Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SEVILLA" w Niwnej /k Rawy Mazowieckiej
Autor Wiadomość
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 4:12 pm   "SEVILLA" w Niwnej /k Rawy Mazowieckiej

Widzieliśmy już zdjęcia projektowe sali (z reszta już zostało tylko wykończenie i ogrody), u nas w okolicy na prawdę jest ciężko z salami, a tego co nam proponują właściciele sali za tą cenę nie znajdziemy nigdzie u nas w mieście.
Sala jest na prawdę okazała, w formie. Byliśmy u właścicieli w domu i osoby które pracowały przy projektowaniu ich domu i ogrodu pracują też przy sali. generalnie sala mógłby już być otwarta na sylwestra, ale właściciele stwierdzili, że otworzą ją dopiero jak będzie już wszystko perfekcyjnie zrobione. I to mi się podoba :)
Są to młodzi ludzie, którzy brali ślub chyba dwa lata temu więc wiedzą czego poszukują przyszłe małżeństwa na ten jedyny dzień :)
Zespół też wzięliśmy z między innymi ich polecenia, teraz będziemy się bawić zarówno z właścicielami jak i zespołem na jednym weselu w maju:) A w styczniu możemy sobie jechać i oglądać wszystko na sali i w pokojach :D
Poza tą salą są jeszcze u nas w mieście dwie sale, które nam do gustu nie przypadły, chociaż gdybyśmy nie mieli wyjścia to którąś na pewno byśmy wzięli...

teraz nasi rodzice spotykają się w sobotę a potem wybieramy się podpisać umowę z salą :D

Myśleliśmy też o tej sami, ale ostatnio słyszałam, że z właścicielką są problemy, poza tym jak pojechaliśmy zapytać sie o kilka rzeczy i o termin to przywitała nas w progu rzucała takie odpowiedzi od niechcenia po czym powiedziała ze jak sie zdecydujemy to ona nam wszystko opowie. Już kilka par zrezygnowało z jej usług i przeszło do tej sali co mamy będziemy mieć mimo ze mieli zapłacone zaliczki...


edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 2:36 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 3:09 pm   

zdjęcia nie sa jakiejś super jakości, bo robione jak już ciemno było i bateria w aparacie mi padała, ale zawsze coś :) a już niedługo ma być strona internetowa z wirtualnym chodzeniem po salach i hotelu :D






_________________
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 3:18 pm   

Sala prezentuje się świetnie!!Mam pytanko jakiego koloru sa pokrowce na krzesła??Lawendowe??
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 3:24 pm   

taka ciemna lawenda, ściany są w kolorze lody kremowo-malinowo-jagodowe :) tak to wczoraj mój określił
a te pokrowce też są takie dwukolorowe, coś między lawendą a lodami jagodowymi :)
_________________
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 4:52 pm   

no ja się w niej zakochałam, zdjęcia nie oddają jej całego uroku
_________________
 
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 7:46 pm   

sala reprezentuje sie wspaniale a te pokrowce na krzesła sa przepiekne :!:
ach ja bym chciała mieć takie na swoim slubie :buja w oblokach:
_________________
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 10:05 pm   

Jest super! Naprawdę wygląda "smacznie" ;)
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:06 pm   

cieszę się, że się wam podoba :) salę praktycznie zamawialiśmy w ciemno, bo jedyne co było jak zaklepywaliśmy termin to początki ścian, jak podpisywaliśmy umowę, był już cały budynek, ale praktycznie goły beton, a teraz jest pięknie :)
_________________
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 10:02 am   

Sala śliczna. Bardzo elegancka, trochę cukierkowata, ale ładna ;P
_________________

 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 12:25 pm   

o jaka śliczna ta sala :) a ten róż/fiolet...bosko.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 1:29 pm   

sala jak z bajki!! prześliczna :smile:
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 3:04 pm   

http://www.hotel-sevilla.pl/ jest juz strona naszej sali
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 3:12 pm   

Super i knajpka i wasza sala super super. Dla naszych rodzin Rawa ro polowa drogie ale wtedy trzebabyloby wszystkim nocleg zapewnic wiec niestety musielismy sie zdecydowac blizej łodzi ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 8:23 pm   

Fastynko..:)MY też będziemy mieli wesele w tel sali...Naprawdę rewlacja... :)
_________________




Ostatnio zmieniony przez zaczrowana Wto Paź 14, 2008 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 1:17 pm   

Wow jak piękna sala, po prostu bajka :D
_________________
 
 
thet 

Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 2:03 pm   

Według mnie i tak najlepsza sala w Niwnej to ta u pani Zajączkowskiej, Arkada się nazywa. Byłem tam na dwóch weselach u znajomych i u rodziny i ja tam też bede miał wesele na pewno. Ta sala Sevilla to wyrosła tak znikąd a Zajączkowska ma swoją renomę i pewne standardy np. wszyscy chwalą tam jedzenie, obsługe ma rewelacyjną (jeden gość w środku nocy poprosił o szklankę rosołu który był na pierwsze danie i dostał go w 3 min.) no i sale ma badzo ładne, zresztą stronka jest to sobie zobaczcie
salabankietowa. com.pl

O tej sevilli to już słyszałem słowa krytyki od paru osób - a to np. że parking za mały, że miejsca między wejściem do małej sali a płotem jest 2 metry - więc limuzyna się nawet nie zmieści, że sala jadalna jest na górze (po schodach) a taneczna na dole - jak w remizie i można se po pijaku noge złamać :!:
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 3:17 pm   

Szanowny thet chce wierzyc ze nie zalogowales sie tu aby promowac sale Arkade - ale jesli tak to prosze przekaz ze zlote brokaty podwieszone pod sufitem wygladaja poprostu kiczowato a nie elegancko, bogate przeslodzone dekoracje krzesel nie zastapia zupielnie pustej i pozbawionej jakiegokolwiek wyrazu sali tanecznej, biale sciany tez nie dodaja elegancji, bo wydaje mi sie ze sala ta w domysle miala byc elegancka. Plytki na podlodze z zupelnie innej parafii niz reszta wystroju. Wydaje mi sie ze przy urzadzaniu ktoś cos gdzies podpatrzyl i nie dokonca potrafil to przeniesc na warunki tej sali. Poza tym krzesla sa z tych wyjatkowo niewygonych. Na plus moge tu tylko powiedziec o ogrodzie ktory calkiem niezle sie prezentuje - chociaz ja nie lubie kostki. tyle moge powiedziec o wygladzie.
Co do chwalenie ze gosc poprosi o rosol w srodku nocy - ja to zrozumialam nie ze obsluga dobra ale raczej to że mu nic innego oprocz rozolu nie smakowalo, moge sie mylic bo nie jadlam tam nic.
Co do Twoich zarzutów jesli chodzi o sale Sewilla wydaja mi sie wydumane i wyssane z palca, ale coz gratuluje rodziny i znajomych ktorzy "po pijaku" nie dadza rady zejsc ze schodów.
?eby nie bylo - nie jestem z Rawy i w żadnej z sal nie bede miala swojego wesela.... nikogo nie bronie a ni nie ganie, poprostu trafia mnie jak ktos loguje sie tylko aby cos zachwalic i wypowiadajac sie tylko w watkach obejmujacych jeden temat :/
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 8:05 pm   

Fastyna masz super sale.

A pro po sali zareklamowanej przez thet, to co to jest na tych krzesłach,bo chyba nie futerały ?? to coś złotego zawieszonego na suficie wygląda okropnie :?
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:06 pm   

sala reklamowana sama w sobie nie jest zla, ale nie lubie nachalnej reklamy i to jeszcze opartej na krytyce konkurencji..
a to zlote cos to chyba jakies rury klimatyzacyjne, nie wierze, ze ktos to moze uznac za ozdobe..?
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:12 pm   

Tak Sevilla wyrosła spod ziemi....
po prostu wybudowali ludzie salę bankietową, a pani Zajączkowska zaadaptowała stare magazyny, nawet jej sie reklamy nie chciało zamalować,

W Sevilli parking jest an pewno większy niż u p.Zajączkowskiej, wejście na małą salę jest takie samo jak na dużą, bokiem wychodzi się na ogród (zazdroszczę informatora)
na dużej sali wykorzystane są dwa piętra jeśli wesele jest na ponad 300 osób, a i wcale nie trzeba korzystać ze schodów bo jest winda...

Co do tych pokrowców na krzesła, w maju byłam na weselu i na jednej sali młodzi mieli 3 różne kolory pokrowców (podejrzewam że to była podszewka zwykła zawiązana na supeł) "bo nie starczyło jednego koloru"


i jeszcze jedna ważna kwestia KLIMATYZACJA

tego sala Arkada nie posiada, jest jeden klimatyzator na całą salę który jest włączany jak się panią uprosi. Znajomi byli w wakacje na weselu i się sałatki zagotowały na stołach....
_________________
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 12:39 am   

Arkada do pięt nie dorasta Sevilli :-) :evil: thet radziłabym uzyskać jakieś rzetelne informacje na temat sali którą tak krytykujesz!! Ja mam wesele w Sevilli i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że takiej sali za takie pieniądze nie ma w Rawie ani w okolicach!! Arkada niestety przegrywa z Sevilla na samym początku! Zdrowa konkurencja :razz:
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 8:24 am   

ciag dalszy tematu o sevilli zaczetego w dzienniczku Fastyny:
narazie jeszcze nie chce dzwonic, moj przyszly narzeczony uwaza ze jeszcze mamy czas..hmm no nie wiem zwazywszy ze na 2010 zostaly 2 terminy, no ale on chce wszystko zalatwiac jak juz bedziemy oficjalnie zareczeni :roll: ..czyli sumujac przejade sie do nich w lutym i wtedy wam napisze co i jak..ale wydaje mi sie ze to 170 zl to bez poprawin, bo znajoma zdecydowala sie na Zurawia bo taniej za 150 + 30 poprawiny..a jesscze mam takie pytanko: ile sie doplaca za dodatkowa potrawe w sevilli? orientujecie sie?
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:34 am   

spinka12 napisał/a:
ciag dalszy tematu o sevilli zaczetego w dzienniczku Fastyny:
narazie jeszcze nie chce dzwonic, moj przyszly narzeczony uwaza ze jeszcze mamy czas..hmm no nie wiem zwazywszy ze na 2010 zostaly 2 terminy, no ale on chce wszystko zalatwiac jak juz bedziemy oficjalnie zareczeni :roll: ..czyli sumujac przejade sie do nich w lutym i wtedy wam napisze co i jak..ale wydaje mi sie ze to 170 zl to bez poprawin, bo znajoma zdecydowala sie na Zurawia bo taniej za 150 + 30 poprawiny..a jesscze mam takie pytanko: ile sie doplaca za dodatkowa potrawe w sevilli? orientujecie sie?


Kochane dziś rozmawiałam z właścicielką nie ma jeszcze dokładnej ceny na 2010 rok .Taką cenę poznać możemy dopiero w połowie roku i nawet jak podpisywaliśmy zadatek to ona mówiła że cenę poznamy dopiero w połowie roku jeśli naprawdę ma być cena 170 zł to raczej już z napojami tortem i ciastami ...Ale puki co nie siejmy paniki jestem pewna że drastycznie nie podniosą bo stracą klientów .Po za tym Pani Monika to bardzo konkretna osoba...:)Więc będzie dobrze :smile:
_________________




 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:35 am   

W menu jest 5 dań chodzi ci o takie danie??czy może dodatki typu ciasto??a ja jednak radziłabym zadzwonić!! nie trzeba się odrazu decydować!!Ta twoja znajoma robi wesele w tym roku??A na ile osób planujecie wesele??
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:39 am   

moja znajoma robi tak jak ja w 2010, my planujemy na okolo 240 osob.. dodatkowe danie z opcji to np. zur w chlebie, stasznie mi sie to podoba..a jak tam cenia sobie za napoje i soki i ciasta? podobno mozna we wlasnym zakresie? bo to nie wchodzi w skład menu tak?
Ostatnio zmieniony przez spinka12 Sro Sty 28, 2009 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:48 am   

Jeśli chodzi o soki i napoje to Oni mają podpisaną umowę z coca-cola i można zamówić u nich płacisz za to co jest otwarte można również samemu dowieść napoje,Jeśli chodzi o soki to sama właścicielka powiedziała że lepiej na własną rękę niż z coca-cola ponieważ Oni mają tylko cappi a to są drogie soki więc tak to wygląda jeśli chodzi o napoje...:)
_________________




 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:53 am   

nie wiem ile dodatkowe danie :?jeśli chodzi o napoje to mają podpisaną umowe z colą i cena kształtowała się w roku2008 około 3,20 nie wiem jak w tym roku(nie mieli jeszcze podpisanej umowy)!!Soków nie polecają bo są drogie i z miąszem(capi),ciasta 8zł od osoby a i tort 35zł na kg :) Ale nie trzeba tego brać wszystko można załatwić we własnym zakresie!!

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 10:58 am ]
Przykro mi przyznać ale twoja znajoma chyba z kosmosu wyciagneła to sume jeśli ceny sama włascicielka nie umie podać!!Albo ta cena obowiazuje na ten rok ale to było by mało prawdopodobne az taka różnica ja płace za mała sale 145zł a za kryształową 170zł nie chce mi się wierzyć :?
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:04 am   

Pauuula napisał/a:
nie wiem ile dodatkowe danie :?jeśli chodzi o napoje to mają podpisaną umowe z colą i cena kształtowała się w roku2008 około 3,20 nie wiem jak w tym roku(nie mieli jeszcze podpisanej umowy)!!Soków nie polecają bo są drogie i z miąszem(capi),ciasta 8zł od osoby a i tort 35zł na kg :) Ale nie trzeba tego brać wszystko można załatwić we własnym zakresie!!

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 10:58 am ]
Przykro mi przyznać ale twoja znajoma chyba z kosmosu wyciagneła to sume jeśli ceny sama włascicielka nie umie podać!!Albo ta cena obowiazuje na ten rok ale to było by mało prawdopodobne az taka różnica ja płace za mała sale 145zł a za kryształową 170zł nie chce mi się wierzyć :?

popieram cię Pauulua tak jak pisałam rozmawiał dziś z właścicielką i nie ma jeszcze dokładnej ceny .
P.s Pauuula będziemy mieć wesel w tej samej sali .. :smile:
_________________




 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:33 am   

tez mi się to dziwne wydawało, może z tym co owa znajoma by sobie życzyła: czyli poza wersja standardowa np. dodatkowe danie, ciasta soki owoce i napoje wychodzi w sumie 170..biorąc jeszcze pod uwagę różnicę cenowa miedzy kryształową a różana, powiedzmy 5zl to wychodzi 150 za talerzyk + ciasta 8 zl+ napoje wiec 160 z groszem wychodzi..no i trzeba doliczyć wzrost ceny z roku na rok wiec 170 zl może być kwota prawdopodobna na 2010..tak jej musiała p.Monika powiedzieć bo bardzo ubolewała ze musi jednak w Żurawiu..tam niby taniej bo 150 zl ze wszystkim, tort gratis powyżej jakiejś liczby osob..no ale Zuraw ti nie Sevilla niestety...
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:43 am   

Spinka pani Monika nie powiedziałaby ceny nie znając jej!!Proponuje zadzwonić i dowiedzieć się jaka jest cena kryształowej w tym roku i bedziesz miała jasną sytuacje!! Wtedy dopiero będzie wiadomo kto mówi prawde!! :wink:
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 12:23 pm   

Drogie moje jak poradzilysice tak zrobilam, cena na ten rok ksztaltuje sie w okolicach 150 zl za kryształ, na przyszly moze nieznaczenie wzrosnać, co wiąże sie ze wzrostem cen towarów decydujac sie na opcje z napojami ciastami tortem i itp. prawdobobona cena kształtowac sie bedzie na poziomie 165-170 zl..takze na tyle..ja w sumie jestem w stanie kazda cene zaplacic, moi rodzice mieszkaja w niemczech i sa strasznie wymagajacy,a sevilla napewno ich zadowoli, gorzej bedzie z tesciami ;/ Kochane wogole bylyscie tam na weselu? jakie jedzonko? wystarczajaco? obawiam sie troche tego zee moga sie zdazyc 2 wesela jednoczesnie...
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 12:56 pm   

Powiem tak ja nie byłam tam na żadnej imprezie ale moja siostra była właśnie na kryształowej na weselu swojej koleżanki!Z tego co mówiła moja siostra to jedzonko super smaczne i dużo,sala bardzo ładna, duża przestronna!!Obsługa też super!Super ogród!!ja mam taką sytuacje że obok będzie drugie wesele i niczego się nie obawiam!!jeśli chodzi o miejsca parkingowe to jest ich wystarczająca ilość a poza tym jest pan parkingowy który dba o to aby nikt nie pozostał bez miejsca!!Sale pewnie są tak wyciszone że muzyczka nie będzie się gryzła :razz: Nie masz czym się martwić!! 8)
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 1:17 pm   

uff to mnie uspokoilas troszke, czytalam ze ogrod jest oddzielony wiec tez nie bedzie problemu..boje sie tylko troche zeby goscie sie nie mieszali i nie lazili zobaczyc "jak to u tamtych jest"..
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 1:59 pm   

spinka jesli chodzi o mieszanie sie gości tez sie tego obawiałam ale sale sa tak rozdzielone i rozplanowane że nie ma takiej mozliwości byłam i widziałam toalety wejścia do kuchni sa tak usytłowane że nie ma potrzeby wychodzić na hol .Sal jest naprawde dobrze wyciszone wiem bo mój brat tam grał...:)A jedzenie ludzie bardoz sobie chwalą :smile:Więc spokojnie naj lepiej pojedz i sie przekonaj sama ..:)
_________________




Ostatnio zmieniony przez zaczrowana Sro Sty 28, 2009 2:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:09 pm   

nawet nie wiesz z jaka checia bym tam pojechala, ale jak to moj przyszly narzeczony stwierdzil: dopiero po zareczynach!! buu samej jechac to mi nie wypada, troche tak glupio no nie? takze musze jeszcze poczekac jakies 2 tygodnie....Dziewczynki powiedzcie mi jak wyglada sytuacja z pokojami? zdecydowalyscie sie na nocleg dla gosci? ahh no i w wiekszosc sal pokoj dla nowozencow jest gratsi, a tu jak to wyglada? Sorka ze tak was napastuje ale glupio mi tak pytac o wszystko telefonicznie.. :cry:
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:26 pm   

70 zł od osoby
_________________




Ostatnio zmieniony przez zaczrowana Sro Sty 28, 2009 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:36 pm   

Z tego co wiem pokój dla nowożeńców jest gratis 8) chyba że o czymś nie wiem!! :twisted: a tak z ciekawości jak z tymi terminami na 2010??faktycznie pozostały tylko 2??
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:38 pm   

My zamawialiśmy na 2010 w poażdzierniku 2008 i na maj był jeden wolny więc naprawde jest duży problem...:P
_________________




 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:43 pm   

ja sie dowiadywalam tylko na kryształowa w okresie czerwiec - pazdziernik i sa dwa: 26 czerwiec (akurat taki jaki sama sobie wymyslilam, moj wymarzony) i 23 pazdziernik..hmm 70 od osoby, czyli 140 za pokoj bo tam chyba tylko dwojki sa prawda?
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:49 pm   

spinko pytaj do woli ja chętnie pomoge 8)
Mam pytanko co sadzicie o wysokich wazonach, które są stawiane na stołach?? ja nie wiem co o tym myśleć :? co człowiek to opinia :twisted:
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 2:56 pm   

nie dokładnie możesz sprawdzic na stronie jest podane .Jesli chodzi o wazony to ja sie zastanaiwma mogą byc tylko problem z kwiatmi jakie dobrac..ale wydaje mi sie że to juz jak kto lubi...:)
_________________




Ostatnio zmieniony przez zaczrowana Sro Sty 28, 2009 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:00 pm   

jak dobra kwiaciarka to i piekne kwiaty dobirze, jakies spadajace lekko czy cos..a w sevilli jest staly wysroj sali czy trzeba to samemu organizowac? wogole to dziekuje wam Laseczki za pomoc, Kochane jestescie :* :bukiet: :serducho:
Ostatnio zmieniony przez spinka12 Sro Sty 28, 2009 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:12 pm   

Nie ma stałego wystroju sali :-? Moim zdaniem tej sali nie ma co stroić żeby nie przesadzić :twisted: Sala jest tak ładna że inne ozdoby mogłyby popsuć klimat sali :(Pewnie można powiesić jakieś balony ale to już kwestia gustu. Kwiaty na stół trzeba zorganizować we własnym zakresie :-)
 
 
zaczrowana 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:17 pm   

Pauuula napisał/a:
Nie ma stałego wystroju sali :-? Moim zdaniem tej sali nie ma co stroić żeby nie przesadzić :twisted: Sala jest tak ładna że inne ozdoby mogłyby popsuć klimat sali :(Pewnie można powiesić jakieś balony ale to już kwestia gustu. Kwiaty na stół trzeba zorganizować we własnym zakresie :-)
zgadzam sie w 100% :)
_________________




 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 7:51 pm   

jak tam drogie Sevillowiczki? slychac cos nowego? ja juz po zareczynach takze juz tym tygodniu ide obejrzec sale na zywo :D problem tylko z tesciowa przyszla bo ktos jej nagadal ze jedzonko jest pyszne ale na stolach skromnie, tak podobno wygladala studniowka w tym roku, wiecie cos na tem temat? :cry: no ale coz, powalcze powalcze i moze mi sie uda wypersfadowac kucharke na wesele...
 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 9:10 pm   

Spinka moja siostra była ostatnio na balu i była bardzo zadowolona :smile:
Jeśli chodzi o jedzenia to wystarczy spojrzeć na stronie w menu i są tam przystawki (w cenie podstawowej) jak dla mnie wystarczająca ilość a poza tym 5 dań gorących- raczej ludzie nie jedzą tego ze stołu :) Studniówka to inna sprawa a wesele rownież! Mojego K. brat miał tam studniówkę i 100% zadowolenia! Wiesz co proponuje powiedzieć teściowej żeby porozmawiała z kompetentną osobą. Plotki to nie jest dobry doradca!Ja już się na słuchałam jak to tak źle jest w tej Sevilli. To powiedz mi czemu wszyscy zamawiają tą sale jeśli jest taka zła?? Zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się podobał kolor zasłonek :twisted: Spokojnie pojedz osobiście, porozmawiaj z p.Moniką (wypytaj o wszystko co cię martwi)Swoją drogą twoja teściowa przypomina mi moją :evil: Wybór sali powinien przede wszystkim należeć do was a rodzice tylko doradzić, pomóc u nas tak było w końcu to wasza chwila 8)
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 9:27 pm   

moje siostra była na studniowce tam i była zadowolona, rodzice po balu wyszli zadowoleni, ja byłam na sylwestra i mi się podobało, stoły nie uginały się od jedzenia, bo ciasto i owoce były na innych stołach a przystawki były w porcjach ale systematycznie były donoszone
_________________
 
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 11:50 pm   

plotki sie biora z czystej zazdrosci, tesciowa sie nasluchala glupot jak to tam zle jest bo te wszystkie ciotki jej poprostu zazdroszcza ze tam bedzie nasze wesele ( chyba) a nie w jakiejs wiejskiej remizie jak ich dzieci :P taka moja teoria hehe no ale z drugiej strony tez ja rozumiem,ze chce zeby wszystko bylo ok i goscie nie narzekali ze sie nie najedli,bo przeciez na to kupe kasy wybuli.. no i takie bledne kolo sie robi pomalu.. :cry:
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
markus 

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 4:49 pm   

rzeczywiście zabawa jest tam niezła pod warunkiem że mamy fajny zespół, ja niestety trafiłam na wesele gdzie i zespół bez rewelacji a sala.... hmm napewno stoły się nie uginały, z tym regularnym donoszeniem jedzenia też nie jest tak jak mówią, miałam wrażenie jakby im po prostu brakowało tego jedzenia (z tego co wiem w tej opcji standardowej) może w tej droższej wersji jest lepsza obsługa. nie ma to jak własna kucharka gdzie niczego nie zabraknie!! a tu niestety nie ma takiej opcji także wybór należy do was... tez sie zastanawiałam nad tą salą dopóki nie byłam tam na weselu, ale teraz już nie zaryzykuje...

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 4:52 pm ]
noi cena może teraz niezbyt wysoka ale doliczając napoje, tort, ciasta (alkohol i inne bajery) i to ze w przyszłym roku może być wyższa (a napewno będzie bo żywność idzie bardzo do góry i opłaty tez) to dość ryzykowne
_________________
markus
 
 
spinka12 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 130
Skąd: Białka
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 10:06 am   

kto nie ryzykuje ten nie ma :smile: a tak serio to walcze ciagle z tesciami o seville, oni wola zurawia bo duzo tanszy no i jedzonko sprawdzone, a za roznice chca nam zafundowac podroz poslubna..niby kuszaca propozycja no ale Sevilla to Sevilla..chwilowo skonczyly mi sie argumenty i nie wiem czym ich przekonac..
_________________


Dużo słonka Gość
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl