Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"GĘSI PUCH"
Autor Wiadomość
pmp 

Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 7:37 pm   "GĘSI PUCH"

Witam,
Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z wesela w Gęsim Puchu? Ja jestem zachwycona tym miejscem i klimatem, mam wstępną rezerwację, chętnie poznam opinie osób, które miały okazje już się tam bawić.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 09, 2009 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 7:53 pm   

Mi też się ta restauracja podoba :)
 
 
dysan 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 12:33 pm   

wczoraj mielismy tam wesele, sala 1 klasa: wystroj klimat oswietlenie, nie ma takiej drugiej w Lodzi, obsluga wspaniala, wlasciciele lokalu dogladaja wszystkiego osobiscie, i nie pisze tego tylko dlatego ze mialem tam wesele, nasi goscie byli rowniez milo zaskoczeni wystrojem sali i smakolykami, wszystkim sie podobalo zaczelismy ok 21ej a skonczylismy o 8 rano, i z tego calego zmeczneia nie moge usnac :)

pozdrawiam
 
 
pmp 

Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 6:20 pm   

Moje GRATULACJE!!

Właśnie wczoraj oglądaliśmy tę sale przystrojoną zapewne na wasze wesele! :) Byliśmy zauroczeni i z miejsca zarezerwowaliśmy termin na przyszły rok, lipiec. Wesele mamy na około 65 osób. Cieszę się, że u Was wszystko się udało, mam nadzieję że u nas też wszystko pójdzie dobrze, choć cena powalająca (180-200zł /osoba)
Czy możesz nam podać swoje menu, bo my jeszcze nie zapoznaliśmy się propozycjami.
Czy spotkałaś się z jakimiś ukrytymi kosztami, czy podpisaliście jakąś umowę? A i czy były jakieś problemy z obcasami i obuwiem przy wywijaniu figur na tej drewnianej podłodze?
 
 
dysan 

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 8:14 am   

Dziekujemy!!!

co do sali
w styczniu wplacilismy zaliczke i dostalismy kwit to potwierdzajacy, umowy nie podpisywalismy, zreszta wlasciciele organizuja wesela od 10 lat, tak wiec mozecie od nich smialo prosic o rekomendacje od bylych klientow

z tego co wiem podloga ma byc wymieniona na normalne panele w ciagu kilku tygodni tak wiec na Wasze wesele juz bedzie normalna, u nas nie bylo z tym problemu ale rozumiem ze jak jakis gosc bedzie w szpilkach to moze byc problem, wlasnie dlatego wymieniaja na panele

ukrytych kosztow nie bylo, nasze menu bylo za 180zl i mysle ze bylo wszystkiego w bród, ja przynajmniej nie zjadlem tyle ile bym chcial, ale widzialem ze goscie zajadali

nasze wesele bylo rowniez na 65 osob + 4 orkiestra i mysle ze 80 osob to w ogole jest maksimum na ta sale jezeli chodzi o komfort imprezy, choc wlasciciele mowili ze robili juz tam imprezy na 110 osob, ale wtedy krzesla stoja ciasniej, my prosilismy aby kazdy gosc mial przynajmniej 70cm stolu dla siebie

menu wkleje jak znajde, ale bylo w miare tradycyjnie
 
 
moniq1982 

Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 11:21 am   

Witam, salę zarezerwowałam na czerwiec następnego roku, zdjęcia można zobaczyć na stronie [xxx], zdecydowałam się po weseleu mojej przyjaciółki na którym byłam w sierpniu w puchu, jedzenie pyszne a obsługa bajka. co działa na plus to nie ma sztywnych reguł co do menu-duży wybór:-))) ;) mam kontakty do kierowników jakbyście chcieli to dajcie znać:-)))polecam



edit: podawanie odnośników do innych serwisów branżowych jest niezgodne z Regulaminem
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Paź 06, 2008 8:59 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Aniołek 

Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 9:22 pm   

Cieakwi mnie czy to dobry pomysł, żeby muzyków wsadzać na ten balkonik nad salą...Jak było na Waszych weselach?
 
 
Fisia 

Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 1:59 pm   

Hej!
Właśnie jestem po wpłaceniu zaliczki i rezerwacji. "Gęsi Puch"to naprawdę piękne i bardzo klimatyczne miejsce, stylowe meble, dwa kominki. Mogę śmiało powiedzieć że nie ma takiego drugiego w Łodzi. Może cena trochę wysoka i może być zaporowa dla wielu osób, ale tak naprawdę w cenie jest wszystko, tort, kwiaty, szampan ( na innych salech często trzeba dopłacać np. za krzesełka ubrane w "sukienki" czy kwiaty i dekoracje) nie trzeba o nic się martwić, i obsługa pierwsza klasa. Jednym minesem jest to, że nie ma jakiegoś pomieszczenia dostępnego podczas wesela dla Państwa Młodych, a moim zdaniem takie jest potrzebne żeby schować prezenty, w spokoju się przebrać czy poprawić makijaż (moze jecze właściciele coś takeigo zaaranżują). Już nie mogę doczekać się mojego wesela... :P
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 10:33 am   

Wybrałam się tam wczoraj z Mężem na kolację, wystrój i klimat- super, jestem zachwycona! Jedzenie również bardzo dobre. Myślę, że to wspaniałe miejsce na wesele, siedząc tam wczoraj próbowałam wyobrazić sobie parę młodą i roztańczonych gości :buja w oblokach: Rozważamy ten lokal na chrzciny naszej córeczki :)
_________________
 
 
 
cocolino 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 12:00 pm   

Nasz ślub też będzie w G.P. 25 kwietnia czyli juz niedługo

może macie jakieś zdjęcia z przyjęć weselnych ??
_________________

 
 
Aniołek 

Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 7:26 pm   

Właśnie jestem na etapie wyboru menu w Gęsim Puchu. Mamy tam wesele 6 czerwca 2009 r.

Cocolino co Wy wybraliście?
 
 
cocolino 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:05 pm   

Aniołek napisał/a:
Właśnie jestem na etapie wyboru menu w Gęsim Puchu. Mamy tam wesele 6 czerwca 2009 r.

Cocolino co Wy wybraliście?


jeszcze nic mamy spotkanie we wtorek :)

Dziewczyny na prawdę nie macie żadnych zdjęć z Puchu :-)
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:36 pm   

cocolino napisał/a:
Dziewczyny na prawdę nie macie żadnych zdjęć z Puchu :-)

Znalezione w necie na tej stronie.

Restauracja:







Sala weselna:





_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniołek 

Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 10:06 pm   

Cocolino

Mam nadzieję że skrobniesz nam kilka słów jak Twoje przygotowania. A i po weselisku podzielisz się spostrzeżeniami.

Ja jestem na etapie menu. Jakie zimne zakąski wzięliście? tylko z ich listy czy coś dokładaliście?

A ciepłe dania?
 
 
cocolino 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 10:54 am   

dzisiaj jadę ustalić menu :smile:
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 9:23 pm   

JAK Z ORKIESTRA??
MAJA JUŻ SWOJA CZY TRZEBA MIEĆ W SWOIM ZAKRESIE??

A JAK Z DZIEĆMI TEZ PŁACI SIĘ CALA KWOTĘ??

MAJA WIEJSKI STÓŁ I PROSIACZKA??

DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 10:28 pm   

joanna8411 proszę nie używać caps lock'a wypowiadając się na forum - jest to niezgodne z zasadami netykiety (oznacza krzyk)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 11:14 pm   

sorki to nie chcący;/ a później juz nie chcialo mi sie poprawiac:(

dziewczynki dzis moja mama dzwoniła i znów następna sala bum;/
date wybrałam 4.09.2010
od razu powiedzieli ze we wrześniu nie robia wesele na 70 osób;/
a jak mama spytała o cene od osoby na ten dzien powiedzieli jej ze 210zł. od osoby;/ :smile: :? :cry:
_________________

 
 
 
Master 


Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 9:14 am   

Ja byłam tam ostatnio na weselu u znajomych i naprawdę Super :lol: Sala przepięknie udekorowana, klimat, dobre jedzenie ( chociaż nie wszystko mi smakowało-ale to rzecz gustu i smaku), fantastycnie, elegancko podane, kelnerzy cały czas dogladali wszystkiego. W trakcie wesela dwukrotnie z góry sypane były piórka. Wygladało to pięknie aczkolwiek czasmi wpadały te piórka do jedzenia :smile: Generalnie polecam :lol:
_________________
Pozdrawiam
 
 
pallina 

Dołączyła: 16 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 2:43 pm   

Cześć. Jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu czytam to forum. Nasz ślub wstępnie planujemy na przyszły rok, ale nie ma jeszcze konkretnej daty.

Wydaje mi się, że wybierzemy Gęsi Puch. Piękne miejsce, super jedzenie... byłam tam w zeszły weekend na kolacji, a przy okazji zerkneliśmy okiem na salę, która była gotowa na przyjazd młodych - rewelacja!

Fakt cena dosyć wysoka 200 zł/os., ale przynajmniej wiemy dlaczego. Ta sala nie potrzbuje żadnej dekoracji- sama w sobie jest urocza i romantyczna.

Muszę konkretnie zasięgnąć informacji...
 
 
Aniołek 

Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 10:22 pm   

Ja miałam tam wesele 6 czerwca i bardzo się wszystkim podobała. Sala naprawdę robi wrażenie w szczególności wieczorem jak zapalają świece. Obsługa kelnerska też bardzo dobrze i pyszne jedzonko. Polecam.

Jedyny mankament - sala nie jest za duża. U mnie było 90 gości i to była taka liczba akurat, choć goście przy stole w literce U siedzieli już trochę ciasno.

Cena może nie jest najniższa w mieście, ale było warto!
 
 
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 12:39 pm   Jedzenie weselne w Gęsim Puchu

Witam,
Mam pytanie odnośnie ilości jedzenia i jego jakości/smaku.
Z tego co się dowiadywałam są trzy opcje cenowe: 200 zł, 220 zł oraz 230 zł.
Jestem zainteresowana tą najtańszą opcją, więc jeśli ktoś ma w tym rozeznanie, niech coś napisze.

Od znajomych znajomych wiem tyle, że porcje ciepłych posiłków były małe i niekoniecznie wszystko smaczne, a poza tym ilościowo np. przekąsek na zimno było mało.

Od siebie dodam jeszcze tylko tyle, że nastrój tej restauracji jest boski i mnie osobiście bardzo się tam podoba, ze względu na wystrój i klimat przede wszystkim, no ale jedzenie też ważna sprawa, zwłaszcza na weselu.
 
 
misia111 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 50
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 2:35 pm   

Jestem nieco rozczarowana Gęsim Puchem :( my planujemy wesele na ok 80 osób, a Pani mnie uprzejmie poinfomowała, iż na taką ilość osób to im się nie opłaca organizować wesela, no chyba, że w piątek... minmum to 100 osób.

Jak dla mnie to jakieś wielkie oszustwo! Skoro "aniołek" mówi, że 90 osób to maks to gdzie kurcze pomieścić to 100 osób? Poza tym mamy małą rodzinę, nie będę przecież ludzi na siłe z ulicy zapraszać :(
 
 
Aniołek 

Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 10:42 am   

Jak ja organizowałam wesele to nie było różnych cen. Po prostu płaciliśmy 200 zł od osoby.

W tym mieliśmy następujące dania ciepłe:
-obiad: rosół i na drugie polędwiczki wieprzowe w sosie jałowcowo-żubrówkowym
-I danie:szynka pieczona
-II danie: strogonoff
-III danie: barszczyk czerwony z krokiecikiem
Do tego z 5 przystawek zimnych i chyba 3 rodzaje sałatek.
Tort, ciasto i owoce (aczkolwiek ciasta nie było dużo przewidziane)
kawa, herbata, napoje niegazowane bez limitu
szampan na wejście
chleb na powitanie

Wszyscy goście bardzo chwalili jedzonko, że bardzo dobre. Ilości były bardzo bardzo duze - i nikt z gości nie chodził głodny. Do tego stopnia że już ostatniego gorącego dania nawet nie wydaliśmy bo już nikt nie chciał jeść więcej. Wszystko było bardzo ładnie i elegancko podane. Kawa była kawa a nie napojem popłuczynowym:)

Od tej strony naprawdę nie ma się czego obawiać.

Ja miałam wesele tylko na piętrze a tam jest jeszcze taka salka na poddaszu, do której się wchodzi schodami i oni tam też ustawiają stoły jak jest wieksze wesele.

Ja generalnie jestem bardzo zadowolona z tej sali. Bardzo mi sie podobał klimat tej sali. Jedynie na co trzeba uważać to ile przewidują ciasta w cenie - bo my tego niedopilnowaliśmy i trochę było mało. Ale za to goście wspominają po dziś dzień ze było pyszne i cały tort szybko zniknął:))))
 
 
olja 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 12:51 pm   

cześć dziewczyny! Jakiś czas temu oglądałam "Gęsi" i jestem pod dużym wrażeniem. Sala elegancka i z klimatem. Cena za osobę na 2011 rok to 220 zł- opcja 200 zł uważam, że się nie opłaca bo nie ma w niej szampana i jest mniej jedzenia. Za 220zł każdy z gości otrzyma 4 ciepłe dania +przystawki, w tym także tort, ciasta, wino musujące na wejście. Alkohol oczywiście we własnym zakresie. Napoje bez ograniczenia ale bez gazowanych. Pani, która nas oprowadzała zaproponowała jako atrakcję barmana- 500-600 zł. Na górze jest poddasze, w którym stoją kanapy i fotele- dobre miejsce na odpoczynek. niestety lokal nie posiada pokoju dla pary młodej, jednak na poddaszy mogą zorganizować zaciszne miejsce- gdzie można zostawić jakieś osobiste rzeczy. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakies informacje o gęsim puchu to proszę coś napisać- bo nie wiem czy się na to decydować czy szukać dalej.
_________________
Zakochani czasu nie liczą...
 
 
roksiii 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 7:11 pm   

Witam,
Ja z czystym sercem polecam tą restaurację. Mieliśmy tam wesele w listopadzie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, jedzenie pyszne, meny dostosowane do naszych potrzeb, bo wybrałam coś co sama wymyśliłam. Obsługa super, wszystko na najwyższym poziomie. no i było dla nas ważne żeby nie było ograniczeń co do godziny trwania wesela i jak sie okazało to jset to bardzo ważne o nasze wesele skończyło się o 8:30 :)
_________________
07.11.2009
 
 
 
tomi77 

Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łodź
  Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:11 pm   

Witam
Może mieliście dopięte wszystko na ostatni guzik bo ktoś wam przypilnował waszego wesela po prostu trafiliście na dobrego managera. Ja miałem przyjemność rozmawiać z dziewczynką która była pseudo managerem i za wiele mi nie zaproponowała nie przekonała mnie do tej RESTAURACJI. I te żelazne zasady minimum 100 os. Brak zachęty gości by zrobili wesele z80 os. na to min. 100 os. Lokal ładny i tylko TYLE !! !!!!!!!!!!!!. Sorki kelnerki miłe i też co nie które. Pozdrowienia Dla czarnej kelnerki w długich włosach 8)
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 11:31 am   

mnie bardzo ciekawi opinia, jak poradziliscie sobie z tym, że pod sala weselna jest otwarta normlanie restauracja? :o (przynajmniej tak nam powiedzial manager).
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 2:45 pm   

M_and_M napisał/a:
jak poradziliscie sobie z tym, że pod sala weselna jest otwarta normlanie restauracja?

ta restauracja na dole w niczym nie przeszkadza. Wesele odbywa się na górze, goście z restauracji są na dole i tyle. Jak byłam tam na weselu, to nie było żadnego problemu z tym połączeniem.
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 7:14 pm   

temidaaa napisał/a:
M_and_M napisał/a:
jak poradziliscie sobie z tym, że pod sala weselna jest otwarta normlanie restauracja?

ta restauracja na dole w niczym nie przeszkadza. Wesele odbywa się na górze, goście z restauracji są na dole i tyle. Jak byłam tam na weselu, to nie było żadnego problemu z tym połączeniem.


Dokładnie. My byliśmy ostatnio tam na weselu i nawet nie wiedziałam o restauracji :D
Co do samego wesela... jedzenie było całkiem dobre (choć np. szpinak był przekombinowany :-? ), chociaż mogło być go więcej, bo porcje były typowo "damskie" i panowie przy naszym i kilku otaczających nas stolików wypatrywali dokładek. :wink: na minus mogę zaliczyć czas oczekiwania na posiłek - niestety długi oraz podawanie nam ciepłej wódki i wina do stolika (dwa razy) :roll:
Miejsca do tańczenia było wystarczająco, ale też nie oszałamiało ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Amira Pon Cze 27, 2011 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
myszka11986 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 27, 2011 9:32 pm   

witam,
mieliśmy przyjemność bawić w jedną z czerwcowych gorących nocy na weselu organizowanym w Gęsim Puchu i z czystym sumieniem odradzamy każdemu, kto myśli o organizacji tam swojego wesela:
a) wesela powyżej 100 osób nie maja najmniejszego sensu - lokal jest na to za mały (swobodnie może bawić się ok 80 osób)
b) nie ma miejsca na orkiestrę nawet 3 osobową, nie mówiąc o 5 osobowej (brak sceny, podwyższenia, a wytypowane miejsce jest tak usytuowane, że orkiestra nawet nie widzi kiedy młodzi wchodzą na sale)
c) plusem lokalu mają być wyszukane i oryginalnie potrawy i pewnie by były, gdyby kelnerzy nie podawali ich zimnych. Ogólnie system wydawania potraw bez sensu - część gość skończyło już 2 danie, gdy inni dopiero je dostali oczywiście już zimne. Inna kwestia posiłki porcjowane nierównomiernie, np. na jednym talerzu ktoś dostał 7 klusek śląskich a na 2 ktoś inny tylko 4 (to samo tyczy się mięsa oraz zup) Ponadto potrawy były słabo doprawione, np. ziemianki niesłone, mięsa mdłe.
d) lokal oczywiście klimatyzowany, ale gdy na sali jest powyżej 100 osób to niestety urządzenia się nie sprawdzają i jest baaaaaaaardzo gorąco a okien niestety nie można otwierać,
e) jedynym miejscem, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza był balkon - niestety z ruchomymi poprzeczkami i niejedna osoba miała stracha, że zleci na dół.
f) kelnerki bardzo niemiłe, ruszały się jak muchy w smole i brakowało im wiedzy na temat serwowanych potraw (nie wiedziały co podają)
Organizacja wesela w Gęsim Puchu zapewne nie należny do najtańszych w mieście, jednak tych pieniędzy nie jest warta. Kiepski komfort, bardzo małe porcje jedzenia i do tego zimnego (bardzo mało przystawek).
Zdecydowanie lepszą zabawę gwarantują tzw. "domy weselne" gdzie bawiliśmy się już nie raz przy tradycyjnym schabowym i rosołku.
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 3:59 pm   

Zgadzam się z myszką. Nie cierpię wystawiać negatywnych opinii, ale w tym przypadku wręcz muszę.

Minusy :
- sala weselna (u góry) mała, ciasno i w dodatku ta wciąż czynna restauracja na dole
- brak sceny (moim zdaniem to miejsce w ogóle nie jest przystosowane do przyjęć weselnych )
- bardzo brzydki teren wokół sali (stare budynki, jakiś beton na ziemi...)
- "palarnia" na rozsypującym sie, drewnianym balkoniku, z barierkami z napisem : proszę nie opierać sie o barierki :? Jak dla mnie to bardzo niepoważne ze strony właścicieli... A co jeśli ktoś będąc pod wpływem alkoholu zapomni o ostrzeżeniu i stanie sie jakaś tragedia ? Albo dziecko... Wtedy dopiero władze zareagują ??
- stół szwedzki z ciastem bardzo ubogi
- BRAK JEDZENIA :cry: Nie będę sie już czepiać kwestii smakowych, ale tego wszystkiego było tak mało i tak oszczędnie, że ludzie byli głodni... Rozumiem, że to, iż były 3 dania ciepłe a nie 4 oraz 2 sałatki zamiast 5, to życzenia Młodych ale dlaczego jest tych zamówionych posiłków tak mało ?? Zupa nalana w talerzach (zamiast waz), zawartość talerza to 4-5 łyżek :( Na drugie 3 ziemniaki, kawałeczek mięska i tyle... Oczywiście również wszystko wydzielone już na talerzu. Goście na końcu dostali pierwsi, tak więc mieli przyjemność zjeść coś na ciepło, ja już niestety nie :) Bo gdy jest 100 osób i obiad roznoszą 3 kelnerki trzymając w rączkach po jednym talerzu - tak to musi wyglądać.
PLUSY:
+ wnętrze sali bardzo ładne i oryginalne
+ obsługa (większość) sympatyczna
+ częsta wymiana talerzy i sztućców (mimo, że nie było niestety czym zabrudzić :cry: )

Dla przyszłych Par Młodych - szczerze nie polecam :(
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:21 am   

Saraa napisał/a:
Zgadzam się z myszką. Nie cierpię wystawiać negatywnych opinii, ale w tym przypadku wręcz muszę.

Minusy :
- sala weselna (u góry) mała, ciasno i w dodatku ta wciąż czynna restauracja na dole
- brak sceny (moim zdaniem to miejsce w ogóle nie jest przystosowane do przyjęć weselnych )
- bardzo brzydki teren wokół sali (stare budynki, jakiś beton na ziemi...)
- "palarnia" na rozsypującym sie, drewnianym balkoniku, z barierkami z napisem : proszę nie opierać sie o barierki :? Jak dla mnie to bardzo niepoważne ze strony właścicieli... A co jeśli ktoś będąc pod wpływem alkoholu zapomni o ostrzeżeniu i stanie sie jakaś tragedia ? Albo dziecko... Wtedy dopiero władze zareagują ??
- stół szwedzki z ciastem bardzo ubogi
- BRAK JEDZENIA :cry: Nie będę sie już czepiać kwestii smakowych, ale tego wszystkiego było tak mało i tak oszczędnie, że ludzie byli głodni... Rozumiem, że to, iż były 3 dania ciepłe a nie 4 oraz 2 sałatki zamiast 5, to życzenia Młodych ale dlaczego jest tych zamówionych posiłków tak mało ?? Zupa nalana w talerzach (zamiast waz), zawartość talerza to 4-5 łyżek :( Na drugie 3 ziemniaki, kawałeczek mięska i tyle... Oczywiście również wszystko wydzielone już na talerzu. Goście na końcu dostali pierwsi, tak więc mieli przyjemność zjeść coś na ciepło, ja już niestety nie :) Bo gdy jest 100 osób i obiad roznoszą 3 kelnerki trzymając w rączkach po jednym talerzu - tak to musi wyglądać.
PLUSY:
+ wnętrze sali bardzo ładne i oryginalne
+ obsługa (większość) sympatyczna
+ częsta wymiana talerzy i sztućców (mimo, że nie było niestety czym zabrudzić :cry: )

Dla przyszłych Par Młodych - szczerze nie polecam :(


mogę się podpisać pod tym wszystkim niestety.
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Czw Cze 30, 2011 9:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
silesia26 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: łodź
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 10:05 am   

hej mozecie jeszcze cos napisac ja mam termin we wrzesniu i sie troche przerazilam tym co czytam ... osob na sali bedzie ok 120....
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 10:57 am   

silesia26, byłam w tej sali i widziałam ustawienie stolików na 100 osób. Jak jeszcze dostawie sie 2 stoliki na te 20 osób to do tańczenia będzie bardzo mało miejsca - jak dla mnie będzie bardzo ciasno. Fakt nie ma żadnego miejsca dla zespołu. A co do jedzenia to może lepiej zapisz sobie w umowie szczegółowe informacje o tym ile ma być danych potraw bo inaczej będziesz miała tak jak wyżej było napisane.
_________________

 
 
myszka11986 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 7:12 pm   

silesia26

odpowiadając na Twojego posta z mojej perspektywy wynika, że niestety macie za dużo osób, jak na tą sale, a może inaczej parkiet pomieści max 15 par (przy założeniu, że macie zespół 2-3 osobowy, bo jak większy to będzie on wchodził na parkiet i miejsce do tańczenia się zmniejsza). Może faktycznie ustalcie wszystko w umowie, aby później na weselu nie okazało się, że brakuje gościom jedzenia. Może warto porozmawiać z właścicielem o innym ustawieniu stołów, a zwłaszcza półmisków z ciastem i owocami, bo niestety bardzo się na nie kurzy podczas tańczenia.... i gdy na parkacie jest 20-30 osób to niestety do ciasta i owoców nie ma dostępu.

Ponieważ jest sezon wesel to umówcie się z właścicielem na wizytę w dniu innego wesela na sali i wtedy ocenicie co i jak wygląda na żywo.
 
 
silesia26 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: łodź
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 9:54 am   

Dzieki za rade muszę tak zrobić bo na zmianę sali raczej za późno... zapewniali nas ze 115 to tak ok wiec pomyśleliśmy ze 120 nie będzie jakaś wielka udręką:P. Ale teraz obawiam sie ze może goście głodni z wesela wyjdą, szczególnie panowie. głowa boli na sama myśl...
 
 
lilon 

Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 15
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 11:58 am   

Dziewczyny, nie straszcie!

Przyjęcie mam w sierpniu. Dla 100 osób. Podane mają być 4 ciepłe posiłki, maksymalna ilość sałatek i przystawek, stół wiejski i ciasta... Nikt nie może chodzić głodny! I nie wyobrażam sobie, że ktoś może dostać zimny obiad! Albo niedoprawioną potrawę! Czy to naprawdę miało miejsce?!? :?

Odwiedzam gęsi puch i nigdy nie miałam zastrzeżeń do kuchni, dlatego zresztą zdecydowaliśmy się na to miejsce, a teraz jak czytam opinie, wystraszyłam się nie na żarty...
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 12:10 pm   

lilon, jeśli by tak nie było to byśmy tego nie pisały.
Jeśli kelnerzy- kelnerki noszą nałożone już na talerze, gotowe porcje (o różnej wielkości- ja się prawie najadałam, mój mąż nie) to nie ma szans żeby każdy dostał ciepły posiłek.
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Pią Lip 15, 2011 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lilon 

Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 15
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 12:22 pm   

Mnie cieszyło, że wszystko będzie podane na talerzach, ponieważ Gęsi Puch właśnie z tymi pięknie ułożonymi na talerzu potrawami mi się kojarzy... A teraz okazuję się, że to wada... Hmmm, chyba muszę się tam wybrać czym prędzej...

Jesli macie jeszcze jakieś sugestie i uwagi, piszcie proszę.
 
 
myszka11986 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 1:38 pm   

lilon,
niestety to całą prawda, niby zapewniają, że będzie dużo jedzenia ale porcje są naprawdę małe i jeszcze rożnej wielkości i zimne. Jeżeli chodzi o przystawki, to też pozostawiają wiele do życzenia.... są podawane na takich szklanych lustrach i takich korytkach szklanych i jest ich mało. Jest jeszcze jedna kwestia wyszczerbione talerze, kieliszki, poplamione obrusy....
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 3:27 pm   

myszka11986 napisał/a:
porcje są naprawdę małe i jeszcze rożnej wielkości i zimne.


niestety prawda :( jak dla mnie porcje były ok, ale mąż narzekał, że mało było :kwasny:


Cytat:
przystawki są podawane na takich szklanych lustrach i takich korytkach szklanych i jest ich mało..

przy stoliku nazwaliśmy je terariami :razz: bo na serio ich wygląd jest podobny :wink:
porcje śmieszne - na jeden stolik stawiano dwa teraria na 10 osób :? jak sie tym najeść? :kwasny:
_________________

 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 1:21 pm   

Lilon - jedyne co możesz teraz zrobić i co w sumie ja bym zrobiła - to poważna rozmowa z właścicielami. Poinformuj, że krążą takie i takie opinie i prosisz, aby wszystkie wymieniane niedociągnięcia, czyli brak jedzenia, zimne posiłki itp... były zniwelowane. To w końcu Twoje wesele, a oni biorą za tę usługę niezła kasę. Nie denerwuj się tylko weź sprawę w swoje ręce. :) bedzie dobrze
 
 
olja 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 11:28 am   

cześć dziewczyny, ja jakiś czas temu organizowałam wesele w gęsim puchu. Jak czytam macie różne opinie co do tego lokalu, natomiast ja jestem zadowolona. Miejsce jest bardzo ładne, nie jest to taka typowa sala weselna, obsługa działała bardzo sprawnie, bardzo często wymieniane były talerze i sztućce. Jeżeli chodzi o jedzenie opinie moich gości były różne,,, mnie np średnio smakowała zupa z selera, natomiast moja kuzynka powiedziała, że ta zupa to mistrzostwo świata. Jedni mówili, że jedzenia jest za dużo, inni, że wystarczająco- były 3 ciepłe posiłki,lody, tort i masa przystawek, inni, że mogłoby być więcej. Wiadomo ile ludzi tyle opinii. Jedno jest pewne menu w Gęsim Puchu nie jest oklepane. Co do przystawek to są one dosyć oryginalne, ale smaczne, natomiast na pewno nie mogę powiedzieć, że przystawek było mało, gdyż po imprezie rozdawałam je jeszcze swoim gościom. Można zamówić osobne menu dla dzieci- polecam!!! Nasi mali goście byli bardzo zadowoleni, że dostali coś innego :) Na moim weselu było 109 osób i miejsca na parkiecie było wystarczyło. Ostrzegam, że nad jednym ze stolików jest klimatyzacja... wiec lepiej posadzić tam jakieś młodsze osoby, bo starszym jest zawsze zimno. Ja polecam organizacje tam wesela, nie musiałam się o nic martwić, przez całą imprezę na sali był menager. Wiadomo, zawsze można się do czegoś przyczepić, ale jedno jest pewne wizualnie sala jest czarująca.
_________________
Zakochani czasu nie liczą...
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 11:11 am   

Byłam tam w ten weekend na weselu koleżanki. Wasze opinie się potwierdzają. Jedzenia za mało, mój facet wrócił głodny, podane pięknie, ale tylko kobieta była w stanie się tym najeść. Miejsca do tańczenia hmm no wystarczająco jeśli połowa gości siedzi przy stolikach albo na tarasie, na środku słup, co dla niektórych było zaletą :) Dobrze, że było dużo znajomych i atmosfera genialna! Obsługa bardzo dobra, wystrój przepiękny, choć jak stałam na tarasie to nie czułam się zbyt pewnie. Mojemu narzeczonemu została w ręce część balustrady : ) na szczęście bardziej ozdobna, niż mająca ratować przed upadkiem. Tutaj było 100 osób i było okej! Okolica niezbyt atrakcyjna, miejsca na orkiestrę jak pisałyście mało, tu był dj i miał luz :P
 
 
silesia26 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: łodź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 1:07 pm   

ardillaroja, a mozesz napisac ile posiłkow było?
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 3:19 pm   

były 3 posiłki (z opcją wegetariańską), to decyzja młodych, mogli wziąć 4 :
 
 
silesia26 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: łodź
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 4:02 pm   

lilon, i jak po weselu mozesz napisac cos? Moje za 2 tyg jestem po rozmowie z włascicielką i przynam szczerze ze podejście ma b.dobre wręcz zapomniałam o tym wszystkim co tu jest napisane :) moze jakies sugestie??
 
 
lilon 

Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 15
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 10:53 am   

silesia26 nic sie nie martw!

Ja jestem zachwycona! I bardzo wdzieczna calej ekipie Gesiego Puchu za organizacje przyjecia.

Mialam opcje max plus (plus to deser lodowy po pierwszym posilku). Jedzenie nie do przejedzenia, przystawek niestety nawet nie sprobowalam, ale goscie byli zachwyceni. Plonaca szynka rozplywala sie w ustach! Jesli mozesz wybierz te opcje. Naprawde byla przepyszna.

Posiłki gorace. Rosol z koldunkami pycha! Tez polecam.

Silesia26, naprawde, niczym nie bedziesz musiala sie martwic, to wszystko dzieje sie poza Toba. Managerka Gesiego Puch wszystko koordynuje z orkiestra i sprawdza swoim czujnym okiem. Jestem bardzo zadowolona z tej wspolpracy i zawsze bede do nich wracac :D

I przepraszam, ze odpisuje tak pozno, ale dopiero wrocilam z podrozy poslubnej...

Zycze Ci cudownego przyjecia! Ciesz sie ta chwila i nie martw cala reszta, nie musisz! Bedzie pieknie! Bajkowo i magicznie! Zobaczysz :)

No i mam nadzieje, ze wybralas okragle stoly!
 
 
silesia26 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: łodź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:26 am   

dziekuje za wiadomosc wesele w sobote wiec raczej nic juz nie moge zmienic ale ja nie wzielam tej plonącej szynki tez mam opcje full bo chyba najbrdziej sie opłacało ja wziać,
Ale przynajmniej sie uspokoiłam bo martwiłam sie tym strasznie

dziekuje jeszcze raz za wiadomosc:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl