Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ceny wideofilmowania
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 3:12 pm   

Aggna, jak wynika z wcześniejszych wpisów - to sporo. Myślę, że można spokojnie zamknąć się w 1000, nie tracąc na jakości.
_________________
chez alma |
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 4:13 pm   

Myślę,że 1500 to troszkę sporo.
Na pewno znajdziesz coś tańszego. :mrgreen:
_________________
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 5:34 pm   

Alma_ napisał/a:
Aggna, jak wynika z wcześniejszych wpisów - to sporo. Myślę, że można spokojnie zamknąć się w 1000, nie tracąc na jakości.


Jak na razie to spotykam dobrych filmowcow ale drogich :(
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 7:01 pm   

mysle ze to srednia cena ani duzo ani malo
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 9:28 pm   

My płacimy 650 zł za 4 płyty DVD w tym będzie sfilmowane dwa dni wesela i będzie to około 420 minut filmu (7 godzin).
Także jestem zadowolona bo dość tanio ale jednocześnie robią świetnej jakości filmy. i bardzo w moim guście :mrgreen:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sty 21, 2006 10:43 pm   

NIe :)


p.s. mój film (ślub i wesele) trwa 3 h
_________________

 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 11:09 am   

Edi 650 zł to naprawde niedużo, nam kamerzysta powiedział, że napewno się dogadamy, ale więcej niż 1000 napewno nie weźmie :!:
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Pią Lut 17, 2006 5:57 pm   

gosia napisał/a:
Ja jak juz pisałam wczesniej płaciłam 1500 zł na dwie kamery+DVD Warszawa

hmm, ja mysle zeby w ogole zrezygnowac z filmowania a tu widze teraz modne są dwie kamery i reżyser.

No ale z moim wygladem to nawet Scorsese by nie pomógł zeby ten film byl zjadliwy.
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 9:29 pm   

Edi napisał/a:
będzie to około 420 minut filmu (7 godzin).


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tylko do oglądania zapewnijcie zapasy napojów i żywności.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 10:40 am   

Kurcze nasz kamerzysta bierze 1500 zł za wersję full( ze śmiesznymy wstawkami i innymi fajnymi wstawkami ) za przygotowania+ ślub+ wesele ( do wtedy gdy goście się bedą bawić).Ale widze że to chyba dośc droga oferta na rynku....

[ Dodano: 22 Luty 2006, 10:43 ]
Alma_ napisał/a:
Aggna, jak wynika z wcześniejszych wpisów - to sporo. Myślę, że można spokojnie zamknąć się w 1000, nie tracąc na jakości.


Ale Alma wczesniejsze wpisy sa z roku 2004/2005 więc podane ceny sa sporo nieaktualne.
Ostatnio zmieniony przez pinia_pinia Czw Mar 09, 2006 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Merider 

Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 2
Skąd: LUBELSKIE
Wysłany: Nie Lut 26, 2006 9:03 pm   

Ja zapłaciłem w lubelskim 1400zł,wesele nagrywane było 1 kamerą. Otrzymaliśmy 2 DVD i 2 kasety VHS. Wszystko było profesjonlnie zmontowane, mało animacji, pięknie podłożona muzyka polecam osobiście. Warte ceny. :lol:
 
 
 
kokosek2 

Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 3:57 pm   

My za filmowanie płacimy 800zł ale dodam ze jest to ta sama firma która gra u nas na weselu - cena za grę to 1700zł. wydaj mie się że do 1000zł za film to jest wystarczająco.
_________________
Who, being loved is poor?
 
 
 
ewelinka 

Dołączyła: 13 Mar 2006
Posty: 4
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:50 am   wideofilmowanie

Witam wszystkich :) Mam pytanko Co sadzicie o wieofilmowaniu za 2.000 :/ chyba troszke zaduzo ?? tylko nie wiem co jest w to wliczone tzn. ile płyt itp wiem tylko ze nagranie bedzie trwało 2 godz i 10 min juz po obróbce oczywiscie :) wesele jest na 140 czy kaseta nie bedzie za krotka :( Prosze o podpowiedz Z gory dziekuje pozdrawiam

[ Dodano: Wto Mar 14, 2006 9:52 am ]
Witam Wieice co nie obrzajac nikogo na innym forum spotkalam sie z leprza zyczliwosci odrazu odpisali mi na pytanko ;( a tu nikt sie nie odezwał chyba nikt sie moim problemem nie zainteresowal pozdrawiam :oops:
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 2:19 pm   

odpowiedż na pytanie znajduje sie powyżej
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 3:47 pm   

ja pozwole sobie odpowiedziec, oczywisice bedzie to moja subiektywna oceana i nie nalezy sie nia kierowac.otoz cena 2000 jest dosc wysoka ale nie mowie ze nie warto, nalezaloby sie zapoznac z oferta. w lodzi koszt niezlego filmu realizowanego przez dwie kamery to kolo 1500zl, wiec 2000 to musi byc juz cos naprawde ekstra.teraz moze troche o czasie otoz czas filmu to zalezy kto co lubi, jedni mogliby siedziec przed tv 6-8 godzin i ogladac, natomiast inni beda znudzeni po 30 min, wysle ze w czasie o ktorym wspominasz da sie pokazac wszystko co najwazniejsze. pozdrawiam i zycze dobrego wyboru
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 5:50 pm   Re: wideofilmowanie

ewelinka napisał/a:


[ Dodano: Wto Mar 14, 2006 9:52 am ]
Witam Wieice co nie obrzajac nikogo na innym forum spotkalam sie z leprza zyczliwosci odrazu odpisali mi na pytanko ;( a tu nikt sie nie odezwał chyba nikt sie moim problemem nie zainteresowal pozdrawiam :oops:


Ewelinko na tym forum jest tyle różnych tematów, że nie sposób wszystkich postów czytać na bieżąco, powiem CI jakie jest moje zdanie.
Dla mnie 2000 to BARDZO dużo, a 2 godz i 10 minut to znowu bardzo mało jak na pamiątke ze śubu i wesela. Zobacz najwazniejsze momenty ze ślubu to około 20 minut potem pierwszy toast, pierwsze sto lat kolejne 15- 20 minut oczepiny przynajmniej 30- 40 minut nie wiem czy zostaje w sumie godzina na resztę, a nie wiem czy da się wszystakich gości i WAS uwecznić. Dla mnie optymalny film to 3 do 4h, bo za kilka lat dużo wpsomnień uleci, a kaseta zostanie i zawsze bedzie możńa sobie wsyztsko na nowo przeżyć.
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 6:22 pm   

Trudno cokolwiek napisać, skoro sama nie wiesz co ta cena obejmuje. Podaj więcej szczegółów to będzie łatwiej.

A o tym, czy film lepiej długi czy krótki, dyskutujemy tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3353. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ewelinka 

Dołączyła: 13 Mar 2006
Posty: 4
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 9:58 pm   

kryszka napisał/a:
Trudno cokolwiek napisać, skoro sama nie wiesz co ta cena obejmuje. Podaj więcej szczegółów to będzie łatwiej.

Wiesz co masz racie :( wiem za mało na temat mojej kasety Wiec jak sie dowiem czegos wiecej to napisze do was z prosba o porade :) Przepraszam za te głupie wypominanie :oops: Dzieki za rade co do czasu Przemyslalam i zamowie dłuzsza :) Napisze jak sie dowiem wiecej Pozdrawiam Trzymajcie sie cieplutko
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Czw Mar 16, 2006 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 9:28 pm   Koszty filmowania

Jak tak czytam te wszystkie opinie na temat kosztów filmowania ślubów i wesel to lekko się uśmiecham.

Generalnie, to trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie jaką pamiątkę wideo chcemy mieć?? Oczywiście że można zrobić film za 400 zł i za 1.500, ale naturalną rzeczą jest, że różnica nie jest tylko w cenie, ale również w końcowym efekcie. Do tego dochodzi sprzęt jak i sam osprzęt wykorzystywany do sfilmowania uroczystości, a wieżcie, że kosztów profesjonalnych dodatków dochodzą do kosztów zakupu nowej kamery. Nie wierzę, że ktoś kto bierze 400 - 800 zł używa profesjonalnego sprzętu - on jest konkurencyjny tylko ceną. Róźnica jest również w czasie poświęconym na montaż filmu - droższym filmom montażyści poświęcają bardzo dużo czasu bo dbają o każdy szczegół filmu.

W ten sam sposób można traktować kolejne dodatki do wesela - w jakim celu robić wesele na drogiej sali jak można zrobić na tańszej (oczywiście gorszy wystrój, gorsze jedzonko, itp), ale jakoś na tym się nie oszczędza. Róźnica jest taka, że sala ma być ładna jeden dzień - pamiątka filmowa ma służyć na lata. Jest po to, aby na starość usiąść z wnuczkami i pokazać jakim się było młodym, pokazać bawiącą się rodzinę, która od Nas już odeszła.

Szanuje również opinię, że wystarczy fotograf i zdjęcia z uroczystości, ale zdjęcia nigdy nie odzwierciedlą filmu - ruchu, gestów, rozmowy, reakcji, atmosfery, itp.

W pełni zrozumiała jest sytuacja materialna młodych małżeństw, ale oszczędzać trzeba mądrze.

Można jeździć fiatem i można jeździć mercedesem - inny prestiż, inna trwałość, inna cena.

?yczę trafnych wyborów.
 
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 1:50 pm   

My płacimy 900 zł za dobrego Kamerzyste (przede wszystkim doświadczonego) a że robimy u niego także zdjecia ktore placimy osobno to beda one wplecione w film... Juz sie nie moge doczekać tej płyty :)
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 9:23 pm   

U nas bedzie ta sama firma od filmowania, reportazu, pleneru i auta - koszt 3000 zl.
 
 
juzti 


Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Bełchatów/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 10:05 pm   

My płacimy 2000 za filmowanie ślubu, wesela, fotoreportaż z całego dnia i sesje plenerową .
Dostaniemy płytke DVD, kasetę VHS, 300 zdjęć na cd i album z 30 fotkami 15x 21.

Myślę, że to taka przeciętna cena..
_________________
juzti
 
 
tijoka 


Wiek: 41
Dołączyła: 09 Cze 2006
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 6:14 pm   

Ja jestem z Krakowa i nie bardzo sie orientuje jaka jest tutaj cena filmowania (taka srednia) ale na necie widzialam jedna oferte za ok 1600 do 2800!! pomozcie pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Wto Cze 20, 2006 8:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 4:34 pm   

My płacimy 1100 za 4 godziny filmu (w cenie DVD i VHS plus 150 zdjęć na płycie CD). Obsługiwac będą 2 osoby :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 5:12 pm   

w moim odczuciu jesli ktos dolicza za DVD dodatkowa oplate to jest dosc mocno niepowazny, mysle ze teraz DVD stalo sie standardem, lada moment wejdziemy w ere HD i wtedy ze wzgledu na koszt sprzetu doplaty do nagrania w HD beda w zupelnosci uzasadnione
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 5:17 pm   

A kto powiedział, ze dodatkowo płacimy za DVD?? To wszystko jest w cenie filmowania.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 9:33 pm   

chodzilo mi ogolnie chcialem zwrocic uwage na to zeby forumowicze nie dawali sie naciagac, zeby ktos nie "kitowal" ze DVD gratis albo cos podbnego...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:09 pm   

Czytając o Waszych ofertach sama juz nie wiem czy czasem nie przepłacam :zalamany: . Ja płacę 2600 zł za kamerzyste i fotografa. W skład oferty wchodzi:

- film ze ślubu i wesela (ok.2h po obróbce) na DVD i VHS (1 kamerzysta)
- wykonanie reportażu z całego dnia i sesji plenerowej w tym samym dniu
- opakowania i okładki fotograficzne
- wszystkie wykonane zdjęcia zapisane na DVD (1 fotograf)
- album z 20-stoma wybranymi fotografiami o formacie 18x24

Za każdą dodatkową godz.pracy fotografa i kamerzysty doplaca się po 100 zł. Za materiały całościowe, nieobrobione też dodatkowo 100 zł. Można również dokupić przepiękną księgę pamiątkową za 800 zł, itp. Pracują do 1:00 w noc weslną, cena nie obejmuje poprawin.

Co o tym sądzicie? To za drogo czy nie bo już sama nie wiem :zdziwko: ??
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 1:15 pm   

Jeżeli ta oferta jest warta tych pieniędzy, a widze że jest bogata to warto. Dziwne jest tylko to,że od godz. 1m00 ta obsługa liczy sobie dodatkowo po 100 od godziny- trochę to dziwne.
Trzeba by tu rozdzielić koszty usługi filmowania od foto, wtedy byłby jakiś pełniejszy obraz tego.Jeżeli foto to np 1000 zł to 1600 na video.Jest to myślę oferta profesjonalna, a mam nadzieję, że dobrze sprawdziłaś ,to brać.I jeszcze dopiszę: trzeba już powoli przyzwyczajać się do takich cen, wszystko drożeje.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 6:55 pm   

Paula-S napisał/a:
Czytając o Waszych ofertach sama juz nie wiem czy czasem nie przepłacam :zalamany: . Ja płacę 2600 zł za kamerzyste i fotografa?[/b]


Wg mnie to dużo.
Po pierwsze opakowania i okładki fotograficzne są chyba w standardzie każdego fotografa i kamerzysty, nikt nie dostaje płyt bez opakowań także to wyszczególnienie wydaje mi się conajmniej dziwne :roll:
Po drugie nic nie piszesz o rozdziale tych 2600 zł tzn ile konkretnie za zdjęcia a ile za film i tutaj można wiele deliberować jak sie nie zna konkretów.
Poza tym może mnie ktoś oświecić czym się różni film ze ślubu i wesela od reportażu z całego ślubnego dnia??
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:41 am   

[quote="Edi"]
Paula-S napisał/a:
Czytając o Waszych ofertach sama juz nie wiem czy czasem nie przepłacam :zalamany: . Ja płacę 2600 zł za kamerzyste i fotografa?[/b]


EDI napisała:
Wg mnie to dużo.


Widzisz EDI ! Nie porównuj cen w Łodzi czy w Warszawie do cen w Poniatowej.Wiesz dobrze, że macie tam takich magików kręciołów co robią 4 godziny film za 500 zł, i podobnie jest w OPOLU Lubelskim. Jaka jest jakość trych usług to możemy się tylko domyśleć. A jak jest dwudniowe wesele to może te 600 zł wezmą. Ale dobrze.Ciekawe jak długo tak pociągną, zajadą sprzęt, trzeba będzie kupić nowy, a to kosztuje.Przy takich cenach usług nie widzę tu ekonomii i zdrowego rozsądku.Ale lokalny patriotyzm zawsze jest górą, bo po co zobaczyć coś innego za inne pieniądze?
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM Czw Wrz 07, 2006 7:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 5:16 pm   

Uważam jednak ze to troszke za dużo :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:07 pm   

WIDEOFILM napisał/a:

Widzisz EDI ! Nie porównuj cen w Łodzi czy w Warszawie do cen w Poniatowej.


Koleś nie wiem kim ty jesteś ale skoro sądzisz że za 500 zł nie da się nakręcić dobrego wesela to jesteś w błędzie. Uprzejmość i kompetencja człowieka, który będzie nam kręcił a przede wszystkim kultura osobista przewyższają niejednego "pseudofachowca", który by wziął 5000 zł.
Co do sprzętu to też nie mam nic do zarzucenia, gdyz oglądaliśmy jego poprzednie "prace".Ma cyfrową kamere z przetwornikiem 2MPX, dzięki czemu obraz jest superwyraźny nawet na ekranie 42calowym.
Poza tym nie życze sobie podważania przez ciebie czyichkolwiek kompetencji tylko dlatego, że jest to Poniatowa :offtopic:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:32 pm   

EDI !
Nie unoś się, bo źle mnie zrozumiałaś.Po pierwsze to nie koleś, bo jak widzisz w moim profilu, mogłabyś być moją córką. Po drugie: kim jestem : a właśnie filmowcem i to z długim stażem, bo kiedy TY szłaś do podstawówki do 1 kl. to ja już prowadziłem ten beznes związany z filmowaniem /' nie tylko ślubów/.Tak, w Lublinie byłem jeden z pierwszych.I to co osiągnąłem, to ciężką pracą, dużym zaangażowaniem etc. Co do cen: jeszcze raz pragnę Ci uświadomić jedno: ja nie poniżam Poniatowej, ale prawda jest taka,że ceny usług ,nie tylko tych weselnych są znacznie niższe jak np w Lublinie/ przecież to niedaleko/.A dlaczego? a dlatego ,że jak w danej miejscowości jest duże bezrobocie, to ceny na usługi są niskie, i tak jest wszędzie.W Łodzi , czy w dużych miastach są inne relacje cenowe tak jak usługi tak i zarobki ludzi.Chyba dobrze Wiesz o tym, i dobrze Wiesz jaka jest sytuacja w Poniatowej i okolicach.I ogólnie analizując rynek usług w tym zakresie , tak jest w całej lubelszczyźnie.
/najlepszy przykład EDA/.Jeżeli Masz usługę filmowania za tanie pieniądze i jest to dobra usługa pod każdym względem, to chwała Ci za to.Mam nadzieję,że porównałaś inne prace i oferty, i wybrałaś tą najlepszą.
I jeszcze jedno: jeden płaci ile chce, drugi ile może.I tak będzie długo , doputy podstawą wynajęcia usługodawcy będzie tylko cena, a nie jakość usługi.
A co do kompetencji niektórych usługodawców w zakresie filmowania, powtarzam niektórych: to zostawiam to bez komentarza.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 10:00 pm   

WIDEOFILM napisał/a:
Nie unoś się, bo źle mnie zrozumiałaś.Po pierwsze to nie koleś, bo jak widzisz w moim profilu, mogłabyś być moją córką. Po drugie: kim jestem : a właśnie filmowcem i to z długim stażem, bo kiedy TY szłaś do podstawówki do 1 kl. to ja już prowadziłem ten beznes związany z filmowaniem /' nie tylko ślubów/.Tak, w Lublinie byłem jeden z pierwszych.I to co osiągnąłem, to ciężką pracą, dużym zaangażowaniem etc

Nie wiem co to ma wspólnego z tematem :roll:

WIDEOFILM napisał/a:
Co do cen: jeszcze raz pragnę Ci uświadomić jedno: ja nie poniżam Poniatowej, ale prawda jest taka,że ceny usług ,nie tylko tych weselnych są znacznie niższe jak np w Lublinie/ przecież to niedaleko/.A dlaczego? a dlatego ,że jak w danej miejscowości jest duże bezrobocie, to ceny na usługi są niskie, i tak jest wszędzie.W Łodzi , czy w dużych miastach są inne relacje cenowe tak jak usługi tak i zarobki ludzi.


I co ? I w związku z powyższym nie powinnam sie wypowiadać w temacie bo moje odpowiedzi nie są wiążace?? Dlatego że nie mieszkam w dużym mieście to nie powinnam wypowiedziami zaniżać stawek wideofilmowania??


WIDEOFILM napisał/a:
Jeżeli Masz usługę filmowania za tanie pieniądze i jest to dobra usługa pod każdym względem, to chwała Ci za to.Mam nadzieję,że porównałaś inne prace i oferty, i wybrałaś tą najlepszą.


A żebyś wiedział że wybrałam najlepszą.

WIDEOFILM napisał/a:
I jeszcze jedno: jeden płaci ile chce, drugi ile może.I tak będzie długo , doputy podstawą wynajęcia usługodawcy będzie tylko cena, a nie jakość usługi.
.


Zapłaciłam ile chciałam i ile mogłam jednocześnie. Poza tym co ty sie czepiasz tej jakości? Uważasz, że u wszyskich jakośc jest beznadziejna a u ciebie najlepsza??
Dlaczego wszystkich uważasz za niekompetentnych tylko siebie za superkompetentnego??
Coś mi tu pachnie autoreklamą :roll:

Poza tym mój post był skierowany do innego uczestnika forum a nie do ciebie . BO SKORO PPAULA-S CHCIAŁA ZNAC ZDANIE INNYCH TO JEJ ODPOWIEDZIAŁAM A CIEBIE NIE PROSIŁAM O KOMENTARZE ODNO?NIE MOICH POSTÓW
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

Ostatnio zmieniony przez Edi Czw Wrz 07, 2006 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 10:01 pm   

skoro kamera kosztuje kolo 10000 plus osprzet kolo 3000 dobry komputer to wydatek min 6000 mysle ze taki do spokojnej pracy to kolejne 10... wiec nie chce mi sie liczyc ile trzeba by zrobic wesel po 500zl zeby sie zwrocilo...chyba ze ktos nie montuje... ale to nawet sama kamera i osprzet ile trzeba by nagrac zeby sie zwrocilo...kamera 2mln nic nie oznacza, na allegro takie kamery mozna kupic po 1000zl i wtedy mozna "krecic" ... najwazniejsze ze klient jest zadowolony... skoro on chce 500zl i klienci go biora i sa zadowoleni to ok. aczkolwiek cena jest naprawde niska... bym powiedzial ze bardzo niska...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 10:34 pm   

Kolego MARCIN!
I tak to jeszcze niedrogo policzyłeś to wyposażenie studia.Bierz pod uwagę jeszcze legalne oprogramowanie, inne koszty związane z prowadzeniem działalności.A ci co biorą po 500 zł za swoją pracę, to naogół ludzie, którzy sobie przy okazji dorabiają- niekiedy na czarno.I jeżeli taki człowiek np zarabia 1000 zł miesięcznie gdzieś tam w jakimś zakładzie , a ma na utrzymaniu rodzinę, no to te 500 zł jest dla niego poważnym zastrzykiem finansowym.
Ale widać,że na tym forum niektóre sprawy do kilku użytkowników nie docierają.

EDI !
Nikt Ci nie zabrania się wypowiadać co do cen, ale z Twojej wypowiedzi, wynika,że myśmy wszyscy powinni zaniżyć ceny do takiej granicy nieopłacalności- to może już lepiej za darmo iść pracować.To jest Twoje zdanie i szanuję to.I tak samo mnie nikt nie zabroni wypowiadać się co do innych postów. Przecież to jest forum dyskusyjne.Nikogo nie chcę tu poniżać co do kompetencji, ale uważam, że skoro tyle lat mam doczynienia z tym rynkiem, to mam prawo się wypowiadać na te tematy, czy to się komu podoba, czy też nie.I tak się złożyło,że te okolice dobrze znam pod względem jakości usług. A co jeszcze do cen usług: proponuję poczytać inne fora weselne np wielkopolskie, warszawskie, i wtedy zobaczysz jakie są tam ceny przy organizacji wesel.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
AgneS_nr1 

Wiek: 47
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 11
Skąd: sdcdscddsc
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 9:14 pm   

ja za 4 godzinne dvd i kasete vhs zaplacilam 900 zł... a filmik jest swietny najlepszy jaki widzialam
_________________
:)
 
 
Nana 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 2:20 pm   

Wczoraj wreszcie wpłaciłam zadatek na kamerzystę... Wybrałam IVA TECH... za 2 h filmu zapłacimy 600zł (plus dodatkowy bajer za 150 --> czarnobiały skrót).. W tym mamy ok 5 h kręcenia i 2 płyty (za 100zł płytę "matkę"
dvd.
Generalnie bardzo sympatyczny pan i możliwość wstawiania klipów czyli właściwie wszystkiego co przyjdzie nam do głowy:)
_________________
...Y'a du soleil et des nanas...
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 10:01 pm   

Firma która my prawdopodobnie weźmiemy bierze 2100 zł w tej cenie jest:
Film z wesela i poprawin(6 h), zdjęcia reportazowe z wesela i poprawin (ok 1000 szt, ale na płytce dvd), fotograf rbi około 60 zdjęc a wybiera sie ok 40 ( w tej cenie), zdjęcia dostaje sie w ładnym zamszowym albumie, dostaje sie dwie kopie filmu na płytach, jedną w zamszowym opakowaniu, oraz jedną kopie na kasecie video. Jeżli chce sie odbić zdjęcia u nich to płaci sie 1,50 od szt. oprócz tego zdjęcia moga być na papierze z dodatkiem bawełny( też w tej cenie)
Wydaje mi sie że oferta jest kusząca,poza tym film dobże robiony i zdjęcia tez.
Jak myślicie?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 8:41 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Firma która my prawdopodobnie weźmiemy bierze 2100 zł.........
.....Wydaje mi sie że oferta jest kusząca,poza tym film dobże robiony i zdjęcia tez.

To nie jest drogo-popatrz: 2 dni wesela, z tego co widzę to 2 filmy no i jeszcze zdjęcia- dość sporo.Trzeba by tu było dokładniej przeanalizować kalkulację za każdą pozycję.
Jeżeli robią to dobrze to brać. Jak na Łódź to nie jest wysoka cena usług.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 8:51 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Firma która my prawdopodobnie weźmiemy bierze 2100 zł w tej cenie jest:
Film z wesela i poprawin(6 h), zdjęcia reportazowe z wesela i poprawin (ok 1000 szt, ale na płytce dvd), fotograf rbi około 60 zdjęc a wybiera sie ok 40 ( w tej cenie), zdjęcia dostaje sie w ładnym zamszowym albumie, dostaje sie dwie kopie filmu na płytach, jedną w zamszowym opakowaniu, oraz jedną kopie na kasecie video. Jeżli chce sie odbić zdjęcia u nich to płaci sie 1,50 od szt. oprócz tego zdjęcia moga być na papierze z dodatkiem bawełny( też w tej cenie)
Wydaje mi sie że oferta jest kusząca,poza tym film dobże robiony i zdjęcia tez.
Jak myślicie?


Chyba wiem jaka to firma bo u mnie ceny są identyczne Tylko że ja biorę bez reportażu.
Za kamerowanie wesela+ poprawin 1200, zdjęcia w plenerze pozowane 600 :D
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 9:00 am   

misimisia napisał/a:
Za kamerowanie



Mówi się i pisze za FILMOWANIE !! !
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 9:39 am   

WIDEOFILM napisał/a:
misimisia napisał/a:
Za kamerowanie



Mówi się i pisze za FILMOWANIE !! !

A to zależy ;)

Jedni filmują, a inni kamerują właśnie i nazwanie ich pracy filmowaniem byłoby sporym nadużyciem :roll:
_________________
chez alma |
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 10:32 am   

ALMA ! jeżeli masz na myśli jakość wykonanego filmu przy ,,kamerowaniu'' to się z Tobą zgadzam. Jednak słowo ,,kamerowanie ''nie istnieje w polskim słownictwie, chyba tylko u ludzi o wątpliwej kulturze.
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM Czw Lis 23, 2006 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 10:50 am   

W słowniku PWN występuje słowo kamerować ;)
_________________
chez alma |
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 3:44 pm   

Dlatego my raczej na tą firmę sie zdecydujemy. Widziałam film, zdjęcia i wszystko jak nalezy. Tyle że na płyty i zdjęcia młodzi czekali 2 misiące. Sporo ale się opłaciło :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
justek 

Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 2
Skąd: LODZ
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 5:18 pm   

JA ZA KAMERZYSTE FOTOGRAFA I ORKIESTRE PLACE 3000ZL. WYDAJE MI SIE ZE ZA CALY PAKIET TO NIE JEST DUZO:)
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 5:20 pm   

justek bardzo tanio :)
u mnie to w sumie wyjdzie 3100 i to bez zdjęć :)
_________________
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 6:15 pm   filmowanie

JUSTEK ! Coś to dla mnie ta promocja jest niejasna.Szkoda,że nie ma kalkulacji ile za co konkretnie.Chyba to wątpliwy profesjonalizm przy takiej cenie.Puki co, to dokładnie jeszcze sprawdź tą ofertę puki czas, bo potem może być za późno.Chyba wiesz jakie sa ceny zespołow, fotografów i kamerzystów, a takie wiązane usługi typu kombajn to lepiej uważać.Była już na forum o tym mowa.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl