Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Foto-Miki
Autor Wiadomość
MIROSŁAW ZAJĄC 

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: KUTNO
  Wysłany: Nie Cze 08, 2008 1:21 pm   Foto-Miki

UMÓWIŁEM SI? Z WŁA?CICIELEM ZAKŁADU ?E PO WYKUPIENIU ZDE? ?LUBNYCH OTRZYMAM NEGATYW DO WŁASNEGO U?YTKU. PO ZAKUPIENIU ZDJ?? (1200ZŁ),PRZYPOMNIAŁEM WŁA?CICIELOWI O UMOWIE. WYKPIŁ MNIE I POWIEDZIAŁ ?E JAK MAM OCHOT? TO MOG? WYWOŁYWA? ZDJ?CIA TYLKO W JEGO ZAKŁADZIE. MARCINIAK TO [xxx] W CHANIEBNY SPOSÓB UWI?ZUJ? ZE SOB? NIEWINNYCH LUDZI. PASO?YT ?ERUJE NA SZCZ??CIU INNYCH.



edit: usunęłam obraźliwe zwroty
kryszka
_________________
FOTOMIKI Z KUTNA - ZŁODZIEJE I OSZUŚCI. UWAŻAJCIE
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 8:39 pm   

Proszę nie pisać wielkimi literami - jest to sprzeczne z Regulaminem forum i netykietą.

A co do tematu - no cóż, potwierdza się odwieczna zasada, że lepiej mieć wszystko na piśmie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 9:03 pm   

a to w umowie nie bylo wzmianki o negatywie???

zasada: jak sie cos podpisuje, to trzeba 10 razy sprawdzic...

na szczescie sa skanery, wiec wywolane zdjecia mozesz zeskanowac w wysokiej rozdzielczosci i dac do wywolania w jakims punkcie foto! szkoda tylko tych pozostalych na negatywie.

I nic nie da sie zrobic? wspolczuje!
_________________


 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 9:07 pm   

ja postraszyłam fotografa Rzecznikiem Praw Konsumenta i od razu oryginalną kliszę ze zdjęciami oddała
_________________
 
 
 
MIROSŁAW ZAJĄC 

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: KUTNO
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 8:46 pm   

w tym cały problem że nie było umowy pisemnej, byłem pewny że to honorowa firma, a nie banda złodziei,
poradziłem sobie i zeskanowałem sobie fotki, ale fakt jest faktem....





Olala napisał/a:
a to w umowie nie bylo wzmianki o negatywie???


zasada: jak sie cos podpisuje, to trzeba 10 razy sprawdzic...

na szczescie sa skanery, wiec wywolane zdjecia mozesz zeskanowac w wysokiej rozdzielczosci i dac do wywolania w jakims punkcie foto! szkoda tylko tych pozostalych na negatywie.

I nic nie da sie zrobic? wspolczuje!
_________________
FOTOMIKI Z KUTNA - ZŁODZIEJE I OSZUŚCI. UWAŻAJCIE
 
 
mlody88 

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:39 pm   Foto-Miki

Zastanawiam się jakiego fotografa z Kutna wybrać na wesele. interesuje mnie studio + kościół + sala. Z doświadczenia znajomych wiem że najlepsze zdjęcia (wysokiej jakości i w rozsądnej cenie) są w Foto-Miki. Co o tym myślicie??? Sprawdziłem kilku "pstrykaczy" którzy kupili sobie cyfrówki i za 300 zł robią zdjęcia ale ich jakość jest bez komentarza!!!!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 9:42 pm   

Hej ja miałam robione zdjecia w Foto Miki za 5 pozowanych zdjęc i 40 w kościele zapłaci łam 700 zł .Robią ładne zdjęcia w kościele....na sali pewnie tez i w plenerze...poznowane też są ladne ale wydaje mi sie że mogliby miec ciekawsze tła.
_________________
Nadia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl