Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Fotograficzne Ewa
Autor Wiadomość
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 1:17 pm   Studio Fotograficzne Ewa

Mamy zamówioną sesję w Studiu Fotograficznym Ewa może któraś z was tam miała
jakie macie wrażenia?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 18, 2012 1:19 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 1:52 pm   

Poczytaj tutaj : http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=29 i inne tematy o fotografii.
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2004 2:58 pm   

Moja siostra będzie tam robiła zdjęcia, ale poczytaj post, który wskazała Ci Asiek :)
_________________

 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Mar 21, 2005 5:57 pm   

czy Studio EWA to Foto EWA na ul. Piotrkowskiej ?
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 12:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PLUTON 

Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 5:46 pm   

Studioewa, fotoewa NA PIOTRKOWSKIEJ -znam dokładnie
10 lat temu sam robiłem sobie tam zdjecia
Jedno z najlepszych w Łodzi- choć kiedyś bardziej byłem z nich zadowolony.

Może mają za dużo zamówień i już więcej pracy rzemieślnika-
zagłusza możliwości kreacji nowych projektów- może konkurencja dorównuje do szyku ?
Polecam ! (mimo wszystko)
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 11:50 am   

I my bedziemy robili swoje zdjęcia ślubne w Studiu "Ewa" jakie bedą ocenicie sami po 18 czerwca.
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 11:13 am   

my już jesteśmy po ślubie i zdjęcia mieliśmy właśnie w STUDIU EWA

efekty są widocze w galerii
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 7:50 pm   

W studiu Ewa 10 póz kosztuje 1000 zł, każda następna 70 zł. Plener 15 póz 1500 zł.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 14, 2005 9:48 pm   

my tez bedziemy mieli sesję w studiu ewa:)
bardzo nam się podobały zdjecia robione własnie tam:)
troszke drogo maja ale cóż slub jest raz w zyciu:)
 
 
aniaw 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 13
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 11:53 am   nie polecam

osobiscie nie polecam tego studia!!

maja piekne zdjecia to fakt jednak moja znajoma podczas ogladania juz swoich probek zauwazyla ze nie ma ani jednego zdjecia trenu i zadnego zdjecia w rekawiczkach!!!!!!!!!

kit z rekawiczkami ale ten tren!!!!!!!

dala 1000zl za zdjecia i nei ma nawet na nich trenu!!!!!!!!!


zdjecia piekne to fakt ale co z tego........... :evil:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 12:16 pm   

Aniaw, nie przesadzasz? Odradzasz fotografa, bo nie ma zdjęcia trenu i rekawiczek? :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 4:36 pm   

Też wydaje mnie się,że nie jest to powód do odradzania fotografa. Może po prostu nie bylo fajnego ujęcia z trenem i rękawiczkami
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 6:03 pm   

Dzisiaj widziałam ich propozycje na targach. Bardzo mi się te zdjęcia podobały. Takie .... hmmm romantyczne. Zdecydowalibyśmy się na nich gdyby nie ceny jakie nam zaproponowali-KOSMICZNE :zalamany: . Dokładne ceny moge podać na priv.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 6:06 pm   

sauvignon_blanc napisał/a:
Dzisiaj widziałam ich propozycje na targach. Bardzo mi się te zdjęcia podobały. Takie .... hmmm romantyczne. Zdecydowalibyśmy się na nich gdyby nie ceny jakie nam zaproponowali-KOSMICZNE :zalamany: . Dokładne ceny moge podać na priv.
zgadzam sie ceny mają tragiczne :( ale nam udało sie znaleźć fotografa który robi równie piekne zdiecia bardzo profesionalne i tansze :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
blues 

Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 8:18 pm   

slyszelismy o studio EWA. Bylismy dzis nawet na targach celem zbadania czy dobrze wybralismy. przyznac trzeba ze studio Ewa robi ladne zdjecia ,bardzo ladne ale bez szalenstw. My wybralismy innego fotografa, nam sie zdjecia podobają a co najwazniejsze plener z nim to prawdziwa przygoda. juz nie mozemy sie doczekac...a cena jest bardzo okej...Studio Ewa nas zabiło ceną,tu mamy pozę za 35 zł, format a4.
jesli ktos cche namiar do creative photography to podamy na priv.
pozdrawiamy creativa i studio Ewa..tez:)
_________________
blues jeden wie..co tu stanie się
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 11:24 pm   

Mnie się bardzo podobają zdjęcie z tego studia :) tylko cena dla mnie noo.. kosmiczna! To straszne wydać tyle pieniędzy na zdjęcia... nie nie...
_________________
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 12:03 am   

racja,zdjecia sa piekne...szkoda,ze wczesniej nie wiedzialam o tej firmie.
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 1:37 pm   

dziś tam byłam... piękne zdjęcia.... no i właśnie myślę, myślę nad studiem u nich bardzo poważnie:)

[ Dodano: Sro Wrz 05, 2007 4:31 pm ]
no i decyzja zapadła! dziś zdecydowaliśmy się na sesję studyjną u Ewy bo mój P. też zachwycony zdjęciami, które tam obejrzał:) i zaklepaliśmy już termin:) będzie nas to kosztować 1500 zł za 12 póz, duuuużych (20x30), pięknych, które dostajemy oprawione jakby w karbowany papier, zamknięte w drewnianej szkatule (+ CD + 2 komplety zdjęć pomniejszonych, do rozdania) myślę, że się opłaca
natomiast plener, reportaż oraz fotoksiążkę robimy u p. Oli Krencjasz:) jupi!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Pon Wrz 03, 2007 1:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 10:53 am   

Z racji, że w konkursie forumowym wygrałam sesję dla dziecka w Studio Ewa pozwolę sobie opisać moje wrażenia.

Przemiła atmosfera w czasie sesji, fajne pomysły na zdjęcia i obróbkę, elegancka prezentacja zdjęć (tak jak pisała Martysia - dostaliśmy duże odbitki 20x30 w tekturowym passepartout w drewnianej skrzyni z logo firmy) + do tego super fotoalbum.

Wybrane zdjęcia:












A po fakcie (swojego dawnego ślubu ;) ) mogę napisać, że szkoda, że jednak wtedy nie szarpnęliśmy się finansowo na zdjęcia u pani Ewy. Teraz patrzę na pamiątkę jaką będzie miało moje dziecko i jej zazdroszczę takich superowych i dopracowanych zdjęć.



edit: usunęłam linka do zdjeć, a wstawiłam kilka bezpośrednio do posta
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Mar 25, 2008 12:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:02 am   

Super zdjęcia :) Julce też sie podobały :)

Najbardziej podobaja mi się dwa - w płatkach róż z zamyśloną minką i ze skrzydełkami i mamą :) Fajne bardzo :)
_________________

 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:48 am   

Kryszko - napisz ile czasu trwała taka sesja z dzieckiem?
Czy to są wszystkie pozy jakie były robione, czy było ich dużo więcej a Wy tylko wybraliście najładniejsze?
No i czy orientujesz się może ile taka sesja kosztuje?
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 12:50 pm   

Sesja trwała prawie 2 godziny i gdyby nie zmęczenie dziecka pewnie trwałaby i dłużej. Ja w ogóle nie czułam upływającego czasu.

Póz był ogrom do wybrania - nie wiem ile, ale może jakieś 80? 100? Wybieraliśmy, wybieraliśmy i się zdecydować nie mogliśmy na tylko 12. Ale że wzięliśmy wersję z fotoalbumem to mogliśmy wybrać dwa razy tyle, ale i tak było ciężko, musiała pomóc pani Ewa. :smile:

Koszt - zgodnie z ofertą konkursową i tym co pisze wyżej Martysia - to 1500 zł.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Lut 27, 2008 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 1:50 pm   

Zdjęcia niesamowite - jestem pełen uznania dla fotografa. Wyglądają jak dobra zabawa i przypadkowo uchwycone sceny. Suuuuuper.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 1:55 pm   

Może kiedyś uda mi się zafundować Krzysiowi taką sesję - na razie mogę tylko pomarzyć :roll:
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:28 pm   

zdjęcia są prześliczne :] dzidzia tez ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 9:00 am   

mischelle22 napisał/a:
Może kiedyś uda mi się zafundować Krzysiowi taką sesję - na razie mogę tylko pomarzyć :roll:

Nam teraz została wysoko postawiona poprzeczka i przy drugim dziecku nie będzie wyjścia i trzeba będzie dla sprawiedliwości też taką sesję zrobić. Także becikowe (jeśli go nie zabiorą) już wiem na co wydam. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 10:02 am   

No ja swoje becikowe drugie w razie czego wydaje na sesję chrzcielną w Studio 56 :)

Kryszko, pokazałam zdjęcia Maćkowi, też jest zachwycony :)
_________________

 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 10:17 pm   

Super te foty tylko faktycznie piekielnie drogo...
 
 
aga23 

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 5:21 pm   

Oglądałam zdjęcia ślubne studyjne u Ewy. Bardzo mi się podobają, ale chyba zdecyduję się na zdjęcia plenerowe, są o wiele naturalniejsze. Tylko nie wiem, czy zdecyduję się na Ewę.
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 8:44 am   

Byliśmy w Studiu Ewa, można powiedzieć po znajomościach, ale nic to nie przyniosło.
Pani posadziła nas przy stole bez słowa położyła przed nami wieżę z oprawionych w ładne tekturkowe okładki. Zdjęcia ładne, jedne bardziej jedne mniej, żadne nie rzuciło na kolana, ani nie zaparło tchu w piersiach - takie wrażenia wywołała cena:

1500zł studio - 12 póz dostajemy 3 zdjęcia (1 duże, 2szt format 15x21) + płyta z tymi pozami
2000zł plener (tylko jeden, nie można wybrać np dwóch miejsc) - 20 póz 3 zdjęcia jw + płyta

Zaliczka 200zł.

Potem dopiero z pewnego źródła dowiedziałam się, że tak wygórowaną ceną stworzyli sobie otoczkę najlepszych. Są profesjonalistami nie zaprzeczam, ale nie są jedyni. Wysoka cena ma ograniczyć, zacieśnić krąg chętnych, wyłonić elitę.
No cóż nas nie zdobyli takim podejściem.

[ Dodano: Sro Kwi 23, 2008 9:45 am ]
Aha stosują wydruk zdjęć na różnych papierach np metalizowanych - efekt bardzo ciekawy.
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 6:12 pm   

My zdecydowaliśmy się na zdjęcia studyjne w Ewie bo bardzo nam sie spodobały.
Płacimy 1500 zł za 14 póz. Zkażdej pozy po 3 odbitki no i oczywiście dostaniemy płytę ze zdjęciami.
 
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 8:53 pm   

Ja ostatnio oglądałam zdjęcia z chrzcin robione u Ewy i wcale mnie nie zachwyciły. Były ładne ale niczym aż tak bardzo się nie wyróżniały!!!
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 6:39 pm   

kryszka, przecudne zdjecia! ciesze sie, ze zdecydowalismy sie na studio u niej, juz sie nie moge doczekac:) wszystkie slubne, ktore widzialam bardzo nam sie podobaly, po prostu klasa, 0 kiczu! wydaje mi sie, ze nie sa gorsi np. od sobieraja a jaka u niego cena dopiero!!!
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 7:21 pm   

Martysia napisał/a:
wydaje mi sie, ze nie sa gorsi np. od sobieraja a jaka u niego cena dopiero!!!

Mam porównanie, bo u Sobieraja robiliśmy chrzest, i muszę powiedzieć, że i atmosfera, i zdjęcia bardziej mi się podobają od pani Ewy.
No ale jak szukaliśmy to akurat na p.Ewę nie było nas zupełnie stać, bo była prawie 2x droższa. :(
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
myszolek 

Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 6:47 am   co się dzieje ?

Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała ostatnio z Foto Ewy? bo od dłuższego czasu w punkcie na pietrynie jest kartka że jest zamknięte? czy coś wiecie? ktoś miał ostatnio sesje?
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 8:26 am   

ja miałam sesję 26 lipca, a parę dni potem poszłam na pietrynę po płytę ze zdjęciami,abym mogła wybrać. ale nic nie wiem żeby mieli zamykać, może po prostu wyjechali na wakacje...
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 3:35 pm   

A dzwoniłaś pod podane na stronie telefony?

No i jeśli wisi kartka, że zamknięte to wielce prawdopodobne, że właśnie mają wakacje.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 9:55 am   

niedawno odebraliśmy nasze zdjęcia studyjne, już poprawione i oprawione. efekt fantastyczny, POLECAM to studio! Są przesympatyczni no i robią zdjęcia z klasą, które będą pamiątką na całe życie...

[ Dodano: Wto Paź 07, 2008 10:55 am ]
z dzieciaczkiem też tam pójdziemy :D
_________________
 
 
 
fefka00 

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 11:05 am   

kOCHANI POLECAM STUDIO EWA!!!!!!!
Miała sesję plenerowa w 2008 roku pomysł super jakość zdjęć jeszcze lepiej miła obsługa Ogólnie 6+. Mieliśmy 2-3 godziny na zdjęcia gdzie standardowo robią w ok 5 bo oczywiście nie mieliśmy czasu dlatego zdjęci było mniej ale i tak wszystkie były super

POLECAM STUDIO EWA !! !!REWELACJA
 
 
KOKOSKA 

Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 8:52 pm   

super -zdjęcia na stronce są przepiękne;))cena wysoka - ale fotki wyglądaja na w pełni profesjonalne:)))dziękuje za ten kontakt:)))))nie wiecie jak tam z terminami??
_________________
chillout:))
 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 11:27 am   

mnie się zdjęcia Studio Ewa podobają szalenie jak na zdjęcia studyjne
ogólnie nie jestem ich fanką, ale jeśli miałabym jednak się zdecydować, to przejrzeniu wszystkich innych wybrałabym właśnie ich

Kryszka, cudne fotki córeczki! :)
 
 
Kuwetka 


Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 12:33 pm   

Ja również dołączam się do polecających to studio. Razem z żoną jesteśmy szalenie zadowoleni z ślubnej sesji zdjęciowej. Jestem jednak świadomy że żadne z nas nie może być do końca obiektywne - przecież to My jesteśmy na tych zdjęciach :)
Zachęcam do obejrzenia zdjęć które wybraliśmy z sesji u Pani Ewy i oczywiście zachęcam do komentowania na forum tychże zdjęć XXX

edit: usunęłam link do zdjęć
Pusiak
_________________
Za Kucyka!!!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 29, 2011 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 5:59 pm   

Kuwetka masz piękną i bardzo zgrabną żonę. Gratuluję!
A co do zdjęć. Wszystkie w podobnym stylu i według mnie by uniknąć powtórzeń można wybrać trzy dobre ujęcia i są to naprawdę trzy bardzo dobre zdjęcia.
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 8:38 am   

My również zdecydowaliśmy się na studio fotograficzne Ewa.
Wielu naszych znajomych miało tam robione zdjecia slubne i są bardzo zadowoleni ze współpracy . :)
 
 
AnBa 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 7:22 am   Super sprawa

Mieliśmy u nich sesje w studiu i plenerze. W studiu fajnie i powiedzmy, że na luzie - fotografowie, super sympatyczne małżeństwo, my mniej na luzie bo jeszcze przed ślubem. 2 dni po ślubie pojechaliśmy na sesję w plenerze - 4 godziny zdjęć, męczarnia,ale przyjemna męczarnia. Mnóstwo zdjęć nam zrobili, na Piotrkowskiej, za Łodzią. Ciekawe jaki będzie efekt?:) Zdjęcia na papierze dostaniemy najwcześniej w listopadzie (ale zdawaliśmy sobie z tego sprawę - skoro ślub braliśmy we wrześniu). FotoEwa nie są może tani, ale robią takie zdjęcia, jakich nikt w Łodzi nie robi!!

[ Dodano: Sob Lis 27, 2010 7:03 pm ]
Właśnie odebraliśmy przepiękne zdjęcia. Jesteśmy nimi zachwyceni. Każdy kto je obejrzał nie krył zachwytu i mówił, że nigdy wcześniej takich zdjęć nie widział. My jesteśmy tego samego zdania.Mamy najlepszą pamiątkę z naszego ślubu. Kiedy urodzi się nam dziecko już wiemy gdzie zrobimu mu/jej pierwsze zdjęcia, żeby też miało taką świetną pamiątkę. Dziękujemy:-)
_________________
AiB
 
 
agniesz_ka 

Wiek: 49
Dołączyła: 29 Cze 2007
Posty: 47
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 6:34 pm   

Zdjęcia ze studia Foto Ewa są super. My mieliśmy sesję u innego fotografa, ale widziałam zdjęcia siostry i byłam z młodą parą w czasie zdjęć w studiu. Żałuję, że my nie robilismy sesji u nich. Ale nic straconego, zdjęcia od chrztu zrobimy pewnie w Foto Ewa :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl