Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ceny wideofilmowania
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 6:19 pm   

no fakt tu muszę się zgodzic że mnie tez wydaje sie to dość podejrzane, chyba że jest to przez kogoś znajomego sprawdzona firma, badźmi realisatmi że ceny sa duże takich imprez a tu jest drastycznie mała, wiadomo że są i tansi i drożsi ale tu .... sprawdź to :)
_________________
 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:40 pm   

my zaplacilismy za naszego kamerzyste 800zl,uwazam ze trafil nam sie bardzo tani kamerzysta liczylam ze zaplacimy nawet do 1500zl.
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:48 pm   

SOSECZKA ! Ty lepiej sprawdź tą ofertę, bo podobnie jak ta wcześniej napisana 3 posty wstecz coś jest podejżana.Fakt,ze 800 zł to nie jest drogo, tylko czy za tym idzie jakość i fachowe wykonanie ? Zobacz inne dyskusje na ten temat na forum.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 11:18 pm   

nasz kamerzysta bierze 850 zl juz z videoclipami :)
_________________
 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 11:35 pm   

jak najbardziej jest fachowe wykonanie.widzialam kasete z wesela i bardzo ladnie bylo wszystko zmontowane,kamerzysta bardzo konkretny i szczery.zaplacilibysmy 1000zl ale pan zapomnial nam podliczyc za opakowanie i za cos tam jeszcze i juz nie wypadalo mu zmieniac ceny wiec juz tak zostalo 800zl.w tej cenie mamy teledysk na koncu kasety,bardzo fajne przedstawienie pary mlodej,super rzecz ktora bardzo nam sie spodobala to na samym poczatku jak bedziemy przedstawiani w tle bedzie slychac wywiad z malymi dziecmi,bardzo oryginalny pomysl :D wiecie jakie dzieci maja fajne poglądy na dorosle zycie heh na prawde super!pozdrawiam wszytskich
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
Ostatnio zmieniony przez soseczka Nie Sty 28, 2007 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marta+fifi 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 11:53 pm   

madzia8181, bo my właśnie szukamy dobrego kamerzysty, a rzeczywiście Twoja cena wydaje się bardzo korzystna. Mają może jakąś stronkę w necie, żeby mozna było zobaczyć próbkę ich możliwości??
Pozdrawiam!! :)
_________________
Filipczaki się żenią! 21.06.2008.
 
 
 
justek 

Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 2
Skąd: LODZ
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 10:07 pm   

U MNIE WYGLADA TO W TEN SPOSOB! KAMERZYSTA JEST JEDNOCZESNIE FOTOGRAFEM! WYSZLO BY NAS TO DUZO DROZEJ ALE ZE ZDECYDOWALISMY SIE JEDNOCZESNIE NA KAMERZYSTE FOTOGRAFA I ORKIESTRE POLICZYLI NAM TANIEJ! Z TEGO CO WIDZIALAM SA DOBRZY!
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 10:18 pm   kamera

No dobrze,jeżeli efekty ich pracy są dobre, oczywiście to Twoja ocena, a co do tego kamerzysty fotografa to jeszcze tylko szczotka w tyłek i niech podłogi zamiata.
Była już kiedyś mowa chyba na tym forum łączenie dwóch profesji do jednej osoby.Ani jedno ani drugie nie jest dobrze zrobione.Marny to profesjonalizm. Ale widocznie dla Ciebie przeważyła cena tej usługi.
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM Wto Sty 30, 2007 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 10:51 pm   Re: kamera

WIDEOFILM napisał/a:
No dobrze,jeżeli efekty ich pracy są dobre, oczywiście to Twoja ocena, a co do tego kamerzysty fotografa to jeszcze tylko szczotka w tyłek i niech podłogi zamiata.
Była już kiedyś mowa chyba na tym forum łączenie dwóch profesji do jednej osoby.Ani jedno ani drugie nie jest dobrze zrobione.Marny to profesjonalizm. Ale widocznie dla Ciebie przeważyła cena tej usługi.


nie rozumiem... nieprawda ze marny to profesjonalizm... nie zgadzam sie
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 10:43 am   

Muszę się zgodzić z WIDEOFILM, że połączenie dwóch profesji w jedną osobę to pomyłka. Profesjonalizm to jedno, a drugie to fizyczne wykonanie - i albo potem będziecie żałować, że nie macie czegoś na filmie albo na zdjęciach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 10:46 am   

ale przeciez zdjecia mozna otrzymac z klatek filmu czy jakos tak, prawda? nie trzeba cykac aparatem...
myle sie?
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 10:51 am   

Madziu8181 - już nie raz na forum przewinął się ten temat - poszukaj to znajdziesz opinie. Generalnie to nie ta jakość i zapomnij o powiększeniach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 11:31 am   

madzia8181 napisał/a:
ale przeciez zdjecia mozna otrzymac z klatek filmu czy jakos tak, prawda? nie trzeba cykac aparatem...
myle sie?


teoretycznie mozna a praktycznie czy warto? obraz telewizyjny ma rozdzielczosc 720*576 to duzo mniej niz aparat 2 mln, takze efekt takiego zabiegu moze byc malo zadowalajacy
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 8:46 pm   

Ja mam kamerzystę za 1500 zł - filmowanie od domu do około 2 w nocy. Co najważniejsze facet zna oświetlenie w skarabeuszu wiec nie bedzie problemow z przygaszonymi swiatlami.. a orkiestra w zwiazku z tym ze bedzie 8 osob(w tym sekcja denta) bierze 4000... wiec ten pakiet coś mi brzydk pachnie w tej cenie
_________________


Buziaki Gość
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 9:00 pm   ceny filmowania

No więc mamy teraz porównanie. Widzę ,że korzystasz z profesjonalnej usługi. I chyba takie są ceny w Łodzi, przynajmniej takie powinny być.Co do orkiestry, to widzę że to niezły zespół= 8 osób.Napisz coś więcej może na temat tego zespołu i tej firmy nagraniowej.
Może co niektórym trochę się w głowach rozjaśni.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:24 pm   

jednego tylko nie rozumiem,pan z wideofilmowania napisal post wyzej ze widzi ze Szpilka korzysta z profesjonalnej usługi.jak ktos ma np kamerzyste za 800zl czy nawet 1000zl to juz nie jest profesjonalny?teraz na rynku sa bardzo konkurencyjne ceny bo takie musza byc,ludzie nie maja pieniedzy a takie uslugi muszą być dostepne dla kazdego i na kazda kieszen i wcale tak nie musi byc ze jak to zaplacil 800zl to plyta bedzie nie profesjonalnie nagrana.bzdura!!!!takie jest moje zdanie!!
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:34 pm   

soseczka napisał/a:
jak ktos ma np kamerzyste za 800zl czy nawet 1000zl to juz nie jest profesjonalny?teraz na rynku sa bardzo konkurencyjne ceny bo takie musza byc,ludzie nie maja pieniedzy a takie uslugi muszą być dostepne dla kazdego i na kazda kieszen i wcale tak nie musi byc ze jak to zaplacil 800zl to plyta bedzie nie profesjonalnie nagrana.bzdura!!!!takie jest moje zdanie!!

Zgadzam się z tym.

Oczywiście można za te 1000 zł trafić na fajanśarza, ale tak samo można trafić na takowego za 1500 zł lub więcej. :roll: Wbrew pozorom cena nie jest JEDYNYM wyznacznikiem jakości. Najlepiej samemu obejrzeć prace danego kamerzysty i samemu ocenić.
Ocenianie jakości wyłącznie "po cenniku" jest na wyrost i pewnie w wielu przypadkach krzywdzące.


P.S. Nie każdego stać wydać na kamerzystę 2000- 2500 zł. Nie znaczy to jednak, że tańszy film będzie badziewny.
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:36 pm   

Soseczka ! może to i bzdura, ale zawsze tak było,jest i będzie,ze usługi profesjonalne będą kosztować więcej od tych nieprofesjonalnych i amatorskich.Taki jest rynek.Ważne jest tylko to,zeby klient potrafił odróżnić profesjonalną usługę od chłamu.A chyba u nas w Polsce nie jest z tym najlepiej.Przeważnie idą klienci na cenę i lokalny patriotyzm.Pisałem już o tym wcześniej.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:39 pm   

WIDEOFILM napisał/a:
Przeważnie idą klienci na cenę i lokalny patriotyzm.

Wiesz, nawet nie przyszło mi przez myśl szukać fotografa, kamerzyty czy zespołu spoza Łodzi. :roll: Za dużo z tym zachodu - trzeba pojechać, obejrzeć, itd. Jednak sporo osób nie ma dostępu do netu i szuka usługodawców z okolicy lub z polecenia przez innych. To jest póki co standard.
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:39 pm   

nie no paranoja , wg tego co mówisz wystarczy że założe firmę dam ceny 2000 zł za usługe i odrazu założysz że jestem profesjonalistka :) fajnie nic tylko zająć sie czymś takim :P
ja mam kamerzystę za 900 zł, wiele forumek z niego korzystało i są zadowolone i on pewnie dzięki tym cenom ma wileu klientów i wydaje mi się że lepiej na tym wychodzi niz osoba która bierze 2000 i ma mniej klientów bo mało kogo na to stać
_________________
 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:42 pm   

WIDEOFILM Nie będę nad tym dyskutować z Panem bo Pan tym zajmuje sie i rozumiem,ze musi w jakimś sensie reklamować swój zawód i firmę.wiec tylko wypowiedzialam swoje zdanie i juz a ta dyskusja nie doprowadziłaby do nieczego.kazdy ma swoje racje i przekonania i tyle!
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
Ostatnio zmieniony przez soseczka Czw Lut 01, 2007 7:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 8:21 pm   

ASIEK! ALe gdyby wyszła taka sytuacja,że to co do tej pory ogladałaś w Łodzi jest doniczego, to napewno ruszyłabyś w inne miejsca poza Łódź.Gdyby oferta nawet z daleka odpowiadałaby Twoim oczekiwaniom, to przecież Tobie wszystko jedno skąd jest ten usługodawca,ma zrobić robotę dobrze i koniec.
SOSECZKA ! tak,muszę bronić swoich interesów, tak jak inni, chyba nikt mi tego nie zabroni.A jeżeli tańsza usługa się trafi i jest dobra,spełnia Twoje oczekiwania pod każdym względem to b.dobrze.Nasuwa się tylko pytanie jedno:jak długo będą tak niskie ceny takich usług w stosunku do corocznych podwyżek cen np.paliwa,energii, podatków wszelkiego rodzaju etc no i samego życia.W tej chwili to zaczynamy żyć w paradoxie, życie drożeje a praca tanieje.To oczywiście mówię tylko o niektórych usługodawcach,którzy nie znają rachunku ekonomicznego.Ale nic, jak powysiada sprzęt, trzeba będzie kupić nowy, a to kosztuje grube tysiące to wtedy taki jegomość zacznie myśleć poważnie o swoim interesie.
IMYSZKA ! no to otwieraj taką firmę, i zobaczysz te ,,miody''. Tylko pamiętaj,że sezon wesel nie jest przez cały rok.
Pozdrawiam wszystkich,którzy na mnie naskoczyli,życzę Wam miłych wrażeń z oglądania wideoreportaży.
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM Czw Lut 01, 2007 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 9:21 pm   

WIDEOFILM napisał/a:
ASIEK! ALe gdyby wyszła taka sytuacja,że to co do tej pory ogladałaś w Łodzi jest doniczego, to napewno ruszyłabyś w inne miejsca poza Łódź.Gdyby oferta nawet z daleka odpowiadałaby Twoim oczekiwaniom, to przecież Tobie wszystko jedno skąd jest ten usługodawca,ma zrobić robotę dobrze i koniec.

To jest czysta hipoteza, bo nie potrafię sobie wyobrazić (mimo, że wyobraźnię mam sporą :lol: ) , że w tak dużym mieście jak Łódź żaden kamerzysta, fotograf nie spełnialby moich oczekiwać. Nie jestem królewną i nie oczekuję niemożliwej gwiazdki z nieba, cudów na kiju. Miałam swoje oczekiwania i udało mi się je spełnić, bez opuszczania granic Łodzi. Kamerzystę znalazłam zupełnie przypadkowo (właściwie to on mnie znalazł, bo sam do mnie zadzwonił) i jak widać nie tylko przypadł do gustu (odsyłam ewentualnie do wątku o "moim" kamerzyście).
Może ludzie którym marzy się Bóg wie co będą szukać kamerzysty i w samym Hollywood, ale ilu procentowo jest takich klientów, którzy będą szukać oferty poza Łodzią? :roll:
Łódź to nie jakaś zapyziała prowincja, gdzie jest jeden pan Wiesiu, który ma kamerkę i kręci wesela wszystkim znajomym. :|
A akurat na tradycje operatorskie i filmowe to Łódź nie ma co narzekać. :cool:
I zapewniam Cię, że naprawdę jest niewielu klientów, którzy bez dostępu do netu lub bez polecenia od kogoś znajomego będą szukać w ciemno po Polsce kamerzysty, bo w Łodzi takowego nie znajdą.
Mało to stresu z załatwianiem ślubu i wesela, żeby jeszcze tłuc się po Polsce w szukaniu oferty lepszej niż drugim co do wielkości mieście w Polsce?
Jeśli w Łodzi nie znajdą kamerzysty, który spełni ich wydumane oczekiwania to śmiem twierdzić, że nie spełni ich nikt z Poznania, Warszawy, Koziej Wólki, itd.
Może ceny kamerzystów z mniejszych miasteczek i wsi są niższe niż te w Łodzi, ale jak doliczy się koszty dojazdu tego pana plus koszty kilkukrotne dojazdu do tego pana w celu obejrzenia próbek jego pracy, podpisania umowy, obgadania szczegółu i odbioru filmu to już te różnice się zacierają.
Osobiście - nie chciałby mi się szukać kogoś w ciemno, tłuc się samochodem X kilometrów po to żeby w ostatecznym rozrachunku zaoszczędzić (albo i nie) kilkadziesiąt złotych. :roll:
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 9:54 pm   

ASIEK : to rozsądne napewno co napisałaś.Ja wiem,że w Łodzi, gdzie jak gdzie, ale nie powinno być problemu z tego typu profesją.Tym bardziej,że mam na myśli jedyną w Polsce Akademię Filmową /WSF/,gdzie przecież słuchacze a nawet absolwenci tej uczelni także świadczą takie usługi, w zasadzie ci ,którzy z różnych przyczyn nie mogli podjąć pracy np w mediach, czy zespołach filmowych./wiadomo jak tam jest-koneksje,układy etc/.A dlatego tak na ten temat się rozpisałem,że wcześniej na tym forum naczytałem się wiele niepochlebnych opinii o niektórcyh firmach nagraniowych, i byli też tacy,że ściągali do obsługi kamerzystów np z Warszawy.Tak, to racja,że ceny w terenie są niższe i to nie tylko w tego rodzaju usługach. Powiem Ci,że ja miałem 1 raz propozycję nagrania wesela w Pabianicach, ale odmówiłem,ze względu na odległość, po podliczeniu wyszło ok 1700 zł.
Klient poprostu założył sobie górną granicę do 1000 zł. /byli to goście z wesela w Lublinie/.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 11:58 pm   

ja ze swoja ekipa min raz w roku jedziemy gdzies poza Łódź, zdarzylo sie Licheń,Warszawa (pare razY) Radomosko, i jeszcze różne mniej znane miejsca znajdujace sie daleko od Łodzi skoro klient dzwoni i mowi ze mu sie podoba i chce zebysmy my to wykonali to nie pozostaje nam nic innego jak wykonac, osobiscie uwazam ze w Łodzi tzw. kamerzysci sa slabi to dziwne bo przeciez mamy "Filmowke" ale takie jest moje zdanie prawdziwy potencjal to Slask... tam jest mnostwo fajnych "kreciolow" ktorym niestety niesiegamy do piet byc moze w innych rejonach Polski tez sa ale akurat nie mialem okazji spotkac poznac objerzec wiec nic nie moge powiedziec
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 11:18 am   Re: ceny filmowania

WIDEOFILM napisał/a:
No więc mamy teraz porównanie. Widzę ,że korzystasz z profesjonalnej usługi. I chyba takie są ceny w Łodzi, przynajmniej takie powinny być.Co do orkiestry, to widzę że to niezły zespół= 8 osób.Napisz coś więcej może na temat tego zespołu i tej firmy nagraniowej.
Może co niektórym trochę się w głowach rozjaśni.


kamerzysta jest rzeczywiscie profesjonalista i twierdze ze malo jest w lodzi profesjonalistwo a juz napewno nie za 800 zł - przepraszam jesli kogos uraze ale jest to po prostu szczescie jesli komus takiego wyjdzie dobry film . u mnie na sali beda zapalone kinkiety i swiece na stole, zadnego glownego oswietlenia wiec zwykly kamerzysta nie da rady - z reszta uczulil mnie na to wlasciciel sali, poniewaz nie raz juz kamerzysta kazal wlaczyc glowne swiatlo. teraz duzo osob kupuje kamere i sie oglasza by miec latwy zarobek.

Co do orkiestry to w skład wchodzi 8 osób - gitara, klawisze, perkusja, puzon, trabka, saksofon, wokalistka i chyba druga gitara - powiem szczerze nie pamietam a umowe mam w domu - kierownik zespołu powiedział, że zagraja każdą piosenke tylko trzeba im wczesniej podac co chcemy /gdy mnie ma to na jego liscie/. A jestem w tej kwestii wymagajaca, poniwaz ja i jeszcze pare osob z rodziny jestesmy po szkole muzycznej. Orkiestra rowniez zna salę, ponieważ juz tam grali a to jest tez wazne.
_________________


Buziaki Gość
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 5:17 pm   

Szpilka mamy wesele w tej samej sali, w skarabeuszu.mam nadzieje,ze moj kamerzysta jest Profesjonalista mimo swojej ceny,a widzialam jego dzieła i moim zdanie niczego mu nie brakuje.podobał nam się.pozdrawiam
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 5:44 pm   

Soseczko a czy bedziecie zapalac główne swiatła czy nie?? bo jesli nie to uprzedz kamerzyste o tym, a najlepiej zawiez go na sale zeby zobaczyl jakie bedzie oswietlenie - wlasciciel napewno sie zgodzi :) a wlasciciel sali opowiadal mi o paru problemach z kamerzysta wiec wiem to od niego.
_________________


Buziaki Gość
Ostatnio zmieniony przez Szpilka Pią Lut 02, 2007 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 6:02 pm   

soseczka napisał/a:
Szpilka mamy wesele w tej samej sali, w skarabeuszu.mam nadzieje,ze moj kamerzysta jest Profesjonalista mimo swojej ceny,a widzialam jego dzieła i moim zdanie niczego mu nie brakuje.podobał nam się.pozdrawiam


Czy mogę wtrącić się troszkę do dyskusji?
Mam pytanie do Soseczka;
A jeżeli by się okazało, że film z Twojego wesela wyjdzie ciemny, ponury i technicznie niedoskonały, to czy będziesz miała odwagę napisać o tym?
Czasami tak bywa, że klient da się wpuścić w tzw. kanał, ale wtedy jest za późno.
 
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 6:10 pm   

pewnie ,ze będę miała odwagę napisać o tym,czemu nie...ale teraz pozostaje nam czekać do lipca.ja wogole nie martwie sie o jakos mojej plyty... :D

[ Dodano: Pią Lut 02, 2007 6:20 pm ]
nie wiem czy bedziemy zapalac to bedzie zalezalo od kamerzysty,moj kamerzysta mowil ze zna tą sale wiec bedzie ok.ale dzieki Szpilka :)
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 1:53 pm   

Mój ślub będzie filmował Alcom, płacę 2000 zł za dwóch kamerzystów. Nie jest to tanio, ale chociaż jestem pewna, że będę miała piękny film. Jest mnóstwo tanich kamerzystów nie twierdzę, że są źli, ale wiele filmów widziałam i żaden mnie nie zachwycił dopóki nie zobaczyłam filmu Alcom'a. Wolę dołożyć niż później żałować, bo nie będę wiedziała jaki będzie efekt.
_________________
 
 
Marzenka 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Z Lodzi
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 10:03 pm   .

=MiLi= napisał/a:
Mój ślub będzie filmował Alcom, płacę 2000 zł za dwóch kamerzystów. Nie jest to tanio, ale chociaż jestem pewna, że będę miała piękny film. Jest mnóstwo tanich kamerzystów nie twierdzę, że są źli, ale wiele filmów widziałam i żaden mnie nie zachwycił dopóki nie zobaczyłam filmu Alcom'a. Wolę dołożyć niż później żałować, bo nie będę wiedziała jaki będzie efekt.


To gorzej nie mogłaś wybrać. Wybrałam inną firmę. Nie wiem czym Twoja euforia jest spowodowana. Byłam u tego pana i nic mnie tam nie zachwyciło. Brak pomysłu na film. ?enada, bardzo nudny film. Poza tym nie oglądałam nic oprócz wesel piłkarzy !? Oprócz tego kiepska jakość, i bardzo nie lubie gdy kamera jest niestabilnie prowadzona.Nie wiem jak to określić ale co chwile oglądałam co innego. Na każdym fragmencie filmu obraz jakby skakał to tu , to tam.
Pozdrawiam
Marzena
_________________
Marzena
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 2:20 pm   Re: .

Marzenka napisał/a:
To gorzej nie mogłaś wybrać.


To naprawdę kwestia gustu. ;) Zresztą wybór dokonany.

Marzenka napisał/a:
Nie wiem czym Twoja euforia jest spowodowana.


Może po prostu MiLi ta firma, sposób filmowania i cała oprawa odpowiada. I dobrze, bo to jej wesele :)


MiLi - gratuluję kolejnej załatwionej sprawy :graba:
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 9:33 pm   

Dokładnie, tak jak mówi fiona - bardzo mi się podoba, oglądałam wesela filmowane przez Alcom i jestem zachwycona, z resztą nie tylko ja. Jestem pewna, że nie będę żałowała. Jeżeli Ty wolisz wesela gdzie kamerzysta kręci non stop jedną parę i nic się nie dzieje to proszę bardzo, nawet najlepsze wesele może być sfilmowane okropnie nudno. Ewentualnie jak wolisz film, który bardziej przypomina reklamę samochodu lub jedzenia na stole - Twój wybór. Ja tego nie lubię i chcę mieć piękny film. Wielu ludzi się radziłam, wielu pytałam o opinię, z resztą już przed tym byliśmy zdecydowani.

Poza tym poczytaj sobie opinie na forum, nie jestem sama :)

basik napisał/a:
Nie wiem czy zagląda tu jeszcze gosiaczek. Przeczytaliśmy jej wcześniejsze rekomendacje i skorzystaliśmy z podanego adresu. Nasz film z Wesela ogląda się się jak prawdziwe kino. Sam reportaż zmontowany perfekt, obraz rewelacyjny a klipy dodatkowe - bajka. Moja Mama popłakała się ze wzruszenia, ja też a mój Pan i Władca siedzi tu koło mnie i cały czas dopowiada co mam napisać. Oprócz gosiaczka usłyszaliśmy o tej firmie od naszych przyjaciół którzy też zamówili u nich filmowanie. Już pierwszy kontakt jest przesympatyczny. Na tydzień przed Wielką Chwilą odbywa się jeszcze jedno spotkanie na którym otrzymaliśmy kilka bardzo istotnych porad na temat przebiegu uroczystści. Bardzo nam się przydały. Panowie operatorzy /zawodowi/ swoim zachowaniem wprowadzają taki luz że w kościele zniknęła cała trema. Wszystko wyszło super. Wcześniej oglądaliśmy na stronie kilka przykładowych klipów. Nasze wyszły jeszcze lepiej. Plener w Nieborowie a potem w Pałacu we wnętrzach - rewelacja. Wywiady z gośćmi - ekstra a tzw. gagi poprostu powalające. Na końcu piękny romantyczny klip - skrót z Ceremonii w Kościele potem jeszcze nasze zdjęcia od fotografa, podziękowania Rodzicom i Gościom i koniec filmu. Jak myślicie, ile razy oglądaliśmy nasz film? Ja od trzech miesięcy chyba z pietnaście razy. Mój mąż Bartek ogląda zazwyczaj same dodatki i myślę że dochodzi do setki.
Dziękujemy firmie Alcomfilm /a może Alcomvideostudio - chyba nastąpiła zmiana nazwy/ za cudowne przeżycia jakie nam dostarcza zrealizowana przez nich relacja z naszej uroczystości . Szczerze polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom. Dodam jeszcze tylko że moj Bartek jest absolwentem Filmówki i wie co mówi. TO JEST PRAWDZIWY FILM. BEZ KICZU.


To jest osobista sprawa każdego jakiego chce kamerzystę, ja wymarzyłam sobie już dawno temu Alcoma i Alcoma będę miała... i już :) i jestem z tego powodu strasznie szczęśliwa :P

Dziękuję fionka : *
_________________
Ostatnio zmieniony przez =MiLi= Pią Lut 16, 2007 5:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 11:10 am   

nam równiez podobały się wesela, które pokazywał nam pan z firmy alcom, jednak dla nas było do troszke za drogo, wiec zdecydowalismy sie na tańsza, aczkolwiek sprawdzona firme i przeniesiemy kilka pomysłów z firmy alcom, na nasza kasete, kamerzysta powiedzial ze nie bedzioe z tym problemu, oni sa na wszystko otwarci :) )))
_________________
 
 
alcomfilm 
Firma


Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Mar 17, 2007 3:44 am   Re: do "Marzenki".

:) :) :) Tak to już zwykle bywa ża jak ktoś gani Alcom to zachwyca się inną łódzką firmą. Ba, nawet w jednym ze swoich aż dwóch zamieszconych na forum postów zamieszcza ni z tego ni z owego adres internetowy tej firmy:

Marzenka napisał/a:

To gorzej nie mogłaś wybrać. Wybrałam inną firmę. Nie wiem czym Twoja euforia jest spowodowana. Byłam u tego pana i nic mnie tam nie zachwyciło. Brak pomysłu na film. ?enada, bardzo nudny film. Poza tym nie oglądałam nic oprócz wesel piłkarzy !? Oprócz tego kiepska jakość, i bardzo nie lubie gdy kamera jest niestabilnie prowadzona.Nie wiem jak to określić ale co chwile oglądałam co innego. Na każdym fragmencie filmu obraz jakby skakał to tu , to tam.
Marzena


Chciał bym ustosunkować się do tak dobitnie wyrażonych opinii. Przede wszystkim jeśli nawet "Marzenka" to faktycznie potencjalna klientka, a nie jak się spodziewam przedstawiciel konkurencyjnej firmy, to jej kąśliwe uwagi są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Przede wszystkim na demo które prezentujemy naszym klientom oprócz ?lubów łódzkich piłkarzy (Pawła Golańskiego i Rafała Grzelaka) są również fragmenty ?lubów wielu innych Młodych Par. Wielu z tego właśnie forum. To ich opinie są chyba najbardziej przekonujące czy film jest nudny czy nie. Wiele naszych pomysłów które tak znudziły Marzenkę jest powielanych przez inne łódzkie firmy, czego nie mam im za złe bo nie mam na nie monopolu. Pisze zresztą o tym "dominiqsz". Faktycznie nie jesteśmy najtańszą firmą i jeśli ktoś zamierza zaadoptować nasze pomysły to ma do tego prawo. "Kiepska jakość"??? Moi klienci oglądają płytę demo na 55 calowym ekranie a jakość prezentowanego materiału jest doskonała. "Kamera jest niestabilnie prowadzona i co chwila oglądałam co innego"??? No cóż, na tym właśnie polega realizacja z kilku kamer. Każda kamera pokazuje co innego i średnio w sekwencjach co 15 - 30 sekund oglądacie obraz raz z jednej kamery a raz z drugiej. Czy to się komuś podoba czy nie to już kwestia indywidualnych upodobań. Kilka lat temu założyliśmy sobie że postaramy się realizować relacje ze ?lubów w sposób jak najbardziej profesjonalny i zerwiemy ze stereotypem Weselnego "kamerowania". Chyba nam sie to udało bo po pierwsze znaleźliśmy naśladowców a poza tym wymagający klienci oczekują takich właśnie realizacji. Tak więc "Marzenko" to tak właśnie ma być. Jak pieknie to określacz obraz ma "skakać".
Mam nadzieję że moderator wybaczy mi iż bronie dobrego imienia swojej firmy ale gdy zamieszczone na tym forum posty nie mają nic wspólnego z prawdą to moją rolą jest na nie reagować. Szczególnie gdy wyrażają je forumowicze "komety" pojawiający się tu tylko po to aby zrobić sobie reklamę a innym dołożyć. "Marzenka" zamieściła dwa posty. Jeden pochwalny i drugi ten który zacytowałem. Wyciągnięcie wniosków pozostawiam osobom odwiedzającym to forum a tym wszystkim którzy jak pisze "Marzenka", choć nie mogli "wybrać gorzej" wybrali nas, serdecznie dziękuję!!! :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, Lech Kłosiński - Alcomfilm. :) :) :)
Ostatnio zmieniony przez alcomfilm Sob Mar 17, 2007 3:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 7:19 pm   

pozwole sie ustosunkowac do wypowiedzi pana L. otoz w moim odczuciu jest to zupelnie naturalne ze jednym sie podoba innym nie, i jestem gotow sie zalozyc ze pana firma czy tez zadna inna chociazby Warner Bros. nie jest w stanie zrobic filmu ktory podobal sie 100% ogladajacych.
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 7:24 pm   

filmowiec napisał/a:
zadna inna chociazby Warner Bros. nie jest w stanie zrobic filmu ktory podobal sie 100% ogladajacych.


Tak samo jest z zespołem, suknią ślubną, dekoracją samochodu itp.

Tyle firm, ile gustów klientów :)
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:01 pm   Re: do "Marzenki".

alcomfilm napisał/a:

Chciał bym ustosunkować się do tak dobitnie wyrażonych opinii. Przede wszystkim jeśli nawet "Marzenka" to faktycznie potencjalna klientka, a nie jak się spodziewam przedstawiciel konkurencyjnej firmy, to jej kąśliwe uwagi są dla mnie zupełnie niezrozumiałe

Nie no po prostu padlam.
Szanowny alcomfilm czy na prawde tak trudno sobie wyobrazic ze Panskie filmy po prostu komus moga sie nie podobac? :szok:
Przeciez ilu ludzi tyle gustów.
I ze tacy ludzie wcale nie musza byc z konkurencji? Moze Marzenka jest dopiero na etapie zamawiania kamerzysty i dlatego na razie tylko o tym pisze? To sie napewno niedlugo wyjasni.
Ja w kazdym razie podzielam zdanie Marzenki
 
 
alcomfilm 
Firma


Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 1:41 am   

Może jest z konkurencji a moze nie.
Analizuję to co widzę. Jedyne dwa posty. Oba w temacie wideofilmowanie. Jeden pochwalny a drugi wybitnie złośliwy.
Padać nie ma powodu Kasiu24.
Rozumiem Kasiu ze skoro podzielasz zdanie Marzenki to Ty również nas odwiedziłaś i wyszłaś zdegustowana tym co zobaczyłaś!!!
Akurat ja najlepiej wiem co i jak robimy więc jak ktoś pisze nieprawdę to wypada mi się do tego ustosunkować!!! Coś może się komuś nie podobać ale gdy swoje reakcje wyraża w tak jadowity sposób jak Marzenka to jest to co najmniej dziwne. Zgadzam się że nasze videoklipy nie każdemu muszą się podobać ale gdy ktoś zmyśla to ma chyba w tym jakiś cel. Nasze są bardzo romantyczne i w niczym nie przypominają Matrixa. Jesli komuś ta konwencja w filmie z własnego ?lubu nie odpowiada to naszych usług mu nie polecam. Czy film się komuś podoba czy nie??? Takie dyskusje możemy prowadzić na temat filmów fabularnych a nie zmontowanego zgodnie z zasadami sztuki reportażu. Nie można pisać "kiepska jakość" wtedy gdy jakość jest bardzo dobra. Uważam że styl wypowiedzi Marzenki to najzwyklejsze opluwanie.
Coś zawsze przylgnie choćby człowiek niewiem jak się tłumaczył.
Mamy z tym do czynienia w naszym pieknym kraju na codzień. Nie widzicie???

Pozdrawiam wszystkich. :) :) :)
 
 
bigiel 

Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 9:28 am   

niech pan "ALCOM" opowie o tej czarodziejskiej rozce z jego filmow... oj nie ladnie klamac i nie sadze zeby w zasadach montazu bylo uzywanie czarodziejskiej rozdzki...przyznam szczerze ze bylem w szoku jak to zobaczylem takto taka firma woz reporterski i wogole a tu nagle rozdzka i nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 9:42 am   

Jest równica pomiędzy tym jak wypowiada się ktoś komu sie nie podoba a jest różnica gdy ktoś wybitnie próbuje kogoś opluć. Marzenka wymyśliła sobie coś i nie można powiedzieć, ze to kwestia gustu, bo tu nie chodzi o gust a o fakty. A Marzenka twierdzi że coś czarne jak coś jest białe. To nie o to tu chyba chodzi prawda?
Nikt tu nikomu nie broni mieć własnego zdania, Pan z firmy Alcom jak widać po prostu przedstawia fakty, konkretne fakty i tyle. Każdy może wybrać.
A jeszcze odnośnie postów Marzenki zauważyłam to już wtedy gdy napisała tamtego posta, od razu stwierdziliśmy z narzeczonym, że nie ma co się nią przejmować, bo na pewno to robota konkurencyjnej firmy. To dziwne, że przez tyle czasu napisała dwa posty odnośnie właściwie tylko wideofilmowania. Z resztą dziwi mnie, że osoba, która te posty pisała była na tyle mało błyskotliwa i inteligentna, że nie przewidziała tego, że łatwo można to odkryć.
_________________
 
 
alcomfilm 
Firma


Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 1:52 am   

bigiel napisał/a:
niech pan "ALCOM" opowie o tej czarodziejskiej rozce z jego filmow... oj nie ladnie klamac i nie sadze zeby w zasadach montazu bylo uzywanie czarodziejskiej rozdzki...przyznam szczerze ze bylem w szoku jak to zobaczylem takto taka firma woz reporterski i wogole a tu nagle rozdzka i nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac


Już opowiadam. Większość z Was klientów ma własna wizję swojego filmu ze ?lubu. My jesteśmy tylko wykonawcami Waszego zlecenia. Ostatni raz animacji z różdżką użyłem chyba ze dwa lata temu. Każdy z Państwa gdzieś coś widział, coś mu sie podobało i niełatwo mu wytłumaczyć że coś już, mówiąc delikatnie, nie jest "na czasie". Klient płaci, klient wymaga!!! Z całą odpowiedzialnością za to co mówię zapewniam że osobiscie jestem niezadowolony gdy ktoś z moich klientów życzy sobie czegoś co jest w złym smaku ale nawet jeszcze w tym roku musiałem komuś tę różdżkę wybijać z głowy. Ma ją /różdżkę/ na swoim filmie jego brat któremy fimowaliśmy ?lub ze sześć lat temu i oni też chcieli mieć. Trudno jest powiedzieć klientowi że coś co mu się podoba to zwykły kicz. Różdżki o której pisze "bigiel" faktycznie kilka razy użyłem. Dawno i nieprawda!!! Biję się w piersi. Mody przemijają i ja na szczęście z takich ozdóbek nie muszę korzystać . Jak to aktualnie robimy najproście zobaczyć na naszej stronie internetowej. I jeszcze jedna dygresja. Jest tam teledysk z przed trzech lat który zaczyna się od takiego podełeczka z obrączkami. Bardzo fajna Młoda Para. Ludzie napewno z dobrym gustem uparli się że chcą ją mieć bo na jakimś filmie coś takiego widzieli. Sam sie dziwię ale ten teledysk przyspożył nam wielu klientów. Widocznie to ja się nie znałem. Z czystego sentymentu zostawiłem ten teledysk na naszej stronie choć tej animacji użyłem wtedy po raz ostatni. I wiecie co. W tym roku nie wytrzymałem. Zmiejszyłem ten elemnt na 1/6 ekranu i tak narazie zostanie. A wóz reporterski jest strasznie stary. ?ałuję że już nie mam czrodziejskiej różdżki to może bym sobie wyczarował nowszy :) :) :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, Lech Kłosiński - Alcom Film
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 11:13 am   

Przepraszam bardzo! Czy firma Alcom ma zamiar odpowiadac na wszystkie niepochlebne opinie na swoj temat? :twisted:
No po kazdej krytycznej opinii zaraz jest odpowiedz Alcomu :twisted:
Przeciez to forum jest dla przyszlych par mlodych aby mogly wypowiedziec swoje zdanie i wymieniac sie informacjami a nie po to by firmy te informacje notorycznie dementowaly (ze oni wcale tacy nie sa, tak nie robia) i robily sobie darmowa reklame wystawiajac sobie slodkie laurki (jestesmy profesjonalni, oryginalni i wogole najlepsi)
Moim zdaniem firmy, jesli juz sa na forum, powinny jedynie sluzyc dobra rada i wlasnym doswiadczeniem, a sledzac poczynania niektorych z nich na tym forum zastanawiam sie czy wogole powinny sie tu udzielac :roll:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 2:23 pm   

Po pierwsze - to temat o cenach, nie o tym komu co się podoba.

Po drugie - choć Regulamin dopuszcza posty firm, to brzmi on tak:
3. Firma ma prawo w uzasadnionych przypadkach uczestniczyć w wątku dotyczącym ich firmy i wyjaśnić wątpliwości Forumowiczów dotyczące ich firmy.
I na tym niech alcomfilm zakończmy dyskusję o swojej firmie.

Po trzecie - dyskutując o filmach miejcie na uwadze to co napisał alcomfilm:
Cytat:
Większość z Was klientów ma własna wizję swojego filmu ze ?lubu. My jesteśmy tylko wykonawcami Waszego zlecenia.

To, że jedna para ma serduszka i baloniki na filmie nie znaczy to od razu, że firma robi tylko takie firmy. One mogą być takie, bo takie sobie właśnie zażyczył klient.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
milcza3j 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 9
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 8:44 pm   

=MiLi= napisał/a:
Jest równica pomiędzy tym jak wypowiada się ktoś komu sie nie podoba a jest różnica gdy ktoś wybitnie próbuje kogoś opluć.


Ja zgadzam się z tym postem...choc może ubrala bym go w troche inne słowa :) . Piszecie, że nie każdemu musi sie podobac , że to kwestia gustu.... i ja się z tym absolutnie zgadzam, jednak dziwi mnie gdy ktoś pisze, że jakość filmów Alcom jest zła. :|

Ja w ubiegłą sobote miałam przyjemność obejrzenia jak wyglądają prace Alcom( nie z polecenia rodziny, znajomych tylko właśnie tego co piszecie drodzy forumowicze :) ). I co do jakości to naprawde myśle, że nie można sie przyczepiać. Nie będe pisać o tym jak bardzo mi sie podobało itd , bo nie o to tutaj chodzi. W każdym razie postanowiłam skorzystać z usług tej firmy. Tak jak MiLi będe mieć film kręcony na 2 kamery(2000zł) . Oprócz tego finanse pozwoliły mi na wzięcie kilku dodatków( plener, wywiady, gagi) i dodatkowj godziny więc razem wyszło około 3000zł
ps
bigiel napisał/a:
niech pan "ALCOM" opowie o tej czarodziejskiej rozce ...
myśle że skoro ktoś na forum tak pisze to naturalne jes że firma odpowiada...... nie sądzicie?? ;)
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 10:57 am   

My też z dodatkami ;)

Dokładnie, skoro ktoś pisze coś na temat firmy Alcom, zarzuca coś, ewentualnie coś sugeruje to myślę, ze należy na to odpowiedzieć, inaczej forumowicze potraktują to jak nie wiem... jak ignorancje czy coś w tym stylu.
_________________
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 8:32 am   

My wybraliśmy prywatną osobę , która pracuje w zawodzie kamerzysty już od kilkunastu lat.
Film będzie kręcony kamera telewizyjną i koszt całego przedsięwzięcia będzie kosztował 2000zł.
Oglądaliśmy filmy z różnych wesel wykonywane przez tego kamerzystę i były naprawdę dobrze nagrane.
Jeśli chodzi o koszty to zależy w dużym stopniu od kamerzysty i od sprzętu.
Nie żałuje wydanych pieniędzy bo wiem,że to dość trudna praca to wszystko zgrać,żeby całe nagranie miało ręce i nogi.
_________________

 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 9:44 pm   

Ilona83 napisał/a:

Film będzie kręcony kamera telewizyjną


co to znaczy?



edit: poprawiłam cytat
kryszka
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 04, 2008 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 7:03 am   

Mnie też nurtuje to pytanie, czyżby kamera TV była lepsza od DV 3CCCD??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl