Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"RESTAURACJA KRÓLEWSKA" w Topoli Królewskiej
Autor Wiadomość
Ludwi 

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 8:17 am   "RESTAURACJA KRÓLEWSKA" w Topoli Królewskiej

1. Czy ktoś miał lub bawił się na weselu na nowej sali w Restauracji Królewskiej?
2. Co możecie powiedzieć o posiłkach? Czy dobre, czy nie za mało jedzenia? Jak z zimnymi przekąskami?
3. Czy obsługa dba o porządek na stołach, czy może się leni?
4. Może ktoś ma porównanie z salami w Łęczycy np. Venezia?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 2:26 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 10:18 am   

Na weselu w Restauracji Królewskiej sie nie bawiłam, bawili sie moi rodzica. Podobało im się. Ososbiście byłam tam na chrzcinach i jedzenia była masa, bardzo dobrego zresztą, ale ile jest jedzenia to też zależy od młodych. Na ile ich stać, prawda? Tam jest sala jakby na dwa podzielona, my byliśmy z jednej stronu, bo z drugiej też było jakieś przyjęcie, więc nie zaglądałam tam. Ale jesli sala Ci odpowiada, to jedzenia jest dużo i to smacznego.

W Venezi byłam na weselu, zupełnie inny styl niż Restauracja Królewska. Jest to sala weselna, nie restauracja. Ale sala jest piękna, jest nowa, to też zaleta. Jedzenie było smaczne, dużo miejsca do tańczenia, można wyjść na zewnątrz i pooddychać swiezym powietrzem w królewskiej masz trase szybkiego ruchu z jednaj strony i parking z drugiej. Ja wolałabym Venezie. Bez dwóch zdań. Co zwraca uwage w sali, to jej sufit. Naprawdę pięknie zrobiony:) Jest barek, wiec jesli chcesz barmana ma sz swobodę. U nas była kiepskawa orkiestra, ale to był szybki ślub:) Mlodzi nie mieli czasu szukać.

Pozdrawiam
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 6:19 pm   

ja byłam tam na komunii i wcale nie jest taka nowa, ona jest chyba dobre 8 lat.[i (tyle ja ja pamiętam) Teraz to ją dobudowali i rozbudowali hotelik z tyłu.

Na komunii było bardzo fajnie, jedzenia mnóstwo i pycha tort.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 9:06 pm   

Venezia nigdy wczesniej nie rzucala mi sie w oczy, ale nie moge powiedziec zeby w srodku wygladala na 8 lat. Jesli tak jest to stan jest idealny. Na zewnatrz tez musiał byc remont w takim razie...
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 11:55 pm   

Plebuska, ty mylisz restauracje, Venezia to nie to samo co Restauracja Królewska, to zupełnie dwie różne restauracje. Królewska znajduje się, tak jak by z Topoli odbijało się na Kłodawę.

One są po tej samej stronie Królewska ma balustrady i jest c tego pamiętam brzoskwiniowa i ma piekne kwiaty, a Venezia chyba coś z fioletem kojarzę.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 8:50 pm   

Ludwi napisał/a:
na nowej sali w Restauracji Królewskiej

Ludwi napisał/a:
porównanie z salami w Łęczycy np. Venezia


Sue, Plebuska wlasnie opisala obie te sale i porownala je, a Ty chyba nie doczytalas.. :))
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 9:41 pm   

Restauracja Królewska została rozbudowana i teraz są tam dwie sale, a Venezia jest nowa - stoi od 3 lat i ma jedną salę. Venezia jest zaraz na samym początku Łęczycy, a Królewska w Topoli, kilka kilometrów dalej na północ.
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 10:50 pm   

555, każdy czasem popełnia mniejsze lub większe błędy

w każdym bądź razie przejeżdżam tam często, raz byłam tam i jest ślicznie. Tylko szkoda, że tak blisko drogi, za to plusem są pokoje dla gości.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 11:00 pm   

Suelen, litery nie zawsze oddaja ton wypowiedzi, moj byl raczej zartobliwy.. w kazdym razie nie chcialam Cie na pewno urazic..
_________________
 
 
madziulka2418 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 5:46 pm   Restauracja Królewska w Topoli Królewskiej

Witam wszystkich forumowiczów:)
Mam pytanie: czy ktoś z Was był na weselu bądź organizował swoje wesele w Restauracji Królewskiej w Topoli Królewskiej?
Chciałabym poznać wasze opinie dotyczące tej sali:)

Pozdrawiam:)
_________________





Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kami88888 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sty 2010
Posty: 56
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 2:27 pm   

Co prawda nigdy nie bylam tam na weselu ale widzialam sale. Jest bardzo ladna. Kilka dalszych znajomych mialy tam wesela i wiekszosc byla zadowolona.
_________________


 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 2:43 pm   

Kami88888 napisał/a:
Co prawda nigdy nie bylam tam na weselu ale widzialam sale.
ja też, bo ogladałam ją jak szukałam sali dla siebie. Ale nic nie pamiętam, co i jak, bo było to 2 lata temu.
_________________


 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:27 pm   

Czy ktos mial ostatnio wesele w Sali Krolewskiej ? Prosze o wszelkie informacje
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
gimfade 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: lodz, londyn
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 1:47 pm   

Hey
Chcialabym sie dowiedziec czy znacie moze adres strony internetowej tego lokalu i gdzie on jest?
dzieki wielkie
Edi
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 2:47 pm   

Tutaj jest strona http://www.hotelchrobry.pl/
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 6:11 pm   

Sala jest duża, mieści się na pewno około 180 osób. Jedzenie smaczne, miła obsługa, a ceny podobno adekwatne. Dla mnie jest tam stanowczo za drogo, ale jeśli ktoś zdecyduje się tam zorganizować swoje wesele nie powinien żałować. Tylko najpierw radzę przejrzeć menu :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl