Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DWOREK BOROWA
Autor Wiadomość
kasia i radek 

Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 8:23 pm   DWOREK BOROWA

Witamy, pragniemy podzielić się z forumowiczami informacją na temat nowego miejsca, w którym można zaplanować przyjęcie weselne. Dworek Borowa, bo o nim mowa (rym zupełnie przypadkowy:)), to nowa, świezutaka sala weselna. Właściwie to więcej niż sala weselna, to bardzo ładnie zakomponowane i przemyślane miejsce na wszelkiego typu uroczystości. Znajduje się okolo 20 km od łodzi- kierunek na gałków. Dworek połozony w zaprojektowanym ogrodzie, w ciszy i zieleni. Właściciele to "normalni" (w dobrym tego słowa znaczebiu) ludzie, którzy oprócz oczywistego interesu w prowadzeniu takiego biznesu, czują jednak potrzeby klientów i wsłuchuja się w ich-nasze sugestie i prośby. Mamy ogromną nadzieję, ze zaufanie jakim ich obdarzylismy (jesteśmy jedną z pierwszych par, która zamowiła u Nich przyjęcie) nie zostanie nadszarpinęte. Póki co wygląda na to, ze wszytsko jest tak jak powinno, rozmowy, negocjacje, umowa.
Jeśli będziecie mieli jakieś pytania dotyczące samego Dworku, prosimy nie krepujcie się i pytajcie.
pozdrawiamy,
Kasia i Radek
_________________
kasia&radek
 
 
marteczka84 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 3:32 pm   !

Witam,
Czy możecie podać orientacyjne ceny jakie Wam proponowali oraz cenę jaką zapłaciliście ?

Jeśli możecie to opiszcie proszę pokrótce obslugę oraz samo jedzenie.

Dzieki wielkie.

Pozdrawiam :)
_________________
M&M
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 7:45 am   

Dworek jest jakies 2 minuty autem od mojego obecnego miejsca zamieszkania.. z zewnątrz prezentuje się ładnie, w środku nie byłam ale była moja ciocia i była zachwycona..
widziałam ich na targach ślubnych i nawet się smiałam ze mogliśmy sie razem zabrac;P
chyba współpracują z facetem wynajmującym zabytkowe auta który mieszka jakies pół minuty autem ode mnie
_________________
 
 
 
skarbcio 

Dołączyła: 10 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 2:53 pm   

Jeśli chodzi o Dworek Borowa... niedawno mieliśmy tam swoje wesele....
W kwestii jedzenia ... ilość dań głównych, standardowo 5: na pierwszy rzut rosół i drugie danie (3 rodzaje mięs, 3 rodzaje surówek, 2 rodzaje ziemniaków - 150% porcji - także każdy się naje), drugi rzut zażyczyliśmy sobie zrazy wołowe z kluskami śląskimi i kapustą zapiekaną, 3 rzut - kurczak w sosie curry, 4 rzut barszcz czerwony. Przystawek było 10, można było wybierać z dużej ilości oferowanych, nawet można było sobie zażyczyć coś swojego. Dodatkowo mieliśmy osobny stół z ciastami i owocami. Ciasta własnego wypieku, naprawdę dobre. Do tego Napoje gazowane i soki bez limitu, nigdy ich na stole nie brakowało. Z deseru zrezygnowaliśmy, choć też mogliśmy go mieć w cenie. Ilość jedzenia jest masakryczna... nikt nie będzie głodny, i tak dużo zostanie, potem nie ma problemu żeby zabrać to co zostało ze sobą. Jedzenie już na pierwszy rzut okiem przyciąga ... ładnie udekorowane.... i bardzo, bardzo smaczne..... moi goście weselni bardzo je chwalili jakościowo i ilościowo....

Nasze wesele, 50 osób, obsługiwało 2 kelnerów, uwijali się sprawnie, nie można mieć zastrzeżeń do ich pracy, do tego byli równe chłopaki ;)

Na miejscu są pokoje gościnne, jeszcze w stanie niewykończonym, ale nadają się do spania. Jest ich 5 - 4 osobowych + pokój małżeński - 2 osoby.

Wokół dworku jest przepiękny ogród, z naszym fotografem zrobiliśmy sobie w nim zdjęcia plenerowe i wyszły ślicznie - na szczęście mieliśmy ładną pogodę. Miejsce na grilla znajdzie się pewnie bez problemu, kwestia dogadania z właścicielem.

Swoją drogą to naprawdę miły, sympatyczny i konkretny gość, nie robi żadnych problemów i dostosowuję się do wymagań klientów.

Jeśli chodzi o cen, powiem że jak na to co za nią dostajesz jest naprawdę niska. Po konkrety zapraszam do właściciela.
_________________
skarbcio
 
 
kasq1 

Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:29 am   

Witamy Serdecznie,

Podsumowując naszą małą uroczystość, która odbyła się w "Dworku" w dniu 26 czerwca muszę przyznać, że to idealne miejsce na organizację uroczystości weselnej. Rozumiem, że nie których może odstraszać odległość od Łodzi ale nasze obawy zostały całkowicie rozwiane, jeżeli chodzi o orgazniację, jedzenie, obsługę, podejście właściciela oraz inne mniejsze i większe czynniki, które bierze się pod uwage podczas organizacji takiej uroczystości, moja prywatna ocena to 100 na 100. Naprawdę polecam gdyż wszystko było elegancko i profesjonalnie przygotowane. Nie było żadnych problemów organizacyjnych, począwszy od podpisania umowy aż do ostatniej minuty naszego wesela, wszystko co było ustalone (jedzenie, godziny podania dań głównych, przystawki, deser, godzina przybycia młodych) zostało skrzętnie wykonane, jeżeli ktoś szuka samochodu do wynajęcia to "dworek" również oferuje Jaguara w konkurencyjnej cenie :) jeżeli ktoś się dobrze targuje :) , tak więc naprawdę wszystko można załatwić w jednym miejscu, a co najważniejsze można być z tego bardzo zadowolonym.

Co więcej można dodać -klimat miejsca, wystrój wnętrza, a nawet drobny szczegól jak zastawa pokazują profesjonalane podejście właściciela do organizacji różnego rodzaju imprez.

Co do ceny to się nie wypowiadamy, w naszym przypadku, w porównianiu do konkurencji nie mogliśmy narzekać, ale to jak już wspominałem powyżej, wszystko zależy od bezpośredniej rozmowy i negocjacji.

Adam i Justyna
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 7:27 am   

a jak ceny wygladaja??

[ Dodano: Pon Wrz 27, 2010 7:24 pm ]
Bylismy i zobaczylismy.
Sala przepiekna, pokoje dla gosci (do 20 osob) Duze ladne lazienki. Dworek znajduje sie za biala brama, dookola jest wysoki zywoplot. Olbrzymi ladny ogrod. Kiedy przyjechalismy kierownika nie bylo choc bylismy umowieni. Poczekalismy a kiedy przyjechal zadawalismy mu mnostwo pytan. Kiedy do niego sie zwracalam on nawet na mnie nie patrzyl. Nie mial tez dla nas menu przykladowego :? . Co nas dodatkowo zdziwilo- bardzo duzo terminow na przyszly rok maja wolnych :o .
Gdybym o czyms zapomniala- pytajcie.
_________________
 
 
Elora 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 7:09 pm   

Dzisiaj byliśmy w Dworku zarezerwować termin i podpisuję się pod postami większości moich przedmówczyń;) Nie było żadnych problemów.Właściciel osobiście wszystkiego dogląda,sam oprowadzał nas po terenie i był bardzo pomocny,nie tylko w sprawach bezpośrednio związanych z salą weselną.
Bardzo miło wspominam tą wizytę i jak tak sprawnie będzie przebiegała organizacja naszego wesela,to raczej nie będę mogła narzekać,a miejsce jest prześliczne;)
Więcej informacji będę mogła podać w czerwcu;)
 
 
pawel78 

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 4:50 pm   

Witam.

Nasze wesele odbyło się 25 września w "Dworku Borowa". To idealne miejsce na organizację uroczystości weselnej.

"Dworek" położony jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Otacza go wysoki żywopłot zapewniający poczucie prywatności. Na terenie dworku jest dużo miejsca do zaparkowania samochodów gości.

Muszę przyznać, że dworek wywarł na nas ogromne wrażenie! Piękny ogród i eleganckie, wytworne wnętrze tworzą niepowtarzalny styl tego miejsca.

Właściciel dworku jest sympatyczną i profesjonalną osobą, dbającą o zadowolenie swoich klientów. Nie było żadnych problemów przy ustalaniu wszystkich szczegółów. Zawsze cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i chętnie służył pomocą.

Jedzenia było dużo! Wszystkie posiłki (w tym również przystawki) były smaczne i pięknie podane. Ciasta, owoce i wina znajdowały się na osobnym, ładnie zaaranżowanym stole. Napoje zimne i gorące oraz soki dostępne bez ograniczeń. Przez właściciela dworku zostały przygotowane opakowania jednorazowe do zapakowania jedzenia pozostałego po weselu.

Bardzo dobra obsługa sali. Dwóch kelnerów bez problemów dawało sobie radę. Napoje uzupełniane były na bieżąco. Ponadto bardzo sympatyczna obsługa kuchni.

Skorzystaliśmy również z pokoju dla nowożeńców (w cenie) oraz 2 pokojów dla gości.
W niedzielę ok. godz. 11:00 mieliśmy przygotowane lekkie śniadanie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru "Dworku Borowa" na naszą uroczystość weselną.
Wszystkim GORĄCO polecamy ten dworek!

Pozdrawiamy.
Paweł i Ania
 
 
Elora 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 9:13 pm   I po weselu:)

Tak jak kiedyś obiecałam zdaję relację z wesela w Dworku;)
Wystrój super,właściwie nic więcej nie trzeba robić wystarczy sama sala. Jedzenie świetne,obsługa również.Właściciel osobiście wszystkiego pilnował i był naprawdę bardzo pomocny. Na rano mieliśmy przygotowane pyszne śniadanie. Goście byli zachwyceni.
Jeżeli szukacie miejsca na 60-80 osób to jest idealne.
Dużym plusem jest jedna sala do tańczenia i jedzenia-bardzo zachęcało to do zabawy.
Bardzo ładny ogród,można było wyjść porozmawiać i się przewietrzyć.
Polecam gorąco.Jeżeli będziemy robić jakąś huczną rocznicę ślubu to tylko tam;)
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:11 am   

w sobotę 25 czerwca idę tam na wesel koleżanki... także zobaczymy
_________________
 
 
 
wiorelka 

Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Lip 24, 2011 3:08 pm   

Witam :)
Jesteśmy z mężem świeżo po ślubie i weselu w Dworku Borowa i wpadliśmy tu pochwalić i polecić to przecudne miejsce :) Podstawowe zalety to niewielka odległość od Łodzi (ok. 25 km) i niebanalny wystrój wnętrz (właściwie nie potrzeba dodatkowych dekoracji - ciekawe oświetlenie i przepięknie zdobione ściany nadają niesamowitego uroku). Grzechem byłoby nie wspomnieć o ogrodzie otaczającym dworek - w ciepłe dni/wieczory można skorzystać z urokliwych ukwieconych zakątków, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Właściciel sali jest bardzo wyrozumiałym i pomocnym człowiekiem - podpowiadał, co można zrobić; sugerował najlepsze rozwiązania; wykazał się sporą dozą cierpliwości wobec narzeczonych "zakręconych" w przedślubnych przygotowaniach. Obsłudze sali również należy się pochwała - dwaj kelnerzy dopilnowali wszystkiego jak należy; zaś pozostali pracownicy byli na miejscu w tzw. "sytuacjach kryzysowych" ;) .

Jeśli chodzi o kwestie techniczne...
- standardem jest 5 dań ciepłych i kilka zimnych przekąsek (dużo opcji do wyboru) + ciasta + deser + napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń - zapewniam, że takiej ilości nikt nie przeje i z pewnością dostaniecie to, co zostanie na wynos

- istnieje możliwość zamówienia dodatkowo wiejskiego stołu - my zamówiliśmy i jesteśmy zadowoleni - duży wybór różnych wędlin i mięs, wszystko świeże i smaczne - żadna tam "sklepowa sztuczczyzna"

- w cenie nowożeńcy mają możliwość nocowania; jednak oprócz nich może "zostać na noc" jeszcze kilka osób (za dodatkową niewielką opłatą) - do dyspozycji 5 pokoi na piętrze (wszystkie z łazienką); goście zostający na nocleg ok. godz. 10ej są proszeni na śniadanie

- nie musicie martwić się o szczegóły typu: wazony na kwiaty, opłata za stłuczone na szczęście kieliszki, chlebek powitalny czy roznoszenie alkoholu podczas wesela (wszystko w cenie i załatwione naprawdę profesjonalnie)

- w kwestii ogólnych kosztów imprezy w Dworku wydaje nam się, że to najlepsza oferta spośród konkurencyjnych lokali – być może cena za osobę jest podobna, ale przecież nie chodzi wyłącznie o to, żeby było tanio, ale też o to, żeby było profesjonalnie zorganizowane; poza tym, jeśli potraficie negocjować z pewnością cośtam uda Wam się uszczknąć ;)

Słowem: POLECAMY!!!
_________________
wiorelka
 
 
driadaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 6:19 pm   

czy mogę prosić Was o jakieś konkrety co do cen?
 
 
Iwona-i-Tomek 

Dołączyła: 30 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Ldz
Wysłany: Nie Paź 30, 2011 9:29 pm   Dworek BOROWA

Komentarz - lepiej późno niż wcale. Nasze wesele odbyło się 20 sierpnia 2011 roku. Umowę podpisaliśmy dużo wcześniej. W międzyczasie liczba gości i nasze oczekiwania nieco się zmieniły. Właściciel sali okazał się bardzo elastyczny: cierpliwie wysłuchiwał naszych propozycji i podpowiadał najlepsze rozwiązania. Generalnie podsumowanie jakość obsługi/koszt – najwyższa możliwa ocena.
Dworek – bardzo elegancki wystrój, nie wymaga żadnego innego przystrojenia. Max. 100 osób. Wydajna klimatyzacja, szerokie, wygodne, równie eleganckie krzesła. Piękna zastawa stołowa (uwaga: pojemne kieliszki). Jedzenie – bardzo smaczne, ciepłe. Sprawna obsługa kelnerska. Pokoje gościnne doskonale wyciszone: skromne, czyste – dokładnie tyle ile potrzeba, aby odespać przetańczoną noc. Po przebudzeniu czekało na nas śniadanie (które razem z przyjezdnymi gośćmi przeciągnęliśmy do południa). Z czystym sumieniem – POLECAMY.
 
 
Malwina i Paweł 

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 10:02 am   Dworek Borowa

Witam wszystkich
Nasze wesele odbyło się w listopadzie 2011 w najlepszym miejscu jakie mogłam sobie wymarzyć. Dworek w Borowej to piękne i stylowe miejsce, które nie potrzebuje żadnych zbędnych i kiczowatych dekoracji. Wystarczą kwiaty na stół, zapalone świece i klimat jest cudowny. Muszę tutaj wspomnieć również o stylowych krzesłach, które absolutnie nie potrzebują żadnych pokrowców. Stoły zastawione tak dużą ilością potraw w pięknej zastawie robią imponujące wrażenie. Brawo dla kucharza bo to co było podane to uczta dla podniebienia. Nie można również zapomnieć o kelnerach - chłopaki byli przemili, pomocni, szybciutko się uwijali, a jacy przystojni :) !!! Zamówiliśmy również wiejski stół - wyglądał super - byłam na dużej ilości wesel i takiego stołu wiejskiego jeszcze nie widziałam.

Co tu dużo mówić - Panie Piotrze gratuluję. Nasi goście, my i rodzice jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy za wspaniałe wesele i cierpliwość. Będziemy wszystkim opowiadać, że żadna sala nie jest godna nawet porównania do Dworku w Borowej.

Drodzy forumowicze - najlepszym dopełnieniem wesela w Dworku Borowa jest zespół Codex. Panowie byliście wspaniali.
 
 
Emilka20 

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 3:43 pm   

A jakie ceny, bo jak dworek to chyba tanio nie jest.
Nie chodzi mi o konkretne ceny, ale może jakiś przedział czy choćby koszt na osobę, bo wiem, że średnio to jest 120-200 zł na osobę. A w dworku?
 
 
Malwina i Paweł 

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 4:18 pm   

Ceny podane są na stronie Dworku Borowa. Nie ma w nich żadnego przekłamania. Od listopada do marca 160zł, a od kwietnia do października 190zł. Stół wiejski 1000zł. Naprawdę warto!!!!!
 
 
3astec 

Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 1:08 pm   Wesele 2012

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy organizował ktoś wesele lub był na weselu w Dworku Borowa w 2012 roku? Jakieś opinie na temat jedzenia, obsługi itp.?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez 3astec Wto Lip 31, 2012 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malpawzoo 

Dołączyła: 02 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 5:41 pm   

Podbijam temat, czy ktoś potrafi powiedzieć coś na temat tej sali? Wrażenia z wesel mile widziane!
 
 
elza1977 

Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 6:59 pm   

ciekawe czemu wszystkie te fantastyczne opinie są od osób które mają od 1 do 9 postów na forum...
 
 
iza i damian 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 8:03 am   

Nasze wesele odbyło się w tym przecudnym miejscu 29.05. Każdemu kto się waha nad wyborem dworku możemy śmiało polecić, absolutnie nie ma się nad czym zastanawiać!!! Obsługa jest rewelacyjna - goście byli zachwyceni kelnerami (po prostu pełen profesjonalizm), właściciel to przemiły człowiek otwarty na pomysły narzeczonych, pomocny i cierpliwy;). Jeśli chodzi o samą salę to zrobiła na gościach niesamowite wrażenie, jest przepiękna i tak naprawdę nie potrzebuje żadnych dodatkowych dekoracji. Potrawy przepyszne i w ilościach nie do przejedzenia, bardzo ładnie podane, co zachęcało do próbowania. Porcje nie są wydzielone, więc dokładki nie są żadnym problemem, według nas to bardzo duży plus:) Wiejski stół był hitem!! Przyznam szczerze, że jeszcze na żadnym weselu takiego nie widziałam, co potwierdziło również sporo gości jeszcze w trakcie wesela:) Nie było żadnego problemu z zapewnieniem transportu dla paru osób bez dodatkowych opłat, także jak już pisałam właściciel naprawdę służył pomocą. Pokój dla Młodych jest w cenie, ale istnieje możliwość przenocowania jeszcze kilku osób. Rano czekało już na nas przepyszne śniadanie:) Jeśli chodzi o cenę i jakość to naprawdę wybór tej sali był strzałem w 10:)

Wszystkim gorąco polecamy!!!
 
 
malpawzoo 

Dołączyła: 02 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 4:43 pm   

Również chciałabym serdecznie polecić Dworek Borowa. Sala jest bardzo elegancka, nie sili się na udawanie starego dworu (którym nie jest), a równocześnie właściciele uniknęli weselnego kiczu i przeładowania. Wielkim plusem jest to, że stoły i parkiet mieszczą się w jednym pomieszczeniu, dzięki czemu wszyscy się widzą. Ogród piękny! Szybki dojazd niezatłoczonymi drogami i transport zapewniany gościom przez salę (busik 6-osobowy, od północy do końca wesela) rekompensuje odległość od centrum miasta. Właściciele bardzo chętni do współpracy, kelnerzy profesjonalni, elegancko ubrani, a co najważniejsze jedzenie pyszne i dużo. Z ciekawostek: na sali są organizowane także przyjęcia komunijne, właściciele rozstawiają wówczas bramki do gry w piłkę nożną, żeby dzieciaki miały dodatkową atrakcję :)
 
 
fiołeczek28 

Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 9:26 pm   super sala weselna

Aneta i Maciek
na tym wątku nowi, ale swego czasu czasu to forum pomogło nam w podjęciu kilku decyzji, a zatem czas się odwdzięczyć i mam nadzieje, ułatwić zadanie innym.
Ale do rzeczy - na sali w Dworku Borowa mięliśmy wesele 24 sierpnia 2013 roku, rezerwację (po uprzednim zbadaniu licznych stron i rozpytywaniu znajomych) zarezerwowaliśmy 1,5 roku temu. Cena na umiarkowanym poziomie w stosunku do innych sal - 190 zł od osoby.Cena nie uległa zmianie mimo upływu czasu od podpisania umowy. Sala nowa, o wystroju klasycznym eleganckim, dość spora, choć moim zdaniem do 100 osób. Parkiet nie był śliski (testowałam wcześniej przy wyborze sali - to było dla mnie ważne bo miałam strasznieee wysokie buty:) obsługa - kelnerzy mili i profesjonalni, jedzenie moim zdaniem pyszne i jest go dużo (po weselu obsługa nam zapakowała resztę i uwierzcie że jeszcze 5 dni po weselu mięliśmy co jeść:). Sala ma też ciekawą opcję - po oczepinach gości z sali około 20 km od łodzi małym busem rozwoził kierowca do Łodzi (było to w cenie) i spotkało się z zainteresowaniem. Przede wszystkim jednak chciałaby podkreślić pełen profesjonalizm właściciela, cierpliwość do moich pomysłów (które przed stawiałam na ostrzu noża - typy bakłażanowe goździki jako wystrój) a które potem rzeczywiście na sali wyglądały pięknie, ale były drobnym elementem tego bogatszego w dużo ważniejsze wydarzenia dnia. Pisać bym mogła jeszcze długo bo był to długi wieczór i pełen emocji, ale jedno wiem że poza wyborem męża zdecydowanie powtórzyłabym wybór sali:) Gorąco z czystym sumieniem polecam.
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 12:35 pm   

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o tym miejscu. Od otoczenia, przez wystrój, świetną obsługę (serdecznie pozdrawiamy) po na prawdę bardzo smaczne posiłki.
Gdzieś się przewinął wątek o dużych kieliszkach, to też prawda. Co niektórzy goście nawet na nieśliskim parkiecie mieli problem z zachowaniem stabilności :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 8:40 am   

W sobotę wybieramy się z moim M. do tego miejsca - także przekonamy się na żywo co i jak. OCzywiście zdam relację jak wrócę :)
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
rchodorowski 

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 10:00 am   

W Boże Ciało odbyła się niezapomniana uroczystość weselna moich dzieci. Było rewelacyjnie wszystko dopięte na ustani guzik przez właścicieli tego wspaniałego mejsca. Faktem jest, że pozytywnego wpisu powinienem dokonać natychmiast, ale jest ze mnie leń i nie zadbałem o to. W ostatnim czasie byłem na drugim weselu jako gość w sali na ul. Kolumny 217 i dopiero zobaczyłem jak można młodej parze popsuć uroczystość niskim poziomem właścicielki o poziomie organizacji nie wspomnę.
Robię zatem w tej chwili to co powinienem dawno temu.
BYŁO SUPER !! !!!
 
 
awokado 


Dołączyła: 30 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 2:18 pm   

Witam serdecznie :)
Zastanawiam się nad urządzeniem przyjęcia weselnego w Dworku Borowa. Miejsce jest piękne, a właściciel po pierwszym spotkaniu wywarł na mnie dobre wrażenie. Zastanawia mnie jednak stosunkowo mała liczba opinii o Dworku na forum. W związku z tym byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się przez użytkowników nowymi informacjami na temat tego miejsca.
 
 
przemekb 

Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 01, 2017 10:29 pm   

2 września mieliśmy wesele oraz poprawiny w Dworku Borowa. Wystrój piękny, jedzenie bardzo dobre - nie byliśmy w stanie wszystkiego spróbować. Szczególnie polecamy golonkę! Bardzo dużo różnego rodzaju dań, ciasta domowej roboty - pycha! Pokoje dla gości i pary młodej mieliśmy na górze (nad salą weselną). Dodatkowe plusy: dużo miejsc parkingowych dla gości, staw z rybkami, pięknie zaprojektowany ogród, klimatyzacja i grill!

Strzałem w dziesiątkę, pomimo początkowych wątpliwości, okazał się kącik barmana. Była to świetna atrakcja dla gości. Osoby niepijące mogły zamówić sobie drinki bezalkoholowe. My skorzystaliśmy z usług przemiłego Adriana Bykowskiego (Pro Cocktails).

Obsługa i właściciel są bardzo mili i pomocni w sprawach organizacyjnych. Dziękujemy i bardzo polecamy Dworek Borowa.

W razie pytań proszę pisać. Postaramy się odpowiedzieć.

Pozdrawiamy
Marina i Przemek
Ostatnio zmieniony przez przemekb Nie Paź 01, 2017 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 11:34 am   

We wrześniową sobotę odbyło się tam wesele, którego byłam gościem. Sala robi naprawdę ogromne wrażenie. Jest elegancka, wytworna i jeśli pary lubią takie klimaty, to na pewno im się spodoba. Optycznie sala troszkę się zmniejsza przez drewniane elementy, ale to właśnie one nadają sali wyjątkowego klimatu (może przydałoby się odświeżyć troszkę sufit, ale to taki drobiazg). Na sali było wszystko, co trzeba - świece, bukiety na stołach, materiałowe serwety. Obsługa na najwyższym poziomie - bardzo kulturalni, sympatyczni, choć brakowało mi u większości uśmiechów, kiedy goście coś do nich mówili, dziękowali czy sami się uśmiechali. Do pierwszego toastu obsługa polewała i naprawdę super to wyglądało. Potem goście już sami sobie polewali, wódka stała na stołach. Z przodu ogród zadbany, natomiast ten na tyłach Dworku, to nie wiem, bo w ogóle nie był oświetlony, a wielka szkoda! bo z narzeczonym często wychodziliśmy się przewietrzyć i praktycznie chodziliśmy wokół dworku, bo było ciemno.
Ogromnym plusem jest to, że właściciel czy manager był cały czas obecny, krążył po sali niewidoczny, instruował obsługę, zaglądał do kuchni i zebrał się wraz z zespołem. Nikt też nie wyrzucał gości - jeśli w umowie było 10 godzin przyjęcia, to powinno się skończyć o 5, a kelnerzy zaczęli sprzątać koło 6, a goście nadal mogli siedzieć, rozmawiać ze sobą i kończyć wódeczkę, więc to jest naprawdę ogromny plus, bo zrobiło się tak kameralnie i można było porozmawiać z Młodą Parą, itp. Sala naprawdę warta polecenia.
A teraz chyba najważniejsze - jedzonko! Było pyszne! Rosół był naprawdę pyszny, taki domowy. Godna polecenia była też zupa z kawałkami mięsa, choć jaka to było, to nie mam pojęcia. Ktoś mówił, że krem grzybowy, ale nie smakował w ogóle grzybami, ale za to sama w sobie była pyszna. Żurek też był dobry. Może dania ciepłe były troszkę za słone, ale to kwestia gustów smakowych. Polecam też ich śledzie na zimne przystawki :smile:
_________________

 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2022 1:41 pm   

Bardzo podoba mi się wystrój tej sali weselnej. No jedzenie pycha! <3
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl