Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ REMBI
Autor Wiadomość
banka1 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 6
Skąd: Sieradz/ Dublin
  Wysłany: Sob Sie 30, 2008 2:39 pm   DJ REMBI

Witam, czy ktos cos slyszal, ktos wie o dj Rembi z Lodzi? Kazda opinia mile widziana!
Pozdrawiam serdecznie!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Cze 30, 2015 7:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bamber 

Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 10:25 pm   

może już jesteś po ślubie, ale mogę coś powiedzieć dla innych, którzy mają takie pytanie.

tak, ja i moja żona (a najbardziej - goście..: ) mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Rembiego podczas naszego wesela w lipcu 2007 roku. był świetny, poważnie :) my raczej nie należymy do osób, które dobrze czują się na weselach i baliśmy się tego co nas czeka. ale Rembi zdjął nam praktycznie cieżar prowadzenia imprezy z głowy.

jest profesjonalny, umówił się z nami wcześniej co ma być, w jakiej kolejności. kiedy przyszło wesele - sam ogarnął ten cały zestaw zabaw, sam brał ludzi pod rękę, wciągał do tańca, zagadywał. naprawdę świetny konfenansjer. a do tego naprawdę dobry DJ - cały czas grała interesująca muzyka, nie było żadnej wioski, czego można się często spodziewać po tzw. zespołach muzycznych...

jednym słowem - gorąco polecamy :)
jakbyś miała pytania - gg 2808198 (bo trafiłem na to forum przypadkowo i raczej wracać nie będę; )
 
 
banka1 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 6
Skąd: Sieradz/ Dublin
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 1:46 pm   

Bardzo dziekuje Bamber!U mnie Rembi bedzie gral za pol roku..i mam nadzieje, ze Twoja opinia sie sprawdzi;-)Pozdrawiam goraco!
_________________
 
 
magda.magda 

Dołączyła: 28 Paź 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 6:17 pm   

jaka jest cena poprowadzenia esela przez dj r?bez poprawin? orientujecie sie w cenach innych dj?

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 8:20 pm ]
poprzednia wypowiedz byla pomylkowa
a czy jest jeszcze jakas opinia o dj rembi?
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 9:57 pm   

Byliśmy dziś z K. na spotkaniu z Pawłem - moje spostrzeżenia po nim - fantastyczny facet, kochający to co robi, pełen zapału i energii którą najchętniej przekazałby wszystkim, z filmów które nam pokazał widać że świetnie prowadzi imprezy i stara się zadowolić wszystkich i sprawić żeby świetnie się bawili.
Ja osobiście jestem pod wrażeniem
_________________
 
 
 
Kremovka 

Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 7
Skąd: Leczyca / Bristol
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 2:58 pm   

moze ktos juz mial Pawla na swoim weselu i cos na jego temat powie? U nas tez bedzie i bardzo sie z tego cieszymy :) ) jak juz sie z nim umowilismy to okazalo sie, ze byl rowniez u siostry mojej przyjaciolki i wszyscy sie swietnie bawili. Mam nadzieje, ze u nas tez tak bedzie. Relacje zdam w przyszlym roku :)
_________________
Magda i Tibor, 17 kwietnia 2010
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 10:00 am   

ja tez czekam na opinie!!! chociaz widze,ze chyba sama tu juz za chwile napisze i opowiem jak bylo!

[ Dodano: Wto Wrz 22, 2009 4:58 pm ]
Moje wesele bylo baardzo udane!!!,ale uwazam ,ze dj Rembi nie mial za wiele z tym wspolnego-po prostu moi goscie to super ludzie,ktorzy w kazdych warunkach potrafia sie bawic dobrze.
Uwazem ,ze dj Rembi jest dj przyzwoitym,ale wodzirejem bardzo slabym,a na tym zalezalo nam najbardziej.Nie bylo umowionych zabaw i nie bylo piosenek ,ktore mialy byc.Facet obiecywal zlote gory chwalil sie podziekowaniami od innych mlodych,ale moim zdaniem nie wczul sie u nas-pracowal na pol gwizdka.
_________________
 
 
banka1 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 6
Skąd: Sieradz/ Dublin
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:07 pm   

Oboje z mezem jestesmy zadowoleni z naszego DJa., a goscie, sczegolnie holenedrscy byli wrecz zachwyceni Wodzirejem. Bardzo chwalili sobie jego zaangazowanie i poczucie humoru. Muzyka byla bardzo roznorodna, wiec mysle, ze kazdy znalazl cos dla siebie zwlaszca, ze mielismy wybrednych i "oryginalnych muzycznie" gosci. Pierwszy taniec mielismy urozmaicony tzw sztucznym dymem i wygladalo to rewelacyjnie + wszystkie dodatkowe kolorowe swiatla. Z dodatkowa pomoca naszych tlumaczek DJ Rembi spisal sie znakomicie wprowadzajac ciekawe zabawy i gry- wszelkie one cieszyly sie powodzeniem mimo, ze roznily sie one nieco od tych wczesniej zaplanowanych- jednak wciaz pozostawaly one w kanonach dobergo gustu. Bardzo milo i pozytywnie wspominamy nasza czerwcowa zabawe weselna!
_________________
 
 
kasialeo 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 4:52 pm   

czy ktos moze mi dac namiary na DJ Rembi? i prosze o informacje na jego temat, dobre i zle :)
 
 
banka1 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 6
Skąd: Sieradz/ Dublin
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 6:58 pm   

Prosze bardzo- email do DJ Rembi:
rembi@zak.lodz.pl
pozdrawiam
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 7:16 pm   

To stronka:

http://www.wwwdj.pl/
_________________
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 10:51 pm   

Moi goscie na pewno nie zauwazyli,ze z DJ bylo cos nie tak,ale ja poczulam sie potraktowana niepowaznie,kiedy stracilismy u niego ok 3 godz na omawianiu szczegolow,a on i tak mial to gdzies.Po prost zaluje tego czasu,ktory mi zmarnowal ,bo moglam go wykorzystac duzo bardziej produktywnie.Zabawa gosciom sie podobala,ale nie zmienia to faktu,ze facet zrobil na mnie negatywne wrazenie.
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 10:41 am   

My już po weselu :wedding:

Z całego serca mogę polecić DJ'a Rembiego ! Spisał sie fantastycznie! Muzyka była świetna, dokładnie taka jak uzgadnialiśmy na spotkaniu przed weselem. Rembi świetnie prowadził każdą część wesela! Bardzo bałam się oczepin, ale dzięki niemu wszystko poszło gładko. Było bardzo wesoło, ale nie było mowy o niczym sprośnym ani żenującym.

Wszyscy goście świetnie się bawili, zawsze ktoś był na parkiecie.

Podsumowując, DJ Rembi to profesjonalista! Bardzo cieszymy się, że to właśnie on prowadził tę szczególną dla nas imprezę! :jumpingmrgreen:
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 7:21 pm   

My już po weselu. Rembi spisał się rewelacyjnie. Wszystko było tak jak chcieliśmy i ustaliliśmy. Nie było niczego co by się nam nie podobało, żadnego disco-polo:) ani żadnej muzyki którą uważaliśmy za beznadziejną i że tak powiem wiejską. Oczepiny, wykupne butów przeprowadzone rewelacyjnie - uśmaliśmy się do łez. Samo prowadzenie zabawy - super, Rembi zachęcał do zabawy, nawet moja anty-zabawowa mama szalał na parkiecie. Goście bardzo sobie chwalili Dja i muzykę jaką puszczał. A moja mama powiedziałaze Rembi mógłby być jej drugim mężem:):):):)
Ogólnie POLECAM
_________________
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 9:04 pm   

Rembi przyszedl do nas na rozmowe. Byl rewelacyjnie do niej przygotowany, chyba nawet troszke czytal w myslach. Uwazamy ze ma bardzo duze doswiadczenie.
Prawie podpisalismy z nim umowe.
Niestety nasze mamy stwierdzily, ze wesele bez zespolu nie wypali i nie moze go prowadzic DJ.
Żeby bylo jasne: Polecamy, choc u Nas nie zagra :(
/Zespol wybralismy rownie rewelacyjny i nie bedziemy na pewno zalowac/
_________________
Ostatnio zmieniony przez anooleczka Pią Paź 01, 2010 9:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kremovka 

Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 7
Skąd: Leczyca / Bristol
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 3:06 pm   

Obiecalam podzielic sie naszymi wrazeniami po weselu a tu minela juz nasza pierwsza rocznica a ja kompletnie zapomnialam! DJ Rembi prowadzil nasze wesele dokladnie rok i tydzien temu i spisal sie REWELACYJNIE! Zadanie nie bylo latwe, bo wesele bylo polsko - wegierskie i nawet jezyk angielski nie zawsze wystarczal ;). Pawel poprowadzil impreze po mistrzowsku i WSZYSCY goscie swietnie sie bawili! Zabawa trwala dluzej niz planowalismy, goscie prawie nie opuszczali parkietu, muzyka byla taka jaka chcielismy do tanczenia i bez disco polo; oczepiny byly zabawne i bez zadnych niesmacznych elementow. Z czystym sercem polecam!
_________________
Magda i Tibor, 17 kwietnia 2010
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 8:37 pm   

No my jesteśmy na świeżo po weselu (w minioną sobotę się odbyło), na którym didżejem był Rembi.

Spotkanie przygotowawcze totalnie profesjonalne, szczegółowo uzgodniliśmy plan imprezy, zostaliśmy poprowadzeni i didżej podrzucił nam kilka pomysłów, na które sami byśmy nie wpadli (niestandardowe podziękowania dla rodziców, podziękowania dla dziadków itd.). Uzgodniliśmy listę konkursów i klimat muzyczny imprezy.

Samym prowadzeniem wesela jesteśmy zachwyceni. Nie dawaliśmy Rembiemu żadnej konkretnej listy kawałków, jedynie ogólnie wskazówki co do gustów muzycznych naszych i naszych rodziców - i to się super sprawdziło. Ludzie przez całe wesele podchodzili do mnie powiedzieć, że są w szoku, że można mieć didżeja i taką rewelacyjną zabawę. Wszyscy przed weselem krytykowali nas za pomysł odpuszczenia sobie zespołu, ale nie pozostało im nic innego jak zmiana nastawienia, gdy zobaczyli co ten didżej potrafi ;D
I tak - muzyka była bardzo urozmaicona, rozpoczęliśmy imprezę od klasyki na powitaniu, potem spokojna muzyczka w tle na pierwszy posiłek - no i pierwszy taniec z Metallicą :D . A potem to już raczej starsze kawałki, masa hiciorów z lat od '50 do '90, ale obie mamy prosiły też o jakieś nowe kawałki i je dostały. Jeśli coś się sprawdzało to można było się spodziewać paru utworów w podobnym klimacie i ludzie nie schodzili z parkietu (a mieliśmy malutką imprezę, więc wiadomo jak ciężko taki parkiet jest zapełnić).

Największym szokiem było dla mnie to, że nawet mój absolutnie nietańczący mąż wyszedł sam z siebie kilka razy na parkiet, bo nie mógł usiedzieć :D

Aha, konkursy zaproponowane przez didżeja były bardzo eleganckie, nic żenującego, a jednocześnie ludzie wariowali i się zgłaszali! Do tej pory wesela kojarzyły mi się z jakimiś okropnymi konkursami z jajkami, balonami itd. - a tu jednak się okazuje, że można zrobić coś fajnego, zabawnego i bez podtekstów seksualnych i dawania wujkom józkom możliwości pomacania cioci ani po cyckach.

Impreza była taka, że tatusiowie musieli przedłużyć i godziny pracy didżeja i wynajem sali - bo ludzie chcieli się jeszcze bawić.

Wszystkie wizytówki od Rembiego już porozdawałam chętnym na poprawinach, nawet ludziom z zupełnie innych województw, zdecydowanie go polecam!
 
 
Pawel Kluska 

Dołączył: 08 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2014 4:31 pm   

Paweł grał na naszym weselu 02 08 2014 i sprawił, ze bawiliśmy się doskonale. Wziął pod uwagę nasze sugestie co do muzyki ale tez jego wybory bardzo przypadły wszystkim do gustu. Bawili się wszyscy niezależnie od wieku. Umiał wspaniale zorganizować zabawę i był doskonale przygotowany. To uczciwy, bardzo sympatyczny człowiek i polecamy go każdemu, kto chce mieć wesele na poziomie i ze smakiem.
 
 
marcin-kasia 

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 5:13 pm   

Witam.
Paweł grał u nas na weselu w tym roku, jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy, podejścia i zaangażowania.
Warto podkreślić profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą.
Co do muzyki zdaliśmy się DJ Rembiego i to była dobra decyzja bo Paweł doskonale dobrał muzykę a wszyscy goście doskonale się bawili.
Zaproponowane konkursy były strzałem w 10!!!!!!!!!!!!!!
Mówiąc krótko facet wie co robi i się na tym zna!!!!!!!!!!!
Jak wesele to tylko DJ REMBIM!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl