Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale weselne Łask.
Autor Wiadomość
fatuus 

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 12:29 pm   Sale weselne Łask.

Witam:))
Planuje w przyszlym roku wesele, czy potraficie mi polecic jakas fajna sale w Łasku? Sprawdzona z dobra obsluga? Obejrzalam juz kilka i jestem przerazona.
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 12:34 pm   

Witamy :)

Ja zdecydowałam się robić wesele w OSP w Łasku. Przede wszystkim z powodu ceny ogrzewania, w innych salach była po prostu zabójcza. Napisz na ile osób ma być to wesele i w jakim terminie...
_________________
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 12:40 pm   

A co Cię tak przeraziło?
Wystrój, cena? Co konkretnie? I na ile osób planujesz wesele bo to chyba na początek rozglądania się dość ważne? Jakie sale/restauracje odwiedziłaś?
Standard to OSP - ale tam trzeba kucharki mieć...
w Kolumnie Jamboł jest ok, duża sala, nowa, jedzenie jest ok, jednak na weselu tam nie byłam lecz na chrzcinach.
Wiem że na mniejsze wesela ludzie też wybierają salę w hotelu Unia, w restauracji Przygoń przy trasie (znana też jako u Pomidora :) ), ale co do obsługi też nie mogę się wypowiedzieć...
_________________


 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 12:51 pm   

Jesli chodzi o "Pomidora" to jest to sala na maksimum 50-cioro gości. Ja tam byłam tam na weselu gdzie było 44 osób i było w miarę ok, ale nie wyobrażam sobie, żeby mogło tam być więcej osób... :roll:

A co do obsługi w Pomidorze, nie była zła, obsługiwał nas właściciel, jego żona i jeszcze jedna pani. Coś, co dla mnie było bardzo na minus, to to, że nie mieli żadnego stroju - obsługiwali w jensach i koszulkach...
_________________
 
 
fatuus 

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 6:25 pm   

Planuje wesele na wrzesien przyszlego roku. Chcialabym jakas restauracje, nie bede miala czasu bawic sie w kucharki i kupowanie produktow, wymyslanie menu i strojenie sali. Z moich obliczen wynika ze bedzie ok 70-80 osob. Ogladalam sale w Muzie, lokal Cezar, restauracja Oaza i jeszcze jeden lokal nie znam nazwy, w okolicach Mleczarni w Łasku.
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 7:04 pm   

Radzę tobie pośpieszyć się z rezerwacją sali, bo może być ciężko.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Czw Lis 13, 2008 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fatuus 

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 11:04 pm   

Wlasciwie w Łasku sale nie sa az tak oblegane, co bardzo mnie zadziwilo.
 
 
figa442 

Dołączyła: 18 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 1:47 pm   

Chciałam się zapytać o jakieś opinie o Oazie w Łasku :?: zapłaciłam już zaliczke, ale ostatnio słyszałam złą opinie o tej sali :? czy może mi ktoś coś podpowiedziec :?: :!:
_________________
figa
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 30, 2010 4:00 pm   

Za Widawą w Dąbrowie Widawskiej jest ładna restauracja.Jakoś niedawno ją otworzyli.Bliziutko Łasku.Nazywa się Restauracja Grodzisko.Mają stronkę internetową.Mieszkam 23km od Łasku:)
 
 
arti504 

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 7:41 am   

Mialem swoje wesele w JAMBOLE no i pomijajac Boeuf Strogonowa z drobiu (niektorzy mowili, ze to pomidorowa) i brak klimatyzacji (dwa male klimatyzatorki - w polowie imprezy jeden wysiadl - nadaja sie do mieszkania w bloku, a nie na tak duza sale!) to bylo ok. sala duza no i mozna wyjsc na powietrze pod parasolki, obsuga jak najbardziej ok. menu raczej sztywne z gory narzucone
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 11:09 am   

Ja zamówiłam swoje niewielkie przyjęcie weselne w Dzikim Winie.To jest Wiewiórczyn pod Łaskiem...Przede wszystkim jest tam pięknie i elegancko!!!
_________________
 
 
 
kamil15 

Wiek: 38
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 3:11 pm   

A ja mam zaplanowane weselicho w hotelu KOLUMNAPARK. Miejsce piękne, kiedyś była tam UNIA, ale teraz to zupełnie inny i przede wszystkim nowy obiekt. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, czasmi wpadam tam sobie pojeśc i coraz bardziej się przekonuje że dokonałem najlepszego wyboru z możliwych w okolicy Łasku, kuchnia i wystrój po prostu wspoaniały...
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 12:28 pm   

http://www.dzikie-wino.com/images/slajd1.jpg

[ Dodano: Nie Lut 27, 2011 12:29 pm ]
http://www.dzikie-wino.com/images/slajd2.jpg

[ Dodano: Nie Lut 27, 2011 12:32 pm ]
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe “Dzikie Wino”
98-100 Wiewiórczyn k/Łasku, ul. Hallera 49
tel. +48 43 676 20 20, fax +48 43 676 20 31 Polecam wszystkim Dzikie Wino:pięknie,zielono,elegancko,duży wybór menu i fajne ceny!!!
_________________
 
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 6:51 pm   

Poszukuję fajnej sali w Łasku na 120 osób (2 dniowe wesele). Czy może mi ktoś życzliwy udzielić informacji jak w tej chwili prezentują się pod względem gastronomicznym i wystrojowym (oraz cenowym) nasze sale w Łasku (tylko od razu proszę o brak reklam)
Wesele 2013
 
 
scrolly 


Dołączyła: 01 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:00 pm   

lelewelka pewnie już trochę za późno, ale może innym się przyda:

byłam ostatnio w sali Jamboł na armii ludowej na imprezie lotników i przy okazji dowiadywałam się o wesele. Sala do 200 osób, ale jak gościa zajmują sama górną część (ok 130 osób) jest fajniej bo cała sala do tanczenia jest wolna - schodzi się paroma schodkami w dół.

Dowiedziałam się nawet, że ktoś tam na miejscu zorganizował ślub cywilny ( a właśnie o to mi chodzi bo mamy rodziny z różnych miast i chciałabym mieć wszystko w 1 miejscu ) , ale jeszcze nie znam szczegółów...

W każdym razie teraz jest nowy właściciel i Pani, z którą rozmawiałam mówiła, że menu jest do ustalenia. Mają podstawową propozycję, ale można zmieniać. Cena zależy od menu właśnie:-)
Dużym plusem jest też taras 8) , można wyjść bezpośrednio z sali do tańczenia. Tu można zobaczyć zdjęcia: http://www.jambol.pl/organizacja-przyjec/wesele/
Powodzenia w szukaniu wymarzonej sali!
_________________
jak wybrać idelaną datę?
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 6:34 pm   

No ja zdecydowanie bardziej polecam Dzikie Wino.Sale do wyboru małe,średnie,duże nawet do 130 osób.Dużo zieleni wokół.Restauracja na uboczu,cichutko ...
A przede wszystkim super wystrój i moim zdaniem menu bez porównania z innymi restauracjami w okolicy.
_________________
 
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 9:48 am   

Dzikie Wino nadaje się na mniejsze wesela, ale większe to dramat. Dwie sale (jedna do tańczenia) przy czym jedna jest na dole a druga piętro wyżej...
 
 
arek_Łask 

Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 7:17 pm   

Jeżeli chodzi o salę w okolicach Łasku to polecam OSP Luciejów - ok 5 km od Buczku. W poprzednią sobotę mieliśmy tam wesele i jesteśmy w 100% zadowoleni :D Sala odnowiona, wygląda przepięknie, ogrodzona, ma patio i klimatyzację. Kuchnia też odnowiona. Naprawdę totalnie nie wygląda jak OSP, o wiele bardziej jak sala bankietowa. POLECAM :) :):)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 8:09 pm   

keyka napisał/a:
Dzikie Wino nadaje się na mniejsze wesela, ale większe to dramat. Dwie sale (jedna do tańczenia) przy czym jedna jest na dole a druga piętro wyżej...


Ja robie wesele na 90 osób i spokojnie wystarczą mi dwie sale na górze... :) ale fakt na 130 osob juz troszke gorzej by było... Jakby co to mozna tez zrobic wesele w ogródku z grillem ;D
_________________
 
 
waldek1 

Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 12:51 pm   

Moje wesele 2013 roku odbyło się w hotelu Graf w Łasku-Kolumnie. Jako miejsce na wesele ma swoje plusy i minusy.
Plusy: 1. odnowiona i powiększona sala (obecnie pomalowana na biało, z białymi zasłonami, bardzo elegancko), na stronie jeszcze są stare zdjęcia, także proszę się nie sugerować stroną internetową
2. bawiło się u nas ok. 90 osób, większoć była zadowolna, choć była też uwaga, że zbyt mało miejsca do tańczenia. Myślę, że liczba 80 osób na wesele jest optymalna w tym lokalu. 3. bardzo dobre jedzenie, zupełnie się tego nie spodziewałam, gdyż słyszałam wcześniej opinie, że jest przeciętne, a tu byliśmy mile zaskoczeni, do tego właścicielka jest otwarta na propozycje, chyba, że kucharka coś odradza, to wtedy ona odmawia przygotowania danej potrawy, ale jeśli chodzi o menu nie mam większych zastrzeżeń 4. ja skorzystałam z opinii gościa, który był tam kiedyś na wesele i wszelkie zastrzeżenia przekazałam właścicielce, na co zwróciła uwagę i dostosowała się , także to duży plus 5. obługa bardzo miła i szybka 6. mozliwość przenocowania gości (za dopłatą) ze śniadaniem, jest wybór na śniadaniu, stół szewdzki, nawet niezły 7. pokrowce na krzesła nie są za dodatkową opłatą
minusy: 1. na koniec wesela okazało się, że wszystkie otwarte butelki wódki, niedopite zniknęły i pomimo próby wyjaśnienia tego, nie wiemy co się z nimi stało 2. kelnerki sprzątały jedzenie ze stołów, ale my jako młodzi wraz z rodzicami też musieliśmy i nawet nie dostaliśmy pojemników na zapakowanie tego, jedynie zwykłe torebki jednorazowe, masakra. Nie poinformowali, że mamy sami się w to zaopatarzyc 3. dzień przed weselem, gdy stoły były już rozstawione, zauwazyłam plamę na obrusie, ale już nie miałam ochoty o to się kłócić, lecz warto zwrócić na takie szczegóły uwagę, gdyż to nieeleganckie
plus czy minus?: 1. właścicielka koniecznie chce, aby zespół czy inne osoby z obsługi wesela skontaktowały się z nią, w celu sprawdzenia czy czegoś nie potrzebują, czego akurat hotel nie ma i nie pomagają argumenty w stylu "zespół jest samowystarczalny, nie będą dzwonić". 2. sami przystrajają salę, ale polecam skorzystanie z własnej dekoratorki, a im zostawić jedynie przybranie jedzenia żywymi kwiatami, gdyż to rzeczywiście właścicielce dobrze wychodzi 3. alkohol jest na głowie Młodych, gdyż hotel nie ma licencji, jeśli chcecie mieć zamknięte pomieszczenie na alkohol, trzeba im stanowczo na to zwrócić uwagę 4. podobno owoców i ciast mają w swojej ofercie mało, dlatego zgodnie z radami, zamówiłam to i torta na własną rękę

Ogółem: warto urządzić tam wesele , tylko zwrócić uwagę na pewne rzeczy, bo właścicielka bierze je sobie do serca i stara poprawić.
 
 
angelika88 

Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Szadek
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 8:19 am   

arek_Łask napisał/a:
Jeżeli chodzi o salę w okolicach Łasku to polecam OSP Luciejów - ok 5 km od Buczku. W poprzednią sobotę mieliśmy tam wesele i jesteśmy w 100% zadowoleni :D Sala odnowiona, wygląda przepięknie, ogrodzona, ma patio i klimatyzację. Kuchnia też odnowiona. Naprawdę totalnie nie wygląda jak OSP, o wiele bardziej jak sala bankietowa. POLECAM :) :):)


hej,
mógłbys podesłać kilka zdjęć sali? ;) ))
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 1:22 pm   

nowa sala w Grodzisku, pod Widawą (niecałe 30 km od Łasku) - pomieści 300 osób, ja będę tam miała wesele na 160 :)
_________________


 
 
ajwonka 

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 3:18 pm   

Ja będę miała wesele w Grodzisku. 180 osób, pełną opinie przekażę po weselu.
Póki co robi bardzo dobre wrażenie. Znajomi byli tam na sylwestrze-bardzo chwalili.
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 3:57 pm   

wobec tego z niecierpliwością czekam na szczegółową relację! :D
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 11:11 am   

Więc ja się wypowiem na temat Dzikiego Wina :) Jeżeli ktoś marzy o bajkowym weselu, to to jest bardzo dobre miejsce :) Mimo, iż sale były podzielone, nie stanowiło to wielkiego problemu dla DJ-a który podłączył się pod system głośników na sali jadalnej, a do sali tanecznej były 3 kroki :) Toalety piękne, duże, zadbane, wykorzystaliśmy w trakcie wesela także ogromny ogród i porobiliśmy parę zdjęć ze świadkami :)

Sale przepiękne, nie potrzeba wielkich tkanin, by przystrajać wnętrze, u nas wystarczyły tylko kwiatowe bukiety na okrągłych stołach i inicjały na ścianie Pary Młodej :)

Mieliśmy wesele na ponad 70 osób i wszyscy bawili się znakomicie (co widać na płytach od kamerzysty), jedzenie było przepyszne, porcje ogromne, ciasta i desery bajka! Po weselu wyściskaliśmy kucharza, bo naprawdę jedzenie tam jest rewelacyjne :smile:

Obsługa na wysokim poziomie, pomogą, służą radą i w sekundę spełniają prośby. Zawsze się zapytają czy już coś podawać, ich też wyściskaliśmy :smile:

No i Panie z recepcji, też bardzo przemiłe, poradziły sobie z podziałem pokoi i wszyscy byli zadowoleni :)

Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo goście zjedli wszystko, wybawili się po wsze czasy i teraz bardzo dobrze to wesele wspominają :) Polecam z całego serca! :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Paź 20, 2014 11:15 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl