Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WIZARD z Pabianic
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 03, 2005 9:08 pm   WIZARD

Proszę o opinie o zespole WIZARD.

Dziękuję :)

Nr tel. przeniesiono do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Wrz 02, 2007 11:57 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 7:44 pm   

widzialem ich na sylwestra w borynie
i troche amatorka zalatuje
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 8:51 pm   

Jacek, napisz proszę coś więcej - jakie instrumenty były, czy grali na żywo, ile osób, jakie wokale, jaki repertuar?
Dzięki :)


PS. A jak w ogóle wypadł sylwester w Borynie (jedzenie / obsługa / itp.)?

PS2. A gdybyś miał ochotę przywitać się ze wszystkimi to zapraszam do Powitań :)
_________________
chez alma |
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 1:44 pm   

wiesz co jesli chodzi o boryne to super
a jesli chodzi o wizard to duzo disco polo dwie dziewczyny spiewajace z czego jedna spiewa tak sobie
chlopaki przy instrumentach zamieniaja sie klawiszamii tylko jeden z nich spiewa a z reszta bede mial film z tego sylwestra to mozesz sobie zobaczyc
zadzwon to ci udostepnie [...]
 
 
McBulii 

Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: PABIANICE
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 2:02 pm   Wizard

Bylem na tej imprezie gdzie gral Wizard.
Instrumenty: klawisze, akordeon, saksofon,gitara
Wokalistki: dwie ( utalentowane)

Disco Polo bylo grane ale nie na tej sali. bo byly trzy imprezy jednoczesnie. taka kicha byla na ostatniej sali. komus sie cos popie.... bo tam tez byly dwie wokalistki. to tam wlasnie grali samo Disco Polo. i to jeszcze z mini disku. Laski zamiast spiewac to pialy. a byl taki koles co sciemnial na perkusji i to tak ze glowa boli. laska udawala ze gra na klawiszach. byly momenty ze muzyka grala a ona rece miala w gorze. Zespol sie nazywa COSTA BRAVA. ( sama nazwa mowi ze to DISCO POLO ).

To byl moj najlepszy sylwester. Wybawilem sie super. Ludzie naprawde potrafia grac. a w dodatku maja ladne wokalistki ktore swietnie spiewaja.
Muzyke graja rozna, nowe utwory, standardy ale NA PEWNO NIE DISCO POLO.
Zajebiscie gral saksofonista, naprawde facet ma talent. wymiatal na 3 saksofonach
Byl tez taki niski koles co spiewal. W skali od 0 do 10 dam mu 11. sympatyczny koles.
W 2006 mialem juz bilety ale jak sie dowiedzialem ze ich nie bedzie to nie poszedlem. bo bym moze trafil na Costa Disco Polo Brava.
Wiem ze maja grac tam w tym roku. Oczywisice ja sie zjawie. I POLECAM WAM TEZ TAM BYC.
Jesli ktos ma do nich kontakt to dajcie mi . przyda sie na moje wesele.


PS: a jesli chodzi o Boryne ( obsluge, szefostwo i hotel ) to PIERWSZA KLASA.
Tylko NIGDY WIECEJ KOSTA BRAVA.
 
 
Agnieszka23 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 10:14 am   

Jeśli chodzi Wizard to byłam na jednym weselu gdzie grali i było jak na mój gust tak sobie, ale ostatnio oglądałam film z wesela mojego kolegi i panowie mnie zaskoczyli jakbysmy ich słyszeli wczesniej bez wahania zdecydowalibysmy sie na nich bo pokazali klase. Moim skronym zdaniem czesc sukcesu zależy od gości jesli będą się chcieli bawić to i orkiestra ma wieksze pole manewru. Matko ale sie rozpisałam ;)
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 11:17 am   Zespół Wizard z Pabianic kto co wie?

Interesuje mnie zespół Wizard może ktoś ich słyszała na jakims weselu?
Ostatnio zmieniony przez Dorotka847 Pon Lut 11, 2008 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 12:16 pm   

nie słyszałam ich na żywo bo jak dla mnie są za drodzy ale przez telefon dowiedziałam sie tyle
-podstawowy skład czyli 2 facetów + 2 kobiety (klawisze, 2 akordeony :o , gitara) - ok 3500zł
-rozszerzony 3 facetów + 2 kobiety (do powyższego dochodzi saksofon) - ok 4000zł

jeżeli by kogoś interesowało to mam do nich numer telefonu :)
_________________
 
 
rafal60728 

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: bełchatów
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 10:43 pm   

wie ktoś może jak się nazywają wokalistki zespołu Wizard??

edit: usunęŁam powtórzony post.
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Wto Mar 25, 2008 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 10:37 am   

Powiem tak. Jak oglądałam u znajomej wesele z ich udziałem to średnio mi się podobało.
Jakiś czas później sama miałam okazję bawić się przy ich muzyce i było super. Myślę, że dużo zależy od osób bawiących się na weselu. Na tym pierwszym było ich garstka bo większość siedziała na zewnątrz (upalne lato), natomiast na drugim wprost przeciwnie (zabawa do rana)
_________________
 
 
Gumisia 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 9:00 pm   

Ja bede miala ten zespol na weselu.Powiem tylko tyle ze graja naprawde super.bylam na ich probie.Graja wszystko(moj przyszly jest bardzo wymagajacy)co chcielismy to grali i naprawde super.Co do ceny to my placimy 250 zl od godziny wiec nie wiem skad to 3500 tys??W skladzie jest dwoch panow i dwie kobiety.Sa przesympatyczni i moge ich polecic.
_________________
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 9:53 pm   

może stąd że osiem miesięcy temu przedstawili taką ofertę jak kilka postów wyżej napisałam a poza tym sama policz ze z poprawinami to tyle wychodzi bo 16 godzin razy 250 jest równe 4000zł :roll:
_________________
 
 
karolina26 

Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 11:46 pm   

Witam.Miałam przyjemnosc bawic sie z tym zespolem jesli mozna to nazwac przyjemnoscia:(:( Co za zespól,mówią ze grają na żywo a co to za granie na zywo jak wszystko grane jest z klawisza:):):)a gdzie mają bębny???jak mowia ze graja na zywo??niewidoczne??w trakcie utworu jest takie zamieszanie ze jeden z drugim panów próbuja cos dogrywać na klawiszach ale im to nie wychodzi.jak ktos zna sie choc troche na muzyce to wie o co chodzi. ale w sumie jak moga grac inaczej(puszczac muzyke) skoro faceci ktorzy graja na klawiszach wogóle na nich grac nie potrafia:):):) ucza sie nut i akordów na pamięć,i jeden utwór przegrywaja po 1000 razy zeby sie nauczyc go grac :) :) :):)smieszne i tacy ludzie biora tak ogromne pieniadze za wesele,ludzie przebudzcie sie i zastanówcie zanim wezmiecie ten zespol i zapłacicie im z bolem serca 3500-4000 tys,lepiej wziasc inny zespol o wiele tanszy :) :) :)bo takich zespolow jak ten to jest na peczki:):)a i jeszcze jedno najsmieszniejsze dla mnie bylo to ze klawiszowce nie maja kontaktu wzrokowego z uczestnikami wesela a to dlatego ze jak straci kontakt wzrokowy
ze swoim zeszytem w ktorym ma wszysko popisane jak ma grac to caly utwor szlak strzelił:):) tacy sa amatorzy:):):)a juz nie mówie zeby sam zagrał w innej tonacji,to niestety nie zagra tylko nacisnie magiczny przycisk na swoich klawiszach:):):) pozdrawiam tych szczesliwców u ktorych ten zespoł bedzie grał,zycze udanej zabawy,ja niestety na poprawiny juz nie mialam ochoty isc i ogladac takiej amatorskiej gry za takie duze pieniadze.POSMIEWISKO A NIE ZESPOL!!!!!!!!!!!! a sie szczyca ze sa muzykami:):):)tylko nie wiem po jakiej szkole???bo chyba nie ma takiej szkoły zeby zrobila z ludzi muzyków bez umiejętnosci gry na instrumencie:)4000 TYS NIE WIEM ZA CO:):):)
 
 
Gumisia 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 9:57 pm   

Dziwi mnie to ze raptem jestes zarejestrowana tutaj w dniu kiedy napisalas swoj pierwszy post?Ale mniejsza z tym Ja zanim zamowilam ten zespol na swoj slub spedzilam przeszlo 4 godziny na ich probie.Zagrali mam wszystko co chcielismy.A co do znania sie na muzyce znamy sie i to nawet bardzo<obydwoje pracujemy od 4 lat na dyskotece>. zreszta kazdy ma swoj gust i jakies wyobrazenia co do zespolu.Moj Ł jest bardzo wymagajacy i tak naprawde mial u nas grac dj ale jak uslyszelismy ich jak graja<nie grali swojego repertuaru tylko to co im powiedzielismy ze maja zagrac>to szybciutko zmienilismy zdanie.A robienie takiej antyreklamy nie zmieni naszej decyzji.Sa moze i drodzy ale kazdy wie ile moze przeznaczyc na dobra zabawe.
_________________
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 11:51 am   

Czuje się jak by mnie ktoś walnął w głowę :idiota: i nie wiem co mam myśleć do ślubu pozostało mało czasu wiec już nic się nie da zrobić :o Ja nie znam się na muzyce ale wydawało mi się że dobrze grali (słuchaliśmy ich na weselu przez pół godzinki i całkiem niezłe to było na koniec zagrali to co my sobie wymyśleliśmy i też dobrze brzmiało) ehhh może ta osoba która pisała tą negatywną opinie niech na maila mi wyśle jakiś fragment z wesela?:cry:
_________________
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 10:10 am   WIZARD z Pabianic

Witam! Odstąpię rezerwację zespołu WIZARD z Pabianic na 03.10.2009. Jesem zmuszona przesunąć termin wesela (informowałam już o tym w dziale - Sale Weselne - odstąpię też rezerwację sali nr 2 w BORYNIE) i aby nie starcić wpłaconej zaliczki - 800 zł - poszukuję Pary, która zajęłaby nasze miejsce.
Zainteresowanych proszę o kontakt: michalaksylwia@wp.pl lub tel. 510-28-54-52.

Sylwia
_________________
Sylwia
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 7:42 am   

Dorotka 847, nie stresuj się. Nawet najlepszy zespół nie wiele będzie w stanie zrobić, jeśli goście po prostu nie chcą się bawić i odwrotnie - nawet przy najgorszym bandzie ludzi potrafią się świetnie bawić.

Jeżeli chodzi o WIZARD - to ja polecam ten zespół. Pracuję od kilku lat dorywczo jako kelnerka na weselach i widziałam ich kilkanaście razy na żywo - za każdym razem byłam zachwycona. Grają bardzo fajnie, robią krótkie przerwy, potrafią zachęcić ludzi do zabawy.
Polecam.
_________________
Sylwia
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 10:53 am   

dzieki za pocieszenie na 4 dni przed weselem bardzo dodało mi skrzydeł że będzie dobrze pozdrawiam
_________________
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 9:14 pm   

Jesteśmy już po weselu i możemy wystawić ocenę zespołowi Wizard z Pabianic. Zdecydowanie należy im się 5+ :smile: . My mieliśmy w składzie 5 osób (2 dziewczyny i 3 chłopaków) wszyscy bardzo sympatyczni i kulturalni. Cała impreza została poprowadzona zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (np. krótkie oczepiny bez "zboczonych" :roll: zabaw). Co do samej muzyki to była świetnie dobrana (zgodnie z oczekiwaniami młodych i gości) i zagrana ( dziewczyny maja niesamowite glosy a wykonanie "Simply the best" było rewelacyjne). Wszyscy goscie doskonale się bawili i pytali "co to za zespół?". Orkiestra robiła krótkie przerwy w których nie było problemu aby puszczona została jakas spokojna muzyka. Krótko mówiąc gorąco POLECAMY ten zespół. Wizard to bardzo profesjonalny zespół i biorą pod uwagę wszystkie wasze życzenia dotyczące imprezy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dorotka847 Pią Paź 24, 2008 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 9:27 am   

Gratuluje udanej imprezy i trafnego wyboru zespolu :) Najwazniejsze ze goscie dobrze sie bawili.

A co do postu karolina26, to najlepiej go nie czytac, widac że komuś bardzo zależy żeby zepsuć dobry wizerunek tego zespolu.
 
 
JJustine 

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 9:04 pm   

właśnie poszukuję orkiestry na wesele i przeglądając oferty natknęłam sie na zespół Wizard, opinie na ich temat są różne ale wszystkie są z przed kilku m-cy. czy ktoś może je uaktualnić ? :-)
 
 
pawlict 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 6:09 am   

Zespół WIZARD z Pabianic grał u nas na Weselu około 5 lat temu. Goście do tej pory wspominają to wesele - jako jedne z lepszych na których się bawili. Pierwszego dnia (z tego co pamiętam :-) byli zamówieni do 5 bądź 6 bawiliśmy się do 8 rano. Drugi dzień tradycyjnie do 22:00 orkiestra grała do północy również po części gratisowo. Potem, jeszcze przez jakąś chwilę pewnie koło godzinki, jako nowożeńcy poprosiliśmy aby puścili muzykę z płyty i bawili się z nami. Było super.

Wczoraj tj. 16-17.maja.2009 bawiliśmy się z nimi znowu na weselu u koleżanki w "BORYNIE" . Jak te 5 lat temu było super. Sądzę że znowu na poprawinach posiedzielibyśmy znacznie dłużej gdyby nie BORYNA.

Reasumując zespół super. Jeśli macie zamiar się dobrze bawić polecam. W skład instrumentów wchodzą m.in. gitary, klawisze/akordeon, dwa wokale żeńskie wokal męski i chyba co zawsze robi na gościach wrażenie, a dodatkowo fajnie się komponuje, saksofon.


edit: usunęłam część posta nie na temat, do tego napisaną już w wątku o "Borynie"
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Maj 18, 2009 8:53 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Aniko 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 8:44 am   

Vizard grał u nas na weselu 25 kwietnia w Aleksandrowie Łódzkim. Spisali się wyśmienicie!! Wielkie ukłony dla nich za zagranie naszego pierwszego tańca jakim była Conga Glorii Estefan. Jeśli chodzi o pozostały repertuar to dobrany był w taki sposób, że każdy i młody i stary bawił się do rana ;) Polecamy Ich z pełną odpowiedzialnością, naprawdę znają się na tym co robią i są niewątpliwie specjalistami w swojej branży.
Tomku wielkie dzięki dla Ciebie i Twoich przyjaciół z zespołu.

Pozdrawiamy
Ania i Paweł
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 2:04 pm   

czy to prawda, że Wizard ma nagrane wokale (w niektórych piosenkach) na płytach i muzykę w niektórych numerach również?? taką opinię ostatnio słyszałam od osoby ( z wykształceniem muzycznym), która była na weselu gdzie grał Wizard. czy ktoś widział/słyszał o tym??
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 8:23 am   

Chciałabym się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z zespołem WIZARD. Z 1,5 rocznym wyprzedzeniem zamówiliśmy ich na wesele, które miało się odbyć 3.10.2009. Podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę w wysokości 800zł. Niestety z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zmienić datę ślubu i wesela na 24.10.2009, a ten termin Wizard miał już zajęty.
Zespół informację o zmianie daty otrzymał od nas we wrześniu 2008, czyli ponad rok wcześniej.

Poinformowali nas wtedy, że rezygnację przyjęli i jak znajdą kogoś na nasze miejsce, to oddadzą nam wpłaconą zaliczkę. Niestety im wtedy uwierzyliśmy. Od tego czasu regularnie się z nimi kontaktowaliśmy i pytaliśmy czy coś się w naszej sprawie zmieniło. Ponieważ cały czas twierdzili, że nikogo na nasze miejsce nie mają, zaczęłam się ogłaszać na różnych forach ślubnych ( w tym także tutaj). Miałam kilka telefonów od chętnych par, ale zawsze jakoś nie udawało im się dogadać z zespołem (najczęściej z powodu bardzo wysokiej ceny usługi).

Teraz do naszego ślubu pozostały niecałe 3m-ce, a my nadal nie dostaliśmy zwrotu zaliczki. Wiem, że to zależy tylko od ich dobrej woli, ale znamy się z nimi osobiście (pracowałam przez kilka lat jako kelnerka na weselach i wielokrotnie spotykałam się z nimi w pracy, poza tym grali też na weselu mojego brata) i myślałam, że potraktują nas fair.
Rozumiem, gdyby potrącili sobie jakieś 200zł, ale 800zł??? To dla nas naprawdę sporo kasy, zwłaszcza teraz, gdy zbieramy na wesele.

Jestem przekonana, że znaleźli kogoś na nasze miejsce, ale teraz nie bardzo mamy jak im to udowodnić.

Dlatego, jeśli obiło się Wam o uszy, że ktoś ma zarezerwowany Wizard na 3.10.2009, to proszę dajcie mi znać.

Sylwia

[ Dodano: Pią Sie 07, 2009 9:35 am ]
Chciałam jeszcze tylko dodać, że nie mam zastrzeżeń co do ich muzyki, bo wg grają bardzo dobrze i fajnie bawią gości.

Ale wobec nas zachowali się nie fair.

[ Dodano: Pią Sie 07, 2009 9:54 am ]
Dodam, że od kilku dni Pan Tomek z zespołu, z którym się zawsze kontaktowałam, w ogóle nie odbiera ode mnie telefonów.

[ Dodano: Pią Sie 07, 2009 11:02 am ]
"Przygód" z Wizardem cd.

Właśnie się dowiedziałam, że zespół podpisał umowę z jakąś parą na termin 03.10.2009, ale nam zaliczki (pomimo wcześniejszych ustaleń) nie zwróci, ponieważ umowę z tą drugą parą podpisał na niższą kwotę niż zazwyczaj.

Nie skomentuję tego.

Dodam tylko, że my też mieliśmy umowę na niższą kwotę, bo udało nam się 800zł mniej wynegocjować.
_________________
Sylwia
 
 
GosiaQ 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 12:25 pm   

Witam Wszystkich!
Niestety zazwyczaj jest tak, że jak zrywa się umowę to zaliczka przepada. Ale nie bronię ich podejścia, skoro Wam obiecali.
Wypowiem się w swoim imieniu, my mieliśmy z nimi wesele 18 lipca 2009 i jesteśmy bardzo zadowoleni!! Była sytuacja extremalna ;) bo była straszna burza i na pół godziny wyłączono prąd w okolicy :lol: a mimo to Wizard świetnie wybrnął z sytuacji i pociągnął wesele, dzięki czemu goście świetnie się bawili i nikomu nie przeszkadzał brak prądu. Mieli chyba nawet swój agregat prądotwórczy, nie wiem dokładnie, bo pobiegłam w tym czasie do naszego dziecka do hotelu. Na płycie jednak widziałam jak dobrze w tym czasie bawią się nasi goście. Generalnie każdy chwalił naszą orkiestrę i wielu naszych znajomych brało od nich wizytówki. Także jeśli chcecie mieć zagwarantowaną świetną zabawę to polecam serdecznie!!!
_________________
GosiaQ
 
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 7:11 am   

Ja nie mówię, że są źli, bo słyszałam ich na kilku weselach, w tym na weselu mojego brata, i za każdym razem wszystko było OK. Po prostu w stosunku do nas nie zachowali się fair, dlatego też dobrze się zastanówcie zanim podpiszecie umowę lub przygotujcie własną wersję umowy.

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 2:09 pm ]
Dzisiaj otrzymaliśmy zwrot 600zł (z 800zł wpłaconej zaliczki). Po ponad roku walki...
_________________
Sylwia
 
 
MARTIKA 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 3
Skąd: pabiANICE
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 12:33 pm   

W tym roku w sierpniu bylismy u kolezańki na weselu w Piątkowisku. Tak jak tu wczesniej napisaliście zespół na żywo nie gra.. .
Fajnie bawią spiewaja, robią fajne konkursy. Sama brałam udział w tym z butelkami.
Ale kto teraz gra na żywych intsrumentach. Moim zdaniem liczy się chyba to żeby się ubawił każdy z gości bo to od orkiestry dużo zależy. Dla mnie zespół fajny. U mnie na weselu co prawda kto inny grał. Ale ubawiłam się .
 
 
ibda 

Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 1:58 pm   

Czesc. Ma ktos namiary na ta orkiestre dzwonilam pod wszystkie numery jakie sa podane i 3 z nich sa zle. Pan Konrad nie gra w zespole. Wizard gral u mojego brata na weselu i bardzo mi sie podobali.Teraz nadszedl na mnie czas i rowniez chcialabym ta orkiestre. niestety moj brat zgubil wizytowke :( powiedzcie mi prosze jaki jest teraz sklad zespolu.Znacie moze ceny.
 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 2:44 pm   

Sylwiam - to wszystko żależy od umowy i zespołu. Uważam jednak że zaliczka nie powinna być zwrócona - po to się ją daje żeby każda ze stron miała zabezpiecznie. Wybacz ale przetrzymałaś im jakiś termin i pewnie jak ktoś dzwonił to musieli odmówić. Postaw się po drugiej stronie.
 
 
zae 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: niedaleko:)
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 9:25 pm   

tu koleżanka wcześniej o ceny się pytała....
więc oni chyba oszaleli. Koleżanka moja dzwoniła i powiedzieli panowie jej 4,5 tys do 6 tys...Ludzie opamiętajcie się!!
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:08 am   

Masz rację.
Niektórzy ludzie, uważają, że jak będą mieli zespół za 5 tys to będą do końca życia mówić, ze u nich na weselu grał zespół za taką kasę. Nie ukrywajmy, za dużo mniejsze pieniądze tez się znajdzie zespół i także dobry, bo nie twierdzę, że grają źle. Byłam kiedyś na weselu w Borynie i podobało mi się, W tym roku studniówkę pod Dębami miała moja siostra i grał ten zespół, ale nie była zbytnio zadowolona nie będę mówiła dlaczego , żeby nie psuć opinii bo to nie na tym polega.............
Pozdrawiam Kasia
 
 
Trumpet-=iii=() 

Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 3:22 pm   

Witam wszedłem na tą stronkę bo poszukuję zespołu w ktorym moglbym grac i stwierdzam ze niektore oceny i komentarze(negatywne oczywiscie) nie odnosza sie do tego zespolu. Jestem trębaczem w tym roku koncze II stopien szkoly muzycznej i w stu procentach moge polecic ten zespol. ktos wczesnirj sie wypowiadal negatywnie o tonacjach ja nie grajac nigdy z nimi na swojej studniowce postanowilem zagrac i nie bylo zadnych problemow pelen profesjonalizm wokalistki i wokalsta ten niski naprawde posiadaja zacne glosy saksofonista wyrabia 200 procent normy i nadaje muzyce niepowtarzalnego charakteru caly zespol tworzy mieszanke wybuchowa ktora zapewnia niezapomniane wrazenia chyba ze ktos jest gburem i chodzi na wesela tylko po to zeby obgadywac innych a co do studniówki to po rozmowie z moimi kolegami wszyscy wypowiadali sie jak najbardziej pozytywnie co swiadczy o tym ze zespol potrafli wstrzelic sie w oczekiwania odbiorcow i jeszcze skomentuje wypowiedz ze zespol gra DISCO POLO czy mlodziez w dzisiejszych czasach bawi sie przy disco polo ??nie sadze zatem o czyms to swiadczy wiadomo o gustach sie nie dyskutuje ale nie mozna zarzucac zespolowi ze wsia zalatuje a jezeli juz zabiera sie glos w jakiejs sprawie to trzeba miec o tym pojecie a mam pytanie do karoliny26 o co chodzi z tymi tonacjami??chcialas spiewac z niki w trzech tonacjach czy po prostu w jakiejs zle sie czujesz i prprosilas ich o zmianie bo nie bardzo rozumiem do czego sie odnosi twoja wypowiedz a i jeszcze pytanie czy lepiej sie czujes jak ktos na Ciebie patrzy??bo tego z kontaktem wzrokowym tez nie rozumiem ??
podsumowujac jak najbardziej polecam a swoja przygode z nimi jak najbrdziej bym powtorzyl super klimat super ludzie i ssuper muzyka posluchajcie ich nowej plyty
 
 
MM 

Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 3:37 pm   

"podsumowujac jak najbardziej polecam a swoja przygode z nimi jak najbrdziej bym powtorzyl super klimat super ludzie i ssuper muzyka"

- Trumpet - potwierdzam.

Wizard grał ostatnio na moim weselu i sprawdzili się świetnie.

W wątku czytałem różne zarzuty i uwagi, nie będę z nimi dyskutował, ponieważ mam same pozytywne odczucia, a w skrócie:

1. pracowici - grają długo, krótkie przerwy (to oni gonili młodych na parkiet, nie my ich - a to ważne, duży plus)

2. repertuar - pełen przekrój, od biesiady i typowo weselnych kawałków, po ambitne numery - co ważne, jeżeli utwór był po angielsku, faktycznie był po angielsku. Nie uzgadnialiśmy wcześniej listy utworów, tylko bardzo ogólne wytyczne, zdaliśmy się na zespół i ich wyczucie gości - wyszło ok.

3. skład - u nas 4 osoby, w tym dwa bardzo dobre wokale (zwłaszcza wokalistka, bardzo fajny głos, brawo :) ), wokalista dodatkowo grający na instrumentach, klawisze, sax (klarnet, akordeon, dodatki) - nic dodać nic ująć.

4. prowadzenie imprezy - bardzo dobre, oczepiny fajne, grają przy stołach, wszystko ze smakiem i umiarem, ale na wesoło, zdecydowanie nie było "wiochy". To co najważniejsze - dobre wyczucie gości i dobieranie repertuaru do nich. Było coś i dla młodszych i dla starszych i dla lubiących wesela i dla wolących dicho.

Podsumowując - polecam, gdybym wybierał zespół ponownie, nie szukałbym innego, a nawiązując jeszcze do "grania z playbacku", "disco polo" i innych przytaczanych zarzutów - wśród gości było kilku profesjonalnych śpiewaków i dwóch instrumentalistów - wszyscy zgodnie twierdzili, że zespół świetnie sobie poradził.

Żeby nie kadzić i pokazać trochę obiektywizmu - zespół nie należy do tanich, ale moim zdaniem wart zapłaconych pieniędzy.

Z pozdrowieniami dla zestresowanych przyszłych młodych :) .
_________________
MM
 
 
urbok 

Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: łodz
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 1:31 pm   

Wbrew róznym opiniom na forum i w zyciu u mnie gral wiazdrd w borynie grali ekstra poradzili sobie w kazdej sytuacji wsyztko bylo tak jak byc powinno i jak sie umawialismy dodatkowo brklo pradu przez chwile i odrazu chwycili za instrumenty i zabawiali impreze ze goscie mysleli ze to specjalnie siwitklo wyłaczone dodatkowo co tu duzo mowic 2 panie + 3 panow ekstra komplet naprawde ladnie im to wychodzilo. polecam. Jestem zadowolony jak rozniez goscie byli wybawieni. polecam jescze raz.
 
 
Adamuso 

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:22 pm   

Miałem okazję bawić sie na weselu prowadzonym przez zespół wizard i muszę przyznać że nie zachwycili mnie swoją grą aczkolwiek nie było żadnej "kichy" . Moim zdaniem nie wyróżniają się niczym specjalnym od innych zespołów.
 
 
merry 

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: łask
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 11:38 pm   

witam,bawiliłam się z mężem na zabawie karnawałowej w ubiegłym roku przy ich muzyce i podzielam zdanie poprzednika, mnie też jako zespół nie powalił z nóg i również według mnie niczym wyjątkowym się nie wyróżniają.
 
 
antonówka 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: pabianice/łódz
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:02 am   

szukam własnie orkiestry na wesele dla brata ale po telefonie do tego zespołu szczęki opadają, zeby nie wiem jak świetnie grali to 4 tysiaće za zespół nie damy..
 
 
mayaxandra 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 7:40 pm   

miałam wstępnie zarezerwowany termin WIZARDu, mieliśmy czas na dopełnienie formalności do 28 lutego. Niestety gdy zadzwoniłam z prośbą o spotkanie 19 lutego, nasz termin był już zajęty :(
szukamy od nowa...osobiście czuję się potraktowana bardzo nie fair
 
 
K_A_R_O_L_K_A 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 8:15 am   

My również bawiliśmy się na weselu, na którym grał Wizard...byłam na kilku innych weselach i powiem szczerze że słyszałam wiele lepszych zespołów... Średni wokal, kiepska muzyka, średnio też potrafili się odnaleźć i poprowadzić całe wesele. Są dużo lepsze zespoły za tą kaskę.
 
 
 
Rowena7 

Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 10:35 pm   nasza opinia o zespole Wizard

Witajcie
według nas zespół spisał się na medal. Grał 10 bitych godzin, idealnie podpasował się pod gości, były i biesiady i klasykę i wszystko to, co potrzebne do dobrej zabawy. U nas zespół był 5-osobowy, w tym 2 bardzo dobre solistki - dziewczyny są niesamowicie zgrane a jednocześnie są w stanie zaśpiewać absolutnie wszystko. Według naszych gości zabawa była super, a to chyba najważniejsze.
Pozdrawiamy i polecamy,
 
 
DorILuk 

Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2011 5:47 pm   

Witam:) Zespół Wizard grał na naszym weselu 7.05 i spisał się na medal. Muzyka super, wszystko na wysokim poziomie, a poza tym fajnie potrafili bawić gości, którzy nie chcieli nam do domu odjechać tylko mieli ochotę na jeszcze więcej zabawy. A to wszystko dzięki zespołowi. Świetna muzyka, sympatyczni, miły kontakt, bardzo krótkie przerwy, właściwie tylko podczas posiłków. Ogólnie REWELACJA!!! Bardzo polecamy.
 
 
paula28 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 10:59 pm   

WITAMY
ZESPOL WIZARD GRAL NA NASZYM WESELU 28.05 BYLO REWELACYJNIE TAK BAWILI ZE NIKT NIE MIAL OCHOTY ISC DO DOMU:)POTRAFIA FANTASTYCZNIE BAWIC LUDZI GRAJA REWELACYJNIE 3 UROCZYCH FACETOW I 2 CZARUJACE DZIEWCZYNY, SPIEWAJA I GRAJA WSZYSTKO POTRAFIA ZABAWIC I POPROWADZIC IMPREZE W TAKI SPOSOB ZE NIKT SIE NIE NUDZI. ICH WOKAL I ENERGIA NIE POZWALA OPUSCIC PARKIETU. KAZDEMU KTO CHCE MIEC JEDYNE W SWOIM RODZAJU WESELE I NIE TYLKO POLECAMY TEN ZESPOL SA NIEZASTAPIENI CO DZIEN GOSCIE DZWONIA I ZACHWALAJA ICH:)POZDRAWIAMY I JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY ZA TE PRZEDUCOWNE 2 DNI:)PAULINA I MARIUSZ
 
 
c_justa 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 2:39 pm   

Zespół Wizard grał na naszym weselu 25.06.2011 roku. Gdybym drugi raz miała organizować wesele dokonałabym identycznego wyboru - SĄ REWELACYJNI - zarówno pod względem muzycznym jak i towarzyskim. Krótkie przerwy, repertuar dobrany odpowiednio do gustu gości - jednym słowem niezapomniana noc:)
 
 
zaneta.m 

Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 10:37 am   

Zespół Wizard grał również na naszym weselu 9.07.2011 Słyszeliśmy już wcześniej wiele pozytywnych opinii na jego temat ale i tak byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Zespół REWELACJA. Doskonale dopasowuje repertuar do upodobań gości weselnych, dwie bardzo sympatyczne dziewczyny śpiewają świetnie i przede wszystkim na żywo, poza tym panowie maja w zanadrzu wiele pomysłowych gier i zabaw weselnych. Goście byli zachwyceni organizatorzy jeszcze bardziej . Jednym słowem zespół wart swojej ceny.
_________________
zaneta
 
 
Ola i Michał 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: łęczyca
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 1:00 pm   

Witamy,
Jedną z najtrafniejszych decyzji w związku z naszym weselem był wybór zespołu WIZARD. Nie mamy najmniejszej zastrzeżeń do oprawy muzycznej naszego wesela z następujących powodów:
- ogromne zaangażowanie w swoją pracę przesympatycznych członków zespołu,
- wspaniały dobór repertuaru,
- skupienie na gościach, a nie na sobie,
- piękny wokal (opinia wielu gości),
- profesjonalizm,
- realizacja poszczególnych części zabawy weselnej zgodnie z naszym planem + inwencja własna
- krótkie przerwy bez picia i wykonanie utworów bez fałszu
Jesteśmy bardzo wdzięczni, gdyż stres spowodowany szwankującym nagłośnieniem Kościoła i zbyt długą suknią ślubną zastąpiło zadowolenie z dobrej zabawy gości właśnie dzięki zespołowi, który wybraliśmy. Jeśli ktoś pisze o zespole Wizard: "średni, przeciętny", to nie mogę się z tym zgodzić, gdyż w ciągu ostatnich dwóch lat byłam na około 9 weselach i nie wybrałam żadnego z tam usłyszanych zespołów, szukałam tego wyjątkowego.... i znalazłam.
Dziękujemy za to, że granie, to nie tylko wasza praca, ale też pasja, bo na tym skorzystaliśmy.
Ola I Michał

P.S. Nawet teściowie nie mieli zastrzeżeń ;)
 
 
 
kasia8713 

Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:59 pm   

ten zespół sprawia wrażenie najważniejszych na sali, sama rozmowa z Panem który jest w tym zespole daje dużo do myślenia, a do tego cena za szczegóły np. do jazd do domu młodej w granicach 5 kosztuje od 200 zł tak ja się dowiedziałam gdy byłam na rozmowie
 
 
 
astrid 


Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 112
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 7:36 am   

kasia8713, My wybraliśmy ten zespół nie jesteśmy z pabianic a z bełchatowa , a sala jest w łobudzicach (13 kim od bełchatówa) i żadnych dodatkowych pieniędzy nie płacimy za dojazd do naszych domów ;/
_________________
 
 
 
stykawaski 

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: pabianice
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 2:26 pm   

Witam 12.02.2012 mieliśmy ślub. Oprawę muzyczną powierzyliśmy właśnie zespołowi "Wizard" z Pabianic. Polecamy wszystkim. Naprawdę znają sie na rzeczy potrafią rozbawić niemalże każde towarzystwo. Mieliśmy pełną opcje (3 mężczyzn i 2 wokalistki) grali marsze u mnie i u młodej. Dobierają super repertuar. Natychmiastowo rozpoznają przy jakiej muzyce będą się bawić goście. Brzmią super. Robią krótkie przerwy. Potrafią zagrać praktycznie wszystko po najnowsze hity!
W bez obaw można zdać się na ich doświadczenie.
Polecamy każdemu. A dla zespołu wielkie DZIĘKI !! !!!
POZDRAWIAMY
MARTA I TOMEK
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 8:15 pm   

na naszym weselu 26.05.2012 również bedzie grał zespól WIZARD, usłyszeliśmy o nich mnóstwo pozytywnych opinii , również od naszego kamerzysty który wielokrotnie widzial / slyszal ich na weselach , studniówkach ... równiez mój D który skończył szkole muzyczne byl zachwycony po rozmowie z członkiem zespołu ( panem Tomkiem )...
wiem , ze może sa drodzy ,ale za 5 osobowy skład , grający 2 dni , i ich doswiadczenie ,zaangażowanie ..- myślę ze warto!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl