Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Monaco Palace - Zgierz
Autor Wiadomość
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 12:45 pm   Monaco Palace - Zgierz

właśnie dostałam informacje, ze wkrotce zostanie w Zgierzu otwarta nowa sala/restauracja Monaco Palace. Organizuja wesele, chrzciny, komunie, jubileusze itd
Są dwie sale na 160 i 50 osob oraz restauracja
Otwarcie zaplanowane jest na maj 2012

oto link http://monacopalace.pl/

jestem bardzo ciekawa jak to bedzie wygladac. Szczerze mowiac jak przejezdzam obok to trudno mi uwierzyc, ze otwarcie bedzie w maju - chyba ze pod koniec maja :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Gru 28, 2013 9:36 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 4:59 pm   

anuszkaa, powiedz mi bo może jestem jakaś zacofana ale gdzie na Długiej się jakaś sala weselna buduje? Wg mapy to tam przy dawnej szkole muzycznej, czy mi się zdaje?

Na wizualizacjach wygląda super, ciekawe jak w rzeczywistości.:) No i jak się będą cenić.
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 8:08 pm   

Misiak87, tak gdzie była Luna ;)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:49 pm   

kariczeq, :o Dzięki.
No to plan na otwarcie w maju bardzo optymistyczny. :smile:
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 10:06 pm   

tak tak, to po dawnej Coronie :)
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 7:57 am   

oj bardzo (chyba im się roczniki pomyliły ;P ), jak ostatnio przejeżdżałam to gołe cegły widać, a i rozmiarowo jakieś to małe, a na wizualizacji wygląda dość "imponująco"
_________________


udanego dnia Gość
 
 
makop 

Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 5:39 pm   

rzeczywiście na stronie wygląda pięknie :D
dzwoniłam do nich i usłyszałam sala jeszcze nie otwarta ale już kończą. Podobno w sierpniu ruszą. Bardzo jestem ciekawa jak tam będzie. Czy koś już widział wnątrza na żywo ??

[ Dodano: Czw Sty 03, 2013 11:29 am ]
drogie Panie na kwiecień z narzeczonym zarezerwowaliśmy dużą salę na nasze wesele w monaco palace. Planujemy około 80 osób ale jak to bywa rodzice ciągle jeszcze dopisują jakiś gości i pewnie stanie na 100 osobach więc i będą goście na antresoli :D (czy wasi rodzice też chcą pospraszać tyle osób?? części to wogóle nie pamiętam !! )
Chcąc ich sprawdzić poszliśmy na sylwestra i nasze odczucia na szczęście są pozytywne.
Wytańcowaliśmy się do samego rana :) ) (trening przed kwietniem .... :) ) Jedzenie nam smakowało. Ja nie wyszłam głodna ale mojej połówce trochę brakło przegryzki :) może dlatego że alkohol był bez ograniczeń i włączyło Mu się ssanie :) )
Na pewno będę rozmawiać z menageram aby stoły były jakoś ładniej przybrane , przyozdobione. Bo nasz ślub musi być idealny !! :) i wszystko przepiękne :) )
 
 
słońcak 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Mar 19, 2013 4:27 pm   

Powiem tyle ile widziałam, jak z siostrą byłyśmy ostatnio (my mamy już zamówiony termin w Balentino jak jeszcze nie było Monaco). Sala jest na pewno bardzo ładna(ale to oczywiście sprawa gustu), na plus też jest pomysł ze stołami co zmniejsza liczbę nóg na zewnątrz. Ciężko to opisać, trzeba zobaczyć. Nie wiem jak jedzenie, ale podobno ostatnio się bardzo poprawiło. Na 100% jest też bardzo tanio bo manager zaproponował cenę o 30 zł mniej od talerzyka niż mamy na naszej sali.
 
 
marydary 

Dołączyła: 27 Mar 2013
Posty: 3
Skąd: ZGR
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 12:05 pm   

Sala jest bardzo ładna, nie byłam tam na weselu tylko na zabawie zorganizowanej przez grupon. Wybawiliśmy się tam świetnie i najedliśmy po uszy, można spokojnie polecić na wesele :)
 
 
słońcak 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 1:06 pm   

Była by to dla mnie ciekawa wiadomość, ale z rok temu... Chociaż wtedy nie było jeszcze monaco palace :) Siostra chyba się zdecyduje na Monaco :) była z przyszłym na kolacji i byli zadowoleni.
 
 
surowa:) 

Wiek: 33
Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 3:36 pm   

Byłam oglądać tą salę i bardzo mi się podobała, mamy jeszcze trochę czasu, więc na pewno jeszcze sporo zwiedzania przede mną.

Cena - 170zł - za ten standard super
wystrój - zdecydowanie najładniejsza i najciekawsza sala na jakiej byłam (nie mam też dużo do porównywania, bo większość wesel obtańcowywałam w remizach)
Fajne stoły, które dają możliwości jeśli chodzi o ustawianie
czystość - przynajmniej podczas naszej wizyty było bardzo schludnie
klima - jak się tańczy to się poci
wysoki sufit - moja uwaga, że nawet jak klima padnie, to goście się nie poduszą xD

To wszystko na co zwróciłam większą uwagę :) aha, Pan Michał bardzo sympatyczny :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl