Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"JAŚMINÓWKA" Kolonia Głowa /k Białej
Autor Wiadomość
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 11:32 am   

dagii napisał/a:
A jeżeli chodzi o dekorację to nie ma jej w cenie i jest dodatkowo płatna .....:(
Daga k*#*a to jest jakieś nieporozumienie, Ci ludzie chyba postradali zmysły.. Zastanów się jeszcze! wiem wiem.. Sala ma swój klimat,ale klimatem ludzi nie nakarmisz,a to na weselu naprawdę ważna rzecz.
Dziewczyny, które są już po własnym weselu w J. mówią,że goście zadowoleni.. No bo do cholery nie powiedzą Wam prosto w twarz,że była ciężka chała.. Ja też nie miałabym odwagi powiedzieć tego znajomym, u których byliśmy.. W końcu chcieli jak najlepiej i nie wyobrażam sobie zrobić im takiej przykrości...
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 11:44 am   

dagii, szczerze mówiąc to jak na tak wygórowaną cenę wygląda to niestety bardzo kiepsko :(
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:38 pm   

dagii, na Twoim miejscu zmieniłabym salę na Biały Pałac, ceny porównywalne a sala o niebo lepsza
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:44 pm   

martuska88 napisał/a:
na Twoim miejscu zmieniłabym salę na Biały Pałac, ceny porównywalne a sala o niebo lepsza
:super:
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 7:26 pm   

Wydaje mi się, że łatwo mówić o zmianie sali, kiedy sytuacja nas bezpośrednio nie dotyczy, ale niestety kiedy się zmienia salę trzeba się liczyć ze stratą zaliczki a na niektórych salach taka zaliczka niestety jest duża, więc pewnie jeśli podliczy się cenę za talerzyk na nowej sali + utratę zaliczki na tej poprzedniej to wychodzą niezłe kwoty. A słuchajcie, może jest tak, że w poprzednich latach było wszystko ok na tej sali, ale jadą teraz na opinii i już im przestało zależeć, skoro i tak mają pozajmowane terminy. Dagii może pomoże po prostu rozmowa z właścicielami i przedstawienie uwag.
_________________

 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 7:37 pm   

Iris napisał/a:
Wydaje mi się, że łatwo mówić o zmianie sali, kiedy sytuacja nas bezpośrednio nie dotyczy, ale niestety kiedy się zmienia salę trzeba się liczyć ze stratą zaliczki a na niektórych salach taka zaliczka niestety jest duża, więc pewnie jeśli podliczy się cenę za talerzyk na nowej sali + utratę zaliczki na tej poprzedniej to wychodzą niezłe kwoty.
Zgadzam się z Tobą w 90%, zapłacić naście czy więcej tysięcy na totalną chałę to dla mnie jednak większa strata a niżeli 3 tys zaliczki, no i właściwie tak naprawdę idzie tutaj tylko, a jednocześnie aż o tą zaliczkę.
Iris napisał/a:
A słuchajcie, może jest tak, że w poprzednich latach było wszystko ok na tej sali, ale jadą teraz na opinii i już im przestało zależeć, skoro i tak mają pozajmowane terminy.
o to to na pewno!!

Iris napisał/a:
Dagii może pomoże po prostu rozmowa z właścicielami i przedstawienie uwag.
nie wydaje mi się... Myślę,że właściciele ogarną się dopiero jak dostaną mocno po dupie ( brak klientów) chociaż nie przewiduje w najbliższym czasie takiej sytuacji, bo ludzi oczarowuje samo miejsce...
Daga odkąd pamiętam ma milion wątpliwości jeśli chodzi o Jaśminówkę i z tego co czytam to trzyma ją tam właśnie, kilkanaście razy już wspomniany, klimat i urok...
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 7:46 pm   

Iris, wolałabym chyba już stracić te 3 tys. zaliczki kosztem mojego zadowolenia z wesela, przecież taki dzień zdarza się tylko raz w życiu i dla każdej z nas jest ważny

ale tak jak pisze Iris porozmawiałabym jeszcze z właścicielami i powiedziała im wprost o moich obawach w końcu płacisz grubą kasę i wymagasz czegoś w zamian, jeżeli nie będą się w żaden sposób starać aby rozwiać Twoje wątpliwości i Cię przekonać, że wybór ich sali to dobry krok to nad niczym się nie zastanawiaj tylko zrywaj umowę i szukaj innej sali, na pewno trafi się jakaś perełka, która będzie równie klimatyczna i urokliwa

trzymam kciuki, żeby wszystko było ok
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 9:23 pm   

Dziewczyny kalkulując koszty to 3 tys zaliczki pójdzie się... ale jakby Dagmara znalazła salę gdzie za talerzyk płaci się 200 zł i ma się w tym stół wiejski, słodki dekoracje i jest ciepło to chyba lepiej się kalkuluje niż 230 zł za talerzyk w Jaśminówce gdzie jedzenia jest tyle co kot napłakał a za wszystko dodatkowo trzeba płacić...
Jak już mówiłam, przydałby się ktoś na mojej sali taki jak Ty Agato Droga 8)
_________________

 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 9:24 pm   

agacionek napisał/a:
przydałby się ktoś na mojej sali taki jak Ty Agato Droga
wbiję się na jakieś wesele specjalnie dla Ciebie... :)
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 9:30 pm   

Cytat:
wbiję się na jakieś wesele specjalnie dla Ciebie...

lubię to :spoko:
_________________

 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 10:21 pm   

martuska88 napisał/a:
jeżeli nie będą się w żaden sposób starać aby rozwiać Twoje wątpliwości i Cię przekonać, że wybór ich sali to dobry krok
ależ oczywiście,że ją przekonają i przedstawią wszystko w superlatywach... Pięknie mówić to każdy potrafi, tylko robic nie ma komu
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 3:10 pm   

Kurcze, masakra Twoja relacja, troszka88. Za te cenę widzę, że sporo dziewczyn miało dużo więcej w ofertach sal - ja za 215 zł miałam pięną salę, jedzenia full, dekoracje kwiatowe (bogate, nie jeden kwiatek w wazonie), tort, fontannę czekoladową i duży stół wiejski, auto z kierowcą. Więc jak się tyle płaci naprawdę można wymagać...To nie jest mała kwota, wiem, że inne sale (Biały Pałac, konstancja, Dwór Artusa) też są fajne i mają dużo więcej w cenie i z tego co widze lepszej jakości.
Chyba warto się mocno zastanowić, albo zdecydowanie porozmawiać z właścicielami i to dość ostro, a nie tylko podpytać - niech sie wytłumaczą z obsługi i klimatyzacji, bo noce i latem bywają chłodne.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Cze 05, 2012 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 3:50 pm   

Malena, wiesz właściciele bronią się pewnie dodatkami w stylu płonące serce nad stawem i lampiony na nim, balony na wejściu i inne pierdy, które bynajmniej mnie, nie odwróciły uwagi od rzeczy, które opisałam... Poza tym wg mnie i tak nie są warte tej kasy i tyle...
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 3:58 pm   

troszka88 napisał/a:
właściciele bronią się pewnie dodatkami w stylu płonące serce nad stawem i lampiony na nim, balony na wejściu


no miłe to i sympatyczne, ale jedzenie i komfortowe warunki do zabawy (czyli odpowiednia temperatura - klima na zimno jak jest upał i ciepła podczas chłodnej nocy, obsługa, czystość toalet) to podstawa..tak jak mówisz
troszka88 napisał/a:
nie odwróciły uwagi od rzeczy, które opisałam
 
 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 6:09 pm   

Widzę troszka88 że wesele Ci się bardzo nie podobało, ale zastanawia mnie dlaczego ciągle narzekasz na jedzenie? Na wesele idzie się po to, aby się bawić a z tego co mówisz to nie tańczyłaś i się nie bawiłaś tylko siedziałaś i jadłaś. Według mnie na wesele nie idzie się po to aby się napić, najeść na cały tydzień !

Będę miała tam weselę więc mogę Ci zdradzić jak to wszystko wygląda od strony załatwiania z właścicielami. Jeśli chodzi o dekoracje sali to para młoda wybiera co ma być na stołach czy jeden kwiatek w wazonie ( jak było na weselu na którym byłaś) czy jakaś inna dekoracja- właściciele się dostosowują. Tak samo jest z ozdobą sali, krzeseł, wszystkimi kwiatami i dekoracjami na stołach, podłodze w sali oraz w ogrodzie. Widocznie twoi znajomi tak chcieli mieć przyozdobioną salę i zrobili to według własnego gustu.

Jeśli chodzi o menu jest podobnie. Jest kilka wersji do wyboru i młodzi decydują jak jest ilość jedzenia, jak jest podawana i gdzie stoi. Czy na stołach czy pod ścianą.

Więc jeśli Tak bardzo Ci się to wszystko nie podobało to możesz podziękować parze młodej która w ten sposób sobie wszystko ustaliła. Mam nadzieję że im się podobało - bo to najważniejsze!!!
Ostatnio zmieniony przez kamea Wto Cze 05, 2012 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 6:46 pm   

kamea napisał/a:
Widzę troszka88 że wesele Ci się bardzo nie podobało
a gdzie ja napisałam,że wesele mi się nie podobało?? Dla mnie dramatem jest sala...
kamea, trudno żebyś miała inne zdanie n.t. swojej sali..
Ja znowu mam wrażenie,że czepiasz się mnie tylko tak,żeby czepić, więc piszesz o tym jedzeniu. Ja jestem z tych osób, które uważają,że zaraz po DJ'u, wodzireju tudzież orkiestrze, jedzenie jest najważniejsze.
Skoro uważasz,że
kamea napisał/a:
tylko siedziałaś i jadłaś
to muszę Cię zmartwić, no właśnie nie jadłam, bo nie było co... i nie wierze,że moi znajomi sobie tak zażyczyli, wybrali opcje 4 posiłków,ale chyba nie wiedzieli,że będą podawane w takie ilości

Nie mniej jednak, gdybyś uważnie przeczytała koniec mojej wypowiedzi zrozumiałabyś moje rozgoryczenie, tym czasem czym prędzej zabrałaś się do zjechania mojej osoby!!

To tyle, ja wypowiedziałam tylko swoją opinie, mam do tego prawo, w końcu po to mamy forum.

[ Dodano: Wto Cze 05, 2012 7:06 pm ]
kamea napisał/a:
ale zastanawia mnie dlaczego ciągle narzekasz na jedzenie?
tak teraz czytam moje wypowiedzi i się zastanawiam, gdzie ja tak ciągle o tym jedzeniu piszę.. Wypowiedziałam się w pierwszym poście i to by było na tyle.
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:27 pm   

kamea napisał/a:
Na wesele idzie się po to, aby się bawić a z tego co mówisz to nie tańczyłaś i się nie bawiłaś tylko siedziałaś i jadłaś. Według mnie na wesele nie idzie się po to aby się napić, najeść na cały tydzień !


zburzyłaś mój pogląd na wesele :P
na weselu najważniejsze jest:
-orkiestra
-jedzenie
-wódka
AMEN :)

jak ktoś płaci ponad 200 zł za talerzyk, żeby przy tym to pustym talerzyku posiedzieć i tylko się pobawić to życzę powodzenia, wątpię, żeby ktokolwiek był zadowolony z takiego wesela a już najmniej goście
_________________


 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:35 pm   

troszka88 napisał/a:
to muszę Cię zmartwić, no właśnie nie jadłam, bo nie było co... i nie wierze,że moi znajomi sobie tak zażyczyli, wybrali opcje 4 posiłków,ale chyba nie wiedzieli,że będą podawane w takie ilości


to też cię zmartwię bo właściciele zapraszają na wizytę przed weselem innej pary na salę i masz możliwość obejrzenia sobie wszystkiego - co jak ma wyglądać. W tym również porcji i ilości jedzenia, my mieliśmy rozpiskę w gramach. Możesz umówić się na degustację i wszystkiego spróbować.

Masz wybór co do ilości jedzenia na talerzach i na tych innych stołach. Może młodzi zmniejszyli porcję żeby trochę zaoszczędzić - bo jak zamówisz mniej jedzenia to z ceny schodzą.

I nie przyczepiłam się do Ciebie po prostu nie podoba mi się jak piszesz coś o organizacji wesela nie mając pojęcia jak to naprawdę wygląda.
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:40 pm   

kamea napisał/a:
nie mając pojęcia jak to naprawdę wygląda
no myślę że troszka88, raczej widziała jak to wygląda. Widziała tak, jak każdy gość i dziewczyna, która ma przed sobą własne wesele, więc troszkę bardziej zwraca uwagę na pewne rzeczy.

Poza tym wątpię czy goście zastanawiają się nad organizacją, opłatami i weselem 'od kuchni'
Będąc na weselu chce się dobrze bawić (nie marznąć) zjeść, wypić i korzystać z czystych toalet, no chyba że to rarytas? Ale wg mnie to jest istotne.

kamea napisał/a:
Według mnie na wesele nie idzie się po to aby się napić, najeść na cały tydzień !
no raczej nie na tydzień, ale wyjść głodnym? poza tym fajnie popróbować nowych, dobrych rzeczy? bo skoro jedzenie jest nie ważne to równie dobrze można zaprosić ludzi do klubu- dj też może grać, można szaleć na parkiecie, na pewno byłoby taniej, a na przegryzkę paluszki...
_________________

 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:40 pm   

kamea, ok, ja rozumiem, sama masz tam wesel, więc będziesz bronić... Dyskusja na ten temt po prostu nie ma najmniejszego sensu.
kamea napisał/a:
jak piszesz coś o organizacji wesela nie mając pojęcia jak to naprawdę wygląda.
co Ty w ogóle do mnie "mówisz"..??
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:41 pm   

martuska88 napisał/a:
zburzyłaś mój pogląd na wesele

Mój też :smile: Tyle, że dla mnie najbardziej liczy się jedzenie, bo ani nie tańczę za dużo, ani nie piję :smile:
Może bym z chęcią pogadała ze znajomymi, ale nie zawsze jest to możliwe ze względu na poziom hałasu :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Wto Cze 05, 2012 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:51 pm   

MadMar napisał/a:
o myślę że troszka88, raczej widziała jak to wygląda. Widziała tak, jak każdy gość i dziewczyna, która ma przed sobą własne wesele, więc troszkę bardziej zwraca uwagę na pewne rzeczy.

Poza tym wątpię czy goście zastanawiają się nad organizacją, opłatami i weselem 'od kuchni'
Będąc na weselu chce się dobrze bawić (nie marznąć) zjeść, wypić i korzystać z czystych toalet, no chyba że to rarytas? Ale wg mnie to jest istotne.
MadMar, dziękuję Ci bardzo, ja już nie chciałam pisać takich rzeczy bo by wyszło,że się wymądrzam... dlatego skwitowałam to jednym zdaniem!!

MadMar napisał/a:

kamea napisał/a:
Według mnie na wesele nie idzie się po to aby się napić, najeść na cały tydzień !
no raczej nie na tydzień, ale wyjść głodnym? poza tym fajnie popróbować nowych, dobrych rzeczy? bo skoro jedzenie jest nie ważne to równie dobrze można zaprosić ludzi do klubu- dj też może grać, można szaleć na parkiecie, na pewno byłoby taniej, a na przegryzkę paluszki...



:ok:
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 8:19 pm   

kamea napisał/a:
nie mając pojęcia jak to naprawdę wygląda.

Pojęcia to nie masz Ty Kamea, bo nie byłaś tam na weselu i własnego jeszcze nie miałaś. Nie rozumiem po co tak zaciekle bronisz sali skoro tak na prawdę nie wiesz co Cię tam czeka, chwalić i bronić sali będziesz mogła po jak będziesz miała argumenty. Poza tym zamiast zwrócić uwagę na to co pisze dziewczyna, porozmawiać jeszcze z właścicielami,żeby wiedzieli,że takie coś słyszałaś i nie chciałabyś żeby u Ciebie tak było to się burzysz. Bez sensu.
_________________
 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 8:28 pm   

na weselu byłam i dlatego wybrałam tę salę !! !

Ale widzę, że nie mam tu o czym rozmawiać

Chętnie zapytałabym się panny młodej jak jej się podobało i czy jest zadowolona.

Tak naprawdę to " jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził"

i na tym zakończę
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 8:37 pm   

kamea napisał/a:
Chętnie zapytałabym się panny młodej jak jej się podobało i czy jest zadowolona.
Kamea,ale zrozum, wesele robi się dla siebie, owszem,ale robi się również, a może przede wszystkim dla gości, a żaden gość przy zdrowych zmysłach, szanujący Parę Młodą nie powie im wprost,że było bardzo kiepsko! Bo to tak jak powiedzieć Pannie Młodej prosto w twarz ,że ma brzydką sukienkę... Wręcz przeciwnie, będąc mega niezadowolonym i tak powie,że wszystko było super, bo tak po prostu wypada. I ja sama do takich osób należę...
Dlatego ja w zasadzie nie biorę pod uwagę pozytywnych opinii Par Młodych o sali, gdyż oni w większości przypadków na weselu zajęci są zabawą a nie martwieniem się szczegółami, opierają się tylko na opinii gości (czytaj wyżej) i żałuję,że tak mało "gości" wypowiada się subiektywnie na forum. I nie złość się dziewczyno, oby u Ciebie było ciepło, czysto i bogato :) i może posłuchaj rady kasia_m85,
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 8:45 pm   

No to może ja się wypowiem ......
Z tego co mi wiadomo balony , płonące serce i lampiony są dodatkowo płatne ....
Generalnie tam wszystko jest płatne:)

kamea, dekoracje wybiera para młoda ale przyznasz sama , że są to dodatkowe koszty , nawet iglaki, które oddzielają miejsce siedzące i tańczące ;)
ja słyszałam od znajomej różne opinie na temat cateringu, ale wiem , że bywa tak , że obsługują to 2 różne firmy....
_________________


 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 7:58 am   

kurcze,troszka88 niezbyt ciekawie to wszystko się przedstawia...
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 9:21 am   

dagii napisał/a:
słyszałam od znajomej różne opinie na temat cateringu, ale wiem , że bywa tak , że obsługują to 2 różne firmy....


no to moze i ja cos powiem ;) na weselu tam nie bylam wiec sali w ten sposob nie ocenie, ale szukajac miejsca na swoje wesele oczywiscie tam bylam i wszystko widzialam. Faktycznie to co skreslilo dla nas ta sale to dodatkowe koszty, praktycznie za wszystko.
A co do cateringu to z tego co mowil wlasciciel sa 2 firmy, jedna z Palacu Poznanskiego (moj narzeczony mial tam rok temu impreze firmowa i mowi, ze jedzenie bylo przepyszne, elegancko podane i moze nie w jakis ogromnych porcjach, ale dalo sie najesc), aczkolwiek nie wiem w jakich porcjach podaja na weselu :) a tej drugiej to nie pamietam skad jest :)

aczkolwiek nie wydaje mi sie, zeby 2 firmy obslugiwaly wesele, jest do wyboru albo menu jednej albo drugiej ;) i zawsze jak sa obawy pewnie mozna isc tam co zjesc i zobaczyc jak to wyglada ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ZoltyTulipan Sro Cze 06, 2012 9:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:43 am   

ZoltyTulipan napisał/a:
zawsze jak sa obawy pewnie mozna isc tam co zjesc i zobaczyc jak to wyglada ;)
ja do smaku nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie, było bardzo smaczne, ale ilości śmieszne :(
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:01 am   

troszka88, a od kogo był catering?
Wiem, że na weselu, na którym będę będzie catering z Pałacu Poznańskiego. Więc właśnie jestem ciekawa od kogo był ten na wspomnianym przez Ciebie weselu.
Bo w sumie to nie wiem czy mam się najeść wcześniej :smile:

Ale chyba wezmę jakiś koc ze sobą :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez cotumka Czw Cze 07, 2012 9:13 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 10:38 am   

Nie mam bladego pojęcia skąd był catering. Był bardzo dobry (bynajmniej ciepłe dania) ,ale ilości śmieszne.
Mam nadzieję,że wesele, na którym ja byłam to był wypadek przy pracy... Bo nie życzę żadnej parze młodej, by tak gościła swych gości...
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 1:22 pm   

A no właśnie... bo taki niesmak później pozostaje.
Ja szczerze Ci powiem, że gdyby na moim weselu przytrafił się taki "wypadek", to po prostu byłoby mi wstyd...
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 1:37 pm   

cotumka napisał/a:
to po prostu byłoby mi wstyd...
chyba każdemu,ale niestety Młodzi często nie zdają sobie z pewnych rzeczy sprawy...
 
 
Kasiula_F 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 10:21 pm   

Ja właśnie dzisiaj podpisałam umowę w Jaśminówce. Byłam tam już kilka razy tuż przed samym weselem, wszystko bardzo ładnie wyglądało. Miejsce śliczne. Teraz jak poczytałam Wasze wypowiedzi lekko się zaniepokoiłam. Mam nadzieję jednak, że wszystko to zależy od Pary Młodej. To co sobie ustalimy przed, jakie menu wybierzemy, jakie posiłki.

Mam nadzieję, że będzie dobrze:)
Która z Was ma tam wesele jakoś w bliskim terminie?
_________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok ~ Coco Chanel
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 3:23 pm   

Kasiula_F napisał/a:
Miejsce śliczne.

Ale bardzo zaniedbane, a ja mam całe nogi w bąblach bo pokrzywy zrobiły swoje. I uprzedzam- nie latałam z moim lubym po krzakach :P
po prostu trawa jest nieskoszona, wszędzie rośnie pełno chwastów, roi się od much, komarów, pajęczyn, pająków, robaków, w namiocie latają ćmy, bo lecą do światła, ja musiałam wyjmować muchy ze szklanki niejednokrotnie ;) obcasy wpadają w żwirek - buty do wyrzucenia, wychodne toalety- genialne gdy pada.
ale oprócz tego wszystkiego miejsce jest piękne ;)
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 3:26 pm   

cotumka napisał/a:
ale oprócz tego wszystkiego miejsce jest piękne
hahahahaahahahaha
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:48 pm   

cotumka, a kiedy byłaś?
_________________


 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:48 pm   

oto przykład nieskoszonej trawy, porośniętej mnóstwem pokrzyw i chwastów 8)

Obraz 133.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 798 raz(y) 93.04 KB

 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:53 pm   

dojście na sale w 12 cm szpilkach chyba graniczy z cudem ;) a po imprezie buty prawdopodobnie mogą wylądować w koszu
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:54 pm   

cotumka, była na weselu 16 czerwca, wraz jak się okazuje, z moją mamą.. ,która nt terenu ma dokładnie takie samo zdanie :)
kamea, no raz na jakiś czas na pewno koszą, ale pamiętaj,że teren Jaśminówki jest również poza tym miejscem, którego zdjęcie wstawiłaś. Mam na myśli drogę z parkingu do "sali"... a ta podczas deszczu, lub po deszczu, jest drogą przez mękę.

[ Dodano: Czw Cze 21, 2012 10:55 pm ]
martuska88 napisał/a:
dojście na sale w 12 cm szpilkach chyba graniczy z cudem
no nie da się ukryć,że jest wyzwaniem...
 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 8:18 am   

cotumka a powiedz co sądzisz o dekoracjach na sali ??
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 8:49 am   

dziewczyny macie więcej zdjęć?
_________________


 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 9:14 am   

a jakie zdjęcia Cię dagii interesują ?? którejś konkretnej części jaśminówki bo byłam tam 16 czerwca i mam dużo bieżących zdjęć :-)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 1:37 pm   

kamea, jeśli chodzi o dekoracje: ten podwieszany materiał przy "suficie" w namiocie - tragedia jak dla mnie, w dodatku plącze się tam naprawdę pełno robactwa, a ja mam niestety na tym punkcie kota. Kwiaty na stole młodych wyglądały trochę jak wieniec pogrzebowy, chociaż to może przez ciemną kolorystykę. Kwiatki na stolikach wrzucone do wazoników- niby fajnie że były, ale nie podobały mi się i chyba wolałabym gdyby ich nie było w ogóle. Pokrowce na krzesła mi sie bardzo podobały za to.
Okej, teren przed samym namiotem może nie jest najgorszy, ale np. wejście schodkami na górkę - porażka, zejście na grilla- masakra, dojście na parking- nieporozumienie.
Ogólnie zdanie mam, jakie mam. Wyraziłam je wyżej. Nie zmienię go. I kropka.
_________________
Ostatnio zmieniony przez cotumka Pią Cze 22, 2012 1:42 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 2:23 pm   

kamea, dekoracje, wygląd sali gdzie się je i tańczy, teren stół wiejski.....
_________________


 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 5:01 pm   

Część zdjęć będzie z przygotowań do ostatniego wesela a część z jakiegoś wcześniejszego

SDC10759.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 889 raz(y) 94.52 KB

Obraz 125.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1016 raz(y) 76.33 KB

Obraz 122.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1000 raz(y) 85.12 KB

SDC10749.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 890 raz(y) 75.48 KB

 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:49 pm   

kamea, to koniec zdjęć?
_________________


 
 
kamea 

Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 9:16 pm   

to jeszcze kilka

SDC1071.JPG
łazienka
Pobierz Plik ściągnięto 811 raz(y) 61.46 KB

Obraz 12.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 833 raz(y) 76.58 KB

Obraz 140.jpg
teren przy grilu i ognisku
Pobierz Plik ściągnięto 776 raz(y) 86.7 KB

Obraz 119.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 931 raz(y) 60.59 KB

 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 9:33 pm   

kamea, zdjęcie o wiele lepsze , od tych co wstawiła troszka88, .....
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 9:45 pm   

dagii napisał/a:
zdjęcie o wiele lepsze , od tych co wstawiła troszka88, .....
mówisz o toalecie...?? kino no po prostu kino, wiadomo,że toaleta przed weselem jest czysta, poza tym to co wstawiła kamea, to jest ta część pewnie, gdzie tylko myje się ręce nie ma tam kibelka.
Ahhhh no i co do dekoracji kwiatowej to sama Daga wiesz,że trzeba za to dodatkowo płacić.
Wciąż uważam,że Jaśminówka jest ok,ale nie za cenę,którą sobie życzą, no nie nie nie!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl