Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
EDEN z Brzezin
Autor Wiadomość
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 8:47 pm   EDEN z Brzezin

DZIEWCZYNY i chłopaki (bo ci się też zdarzają na tym forum :) przejrzałam cały temat związany z zespołami i niepokoi mnie fakt, że wybranego przez nas zespołu nie ma na tej liście :? Czy grał u kogoś z Was zespół Eden z Brzezin? Zasadniczo jest to dwóch panów (blondyn i brunet) i jedna pani, mogą grać też w piątkę, tylko to więcej kosztuje. Są świetni, bo ubawiłam się na weselu na którym grali, tylko że to trochę dziwne, że przy tylu forumowiczach nikt na nich nie trafił :-?

edit: poprawiłam tytuł tematu dopasowując do reszty.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Sty 09, 2009 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewadarek12 

Wiek: 49
Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 4:46 pm   

znam ten zespol,tyle ze jeden z nich a dokladnie blondyn jest z brzezin(u niego podpisywalismy umowe),pozostali to lodz.my bylismy bardzo zadowoleni a i nie bylo goscia ktory by nie gratulowal wyboru,wiec sie nie martw. pozdro
_________________
ewadarek12
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:42 am   

To świetnie, że znalazła się choć jedna osoba, która ich identyfikuje :) Ale to i tak dziwne, że na forum nie są zbyt popularni.
Ja nigdy nie byłam fanką zespołów muzycznych na weselach, zawsze uważałam, że to co grają to jest trochę zafałszowane, że oryginał lepszy. Rozpoczynając przygotowania do wesela byliśmy na 100% zdecydowani na dj'a. Byliśmy - dopóki nie poszliśmy na wesele do koleżnaki, na którym grali goście z Edenu. Są naprawdę świetni, widać że kochają to co robią. Jedno hasło od bawiących i już za chwilę leci żądana piosenka. Grają dużo, wychodzą do stolików, potrafią świetnie zabawić nawet tych z założenia siedzących na weselach gości. Gorąco polecam :)
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 10:52 am   

Ja również potwierdzam referencje dla zespołu EDEN z Brzezin. Super bawią gości i co ważne ludzie z którymi można się dogadać. Jeżeli macie możliwość kontaktujcie się z nimi.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
natasza80 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 10:52 pm   

Potwierdzam!Zespół Eden jest naprawdę rewelacyjny i zagra również na naszym weselu.Na początku też nie chciałam orkiestry,ale Eden przekonał mnie do siebie w 100%.Byliśmy już na czterech imprezach na których grał i wszystkie były wyjątkowo udane(w tym dwa wesela)więc mam nadzieję że nasze też taki będzie...
 
 
asia168 

Wiek: 33
Dołączyła: 29 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 3:51 pm   

a numer do tego zespołu ktoś posiada
 
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 9:24 am   

Asiu168, wysłałam Ci namiary na priv.
Jestem już po weselu i szczerze ich polecam. Wokalistka tego zespołu jest po prostu rewelacyjna, naprawdę super śpiewa, chwilami się zastanawiałam czy to ona czy oryginał leci z jakiejś płyty. Naprawdę się stara tak modulować głosem, żeby to co śpiewa zbliżone było do oryginału. Poprosiłam ich o zaśpiewanie piosenki dla mojego męża "Józek nie daruje Ci tej noc" (Tyle, że z imieniem mojego męża). Zaśpiewała rewelacyjnie, poza tym choć wiedziałam, że mojemu małżonkowi do głowy nie przyszło zadedykowanie mi piosenki, to oni tak to zorganizowali, że potem była piosenka od mojego męża dla mnie, super to wyszło.
Prosiliśmy też ich o zaśpiewanie kilku piosenek, wszystkie zostały odśpiewane.
Goście chwalili naszą orkiestrę, tak więc szczerze polecam, i dziękuję zespołowi Eden, jeśli tu zaglądają, za dobrą zabawę. :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez aggar Pią Paź 30, 2009 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 2:34 pm   

Namiary na zespół EDEN są w zakładce "Polecamy" na firmowej stronie.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
ibda 

Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sro Gru 09, 2009 2:45 pm   

Czesc. Czy ja tez bym mogla prosic namiary na ta orkiestre :) Prosze pisac na priv. Dziekuje z gory.
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 7:59 pm   

W sobotę byłam na weselu gdzie grał ten zespół i muszę powiedzieć , ze wybawiłam się świetnie. Potrafią rozbawić ludzi. :wink:
 
 
MartaM 

Dołączyła: 17 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 5:10 pm   

Witam czy ten zespół ma jakąś stronę internetową..oglądałam ostatnio film z ich udziałem ale koleżanka nie ma już numeru telefonu a chciałabym się upewnić czy to jest na 100% ten zespół..było dokładnie dwóch panów i jedna Pani z dosyć krótkimi włosami...
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 12:07 pm   

Będą grali na naszym weselu w przyszłym roku. Oglądaliśmy płyty z dwóch wesel, na których grali i jesteśmy zachwyceni. Fajnie bawią gości, mają zróżnicowany repertuar, a wokalistka po prostu czaruje głosem :)
_________________

 
 
MartaM 

Dołączyła: 17 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Koluszki
  Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 10:04 pm   

A czy mogłabyś podać namiary na ten zespół??? :wink:
_________________
Tuśka
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 11:20 pm   

Namiar na zespół wysłałam w prywatnej wiadomości. Mam nadzieję, że wiadomość doszła, a jak nie to daj znać :)
_________________

 
 
MartaM 

Dołączyła: 17 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 8:33 pm   

Iris czy mogłabyś mi wysłać numer tel do zespołu:))) zapodziałam gdzieś a teraz moja znajoma szuka kontaktu do nich:))
_________________
Tuśka
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 08, 2013 10:27 am   

Mogłabym też poprosić namiar na zespół? :)
 
 
magdagle 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 8:39 am   

Będą grali u nas we wrześniu. Zapowiada się atrakcyjnie. Poleceni zostali przez koleżankę u której grali. Maja swoja stronę, przez którą całkowicie ich pokochałam! edenband.pl

[ Dodano: Czw Paź 10, 2013 11:57 am ]
Szczerze Polecamy! Spelnili nasze prosby, rozbawili gosci, polaczyli pokolenia! Mam nadzieje, ze jeszcze bede miala okazje pobawic sie na innych weselach! Nasze bylo fantastyczne. Hity lat 60,70,80,90 wspolczesne - np. Bałkanica:), góralskie!- jak oni wyja:) Grupa bardzo profesjonalna, spiewajaca bardzo czysto czasem zupelnie jak oryginaly! Wokalista ala Anna Jantar, Panowie-maja pluca! Wspaniale graja spiewaja... do dzis slucham wykonan ich piosenek ze strony edenband.pl. Polecamy w ciemno!!! i Dziekujemy Wam EDEN!!!!
_________________
Czarna
 
 
Caliope 

Dołączyła: 21 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 7:27 pm   

Czy mogę prosić o kontakt do zespołu Eden z Brzezin?? chciałabym żeby zagrali u mnie na weselu, ale nie ma do nich kontaktu... strona, ich strona którą podawaliście jest nieaktywna? ma ktoś może nr telefonu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl