Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Vikistudio
Autor Wiadomość
justyna1913 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: piotrków trybunalski
  Wysłany: Sro Lis 12, 2008 10:13 am   Vikistudio

JESLI CHODZI O WIDEOFILMOWANIE I FOTOGRAFIE TO POLECAM VIKI STUDIO Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO. TEN CZLOWIEK KOCHA PONAD ZYCIE SWOJ ZAWOD. JEGO POMYSLY NIE ZNAJA GRANIC. WIDZIALAM JEGO PRACE BYLY SWIETNE.
WIDZIALAM ROWNIEZ DZIELO, JAKIE STWORZYL Z WESELA, KTORE ODBYLO SIE WE
WRZESNIU. NIE WIDZIALAM LEPSZEGO OD NIEGO. TO FILM, KTORY CHCE SIE OGLADAC. SESJE STUDYJNE I PLENEROWE NIE MAJ? SOBIE ROWNYCH.
I CENY NORMALNE.....NAPRAWADE WARTO!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 31, 2009 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agaort1 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 3:50 pm   

Ja widziałam płytki z wesela kuzyna na którym byłam, i które były montowane przez Vikistudio. Podobało mi sie, montaż z humorem:) Na moje wesele w przyszłym roku, też z nimi podpiszę umowę. Mam nadzieję że mój film będzie też fajny.Polecam
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 11:15 pm   

W poszukiwaniu kamerzysty odwiedziliśmy z narzeczonym wiele firm i ta niespecjalnie nam się spodobała. Powodów było kilka. Po pierwsze: film przekombinowany, "efektów specjalnych" taka masa jak w filmie science-fiction, ciągle coś miga, kręci... :? Po drugie bardzo drogo, a po trzecie- najważniejsze: właścicielka, z którą rozmawialiśmy potrafiła tylko krytykować inne firmy, że są niewiarygodne, tandetne, kopiują wszystkie ich pomysły, natomiast oni są tak cudowni i rewelacyjni, że na pewno do nich wrócimy (tak się złożyło, że była to pierwsza firma, którą odwiedziliśmy), co chwilę pytała jak wypadają pod względem ceny w porównaniu z konkurencją itp. To było pierwsze i ostatnie spotkanie.
Ostatnio zmieniony przez Fijołkowa Pon Lut 28, 2011 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl