Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TRISTAN z okolic Wolborza
Autor Wiadomość
mysz 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź/Edinburgh
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 12:00 am   TRISTAN z okolic Wolborza

czy ktos moze slyszal cos o tym zespole.bardzo bym myla wdzieczna za komentarze

edit: poprawiłam tytuł tematu dopasowując do reszty.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Kwi 06, 2009 11:32 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 11:06 am   TRISTAN

witam.
drogie "foremki"poszukuję namiarów na zespół "Tristan".
Nasz najlepszy kolega nie ma jeszcze zespołu na swoje wesele a ślub jest 21 listopada.
Będąc na balu karnawałowym bawiłam się przy tym zespole- niestety nie wzięłam namiarów na zespół.
szukałam w internecie ale nigdzie nie mogę znaleźć.
Może któraś z was dziewczyny ma jakiś kontakt na ten zespół.
_________________
JUSTYNCIA83
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 02, 2009 2:04 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 6:24 pm   

Numer telefonu do jednego z członków zespołu, p.Bogdana
Dzisiaj przyjeżdża do nas przedstawić swoją ofertę.
Opiszę wrażenia wkrótce:)

[ Dodano: Sro Mar 11, 2009 12:19 pm ]
Jesteśmy po spotkaniu z szefem zespołu :) Pan bardzo miły, ale za dużo mówi. Zespół składa się z 3 pań i 1 pana. Pani Dagmara ślicznie śpiewa, co do śpiewu pana- kwestia gustu.
Zespół ma całą gamę zabaw oczepinowych i przepowadzanych w trakcie wesela (od podstawowych do aż miejscami "niesmacznych").
Nas jednak nie przekonał, szukamy dalej ;)


edit: usunęłam nr telefonu, przypominam, że takie dane podajemy wyłącznie na priv.
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 02, 2009 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
risonia 


Wiek: 39
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 8:04 pm   

My już się zdecydowaliśmy na ten zespół naprawde są bardzo sympatyczny i dobrze grają:) Oczywiście po weselu wam napiszemy jak było :eek:
 
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 9:35 am   

My mięliśmy okazję bawić się na weselu z zespołem Tristan. W pierwszym momencie odnieśliśmy wrażenie, że zespół jest dość leniwy :/ Na samym początku uroczystości dość długo spożywali posiłki pozostawiając gości przy spokojnych dźwiękach melodii "gotowych". Poza tym zauważyliśmy, iż większość utworów mają przerobionych pod techno (czyżby miałaby to być jakaś przykrywka?), co nie wszystkim odpowiadało, szczególnie starszym.
_________________
 
 
risonia 


Wiek: 39
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 3:22 pm   

Ale czy my mówimy o tym samym zespole ?? ? Gregina bo coś mi nie pasuje słuchaliśmy ich na weselu i techno to tam na pewno nie było raczej typowa biesiada :) Może to nie ten sam zespół. Mogłabyś podać skład zespołu?? ile osób i płeć
_________________
 
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 5:05 pm   

Risonia, jestem pewna, że rozmawiamy o tym samym czteroosobowym zespole (3 kobiety plus mężczyzna). Piosenki były oczywiście biesiadne, te bardziej i mniej znane, te nowsze i te starsze, ale było słychać w nich "technowatość". Mam tu na myśli dźwięki charakterystyczne dla muzyki z gatunku techno, między innymi wyrazisty bas.
Nie wiem, czy zrozumiale to tłumaczę :/
_________________
 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 10:44 pm   

Ja się bawiłam na ich weselu i również jestem bardzo zdziwiona... nie było żadnej technowatości jak to nazwałaś...wszyscy się bardzo fajnie bawili młodzi jak i starsi... Zarezerwowaliśmy go na nasze wesele:)
_________________
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 7:33 am   

Byłam u nich na stronie i grają bardziej na rockowo niż techno.
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 4:08 pm   

NO cóz dla mnie zespoł sredni.
Pani Dagmara w kosciele może spiewac jak dla mnie. Byłam na weselu ale hm... zawsze inny skład. Ogladałam własnie ich strone i znów inne buzie. Nie wiem... repertuar jak dla mnie tez nie na wesele.
 
 
Czaplikowski Bo 
Firma

Wiek: 58
Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Piotrków
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 12:54 pm   Witam

Jestem szefem zespołu i pozdrawiam wszystkich , którzy wyrażają opinie na nasz temat.Chciałbym wyjaśnić sprawę zmiany składu zespołu. Istniejemy już parę lat i była tylko jedna zmiana w składzie i każdą zmianę robi się po to , żeby było nie gorzej , a lepiej. Zea napisała , że na każdym weselu gramy w innym składzie , a sama była tylko na jednym. To jest nie w porządku. Pani Dagmara nie musi się podobać wszystkim , ale z przyjemnością obserwuję , że na każdym weselu goście dziękują za śpiewanie najtrudniejszych ballad z historii muzyki rozrywkowej z repertuaru Whitney Houston czy Mariah Carey. Życzę wszystkim zespołom grającym na weselach , żeby miały takie piosenki i taka wokalistkę..

Co do repertuaru. No cóż , jest on bardzo szeroki i gramy każdy gatunek muzyki . Na weselu obserwujemy , przy której muzyce goście się najlepiej bawią i idziemy właśnie w tym kierunku. Tempo całej imprezy jest naszym oczkiem w głowie.

Na naszej stronie zespoltristan.pl są piosenki , które przede wszystkim pokazują nasze możliwości wokalne , ale w 20 piosenkach nie sposób ując całego repertuaru. Pozdrawiam - Bogdan.
_________________
Czaplikowski Bogdan
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 1:36 pm   hmmm

No tutaj się nie zgodzę z tym życzeniem każdemu zespołowi takiej wokalistki. Ale każdy ma prawo do wyrażania własnego poglądu. Ja słyszałam, byłam i mam prawo do skomentowania.
Mnie się nie podobał śpiew Pani Dagmary na weselu. Była tam taka dziewczyna w czarnych włosach ,która zdecydowanie ładniej spiewała jak dla mnie. Nie napisałam że zespół jest do kitu tylko że był średni, ponieważ byłam na weselu niejednym i mogę coś na ten temat powiedzieć.
 
 
risonia 


Wiek: 39
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 10:26 am   

Prawda , że każdy może wyrażać swoje opinie. Ja zgodze się z Zea tylko w jednej małej kwesti , że dróga wokalistka Pani Basia śpiewa śliczne . My tak jak pisałam wybraliśmy zespół Tristan na swój wielki dzień cały repertuar który gra zespól został nam przesłany meilem i liczył coś około 700-1000 utworów więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Co do składu zespołu to chyba tak bardzo często się nie zmienia dwa razy to chyba normalne:) Pozdrawiam bardzo szerdecznie:)
_________________
 
 
 
dagprzyb 
Firma


Dołączyła: 26 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 6:58 pm   

Z tej strony Dagmara, jedna z wokalistek TRISTANa. Na wstępie dziękuję za wszystkie oceny.

Chciałam jednak się ustosunkować do ostatnich wypowiedzi forumowiczki Zae. Nie mam żalu za odesłanie mnie do kościoła z moim głosem ;-) , jednym podoba się on bardziej, innym mniej, każdy jest inny i ma prawo do swojego zdania. Cenię sobie konstruktywną krytykę, dlatego prosiłabym o jakieś szczegóły, co konkretnie się nie podobało. Będę miała to wtedy na względzie. Współpracowałam bowiem do tej pory z kilkoma zespołami, między innymi także z zespołem Wizard. I zazwyczaj spotykałam się z pozytywnym odbiorem mojego wokalu, co widać również w wypowiedziach tu na forum, a to raptem promil ogółu zadowolonych gości.

Jednak co do oceny poziomu zespołu i składu to mam kilka wątpliwości gdyż o ile dobrze pamiętam, grałam w takim składzie ale zespół nazywał się zupełnie inaczej, stąd odsyłam do tematu dotyczącego zespołu o nazwie Satisfaction.
Oczywiście pamiętam wesele o którym mowa, nie trudno je zapomnieć, bo skład nie był standardowy. Innymi słowy, w zespole Tristan nigdy nie śpiewała żadna brunetka. Nigdy nie było takiej osoby uwzględnionej na naszej stronie internetowej czyli Basia, to nie wokalistka o której pisze Zae.

W kwestiach formalnych zapraszam na stronę internetową zespołu. Tam znajduje się pełna lista repertuaru, jakim dysponujemy oraz próbki wszystkich wokali.

Pozdrawiam serdecznie,
Dagmara
 
 
Czaplikowski Bo 
Firma

Wiek: 58
Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Piotrków
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 7:44 pm   

Jeszcze raz Bogdan - szef zespołu. No widzę kochani , że zrobiło się małe zamieszanie wokół Zae. Nasz zespół z pokorą przyjmuje te mniej entuzjastyczne recenzje i wyciąga z nich wnioski , ale tutaj post tej osoby wzbudza nasze wątpliwości co do intencji. Jeżeli ktoś pisze , że był na jednym naszym weselu , a my gramy w zawsze innym składzie to nie jest fair. Wskazuje drugą wokalistkę o czarnych włosach , której nigdy nie było w naszym zespole , to jest drugie nie fair. No ale trudno , każdy ma prawo prawo do swojej oceny i nawet Michael Jackson jest dla jednych bóstwem a inni na niego plują. My ze swojej strony pracujemy ciężko i robimy wszystko , aby klienci byli z nas zadowoleni , bo zespołowi na weselu można wybaczyć dużo , ale nie brak zaangażowania. Na szczęście pracy oraz satysfakcji z niej nam nie brakuje - pozdrawiam - Bogdan :)
_________________
Czaplikowski Bogdan
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:15 pm   

Jakbym wiedziała że członkowie zespołu będą tak oburzeni moim poglądem na pewne sprawy to bym dała sobie spokój .
Skoro widzę stronę internetową TRISTAN i widzę skład zespołu a w nim Pani Dagmara i Pan Bogdan to według mnie był to zespoł TRISTAN na tym weselu którym byłam wiec proszę mi nie wmawiać że nie było tam drugiej innej wokalistki bo były dwie dziewczyny. Nie macie nazwy zespołu i nie widnieje ona na scenie wiec mam prawo twierdzić że był to Zespół TRISTAN .
Byłam na dwóch weselach nie na jednym tak dla sprostowania. Pani Dagmary nie widziałam w Zespole Wizard. Tam śpiewa moja dobra znajoma Asia a z nią ta czarna dziewczyna( nie wiem czy dalej jest tam ) która była wtedy z Wami . Więc ten Wasz skład jest troche dziwny. SATISFACION- TRISTAN I WIZARD a zaraz się okaże że jeszcze w innym zespole członkowie byli. Więc proszę się nie dziwić, że mogłam tak napisać
Tak jak powiedziałam , mialam prawo wyrazić swoja opinię i tak też zrobiłam.
Dla sprostowania napisałam także że to mojej osobie nie podobał sie śpiew Pani Dagmary a nie wszystkim weselnikom.
 
 
Czaplikowski Bo 
Firma

Wiek: 58
Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Piotrków
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 1:05 am   

Z tej strony Bogdan szef zespołu.
Chciałbym poinformować wszystkich czytających te opinie , że członkowie zespołu Tristan kilka lat wcześniej występowali w innych zespołach. . Zbierali tam doświadczenia , doskonalili się muzycznie , poprawiali wokale . Ja sam gram już 27 lat po weselach i nie ma sensu wymieniać nazw zespołów , w których grałem. Napiszę tylko , że współpracowałem z różnym ludźmi . Wielu z nich ponad pracę stawiało spożywanie ogromnych ilości alkoholu , własne lenistwo i wygodnictwo , arogancje wobec gości i tak dalej i tak dalej.
Dlatego kilka lat temu postanowiłem stworzyć własny zespół .o nowej nazwie Tristan , w którym liczy się pracowitość i rzetelność. Skład zespołu jest widoczny na naszej stronie i te osoby graja na weselach. Pozdrawiam - Bogdan.
_________________
Czaplikowski Bogdan
 
 
anulek82 


Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 5:03 pm   

Ta dyskusja naprawdę mało wnosi do wątku o zespole...
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 6:42 pm   hmmm

Już mnie mdli od tego tłumaczenia.
Napisałam i zdania nie zmienie.Głównym wokalistą zespołu........ był Pan Bogdan i i Pani Dagmara. Wiec pisze wyraźnie.
Mnie się nie podobało.......
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez zae Pią Sty 08, 2010 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 10:50 pm   

...i mnie też :P
_________________
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 7:11 pm   

risonia napisał/a:
My już się zdecydowaliśmy na ten zespół naprawde są bardzo sympatyczny i dobrze grają:) Oczywiście po weselu wam napiszemy jak było :eek:

Risonia, i jak było? czekamy na relację, na świeżo :-)
 
 
risonia 


Wiek: 39
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 5:41 pm   

No więc już mogę napisać jak było... Było super !! !!!!!!!!zespół rewelacyjny goście byli zachwyceni . Muzyka dobrana do wieku gości czysto grana i bardzo ładnie zaśpiewana przez obie panie zarówno panią Basie jak i panią Dagmarę , a głos pana Bogdana brzmiał super w bardziej rockowych i ostrzejszych kawałkach , nie było nawet grama technowatości . Atmosfera podczas wesela i poprawin była bardzo miła zespół bardzo grzeczny wszystko dało się z nimi dogadać, mimo , że wyskoczyła z naszej winy jedna nie zaplanowana rzecz Pan Bogdan jednak bez problemu się dostosował i było super. Zespól grał super nawet w tedy gdy pan Bogdan poparzył sobie przedramię ( bardzo mi przykro z tego powodu, że będzie to dla niego takie niemiła pamiątka po naszym weselu )
Naprawdę wszystkim mogę z czystym sercem polecić zaspół . Bardzo mi przykro że czytająć forum zaczełam wątpić , w swój dobry gust . Zespół mogę naprawdę polecić bez wahania.
_________________
 
 
 
yogi111 

Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 12:36 pm   

My też już po weselu z zespołem Tristan. Nasze weselicho odbyło sie 15 maja. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy zespołu, repertuaru jak i głosów wokalistek i wokalisty. Co do repertuaru to mają ogromny wybór utworów,a na nasze życzenie nauczyli się dodatkowo kliku nowych pioseniek za co jesteśmy im wdzięczni. Rzadko się zdarza by zespół tak dobrze śpiewał po angielsku a wykonanie I will always love you w wykonaniu Dagmary lub Nothing else matters w wykonaniu Bogdana to prawdziwa miazga. Miło byliśmy również zaskoczeniu rekwizytami do zabawy podczas tańczenia rozdawanych przez zespół. Goście świetnie się bawili, my również. Wszystko co sobie zaplanowaliśmy z zespołem zostało wykonane. Polecamy szczerze ten zespół - Kasia i Maciek :)
 
 
sylwek777 

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sob Cze 19, 2010 9:53 pm   

Witam wszystkich serdecznie. Zespół TRISTAN grał u nas na weselu 12 czerwca. Zespół jest FANTASTYCZNY!!! Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni. Pełny profesjonalizm - muzyka różna zarówno dla młodych jak i dla starszych, kawałki zagraniczne i polskie, nowe i starsze. Potrafią wyczuć przy czym ludzie bawią się najlepiej i zabawiać gości. Na naszym weselu nie zabrakło typowych przyśpiewek przy stołach które jak uważam na każdym weselu staropolskim powinny się znaleźć. Pan Bogdan super głos. Pani Dagmara i Basia jak zaśpiewały Whitney Houston lub Mariah Carey to aż ciary przechodziły. Zupełnie nie rozumiem doczepek niektórych ludzi na tym forum w stosunku do tego zespołu. Jeśli ktoś chce się do czegoś przyczepić to zawsze coś się znajdzie jednak w naszym przypadku naprawdę nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam wszystkich którzy będą mieli wesele i gratuluję tym którzy wybiorą ten zespół.
Pan Młody - Sylwek :razz:

[ Dodano: Sob Cze 19, 2010 10:13 pm ]
Witam, z tej strony Pani Młoda,Marta, mieliśmy wesele 12 czerwca, zespół Tristan grał u Nas na weselu, od ostatniego weekendu nie możemy ochłonąć... i w dalszym ciągu wspominamy tamten weekend, grali świetnie, nie mamy nawet najmniejszych uwag co do tego zespołu, Pan Bogdan to bardzo sympatyczny i utalentowany człowiek, a Pni Basia i Pani Dagmara mają takie głosy ze szok...mogłabym ich słuchać godzinami, zabawiali gości przy stołach, organizowali fajne zabawy, goście byli bardzo zadowoleni, grali muzykę dla młodych jak i dla starszych, mogłabym nie schodzić z parkietu... :lol:
nie fałszują, mają niesamowite poczucie rytmu i widać że kochają to co robią, Pani Dagmara zaśpiewała Whitney Houston..."I ALWAYS LOVE YOU" to było coś niesamowitego, ta kobieta naprawdę potrafi... :)
polecam serdecznie zespół Tristan bo na tylu weselach co byłam do tej pory pierwszy raz się tak wspaniale bawiłam, jak i wszyscy goście :)
:) Pani Młoda - Marta
 
 
krzyś1 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: ksawerów
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:15 pm   

Witam! Niedawno bawiłem się na weselu, gdzie grał zespół TRISTAN. Muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem jeżeli chodzi o wokale ( w szczególności dwóch pań ). Zespół wywiązał się bardzo dobrze z powierzonego mu zadania bawienia gości. Jedna uwaga Panie Bogdanie! Może warto było by powiększyć skład o muzyków grających na żywo? Myślę, że mogli byście wtedy sporo namieszać na rynku weselnym, gdzie królują kapele puszczające muzykę z MP3 lub MIDI i wiele z tych zespołów ogłasza się jako grający na żywo. Warto się nad tym zastanowić i pozdrawiam!!!
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 11:36 am   

cóż ja mogę dodać od siebie :) że niewątpliwie nie można im nic zarzucić, jako wspomnienie wesela pozostała mi masa dobrego materiału do zmontowania :)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
murchol 


Wiek: 39
Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 7
Skąd: lodzi-edinburgh
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 5:05 pm   

witam.chcialam bardzo polecic ten zespol.mielismy wesele 4 wrzesnia 2010.do ostatnich minut balismy sie jaki bedzie ten zespol.nigdy nie slyszelismy jak ten zespol gra na zywo a plyty pokazywaly tylko konkursy lub nagrania studyjne.zespol dostalismy z polecenia innego zespolu.jak pan bogdan przyszedl do nas na spisanie umowy i zaczol opowiadac o zespole to myslalam ,ze bajeruje bo to nie mozliwe by zespol mial takie zasady.nie pija,przerwy pod publike,muzyka pod publike,ucza sie wybranych utworow,i jeszcze muzyka na takim poziomie itp.to nie mozliwe ale wszystko okazalo sie prawda.wspanialy zespol ktory potrafil tak gral ze i starzy i mloci przy stolach nie siedzieli.przerwy byly tak krotkie i zadko ,ze nawet nie pamietam ich za dobrze.poprostu byla przerwa wtedy tylko gdy goscie juz tego potrzebowali.bardzo kulturalni i serdeczni.z reka na sercu polecam zespol.a konkursy niesamowite.gdy spisywalismy umowe mialo byc u nas wiekszosc starszych osob ale na weselu bylo duzo mlodziezy wiec pan bogdan sam z siebie zaproponowal nam zabawy dla gosci ktore z reszta okazaly sie hitem. jakby tylko ktos mial jakiekolwiek pytania odnosnie zespolu to chetnie odpowiem.moj mail to murchol@wp.pl.bardzo goraco polecam
_________________
data ustalona 04.09.2010
Ostatnio zmieniony przez murchol Pią Wrz 17, 2010 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Justi20 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 6:19 pm   

Sponio zespół:) Nietypowy składzik :) Ale rzeczywiście p.Basi lepiej to śpiewanie wychodzi ;) Powodzenia! 8)
_________________
No lux! :)
 
 
mayaxandra 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 7:44 pm   

Jest ktoś jeszcze, kto widział zespół TRISTAN przy pracy? organizacyjnie-wodzirejsko wyglądają super. Tylko muzycznie - mam wrażenie, że brak gitary daje się we znaki przy aranżacjach.
Piszcie proszę co kto wie, słyszał, widział
_________________
26.05.2012 :) :)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 9:38 am   

ja po przeczytaniu tego wątku na forum nietety jestem jestem bardziej zdezorientowana niż przed.
po pierwsze wiekszośc treści w nim zawartej napisali sami czlonkowie zespołu broniąc sie i "oburzając" - coś w tym musi być, skoro taka reakcja.. :looka:
a na stronie maja nawet sympatyczne aranżacje tylko mało weselne, i obawiam się ze mogą się za bardzo wczuwać w swoje "piękne głosy" a nie w bawienie gości.. słyszałam już o koncertach na weselach - a na swoim wolalabym tego uniknąć :?
czy ktoś mogłby podrzucić jakieś nagranie ze swojego wesela zeby zobaczyć czy potrafia bawić gości??
 
 
risonia 


Wiek: 39
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 7:47 pm   

No u nas grał zespół Tristan i bardzo fajnie bawili gości co do udostępnienia nagrań to nie wiem jak bym miała wam to udostępnić??
_________________
 
 
 
justyna23 

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 8:11 am   zespół

Witam wszystkich. U mnie na weselu grał zespół Tristan. Jesteśmy już miesiąc(albo dopiero miesiąc) po ślubie i spotykamy się z rodziną w celu oglądania zdjęć ( jak to zwykle bywa). Cieszy mnie, że nasi goście weselni dobrze wspominają wesele a przede wszystkim są zachwyceni zespołem.Mówili, że na takim weselu z tak udaną muzyką jeszcze nie byli. Obie dziewczyny oprócz wspaniałych głosów posiadają duży urok i wdzięk osobisty,a cały zespół wysoki poziom kultury osobistej. Jestem zawodowym muzykiem, dużo muzyków bawiło się na moim weselu. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten zespół. Zespół uwzględnił wszystkie nasze życzenia, także jeśli macie jakieś swoje pomysły, możecie śmiało mówić.My chcieliśmy sporo muzyki lat 70tych ze względu na wiek większosci gości. Rewelacyjne bloki piosenek z czapeczkami z różnych miejsc. Pomagało podwójnie wczuć się w klimat. Jak już tylko będę miała nagranie z pewnością udostępnię. Niestety muszę na to poczekać jeszcze miesiąc.
Jeśli ktoś ma wątpliwości na wszelkie pytania odpowiem na mailu jup@autograf.pl
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
PS. Jeszcze bardzo ważna rzecz...
Zespół bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.
Nie ma mowy o jakimś np piciu alkoholu czy jakichś niedomówieniach. Po prostu porządek na stanowisku pracy! To również ogromny plus tego zespołu.
Z całego serca mogę polecić!
 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 8:59 pm   

Witamy wszystkich! U nas weselu grał zespół Tristan (mieliśmy wcześniej okazję bawić się z nimi na weselu kuzyna). Nasz ślub odbył się 30 lipca:).
Po rozmowie z gośćmi możemy stwierdzić, że był to najlepszy zespół, który grał dotychczas na weselach. Solista, Pan Bogdan, w opinii wszystkich, oprócz świetnego głosu, potrafił doskonale zabawić gości; miał doskonałe wyczucie, kiedy powinien wyjść z propozycją zabawy. Zespół grał wszystkie piosenki na żywo. Repertuar trafiał w gusta, zarówno młodszych jak i starszych gości. Atmosfera na weselu była wybitnie do zabawy. Nie trzeba było zapraszać gości na parkiet, gdyż muzyka sama porywała do tańca. Wracając do tematu solistów, Pani Dagmara i Pani Basia nie odstępowały talentem od Pana Bogdana. Wykonanie piosenek Mariah Carey czy Whitney Houston było naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie zespół świetnie odnajdywał się w anglojęzycznym repertuarze.
Natomiast, jeśli chodzi o podejście zespołu do ogólnie pojętych przerw „a teraz idziemy na jednego”, to nie pozostaje nam nic innego jak wyrazić wielki szacunek dla nich. Zespół nie spożywał alkoholu, poza tym było widać, że ważna jest dla nich dobra zabawa gości.
Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, że wybraliśmy Zespół Tristan, a nie inny!
Kasia i Kamil
_________________
 
 
Gosia_86 

Dołączyła: 01 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 5:31 pm   

Witam,
co prawda nie miałam styczności z zespołem TRISTAN na weselu ale jestem świeżo po zabawia sylwestrowej i było naprawdę super !! !! Zespół fantastyczny, głosy wokalistów genialne. Naprawdę zespół wie jak zabawiać gości. Repertuar bardzo zróżnicowany i każdy może znaleźć coś dla siebie. Piosenki śpiewane w obcych językach naprawdę robią wrażenie. Pełny profesjonalizm. Jak już będę planować własne wesele ten zespół na pewno będzie pierwszym na mojej liści. Pozdrawiam Panią Dagmarę i Panią Basię oraz Pana Bogdana i Pana Tomka :) Dziękujemy za szampańską zabawę sylwestrową :)
Przyszłe Pary Młode, nie ma co się zastanawiać, jeśli chcecie mieć naprawdę udane wesele, które zapamiętacie Wy i Wasi Goście na długi czas wybierajcie zespół TRISTAN :) Pozdrawiam wszystkich :)
_________________
Gosia
Ostatnio zmieniony przez Gosia_86 Nie Sty 01, 2012 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mloda2012 

Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lip 21, 2012 11:30 am   

Witamy Wszystkich serdecznie. Chcielibyśmy dorzucić swoje 3 grosze do tej dyskusji bo myślę że komuś się przyda, gdy będzie szukał dobrego zespołu na własne wesele.

A więc zaczniemy od początku... Zespół Tristan znaleźliśmy w Internecie dzięki temu tematowi. Nigdy wcześniej nie bawiliśmy się na weselu na którym by grali, nikt z naszych znajomych również o nich nie słyszał, dlatego na początku troszkę się obawialiśmy jak to będzie... na szczęście nie mieliśmy o co się martwić. Zagrali na naszym weselu w czerwcu i powiem wam jedno... REWELACJA!!!!! Zespół świetny, profesjonalnie przygotowany, potrafili dopasować się do gości pod kątem granej muzyki (można się z nimi dogadać jakie utwory mają grać, ale my woleliśmy zdać się na nich). Głosy dziewczyn świetne, p. Bogdan doskonale spisywał się w roli wodzireja. Biesiady zagrane zaraz na początku wesela od razu rozruszały gości. Z całego serca możemy polecić wszystkim Zespół Tristan... :)
 
 
Aga i Dawid 

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 4:55 pm   

Witamy bardzo serdecznie wszystkich:)
Po występie zespołu Tristan na naszym weselu w czerwcu zdecydowanie należy pod ich adresem kierować tylko same komplementy. Pełen profesjonalizm w działaniu, bardzo szeroka gama utworów jak również ich tematyka co jest gwarancją dobrej zabawy i tego że goście na pewno będą zadowoleni. U nas bynajmniej spotkaliśmy się z samymi pozytywnymi opiniami :P
Co do umiejętności wokalnych to należy uciąć wszystkie złe głosy które gdzieś na forum się przewijają że dziewczyny śpiewają nieczysto bo to zupełna nieprawda, barwę głosu mają bardzo fajną i uzupełniają się w swoim śpiewie rewelacyjnie; nie zawiedziecie się na pewno.
I jeszcze jedna ważna uwaga o czym wspomniał ktoś już wcześniej, nie jest to zespół z tych który siedzi cały czas przy stole i robi przerwy co trzy piosenki tylko naprawdę traktuje swoją pracę bardzo poważnie i i dba o to aby goście bawili się bardzo dobrze i z tego co zdążyliśmy już zauważyć wychodzi im to znakomicie!! Podsumowując zespół jak najbardziej polecamy bo satysfakcja i gwarancja dobrej zabawy murowana!!
Pozdrawiamy
Aga&Dawid
 
 
KAMA1526 

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 7:41 pm   

Witam,
15 września 2012 roku zespół TRISTAN grał na naszym weselu. Nigdy wcześniej nie bawiłam się na weselu na którym grał ten zespół. My jesteśmy baaardzo ale to baaaardzo zadowoleni z profesjonalizmu całej ekipy!!!!! Wszystko przebiegało bardzo sprawnie, energicznie, pan Bogdan doskonale radził sobie w roli wodzireja. Na samym początku wesela organizowane były wspólne zabawy w postaci tańca, które miały na celu zapoznanie się ze sobą wszystkich gości. Utwory dobierane były "pod gości" (Zespół grał takie piosenki, przy których goście bawili się najlepiej), tak samo z konkursami, które były bardzo śmieszne i ciekawe. Głos obu wokalistek jest niebywały!!! Nie rozumiem niektórych komentarzy w stosunku do Pani Dagmary- ta Kobieta naprawdę potrafi pięknie śpiewać i to bardzo trudne piosenki np. Wittney Huston czy też Adele. Zespół gra rozmaite piosenki- od standardowych weselnych po najnowsze listy przebojów, nawet zagraniczne. Każda nasza prośba była wysłuchana. Goście zachwyceni!!! Kilka par brało od nas kontakt do zespołu. Na parkiecie było pełno ludzi przy każdej piosence, aż się dziwiliśmy że wszyscy tak się bawią!!!!! Zespół grał tyle godzin, ile było mówione przy zawieraniu umowy, pomimo, iż nad ranem została garstka gości. Często bywam na weselach i naprawdę uważam, iż ten zespół był strzałem w dziesiątkę, gdyż dawno nie bawiłam się tak dobrze!!!! Osobiście nie znam lepszego zespołu!!!!!! Naprawdę bardzo gorąco polecam!!!!!!!! DZIĘKUJEMY ZESPOŁOWI "TRISTAN"ZA TO ŻE NASZE WESELE BYŁO TAK WYJĄTKOWE!!!!!!!!!!!
KAMLIA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl