Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
szukam pięknego miejsca na przyjęcie Ślubne do 40 osób
Autor Wiadomość
martaL 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:11 pm   szukam pięknego miejsca na przyjęcie ?lubne do 40 osób

jestem tu nowa szukam super miejsca na moje przyjęcie ?lubne ;-) prosze o waszą pomoc... oczywiście pozdrawiam :lol:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:29 pm   

Witamy i zapraszamy tutaj: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=976
Przy większości sal podane są dane dotyczące ilości osób :) Opinie o salach znajdziesz na Forum, np. poprzez skorzystanie z wyszukiwarki.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Wrz 18, 2008 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
martaL 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:41 pm   

dziękuje za podpowiedz, bardzo pragne dowiedziec sie czegoś wiecej;-) a co myslicie ..... o Dworku na rogaowskiej :roll: będe wdzięczna :mrgreen:
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:52 pm   

ja mialam wesele w palacyku Poleskiego Osrodka Sztuki. to bardzo fajne miejsce na nieduze wesele, 3 sale, piekny ogrod i odnowiony parkiet. wiecej informacji moge Ci wyslac na priv, bo my mielismy wlasny catering, ktory tez moge polecic :)
_________________
 
 
martaL 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:56 pm   

mnie coś wzruszył opis restauracji Dworek;-) ta strona jest bardzo ciepła....
;-) jeszcze nie dzwoniłam - pewnie i cena też będzie doś duża - o tej restauracji słyszy się od lat;-) kiedyś miała ona swoja wielką sławe, nie wiem jak teraz.... ale z opini widze, że chyba nadal jest tam miejsce pierwsza klasa,
prześlij mi na e-mail z chęcia porównam ;-) )
Ostatnio zmieniony przez martaL Czw Wrz 18, 2008 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pearlania 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 2:05 pm   

Skorzystaj z wyszukiwarki, było sporo wątków o mniejszych przyjęciach.
Ja ze swojej strony mogę polecić Cafe Lulu na Piotrkowskiej
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 2:05 pm   

MartoL - Pusiak dała ci dobrą radę - czemu z niej nie skorzystasz? Wątek o Dworku znajdziesz tutaj: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=8 i tam proszę zadawaj swoje pytania.


Zapraszam do przeczytania regulaminu forum i do jego stosowania się.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
martaL 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 3:21 pm   

niestety prosze mi wybaczyć ale nie czyałam regulaminu ;/
 
 
fisiel 

Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 11:50 pm   Gdzie w Łodzi sala na 40 osób?

Witam!

Zaczęliśmy poszukiwania sali na naszą uroczystość, jednakże napotykamy problem związany z tym, że... mamy zbyt małą rodzinę :) W Łodzi nie trudno znaleść salę na 100-150 osób, ale za to problemem jest znalezienie czegoś na około 30-40 biesiadników. Stąd nasze pytanie - gdzie w Łodzi (świetnie, jeśli byłyby to okolice Łagiewnik) można zorganizować wesele na taką, dość skromną ilość gości?

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wskazówki.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 9:13 am   

Polecam temat: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976 - są tam dane na temat ilości miejsc w poszczególnych salach

Jak równiez temat: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2077 - o salach na małe wesela

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 9:33 am ]
Połączyłam dwa tematy.

Prosze o zapoznanie sie z Regulaminem Forum i korzystanie z wyszukiwarki :)
_________________

 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 9:32 am   

- na pewno Yuca ul.Złotno 83 ma salę na 40 osób i w tym samym budynku hotel

- Fantazja ul. Kolumny 296 sala na 45-60 osób + noclegi

- w hotelu Reymont sala restauracyjna "Art Deco" do 60 osób

- "Flora" Restauracja-Motel, ul. Szczecińska małe wesele do 40 osób na dole + noclegi

- Korona ul. Kolumny 470 - jest sala na małe wesele ale dokładnie nie wiem do ilu osób i noclegi


to tyle o salach które znam, może pomogłam :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 9:54 am   

pewnie Zgierz Cię nie interesuje, ale polecam Route One. Sala jest wyremontowa, a właściwie dobudowana nowa sala i sa tam tez pokoje dla gosci
_________________
 
 
autaslubne.info 
Firma

Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:30 pm   

Pelikan w Aleksandrowie Łódzkim? Mają salę na 55-60 osób, nową salę i 16 pokoi.
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 11:40 am   

PositiveAga napisał/a:
- na pewno Yuca ul.Złotno 83 ma salę na 40 osób i w tym samym budynku hotel

Pozytywna ma rację,ładna salka restauracyjna z hotelem w jednym budynku :ok:
_________________

 
 
mayaxandra 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 1:08 pm   

Jeśli bierzesz pod uwagę dalszy wyjazd - Dworek w Piorunowie.
Genialne miejsce, konsultant ślubny na miejscu (z managerem restauracji w jednej osobie), wystrój sali jaki Ci się zamarzy.
Jedynym minusem może być cena... ale to już kwestia czy płacić więcej i masz wszystko zapewnione czy mniej za sale i samej (ew z narzeczonym :-) )biegać za resztą.

Moje wesele tam się nie zmieściło - jest jedna sala na ok 45 osób i oranzeria, ale tam bardziej pasują same tańce
Ostatnio zmieniony przez mayaxandra Sob Wrz 25, 2010 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 11:56 am   

Podziele sie swoimi doświdczeniami jako, ze sama mialam problem ze znalezieniem czegos odpowiedniego.
Szukalam miejsca na przyjecie weselene w godzinach 18-24 na ok 30 do 40 osob. Przyjecie mialo skladac sie z dwudaniowego obiadu, deseru, tortu, i potem jakiegos cieplego dania na koniec imprezy. W miedzyczasie na stole mialy byc zakaski, ciasta i owoce, napoje bez ograniczen. Szukalam takze czegos z miejscem do tanczenia i ogrodkiem/tarasem.

Wszystkie sale weselne były dostepne na male przyjecia, ale niestety nie w soboty. Soboty są rezerwowane tylko na większe przyjecia.
W wiekszosci z ponizej wymienionych miejsc mozna tez zrobic calonocne wesele.


Agat –sobota odpadala ze względu na mala ilosc gosci. Zaproponowano mi piątek i sale glowna, która jest dzielona na 2 mniejsze. Prezentuje się bardzo ladnie (akurat trafilam na przygotowania jakiegos przyjecia). Niestety zrazil mnie kierownik restauracji, p. Bielecki. Delikatnie mowiac mnie splawil pomimo tego, ze za nim przyjechalam pani na recepcji powiedziala, ze spokojnie moge wpasc i rozmawiac.
Cena; 120 zl osoba, bez ciast i owocow, tortu, bez korokowego

Art Deco -wejscie od strony parkingu, bez zieleni. Gdy tam bylam sala była udekorowana na jakieś przyjecie i stoly wygladaly naprawdę ladnie. Moim zdaniem jest to lokal bardziej na komunie lub chrzciny niż wesele
Cena; do 80 zl ze wszystkim

Ciagoty i Tesknoty -typowa restauracja. Raczej male miejsce tak do 20 osob. Powyzej tej liczby goscie musieliby siedziec przy osobnych stolach i nie byloby miejsca na tanczenie.
Cena; ok 100 zl, ale nie powiedziano mi dokladnie co zawiera

Dworek Amber -rewelacja. Nie było się czego doczepic. Pelny profesjonalizm wlasciciela, piekne wnetrze dworku, dekoracje, ogrod. Bajka, ale troche droga
Cena; 140 zl osoba, bez tortu, bez korkowego

Dworek Artusa -piekne wnetrza. W dworku sa 2 sale -wieksza na parterze i mniejsza z tarasem na pierwszym pietrze. Do tego ogrod i spokojna okolica. Caly dworek był otwarty w zeszlym roku, a więc wszystko jest nadal bez skazy :) Super kontakt z wlascicielami -bardzo mili, konkretni, otwarci na propozycje i maja glowe pelna pomyslow i rad.

Dworek na Chojnach -piekna okolica, glowna sala ma wyjscie na ogrodzony ogrod. Dworek schludny aczkolwiek podlogi, okna i drzwi są stare. Sciany tylko odmalowane na bialo -ale z drugiej strony tak to chyba ma być, bo to zabytek :)
Cena; ok 100 zl osoba. Zniechecilo mnie to, ze zakaski na szykowane przyjecie wieczorne były już na stole o 13.00....

Osrodek PCK w Zgierzu (palacyk) -Dojazd nieciekawy. Do samego palacyku prowadzi nieasfaltowa droga pomiedzy jakimis ruderami. Obok palacyku z dwoch stron są niskie bloki. W jednym jest centrum PCK i jakieś noclegi. Z tylu palacyku jest ogromny park, który jest przepiekny. Sam palacyk jest raczej w kiepskim stanie i jest otwierany tylko na jakieś imprezy. Toalety przypominaja mi szkolne czasy jakies 20 lat temu... na parterze znajduja się ogromne pokoje/sale, ktore są ze soba polaczone. Niby są odmalowane, ale razem ze starymi podlogami i oknami nie robi to wrazenia. Podobno udekorowana sala wyglada super, ale nikt nie mial zdjec, zeby to potwierdzic. Na pewno atrakcja tego palacyku jest park, do którego można zejsc schodami z glownej sali. Prezentuje się to rewelacyjnie.
Sale należy wynajac od PCK. W tym roku za jedna to jest ok 600zl. Do tego osobno trzeba wynajac catering. Teraz jest to firma Salamanca.
Mnie zaproponowano menu za 100 zl/os. W tym dekoracja sali, tort, napoje bez ograniczen. Bez korkowego

Sloneczna Dolina -okolice takie sobie. Bar/restauracja jest na podworzu za przychodnia na Niciarnianej otoczona wysokimi betonowymi podwyzszeniami i plotem. Sama sala ok, ale bez klimatyzacji i jako, ze nie ma tam okien troche mnie to zastanowilo.
Cena; do 100 zl i to z bardzo duża iloscia jedzenia, bez korkowego. Dekoracja sali i stolu dodatkowo platne

Soplicowo -na pierwszym pietrze jest kilka sal na przyjecia. Niestety ta, która wychodzi na ogrod była już zajeta. Była to tez jedyna sala z klimatyzacja. Inne są bez klimatyzacji co oczywiscie w zimie nie przeszkadza, ale latem może być problemem -szczegolnie, ze okna sal wychodza na ulice Wigury i Sienkiewicza.
Cena; do 140 zl osoba

Stacja Nowa Gdynia -bardzo przyjemne miejsce. Okolica w sam raz na wieczorny spacer, a sama restauracja elegancka i nie za duza z wyjsciem na taras. Rozmawialam z pania z obslugi klienta, która byla bardzo mila, otwarta na propozycje i konkretna.
Z terminami (nawet sobotnimi) nie było problemow. Podobno w lato, gdy jest tam malo gosci w weekendy mozna sale zamknac na impreze.
Jedyny minus to cena; za samo jedzenie zmiescilabym się w 120zl, czyli ok. Niestety napoje są dodatkowo platne (ok.4 zl za szklanke), a alkohol inny niż wodka trzeba kupowac u nich. To mnie zniechecilo, bo nie przewidzi sie ile nawet zwyklych napojow wypija goscie (szczegolnie latem). W najgorszej kalkulacji to mogloby być nawet kilkadziesiat zlotych na osobe.

U Fabrykanta (Pl. Zwyciestwa) -jak dla mnie dobra okolica, bo obok parku zrodliska. Sobota jest tam rezerwowana tylko na większe przyjecia. Pani manager bardzo mila i konkretna.
Cena; 120 zl osoba, bez tortu, bez korkowego

U Milsha -strasznie obskurna klatka. Brak jakiejkolwiek zieleni w okolicach. Sama sala ladnie odremontowana w stylu XIX salonu. Bardziej się nadaje na przyjecie siedzace, chociaz troche miejsca na tanczenie pewnie by się znalazlo.

U Szwajcara -przyjemna restauracja i dobre jedzenie. Miejsce na gora 25 osob jeżeli chce się potanczyc

Miejsca, które wydawaly się ciekawe, a do których nie dojechalam;

Gesi Puch
Restauracja Dworek
-cena ok 140 zl
Satyna
Zajazd Rubin
-cena do 120-130zl bez ciasta i tortu. Sala maksymalnie do 25 osob
 
 
tekomp 

Wiek: 52
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 10:45 pm   

Odradzam Florę. Właścicielka niegodna zaufania. Na 2 tygodnie przed weselem postanowiła zmienić warunki i w końcu uznała że mam za mało gości i na tyle osób nie zrobi wesela albo dopłacę za brakujące osoby. Zrezygnowałem z jej usług i znalazłem inną salę. NIE polecam Flory
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2011 11:05 pm   

ania2011 napisał/a:
Art Deco -wejscie od strony parkingu, bez zieleni.
rzeczywiście, wejście jest od strony parkingu, ale zieleń tam jest, przed budynkiem i dookoła są takie kępy zieleni, iglaki i winobluszcz.. my mieliśmy ślub jesienią i przed wejściem stały donice z jesiennymi kwiatami..
ania2011 napisał/a:
Gdy tam bylam sala była udekorowana na jakieś przyjecie i stoly wygladaly naprawdę ladnie.
zdjęcia stołów z mojego wesela wklejałam w odpowiednim wątku, dekoracje były zrobione zgodnie z moimi sugestiami.. jedzenie było przepyszne..
ania2011 napisał/a:
Moim zdaniem jest to lokal bardziej na komunie lub chrzciny niż wesele
byłam tam na dwóch weselach, w tym własnym :) lokal przy takiej małej imprezie sprawdził się w 100%..
ania2011 napisał/a:
Cena; do 80 zl ze wszystkim
chyba cena OD 80 zł, bo tyle my płaciliśmy ponad 3 lata temu za takie przyjęcie, jakim jesteś zainteresowana..
_________________
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 4:24 pm   

555 -dla kazdego zielen oznacza co innego. ja szukalam ogrodu gdzie goscie mogliby sobie wyjsc, usiasc na laweczce, dzieci pobiegac na trawce. W Art-deco jest parking, kilka krzewow i kostka na ziemi.
Co do ceny, ja opisywalam cennik przyjecia na 5 godzin z maksymalnie dwoma posilkami cieplymi. czyli te 80 zl to nie jest cena na calonocne wesele
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 4:41 pm   

ania2011, ja tez pisałam właśnie o takim przyjęciu, u nas trwało od ok. 18:30 do 24:00, na początku był dwudaniowy obiad (na półmiskach, dużo więcej porcji misa, niż gości), potem zimne zakąski, w międzyczasie drugie ciepłe, pod koniec tort.. płaciliśmy 80 PLN w październiku 2007, dlatego jestem w szoku, że przez tyle czasu ta cena się nie zmieniła, mimo tego, że prawie wszystko zdrożało..
_________________
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 5:26 pm   

no to dobrze dla klientow :) ja tez bylam zdziwiona ta cena, bo byla to najtansza oferta ze wszystkich lokali, w ktorych bylam. ale z drugiej strony, az tak dokladnie sie nie dopytywalam, z wiec moze czegos tam w tej cenie nie bylo
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 9:39 pm   

Polecam piękne sale(6 do wyboru), z ogrodem ,tarasem ,oczkiem wodnym .Nie jest to co prawda w Łodzi,ale naprawdę warto!!!!! Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe “Dzikie Wino”
XXX


edit: usunięte dane teleadresowe wstawiłam do odpowiedniego wątku. - ppola
_________________
Ostatnio zmieniony przez ppola Nie Kwi 03, 2011 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
karola28 

Dołączyła: 19 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 11:10 am   

jeśli szukacie klimatycznej sali na nie dużą liczbe osób ( około 70 chyba) to polecam Wam Szafiarnie, mam tam wesele w październiku na 60 osób a sala urokliwa poza miastem, są dwa ogrody wiec mysle że zrobimy sobie tez czesc zdjec tam, jedzenie rewelacja!!! moi rodzice byli tam na przyjęciu u znajomych i bardzo zachwalali. z tego co wiem to jest to rodzinny interes, właściciele bardzo sympatyczni, rozmowy przebiegają bardzo pozytywnie, dużo doradzają. szczegóły po weselu :)
_________________
karola
 
 
calsbergiem 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 17
Skąd: belchatow
  Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 7:16 pm   Re: szukam pięknego miejsca na przyjęcie ?lubne do 40 osób

jest wilee takich mkiejsc chociaż niedawno zaliczyłam weselicho w Przysiółku Kresy pod Bełchatowem i było pierwsza klasa tylko stronę mogliby zmienic bo jest stara i nie aktualna . pozatym w Janie też jest pierwsza klasa tylko zasze jest szansa wyłapać obok drugie wesele bo na terenie obiektu maja dwie sale a tą druga nieraz dziela tez na pół wiec w najlepszym przypadku i trzy moga sie trafic
_________________
kama
 
 
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 4:42 pm   Cafe Pomarańcza

witam,
małe przyjęcia weselne do 30 osób można również organizować w Cafe Pomarańcza w Zgierzu. Przyjemne i klimatyczne miejsce, catering i parkiecik do tańczenia.
Sama organizowałam tam urodziny mojego chrześniaka.
Pozdrawiam
 
 
margita 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 5:44 pm   Restauracja na przyjęcie dla max 40 osób. Co polecacie?

Jak w temacie. Szukam na przyjęcie poślubne restauracji lub sali na przyjęcie, obiad/ kolację. Wujek google średnio pomaga, wolę zdać się na Wasze zdanie. Może byłyście na fajnym przyjęciu tego typu, ze smacznym jedzeniem?
Któraś z Was może miała takie przyjęcie i może podzielić się swoimi odczuciami odnośnie restauracji?

Zależy mi na sprawdzonym, smacznym jedzeniu, niebanalnym wystroju ale jednocześnie bez przepychu. Coś skromnego, w kremowych barwach lub typowo fabrycznych cegłach.

Może znacie restaurację w Łodzi/ okolicach gdzie można zrobić ślub cywilny i przyjęcie?
Lub restauracje z pięknym ogrodem, w którym będzie można spożyć posiłki jeśli pogoda dopisze?

Miał ktoś z Was przyjęcie u Gronowalskiego albo w Andelsie?
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 8:38 pm   

Też poszukuję małej sali na przyjęcie po ślubie cywilnym i jest kiepsko. Max 30 osób. Zna ktoś jakieś fajne miejsce. Szkoda że nie ma tu podziału na sale na cywilny i sale na ślub, łatwiej by się szukało. I na kategorie pod względem miejscowości.
 
 
meluzyna 

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Bełchatów,Trzebnica
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 10:16 pm   

przed Belchatowem jest sliczna restauracja" Przysiółek" Maja trzy sale bylam na takiej rocznicy w sali kominkowej i było bardzo uroczyscie i klimatycznie moge szczerze polecic...
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 1:16 pm   

Byłam na weselu w CUD MIÓD. Co prawda to było kilka lat temu, ale jedzenie i podanie go było wspaniałe. Jedyny minus to brak ogrodu. Ale było gdzie zjeść, a nawet potańczyć. Gości było ok 40.
 
 
agagors 

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 3:05 pm   

My robimy na około 50 osób w restauracji Kolory Wina, jak na tą chwilę współpraca cudowna :) Posiadają połączoną (drzwiami dwuskrzydłowymi) salę taneczną z restauracyjną.
Moja koleżanka na około 30 osób robiła w Gęsim Puchu i tez była zadowolona.
Zależy czego szukasz, czy tylko na obiad jakiegoś miejsca czy z możliwością do potańczenia.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 8:06 am   

Nie wiem czy będziemy mieć opcję tańczenia, bo nie wiem, ile pieniążków uda nam się uzbierać. Raczej tą opcje wykluczam, będzie tylko skromny obiad. Gęsi puch jest koszmarnie drogi, z tego co wiem.
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Sro Cze 24, 2015 8:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agagors 

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 9:10 am   

Nie wiem co to znaczy dla Ciebie koszmarnie drogi. Jak ja się orientowałam (luty 2015 r.) to w Gęsim Puchu cena była od 190 zł - 4 dania ciepłe + deser + zakąski, bez ciast, tortu i alkoholu. Za 205 zł wchodziły jeszcze w to ciasta oraz owoce.
Ostatnio zmieniony przez agagors Sro Cze 24, 2015 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 10:06 am   

190 zł od osoby to bardzo drogo jest jak dla nas jak za obiad po USC (nie robimy wesela). Dzwoniłam dziś do Dwa światy i powiem tak, pani bardzo niemiła była, nic nie chciała powiedzieć sama, musiałam ją ciągnąć za język. Najpierw kazała podać termin. my robimy dopiero orientacje, więc nie podam jej terminu. I ja dalej przy swoim na ile wcześniej rezerwacje trzeba zamawiać. Ona dalej swoje, więc podałam jej przykład, załóżmy będziemy chcieli zrobić tam przyjęcie, podam jej termin a ona mi powie że zajęte, to co pani zrobi? Nie wiedziała co powiedzieć. Strasznie ciężko się z nią rozmawiało. Nie wiem, czy po wstępnej tak ciężkiej rozmowie będę chciała tam coś organizować.
 
 
agagors 

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 3:15 pm   

Nigdzie nie wyczytałam że to ma być sam obiad, więc stąd moje zdziwienie ;)
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 5:02 pm   

Założyłam swój dziennik tutaj. Nie szkodzi, po prostu my sami płacimy za własne wesele, dlatego nie chcąc brać kredytu jesteśmy ograniczeni kosztami.

[ Dodano: Pon Lip 27, 2015 7:22 pm ]
Kurcze naprawdę jest problem ze znalezieniem sali na tak małe przyjęcie. Szukamy:

1. Sali na 30 osób
2. Sali w której jak się okaże że zostanie mi 18-20 gości to nie odwołają mi przyjęcia
3. Sali której nie odwołają mi z powodu trafienia się większej liczby gości u kogoś innego
4. Sali w jasnej kolorystyce, w końcu to przyjęcie weselne a nie PRL czy pogrzeb, by wszystko było na czarno lub brązowo
5. Sali z miejscami noclegowymi dla zdeklarowanych gości
6. Sali z zespołem lub możliwością DJ
7. Gdzie właściciele będą naprawdę mili, a nie strasznie nieuprzejmi w stosunku do nas.

Wątek przeniosę do swojego dzienniczka.
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 9:16 pm   

1. Sali na 30 osób
2. Sali w której jak się okaże że zostanie mi 18-20 gości to nie odwołają mi przyjęcia
3. Sali której nie odwołają mi z powodu trafienia się większej liczby gości u kogoś innego
4. Sali w jasnej kolorystyce, w końcu to przyjęcie weselne a nie PRL czy pogrzeb, by wszystko było na czarno lub brązowo
5. Sali z miejscami noclegowymi dla zdeklarowanych gości
6. Sali z zespołem lub możliwością DJ
7. Gdzie właściciele będą naprawdę mili, a nie strasznie nieuprzejmi w stosunku do nas.

W WOLI MIKORSKIEJ JEST KARCZMA O ILE DOBRZE KOJAŻE NA 35 OSÓB WIĘC JAK WAM SIĘ ZMNIEJSZY LICZBA GOŚCI RACZEJ NIE BĘDĄ ROBIĆ PROBLEMU...
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 9:55 am   

Miejsce musi być w Łodzi, ponieważ część gości jest z tego miasta, a część z innego. Jeśli będę wszystkich gości nocować w innym mieście, to nocleg wyniesie nas więcej.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 10:06 am   

Gomigo, a może Lord w Nowosolnej?
_________________


 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 10:58 am   

Za daleko, 1,5 godziny jazdy dodatkowej, najlepiej byłoby znaleźć coś na wylocie w okolicach manu, coś się znajdzie.
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 12:38 pm   

Gomigo,tak mi jeszcze do głowy wpadło to
http://www.hostelmolo.pl/index.php/pl/
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 12:51 pm   

Cytat:
Miejsce musi być w Łodzi, ponieważ część gości jest z tego miasta, a część z innego. Jeśli będę wszystkich gości nocować w innym mieście, to nocleg wyniesie nas więcej.

Dzwoniłaś do Fantazji ? Mają kilka sal, są i mniejsze.
http://www.fantazja.lodz.pl/index.html
My mielimy co prawda na 65 osób ostatecznie,ale rezerwowaliśmy na więcej i nie kazali nam dopłacać do tego.
Noclegi nie są jakoś kosztowne, korzystaliśmy z tego,ale cen już nie pamiętam.

Igraszkę jeszcze zobaczcie, rodzice byli na takim skromnym przyjeciu u nich.
http://www.salaigraszka.p...e-do-5-6-godzin
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
Ostatnio zmieniony przez kaledonia Sro Lip 29, 2015 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lukash 

Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pon Sie 24, 2015 9:57 pm   

Sala Venge Tomaszowska 82
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl