Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie gafy "okołoślubne" udało się wam popełnić?
Autor Wiadomość
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pią Mar 26, 2004 1:05 am   Jakie gafy "okołoślubne" udało się wam popełnić?

Ja na przyklad ostatnio opowiadajac mojej bratowej o naszej wizji zaproszenia na ślub powiedziałam: "Bo te złote serduszka, gruchające gołąbki, splecione obrączki są upiornie banalne" - po czym uświadomiłam sobie, że na ich zaproszeniach oczywiście były złote serduszka i tego typu ozdoby...
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 1:08 pm   

A ja wypaliłam, że nie wyobrażam sobie robienia obrączek, gdy w salonach są takie piękne wzory... po czym moja teściowa przyszła oznajmiła: ale Kasiu, ja już mam złoto naszykowane....wzór możecie przeciez wybrać...Głupio mi było
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 8:33 pm   

mnie udało sie usłyszec "wesele na działkach to takie przytupy, nie ma to jak profesjonalna sala balowa" a do tego jakbyscie nie wiedziały robie je prawie "za drmoche"

Było mi przykro, nie spodziewałam sie a do tego usłyszałam to od osoby, której nie moge nie zaprosić na przytupy pachnące taniocha:(
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 8:41 pm   

Olenko je tez bede miala wesele na sali z przytupami i z kuchara i w najprawdziwszej........remizie.
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 8:43 pm   

Nie myslcie jednak sobie ze sala jest brzydka. Jest ladna ,przestronna , dobrze wyposarzona, nowe panele na podlodze ,wyremontowane lazienki i....... tylko 600 zl za wypozyczenie sali
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 9:14 pm   

ja byłam w tamtym roku na weselu przyjacióki w remizie w Tuszynie. wesel było na 200 osób i było duzzo miejsca na tańce. A sala piekna, scena wielka ze schodami, i cała w drewnie nowe okna och fajnie było

Moja sala chyba nie ma ma paneli, jest ładna i czysta. Do tego ma wielkie balkonowe drzwi prowadzace na ala taras. I dookiła jest zieleniutko i kwiatow bo to sala na terenie ogródków działkowych


Koszt podobny 750 z woda, swiatłem. Kucharke mam super p. Zosie co robi najlepsze nalweki:)

i jestem bardzo szczesliwa i mam nadzieje ze ta osoba co mi tak ładnie powiedziała bedzie sie bawiła na moim weseli jak nigdzie indziej:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 1:11 pm   

Gafa, ale nie moja. :wink:

Byłam na weselu, z którego para młoda wyszła ok. 1:30, bo chyba im się znudziło!
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 7:06 pm   

Asiek napisał/a:
Gafa, ale nie moja. :wink:

Byłam na weselu, z którego para młoda wyszła ok. 1:30, bo chyba im się znudziło!
Obrazek Obrazek Obrazek



Znudziło im się własne wesele, i sobie poszli, z tego wniosek żle zaplanowali swoje wesele, o czyms takim jeszcze nie słyszałam :shock:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 10:29 pm   

ale dziwne!!

jak ktoś może się nudzić na weselu i to jeszcze na dodatek własnym!!
hmmmmm
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 10:31 pm   

?wietna ikonka Gosiu :wink:


To wprost śmieszne - olać w ten sposób Gości...a może żałosne :roll:
_________________

 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 10:30 pm   

Na ?ląsku jest tak, że wesele zaczyna się około południa a młodzi wychodzą o jakiejś godzinie zostawiając gości samych


może tamci tak właśnie chieli??
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Akla 


Wiek: 44
Dołączyła: 23 Mar 2004
Posty: 115
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 9:50 am   

Prawdę mówiąc też się zastanawialiśmy, czy wytrzymamy do rana bez możliwości spędzenia kilku chwil razem - bez gości i całego tego zamieszania :) żeby przetrawić wszystko co się wydarzyło ciut wcześniej, i tak w ogóle...
Myślimy nad "oszukaniem" naszych gości i wyrwaniem się niby na zdjęcia (których nie będziemy mieli) żeby się chwilkę sobą nacieszyć :oops:
_________________
-------------------
26 czerwca 2004
Ciechocinek
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 1:27 am   

Gafę, i to okropną popełnił xiądz w Łagiewnikach. Nie od dziś wiadomo, że w tamtym kościele msze slubne odbywaja się hurtowo, zaś na kazdym slubie xiądz wygłasza to samo kazanie. :!: Na ślubie mojej koleżanki AGNIESZKI powiedział: Joanno.... I cały czas ją tak nazywał, co smieszniej, imię jej narzeczonego podawał prawidłowo :zdziwko: Nie chciałabym , żeby coś takiego pojawiło się u mnie - brrrr :|
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 9:08 am   

Kiwax napisał/a:
Na ?ląsku jest tak, że wesele zaczyna się około południa a młodzi wychodzą o jakiejś godzinie zostawiając gości samych
może tamci tak właśnie chieli??

Zapewniam, że nie miało to nic wspólnego ze śląską tradycją.... :roll:

SaraLee - no nieźle ksiądz się "popisał" :hm: , współczuję pannie młodej.
_________________
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 11:24 pm   

Dlatego Łagiewniki wykluczyłam na samym początku :roll:
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 3:14 pm   

SaraLee napisał/a:
zaś na kazdym slubie xiądz wygłasza to samo kazanie. :!:



SaaLee - nie zgodzę się z Tobą. Nie na jednym slubie tam byłam i nie jest prawdę, że mają jedno kazanie dla wszystkich takie samo. Sama też będę brała tam slub. Znam wszystkich ojców tam pracujących i naprawdę to bardzo fajni i dobrzy ludzie.


Jeśli chodzi o to, że się pomylił - to tylko człowiek. Każdy ma prawo się pomylić. Ksiądz, zakonnik również. Pewnie, nie chciałabym aby tak się stało na moim slubie - ale nawet gdyby - nie robiłabym dramatu z tej okazji a POPRAWIŁABYM księdza, wyprowadziłabym go z błędu - ot i po problemie.

Przerób faktycznie mają ogromny, ale to dlatego, że kiedyś (zanim dostali reprymende od biskupa) bardzo ulgowo traktowali kandydatów na małzonków i każdy kto miał cos nie tak z papierami leciał do Łagiewnik.

Ale każdy ma prawo miec inne zdanie...
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 4:08 pm   

Każdy ma swoje zdanie :) o Łagiewnikach. Ja tego miejsca nikomu nie polecę...


Napisz juz po wszystkim, jakiemieliście kazanie :)
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 4:46 pm   

Czy kopię na kasecie też mam przysłać??
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 4:52 pm   

No to ja też byłam świadkiem takiej gafy u mojej kuzynki. Oboje sa bardzo wierzący i udzielaja się w życiu kościola, mają w swojej parafii wielu zaprzyjaźnieonych księży i jak szłam do nich na ślub to byłam przekonana że cała uroczystość zaslubin będzie perfekcyjna, ale cóż ksiądz ciągle mylil ich imiona i wogóle tak prowadził cały ślub że wydawalo mi się że był pijany. Takie gafy sa naprawdę bardzo nieprzyjemne dla młodych i ich gości. A takie tłumaczenie że każdy może się pomylic to mnie nie przekonuje, jak ksiądz ma skleroze to niech sobie kartkę z imionami młodych napisze. Chociaż wydawało mi się że ksiądz jakby to celowo robił, bo oni chyba za mało dali tzw "co łaska" myśląc że jak się tak udzielaja w kościele to im ksiądz wyprawi super uroczystośc. Ale może ja juz tak jestem nastawiona do księzy że sobie to tak tłumaczę. W każdym razie niech tylko mój ksiądz spróbuje taki numer wywinąć. :mad:
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:28 pm   

Kiwax napisał/a:
Czy kopię na kasecie też mam przysłać??

Nie mam odtwarzacza video :mrgreen:
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:41 pm   

No dobra, pomylic imiona to pestka. Jeszcze w czasach licealnych kolezanka z okazji 16-tych urodzin zamówiła Mszę. Odprawiał znajomy ksiądz, z którym jeździlismy w góry itp - i przeczytał - Msza ?w. za Magdalenę X w dniu 16-tej ROCZNICY ?MIERCI!!!!!!!!!


No i co?? To był powód, żeby się obrażac??? I posoądzac o jakieś bzdury??

Ale ok, nic już nie mówię, bo i tak nikogo nie przekonam
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
Ostatnio zmieniony przez Kiwax Pon Cze 21, 2004 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:42 pm   

Dziewczyny! Przywołuję do porządku. :mlotek:

Moderator czuwa. 8)
_________________
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:42 pm   

O Boże :mad: Mam nadzieję, że u mnie nic takiego się nie stanie :lol: Ale bym miała ubaw :arrow: albo i nie :roll:
Ostatnio zmieniony przez SaraLee Pon Cze 21, 2004 5:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:44 pm   

SaraLee napisał/a:
Ale bym miała ubaw

A ja - niekoniecznie. :? Chyba by mi szczęka opadła jakbym usłyszała taki "kwiatek" na własnym ślubie.
_________________
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:44 pm   

Ok, już jestem grzeczna. Po prostu nie lubię jak się coś uogólnie, spłyca i wrzuca do jednego wora.

Milczę jak grób :wink:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:46 pm   

Kiwax napisał/a:
Milczę jak grób :wink:

Kiwax, wiesz, że nie o to mi chodzi. 8)
Pisz, niewiasto, pisz. :wink:
_________________
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 5:57 pm   

Asiek napisał/a:
Kiwax napisał/a:
Milczę jak grób :wink:

Kiwax, wiesz, że nie o to mi chodzi. 8)
Pisz, niewiasto, pisz. :wink:



Wiem, wiem 8)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 11:37 pm   

Chciałam tylko sprostować że pierwszy raz słyszę że jest jakaś śląska tradycja która nakazuje młodym opuszczać salę wcześniej i zostawiać gości samych :shock:
Natomiast ja byłam na jednym ślubie "z gafą" i to wielką. ?lub ten odbywał się tylko w urzędzie stanu cywilnego i pan młody zapomniał kupić kwiatów pani młodej :? a następnie państwo młodzi weszli do sali: pani po lewej, pan po prawej stronie. :lol:
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 2:43 pm   

No dobra, to ja się do swoich gaf przyznam :lol:

Umówiliśmy się z mężem że zaraz po uroczystości ślubnej, jeszcze w kościele, podejdziemy do rodziców i złożymy im życzenia (głównie ze względu na stan zdrowia teściowej), ale żeby nie było niesprawiedliwie, podejdziemy do moich i męza rodziców.
Ale rzecz jasna z organistą tego nie ustaliliśmy :!: , i ja już w czasie życzeń zdałam sobie sprawę że organista gra na wyjście :lol: i się przestraszyłam, że przestanie zanim dotrzemy do głównej nawy. Wyszło na to, że męża prawie 'siłą' ciągnęłam do wyjścia (nie specjalnie oczywiście) no i moim rodzicom już nie składaliśmy życzeń, a i tak organista skończył zanim do końca wyszliśmy. :oops:
Poza tym mąż zapomniał przekazać rodzicom, żeby nam w kościele kwiatów nie dawali i jest od tej pory jedynym panem młodym, który z kościoła wychodził z wiązanką :mrgreen:

Ale poza tym wszystko było ok. :D


A przy okazji księży i ich gaf - moja siostra była na ślubie w jednym z kościołów na Widzewie i tam ksiądz (bez porozumienia z młodymi) oznajmił gościom, że młodzi bardzo by prosili o datki na jakieś tam potrzeby kościoła, w trakcie zbierania ofiary.
A na koniec uroczystości poprosił (w imieniu młodych - o czym oni nie mieli pojęcia), aby nie sypać przed kosciołem ryżem, bo będzie bałagan, a przecież nie chcemy, żeby przy kościele było brudno. :shock:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:00 pm   

Anion napisał/a:
a następnie państwo młodzi weszli do sali: pani po lewej, pan po prawej stronie. :lol:


Czy to jest gafa? I ma znaczenie kto po jakiej stronie idzie?
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 3:28 pm   

Magdzia napisał/a:
Anion napisał/a:
a następnie państwo młodzi weszli do sali: pani po lewej, pan po prawej stronie. :lol:


Czy to jest gafa? I ma znaczenie kto po jakiej stronie idzie?

Kobieta powinna iść po prawej stronie mężczyzny. Jest to dla mnie tak oczywiste, że nawet nie wiem, z czego to wynika :lol: .
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 3:35 pm   

Zwykle chodze po lewej stronie meza, latwiej mi zlapac go prawa reka, a to dlatego ze mam uraz po wypadku i nie lubie jak ktos trzyma mnie za lewa.

Do slubu szlam tradycyjnie po prawej, jednak odwrotnie nie uwazam tego za gafe.
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 3:38 pm   

Magdzia, ja tez na codzień chodzę z lewej strony. To ustawienie odnosi się chyba do oficjalnych i uroczystych sytuacji.
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 6:08 pm   

Co do ustawienia, to wynika z tego, że jesteśmy praworęczni i pani powinna mieć prawą rękę wolną - dlatego idzie z prawej strony.
Natomiast słyszałam że można się zamienić miejscami właśnie w dniu ślubu, tak aby pan młody miał wolną prawą rękę i mógł nią odganiać wszystkie złe moce hehehe :mrgreen:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 11:08 am   

Czytając w wątku o muzyce o "Windzie do nieba" przypomniałam sobie gafę z mojego wesela. 8) Popełnioną przez zespół. :x
Zadedykowali piosenkę od panny młodej dla pana młodego. Zgadnijcie jaką. 8)
Tak! "Windę do nieba"! :twisted:
Zaprotestowałam gwałtownie (acz z humorem :wink: ), ale piosenkę i tak odśpiewali.
Melodia ładna, goście się bawili, ale przez myśl mi nie przyszło, że można wpaść na taki głupi pomysł, żeby dać ją jako dedykację ode mnie dla męża... (nawet nie pamiętam, czy zmienili tekst na "Mój piękny panie, ja go tak kocham". Tak czy siak tekst piosenki nie ma nic wspólnego z miłością małżeńską). :roll: Szczęście w pechu - Mąż nie zna za dobrze polskiego. :P
Jak dla mnie - duuuża gafa. :hmgirl:
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 9:42 am   

Niemal zawsze chodzę z prawej strony mojego mężczyzny. Właściwie to z prawej strony każdego, bo lewym uchem lepiej słyszę

A moja ostatnia gafa... W rozmowie z psiapisółka wyraziłam się mało ciepło o modzie na zabawki zamiast kwiatków dl a młodej pary. Na koniec mojego monologu koleżance udało się wtrącić "Bo my właśnie planujemy poprosić gości..." :oops: :oops:
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 12:05 pm   

To żadna gafa, szczególnie, że to przyjaciółka, na pewno weźmie twoje zdanie pod uwagę. Ja sama mam dylemat co z tymi kwiatami na ślubie. Z jednej strony nie chcę ich ugniatać kolanem w bagażniku, a z drugiej nie chcę robić gościom problemu nakazując im kupno tego czy owego.
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 9:20 am   

Mia, to powiedz, że maja dowolność...jak wolą kwiaty, to kupuja kwiaty, jak wolą maskotkę, to kupują maskotkę :) a jak chcą jeszcze coś innego... to niech kupują co innego...
_________________

 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 8:50 pm   

Podzielę się moją świeżą wpadką. Pojechałam na ?ląsk prosić na wesele siostrę dziadka. Ponieważ w tym samym domu mieszka jej córka, zawiozłam również zaproszenie na ślub dla jej rodziny. A cioteczka zrozumiała, że oni też na wesele. Oj, nie jest przyjemnie wyprowadzać kogoś z takiego błędu!!!
Przy okazji chciałam uczulić, że w niektórych rejonach Polski nie zaprasza się na ślub, tylko o nim zawiadamia. Zaproszenie może być odebrane jak zaproszenie także na przyjęcie.
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 9:40 am   

Asiek napisał/a:
Gafa, ale nie moja. :wink:

Byłam na weselu, z którego para młoda wyszła ok. 1:30, bo chyba im się znudziło!


A może poszli na noc poślubną ;)
Swoją drogą ja jestem strasznym śpiochem i o godz. 3. jestem już nieprzytomna. Dlatego też nie chciałam mieć wesela... Nie wiem jak wytrzymam do rana.
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 12:25 am   

Moi rodzice dostali właśnie zaproszenie na wesele, na kopercie zostało ręcznie wypisane "W.J. wraz z maużonkom"
moja mama prze pół dnia się zataczała od śmiechu i mówi że w prezencie ślubnym słownik im kupi:)
_________________
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 1:03 am   

Gafy z cudzych ślubów, niektóre naocznie widziane, inne z opowieści:

1. Przezabawna pomyłka zdarzyła się pewnemu panu młodemu. Podczas ceremonii ksiądz zapomniał imienia pana młodego. Aby nie wymyślać go na poczekaniu, zadał wprost pytanie "jak się pan nazywa?". Bardzo wierzący pan młody odpowiedział z powagą "Pan nazywa się Jezus" :)

2. Znajomi brali ślub, zapomnieli o pocałunku, dopiero po zwróceniu uwagi przez rodziców wrócili się i pocałowali. Śmiesznie to wyglądało.

3. Inna para znajomych wpadła i pospiesznie brała ślub cywilny (kościelny z weselem odbył się po narodzinach dziecka). Ciąża młodej była trzymana w tajemnicy, a z uwagi na to, że USC załatwia się szybko, na ślubie nie było nic po niej widać. Jakaż była konsternacja młodych, gdy po ceremonii, w hallu jedna z ciotek zakrzyknęła gromko "To teraz szczęśliwego życia w troje!" :))
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 8:59 am   

Wysyłałam wczoraj smsa do kuzyna z pytaniem, jak ma nazwisko jego Ania (dziewczyna), bo potrzebowałam do zaproszenia. Brat zadzwonił i powiedział, że ma na nazwisko K., a tak w ogóle to Justyna, nie Ania! Strasznie głupio mi się zrobiło, bo jesteśmy z bratem dość blisko. Nie wiem, skąd sobie ubzdurałam, że ona ma na imię Ania!
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 12:03 pm   

Mój dziadek miał brata, któremu przez pomyłkę urzędniczą wpisali inne nazwisko. Pojawiła się kreseczka nad "n". Chociaż brat ten tego nigdy nie akceptował to niestety całe życie już tak przez "ń" się nazywał. U nas na weselu była jego żona Bożenna. A ja oczywiście pisząc wizytówki nie dość, że zapomniałam o tym nieszczęsnym "ń" przez co przekręciłam nazwisko cioci to jeszcze pomyliłam się w imieniu, bo przez głowę mi nie przeszło, że to może być Bożenna, a nie zwykła Bożena. :oops:

Inny przypadek. Jakiś czas temu dostałam wiadomość, że kolega z klasy się żeni, bo wpadł. Wcześniej miał dziewczynę Anię, a żenił się też z Anią, tylko inną. Na ślub (w USC) przyszło sporo osób z naszej klasy, byliśmy wcześniej i czekaliśmy na młodych. W USC oczywiście co 10, 15 minut podjeżdżała nowa para. W pewnym momencie nasz kolega podjechał i wywiązała się taka dyskusja:
Ja: O już są!
Koleżanka (na cały głos): Nie, to nie oni!
Kolega: To oni!
Koleżanka (nadal głośno): Nie, no to nie oni!
Kolega: No jak nie oni jak oni!
Koleżanka (tak głośno, że prawie każdy ją słyszał): O Boże! To nie ta Ania!
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 12:12 pm   

a ja bylam na slubie Tomasza i Aleksandra(!) w Łagiewnikach....
ksiadz troszke za duzo tego mszalnego chyba pociagnal, bo nie dosc, ze udzielil pierwszego w historii slubu koscielnego 2 facetom (przynajmniej z imion) to jeszcze zaczal opowiadac o tablicy, ktora wmurowali i ze fajna ta tablica.... ech wesolo bylo
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 1:12 pm   

http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
ja bym się chyba pochlastała:( http://www.smog.pl/wideo/...a_panny_mlodej/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kociadło Wto Mar 24, 2009 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 1:12 pm   

O ja też mam coś do dodania :smile:
- Zapraszaliśmy na wesele osobę do której wszyscy zwracają się Fred i byliśmy pewni że nazywa się Alfred i tak wpisaliśmy na zaproszenie po wręczeniu okazało się że to Fryderyk :oops: .
- Zapomnieliśmy złożyć sobie życzenia po ślubie :-?
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 2:54 pm   

Cytat:
Przezabawna pomyłka zdarzyła się pewnemu panu młodemu. Podczas ceremonii ksiądz zapomniał imienia pana młodego. Aby nie wymyślać go na poczekaniu, zadał wprost pytanie "jak się pan nazywa?". Bardzo wierzący pan młody odpowiedział z powagą "Pan nazywa się Jezus" :)


świetne :jumpingmrgreen: można jako dowcip opowiadać ;)

A tej pannie młodej strasznie współczuję... chyba bym się zapadła pod ziemię ze wstydu...
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 4:40 pm   

Dla mnie to raczej wyglądało jak plama z wina :) Może ktos gdzies rozlał na krzesło :)
_________________

 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 8:42 pm   

Kociadło napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=hQZhZAXd3uw&feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related

i o to przykład dlaczego nie chciałam nigdy wesela.

wpadki... część zaproszeń, które wysłalismy pocztą na ślub niestety nie dotarło do adresatów.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl