Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
COLLOSEUM z Poddębic
Autor Wiadomość
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 2:04 pm   COLLOSEUM z Poddębic

Czy ktoś miał z tym zespołem doczynienia? Ja wiem tylko, że w skład zespołu wchodzi trzech mężczyzn i jedna dziewczyna-wokalistka. Wszyscy są młodzi. Słuchaliśmy ich na żywo na niedawnej imprezie karnawałowej i chyba się na nich zdecydowaliśmy. Nie wiemy jednak jak prowadzą weselne zabawy i chętnie poznamy opinie użytkowników tego forum.

Znacie ich?

edit: Dopasowałam wizualnie tytuł wątku do pozostałych.
Pusiak
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Lut 22, 2009 2:09 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
fela 
Firma

Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 4:47 pm   Zespół colloseum

Witam. Mieszkam w Poddębicach, sam prowadzę zespół weselny i znam raczej wszystkich muzykantów z tych okolic i wszystkie zespoły... o tej nazwie nie słyszałem...mozliwe że znam skład, ale po nazwie bynajmniej nie kojarze:( Pozdrawiam.
 
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:04 pm   

Fela dzięki za odpowiedź. Wokalistką zespołu, o który mi chodzi jest blondynka - Ilona Sz. a jednym z członków zespołu jest jej narzeczony Bartłomiej J. Na pewno są z Poddębic bo właśnie tam umówili się z nami na podpisanie umowy. Być może kiedyś grali pod inną nazwą. Być może "Kryterium". Kojarzycie ich?
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
fela 
Firma

Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 2:02 pm   Colloseum

Aaaaaa... :) W takim razie pomyłka:) Znam zespół i znam jego członków osobiście, Ilonkę też(pięknie śpiewa). POLECAM tą orkiestrę bo byłem wiele razy na imprezach gdzie grali właśnie oni, tylko po prostu nie było mi nic wiadomo o nazwie:) POLECAM!!!
 
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 5:37 pm   

no to fajnie, że znasz i że polecasz :) dzięki
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
martus222 

Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 9:23 am   

Też byłam na imprezie gdzie grali i było super,dziewczyna ma świetny głos, ale jeżeli chodzi o wesela to także się zastanawiam jak dają sobie rade.... Macie może jakiś nr telefonu do tego zespołu???
 
 
migotka18 

Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 3:56 pm   

Polecam goraco ten zespół:)

edit: usunęłam nr telefonu, takie dane podajemy na priv lub w wątku ze spisem orkiestr.
Pusiak
_________________
kaktus
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Wrz 29, 2009 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 3:32 pm   

hej,
ma ktoś aktualną opinię o tym zespole?
 
 
Mała_Inka 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 11:44 am   

widziałam jedynie mały urywek filmiku na youtube (wyszukaj po nazwie colloseum z poddębic). według mnie wokalistką fajnie śpiewa. Nie ma jakiejś weselnej maniery, której nieznoszę:) Tam jest tylko mały fragment. Niestety nic więcej o nich w necie nie znalazłam.
 
 
mm11 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: poddębice
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 11:54 am   

Zespół Colloseum grał ostatnio na moim weselu. Są rewelacyjni. Ilonka śpiewa przepięknie (niektórzy goście specjalnie podchodzili do zespołu, żeby przekonać się, że to nie playback). Nie mieliśmy specjalnych wymagań co do repertuaru, także zostawiliśmy zespołowi wolną rękę i się nie zawiedliśmy. Grali same znane utwory, różne gatunki muzyczne. Goście byli zachwyceni. Bartek jako wodzirej świetnie się spisał. Naprawdę polecam!!!!
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 6:24 pm   

mm11 napisał/a:
Zespół Colloseum grał ostatnio na moim weselu. Są rewelacyjni. Ilonka śpiewa przepięknie (niektórzy goście specjalnie podchodzili do zespołu, żeby przekonać się, że to nie playback). Nie mieliśmy specjalnych wymagań co do repertuaru, także zostawiliśmy zespołowi wolną rękę i się nie zawiedliśmy. Grali same znane utwory, różne gatunki muzyczne. Goście byli zachwyceni. Bartek jako wodzirej świetnie się spisał. Naprawdę polecam!!!!


Będę wdzięczna za wszystkie informacje na temat orkiestry. Moze mieliście jakieś zastrzeżenia, uwagi:)
z góry dziękuje JOla
_________________
Jola
 
 
Croolewna 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 1:05 pm   

Ja mam bardzo aktualną opinię bo grali 12.06.2010 r. na moim weselu. Polecam ich w każdym calu.
Nie ukrywam, że Ilona jest taką wisienką na torcie bez której ten 5- osobowy zespół nie byłby aż tak dobry. Przykuwała uwagę od początku. Ma świetny głos i robi wrażenie na gościach. Nie fałszowała ani razu, nawet przed godz. 6 rano:)
Zespół jest bardzo elastyczny, brał pod uwagę nasze sugestie. Poprosiliśmy by oczepiny były w ekspresowym tempie i były. Nie chcieliśmy za wielu konkursów i był tylko jeden za to taki, że wszyscy popłakali się ze śmiechu:)
Jeden blok muzyczny był stylizowany na kowbojski. Założyli kapelusze i grali coś a'la cuntry. Porywali do tańca.
Mimo, iż byłam panną młodą w wysokich obcasach ani na moment nie schodziłam z parkietu. No może tylko po to, by pożegnać odjeżdżających gości ale robiłam to bardzo niechętnie bo zabawa była przednia.
Przyznam też, że nie wszystkie utwory grane przez Colloseum znałam ale były to takie piosenki, że "noga sama chodziła". Repertuar od Jacka Lecha przez IRĘ i Dżem aż po Dodę Elektrodę:)
Właściewie nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. My zdaliśmy się na ich profesjonalizm i nie żałujemy.
_________________
12 czerwca 2010 r. mieliśmy piękny ślub
 
 
ivcia11 

Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 2:44 pm   

Ja również polecam ten Zespół grali u Nas 26.06.2010r. i są po prostu wspaniali cudownie bawią gości. Ilonka ma fantastyczny głos. Młodzi wspaniali ludzie, którzy zagrają dosłownie wszystko. My i nasi goście jesteśmy Nimi oczarowani!!!
_________________
ivcia11
 
 
martus222 

Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Maj 09, 2011 9:23 am   

No i my zdecydowaliśmy sie na Colloseum..... Zespół naprawde godny polecenia, zabawa super, dostosowują się do towarzystwa, chłopaki super grają a Ilona ma super głos....jeszcze raz BARDZO POLECAM... :) :) :)
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 1:27 pm   

Byłam na weselu gdzie grali. Wokalistce nie mam nic do zarzucenia- ładna barwa, zero weselnej maniery:), chłopaki też śpiewali nieźle. Natomiast zespół w ogóle nie bawi ludzi! Jeden jedyny raz zorganizowali wężyka na początku wesele, poźniej nic. Zadnego kontaktu z gośćmi. Poza tym kilka razy zdarzyło się tak, że gdy nie yło wokalistki na scenie leciał żeński glos co pozwala na przypuszczenie, że mają nagrane ścieżki wokalu. Mi to nie przeszkadzało, ale piszę dla informacji.
Dla mnie kontakt z gośćmi to podstawa, a atutaj nie było nic- zero kółeczek, zero takiego prostego zagadywania do gości, nawet nie było najprostszych Kaczuszek. Robią też dość długie przerwy między utworami w secie i kilka razy zdarzyło się tak, że wszyscy się rozeszli w oczekiwaniu na kolejny numer i został pusty parkiet.
Ale- jak pisałam- śpiewają fajnie.
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 8:11 am   

zespół Colloseum bawił gości na naszym weselu 3.09 i powiem szczerze ,ze jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem . Wszystkie sprawy obgadaliśmy na kilka dni przed weselem i zespół wywiązał sie z wszystkiego. Ekipa jest otwarta na propozycje i sugestie. Rozmawia sie z nimi tak, jak by znało sie ich z kilka lat :) Pięknie bawili gości, razem z biesiadami i zabawami które zapoznają rodziny. Muzyka była takiego przekroju ze dla każdego "cos miłego ". Zespół świetnie współpracuje z kuchnia oraz kamerzysta. Jesli czegoś nie sa pewni to podchodzą w dyskretnym momencie do młodych i podpytują.
POLECAMY i DZIĘKUJEMY
Jola i Dominik :)
_________________
Jola
Ostatnio zmieniony przez jola87 Sro Wrz 07, 2011 8:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 5:22 pm   

ktos jeszcze moze widzial ich ostatnio w akcji?
 
 
renatka_016 

Dołączyła: 18 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: poddębice
Wysłany: Nie Maj 18, 2014 2:32 pm   

Właśnie też chciałabym wiedzieci czy ktoś ich widział ostatnio w akcji?
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Nie Maj 18, 2014 9:51 pm   

ja widzialam tylko plyte ze studniowki na ktorej grali rok temu - bylo niezle, ale wlasnie jeszcze jakies opinie by sie przydaly :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl