Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SOLARIS"
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 11:03 am   

Michauek, widziałeś ten ogródek? Za wielu gości to tam nie wygonisz ;)
_________________
chez alma |
 
 
ola_z 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 4:41 pm   

Mialam wesele w Solarisie 30 września br.
W sumie jestem zadowolona, ale są i wady.
Roznoszą jedzonko na pólmiskach, ale wiele osób skarżylo się, że do nich wszystko nie docieralo. Poza tym pólmiski są bardzo gorące, a goście nie wiedzą jak mają je sobie nawzajem podawać.
Panie kelnerki nie byly estetycznie i jedolicie poubierane, szcególnie utkwila mi w pamięci Pani w przeroczytej koronkowej bluzce z widocznym biustonoszem.
Mięsko smaczne, poza Strogonowem, który przypominal zupę ...
Przy wnoszeniu 6 plonących chlebów nie poczekali na nas - mam nadzieję, że zobaczymy wszystko na filmie.
Aha i brat męża odradzal lososia z pólmiska zlokalizowanego przed nami, sama nie jadlam.
Mimo wszystko jestem zadowolona, szczególnie z możliwości wyjścia do ogródków.
U nas bylo 88 osób.
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 10:01 am   

Cyt: Mięsko smaczne, poza Strogonowem, który przypominal zupę ...
Bo strogonow to zupa...
Gorące półmiski....? no chyba o to chodzi żeby jedzenie było ciepłe

:roll:

Obyśmy wszystkie miały takie zastrzeżenia do naszych sal... :)
_________________


:)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 10:04 am   

Linka napisał/a:
Bo strogonow to zupa...

Wydaje mi się, że powinien mieć raczej konsystencję gulaszu, a nie zupy.
_________________
chez alma |
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 10:31 am   

Czy ma ktoś może więcej zdjęć tej sali niż te które widnieją na stronie?
Będę wdzięczna za umieszczenie ich lub przesłanie mi na skrzynkę.
 
 
kingulindka 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 8:24 pm   

ja tez bym bardzo prosila o zdjecia i o informacje aktualne jezeli ktos z Was zna, chodzi mi o cene za os, za dzieci, stol polski i co dla mnie teraz najwazniejsze czy placi sie za wynajem sali osobno...powiem Wam szczerze ze ja juz jestem zalamana tym wszytskim...caly czas cos...caly czas rosna koszta...
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 9:03 pm   

Alma_ napisał/a:
Michauek, widziałeś ten ogródek? Za wielu gości to tam nie wygonisz ;)


Towarzystwo zgrane to sie jakos zagnieżdżą. Nie ma tolerancji dla palaczy ;-)
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 1:26 pm   Solaris

Biore pod uwage rowniez i ta sale, musze powiedziec ze sala ladna bez podzialu na czesc taneczna i jadalna, takze wszyscy sie widza. Ogrod rowniez bardzo ladny.Troszke irytuje mnie sprawa z apartamentem dla nowozencow a wlaciwie pokoikiem.Wszystkie sale ktore maja pokoj gwarantuja go w cenie, a tam trzeba doplacic za pokoj 100 zl. Zrozumialabym to gdyby byl to jakis super apartamnet, ale to jest tylko zwykly pokoik bez zadnych luksosow.
Takze mam dylemant miedzy Yuca a Solarisem.
Prosze doradzcie cos
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 9:12 am   

Witaj ir!!!!

Ogladalam yuce i bardzo mi sie podobala ale jak mozna przeczytac opinie na forum to jedzenie jest fatalne. Moja znajoma byla tam na weselu i potwierdzila plotke co do jedzenia. Podsawowa wada jest to ze jest go bardzo malo i w nie za dobrej oprawie. Sala owszem bardzo ladna ale jak dla mnie to tez odpada poniewaz jest 2 poziomowa ale kazdy lubi cos innego. O solarisie moze powiedziec tylko tyle ze chcialam obejrzec ta sale ale mi sie nie udalo. Raz jak dzwonilam to wlascicielka powiedziala ze nie mozna obejrzec sali a drugim razem sie ze mna umowila i jak juz bylam w drodze to powiedziala mi ze tez nie mozna ale rano w ten sam dzien jak sie z nia umawialam to zapraszala mnie serdecznie. Zrezygnawalam z tej sali to tym jak ta wlascicielka mnie potraktowala. Nie mozna z takimi ludzi robic interesow.

Pozdrawiam
_________________
marza25
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 3:29 pm   Solaris

marza25,

dziekuje bardzo za twoja opinie na temat yuca.
jesli chodzi o Solaris to musialas miec ogromnego pecha.ja nie mialam problemu z zobaczeniem sali, zawsze jak sie umowilam to byla pani, ktora wszystko pokazala i objasnila.Bylam tam 3 krotnie a za czwartym pojechalam podpisac umowe. Moj sasiad robil tam wesele swojej corce i nie mowil aby bylo cos nie tak.co prawda ile osob tyle opinii i zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie narzekal.
ja szukalam sali gdzie jest jedno pomieszczenie do jedzenia i tanczenia.zalezy mi aby wszyscy siebie widzieli.rowniez zwracalam uwage na klimatyzacje i ogrod. no i oczywiscie na jedzenie, bo moja rodzinka lubi sobie pojesc :)
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Mar 03, 2007 2:58 pm   

Witaj ir,

Na poczatku pozdrowienia dla kuzynki. Ja tez przy wybieraniu sali patrzylam na to zeby byla jedna sala i zeby wszyscy sie widzieli dlatego zdecydowalam sie na boryne. Co do solarisu to moze faktycznie mialam pecha ale dobrze ze wyszlo tak a nie inaczej bo jestem zadowolona z boryny.

Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Mar 03, 2007 4:59 pm ]
sorry, zle napisalam pozdrowienia nie dla kuzynki tylko dla rodzinki
_________________
marza25
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 03, 2007 5:16 pm   Solaris

marza25,
dziekuje za pozdrowienia, ja rowniez pozdrawiam Twoja :-)

a jesli chodzi o Boryne to bawilam sie tam na wesele we wrzesniu 2006. Rowniez rozwazalam ta sale i szczerze mowiac to byl ciezki wybor. Ostatatecznie zdecydowalam sie na Solaris ze wzgledu na odleglosc no i ten ogrod. Obie sale bardzo ladne no i jedzonko rowniez jest zachwalane
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 3:14 pm   

Wiatj ir

Zycze milych przygotowan do wesela i powodzenia. Napewno bedziecie sie swietnie bawic.

Pozdrawiam
_________________
marza25
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 6:00 pm   

ja się trochę do nich zraziłam i zrezygnowaliśmy z tej sali. może to nie wystarczający powód, ale moim zdaniem mają trochę olewający stosunek do klientów, nawet nie raczyli odpisać nam na maila. :/
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 9:34 pm   

Witaj asia84

To jest tylko moje zdanie ale mysle ze dobrze zrobilas. Nie wiem czy czytalas moja wczesniejsza wypowiedz ale ja tez mialam problemy z pania wlascicielaka. Nawet nie potrafila sie ze mna umowic na ogladanie sali a jak sie juz umowiala to w polowie drogi na sale jak zadzwonilam do niej zeby powiedziec ze bede 15 minut wczesniej powiedziala mi ze sie ze mna nie spotka nie podajac mi zadnego powodu i oczywiscie nawet jej nie bylo przykro z tego powodu. TOTALNA OLEWKA. Takie sale radze omijac z daleka.

Pozdrawiam
_________________
marza25
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 10:27 pm   

ola_z napisał/a:
Mialam wesele w Solarisie 30 września br.
W sumie jestem zadowolona, ale są i wady.
Roznoszą jedzonko na pólmiskach, ale wiele osób skarżylo się, że do nich wszystko nie docieralo. Poza tym pólmiski są bardzo gorące, a goście nie wiedzą jak mają je sobie nawzajem podawać.
Panie kelnerki nie byly estetycznie i jedolicie poubierane, szcególnie utkwila mi w pamięci Pani w przeroczytej koronkowej bluzce z widocznym biustonoszem.
Mięsko smaczne, poza Strogonowem, który przypominal zupę ...
Przy wnoszeniu 6 plonących chlebów nie poczekali na nas - mam nadzieję, że zobaczymy wszystko na filmie.
Aha i brat męża odradzal lososia z pólmiska zlokalizowanego przed nami, sama nie jadlam.
Mimo wszystko jestem zadowolona, szczególnie z możliwości wyjścia do ogródków.
U nas bylo 88 osób.
Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia,bo będę miała tam wesele w maju 2008 i chciałam zobaczyć trochę wiecej,bo na stronie jest niewiele zdjęc.Dzięki i pozdrawiam
_________________
Witam was
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 22, 2007 8:59 am   

Hej carinka,

ja mam wesele w lipcu 2008 i o nic sie nie martwie. Sasiada corka miala tam wesele 3 lata temu i byli zachwyceni wszystkim.

Teraz szukam orkiestry i z tymi co mialam okazje rozmawiac mowili ze jesli chodzi o jedzenie to jest bardzo smczne, super podane, i jest duuuuzo. Cieszy mnie to tym bardziej ze te opinie uslszalam od ludzi, ktorym nie zalezy na zareklamowaniu sali i raczej sa obiektywni.

Ja juz nie moge sie doczekac
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 4:11 pm   

Witam Was,

Chcialalam podzielic sie opinia o Solaris.
Mamy tam wesele w czerwcu 2008 i musielismy zaklepac sale juz w sierpniu 2006.
Wlasnie z powodu braku terminow w Solaris przesunelismy termin slubu, poniewaz bardzo podoba nam sie ta sala.
Wlascicielka byla bardzo wyrozumiala i profesjonalna. Przytrzymala termin zgodnie z umowa na 2 tygodnie. Moglismy swobodnie obejrzec sale sami i potem jeszcze raz z rodzicami + pokoje.
Bardzo fajni bezproblemowi ludzie.
Wlasciciele pomysleli o wszystkim: ogrodzony teren, odrebny parking dla gosci (kazdy moze pojsc do samochodu jesli potrzebuje), mini sztnia + lustra, klimatyzacja, tanie pokoje na gorze z lazienkami, maly ogrodek, wmenu tort weselny i napoje. Dzieki takiej organizacji nie trzeba zalatwiac oddzielnie pokoi, martwic sie o miejsce do parkowania, zamawiac tortu. Moim zdaniem idealna sala polozona w milym miejscu.
Jesli ja kiedykolwiek otworzylabym, sale weselna wygladalaby dokladnie tak!
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 7:38 pm   

Eve, a czy wiesz jak przedstawia sie cennik jesli chodzi o pokoje? I ile miejsc noclegowych jest w ofercie?
Dzieki! pozdrawiam!
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 7:44 pm   

jesli chodzi o ta salę, to w czasie gdy jedziliśmy i ogladalismy sale, umówiliśmy sie również w właścicielem Solaris. Trzeba przyznać że wejście robi super wrażenie, jest piękne, a dodam że bylismy na tej sali w sobote, godzine przed przyjazdem gości na wesele. Co mnie przeraziło, to szare i za którkie obrusy na stołach, serwetki wtyjniete w kieliszki :/ no i panie z obsługi w fartuszkach w groszki :/ Nie chce was straszyc ale polecam przejechac sie na ta sale właśnie w jakąs sobote i obejżeć jak to wyglada naprawde.
_________________
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 8:04 pm   

ooo, to mnie zmartwilas dominiqsz :( Ja wprawdzie jeszcze nie zaczelam "rajdu" po restauracjach i salach ale na podstawie opinii na forum wstepnie umiescilam solaris wsrod moich faworytow. Jak dla mnie rzeczy typu obrusy, serwetki itp sa wazne i nie chcialabym potkniec tego typu na moim weselu. No nic, i tak bede musiala sie tam przejechac.Teraz przynajmniej moze zwroce baczniejsza uwage na te rzeczy.
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 8:21 pm   

ja nie wiem może ja miałam jakiegos pecha, ale na wszelki wypadek sprawdźwszytsko dokładnie i o wszytsko wypytaj !! ! No i nie ma to jednak jak pojechac na sale w sobote tuż przed samym weselem. Obok wszystkich zalet sali, a tez sie nad nia zastanawialiśmy, niestety jak zobaczyłam te stoły to nie było mowy o wyborze jej.
_________________
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 3:59 pm   

Wlasciwie problem sam sie rozwiazal bo po sporzadzeniu wstepnej listy gosci wyszlo ze bedzie max. 60 osob a na forum dowiedzialam sie, ze wlascicielka nie chce organizowac wesel ponizej 80. Moze to i dobrze...jedna sala mniej do zwiedzenia :wink:
 
 
maddi 

Dołączyła: 09 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 10:23 pm   

Hejak! Jestem wlasnie na etapie analiz wszystkich mozliwych sal, i czytajac o Solaris bardzo sie zachecilam, weszlam na strone, nota bene uboga, i zobaczylam plytki na podlodze, czy fikolka tam sie nie wywinie na tym? Poza tym jak macie mozliwosc podzielenia sie cena za os, to serdecznie dziekuje!!!
_________________
Scared...
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 5:21 pm   

maddi napisał/a:
Hejak! Jestem wlasnie na etapie analiz wszystkich mozliwych sal, i czytajac o Solaris bardzo sie zachecilam, weszlam na strone, nota bene uboga, i zobaczylam plytki na podlodze, czy fikolka tam sie nie wywinie na tym? Poza tym jak macie mozliwosc podzielenia sie cena za os, to serdecznie dziekuje!!!
Witam-cena za osobe to 150zl.Ja bede miala tam wesele w przyszlym roku w maju,ale terminy trzeba rezerwowac przynajmniej 1,5 roku wczesniej.Jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem
_________________
Witam was
 
 
amika 

Dołączyła: 26 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Edynburg
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 6:39 pm   

czesc.
My tez mamy wesele w Solaris w przyszlym roku we wrzesniu a jak w tym roku w marcu pytalam sie o wolne terminy to wlasnie zostal juz tylko nasz :)

Znajoma byla w tym roku w kwietniu wlasnie tam na weselu i bardzo chwalila smaczne jedzenie. W sumie nie zauwazyla zadnych wad sali.

Znalazlam tez na necie film wlasnie z tej sali jak chcecie to mozecie zobaczyc - nie wydaje mi sie ze obrusy wygladaja zle tak jak to kros wczesniej napisal.

film jest na stronie firmy movie studio jako droga na wesele 1.

Chcialam sie jeszcze dowiedziec czy sa w poblizu tej sali jakies fajne miejsca gdzie mozna zrobic sesje zdjeciowa. Widzialam ze jest tam Park na Mlynie ale jeszcze go nie widzialam i nie wiem czy nadaje sie do zdjec.
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 12:39 pm   

Czesc! Ja mam pytanko do ceny za osobe lacznie z poprawinami?? I do dekoracji czy jest jakis wybor czy jest juz narzucona..?
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 4:31 pm   

ja mam wesele 26lipca 2008 sale zamawialam na poczatku 2007 i z terminami bylo juz bardzo kiepsko. Jak rozmawialam z pania to powiedziala ze kolor nakryc jest taki sam (niebiesko-zlote), ale to bylo kilka miesiecy temu wiec moze cos sie zmienilo.
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:05 am   

Bylam obejrzec z narzeczonym ta sale w sobote.. Ta sala jest cudowna strasznie mi sie podoba ale czar wesela w niej nam prysl ze wzgledu ze mamy za molo osob (60) :zalamany: chociaz wedlug nas to ona jest w sam raz na 60 -70 osob. Teraz szukamy czegos podobnego.. hmmm
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 2:42 pm   

bedzie ciezko, ja obejzalam ta sale prawie na samym poczatku i pozniej strasznie wybrzydzalam. oczywiscie sa i minusy ale zawsze tak jest ze cos musi nie pasowac. w sumie to nic nie jest idealne. Jesli mozecie zrobic wesele poza Lodzia to proponuje bacowke w Ksawerowie. Jesli oczywiscie lubicie tego typu klimaty.
Nam sie bardzo podobalo ale wlasnie na 60 osob max 70
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 12:20 pm   

My tez Solaris obejrzelismy jako pierwszy i dlatego utkwil nam w pamieci najbardziej.A czy masz jakies namiary na ta bacowke w Ksawerowie??
 
 
Tola 

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 2:41 pm   

Ja również wesele wyprawiam w Solaris - 7 czerwca 2008. Sala jest śliczna i jeśli chodzi o te obrusy to z tego co pamiętam właścicielka mówila o kilku rodzajach do wyboru do koloru. Jedzenia jest podobno tyle że jeszcze w poniedziałek będziecie się zajadać pozostałościami.Ogród nie jest zbyt wielki ale ma fajny drewniay drink bar a wieczorem jak się zapali światła ogrodowe to dopiero sie robi fajny nastrój i klimacik. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić :)
_________________
" Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei "
 
 
 
renifka 

Dołączyła: 25 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 12:33 am   

czesc

Czytalam wszystkie pochleble opinie na temat tej sali i ja rowniez jestem zdania ze jest sliczna (bo przeciez nie wyprawialabym tam sama wesela w przyszlym roku) ale niedawno spotkalas sie z taka informacja od kolezanki ktora miala tam wesele jakis czas temu ze po imprezie mogla zabrac jedzenie, ktore zostalo, owszem ale tylko to ze stolow - a to co bylo podanwane wczesniej juz nie.
I nie wiem czy nadal stosowana jest ta praktyka - mozliwe ze pani wlascicielka zmienila juz taktyke i pozwala zabrac wszystko do domu ale zainteresowalo mnie to co uslyszalam od kolezanki wiec dlatego pytam czy ktos mial podobne doswiadczenie jesli chodzi o ta sale.

pozdrawiam
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 11:45 am   

Witajcie,
razem z narzeczonym jesteśmy już w 80% zdecydowani na Solaris. U nas ze względu na nietypowy termin (choć ostatnio dość popularny) - wesele w piątek, pani właścicielka pozwoliła nam na pewne odstępstwa - liczba osób około 70.
Co prawda jak na razie salę widzieliśmy "w przelocie", byliśmy akurat po gracji, saxonii i fantazji. Ponieważ nie mogliśmy się dodzwonić do solaris - odpuściliśmy ją sobie. Ale z fantazji do solaris jest o rzut beretem, pani właścicielka akurat była, więc weszliśmy.
Ogólne wrażenia:
- duży, ładny podjazd
- bardzo ładny budynek (elewacja - czysty - w porównaniu z saxonia ;-) )
- ogród, trochę tajemniczy i mimo zimy (niekorzystnej pory roku dla ogrodów) ładny i zadbany
wnętrze:
- czysto, ładnie, biało
- "przedpokój" przed salą - duże lustro, mini szatnia, dwa skórzane fotele
- łazienki, trochę małe z perspektywy panny młodej w sukni (ale z tego co się orientowałam, jeżeli w pokoju młodych jest łazienka, to problemu nie ma)
- wejście na salę ciut wąskie, ale stylowe
- sala, ładna, białe czyste ściany (w przyszłym tygodniu będzie malowanie - jest co roku)
- krzesła :-( niestety nie drewniane, ale za to wyściełane tkaniną (a nie jak te krzesła rodem z pubu na stacjach benzynowych - patrz saxonia)
- podłoga, część do tańczenia - parkiet, reszta płytki. Właścicielka zapewnia, ze nie są śliskie i że wielu gości wolało tańczyć na nich
- scena dla orkiestry
- dyskretne oświetlenie

To tyle ile zdołaliśmy zauważyć za pierwszym razem. Jedziemy do Solaris jeszcze w tą sobotę, mamy jeszcze do obejrzenia pokoje i oby skończyło się podpisaniem umowy, a nie dalszymi poszukiwaniami.

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 10:10 pm ]
Minęło trochę czasu i podpisaliśmy z narzeczonym umowę. Zatem wesele w Solaris, jak na razie nie żałuję i mam nadzieję, że nie będzie czego żałować. Właśnie na dniach sala przechodzi remont - odświeżający. Zamiast białych ścian jak dotychczas będą kremowe.
Właścicielka przesympatyczna - wiem, że dokonaliśmy słusznego wyboru :-)
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 1:30 pm   Odstąpię sale SOLARIS na termin 31.05.2008

Niestety z powodu smutnego przypadku musimy zrezygnować z naszej sali,jeżeli jest ktoś chętny na nasz termin 31 maja to proszę pisać.

telefon kontaktowy do Carinki w tym wątku
Sajonara6
_________________
Witam was
Ostatnio zmieniony przez Sro Lut 06, 2008 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 7:35 pm   

bylismy na weselu Olci W. na tej sali-impreza rewelacyjna, sala przesliczna, jedzenie pyszne, a najbardziej podobał mi się ogródek za salą.... sami myslelismy o tej sali,niestety dla nas była za mała-sala miesci do 120 osób a my mamy wesele na 135-150...więc odpadła,ale ogólne wrazenie bardzo dobre i szczerze polecam !!

Aguś-na pewno wesele będzie super :)

zainteresowanych zapraszam na stronkę : ...

choć zdjęcia tej sali umeszczone na stronie nie oddają w pełni uroku tej sali... najlepiej zobaczyć ją osobiście ;)

edit: usunęŁam adres www - dostępny w tym wątku
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Sro Lut 06, 2008 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 5:44 pm   

My mieliśmy wesele w Solarisie 31 maja,było cudnie pod każdym względem,jedzonko pyszne i baaardzo dużo,sala przepiękna i wogóle wszystko dograne perfekcyjnie.POLECAM POLECAM POLECAM
_________________
Witam was
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 6:05 pm   

carinko,czyli jednak nie zrezygnowaliście z tego terminu i wesele się odbyło tak jak planowaliście wczesniej?
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 7:26 pm   

Witam dziewczyny nasze wesele jednak odbyło się w Solarisie chociaż z powodu przykrego zdarzenia(nie przybyło by ok.20-30osób)myśleliśmy że będziemy musieli zrezygnowć z sali bo jest ona na nie mniej niż 60-70 osób i szukać mniejszej,ale pani Edyta właścicielka sali zgodziła się żeby wesele było na mniej niż 70 osób,za co naprawdę wielkie podziękowania dla niej.A sala godna polecenia,i żadnych zastrzeżeń co do stołów,obrusów itp.nie mamy,bo niektórzy to chyba już nie wiedzą do czego się przyczepić,a naprawdę wszystko idealnie wyszło.Pozdrawiam
_________________
Witam was
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 7:44 pm   

Rok temu byłam w tej sali na weselu i bardzo mi się wszystko podobało. Zarówno wystrój sali, ogródek jak i również jedzenie było pyszne.
Jedynym minusem były może dość ciasne i tylko dwie damskie toalety.
Ale na tyle nam się spodobał ten lokal, że w pierwszej kolejności dzwoniliśmy właśnie tam ptając o wolny termin. Ale niestety... jedyne wolne terminy były dopiero na październik 2009, a nam zależało by był to lipiec albo sierpień, no i padło na Wodnika ;)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 25, 2008 9:31 am   

Kochani, moje wesele już się odbyło.
Jakbym jeszcze raz miała wybrać salę. to tylko i wyłącznie Solaris.
Wspaniale było. Do dnia ślubu pani Edyta służyła nam radą i pomocą.
Całe wesele było dopięte na ostatni guzik, właścicielka czuwała całą noc.
Obsługa - pierwsza klasa, jedzenie rewelacyjne. Zanim człowiek pomyślał o czymś ciepłym do picia Panie już roznosiły herbatę, kawę i rewelacyjnie bajeczne capuccino :-)

Pokoje, bardzo przytulne.
Ponieważ nie mieliśmy poprawin, bo następnego dnia było kolejne wesele, dla gości, którzy z nami nocowali na sali było przygotowane śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Wszystko świeżutkie i przepyszne.

Co z jedzenia nam zostało, Panie popakowały na nasze tace i schowały w chłodni. W ten sposób jedzenie zabieraliśmy, jak upuszczaliśmy salę.

Ogólnie cala w 100% godna poleceniu. Wszyscy goście byli nią zachwyceni, tak wystrojem jak i obsługą.

Bardzo serdecznie, z całego serca chcielibyśmy tutaj podziękować tak Pani Edycie jak i wszystkim Panią z Solarisa za wspaniałe wesele :-D
 
 
Tola 

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 9:23 pm   

Cześć Kochani! Moje wesele również odbyło się w solarie i było pięknie. Z zebranych informacji od rodziny i znajomych moge wymienić rzeczy które w rozmowach najczęściej się powtarzały:
Jedzenie pyszne,przepięknie nakrycie stołu, owocowe dekoracje z gustem, bardzo miła obsługa, przesmaczny tort weselny, super barek w ogrodzie (polecam zakup różnego rodzaju wódek smakowych i likierów oraz owoców tak żeby goście mogli experymentować z drinkami - u mnie to się sprawdziło), klimatyzowana sala, ładne oświetlenie ogrodu wieczorem.
Jeśli chodzi o jedzenie to wszystko co na stole został można było sobie zabrać nam to w zupełności wystarczyło moja mama rozdawała też pakunki gościom. Ode mnie nikt głodny nie wyszedł.
POLECAM T? SAL? zwłaszcza takim niezdecydowanym,marudnym i wymagającym osobom jak ja TAM SI? NIE MA DO CZEGO PRZYCZEPI?.
_________________
" Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei "
 
 
 
ergokryptyna 

Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 9:37 pm   solaris

hej hej

już niedługo mamy tam wesele...dziś ustawialiśmy winietki...

jak na razie zapowiada się dobrze... :) od wielu osób które spotykamy (fotograf, nasz zespól i inne) słyszymy pochlebne opinie na temat jedzenia...
znajoma też polecała "płonące chleby"

cena też jest dość przystępna w porównaniu do innych sal

pozdr
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 10:56 pm   solaris opinia

chce sie z Wami podzielic opinia o solaris. mialam tam wesele w czerwcu 2008. bylo pieknie. pozwolonoi nam odwiedzic sale pare razy w tygodniu przed weselem..moglismy rozlozyc wizytowki.
wszystko dopiete na ostatni guzik. sala urzadzona z wielka klasa i elegancja jak w dobrych hotelach..rowniez stoly i jedzenie bardzo gustownie podane...moi gosci wyli zachwyceni..bo bylo jak w super hotelu...elegancja i klasa. podano zeberka w glebie..plonace przy dzwiekach skrzypka na dachu...super..panie mile i ladnie ubrane , mnostwo mies i pysznego jedzenia, wzielismy drink bar..mozna bylo kupic swoje drinki i pan aranzowaly to ladnie w barku w ogrodzie. pieknie, wspaniale ..uwazam ze jedna z lepszych sal w lodzi. widac ze wlascicielom zalezy na jakosci!! pokoje ladne 100 zl za pokoj..moglismy zostawic rzeczy wczesniej. naprawde nie mam sie do czego doczepic.. pierwsza klasa!!! polecam!!!!

[ Dodano: Sob Sty 10, 2009 11:00 pm ]
maddi napisał/a:
Hejak! Jestem wlasnie na etapie analiz wszystkich mozliwych sal, i czytajac o Solaris bardzo sie zachecilam, weszlam na strone, nota bene uboga, i zobaczylam plytki na podlodze, czy fikolka tam sie nie wywinie na tym? Poza tym jak macie mozliwosc podzielenia sie cena za os, to serdecznie dziekuje!!!



tak stron aich jest fatalna i wrecz odstrasza....mogliby zmienic!!!
a co do parkietu tu tez sie obawialam ale przetesowalam przed weselem w butach slubnych i bez zastrzezen!! nie slizgaja sie.
 
 
cisza 

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 5:48 pm   

Witam.
Jaka aktualnie jest cena w Solarisie?
_________________
:-) ))
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 12:00 pm   

sama jestem ciekawa :lol: mam nadzieje, ze podzielicie sie z nami informacjami co prawda slub i wesele bedziemy miec za 2 lata i licze sie,że cena dojdzie do ok 200 zl
_________________
 
 
as80 

Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 11:48 am   Polecam salę Solaris

Mielismy tam wesele w maju 2009 i bylo ciekawie, jedzenie dobre i duzo, sala pieknie wystrojona i super swiatla. Polecam.
_________________
[tu były linki reklamowe]
 
 
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 1:10 pm   

Mam pytanko jaki zespół grał w Solarisie 19.09.2009r., czyli wczoraj?
Jeśli ktoś wie, proszę o pilną odpowiedź.
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 12:46 pm   

Witam wspolnie z narzeczonym zaczynamy rundke po salach bo planujemy wesele w czerwcu 2011r. Czytam wasze opinie na forum i chyba tez weżmiemy pod uwage tę salę, mam tylko zastrzezenia co do wielkosci bo chcemy zaprosic ok 110 gosci. Czy moze orientuje sie ktos jakie byly tam ceny w tym roku, pozdrawiam.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
plejdigital 
Firma

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 10:33 pm   

SOLARIS to bardzo wdzięczna sala do przyjęć.
Dobre jedzenie, sprawna obsługa, świetna akustyka.

Byłem tam ostatnio na weselu.

Raz jeszcze polecam tę salę :)

edit: usunęłam treści potencjalnie reklamowe
Pusiak
_________________
Mariusz
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Maj 28, 2010 8:06 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl