
 
 
premiero81 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 12:01 pm   

My otrzymaliśmy informację, że w tym roku cena za talerzyk wynosi 190 zł, w zeszłym roku było 185 zł, a miała wzrosnąć maksymalnie o 10 zł.
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 2:20 pm   

premiero81, pytaliśmy o kawę i herbatę jednak nam opcja z donoszeniem ich do stolików bardziej pasuje.. zapowiadali na nasz ślub 30 stopniowe upały, więc myślę, że jeżeli już to ktoś może skusi się na kawę..
Jeśli chodzi o stoliki to Pani Edyta wytłumaczyła mi, jak będą rozstawione (ponieważ robię winietki bardzo mi na tym zależało). Powiedziała jednak, że wszystko zależy od tego w jaki sposób ja rozpisze gości, co też mnie ucieszyło..

kianne, tak, cena za talerzyk wzrosła do 190 zł. Stół wiejski kosztuje 120, gdyby ktoś był zainteresowany ;)
_________________

 
 
premiero81 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 3:00 pm   

Shy, stół wiejski za całość 1200 zł? Nie wiem czemu utkwiło mi w głowie, że za 1000 zł, ale może to cena z zeszłego roku :) Muszę sprawdzić. Dzięki za szybką odpowiedź :)
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 7:26 am   

premiero81, nam wydawało się, że ma kosztować 1500, więc ucieszyliśmy się z "obniżki" hehe
_________________

 
 
Vanilia 


Wiek: 37
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Boat city
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:09 pm   

Byliśmy oglądać 2 tygodnie temu - sala jak dla mnie taka sobie, nie zrobiła na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Do tego, Pani Właścicielka nie miała chyba dobrego dnia, odpowiadała na pytania zdawkowo i z irytacją w głosie - po kilku takich odpowiedziach daliśmy sobie najnormalniej spokój, wiedząc że to i tak nie będzie nasze miejsce.

Z drugiej strony od znajomych pozytywne relacje z wesel w Solaris.
_________________
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 7:44 am   

Vanilia napisał/a:
odpowiadała na pytania zdawkowo i z irytacją w głosie


Ta Pani chyba tak już ma
_________________
Pozdrawiam
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 11:52 am   

Alberto napisał/a:
Vanilia napisał/a:
odpowiadała na pytania zdawkowo i z irytacją w głosie


Ta Pani chyba tak już ma


może nie rozmawialiście z właścicielką tylko z jedną z kucharek, która oprowadza po sali pod nieobecność Pani Edyty. Dla mnie zawsze właścicielka była niezwykle uprzejma i pomocna..
_________________

 
 
Vanilia 


Wiek: 37
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Boat city
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 12:25 pm   

Shy, rozmawiałam z Panią Właścicielką (chyba, że kucharka udawała Panią Edytę:>)

Ja naprawdę nie oczekuję, że Właściciel/ka sali weselnej będą moimi przyjaciółmi. Ale w Solaris czułam się jak natręt - tylko dlatego, że pytam na ile osób może być wesele i ile kosztuje uczta za osobę :>
_________________
 
 
ioopi 

Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 1:06 pm   

mam pytanko 190 zł cena za osobę z poprawinami czy bez? pozdrawiam serdecznie
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 1:27 pm   

Vanilia, to dziwne..

ioopi, to cena bez poprawin za 10 godzin..
_________________

 
 
ioopi 

Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 3:54 pm   

dziekuje za odpowiedz. hmm podoba mi sie ta sala a czy koszt od osoby w piatek jest mniejszy??? byłam tam na weselu w zeszlym roku i organizacja byla super, jedzonko pyszne . My siedzielismy przy stole po jednej stronie 5-osobowym, jedna para wyszla wczesniej i byli niezadowoleni poniewaz Mlodzi usadzili ich na przeciwko siebie a nie obok... W sumie tez bym tak nie chciala siedziec.
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 5:41 pm   

Cytat:
czy koszt od osoby w piatek jest mniejszy???

najlepiej zadzwonić i zapytać..

Cytat:
jedna para wyszla wczesniej i byli niezadowoleni poniewaz Mlodzi usadzili ich na przeciwko siebie a nie obok...

naprawdę dojrzałe zachowanie :/ należy też zrozumieć Młodych, że czasem ciężko pousadzać wszystkich tak, by siedzieli koło tych, koło których chcą lub gdzie chcą.. jedno z nich mogło sobie w czasie wesela przestawić krzesełko po drugiej stronie i już, nikt by nic nie powiedział.. ale najlepiej się obrazić.. jak kiedyś sami będą usadzać gości to życzę im, żeby tez ludzie się poobrazali, bo jest nie po ich myśli.. samolubne zachowanie..
_________________

 
 
kingusia1989 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: forum
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 11:00 pm   

Cały czas mi się wydawało, że za stół wiejski płaci się 1000, a beczułka na bimberek jest czy trzeba skądś kombinować?? My jak rozmawialiśmy z Panią Edytą to powiedziała, ze w tym roku cena za talerzyk jest 185- chyba, że to jest cena dla nas bo wesele nasze wypada we wtorek.
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 3:26 pm   

Hej dziewczyny!! My już po ;) ) Piątek 13-go naszym dniem :smile: muszę wam powiedzieć, że jesteśmy baaardzo ale to bardzo zadowoleni. Zacznę od ceny. My płaciliśmy za talerzyk 180 zł. JEDZENIE- bardzo ale to bardzo dobre. Krem z borowików REWELACJA. gorące posiłki bardzo smakowały wszystkim. nawet najwiekszy łasuch nie wyjdzie głodny!! Jeśli chodzi o jedzonko na stołach szczerze mówiąc próbowalam rano i to jak Panie kucharki znosiły. Nie mam żadnych zastrzeżeń a i goście mówili, że im smakowało. Stól wiejski- 1200 zł- Super. Jedzenia duuuuużo i bardzo smaczne. Szynki( nóżka świńska) tak dobrej już dawno nie jadłam!! rewelacja. Zostało nam tyle tego, że bedziemy chyba miesiąc jeść!! Jedynym minusem dla pary młodej jest stół na zewnątrz, dla gości to super sprawa na miejscu gościa była bym bardzo zadowolona :mrgreen: natomiast dla młodych średnio. dlaczego? otóż goście spędzają tam mnóstwo czasu. Papierosek, bimberek, przegrycha i tak wciąż i wciąż :kwasny: . jasne, że goście i tak wyjdą na papierosa ale zapalą i wrócą a niestety jak mają taki arsenał to już ciężko ich zabrać na sale. PANIE KUCHARKI- oraz Panie obslugujące i pani Edyta super się spisały!! co chwilę pytały czy czegoś nie potrzeba, kawa, herbata, capucino a nawet czekolada na gorąco. Super kobitki z uśmiechem na twarzy, obrotne jak nie wiem co. bardzo równe babeczki i na koniec nawet brudzia się napiły :smile: SALA- super, czysto, w wc pachnąco, wysprzątane, zero brudu. gościom bardzo się podobała nam też. rewelacyjne są te lustra. My mieliśmy wesele na 65 osób i jak na ta liczbe osób sala idealna. heh nie było tłoku bo część gości na bymberku :zly: aleee myślę ze na 100 osób może być ciężko. klimatyzacja chodziła, akurat mieliśmy troszkę chłodniejszy dzień więc drzwi do ogrodu pootwierane gorąco nie było. Co do wódeczki polecam schłodzić ja w ZAMRAŻALCE. My tak zrobiliśmy i powiem szczerze, że zimna była tylko chwilę. Jednak przy takiej liczbie osób ciepło sprawia, że chwila moment i wódka ciepła a wiadomo, że jak wódka ciepła gość zły heheh polecam więc zamrażalkę. Reasumując moją epopeje POLECAM Solarisa w 10000000 % !! ! nie miejcie zadnych obiekcji ani obaw. My już Pani Edycie zapowiedzieliśmy, że za 2 lata robimy tam chrzciny heheh Mam nadzieję, że troche wam pomogłam!! Buziaki

[ Dodano: Pon Lip 16, 2012 4:32 pm ]
Jeśli chodzi o beczułki na bimber jasne, że mają. Jak macie możliwość to sprawcie sobie dwa rodzaje, my mieliśmy właśnie dwa i goście chwalili, że jeden taki 2 inny. :smile:
 
 
kingusia1989 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: forum
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 8:32 pm   

Kochana dziękuje Ci bardzo za odpowiedz z tymi beczułkami :) A ile kupowaliście wódki?? Bo my mamy taką samą liczbę gości i nie wiemy dokładnie niestety ile tego alkoholu kupić, żeby nie zabrakło gościom.
Czyli w takim razie czekamy na nasz Wielki Dzień 14.08 :)

[ Dodano: Wto Lip 17, 2012 10:57 am ]
A jak wygląda sprawa z pilnowaniem wódki i ogolnie alkoholi w Solarisie?? Czy pilnują tego kelnerzy, czy np ojciec panny młodej?? Bo na każdej sali jest inny zwyczaj.
 
 
Jolanta87 

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 11:07 pm   

Witam ;) Chciałam się dowiedzieć w jakiej cenie są pokoje w sali Solaris i czy tam się płaci za osobę czy za pokój. Byłabym wdzięczna gdybym szybko otrzymała odpowiedź. ;)
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 5:37 am   

Jolanta87, pokój dla Młodych jest w cenie sali, każdy następny dwuosobowy 100 zł.
_________________

 
 
Magic1993 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: LODZ
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 6:37 pm   

ja byłem na urodzinach - było w porządku
_________________
Magic Maro
 
 
1szymek1 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 9:45 am   

Jolanta87 napisał/a:
Witam ;) Chciałam się dowiedzieć w jakiej cenie są pokoje w sali Solaris i czy tam się płaci za osobę czy za pokój. Byłabym wdzięczna gdybym szybko otrzymała odpowiedź. ;)

100 zł pokój 2 os.
150 zł pokój 4 os.
_________________
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 12:26 pm   

Ile wcześniej trzeba tą salę rezerwować?i jeżeli ktoś wie to ile jest pokoi gościnnych :smile:
 
 
kianne 

Wiek: 35
Dołączyła: 19 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 12:25 pm   

my mamy wesele w maju 2013, rezerwowaliśmy salę w na początku listopada 2011.
_________________
never let me go
 
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 1:43 pm   

dziękuję za info:)a ile zaliczki trzeba wpłacić przy podpisaniu umowy? :wink:
 
 
Serenity 


Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 5:27 pm   

2 tysiące zł :)
_________________
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 7:19 pm   

:)to tak jak wszędzie :) a czy jest jakiś DJ przypisany do sali?w sobotę jadę pooglądać co :P nieco;)
 
 
Serenity 


Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 7:23 pm   

Pani Ewa może zaproponować parę zespołów, jeśli nie macie. Zależy na jaki termin szukacie, bo na 2013 mogę Ci powiedzieć że wszystkie są zajęte, bo sprawdziłam ;) Ale nie jest tak, że ktoś jest murem przypisany.
_________________
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 7:34 pm   

:)Dopiero maj 2014:)ale powiem szczerze ,że niektóre sale już mają zaklepane terminy w tym czasie !!niezły biznesik) 8) my raczej chcemy DJ może ktoś poleci na razie spodobał mi się DJ Rembi i DJ Yarro.
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 8:08 am   

kingusia1989, przepraszam, że dopiero piszę ale wróciliśmy z podróży :smile: My kupiliśmy 130 butelek zostało nam ok 50 sztuk. Jeśli chodzi o pilnowanie wódki dostajecie pomieszczonko z lodówkami czy w naszym przypadku z zamrażalką i tak trzymacie alkohol. Pokój zamykany na klucz. U nas tata Pana młodego "ogarniał" starszych a brat młodego młodszych. Kluczem sie wymieniali ;-) )
 
 
kingusia1989 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: forum
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 10:34 pm   

gochna Dziękuje Ci bardzo za info :) Bo unas muszę przypisać tą rolę komuś tylko niestety brak chętnych :P :( A jak z jedzonkiem? Wszystko dobre? smakowało? No i najważniejsze Tort :D Pani Edyta daje jakieś smaki do wyboru ? My dopiero za półtora tygodnia idziemy wszystko ustalać już dokładnie, ale chcę być dobrze przygotowana do tej rozmowy :)
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 3:35 pm   

kingusia1989, o tym czy smakowało możesz przeczytać kilka postów wyżej :smile: moja epopeja jest baaardzo zachwalająca ;-) co do tortu sa 2 opcje do wyboru albo śmietankowy albo biało czarny z owocami. my wybraliśmy bialo czarny z owocami i szczerze mówiąc był lekki i bardzo dobry ;)
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 6:35 pm   

dobra to teraz ja napiszę. Od razu mówię, że jestem obiektywna, bo tak jak w przypadku zespołu, (który zresztą nachwaliłam (ale zasłużyli!!)) chcę napisać to, co póxniej może pomóc przyszłym parom.. przecież o to tu chodzi..
zaczynając od poczatku to byłam mega pozytywnie nastawiona do sali, bo Pani Edyta robi niesamowie wrażenie i jest naprawdę pomocna w kazdej sprawie i od samego poczatku.. po przyjezdzie na salę, wszystko jest pięknie naszykowane, właścicielka czeka z Mamami na Młodych i wychodzi to bardzo miło, u nas na powitanie był szampan, ale w sumie nie omawialismy wcześniej, żeby pic wódkę - to mi się bardzo podobało.. Po toaście młodzi wkładają kieliszki do woreczka i rzucają za siebie - super efekt ;)jedzenie jest prze pyszne. wszystki dania, które były podawane znikały w mgnieniu oka, szczególnie polecam ostrawą zupę gulaszową z indyka i żurek (mniam). Każda prosba z naszej strony była spełniana w mgnieniu oka, co tez bardzo sobie cenię (moja babcia potrzebowała czystej wody mineralnej, bo normalna była z mięta i limetką, Pani Edyta od razu załatwiła sprawę, nawet nie wiedziałam kiedy)..sala jest świetna, elegancka, wszyscy goście bardzo ja chwialili, ponadto stoł wiejski zaje**. jak całe życie jestem na diecie to na weselu zjadłam chyba z 5 kromek chleba ze smalczykiem, bo był tak boski, że nie mogłam sie opanować :)
teraz przejdę do minusów (chociaż na wstępnie zaznaczę, nie jestem pewna czy rzeczywiście to mialo znaczenie, ale minusy pojawiły sie po tym jak Pani Edyta musiała zejść z "posterunku" bo źle się poczuła): bardzo mało ciasta, panie kucharki kazały zdejmowac ciasto ze stołów, bo tylko tyle było. Pakowałam je dla gości w bardzo małe pudełka a nie wszyscy dostali, nie mówiąc o tym, że do domu nic nie zabralismy. jka na 80 osób to baaaardzo duzy minus. Ponad to u nas po północy byłl bardzo mało gości i tylko jakias 1/3 jadła żurek a pomimo tego nie zostało go ani trochę, chociaż miałamnadzieję, że w niedzielę się dzięki niemu wyleczę - wiem, że to niby drobnoski, ale jednak wywołały pod koniec niepotrzebne nerwy i niesmak...
Jeśli chodzi o pokoje to jest ich ok 10, bardzo ładnie użądzone, z łazienkami.. naprawdę full wypas.. pokój Młodych w cenie akażdy nastepny 100 zł prz czym można go zamówić nawet o 5 nad ranem...
Podsumowując sala warta uwagi i nie żąłuję, że się na nią zdecydowaliśmy.. jestem tylko ciekawa czy gdyby Pani Edyta była na sali do rana byłyby tez takie problemy z ciastem itd .
_________________

Ostatnio zmieniony przez Shy Czw Lip 26, 2012 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
premiero81 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 12:21 pm   

Dziękuję Shy za relację. Cieszę się, że wesele się udało. Gratulacje i dużo szczęścia!!! :) Zapytamy dzisiaj Panią Edytę o ciasto i żurek (bo też go wybraliśmy). Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez premiero81 Pią Lip 27, 2012 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Serenity 


Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 5:53 pm   

Bardzo ciekawa opinia Shy, ciekawe czy taka sytuacja miałaby miejsce gdyby na sali była obecna do końca p. Edyta. Ktoś może opowiedzieć czy takowe rzeczy działy się, gdy na sali do końca była właścicielka ?
_________________
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 8:26 pm   

Serenity, wiesz mnie nie interesuje jakby to było gdyby... ja organizowałam tam wesele i nie jestem w pełni zadowolona a Pani Edyta nawet jeśli opuściła salę powinna zapewnić odpowiednią obsługę..
_________________

 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 10:04 am   

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że takiej sytuacji nie było. U nas też pani Edyta wyszła jakoś po północy ale wydawało mi się, że nadal wszystko jest wporzadku.Kucharki donosiły- oczywiście jest pewnien limit godzinny, to jasne. My np tez barszczu ( wybraliśmy właśnie go) nie dostaliśmy do domu ale podejrzewam, że moze dlatego, że daliśmy tylko jeden słoik spory i w nim dostaliśmy krem z borowików. Może nie mieli w czym go dać nie wiem, ale z kim nie rozmawiam to zawsze kuchnia wydaje tylko i wyłącznie 2 dania a w szczególności mięso, raczej nie spotyka się, żeby dawali zupy, przynajmniej w moim otoczeniu tak mi dziewczyny mówiły.
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 1:45 pm   

gochna, u nas w rodzinie, kto nie organizował wesela zawsze dostawał zupy i wszystko za co zapłacił.. wiesz dla mnie np było krepującym to, że gościom, którzy wychodzili musiałam zdejmować ciasto ze stołów bo niby nic nie zostało na kuchni... z taka sytuacja nigdy się nie spotkałam, bo na jakim weselu byśmy nie byli zawsze dostawaliśmy ciasto od Młodych a tu wyglądało to średnio... Ps.w naszym przypadku pojemniki były a nie dostaliśmy ani jeden ani drugiej zupy, zapłacone było za 80 osób było ich ok 70 więc chyba raczej coś powinno zostać..
_________________

 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 2:04 pm   

Shy, Jasne, że powinno zostać. U nas ciasto nie było za bardzo rozchwytywane więc ciężko mi cokolwiek stwierdzić. Co do zup dla mnie osobiście było zaskoczeniem kiedy na poprawinach teściowa odgrzewała krem z borowików bo wiedziałam, że zup otrzymywać nie będziemy tak samo jak jedzenia ze stołów. Ja tam brałabym wszystko w koncu za to się płaci a jak szynka nie wyglądała by apetycznie to piesek miałby frajdę. Szczerze mówiąc żal mi bylo jak widzialam ile jedzenia zostało na stole po wyjściu gości jednak nic z tego nie dostaliśmy..oprócz owoców, które nadawały się do zjedzenia... może trzeba to ustalić na samym początku że zabiera się dosłownie wszystko i tyle. Shy, a mieliście stół wiejski na zewnątrz czy wewnątrz?
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 2:35 pm   

gochna, ustalałyśmy to pobieżnie z mamą, która mówiła, że przywiezie pojemniki żeby zabrac wszystko co zostało.. dla mnie po prostu jest to dziwne, bo na innych salach wszystko dawali.. co by nie powiedzieć ja nie płaciłam pieniędzy po to, żeby Panie kucharki się najadły, bo one przychodzą do pracy a nie na imprezkę..

mieliśmy stół na zewnątrz, jednak o niego się nie przyczepię, ponieważ wszystko z niego zostało zabrane.. tego dopilnowała moja mama..
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl