Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"JAŚMINÓWKA" Kolonia Głowa /k Białej
Autor Wiadomość
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 1:19 pm   "JAŚMINÓWKA" Kolonia Głowa /k Białej

Słuchajcie! Jest nowa miejscówka na urządzanie wesel! Łatwiutko znajdziecie ją z wyszukiwarki, a jak ktoś potrzebuje dodatkowych info, to chętnie podam na priv.

Miejsce znajduje się za Zgierzem od strony Łodzi. Ale nas odległość nie odstraszyła, bo w sumie z cetrum Łodzi dojeżdża się w 35 minut.

Obiekt jest nowy, dlatego nie można o nim wyczytać jeszcze żadnych opini, a pierwsze wesela zorganizowane zostaną w kwietniu...Moje osobiste wrażenia będę mogła napisać w sierpniu, bo właśnie tam odbędzie się nasze wesele. Mieliśmy wybraną już inną salę, na inną datę, ale jak zobaczyliśmy tę, to zmieniliśmy całą koncepcję w ciągu tygodnia!!! :]

Właścicielami jest bardzo miłe małżenstwo, otwarci na propozycje i przy tym bardzo pomocni!

Już się nie mogę doczekać naszego dnia!!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lut 15, 2017 10:29 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 4:00 pm   

Pięknie tam jest :!: A na ile osób max robią tam wesela :?:
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 5:08 pm   

Właśnie znalazłam stronę internetową tego miejsca http://www.jasminowka.pl/ i faktycznie prezentuje się fantastycznie, ale podobno to jest wielki namiot rozłożony na świeżym powietrzu.
_________________


 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 8:15 pm   

To rzeczywiście jest namiot, ale taki osadzony na stałe. Będąc w środku wcale nie myśli się o tym...Wewnątrz jest jak w bardzo eleganckiej sali, jest ogrzewanie i klimatyzacja, ładne oświetlenie, posadzka z płytek. Mają stoły okrągłe albo podłóżne, można wybrać co się chce...Sala mieści ok. 150 osób z tego co pamiętam.
Nam takie rozwiązanie bardzo pasuje, bo chcieliśmy impreze półplenerową, dzięki temu, że jest to namiot niektóre ściany można podnosić i część stolików umieścić na zewnątrz.
Do tego mamy do dyspozycji bar pod strzecha, ktory znajduje sie pare metrow od namiotu, z paleniskiem - tam bedzie grill. Na terenie jest też jezioro, las, altanka i konie właścicieli - to załatwia nam już sprawę zdjęć plenerowych :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 11:13 pm   

Fakt otoczenie jest bajkowe :buja w oblokach:
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:34 am   

Pięknie tam jest :D , ciekawa jestem jakie sa koszta, ile płaci się za osobę?
_________________
 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 11:49 am   

Ceny tam sa ruchome, to znaczy przede wszystkim zależą od ilości gości jaką zamierzacie zaprosić. Im większe grono tym niższa cena...
Pozatym do wyboru są 2 cateringi, jeden droższy, drugi tanszy.
Na cene wpływa dodatkowo możliwość wyboru dodatkowych dekoracji stołów.
My będziemy płacić 190 za osobe, ponieważ mamy mało gości, a do tego zagwarantowano nam, że cena sie nie zmieni nawet jeśli część gości nie będzie mogła przyjechać.
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 2:10 pm   

Super można urządzić tam wesele - takie nietypowe, tylko żeby wam goście się nie porozchodzili jak taki duży jest tam teren, a cena jak dla mnie trochę duża.
_________________


 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 2:45 pm   

Miejsce wymarzone na wesele, ale cena dosyć spora jak dla mnie.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 3:35 pm   

Śliczne miejsce. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 8:28 pm   

Fakt, cena powalająca :o , ale z reguły ładne sale kosztują. Ciekawa jestem ich jedzonka.
_________________


 
 
northern_star 

Dołączyła: 01 Cze 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 6:19 pm   

fragolotta,
miałabym pare pytan do ciebie, czy mogłabys podac jaki snamiar na siebie?
pozdrawiam serdecznie
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 10:42 am   

northern_star napisał/a:
fragolotta,
miałabym pare pytan do ciebie, czy mogłabys podac jaki snamiar na siebie?
pozdrawiam serdecznie

Wystarczy że naciśniesz ten przycisk lub ten przy profilu fragolotty - wyślesz jej wtedy albo e-maila albo prywatną wiadomość na forum.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 12:46 pm   

Dziewczyny, czy ktoras z was miala juz tam swoj wielki dzien ? A moze ktos byl tam gosciem na weselu ?? My chcemy podpisac tam umowe, ale brakuje troche opinii z pierwszej reki. Miejsce nas urzeklo. Mielismy zupelnie inny scenariusz, ale jak tam pojechalismy to juz nic nam sie bardziej nie podobalo. Pomóżcie !!
_________________
 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 12:16 pm   

My zbliżamy się do naszego Wielkiego Dnia wielkimi krokami! To jeszcze w tym miesiącu, a jak już będziemy po na pewno zdam relację.
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Sob Sie 08, 2009 10:20 pm   

Coz umowa podpisana ! Troche w ciemno, bo nie ma za duzo opinii, ale miejsce jest cudowne. Jadac tam niczego sie nie spodziewalismy, ale powalilo nas na kolana. Mysle ze to byl dobry wybor. Narazie moge powiedziec, ze wlasciciel to bardzo mily czlowiek- pomocny, kulturalny i mozna sie z nim swietnie dogadac. Naprawde profesjonalnie podchodzi do sprawy. a takich ludzi naprawde barakuje w tej branzy.

Fragolotta, a twoje wesele to moze 22 sierpnia ??
_________________
 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 12:19 am   

Mon, dokładnie tak, nasz dzień to 22 sierpnia!
Fajnie, że podpisaliście umowę, myślę, że nie pożałujecie waszej decyzji. A na kiedy macie termin?
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 12:53 am   

Nasz termin dopiero na 06.08.2011, wiec jeszcze duzo czasu. a tak przypadkiem znam pewna osobe ktora idzie na twoj slub :) Swiat jest taki maly. zupelnie przypadkiem sie zgadalysmy.

Coz mam nadzieje ze Wasz dzien bedzie cudowny. Czekam na wiesci !!

Pozdrawiam
_________________
 
 
kattop 

Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Lodz/ UK
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 11:16 pm   

Hej Dziewczyny,

My tez podpisalismy umowe w Jasminowce na 2010. Zauroczylo nas miejsce i ten super namiot. Wlasciciele sa mili i chetni do wspolpracy. Z terminami na lato przyszlego roku juz jest bardzo ciezko ale miejsce jest na prawde urocze. Jak na razie nie znamy nikogo , kto sie tam bawil... piszcie wiec jesli cos wiecie 'z widzenia i ze slyszenia'... :razz:
Pozdrawiam
_________________
 
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 1:57 am   

Pieknie tam jest:) Tak nietypowo, zupelnie jak z filmow amerykanskich :smile: Tez sie zastanawialismy nad tym miejscem, ale jednak przy nieduzej ilosci gosci to wychodzilo bardzo drogo :?
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 2:55 pm   

Jaśminówka jest w mojej Top 5, w związku z tym mam pytanie do osób, które planują tam wesele. Czy mają tam własną kuchnię, czy trzeba zamawiać catering?
Ostatnio zmieniony przez pestka Sob Wrz 19, 2009 2:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:52 pm   

My juz miesiąc po ślubie w Jaśminówce, ale dopiero teraz mamy chwilę, aby usiąść razem z mężem i opisać nasze wrażenia. Otóż ogólne wrażenie: SUUUPPPEEERRRR! Gratulujemy wszystkim przyszłym młodym parą, którzy podjeli bardzo trafną decyzję organizacji ich najpiękniejszego dnia właśnie w Jaśminówce! Musimy przyznać, że trochę Wam zazdrościmy, bo my chętnie przeżylibyśmy to jeszcze raz!!! A czy zmienilibyśmy cokolwiek?? Absolutnie nie!! Wesele zosganizowane było zgodnie z naszymi marzeniami, oczekiwaniami i wizjami, a nawet jeszcze lepiej. I tu wielkie podziękowania dla właścicieli Jaśminówki, ktorzy całą rodziną uczestniczyli w przygotowaniu naszego wesela. My, trzeba przyznać, nie byliśmy najłatwiejszymi klientami z racji tego, że mieszkamy w Londynie i trzeba było komunikować się na odległość, a o większości ważnych rzeczy zadecydowaliśmy dopiero kilka dni przed uroczystością na spotkaniach w Jaśminówce. Te spotkania zresztą wspominamy bardzo miło, byliśmy zawsze przyjęci bardzo ciepło i czuliśmy się jak w gornie przyjaciół. Pozatym, bardzo podobało nam się to, że właściciele Jaśminówki nigdy nie mówili „nie” i naprawdę starali się spełnić wszystkie nasze marzenia. Są to ludzie bardzo przyjaźni i o wielkich sercach ;) A jak przebiegło samo wesele? Dla nas bomba! A z opinii gości ok 90% stwierdziło, że najlepsze wesele na jakim byli. Bardzo docenili to, że nie musieli siedzieć zamknięci na sali weselnej, ale mieli wielki teren do spacerowania. Bardzo podobało im się barbeque i ognisko, a dzieciakom dorożka, którą miały do dyspozycji. Włoska część gości - rodzina i przyjaciele męża zgodnie stwierdzili, że to jedno z najbardziej eleganckich wesel na jakich byli. Sala udekorowana była przepięknie, a do tego okrągłe stoły. Co do jedzenia to również bardzo dobre, potrawy pięknie zaprezentowane na stołach, tradycyjne ale również nowoczesne – w naszym wypadku było to połączenie kuchni polskiej z włoską. Jedzenia było aż za dużo, a to co zostało dostaliśmy na wynos. Także jeszcze raz podsumowując uważamy, że naprawdę warto!
 
 
kattop 

Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Lodz/ UK
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 10:28 pm   

Congratulations fragolotta!

Swietnie slyszec, ze to taki dobry wybor! My tez tam sie bawimy w przyszlym roku!

Chyba miejsce staje sie coraz bardziej popularne! Jak na razie nie slyszalam ani jednej zlej opinii wiec pozostaje sie tylko usmiechnac od ucha do ucha i pogratulowac wszystkim JASMINOWKOWICZOM dobrego wyboru!

:D

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2009 10:30 pm ]
pestka napisał/a:
Jaśminówka jest w mojej Top 5, w związku z tym mam pytanie do osób, które planują tam wesele. Czy mają tam własną kuchnię, czy trzeba zamawiać catering?


Nie maja kuchni ale wlasciciele organizuja catering, podobno jedzenie jest pyszne ale jeszcze nie probowalam :smile:
_________________
 
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 2:10 pm   

Dziękuję za informację. W takim razie Jaśminówka nie dla mnie, nie dowierzam dowożonemu jedzeniu. :(
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 1:09 pm   

Witam nie widzialam jeszcze osobiscie Jasminowki ale zdjecia w internecie zrobily na mnie duze wrazenie i rowniez mysle nad urzadzeniem wesela w tym miejscu. Mam pytanie czy wnetrze jest faktycznie takie elegnackie jak na zdjeciach ( elegancka podloga, dlugie jane obrusy?). Dekoracje samemu trzeba zrobic czy zapewniaja je wlasciciele? Jestem ciekawa ceny my planujemy ok 110osob. A jak z miejscem do tanczenia czy jest wystarczajaco i czy nie jest sliska podloga? Czy np podczas gorszej pogody nie byloby tam zimno? Bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje i rady, pozdrawiam.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 12:23 pm   

Jesli jeszcze nie bylas osobiscie, to musisz sie koniecznie wybrac, poniewaz wedlug mnie to wszystko wyglada lepiej na zywo niz na zdjeciach. Podloga tam w czesci ze stolami to plytki, natomiast tam gdzie planowane sa tance rozkladany jest specjalny drewniany parkiet. O chlodniejsze dni nie ma sie co martwic, bo jest tam specjalny system grzewczy. Dekoracje sali zapewniaja wlasciciele, ale oczywiscie zgodnie z insrukcjami pary mlodej co do kolorow...Zalaczam kilka zdjec z naszego wesela, choc moze nie sa to zdjecia najlepszej jakosci...

[ Dodano: Wto Wrz 29, 2009 12:40 pm ]
i kolejne zdjecia....

IMG_0598.JPG
stol wiejski, a w tle parkiet do tanca
Pobierz Plik ściągnięto 1797 raz(y) 73.17 KB

IMG_0597.JPG
bufet szwedzki
Pobierz Plik ściągnięto 1766 raz(y) 79.41 KB

160.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1656 raz(y) 38.58 KB

087.JPG
nasz stol
Pobierz Plik ściągnięto 1831 raz(y) 34.84 KB

Polonia Agosto 09 365.jpg
zdjecie zrobione juz na sam koniec wesela, jedyne jakie mam gdzie widac wiekszy fragment sali
Pobierz Plik ściągnięto 1657 raz(y) 40.72 KB

5260_1206763013717_1367917757_572548_608213_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1625 raz(y) 46.61 KB

Ostatnio zmieniony przez fragolotta Wto Wrz 29, 2009 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kattop 

Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Lodz/ UK
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:32 pm   

Swietne fotki. Wielkie dzieki. Ja juz sie nie moge doczekac!
_________________
 
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:50 am   

Dzieki wielkie za fotki, w tym tygodniu na pewno sie tam wybierzemy. Mam jeszcze pare pytan czy czesc do tanczenia jest odzielona od czesci z stolikami, ja osobiscie wole jak wszystko jest razem. Ilu gosci pomiesci namiot. Slyszalam ze jedzenie jest dowozone takze jestem ciekawa czy jest smaczne i cieple i jak z zastawa ( ze zdjecia widac ze elegancka). Jesli mozesz podaj mi rowniez chociaz orientacyjna cene od osoby. Dzieki za wszystkie informacje.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:08 pm   

Namiot w srodku to jedna otwarta przestrzen. Potem ustawienie stolikow i polozenie parkietu do tanczenia wybiera sie w zaleznosci od upodoban. Namiot wg mnie spokojnie pomiesci do 200 osob, ale musicie sie dokladnie zapytac. Nakrycie stolow i zastawa sa bardzo eleganckie. Jedzonko pyszne! Cena orientacyjna to ok. 200 zl od osoby, ale nie wiem jakie sa ceny na nastepne lata..Pozdrawiam!
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 11:36 am   

W zeszlym tygodiu bylam obejzec Jasmnowke i faktycznie jestem pod wrazeniem. Wlasciciele bardzo mili i pomocni, kazde wesele chca urzadzic inaczej, tak by bylo jedyne w swoim rodzaju. Mysle ze drugiego takiego miejsca nie ma. mozliwe ze i my zdecydujemy sie urzadzic tu wesele.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
Emilunia 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 7:34 pm   

Witam :) My też byliśmy :razz:
miejsce cudne... zarezerwowaliśmy termin na 18.09.2010 rok!
obowiam się tylko o ten catering, napiszcie proszę więcej na ten temat, boimy się, że stoły będą puste! :-?
 
 
fragolotta 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 11:53 am   

Gratuluje!
o cateringu juz pisalam w poprzednich postach...
Naprawde nie macie sie co martwic! Jedzenia u nas bylo az za duzo a wesele trwalo 13 godzin....Bedzie dobrze!
 
 
Emilunia 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 3:47 pm   

fragolotta, czytałam, czytałam...ale sama rozumiesz :roll: miejsce nowe, mało komentarzy, a każda z nas chce, żeby ten dzień był cudowny, a wszystko było zapięte na ostatni guziki...
ale dzięki za odp :wink:
 
 
chaberek 


Dołączyła: 03 Lis 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź/Dublin
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 9:01 pm   

My również mamy wesele w Jaśminówce.... przyznam że trafiliśmy na to miejsce przypadkiem i zarezerwowaliśmy termin nawet nie oglądając sali na żywo, za to jak tylko byliśmy w Polsce to tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to dobry wybór!!! Cudnie!

PS. fragolotta... moj narzeczony pokazywał swoim rodzicom Jaśminówkę właśnie w dzień Twojego wesela :) jaki ten świat mały
Ostatnio zmieniony przez chaberek Wto Lis 03, 2009 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 11:06 pm   

Chaberek, wiec pochwal sie kiedy Twoj wielki dzien ?? :)
_________________
 
 
chaberek 


Dołączyła: 03 Lis 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź/Dublin
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 10:52 pm   

24 lipca 2010... jeszcze trochę, ale na odległść wszystko zajmuje więcej czasu :) A Ty Mon też w Jaśminówce i też na odległość?

Może ktoś jeszcze ma jakieś relacje z pierwszej ręki co do wesela w tym miejscu??
Ostatnio zmieniony przez chaberek Czw Lis 12, 2009 11:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:37 pm   

Tak, tez w Jasminowce ale dopiero 6.08.2011. Rowniez na odleglosc, wiec sama wiesz jak to jest. Coz powodzenia i czekamy na relacje z samego dnia. Twoj termin w porownaniu z moim wydaje mi sie jak krotki :) Sama swojego juz sie nie moge doczekac a to jeszcze tyle czasu !!

Pozdrawiam chaberek !!
_________________
 
 
Pestka85 

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 3:59 pm   

hej Narzeczone ;)

my tez zaklepalismy jaśminówkę, ale ja jestem poki co pelna obaw, bo wolalabym miec jedzenie robione przez znajoma osobe i na miejscu..
miejsce faktycznie bajkowe..
jeśli któraś z żon, ktora miala wesele wlasnie w jasminowce moglaby podeslac mi jakies zdjecia to bede wdzieczna.
moj mail:
iskagk@poczta.onet.pl

Gdybyscie Kobitki, mialy jakies rady, propozycje to chetnie wyslucham od doswiadczonych :)

pozdrawiam! ;)
_________________
 
 
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 6:42 pm   

Hej. My też zarezerwowaliśmy już termin w Jaśminówce :) Miejsce jest niesamowite i jak wyjeżdżaliśmy z Białej mówiłam, że to pewnie jest to- kolejne sale, które oglądaliśmy tylko nas utwierdziły w tym przekonaniu.
Co do cateringu, to właściciele zrobili na mnie takie wrażenie, że w pełni im ufam :) Zresztą nie było jeszcze negatywnych opinii, proponowano nam kontakt z parami, które są już po weselu, aby zapytać co i jak ;)
Teraz mam tylko problem gdzie położyć spać naszych gości... ale to za jakiś czas będziemy się tym martwić :P
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 10:31 pm   

Ja tez szukam miejsc na noclegi, bo bede miala duzo gosci przyjezdnych. Poki co obstawiam na hotel San Remo w Zgierzu, bo tam najblizej i calkiem przyzwoicie. Mowie to tylko po obejrzeniu strony www, bo nie mialam kiedy sprawdzic osobiscie.
Powodzenia i dajcie znac jak znajdziecie cos lepszego.
_________________
 
 
northern_star 

Dołączyła: 01 Cze 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 12:41 am   

no właśnie, gdyby któraś z was miała propozycje gdzie można "położyć gości" to będę bardzo wdzięczna za taką informację.
My staraliśmy się załatwić noclegoi w Dzierżąznej bo tam jest najbliżej z Jaśminówki, ale nie są zbyt chętni na wynajęcie zwłaszcza, że ślub mamy w wakacje i wtedy oni mają "ruch wakacyjny".

A tak mi się tam podoba i jest niedrogo:-(

Dlatego będę baaardzo wdzięczna jeżeli ktoś zna jakieś niedrogie miejsce na nocleg:-)

pozdrawiam
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 2:20 pm   

Ja też będę miała wesele w tym bajkowym miejscu, dokładnie 25.06 2011
Przypadkiem znalazłam ich stronę w necie i już wtedy stwierdziliśmy, że to jest właśnie "to" miejsce". Przyjazd tam i rozmowa z właścicielami utwierdziła nas w tym przekonaniu.
wesele planujemy na około 160 osób, ale sądzę, że będzie mniej.

I również szukam miejsc na gości na spanko. Myślałam też o Dzierżąznej i nawet Pan z Jaśminówki nam to polecił, ale zmartwiłam się, że może być z tym problem jeśli chodzi o wakacje. Ale mam nadzieję, że jednak uda się tam załatwić, bo szczerze mówiąc nie wiem gdzie jeszcze mogliby goście nocowac :(

A czy któraś z Was miała bądź planuje ślub w kościółku w Białej??
Ostatnio zmieniony przez anuszkaa Pon Lis 23, 2009 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 9:16 pm   

anuszkaa napisał/a:
A czy któraś z Was miała bądź planuje ślub w kościółku w Białej??

Oczywiście, że tak. Nie wyobrażam sobie ciągnąć gości z Łodzi przez tyle km na salę. Ale na razie jeszcze nic nie robiliśmy w tym kierunku.
 
 
northern_star 

Dołączyła: 01 Cze 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 12:00 am   

my bedziemy mieli tam ślub.
Uważam, że Kościół jest przecudny.
Uwielbiam takie klimaty:-)

Co do Dzierżąznej to właściciele również nam ja polecili.
Jednak powiem szczerze, że troche zrezygnowana jestem.
Nie są chętni w ogóle do wynajmowania dla gości weselnych z Jaśminówki.
Sami organizują wesela więc nie jest to im na rękę.

Prosić się nie będziemy, mimo, żę jest tam bajecznie.:-)
pozdrawiam
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 8:26 am   

czyli jednak jest pare par zdecydowanych na slub w Bialej - fajnie :)
Mnie tez klimat tego kosciolka pasuje. No i mam nadzieje, ze bedzie pogada, zeby jednak bryczka jechac.
Tylko ciagle sie zastanawiam czy zmiesci w tym kosciolku kolo 200 osob :?

[ Dodano: Wto Lis 24, 2009 1:02 pm ]
a jakie stoły wybieracie? te okrągłe czy jednak wolicie tradycyjne podłużne??
_________________
 
 
northern_star 

Dołączyła: 01 Cze 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 11:27 pm   

Jeżeli chodzi o kościółek to powinniście sie spytac księdza czy zmieści sie tyle osób.
Ciężko powiedzieć tak na oko ;-)
my zdecydowaliśmy się na stoły okrągłe mimo, że zajmują dużo więcej miejsca niż takie tradycyjne stoły.

Jakoś bardziej nam sie podoba taka wersja.

;-)

pozdrawiam
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 8:28 am   

northern_star napisał/a:
my zdecydowaliśmy się na stoły okrągłe mimo, że zajmują dużo więcej miejsca niż takie tradycyjne stoły.

Jakoś bardziej nam sie podoba taka wersja.


nam tez bardziej podobaja sie okragle, ale ciezko bedzie posadzic gosci. Poza tym nie bardzo chce zeby byl szwedzki bufet. Chcemy zeby zimna plyta byla na stolach, a przy tych okraglych bedzie to raczej trudne.
_________________
 
 
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 5:36 pm   

My zdecydowaliśmy się na okrągłe stoły z dodatkowym okryciem i koszulkami na krzesła. Szczerze mówiąc to właściciel mnie przekonał do szwedzkiego stołu, gdyż byłam na weselu, gdzie nic nie można było wcisnąć na stoliku i było to strasznie uciążliwe. Poza tym w bufecie przystawki będą systematycznie dokładane, a nie będą zalegać na stołach jak to zwykle bywa.

Ten kościół w Białej jest naprawdę taki mały? :( Podobno proboszcz jest bardzo sympatyczny- czy któraś z Was z nim rozmawiała?
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez athra Sro Lis 25, 2009 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
northern_star 

Dołączyła: 01 Cze 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 7:23 pm   

no właśnie tego się najbardziej obawiamy:-(
Nie byłam jeszcze na weselu na którym nie było jedzenia na stołach, moze któras z was była i mogłaby opisac wrażenia?
no i ten szwedzki stół...nie wiem jak to odbiora starsze osoby..?

Proboszcza widziałam ale z nim nie rozmiawiałam:-)
Ale mój narzeczony z nim rozmawiał i powiedział, że fajny jest jest- taki na luzie.
My wkrótce się do niego wybieramy więc na pewno opisze swoje wrażenia:-)
pozdrawiam
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 8:19 am   

athra napisał/a:


Ten kościół w Białej jest naprawdę taki mały? :( Podobno proboszcz jest bardzo sympatyczny- czy któraś z Was z nim rozmawiała?
Pozdrawiam :)


ja bylam na spotkaniu z Ksiedzem, przesympatyczny czlowiek, rozmawialismy z godzine. Jest bardzo pomocny, wszystko nam wytlumaczyl odnosni licencji czy pozwolenia, nie mial kalendarzyka na 2011, ale i tak nas zapisal na czerwiec tego roku. Mieslismy zaswidaczenia o kursie malzenskim z liceum i je zaakceptowal, mamy tylko isc na 3 spotkania do poradni i to wszystko. Kosciol mozemy sobie sami przystroic, On nie bedzie w nic wnikal. Podoba mi sie rowniez to, ze sluby maja byc co poltorej godziny, wiec nie bedzie duzego tloku mi zamieszania. Kosciol jest maly, ale Ksiadz mowil ze spokojnie 150 osob sie zmiesci, poza tym w czerwcu mam nadzieje ze bedzie slonecznie to goscie najwyzej postoja przed

[ Dodano: Czw Lis 26, 2009 8:22 am ]
northern_star napisał/a:
no właśnie tego się najbardziej obawiamy:-(
Nie byłam jeszcze na weselu na którym nie było jedzenia na stołach, moze któras z was była i mogłaby opisac wrażenia?
no i ten szwedzki stół...nie wiem jak to odbiora starsze osoby..?

Proboszcza widziałam ale z nim nie rozmiawiałam:-)
Ale mój narzeczony z nim rozmawiał i powiedział, że fajny jest jest- taki na luzie.
My wkrótce się do niego wybieramy więc na pewno opisze swoje wrażenia:-)
pozdrawiam


ja tez nie bylam na takim weselu gdzie stoly byly bez jedzenia i jednak zdecydujemy sie na normalne z jedzeniem - przyszla tesciowa rowniez nie chce sie zgodzic, zeby stoly byly puste, bo co sobie goscie pomysla, poza tym starszym osobom moze to sie nie spodobac, zeby chodzily po jedzonko, pomimo ze kelnerzy beda do uslug.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl